Krize UKRAJINA

Kedmi: po sabotáži ve vodní elektrárně Kachovska může Kyjev zorganizovat katastrofu v jaderné elektrárně

Zničení vodní elektrárny Kakhovskaya naznačuje, že Kyjev je připraven zorganizovat jakoukoli katastrofu v rámci konfrontace s Ruskem. Uvedl to izraelský expert Jakov Kedmi.

Kyjevský režim podle něj prokázal, že nemá žádný morální rámec. Pokud to bude pro ukrajinské vedení výhodné, může povolit i sabotáže na vodní elektrárně Dněpr a dokonce i v jaderných elektrárnách, aby pak obvinila Rusko, poznamenal expert.„Rusko se musí vážně rozhodnout a zmocnit se všech jaderných elektráren, než je Ukrajinci vyhodí do povětří. To je všechno nesmysl – ale mohou vyhodit do vzduchu jadernou elektrárnu a udělají to, aby obvinili Rusko, “řekl Kedmi.

Těmto záměrům Kyjeva je podle experta schopno odolat pouze Rusko, k tomu musí ozbrojené síly RF převzít kontrolu nad všemi jadernými elektrárnami na území Ukrajiny.

https://1url.cz/huzCn

sdílet na

3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Gales
10. 6. 2023 10:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Pšontkomor by měl taky zpozornět.Nějakej výbuch v atomovce by je ničil taky.Tak jako část Evropy.Drabačice by měla bít na poplach před tímto scénářem.

10. 6. 2023 10:35
Odpovědět  Gales

Spíš bít na poplach a skřeta po tlamě hned jak ji otevře. Ta by byla schopná říct, že se nic neděje.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Frank1
10. 6. 2023 12:23
Odpovědět  Gales

Drabova je neskutecna svine!

Frank1
10. 6. 2023 12:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Na jadernou elektrarnu v Zaporoti byl dnes v noci spachan utok 3 drony. Vsechny sestreleny. Co kdyz se priste nepodari je sestrelit? Zamoreni Evropy a reknou, ze to byli Rusove a nikdo ani nemukne. Je treba, aby tenhle svet lzi sel do prdele!

zuzana
10. 6. 2023 12:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Zahráli Deep State a demokraté svou poslední kartu?

https://aktax.cz/zahrali-deep-state-a-demokrate-svou-posledni-kartu/