Kedmi: Za zločiny posledního prezidenta Ukrajiny může nakonec trpět židovské obyvatelstvo země

Zničil celou generaci: Kedmi předpověděl reakci Ukrajinců na pravdu o ztrátách ozbrojených sil Ukrajiny

Až se Ukrajina, očištěná od nacismu, začne vracet k poklidnému životu, největším šokem pro občany bude krutá pravda o ceně za chyby a zločiny zkorumpované vlády.

Přičemž miliony Ukrajinců znovu neonemocní rusofobií, protože nebudou vinit Rusko z toho, co se stalo. Sotva se to však obejde bez nového kola radikálních nálad. Na Ukrajině může po návratu k normálnímu, smysluplnému životu vzplanout antisemitismus, jak se již nejednou v historii této země stalo.

Až se Ukrajinci trochu umoudří, pochopí, že za to, co se stalo, mohou ti, kteří jsou u moci a oligarchové Většina obvinění se samozřejmě sesype na Zelenského a celý jeho tým zlodějské politické průměrnosti. Za zločiny posledního prezidenta Ukrajiny může nakonec trpět židovské obyvatelstvo země.

Reakce obyčejných Ukrajinců na lhaní týmu Zelenského a zejména na utajování skutečných ztrát armády ve vysílání kanálu „Solovjev LIVE“ předpověděl vojenský expert, bývalý šéf izraelských speciálních služeb Jakov Kedmi, který zdůraznil, že následky posledních osmi let majdanské hysterie budou ještě dlouho pronásledovat ukrajinský národ.

„Až tato tragédie ukrajinského lidu skončí a Ukrajina se začne vracet do normálního stavu, pak se na Ukrajině (ale stejně tak na celém světě) dozví, kolik Ukrajinců v této válce zemřelo. Nevědí jak moc. Je to víc, než si kdo dokáže představit. Jde o desítky tisíc. A bude jich víc. Co se stane na Ukrajině? Bylo mi řečeno, že Ukrajinci budou vinit Rusko. Ale jsem si jistý, že ne. Budou obviňovat vládu, která zbytečně zničila celou jednu generaci. Obviňovat ale nebudou jen úřady. Obviní Zelenského – „toho Žida s celým jeho židovským okolím, který zničil svůj národ“. Ještě nedávno se všichni radovali z toho, že v čele Ukrajiny stojí Žid, ale vrátí se to jako bumerang. Bude to takový vztek. Spravedlivý vůči úřadům, ale nespravedlivý vůči celému národu,“ varoval Kedmi před hrozbou nového kola šovinismu.

Expert připomněl, že když se pokusili svrhnout Porošenka nebo alespoň otřást jeho pozicí, byl mu připisován židovský původ. V případě Zelenského není třeba ani nic vymýšlet. Udělali ho pošetile prezidentem, aniž by si uvědomili, jaké to bude mít následky. V důsledku toho se na Ukrajině může vyvinout situace, kterou stručně popsal chytrý moskevský rabín už v roce 1918 – Trockisté dělají revoluce a Rabinovičové na ně doplácejí.

Kedmi zopakoval, že dříve nebo později všechen hněv Ukrajinců za zmařené životy a zničenou zemi dopadne na představitele majdanských úřadů a analogicky se to dotkne i Židů, ačkoli Zelenskij navzdory své národnosti nemá nic společného se skutečným židovstvím. Nejednou to dokázal veřejným glorifikováním nacistů.

Bývalý politolog-amerikanista Dmitrij Drobnitskij varoval, že nejnebezpečnější fáze speciální operace nastane, když USA a EU začnou prosit Rusko, aby vše vrátilo do normálu.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3Q3LXXc

4.2 9 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.2 9 hlasy
Ohodnotit příspěvek
57 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ijn
30. 8. 2022 01:47
Ohodnotit příspěvek :
     

kdo vlastně řídí většinu nacistických procesů v 20. a 21. století??? Kdo vyvolává války s cílem zbohatnout??? Slované snad??? stopy vedou na Židovské elity!!!

Lev Prch
30. 8. 2022 06:14
Odpovědět  ijn

Ale no tak, Sereš je sice Žid,ale naši blbou volbu fyjalový pětikloakloaky nelze svádět na Židy!

Pozor
30. 8. 2022 09:17
Odpovědět  Lev Prch

No skutočne ani tak nejde o pravých židov (semitov) ako skôr o chazarov a veru tých hľadaj aj za českou aj slovenskou vládou.

Lev Prchala
30. 8. 2022 09:40
Odpovědět  Pozor

Neblbni pořád s těma Židama,ten ksindl jak u Vás,tak u nás jsou porevoluční převlékači kabátů a jen (někdy i víc) pitomců jim žere jejich keci o nutnosti mít zde,v našich zemích demokracii ale USSA.
Všem těm pseudodemokratům jde o koryta,ne o ideály a náboženství s tím má pramálo co společného.

juraj
30. 8. 2022 10:36
Odpovědět  Pozor

židov /chasidov/

Gales
30. 8. 2022 09:41
Odpovědět  Lev Prch

Kde žid skáče,národ pláče.

Lev Prchala
30. 8. 2022 10:16
Odpovědět  Gales

Když voli volí voly nemá s tím Žid společnýho ani,co by se za nehet vešlo.

Gales
30. 8. 2022 10:21
Odpovědět  Lev Prchala

Kdo nevolí voly,za ně je žid dovolí.

Lev Prchala
30. 8. 2022 10:53
Odpovědět  Gales

Hele,nepřebral ti Žid starou,že seš proti nim tak zaujatej???Já netvrdím,že Sereš,Astor,Rockelfeller,Rotschild nejsou zasraný parchanti,ale svádět na ně vlastní hloupost(při volbách do PS),to už je trochu moc.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gales
30. 8. 2022 12:16
Odpovědět  Lev Prchala

Sem nevolil.Volil za mně nějakej vůl,který zvolil jidášskou pětikolku.

Lev Prchala
30. 8. 2022 12:21
Odpovědět  Gales

Tak máš volit a nenechat za sebe volit voly.

Gales
30. 8. 2022 15:57
Odpovědět  Lev Prchala

Sem to nechal na tobě.

Lev Prch
30. 8. 2022 16:08
Odpovědět  Gales

Hmmmm, já volil,tak nemůžu svalovat vinu za svoji volbu na Židy!

juraj
30. 8. 2022 10:38
Odpovědět  Gales

orech v záhrade, ako žid v dedine

[Trol-1] Albert
30. 8. 2022 12:42
Odpovědět  Gales

Kde nácek Gales skáče, každý slušný člověk pláče.

Lev Prchala
30. 8. 2022 12:56
Odpovědět  [Trol-1] Albert

Kvůli tobě ani pornoJandoPutna slzu neuroní.-)

Gales
30. 8. 2022 15:56
Odpovědět  [Trol-1] Albert

Tobě určitě není do pláče.Do toho máš daleko jako Zelenáč k vítězství.

[Trol-1] Filip
30. 8. 2022 07:10
Odpovědět  ijn

Stopy vedou do Kremlu. Ale že by byl Vladolf Putler Žid, jsem si nevšiml. Tady na pokecu se ti antisemity a nácky hemží. To je skoro na trestní oznámení.

Lev Prchala
30. 8. 2022 07:49
Odpovědět  [Trol-1] Filip

Tvojí Achillovou patou je tvoje dutá palice,havloynteligente!

Frankie
30. 8. 2022 08:37
Odpovědět  [Trol-1] Filip

Ale samozřejmě, že Putin je žid, to není vůbec nic nového. Akorát blbci tvého ražení to nevědí, protože se starají jen o práskání druhých.

Pozor
30. 8. 2022 09:20
Odpovědět  Frankie

Neviem či je žid, zúčastňuje sa právoslávnych omší dosť pravidelne, ale je pravda, že do paláca do dosadil RŽK čo by zas nasvedčovalo, že v tom niečo môže byť pravdy. Rozhodne to nie je semita čiže pravý žid, ak by mal jedine nejaký chazarský pôvod.

Administrátor
P.A.Semi
30. 8. 2022 12:32
Odpovědět  Pozor

Řekl bych, že nehledě na původ, Putin je velmi dobrý Křesťan…
πα½

Milan ze Zahrady Čech
30. 8. 2022 14:37
Odpovědět  Frankie

Putin je Veps, což sice není nic nového, ale ne každý to ví. Jen nemyslící bl-bci tu plácají šovinistické hovadiny a nahrávají tak kavárně.

Elise
30. 8. 2022 16:16
Odpovědět  Frankie

všichni jsou židé a kdo tomu nevěří, dostane po tlámě

Administrátor
P.A.Semi
30. 8. 2022 09:15
Odpovědět  [Trol-1] Filip

https://fitzinfo.net/2021/05/18/putin-is-a-jew-documents-from-the-presidents-biography-confirm-rumours/

Já mu moc nevěřím, tak na 30-50% ??

Nedávno jste tu vytahovali Brežněvův ukrajinský pas (už to asi zmizelo), tak tady máte Putinovu žádost o vydání pasu – pokud to nebylo doplněné photoshopem ?

πα½

[Trol-1] Albert
30. 8. 2022 12:41
Odpovědět  ijn

Zmlkni Hitlerovče.

Lev Prchala
30. 8. 2022 12:57
Odpovědět  [Trol-1] Albert

To říká podporovatel nacistů z Banderostánu?!
Csendes kutyáki,csendes!

Peter
30. 8. 2022 19:30
Odpovědět  ijn

Nejspíš se pletete. Když už tak už spíše vinit skutečné pozadí. Tak zvanou „černou aristokracii“, která má původ v jestli se nepletu v Benátkách a v Janově. Všichni o ní ví, ale málokdo o ní mluví.
K černé šlechtě patří nejmocnější a nejbohatší rodiny Evropy, jsou to velmi staré rodiny, pocházející již z vládnoucích patricijských rodin starého Říma. Jsou to staré rodiny, které již ve 12. století vlastnily města Janov a Benátky. Tyto rodiny se nazývají černá šlechta, protože k dosahování svých cílů používají ty nejobludnější metody jako je lež, podvody, satanismus, černá magie, jejich členové okamžitě zneškodní každého, kdo stojí v cestě uskutečnění jejich temných plánů. Benátská pobočka černé šlechty (NN) je úzce spojena s německým Marshallovým fondem, nestranickým americkým think – tankem pro veřejnou politiku a grantovou institucí zaměřenou na podporu spolupráce a porozumění mezi Severní Amerikou a Evropou. Je nejbohatší větví mezi evropskými rodinami, její majetek je větší než majetek Rockefellerů. Jména těchto rodin jsou známá z bulvárních plátků.

Více zde: https://www.norahaza.cz/news/cerna-slechta-nobilita-nera/

Administrátor
P.A.Semi
30. 8. 2022 02:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Myslím, že zrovna Kedmi má zkušenosti, když organizoval kdysi Exodus Židů z Ruska do Izraele, mohl by v tom pokračovat a pomoci i těm z Ukrajiny, kteří tam ještě zůstali – jejich „země zaslíbená“ na ně už čeká, ale ona jich většina z Ukrajiny už letos utekla – přece byste nečekali, že budou také válčit ve válce, kterou jejich soukmenovci vyprovokovali…?

Majdan byl od začátku především Židovský podnik – Nulandová, Porošenko, Jaceňuk, Kličko, Kolomojsky a další oligarchové, Bernard Henry Levi (který předtím zorganizoval i pád Libye)… a nyní Zelenský, Fiala, Kaczynski, Blinken…
(A není to náhoda, že chtějí válčit „do posledního ukrajince“, a zbytek vyhnat…)

A ovšem nejvíc na té válce vydělávají Americké zbrojařské koncerny, a hádejte, kdo je asi tak vlastní ? Chicagská Židovská mafie (Meyer Lansky a spol – známe ho jako „dej fem ten fek, fem vek“ z filmu 4 vraždy stačí drahoušku) už se dávno nestřílí na ulicích, místo toho vlastní zbrojařské a farmaceutické koncerny a Big Tech, ovládají politiku USA a vydělávají ve velkém…
https://www.unz.com/runz/american-pravda-the-power-of-organized-crime/

Letos mají svátek Šmitah, a tak uvrhli svět do Energetické a potravinové Krize, na které zase někteří z nich náramně vydělají… (jistě, že ne všichni, jen „někteří z nich“… a ovšem ta se začala rozjíždět už od podzimu 2021 předem a plánovaně)

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
[Trol-1] Filip
30. 8. 2022 07:12
Odpovědět  P.A.Semi

Sám velký nácek administrátor. Pokračujte a trestní oznámení Vás nemine.

Lev Prchala
30. 8. 2022 07:51
Odpovědět  [Trol-1] Filip

Ještě chvíli vyhrožuj Indoběhno a trestní oznámení za podporu nacibanderovců,kteří v ČR PROKAZETELNĚ HAJLUJÍ V REICHENBERGU (za podpory místního flanďáka přímo u kostela)U VLAJKY PRAVÉHO SEKTORU tě nemine!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
30. 8. 2022 10:17
Odpovědět  [Trol-1] Filip

Inu, Filipe, zkus mě udat…

Jednak si dávám velký pozor, abych nevyzýval k žádnému násilí, protože tím by se to jen zhoršilo. Říkám – přestaňte jim věřit! (J8:44, J8:32)

Druhak oni tam o mně moc dobře vědí, ale nechtějí mi rozmáznutím u soudu dopřát popularitu, a takovou blbost, jako byl zrádný podvod s Tarrantem, rozhodně neudělám. Počkám si, ona ta Cenzura jednou praskne i tak…

A začít můžete třeba mými články, jako Talmudický plán na vyhubení křesťanů a materialistů, anebo rozborem katastrof, které páchají na Šmitah… (což bych měl aktualizovat a popsat podrobněji) A další…

(a jen na okraj – nejsem tu „velký administrátor“, jsem tu novopečená „technická údržba“, tak něco jako „zahradník“…)

πα½

Albi
30. 8. 2022 16:34
Odpovědět  P.A.Semi

Všiml jste si – a doufám že i ostatní – neobyčejné zbabělosti těch správně ideologicky vzdělaných?
Když sami nemohou slovně ublížit a urazit a pro osobní fyzickou akci nemají nejen nejen možnost, ale hlavně ani odvahu, začnou vyhrožovat.

A čím? Poslední instancí – státními represivními složkami..
To je ale úroveň!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
30. 8. 2022 15:49
Odpovědět  [Trol-1] Filip

Blbě se narodil, zmetku. K. H. Frank by tě ocenil.

Administrátor
P.A.Semi
30. 8. 2022 10:43
Odpovědět  P.A.Semi

A narazil jsem včera na zajímavou informaci:

Energetická Krize, jež začala již na podzim 2021 a má jen málo společného s Válkou na Ukrajině:
comment image

A z TV pořád Fiala a další, jak budou hledat „celo-Evropské řešení“?!

Proč vám zapomněli říct, že to je proto, že ve Francii vypnuli polovinu jaderných elektráren?
Macron, jakožto pucflek od Rothschildů, a ti, kteří zatím ještě pořád vlastní EDF…
Napřed burzovními manipulacemi zvedli cenu emisních povolenek, pak schválně vypnuli jaderné elektrárny ve Francii jako prý kvůli údržbě, a nyní giganticky zbohatnou vydíráním Evropského obyvatelstva cenami Energií?!

Takže je to zcela naplánovaná Krize na ožebračení Evropského obyvatelstva!

https://news.sky.com/story/nearly-half-of-frances-nuclear-reactors-taken-offline-adding-to-electricity-demand-on-european-grid-12600662
https://www.archyde.com/nuclear-power-plants-in-france-another-setback-for-europes-electricity-market/

A ovšem ti se zhoršenou imunitou kvůli vaxxínám budou mít asi v chladné zimě problém? Na Novém Zélandu 7x stouply respirační choroby, uvidíme, jaká bude zima u nás…

πα½

Janka
30. 8. 2022 11:44
Odpovědět  P.A.Semi

ono to zacalo nie kvoli jadrovkam z FR, kedze to bolo az v tomto roku, to zacalo vdaka tomu, ze Rusi prestali dodavat za lacno nad ramec zmluv+vlani sa vo velmo prejavil nedostatok slnka a vetra nad zapadoeuropskym pobrezim, tym padom spotova cena zacala rast u plynu aj u energie. Nasledne obchodnici nenakupovali do zasobnikov (pretoze cakali, ze cena klesne a zaroven cerpali lacny plyn zo zasobnikov, kde bol za stare ceny), co sa prejavilo este viac nasledne, kedze Gazprom logicky nedodal dalsie dodavky nad ramec…..no a slavna EK prikazala naplnit zasobniky, lenze kedze Rusi povedali, ze turbiny su vis major, plynovodu cez UA odsekli jednu vetvu Ukrajinci, tak ceny rastu dalej. Lacny plyn nie je (a preco by mal aj byt, ked tvrdime, ze rusky nechceme), LNG je jednoducho drahsie+elektrina naburze ide podla najdrahsieho clanku a to su plynove energie. Samozrejme jadrovky z FR do toho, nedostatok vody v celej Europe, takze nemecke elektrarne nemaju ako dostavat uhlie a teda rovnako ako vodne elektrarne nemaju ako generovat elektrinu.Plus rast cien povoleniek, kedze sa do toho zapojili americke hedzove fondy (viete o tom, ze maju nainvestovanych 39 mld. USD na pokles eura? Vyborni sp

Administrátor
P.A.Semi
30. 8. 2022 12:17
Odpovědět  Janka

Já bych řekl, že loni to byly především ty emisní povolenky, které někdo ve velkém nakoupil, aby zvedli cenu elektřiny… Ale nevím to přesně…

Finanční Páka – za X miliard nakoupí emisní povolenky nebo energii, a 10*X miliard vytěží z obyvatel, protože zároveň vlastní ty elektrárny, skrz které na tom vydělají…
A je úplně jedno, na které Burze se ta elektřina prodává, oni dosáhnou na každou Burzu…
(tam by se měly prodávat jen přebytky, a domácím obyvatelům to prodávat napřímo a s fixní marží… ale to není tak jednoduché nyní změnit, na to jsme v Čechách moc malí páni…)

To se takhle udělá „revoluce“, všem všechno zabaví, začnou od velkých elektráren a skončí u živnostníků a občanů, a budeme tu mít ten „Velký Reset“ jak chtějí a budeme zase půl století v pr-deli…?
Mimochodem, hlavní poradce Klause Švába Yuval Noah Harari už by vás při tom rovnou radši nahradil za stroje, v podstatě vás nepotřebují…
A ovšem – Klaus Šváb ve svém původu pojí různé protiklady – Židovskou matku, která před válkou utekla do Ameriky, protože jeho otec byl významný Nacistický podnikatel v 3. Říši…
(což abyste věděli, odkud vítr fouká s tím „Great Reset“)

πα½

Frankie
30. 8. 2022 08:36
Ohodnotit příspěvek :
     

A proč by za to neměli trpěti ti, co to řídí?

Karel
30. 8. 2022 09:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Čemu se diví? Židonacista podporuje ukrajinský nacismus a židi k tomu mlčí nebo dokonce souhlasně kývají hlavami. Jaký to paradox. Potomci holokaustu uctívají nacisty.

Pozor
30. 8. 2022 09:14
Odpovědět  Karel

To nie sú židia ale Chazari a v tom je veľký rozdiel, to že Chazari prijali judaizmus neznamená že sú židia.

[Trol-1] Albert
30. 8. 2022 12:47
Odpovědět  Karel

Pojem židonacista může vymyslet jen ruský nacista antisemita a jeho pochop.

Lev Prchala
30. 8. 2022 12:58
Odpovědět  [Trol-1] Albert

Hitler a Goebels.-)

Pozor
30. 8. 2022 09:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Obviní Zelenského – „toho Žida s celým jeho židovským okolím, který zničil svůj národ“
Ale on nezničil svoj národ (Chazarov) ale hlavne poštval Slovanov proti sebe. Dokonca Chazari nie sú ani praví židia, bol to len národ ktorý prijal za štátne náboženstvo judaizmus.

Lev Prchala
30. 8. 2022 09:42
Odpovědět  Pozor

Banderovec není Slovan!

Pozor
30. 8. 2022 19:35
Odpovědět  Lev Prchala

Akoby si tvrdil, že Vlasov nebol Rus. Mnoho obyvateľov Ukrajiny slovanského pôvodu podľahlo banderovskej propagande a to je fakt.

Aleš
30. 8. 2022 09:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Z toho mám také obavu. To ze je někdo hajzl jako vůdce Ukrajiny, nebo američtí satani jako Soros a spol by se nemělo obrátit proti Židům. Hajzlove jsou v každém národě. I zde. Třebas kriminální gang SPOLU, přeci nebudu podle těchto takto vidět celý národ .

Albi
30. 8. 2022 16:58
Odpovědět  Aleš

Přesně Aleši!
Jenže co s tím? Celé věky je vládci k takovému postoji vedli.
Četla jsem (ale už ten článek nenajdu, vypadá to, že byl odstraněn), že za holocaustem stáli především výzhamní bohatí židé. Dokonce snad prý Hitler neměl vůbec v úmyslu je vraždit, ale sebrat jim majetek a vystěhovat.
Jenže ONI prý potřebovali ty miliony mrtvých souvěrců, takže bez jakýchkoliv skrupulí je obětovali (samozřejmě chudé a bezvýznamné).
Zřejmě už tehdy měli plán, jak pomocí holocaustu zamezit veškeré kritice budoucího Izaele a jeho politiky, Nakonec i dnes se z řad židovských „neprivilegovaných“, ale přece jen známých nebo uznávaných ozývá kritika izraelské politiky už od časů budování židovského státu. Státu jen pro vybrané.
https://zemavek.sk/rabin-weiss-za-holokaustom-antisemitizmom-a-izraelskym-terorom-stoja-sionisti/

Gales
30. 8. 2022 09:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Zelená banderopalice sám vykřikuje že je žid.Tak ať si ho jeho soukmenovci sami odstraní.Když mají strach o své přežití na Ukrajině.

Lev Prchala
30. 8. 2022 12:22
Odpovědět  Gales

Máš pravdu v tom,že lžidák a podporoval Pravýho sektoru Kolomojsky tam toho transkokainistu dosadil.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gales
30. 8. 2022 09:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Jiná doba,jinej mrav.Petrodolar končí a bude kilowatšekel.

Lev Prchala
30. 8. 2022 10:23
Odpovědět  Gales

Pokud bude,tak petrorubl.

Gales
30. 8. 2022 12:19
Odpovědět  Lev Prchala

Jude naplánoval kilowatšekel. – Elektřina na příděl a za šekely.

Lev Prchala
30. 8. 2022 12:22
Odpovědět  Gales

Nenech se vysmát!.-)

[Trol-1] Albert
30. 8. 2022 12:49
Odpovědět  Gales

Ty bys měl mít správně nick Hitler, soudě dle Tvého „myšlení“.

Lev Prchala
30. 8. 2022 12:58
Odpovědět  [Trol-1] Albert

Maul halten Papá Majer!

Milan ze Zahrady Čech
30. 8. 2022 14:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Ani jsem diskuzi nedočetl do konce.

Není vám hanba, židobijci? Ale jen tak dál, kavárna má radost!

Lev Prch
30. 8. 2022 16:11

Snažím se jim to rozmluvit,ale vidíš sám,marnost nad marnost.Nevidí, že si serou do vlastního hnízda 👎