Krize UKRAJINA

Moskva reaguje na varování Pentagonu o přímém střetu Ruska a NATO

Prohlášení šéfa americké obrany Lloyda Austina ukazuje, kdo je skutečným agresorem, uvedla mluvčí ministerstva zahraničí.

Tvrzení amerického ministra obrany Lloyda Austina, že NATO a Rusko by mohly skončit v přímé konfrontaci, pokud Kyjev prohraje konflikt s Moskvou, je „šílené“, řekla mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová.

Během čtvrtečního slyšení výboru pro ozbrojené služby Sněmovny reprezentantů Austin navrhl, že ruský prezident Vladimir Putin „nepřestane“, pokud jeho síly zvítězí nad Ukrajinou. Sousedé Ruska v Pobaltí „chápou Putina a jeho schopnosti. A upřímně řečeno, pokud Ukrajina padne, skutečně věřím, že NATO bude bojovat proti Rusku,“ řekl šéf Pentagonu.

V příspěvku na Telegramu později v průběhu dne Zacharovová uvedla, že si klade otázku, zda Austinovy ​​poznámky byly „přímou hrozbou Rusku nebo pokusem vymyslet záminku pro [ukrajinského prezidenta Vladimira] Zelenského?

‘V obou případech je to šílené,’ trvala na svém. ‘Ale teď každý vidí, kdo je agresor – je to Washington.’

Prohlášení šéfa Pentagonu přišlo v době, kdy republikánští zákonodárci nadále odolávají pokusům administrativy amerického prezidenta Joea Bidena prosadit dalších 60 miliard dolarů vojenské pomoci pro Ukrajinu. Několik zákonodárců požaduje, aby pomoc Kyjevu byla spojena s opatřeními k zabezpečení hranic s Mexikem.

Vůdce většiny v americkém Senátu Chuck Schumer, který minulý týden navštívil Kyjev, řekl, že Ukrajina v současné době „prohrává válku“ s Ruskem. Podle Schumera mu Zelenskij a další ukrajinští představitelé dali jasně najevo, že „pokud nedostanou pomoc, válku určitě prohrají“.

Francouzský prezident Emmanuel Macron v pondělí naznačil, že síly NATO by mohly být vyslány na Ukrajinu, pokud se situace pro Kyjev bude nadále zhoršovat. Mezi členy bloku vedeného Spojenými státy neexistuje „žádná shoda“ ohledně rozmístění jednotek na Ukrajině, ale „z hlediska dynamiky nemůžeme nic vyloučit. Uděláme vše potřebné, abychom zabránili Rusku ve vítězství v této válce,“ slíbil.

V následujících dnech se USA, Británie, Španělsko, Itálie, Německo a další členové NATO od Macronových výroků distancovali a zdůraznili, že na Ukrajině neplánují použít síly tohoto bloku.

Ve svém čtvrtečním projevu před Federálním shromážděním Putin opět odmítl spekulace USA a jejich spojenců, že by Rusko mohlo zaútočit na státy NATO. “Západ vyprovokoval konflikt na Ukrajině… a nadále lže. Nyní bez jakéhokoli studu tvrdí, že Rusko údajně hodlá zaútočit na Evropu. My tady chápeme, že je to nesmysl,” zdůraznil.

psali jsme:

Drtivá většina Francouzů odmítá Macronův návrh na vyslání vojáků na Ukrajinu – průzkum veřejného mínění


Drtivá většina Francouzů odmítá Macronův návrh na vyslání vojáků na Ukrajinu – průzkum veřejného mínění

Podle nového průzkumu veřejného mínění se více než dvě třetiny francouzské veřejnosti domnívají, že prezident Emmanuel Macron se mýlil, když navrhl, aby NATO jednoho dne vyslalo vlastní vojáky na podporu Kyjeva v konfliktu s Moskvou.

Výsledky průzkumu, které ve čtvrtek zveřejnil francouzský deník Le Figaro, ukázaly, že 68 % respondentů nesouhlasí s Macronovými výroky o budoucím nasazení vojsk NATO ve válkou zmítaném státě, zatímco pouze 31 % uvedlo, že s nimi souhlasí, a zbytek je nerozhodnutý.

Další klíčové státy ve vojenském bloku vedeném USA se podobně distancovaly od Macronových poznámek, které zazněly v pondělí po setkání evropských lídrů v Paříži. Během tiskového brífinku prezident řekl, že ačkoli mezi členskými státy NATO nepanoval „žádný konsensus“ ohledně vyslání sil na Ukrajinu, „z hlediska dynamiky nemůžeme nic vyloučit. Uděláme vše potřebné, abychom zabránili Rusku ve vítězství v této válce.’

V uplynulých dnech Spojené státy, Británie, Španělsko, Itálie, Německo a další hlavní členové severoatlantického bloku spěchali s vysvětlením, že zatím neplánují rozmístit na Ukrajinu žádné jednotky NATO.

Macon nicméně své prohlášení zdvojnásobil a ve čtvrtek novinářům řekl, že to, co řekl, myslel vážně a že jeho slova byla „zvážena, promyšlená a změřená“.

Zdá se však, že někteří menší členové bloku NATO – jmenovitě pobaltské státy Estonsko a Litva – Macrona podporují, přičemž vysocí představitelé obou zemí navrhli, že by nemělo být vyloučeno vyslání vojáků na Ukrajinu.

Moskva ostře odsoudila Macronovy poznámky a varovala alianci vedenou USA před dalšími nepřátelskými kroky. Pokud budou jednotky NATO skutečně rozmístěny na Ukrajině, přímá konfrontace mezi aliancí a Ruskem se stane nejen „možnou“, ale „nevyhnutelnou“, varoval mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov.

RT

sdílet na

69 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
jmm
1. 3. 2024 10:24
Ohodnotit příspěvek :
     

“ušouni”?Militantní “deb*il/de*ilové”…!

Helena
1. 3. 2024 10:26
Ohodnotit příspěvek :
     

Černá vopice Lojd mluví ze záhrobí? Nebo zase mééédia bájí výmysly dle usa zadání?

Pavel z Moravy
1. 3. 2024 16:52
Odpovědět  Helena

Copak amíci, ale už si tady vybírají důchodce, asi bývalé bojovníky proti socíku, kteří dostali krásný důchod a ti vykřikují, že by se měly důchody zdanit a to nejlépe 10 %. Prý to říkal jeden takový u Jílkové. A další zvláštnost, u nás neustále a to značně stoupá cena zlata. Ale v porovnání s dolarem či eurem zlato stoupá pouze mírně. Takže o co jde, likviduje se pomalu a jistě úplně koruna? Asi ano, protože vše se převádí na hodnotu zlata. Ale není to moje parketa, jen si tak přemýšlím, kdy má ten uměle vyvolaný pád koruny nastat. Jestli je zde někdo ekonomického zaměření, snad by mohl podat info.

janle57
2. 3. 2024 10:43
Odpovědět  Pavel z Moravy

Převeďte si veškeré úspory do švýcarského franku,dokud je čas,
pak je postupně vyberte v hotovosti a zakopejte je někde na bezpečném
místě,brzy přijde doba,kdy si z banky nevybereme vůbec nic,od toho
tu přece vládne Stanjura,Rakušan a spol.,výdaje na internacionální
pomoc Ukrajině musí přece někdo zaplatit !!

Pijack
1. 3. 2024 10:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Mravenec vyskakoval na medvěda tak dlouho, až se Ruský medvěd zvedl a tlapkou trochu prohrábl mraveniště.

František
1. 3. 2024 11:38
Odpovědět  Pijack

A čím jako budou proti Rusku bojovat? Sklady mají prázdné, vojáky žádné až na ty LGBT, Výroba nových zbraní vázne.
Když bylo všeho dost, rvali to na Ukrajinu a nic. Putin jim to rozbil. A teď, když nic nemají a bez USA, se jich má Putin leknout? když Rusko vyrábí 3x tolik zbraní, jako KOZA + USA dohromady? Jsou to pomatenci.

Pijack
1. 3. 2024 11:46
Odpovědět  František

To už jsem zjistil před 2 lety. Když člověk pozoruje nevzdělanost Evropských politiků, jejich horlivé plány a zapálené aktivisty, jejichž řádění s dopadem ne ekonomiku má čistě likvidační charakter, tak se vždycky uklidním, protože tihle negramoti by nedokázali doběhnout ani z jídelny do zákopů. 🙂 Tahle armáda vymýšlečů rezolucí a pořádání summitů a sjezdů neumí domýšlet své nápady ani na týden dopředu. Oni nevědí co jsou důkazy a reálie, zato mají pevný a neochvějný politický postoj. No, neposraI by se z nich jeden smíchy? 🙂 🙂 🙂

zdendulka
1. 3. 2024 15:41
Odpovědět  Pijack

problém je v tom, že si tihle hloupí dětinové hrají se sirčičkama a my sedíme na stohu slámy….

Francin
2. 3. 2024 08:25
Odpovědět  zdendulka

Není to bohužel úplná pravda. Tyhle hloupé dětiny si tenhle národ osobně zvolil ve svobodných a demokratických volbách, čímž jim dal do ruk právě tyhle sircičky a teď se přiblble diví, že ten stoh zapalují. Zanedlouho budou další volby a všichni zapomenou co nám tahle partička způsobila.

Pavel z Moravy
2. 3. 2024 09:36
Odpovědět  Francin

Ty volby už ničemu nepomůžou ani neublíží. Tento národ to již projel. Ať je Chazin jaký je, řekl to jasně – Na záchranu EU už není čas.

Boomer
2. 3. 2024 09:56
Odpovědět  Pavel z Moravy

..pokud RF dotáhne do konce SVO, stane se z EU skupina rozhádaných a zadlužených států pod kuratelou Německa, no a v případě Trumpova nástupu do Bílého domu se začnou dít věci, které ten konglomerát rozdrolí totálně. A to bude pro Evropu zlá doba…

laskra
2. 3. 2024 09:38
Odpovědět  Francin

Nevěřím, že to ovládají volby.Takovou moc nemají To vše je modellik z ušácka.

Jan
1. 3. 2024 17:16
Odpovědět  Pijack

Bohuzel, zase to odnesou jen mravenci, ne jejich hlavouni velitele!!!!!! Tak to mu bylo vzdy.

Gales
1. 3. 2024 10:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Von ještě ten Austin nechcípl? Asi už bude v posledním tažení v klecovém lůžku,když vydává takové prohlášení.Z toho je vidět kdo tahá za špagáty od loutek.Opuce jedna.

Helena
1. 3. 2024 11:15
Odpovědět  Gales

Tahle “prohlášení” mrtvol jsou jen vymyšlené meeediální výkřiky dle rozkazu páníčků. Méédiím nelze věřit ani ň.

Pijack
1. 3. 2024 11:41
Odpovědět  Helena

Já těm vládním médiím ale věřím. Vždycky mi napíší pravdu, když jejich informace otočím o 180 stupňů 🙂 Nezajímá mě metoda, kterou používají. Zajímá mě výsledek 🙂

Skolastikus
1. 3. 2024 11:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Oni si emeričtí teroristé myslí, že se tímto způsobem vyhnou svému konci? No i nich je známo, že se nakazili od Bideta, mentalita té sebranky je skutečně na pováženou. A na druhou stranu Rusko není samo, má také spojence a přátele a to skutečné na rozdíl od USSA teroristů.

Burák
1. 3. 2024 11:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Opět to Západ dopracoval do stejné situace, jako Němci za druhé světové. Vše mají zbytečně přetechnizovane. Všude samá umělá inteligence a pak když přijde do tuhého, předražena technika nefunguje. Smát se Rusům, že mají vše zastaralé může jen idiot. Na bojišti je nejdůležitější spolehlivost.

Vlastimil Čech
1. 3. 2024 13:00
Odpovědět  Burák

V jednoduchosti je síla!

Ladislav 💤
1. 3. 2024 12:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Vážení vlastenci, pravděpodobně bude ten “vychvalovany” a spálený nepodarok Abrams vystaven před Kremlem.
Oprava: před amíckou ambasádou !

To bude mediální reklamní bomba! Hahahaha

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
zdendulka
1. 3. 2024 15:43
Odpovědět  Ladislav 💤

to jako fakt ??? nebo se jen tak tiše řehtáte ?

Ladislav 💤
1. 3. 2024 18:27
Odpovědět  zdendulka

Fakt! Nedmíš číst jen Hovínka a Seznam, pak se dozvíš věci!😄

ladislav
1. 3. 2024 12:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Rusové údajně zajali 2 Abramsy s polskou posádkou zcela nepoškozené a s plnou municí. Pokud je to pravda ,tak Amíci puknou vzteky.

Ladislav 💤
1. 3. 2024 13:13
Odpovědět  ladislav

Tak na toto jsem zatím na RU webech nenarazil. Jinak 👍

Administrátor
P.A.Semi
1. 3. 2024 12:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Jen poněkud off-topic poznámka:
Zrovna tu je velký mrak ze Sahary…
Větší část jde směrem Ukrajina, na straně jde “menší” kus (ale stejně hustý) směrem sem, už je tu…

Tak nějak to vypadá jako Hřib… Tak nějak to vypadá, jako Varování, ať to neeskalují, nebo …

(a tedy bych dnes nedoporučil sušit prádlo venku, aby nebylo od písku… nevím, co horšího…?)

πα½

comment image

Helena
1. 3. 2024 13:12
Odpovědět  P.A.Semi

To je přece americká orlice! Nebo hadí hlava! Žádný hřib!

Ladislav 💤
1. 3. 2024 13:48
Odpovědět  Helena

Já bych řekl spíše chcípající amícká orlice!

Administrátor
P.A.Semi
1. 3. 2024 16:04
Odpovědět  Ladislav 💤

Ono je to zkreslené perspektivou, protože to je dost u kraje glóbu…
Ve skoro-rectangular zobrazení to vypadá víc jako hřib:

comment image

katango
1. 3. 2024 17:51
Odpovědět  P.A.Semi

Ne. Vypadá to jako potrat.

2. 3. 2024 01:39
Odpovědět  katango

Hm… Když si sundám brejle a odsednu si, tak mi to spíš připomíná Sereše s hrůzou zježenými vlasy sledujícího ve zprávách podpis kapitulace banderstánu.

Pravdomluvny
2. 3. 2024 09:39
Odpovědět  katango

Právě narozený Vetřelec 👽

Administrátor
P.A.Semi
2. 3. 2024 10:38
Odpovědět  katango

Jo jo, když se nad tím člověk zamyslí, pokřivenost vašeho nejen vnímání je poněkud úsměvná…
πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
katango
2. 3. 2024 11:57
Odpovědět  P.A.Semi

Jestli to není vzděláním. Já jsem viděla ve sklenicích v Patologicko-anatomickém ústavu věci, nad kterými by vám, pokud je máte, vstávaly vlasy hrůzou. Mechanik by v tom viděl třeba nějaké soustrojí.

Administrátor
P.A.Semi
3. 3. 2024 11:17
Odpovědět  katango

Asi se tomu pak říká “profesionální deformace”…
πα½

katango
3. 3. 2024 14:30
Odpovědět  P.A.Semi

Ano. Pak je ovšem otázka, zda mne za takovou profesní deformaci častovat výrazy, které jste použil.

Mně je jedno, jestli mě nemáte rád.

Administrátor
P.A.Semi
4. 3. 2024 03:20
Odpovědět  katango

Není to jen profesní deformace, je to zášť, s potěšením jste mi to zesměšňovala… To vy mě nemáte ráda, proto jste se mi tím “potratem” zkoušela posmívat, ale já k tomu říkám, že je to úsměvné…

πα½

katango
4. 3. 2024 11:49
Odpovědět  P.A.Semi

Milej zlatej, začínáte bejt paranoidní. Vězte tedy, že při označení té vámi postované figury za potrat jsem na vás nejenže nenarážela, já jsem na vás ani nemyslela. Jestli si myslíte, že vás sleduji, tak se pořádně koukněte kolem sebe. Třeba uvidíte, že auta jezděj nějak divně, že se na vás kolemjdoucí divně dívaj a nepřátelé že vám pouštěj do bytu plyn a elektřinu.

Administrátor
P.A.Semi
5. 3. 2024 10:17
Odpovědět  katango

Nejsem paranoidní… Nepsal jsem, že byste mě “sledovala”, ale že se mi tím “posmíváte”, což je celkem objektivně zřejmé…
Je ale čím dál víc nechutné se o tom s vámi handrkovat…

Zkuste také trochu psychoanalýzy aplikovat na sebe, proč vás při pohledu na mraky znázorňující atomový hřib napadl zrovna “potrat”… Není to proto, že byste je vídala kdysi ve škole, to je jen záminka…

A ovšem, tahle psychiatrická taktika s podsouváním údajné “paranoie” je zákeřné svinstvo, je škoda, že vám to nedochází dost… Je to zákeřná a lživá pomluva s cílem druhému uškodit, a jestli myslíte, že ne, tak nemyslíte dost…

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
katango
5. 3. 2024 12:11
Odpovědět  P.A.Semi

Napsala jsem jasně, že při komentování onoho obrázku jsem na vás nejenže nenarážela, ale ani NEMYSLELA!!!

A vaše vyjádření skutečně jako paranoidní vypadají.

Záminka? Víte vy, kolik jsem za svá studia viděla (a byla nucena hodnotit) rtg snímků? Nevíte. Vámi postovaný obrázek jako rtg snímek vypadá.

A já se obvykle nedívám, kdo co píše nebo postuje. Nejdřív si přečtu, CO píše a pak případně, KDO to píše.

A jestli si myslíte, že mi na vás jakkoli záleží, tak vás musím opravit. Nezáleží. Jen mne občas naserete. Lidi mne občas nasírají, i když nevím, kdo jsou a jak se jmenují, a bývá mi to upřímně jedno.

Administrátor
P.A.Semi
5. 3. 2024 12:23
Odpovědět  katango

Napsala, jasně… Víte, ale ženy velmi často lžou, a lžou i samy sobě…

Snímek sice možná vypadá jako rtg, protože je černobílý, ale nevypadá to jako embryo v rtg, to by tam musely být vidět kosti…? Ultrazvuky jsou zase mnohem víc zašumněné…

πα½

katango
5. 3. 2024 13:11
Odpovědět  P.A.Semi

Hele, s detailama jděte někam. Na první pohled mi to připomnělo rtg snímek a útvar na něm embryo. Potrat? Prosím, to bylo toprvní, co mne napadlo. Ale víte, být lékařem, potažmo psychiatrem, si vyžaduje značnou dávku cynismu, protože jinak byste to dělat nemoh. Sesypal byste se po jednom měsíci. A protože my nemáme žádnou podporu, žádnou pomoc, kterou bychom mohli vyhledat (vyjma placené psychoterapie), musíme se s tím popasovat sami. A děláme to takhle.

No. Lžou ženy, muži i děti. A jak ženy, tak muži lžou i sami sobě. Nevím ovšem, proč bychom si měli lhát tady. Je to zde anonymní, já nevím, kdo jste ani jak vypadáte, a předpokládám, že vy to o mně nevíte taky. Proto mne kapánek štvou ta vaše kategorická prohlášení o tom, jaká jsem.

Neznáte mě. Ti, co mne znají/znali, a nejen rodina, ale i pacienti či spolupracovníci, mne mají/měli až na výjimky rádi. A nebylo to tím, že bych se podbízela. Naopak. Jsem vždycky svá.

A berte v úvahu ten cynismus, o kterém tu píšu. Pro lékaře je to součást pudu sebezáchovy. My se setkáváme s věcma, s kterejma byste se vy vznešení potkávat nechtěli. A musíme to zvládnout.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaris.
3. 3. 2024 12:44
Odpovědět  P.A.Semi

To je zastrelenaholubice miru.

zdendulka
1. 3. 2024 15:46
Odpovědět  Helena

To je orel mizící v medvědí tlamě 🙂 ale prádlo dám stejně radši do sušičky 🙂

Helena
2. 3. 2024 10:55
Odpovědět  zdendulka

JOOO. TO JE ONO!! PŘESNÉÉÉ. Ta medvědí tlama tam nebyla vidět.

Slovan
1. 3. 2024 13:51
Odpovědět  P.A.Semi

No já nevím jaké vy máte hodnoty já bych vyhlásil zákaz souložení v přírodě, bo by se to mohlo zadřít!! Prádlo se zase vypere. 😊

Boomer
1. 3. 2024 15:49
Odpovědět  P.A.Semi

.. u nás už asi hodinu prší a dešťová voda je pěkně do červena, žábám to bude skřípat v hubách…

Joe Arp
1. 3. 2024 17:12
Odpovědět  P.A.Semi

U nás jsme dali do míchaček vodu a cement a obrátili je k nebi a odešli do kostela. Večer budeme odlívat sakofágy.

Markýza
2. 3. 2024 17:18
Odpovědět  P.A.Semi

Hezký, Semi. až na to, že takové varování chodí ze Sahary co pár let a tuhle jsem se dozvěděla, že je životně důležité – teda ten písek, ne varování – pro jakési rostliny v Amazonském pralese.
Zrovna předloni, nebo rok předtím přijdu k autu a to vypadalo jako by prošlo písečnou bouří.

Administrátor
P.A.Semi
3. 3. 2024 11:21
Odpovědět  Markýza

Předloni v březnu 2022 – to byl asi ten písek, co jste našla na autě, ten mrak ze Sahary postupně přes Evropu psal “Fascist”, tvaroval se písmeno za písmenem…
πα½

Markýza
3. 3. 2024 15:09
Odpovědět  P.A.Semi

To je možné, ale nejen předloni, zažila jsem to už tolikrát, že mě to nevzrušuje. Jednou – muselo to být před rokem 94 – se nedalo po Praze skoro jít a staroměstské střechy vypadaly jako zasněžené červeným sněhem.

Jura S
1. 3. 2024 13:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Llojda Voustina nikdo neviděl měsíc… tak nevím co je dezinfo, info…. jestli má nádor na koulích, tak by se měl vyjádřit třeba v nemocnici, manželka kolem, dětičky…. co by mu to udělalo ?

Ladislav 💤
1. 3. 2024 13:50
Odpovědět  Jura S

Spíš zařval v Bandero bunkru po zásahu Kinžálem! A nám se jako vyjadřuje! V zahrobí není wifi! Však ono to vyleze!

zdendulka
1. 3. 2024 15:48
Odpovědět  Ladislav 💤

jestli trolej, tak s tím přestanou až akutně budou muset…. dřív ne… je divné, že se nenechal veřejně slyšet a reportéři nikde….

Boomer
1. 3. 2024 17:40
Odpovědět  zdendulka

..s jeho vizáží bych taky nechodil moc ven…

vlad248
1. 3. 2024 17:07
Odpovědět  Jura S

Rakovina prostaty.

Markýza
1. 3. 2024 17:44
Odpovědět  Jura S

Copak Lojda. Pyjanistu už skoro týden nevidět, ba ani o něm neslyšet!

zdendulka
1. 3. 2024 15:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Představme si ring a v něm dva boxery … jeden vyhrává a vtom se na něho začně pokřikovat : pokud neprohraješ nebo se nevzdáš, tak se tu na tebe vrhneme všichni. Tohle je logika uplatňovaná v současnosti na Rusko.

Pipa
1. 3. 2024 15:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Jen ať je tam ten žabožrout pošle, žáby z toho budou mít radost! Prostě ubude žabožroutů, a to nám vadit nebude!

zdendulka
1. 3. 2024 15:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Macron se zapletl do historicky rodinných sporů, kterým vůbec nerozumí… pobaltské státy jsou mimo jeho chápání…. a on nechápe ani to, že to prostě nechápe….

zdendulka
1. 3. 2024 17:13
Jan
1. 3. 2024 17:14
Ohodnotit příspěvek :
     

USaci zvysuji pnuti mezi USA a NATO zememi. Vyjadreni Austina znamena, ze USA jsou pripraveny, skrze jejich proxy armadu NATO Evropu znicit. Jejich dlouholety sen se blizi naplneni. Ted bude zaviset jen na pudu sebezachovy nas, kteri nejsou u moci, ale maji moc naproste vetsiny tomu zabranit. Do ulic, volove!

Jan
1. 3. 2024 17:19
Ohodnotit příspěvek :
     

USA si vytvari prostrednictvim svych poskoku vsude ve svete proxy (zastupne) armady, ktere pak postve bojovat za jejich USA zajmy. Tak to dela na Ukrajine, tak to udela i s NATO. Je jenom otazka, jestli si to lide dole nechaji libit!

M.Š.
1. 3. 2024 19:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Pokud NATO v přiblblé chvilce napadne Rusko,tak jde o porušení mnohých článků stanov NATO a je na vůli Ruska,jak se bude proti té zhovadilosti bránit.Na druhou stranu se dá říci,že dodržování nějakých stanov ze strany anglosasů je velice problematické či spíše nijaké,takže není divu,že může dojít k nejhoršímu.Možná,že by si lidstvo nějakou přes držku zasloužilo,za svou tupost a omezenost.

Antonín Körber
2. 3. 2024 10:26
Odpovědět  M.Š.

..NATO je USA,evropské státy jsou tam jen kamufláž a za nastrčené šašoury..NATO na Ukrajině by bylo vyhlášením války USA Rusku,takže první ruské bomby by dopadly na USA..

Skolastikus
2. 3. 2024 11:30
Odpovědět  Antonín Körber

Pochopitelně, evropské státy jsou tam jen případný kanonenfuter, naprosto stejně jako ukradina a naprosto stejně skončí, ale jak se říká, každý sám osudu svého strůjcem jest.

Pavel z Moravy
2. 3. 2024 09:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Ať je Chazin jaký je, řekl to přesně. Na záchranu EU už není čas. A já dodávám, jak ještě lépe říci, že jsme v číči.

Vláďa
2. 3. 2024 12:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Pravděpodobně na lidi přestalo působit strašení, že Rusko napadne jiné státy po skončení konfliktu a tak přišli s něčím novým. Pokud ta válka mezi USA a Ruskem bude, nebude to souviset s nějakou prohrou Kyjeva, ale bude to výsledek nenávistné politiky a provokování ze strany USA!!

Miro 2
7. 3. 2024 13:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Jedním z důvodů proč začala SVO na Ukrajině byla obava Rusů ze stálého rozšiřování NATO k hranicím Ruska. Rusové na tuto skutečnost neustále upozorňovali, ale činitelé NATO a USA nereagovali. Nyní, po výroku Macrona a Austina, že pokud Ukrajina prohraje s Ruskem válku, tak NATO vstoupí do války s Ruskem je patrný jejich záměr, včetně veškerých dřívějších provokací, které odstartovaly válečný konflikt na Ukrajině. Ten měl podle plánů USA a NATO oslabit Rusko natolik, že pak bude snadné ho zdolat. Pakliže se tento záměr nepovedl stejně se nakonec plány USA a NATO provalily a ukázaly jejich pravou tvář. Ukázalo se též, že dlouhodobé obavy Ruska o svou bezpečnost kvůli neustálému rozšiřování NATO byly oprávněné. Zájem USA a KoZa je o přírodní bohatství Ruska dlouhodobý a trvá doposud. Pokud se NATO přidá k Ukrajině a zaútočí na Rusko vyústí to na 100% vinou NATO v jadernou válku s katastrofálními následky pro celý svět. Takovou válku, která se pak rozhoří ani příroda nemůže unést. Nezvítězí nikdo, prohrají všichni hlavně civil, budou stamiliony mrtvých. Ti co přežijí budou umírat po celá desetiletí na následky ozáření, další choroby a hladomor.

PENNYS
10. 3. 2024 05:14
Ohodnotit příspěvek :
     

comment image?x95210Změny pravidel silničního provozu, zvýšení počtu řidiček a náklady na staré věci na chatě

Ruské ministerstvo obrany oznámilo zničení radaru ukrajinských ozbrojených sil na pravém břehu Dněpru
06:33