Ministerstvo obrany Ruské federace zveřejnilo záběry z ničení ukrajinského tanku

Ruské ministerstvo obrany ukázalo 9. dubna záběry ničení tanku Ozbrojených sil Ukrajiny (AFU), jehož posádka pracovala zpoza krytu v průmyslové budově.

Také v sobotu ruské ministerstvo obrany ukázalo, jak ruské ženijní jednotky pracují v Charkovské oblasti . Takže na žádost místních obyvatel zneškodňují na území zemědělské půdy a osad nevybuchlé granáty, které tam zůstaly po ostřelování Ozbrojených sil Ukrajiny a formací ukrajinských radikálů.

24. února Rusko zahájilo speciální operaci na ochranu civilního obyvatelstva Donbasu . Jak upřesnil tiskový tajemník prezidenta Ruské federace Dmitrij Peskov, speciální operace má dva cíle – demilitarizaci a denacifikaci Ukrajiny. Oba tyto aspekty podle něj představují hrozbu pro ruský stát a lidi.

Ministerstvo obrany ukázalo záběry odjezdu stíhaček k ničení systému protivzdušné obrany Buk Ozbrojených sil Ukrajiny

Ruské ministerstvo obrany ukázalo video ničení ukrajinského radaru a systému protivzdušné obrany „Buk-M1“

Dne 9. dubna zveřejnilo ruské ministerstvo obrany záběry bojových vzletů stíhaček Su-30SM a Su-35, které zničily systémy protivzdušné obrany (protivzdušné obrany) Ozbrojených sil Ukrajiny (AFU) v rámci speciální operace na ochranu Donbasu . .

Posádky stíhacího letectva ruských leteckých sil při plnění letových misí detekovaly, zachytily a zničily radarovou stanici a protiletadlový raketový systém Buk-M1.

„Piloti odpálili rakety vzduch-země, které zničily zjištěné cíle, což potvrzují i ​​data objektivních monitorovacích nástrojů,“ uvedlo ministerstvo.

Dříve během dne ruské ministerstvo obrany ukázalo, jak ruské inženýrské jednotky pracují v Charkovské oblasti . Takže na žádost místních obyvatel zneškodňují na území zemědělské půdy a osad nevybuchlé granáty, které tam zůstaly po ostřelování Ozbrojených sil Ukrajiny a formací ukrajinských radikálů.

Veškerou munici, kterou sapéři najdou, se snaží zničit na bezpečném, speciálně určeném místě, daleko od civilistů. Jedinou výjimkou jsou ty projektily, které nelze získat ze země. Jsou na místě zlikvidovány v souladu s bezpečnostními požadavky.

24. února Rusko zahájilo speciální operaci na ochranu civilního obyvatelstva Donbasu. Jak upřesnil tiskový tajemník prezidenta Ruské federace Dmitrij Peskov, speciální operace má dva cíle – demilitarizaci a denacifikaci Ukrajiny. Oba tyto aspekty podle něj představují hrozbu pro ruský stát a lidi.

2 3 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

2 3 hlasy
Ohodnotit příspěvek
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Helena
9. 4. 2022 10:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Fašisté na Ukrajině mají co chtěli……

Gales
9. 4. 2022 11:39
Odpovědět  Helena

Ať chcípnou.

VAL
9. 4. 2022 19:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak to se mi moc líbí, že klient nemá přístupová práva k obsahu. Akorát nevím, proč jsou tam ta nadbytečná slova „přístupová“ a „k obsahu“, namísto relevantního „žádná“. Prostě“ Klient nemá, krom povinnosti platit si služby, žádná práva. Tečka.

US Navy
10. 4. 2022 12:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Spíš mají ukázat jejich slavné hořící su-35S.