Krize UKRAJINA

Je Zelenskij agent Kremlu? Scott Ritter zveřejnil sérii fotografií

Na internetu se objevil výběr fotografií Zelenského s vůdci zemí, kteří rezignovali nebo zemřeli.

Kanál Scott Ritter zveřejnil výběr fotografií zachycujících šéfa režimu v Kyjevě Vladimira Zelenského, jak si potřásá rukou se světovými politiky.

Jde zejména o fotografii Zelenského s bývalým japonským premiérem Šinzó Abem, který zemřel v důsledku pokusu o atentát.

Je zde také fotografie Zelenského s britským premiérem Borisem Johnsonem, dále Itálie – Mario Draghi (prezident Mattarella Draghiho demisi odmítl a dal mu čas do středy), Estonsko – Kaya Kallasová a další politici, kteří nedávno rezignovali.

Kdo další je na řadě?

Pro Pokec24 přeložila Janinna.

https://bit.ly/3AXd8PG

sdíletj na

24 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Vladimír
17. 7. 2022 21:55

A kde je Fiala? Schválně, jestli vydrží déle než do zimy…

Velitel
17. 7. 2022 22:21
Odpovědět  Vladimír

Řeč je o politicích a ne pomatených signalistech z neziskovky.

Pavla
18. 7. 2022 09:47
Odpovědět  Velitel

Kdo vládne politici nebo ziskovky?

Milan ze Zahrady Čech
17. 7. 2022 23:36
Odpovědět  Vladimír

Živej nebo vycpanej?

Jaroslav
18. 7. 2022 08:33
Odpovědět  Vladimír

Mluví se o politicích, kteří v rámci EU, příp. světa něco znamenají. To proto.
Věřím, že RF nedovolí EU spáchat sebevraždu a že jí jenom “trochu” ubere kyslík. Bez ruského plynu by totiž zkrachoval chemický průmysl, to není jenom o topení.

Tom
17. 7. 2022 22:17

Nějak nechápu, kde z toho vyplývá, že je Zelnsky agent Kremlu. Tím ovšem nechci říct, že by to tak být nemůže. Mám z této celé taškařice pocit, že jde momentálně o to, zbavit jednotlivé státy posledních zbytečků vojenské techniky, tím je udělat zranitelné a ekonomicky slabé, pak budou muset přijmout totalitní “Velký reset”, pokud nebudou chtít umrznout nebo chcípnout hlady. To ale, si myslím, není jen pod taktovkou Putina, ale globalistů. Můžeme poděkovat sluníčkářským liberálním vypatlancům, kteří věří, že když sedí v autě, které se řítí ze srázu, zachrání si život humanitárním tlacháním a vírou v to, že to ještě může dobře dopadnout.

Milan ze Zahrady Čech
17. 7. 2022 22:20
Odpovědět  Tom

Ale no ták. Přece starej dobrej černej humor.

Tom
17. 7. 2022 22:36

O.k. mám smysl pro humor, proto se občas koukám i na ČT, Novu nebo Primu, nicméně to, co se děje kolem Ukrajiny, nemá hlavu ani patu. Já v tom vidím hru mocných, za účelem nastolení totalitářského systému. Putinovi nevěřím a vyfetlému Zelenskému už vůbec ne.

Tom
17. 7. 2022 23:38
Odpovědět  Tom

No a za co ty palce dolu ? Že nevěřím Putinovi ? Nebo snad Zelenskému ? Tak to už mi fakt můžete políbit část, kde se tělo setkává ze židlí. Snad si ještě můžu věřit čemu chci, ne ? Také bych si přál, abych se mýlil.

Albi
17. 7. 2022 23:50
Odpovědět  Tom

Jako – že byste si přál věřit Zelenskému? 🙂

Tom
18. 7. 2022 00:32
Odpovědět  Albi

😆 Přál bych si mýlit se v tom, že Putin je součástí falešné hry globalistů, pro instalaci NWO.

Milan ze Zahrady Čech
18. 7. 2022 03:18
Odpovědět  Tom

Tak to máte dobrý. Hádám, že vaše přání se vám vyplní. Instalace NWO samosebou proběhne, jenže ne serešřádu, ale… vlastně to ještě nemá jméno. Prostě multiraterální řád bez hegemona na bázi rovné a vzájemně prospěšné spolupráce všech se všemi. A jde jim to celkem fofrem. Napřed se uvažovalo že s tím začnou země Šanghajské organizace, ale pak se ukázalo, že pro jeho nastolení bude efektivnější BRICS. A tak zatímco se kolektivní záchod plácá po ramenou a vede řeči, na druhé straně barikády svižná diplomatická aktivita a promýšlení strategie. Např. Irán dodá Rusku drony a zároveň dal ušákům na vědomí, že když budou muset, rozjedou obohacování uranu, že to není problém a pod.

Milan ze Zahrady Čech
18. 7. 2022 02:16
Odpovědět  Tom

Jste málo odolnej, když se čuříte kvůli palcům dolů. A pak – vy máte svrchované právo věřit si čemu chcete, oni mají svrchované právo s vámi nesouhlasit. No a to jsou ty kolíčky dolů.

oldoo
18. 7. 2022 08:07

Přesně,tleskám!

Tom
18. 7. 2022 08:31

Nemyslím, že jsem málo odolnej. Vidím, že čím dál víc lidí se dělí na “rusofoby” a “rusofily”, na “vaxery” a “antivaxery”, na “vítače” a “xenofoby”. Vše je bílé nebo černé a žádná šedá. Hitler, Lenin, Marx vedly ve své době stejné proslovy, bojovali a burcovali lid proti vykořisťovatelům, přičemž jimy byli vlastně vyškoleni a placeni. Historie se opakuje, nikdo se z ní nepoučil a Putin je spasitel, ačkoliv je podporovatelem “Covidismu”, spojuje se s “koministickou” Čínou, jejííž lídři mají všichni vystudované britské univerzity. Co nám přinese toto spojenectví ? Sociální kredit Číny ? A spojování se s arabským světem nám přinese nové náboženství ? Mnoho lidí čekalo příchod NWO ze západu ?

Tom
18. 7. 2022 09:58
Odpovědět  Tom
Pavla
18. 7. 2022 10:11
Odpovědět  Tom

Putin je jen prezident, hlavní představitel výkonné moci v Rusku, tedy země s obrovskými zdroji a ústavou jasně vyjadřující koloniální závislost na UK/US. Papírově má určité pravomoci, ale velká část jeho podřízených je tam již od 90. let (podobnost s ČR je čistě náhodná:) a jede podle jiných not. Přesto se mu podařilo udržet a rozvíjet stát s podporou různých občanských iniciativ. Nejedná se o spasitele Ruska a už vůbec ne ČR. Váš dotaz “Co nás čeká?” vyjadřuje váš pasivní postoj. Čeká nás to, co si tu vytvoříme.
P.S.: Jediný politik bez masky je Putin a i prezident podnebeské říše, kolébky kovidismu si jí v jeho přítomnosti sundal 🙂

Milan ze Zahrady Čech
18. 7. 2022 16:55
Odpovědět  Tom

Tak cholerik, když vás rozhodí kolíčky dolů. Já na ně jednoduše se-ru. Samo, že mé tlusté ego kolíčky nahoru potěší, jako že nejsem sám, ale kolíčky dolů mě nechávají klidným. Navíc je to dobrý průzkum pokecálistického vox populi. Putin a covidismus? Co víte o skutečného politické moci gubernátorů? Putin, dle mého, provádí vnitřní politiku malých krůčků –, že pokus o skok by ho mohl srazit do propasti nebo uvrhnout Rusko do občanské války. K tomu ostatnímu – myslím, že Rusko si své spojence “pragmatické nutnosti” ohlídá i do budoucna.

Milan ze Zahrady Čech
17. 7. 2022 22:17

Ba tak. Život jde dál – dřívavejc to bejval polibek smrti, nově je to potřesení smrti.

Albi
17. 7. 2022 23:52

Líbat zakázáno – Covid-19. Ještě aby nám tak začali umírat politici! 🙂

Milan ze Zahrady Čech
18. 7. 2022 03:31
Odpovědět  Albi

A jací? Ty vidíš nějakého politika?

Milan ze Zahrady Čech
18. 7. 2022 03:31

No, dvaapůl by se jich našlo.

Markýza
18. 7. 2022 08:56

Mně ale velmi rozčílilo, že Uršule nemá vykřičník! Jakto? Je snad nějaká ochraňovaná? Nebo musí vydržet, dokud definitivně nerozloží Unii?

pav-el
18. 7. 2022 07:20

Mě by spíše zajímalo, kdy se své role ujme Savčenková? Vše má svůj pořádek, akorát při tom zemře spousta nevinných lidiček! Je to včechno hnus!