Krize UKRAJINA

Francouzský europoslanec označil Zelenského za herce a obvinil ho z podvádění

Francouzský europoslanec Mariani nazval Zelenského hercem a obvinil ho z podvádění.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskij oklamal evropské země, aby dodaly zbraně do Kyjeva. Tento názor vyjádřil 5. června Thierry Mariani, poslanec Evropského parlamentu ze strany Národní sdružení.

V neděli poskytl rozhovor deníku Valeurs Actuelles

Poslanec označil hlavu ukrajinského státu za herce, který hrál na bludech západního světa. 

“Vladimir Zelenskij je herec. Sehrál to na bludech západního světa. Dokázal rychle využít evropské slepoty. <…> Tento iluzionista dokázal uchvátit evropské metropole, které jsou nyní připraveny spáchat ekonomickou a geopolitickou sebevraždu, aby ho potěšily,“ domnívá se politik. 

Podle Marianiho nejsou dodávky zbraní Ukrajině humanitární možností a ani strategickým rozhodnutím. To, co se děje, je záměrné vytváření nového ohniska napětí v Evropě, které nakonec způsobí škody všem zemím.

Připomeňme, že dříve během dne řekl předseda maďarského parlamentu László Kövér, že ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskij trpí psychickými problémy.

Zelenského dubnové video poselství také zpochybňuje jeho přiměřenost. Sám politik video natočil a umístil na sociální síť, kde uživatelé upozorňovali na nesouvislý projev a podivné chování s tím, že hlava státu byla opilá.

https://bit.ly/3GPPEwO

sdíletj na

8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Milan ze Zahrady Čech
6. 6. 2022 00:40

Ááááááááá, odpočet bytí zeleného chrchle už začíná.

P. S. Pokud tomu co hlásá pan francouzký europoslanec skutečně věří, pak je to slabomyslný dutohlav. Normálnímu člověku i s méně než průměrným IQ musela být ta trapná figura jasná do měsíce po jeho zvolení. Ty frantíkový žvásty nejsou ničím jiným než alibismem - kdyby to Federace pro-sí-rala, hudl by na jinou notu.

Milan ze Zahrady Čech
6. 6. 2022 15:50

Úkolem vytipování vhodných obětních beránků "pro strejčka příhodu" (kdyby se to pos-ralo)za současné sra-čky byli eurosajuzem, jak to tak vypadá, pověřeni žabožrouti. Nyní, ani ne o den později, už své hledání posunuli z lovu na jedince k lovu, který se lehce může změnit ve štvanici, na jinou úroveň. Totiž na státy, totiž na nás, protože právě my jsme se v tomto špinavém klání stali bezprecedentními lídry. * alternatio.org/events/all/item/104522-frantsuzskiy-politik-rasskazal-kto-na-samom-dele-zarazil-es-antirossiyskoy-isteriey

Milan ze Zahrady Čech
6. 6. 2022 16:24

Všimněte si - pouhý den uplynul od prvního příspěvku, a už navýšili laťku a rozhodili sítě z jedinců na na národy! Možná jen kalení vody - ale stejně tak možná budoucí štvanice. Osobně to mám za alibistické preventivní opatření nasměrované do budoucnosti, uložené, jak jsem již poznamenal, pro "strejdu příhodu". Jenže každá mince má dvě strany. Tou druhou je, že nic by našemu národu neprospělo více, než kdyby nás eurosajuz zradil. Pak by totiž musel pětihnus buď zavést tvrdou diktaturu, nebo podat demisi. Jenom nevím, jak ovčanům otevřít oči aby pochopili, že tichý společník pětihnusu tajhající zpoza opony za nitky je Čapí Hnízdo a fialový chrchel jeho poskokem.

Helena
6. 6. 2022 08:18

Konec Zelenského se blíží. Musí tu svou roli dohrát do konce. Jinak by přišel o mastné konto v USA.

Pijack
6. 6. 2022 09:11
Odpovědět  Helena

Pravda, Ukrajinci mají ve zvyku emigrovat už 20 let. Utekli oligarchové, tak proč ne Zelenský 🙂

Milan ze Zahrady Čech
6. 6. 2022 14:13
Odpovědět  Pijack

Protože se s posmrtnou ztuhlostí končetin blbě utíká.

Pijack
6. 6. 2022 09:09

Brusel nám bude nakonec vykládat, že za instalací Zelenského na Ukrajině může Putin. Že chtěl Putin Evropu vyhladovět a rozvrátit. Ukrajina se nabízela jako nejlepší varianta. A nebudu daleko od pravdy, když tomu bude Český mainstream věřit 🙂

Karel
6. 6. 2022 10:32

Židonacista se vžil do role boha. To je velmi nebezpečné pro všechny.