Krize UKRAJINA

EU chce, aby Ukrajina zasáhla „srdce Ruska“,

snaží se dodat Kyjevu zbraně delšího doletu, protože svými současnými metodami nemůže porazit Moskvu, řekl ministr zahraničí

EU je přímým účastníkem ukrajinského konfliktu a má v úmyslu dodat Kyjevu zbraně schopné zasáhnout „srdce“ Ruska, řekl v pátek ministr zahraničí Sergej Lavrov.

Moskva obdržela informace naznačující, že služba zahraniční politiky EU se domnívá, že Kyjev není schopen porazit Rusko svými současnými metodami, uvedl Lavrov. Brusel proto navrhl poslat ukrajinským silám ještě dalekosáhlejší zbraně, „aby se dostaly do srdce Ruska, jak ho popisuje EU, a zasévají tak zmatek a paniku a podkopávají důvěru lidí,“ prohlásil.

„Není to přímá účast ve válce? Samozřejmě, že je,“ řekl Lavrov na akci k 10. výročí převratu na Majdanu v Kyjevě v roce 2014 podporovaného Západem.

Diplomat argumentoval tím, že ačkoli podporovatelé Kyjeva trvají na tom, že „pouze vyzbrojují Ukrajinu“, všichni chápou, že „toto je lež“ a že západní instruktoři pomáhají ukrajinskému velení vybrat cíle pro útoky. ‘Jsme si tím 100% jisti,’ trval na svém Lavrov.

‘Ve válce jsou hlavní věcí strategie a strategie se nenacházejí v Kyjevě, ale daleko,’ dodal ministr zahraničí.

Lavrov naznačil, že Západ fakticky vyhlásil válku Moskvě tím, že použil Kyjev k „zadržování Ruska“ a ke „strategické porážce“, aby mu zabránil hrát roli na světové scéně.

Západ tak učinil Ukrajinu, která zdědila obrovský průmyslový potenciál po Sovětském svazu, v „nejchudší stát v Evropě, v umírající území, bez nadsázky,“ prohlásil diplomat. Ukrajinská vláda se mezitím stala „všeobecně uznávaným mezinárodním žebrákem,“ dodal.

Lavrov řekl, že věří, že vztahy Ruska se Západem budou nakonec obnoveny, i když načasování není na Moskvě. „To je jejich problém,“ prohlásil ministr a připomněl nedávný komentář ruského prezidenta Vladimira Putina Tuckeru Carlsonovi, že Moskva již učinila „mnoho ústupků“ a „gesta dobré vůle“ a dosáhla v tomto ohledu svého limitu.

Začátkem tohoto týdne Lavrov také naznačil, že Západ nemá zájem nabídnout realistické diplomatické řešení ukrajinského konfliktu, protože USA a jejich spojenci zůstávají odhodláni vést hybridní válku proti všem zemím, které upřednostňují své národní zájmy.

RT

sdílet na

172 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pravdomluvny
17. 2. 2024 13:26
Ohodnotit příspěvek :
     

Úder na Moskvu bude znamenat konečnou Kyjeva a Banderonacistánu jako celku….. a to by se uSSa náramně hodilo.
Ono totiž platí:
Kde není žalobce, není soudce.

zdendulka
17. 2. 2024 13:44
Odpovědět  Pravdomluvny

prosímtě, snad si nemyslíš, že by Moskva takovou akci oplatila ukrajincům? Těch už by se to nejspíše netýkalo…. ty střely by letěly kousek dál…..

Pravdomluvny
17. 2. 2024 14:10
Odpovědět  zdendulka

Banderonacistům(a nejen jim) je už všechno jedno stejně,jako kdysi nacistickým pohlavárům v Německu.
Po nás potopa a národ, který neporazí “””kolos na hliněných nohou””‘ si nezaslouží existovat.

Albi
17. 2. 2024 15:08
Odpovědět  Pravdomluvny

Ale pochybuji, že by “šéfům” bylo jedno, že s “plebsem” přijdou o žřivot taky.
I když …. neznalost základních životních potřeb a možnosti si je zachovat jsou nulové, takže platí “nemyslíš, zaplaríš“.

Jenže to zjistí až bude pozdě. Pro všechny. A jak jim v tom pomůže jejich nahrabané zlato a tištěné dolary?

sergej
17. 2. 2024 18:43
Odpovědět  Albi

Tam?!?
Přeci alzák chtěl aby se většina prdlamentu vrátila ze zahraničí.

Helena
17. 2. 2024 20:54
Odpovědět  Albi

Máte pravdu!Oni se bojí jen JEDINÉHO – SMRTI ! SVÉ VLASTNÍ SMRTI !!Oni nechtějí planetu zamořenou radiací, těžkými kovy a jedy. ONI CHTĚJÍ LÉTAT KAM SE JIM ZACHCE !! Chtějí volné pláže, lesy, bez těch otravných lidí, co je očumují. Oni nejsou zase až tak blbí.A k tomu potřebují tu obrovskou zásobu surovin, co leží v Rusku.Jenže to nedostanou. Jediná cesta k tomu jsou ty jejich Majdany, aby se vymlátili v té zemi, kterou chtějí. A oni zůstali pěkně ve svých haciendách a čekali,až se tam navzájem vymlátí.Ale i to už se řádně profláklo. Proto mají koupené “vládní mafie” a dozor na us a angl.ambasádách jako u nás. Proto se dali na tzv.”volební majdany” jako u nás. A i to se už řádně profláklo. Oni válku na ukradině potřebují, ale jen na ukradině a ještě tak v býv. vých.bloku-u nás.Na nás jim absolutně nezáleží, nejsme pro ně NIC, NIC.Takže jsou 2 cesty jak z toho: 1. vypláchnout ten dosazený vládní chlív tady tak, aby to každého odradilo nechat se zaprodat a dosadit aspoň na několik generací. 2. zasáhnout přímo ty loutkovodiče v jejich sídlech nebo úkrytech, které tohle řídí-což pro tajné služby asi není problém.A dosazení ratlíci přestanou štěkat.A Rus to ví!

Ladislav 💤
17. 2. 2024 14:20
Odpovědět  zdendulka

Srovnat Berlín, Brusel i s Londýnem!
A bude po válce! Jak si amík začne vyskakovat, udeřit, aby už konečně doskákal!

Albi
17. 2. 2024 15:10
Odpovědět  Ladislav 💤

I s Prahou? Jedeme v tom taky – a bomba nerozliší politika od běžného občana.

Ladislav 💤
17. 2. 2024 15:40
Odpovědět  Albi

Klidně, než abychom byli hnusní fasisti, jako ta pavláda a válčili raději bezbolesti zmizet!

Markýza
17. 2. 2024 16:03
Odpovědět  Ladislav 💤

Já jsem zásadně proti, mám pět vnoučat.

Albi
17. 2. 2024 16:15
Odpovědět  Markýza

Kdyby došlo “na věc”, Ladislav by jistě svůj názor přehodnotil.

“Z cizího krev neteče” – Putin a většina Ruisů tomu rozumíé, v nás přežívá pořád ten “anglosaský virus” bez ohledu na fakt,, že dnes bychom místo Rusů vraždili bez výběru občany KoZa vč. těch nám podobných = bezmocných změnit systém alespoň v “našich republikách”.
My (dezoláti) jsme Slovany jen slovy, ne smyšlením. 🙁

Markýza
17. 2. 2024 16:45
Odpovědět  Albi

To nevíš – třeba nemá ani kocoura a je mu to fakt jedno 🙂

Pravdomluvny
17. 2. 2024 16:51
Odpovědět  Markýza

Kdyby měl rybičky,jedno by to nebylo.

17. 2. 2024 17:28
Odpovědět  Pravdomluvny

To je holt úhel pohledu. Mě, kdybych tedy měl rybičky, sežral ty rybičky kocour, tak by mi to bylo celkem fuk, ale kdybych měl pirani a ty by mi sežrali kocoura, který by si na nich chtěl pošmáknout, asiže bych po něm žalnil.

Markýza
17. 2. 2024 19:48

Bodejť – taková piraňa se blbě hladí a ani nepřede, mrcha 😀 Škoda, že já nemůžu mít kocoura, ale ještě ani jeden neustál vlkovou.

17. 2. 2024 21:51
Odpovědět  Markýza

A navíc jsou tupý. Ryby.
Vlková má recht. A můžete mít, ale jen jako návštěvníka co mu dáte venku občas nějakou namku do misky – ne jako domácího mazla.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Standa
18. 2. 2024 11:13

Domácí mazel je důležitý( myslím kočky).Mám domácí Micku v Praze a na chalupě nespočítáno. Ráno na terase prázdné misky,na půdě kotátka,a poznám to většinou podle , když napadne sníh, je tam spoustu stop. Nebo, když mě je kočky z půdy přinesou, přivedou na prohlídku, maličké. Když vyrostou , tak se rozprchnou. Ale pamatují si tu stesku na chalupu .

Standa
18. 2. 2024 12:08
Odpovědět  Standa

stezku!

Markýza
18. 2. 2024 18:37

No přesně takhle to funguje 🙂 Ona by je i ňunikala, koza, ale prostě je vyděsí.

Albi
18. 2. 2024 23:14

Já tím ovšem myslela jeho vlastní život.
Ten má pochopitelně mnohem větší cenu než sebemilovaný domácí mazlíček.

18. 2. 2024 23:23
Odpovědět  Albi

Dyk vím.

Ladislav 💤
18. 2. 2024 07:37
Odpovědět  Albi

Nepřehodnotil! Ruské ženy,děti, starce a občany RF se mohou zabíjet beztrestně?
Válečné fašistické štváče a občany EU ne? Toť podivná válka?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
18. 2. 2024 10:11
Odpovědět  Ladislav 💤

Vždyť to píšu pořád dokola!
Prohlašujeme se hlasitě a s hrdostí za Slovany, ale myslíme (pokud myslíme), jako Anglosasové!

A kdo z vás – “chlapů” by dnes šel bojovat za vlast, když ji úmyslně? z neznalosti? personifikujeme vládami? Jakýmikoliv, nejen fialovými.

Slovan
18. 2. 2024 10:17
Odpovědět  Albi

Velice těžká otázka, asi moc lidí by nebylo, ale to by bylo na dlouhou debatu, pačemu éto tomu takoj.

Standa
18. 2. 2024 11:36
Odpovědět  Slovan

Máme to ve vlastních rukou a je nám to houbelec platné, když nejsou vedeny zdravým rozumem a vlasteneckým postojem. Vláda si dál bude provozovat své probruselské rejdy vstřícné nadnárodním korporacím, zaštítěna svou sto osmičkou a služebnými médii, aniž by tu byl někdo, kdo by (kdyby už nic jiného) alespoň viditelně a slyšitelně poukázal na její protinárodní jednání. V obavě o svobodu projevu sdílíme takové varování čteme takovéto „jasánkoviny“ a v průzkumech vychází že jsme si vzájemě přestali věřit.
Tak tohle jsme si před třiceti čtyřmi lety ,, vycinkali”klíči na Václavském náměstí.
Fakt jsme to chtěli a nebo máme co jsme si zasloužili?

petr
18. 2. 2024 21:11
Odpovědět  Albi

Za jakou vlast. Já jsem přísahal věrnost ČSSR ! Tento fašistický stát nám vlast ukradl a ZA NĚ BYCH TEDY BOJOVAT NIKDY NEŠEL.

Pravdomluvny
18. 2. 2024 11:43
Odpovědět  Ladislav 💤

V Praze nežijí jen podporovatele Banderonacistánu a pětidemoliční vlastizrady

Standa
18. 2. 2024 12:44
Odpovědět  Pravdomluvny

Souhlas. Nežijí.Snad na Hradě nebo v PČR,Senátu, ale to svinstvo si zvolili burani na vesnicích.Vystrčil, Fiala, Pekarová, Rakušan, Jurečka,dredovaný pirát .. ..s kterých jsou stran podporujících neofašismus… víte?Z těch , které si zvolili vesnice!
Podívejte se na ,, hejtmany” svinstvo vesnic , městeček, krajů , co si zvolili neofašističtí buráci. Až na dva z ANO a jednoho ČSSD a jednoho kdoví , jak se ta strana jmenuje,jsou to všichni zastánci Banderostánu a stoosmičky. Všichni z jednoho hnízda.Merde.

Pravdomluvny
18. 2. 2024 13:33
Odpovědět  Standa

To je fakt.
V Teplicích bezmoci volili léta Tuberu a dnes je z lázeňského města směs cikorek a muha@@@@mudů…..je tam tma i ve dne.
Obchody žádný,všude všechno chátrá 😡

18. 2. 2024 22:34
Odpovědět  Pravdomluvny

Jo?! A Teplice jsou vesnice? A to jako od kdy?

petr
18. 2. 2024 21:15
Odpovědět  Standa

To není o tom, kdo koho volil, ale z čeho mohl volit. Volba prezidenta toho je jasný důkaz. Byl z těch pěti kandidátů někdo volitelný? Ani jeden. Když zalovíš do pytle s kočkami, vždycky vytáhneš kočku a ne psa.

18. 2. 2024 22:30
Odpovědět  Standa

Projdi si statistiky kde se jak volilo, než začneš plácat bl-bosti! Vesnice volili převážně ANO. Sice taky žádnej zázrak, ale furt lepší než tihle šmejdi. Nebýt měst, včetně, a hlavně, Prahy, tak tu tyhle swině nemáme, pepiku.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Standa
17. 2. 2024 16:36
Odpovědět  Markýza

Když Němci vraždili ve velkém bombami celé rodiny , také by protestovali proti bombardování svých měst.Chováte se stejně. U Rusů by Vám to nevadilo, ale sama pro sebe a svou rodinu používáte jiný metr.
Když se dala naše ,,elita”na stranu neonacizmu a vzala si nás , jako rukojmí a nikdo neprotestoval a vlastně ani neprotestuje je právo Ruska použít stejný metr.

Markýza
17. 2. 2024 16:46
Odpovědět  Standa

Ó bohové……co vám Staníku brání přemejšlet, co?

Pravdomluvny
17. 2. 2024 16:53
Odpovědět  Standa

Já se kvůli vlastizradě Petro Fialenko Banderonacistoviče zabít nenechám!!!!!

17. 2. 2024 17:33
Odpovědět  Pravdomluvny

Hm… To by mě zajímalo, jak bys tomu chtěl zabránit. Nebo sis u Andyho Bunkra objednal ten atomkryt, co mu dělal reklamu?

Jiří
17. 2. 2024 19:39
Odpovědět  Markýza

To mladí, bez životních zkušeností, převážně zde diskutující, nikdy nemohou pochopit. Žel Bohu… 🙁

Markýza
17. 2. 2024 19:49
Odpovědět  Jiří

No já vám nevím – tady moc mladých nebude, hádám.

Boomer
17. 2. 2024 20:13
Odpovědět  Markýza

.. mládí je duševní stav… ;o)))))

17. 2. 2024 22:03
Odpovědět  Boomer

No ba. Však taky proto tolik pubertáků mezi postaršími ovčany.

Albi
17. 2. 2024 23:13

1+ 🙂

Markýza
18. 2. 2024 18:38
Odpovědět  Boomer

Jo tak takhle? No tak to zas jo 😀

jsladin
18. 2. 2024 11:38
Odpovědět  Markýza

Ale když jejim rodičům , ve většině nevadí co se tu děje?

petr
18. 2. 2024 21:19
Odpovědět  jsladin

Co zmůžou rodiče proti třicetileté štvavé propagandě. U mne to nikdy neslyšeli, a stejně pokud dojde na hodnocení dnešního hnoje, tak se jen pohádáme. Když tomu fandí a nám starým bláznům nevěří tak ať si to užijí. My už to tady na tom pos… světě nějak dožijem.

Pravdomluvny
17. 2. 2024 16:28
Odpovědět  Ladislav 💤

Zničit pětidemoliční vlastizradu a jejich VOLI-če, ostatní Čechy, Moravany Slezany zachovat

Pavel z Moravy
17. 2. 2024 18:29
Odpovědět  Albi

Jenže milé dámy, je také možné, že do té situace budou Rusové nakonec dotlačeni. A jste si tak jisté, že obyčejné populaci západu by vadila likvidace obyčejného ruského lidu? Nu, já o tom pochybuji, myslím, že by jim to nevadilo, poněvadž tyto západní sobecké generace empatií opravdu ve většině netrpí. Jak to, že všichni ti západní občané strachující se tak o svoje životy nepociťují stejnou úzkost, když jde o životy nějakých Rusů? Protože jsou jim Rusové ukradení. Určitě to nejsou všichni občané, ale zdá se, že většina ano. Jejich mozkovny jsou totálně přeformátované, oni se ani nesnaží myslet, tak to prostě je. Když chtěli mladí Američané ukončit válku ve Vietnamu, vyšli v milionech demonstrovat do ulic. Vidíte něco takového zde? Nevidíte, protože tady té evropské společnosti je z velké většiny jedno jak skončí Rusové. Manuál současného západního kapitalistického světa jim narval do kokosů, že kvůli ruským životům se trápit nemusí. Takže, že by každý strach o životy měl jiné parametry, tedy tam v Rusku a tady na západě?

Albi
17. 2. 2024 20:21
Odpovědět  Pavel z Moravy

Proto, že by západní populaci nevadila likvidace obyčejného ruského lidu neznamená, že mně to vadit taky nemá.
Je rozdíl zabít útočníka, který přímo ohrožuje nás, než vyznávat “když zabije mě, ať taky ostatní”. Jako bys neznal:

“Když vraždili Židy, mlčel jsem – nebyl jsem žid.
Když zavírali komunisty, mlčel jsem, nebyl jsem komunista.
Když si přišli pro sociální demokraty. mlčel jsem, nebyl jsem sociální demokrat.
Když si přišli pro odboráře, mlčel jsem, nebyl jsem odborář.
Když přišli pro mne, nebyl už nikdo, kdo by se ozval..

Nahraď Židy Rusy a je to “v bleděmodrém”.

Jak už jsem psala jinde – ten “anglosaský ” virus, který nám za ta léta naimplantovali do hlav znamená jediné – Jsme Slovany jen slovy a to ještě tehdy, když se nám to hodí!
Ale měli bychom být především lidmi.

Standa
17. 2. 2024 21:05
Odpovědět  Albi

Lidmi? Nevím jestli to projde….
Předmět: Fwd: Re: Fwd: Vánoční projev Katedrále Sv. Víta, toto si dosud nedovvydrolil, klobouk dolů. Vyslechněte

 

http://gloria.tv/media/QrketPv4z4U

Standa
18. 2. 2024 08:48
Odpovědět  Standa

Asi to někdo nedokoukal.Nuncius se pustil de facto do Pekarové, vlády, EU,Ukrajinců…..je třeba dokoukat do konce

Albi
18. 2. 2024 10:42
Odpovědět  Standa

Já to dokoukala – jen se to potom musí pochopit.
A ono to bude asi podobné tomu našemu “slovanství”.
Pokud z toho “něco nekouká” – nějaký hmotný prospěch, zabývat se lidstvím nestojí za pozornost..

PS: A abych tě přesvědčila, že jsem to opravdu dokoukala do konce, tak jsem nestačila žasnout, jaký češtinářský ignorant to video doplnil titulky.
Je toho tam víc, ale napsat slovo bída ve tvaru býda…?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
18. 2. 2024 14:44
Odpovědět  Albi

Já si asi po minutě sundal brejle, přidal zvuk, a de-bila odsunul, abych ty titulky nemohl podvědomě číst, bo by mě jeb-lo.

Administrátor
P.A.Semi
19. 2. 2024 02:12

Zajímavé… Když se stáhne to video ve formátu MP4, je bez titulků…

Myslím, že na gloria.tv ty titulky dělají nějakým AI automaticky, a že to programovali zřejmě rakušáci, čeština je tam žalostná… (Ale už jsem tam dlouho žádné titulky neviděl, asi jsem si je někde vypnul v konfiguraci, nevím jistě…)

πα½

18. 2. 2024 22:42
Odpovědět  Standa

Co nechápu je, jak je možné, že se občas projevuješ jak docela fajn chlap, a stejně tak občas jako čistej bl-bec. Asi tak před čtvrt rokem jsem se tě ptal, jestli se za tebe někdo nevydává a ty že ne. Pak by sis v sobě měl udělat pořádek, nebo aspon, když ucejtíš že na tebe leze bl-bost, tak vypnout PC a raději to rozchodit.

Administrátor
P.A.Semi
19. 2. 2024 02:10
Odpovědět  Standa

Tenhle projev znám, je velmi dobrý, ale je to už z roku 2015…

πα½

Pavel z Moravy
18. 2. 2024 09:36
Odpovědět  Albi

Je zajímavé, že mně ho nenaimplantovali. Asi je k té implantaci potřeba vhodný materiál. Je to asi na každém co si s ním mohou dělat. Tobě ten pokus o likvidaci Rusů vadí tak jako mně, ale kolika zrozencům tohoto opěvovaného a přitom dokonale zdegenerovaného západu to skutečně vadí. Kladeš si tuto otázku a jestli ano tak si upřímně odpověz. Já myslím, že bychom se divili, kolika lidem na západě jsou životy Rusů ukradené, hlavně ať mají v pohodě svoje životy. Tady se projevuje přesně to typické české, hamty hamty, ať mám víc než tamty. S přeformátovanými generacemi a ještě lépe s takovými, kterým je znovu do hlav nasazována myšlenka, že jsou něco více než podlidé z východu, znovu tak oživující nacistickou rétoriku nemůžeš jednat. Takže jestli myslíme nebo ne, jedeme v tom se sebrankou která likviduje Evropu a tudíž to také v případě konfliktu všichni odneseme. A bude úplně jedno co si budeš myslet. Nechali jsme si nainstalovat k moci to co tady je, zaplatíme za to všichni. Jak by řekl Platón, máme to za to, že jsme se nezajímali o politiku a nejen o ni.

Albi
18. 2. 2024 10:55
Odpovědět  Pavel z Moravy

Neber to osobně.

Pokud někdy píšu my, znamená to obecně všichni – protože použít v mnoha případech zájméno “vy”, jak se tu často používá, pokládám za velmi urážlivé vůči všem ostatním – např. “Co jste si vycinkali, to máte” ještě neznamená, že on jediný necinkal. Jistěže nebyl sám, ale z té věty to tak vypadá – ON jediný…..

petr
18. 2. 2024 21:23
Odpovědět  Pavel z Moravy

A za to můžeme poděkovat Václavovi a slavným disidentům.

petr
18. 2. 2024 21:07
Odpovědět  Albi

Koupí F-35 budem v první lajně.

17. 2. 2024 17:23
Odpovědět  Ladislav 💤

Proč rovnou srovnat se zemí? Nestačilo by snad nechat vyzmizíkovat jen sídla vlády a parlamenty, případně ještě přibrat největší sklady zbraní? Proč likvidovat hned celá města?

PENNYS
17. 2. 2024 19:36

UMÍ SI NĚKDO ZNÁS PŘEDSTAVIT KDYBY ROSSIA “JENOM JEDNU OBYČ.RAKETU POSLALO NA NAŠI ATOMOVOU ELEKTRÁRNU??????
JÁ JOOOOO- CELÁ REPUBLIKA BY SE I STĚMI FIJALOVÝMI HNUSY” PO srali a BYLO BY PO VÁLČENÍ

katango
17. 2. 2024 14:54
Odpovědět  zdendulka

Jo, myslím, že se Rusové už vyjádřili, že v takovém případě udeří tam, kde se to řídí, a u kravína to není.

17. 2. 2024 17:39
Odpovědět  katango

Bingo! A dokonce ještě před zahájením specoperace. Dokonce opakovaně – VVP to zmínil parkrát ještě i po zahájení denacifikace ruského prostoru. Jenže lidi si holt většinou nepamatují nic, co přesáhne více než cca tři týdny.

Ivo
18. 2. 2024 01:08
Odpovědět  zdendulka

MAP 1912 Putin se chystá “vypnout” USA!? Odveta za potopení dvou ruských lodí!? Co znamená ultimátum “Kallas”?!15 února, 2024/Kategorie: Blog /Vložil(a): Michael Svatoš
Náš svět se nezadržitelně řítí vstříc jaderné válce. Na americkém Kapitolu už řada kongresmanů pod vlivem posledních událostí propadla bezbřehé panice a začala se vehementně dožadovat, aby Bidenova administrativa urychleně odtajnila, co v odvetě za poslední americké akce proti Rusku Putin chystá. Situace je podle amerických zákonodárců vážná, a i poslední ruské aktivity potvrzují, že obě velmoci stupňují své nepřátelství, a posílají si navzájem stále varovnější vzkazy. Zdá se, že zejména v americké administrativě existuje klika, které vyvolávání jaderné války vyhovuje. Je v zásadě s podivem, že západní politici, kteří tak usilovně zachraňují svět před nebezpečím globálního oteplování, které možná ohrozí lidstvo nejdřív za sto let, se mnohem usilovněji snaží vyvolat jadernou zimu, která lidstvo vyhubí nejen spolehlivě ale i rychle, a jejich chování jim ani na okamžik nepřipadne za absurdně protismyslné. V dnešní analýze proto rozebereme tři klíčové události tohoto týdne, které pro budoucnost lidstva nevěští nic příz

Kolemjdoucí
18. 2. 2024 02:08
Odpovědět  Ivo

Zdá se ??? PANEBOŽE, jestli si “už” kdosi z komentátorů na alternativní scéně po mnoha letech konečně všiml faktu, že velká část nejen us politického hnoje vícero let veřejně ve svých prohlášeních, a především díky reálným skutkům, doslova prahne po jaderném konfliktu ( jako by uvěřili vlastním žvástům o své nezranitelnosti ), tak jde opravdu o pozorovací, intelektuální majstrštyk, který jen dokresluje, bohužel, obdobnou mentální bídu alternativy podobnou té libtardí. Není poté proč se divit, že si demoparta s tzv.alternativou vytírá pozadí. V momentě, kdy mi zajíždí kudla do krku si všimnout, že se asi něco děje, a kdosi to se mnou nemyslí dobře, je projevem nezřízené idiocie, a né šlechetnosti či rozumu. Nejen, že míra zkaženosti a zparchantělosti plebsu plus politické zvěře překročila Rubikon, bohužel to koresponduje s totální neschopností tzv.alternativy vnímat realitu, ztrátou pudu sebezáchovy, bezmeznou prezentací jalových sebevražedných, impotentních mouder a absolutní odtržeností od reality. Né demolice, ale tzv.alternativa se mnohdy – nezřídka vlastně trvale, chová, argumentuje a vystupuje jako by si dala “čáru”, jako by měla sakra dobrého dodavatele.

Pavel z Moravy
18. 2. 2024 10:02
Odpovědět  Kolemjdoucí

Díky kolemjdoucí, o mnoho lépe to říci nelze. Oni opravdu doslova prahnou po tom rozpoutat peklo na zemi, tak jako prahnou po tom nadělat z nás nesvéprávné otroky. Naši zemi škůdci likvidují a zaprodávají úmyslně, absolutně úmyslně. Jestli ještě někdo z alternativců toto nevidí a nechápe, tak mu opravdu není pomoci. Kurdyna, vždyť to co provádí banda zaprodanců je úmysl, to není neznalost či nevědomost, to je jasně daný cíl, který tato ekipa plní, na evropské půdě o tom není sebemenších pochyb. A myslíte si, že vlastenci jako Orbán či Fico o tomto neví, že jediná možnost jak zachránit své národy je vypadnout z EU a NATO? Moc dobře to ví, ale ani oni nejsou ještě ti praví, kteří jsou schopní se té globalistické hydře postavit. Toto musí zařídit rázní a odhodlaní vůdci, ne ti, kteří přepočítávají pár drobných o které by při odchodu z těchto institucí přišli. Tady se na skutečné vůdce čeká, ale než se najdou, tak již můžeme být totálně zotročeni. Národy východu si nevybrali dobrou cestu spojení se západem a budou za to muset zaplatit.

petr
18. 2. 2024 21:05
Odpovědět  zdendulka

Asi chce Británie okusit Sarmat, nebo možná Poseidon a spláchnout ostrov do moře. Staré přísloví říká nedráždi hada bosou nohou.

Skeletor
17. 2. 2024 14:11
Odpovědět  Pravdomluvny

No pokud dodá evropa rakety dlouhého doletu, tak už nebude potřebovat žádného soudce, neb to bude přímé napadení Ruska. No ona už EU je totálně v prdeli, díky páničkovi a proto už neví kudy kam. Konec EU se neodvratně blíží.

stan
17. 2. 2024 15:30
Odpovědět  Pravdomluvny

Pokud Západ dodá Ukrajině rakety dlouhého doletu, tak si troufám tvrdit, že je to jako když se podepisuje ortel třetí světové války, protože v tu chvíli kdy poletí první raketa na Moskvu, poletí rakety ne na Kyjev ale i na Fašington, Berlín, Brusel a další centra protiruské nenávisti. A pak už se můžeme jen modlit, aby to rychle skončilo, protože vítěze nejspíš nebude……….a možná , že bude….vítězem bude ten , kdo zemře, pro přeživší to bude peklo….

Bohužel Západ bude do Ruska tak dlouho vandrovat a provokovat, že se Rusko fakt nasere a pak bude to , co popisuji výše

Pavel z Moravy
17. 2. 2024 18:50
Odpovědět  stan

A nenapadlo vás, že když Putin mluví, že by ten případný celosvětový konflikt odskákali všichni, že tomu nemusí tak být, že to může být pouze určitý typ zástěrky. Představme si, že nevíme co vše Rusové vlastní, tedy jaké typy zbraní. A bude li reakce na napadení blesková, může se stát, že zmizí pouze země kolektivního západu a východ z toho vyjde dejme tomu pouze pošramocen. Mají li Rusové pečlivě vybrány všechny důležité cíle svého nepřítele, ani bych se nedivil, že to odskáčou pouze vybrané země. To mi dává smysl té velké sebejistoty Rusů. Zdá se mi, že říkají něco na ten způsob, nepouštějte se do těchto dobrodružství, zle skončíte a my přežijeme. Proto ta neustálá varování. Ale západní tvor je z většiny již vyblbaný, ten nepochopí. Pokud k té katastrofě dojde, náš západní svět zmizí určitě, nu a my s ním, neboť jsme se k němu připasovali. To je ale pouze můj názor.

stan
17. 2. 2024 19:34
Odpovědět  Pavel z Moravy

Pavle z Moravy, tvůj názor je zajímavý a vcelku by bylo lépe , kdyby to dopadlo tak jak popisuješ ty a ne tak jak to popisuji já. Ale já se obávám, že ani USA nejsou tak debilní, aby nepočítali s tím, že Rusko má cíle vybrány a Američané myslím mají cíle vybrané taky. Ale pokud by k apokalypse došlo, tak bych byl raději, kdyby došlo na tvá slova

Pavel z Moravy
18. 2. 2024 10:28
Odpovědět  stan

Ale já nezpochybňuji to, že amíci nemají vybrané cíle. To určitě mají. Měli nás zaměřeni v době studené války. Mnoho z nás asi vidělo mapy, kam všude měly dopadat zbraně hromadného ničení. Ale v současné době bych řekl, že jejich generalita už moc profesionalitou netrpí. Řekl bych, že u nich začal rozklad ozbrojených sil, těch příčin je tam mnoho a protivník oslabený vnitřním bojem se stává snadnějším soustem pro náprotivnou stranu. Vždyť i vnitřní rozbroje uvnitř impozantního římského vojska a rozklad v politické sféře říše nakonec vedly k jejímu rozpadu. A přitom to byl skutečný a neporazitelný kolos, ale jen do té doby, dokud ho nezačaly likvidovat vnitřní rozepře. A v takové situaci se mi zdají být nyní amíci. Ale netvrdím, že nejsou nebezpeční. To jistě jsou. Ale chytrý vůdce z náprotivné strany toho může využít. Ten termín, když je rvačka nevyhnutelná, udeř první může při prvním pokusu o moji likvidaci znamenat takovou cílenou akci na kterou již nemusí protivník adekvátně reagovat. A to je myslím to co říká Putin. Nezkoušejte to na nás, důsledky nejste schopni odhadnout. Zdá se, že Rusové stále na provokace moc nereagují, ale nepleťte se, říká si asi jejich generalita.

katango
17. 2. 2024 22:44
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ty cíle mají určitě vybraný už dávno a nejen to, mají jistě i zacíleno.

Boomer
18. 2. 2024 09:03
Odpovědět  katango

.. dojde-li v ostrém konfliktu na “těžké ráže”, jediným vhodným opatřením pro civilní obyvatelstvo bude odsun co nejdále od strategicky důležitých bodů. Což ovšem může znamenat problém v parametrech naší zalidněné krajiny…

Kolemjdoucí
18. 2. 2024 02:39
Odpovědět  Pavel z Moravy

Klasické placebo alternativy o všeřešících ruských utajených superzbraních, doprovázené realitou potvrzenou bláhovou až tupou nadějí v existenci “rozumu” na území KoZa, a slepé víry v jakousi jednoznačnou ruskou reakci na trvalý výsměch libtardů oněm “červeným liniím” -> kolik jich už bylo, a všechny byly bez následků překročeny. Západ včetně ČR ( a Čechystán obzvláště ) je zfašizován, zfanatizován velmi kvalitně, prim hrají především bývalí lido-demo trpaslíci, a veřejnost na tom demo západě je jednak ochotná a odhodlaná na východě vraždit, a defacto začíná brát válečný konflikt jako nezvratitelný fakt. Se současnou západní pol.reprezentací, medii a mocenských zájmy to jiné řešení ani nemá. Nejde o to zda, ale kdy …

Pavel z Moravy
18. 2. 2024 10:47
Odpovědět  Kolemjdoucí

Rozum v Koza nenajdete, to již není možné. Nu, nějaké ty utajené zbraně bude Rusko určitě mít, nemusí být zázračné, ale na protivníka mohou stačit. Ale jak říkáte, se současnou politickou západní reprezentací tady východisko normálního řešení není. Tento totálně zdegenerovaný a vyšinutý západní liberál, pokud nebude nahrazen normálním jedincem bude příčinou konfliktu, kterému jde vstříc. O tom také nepochybuji. Je opravdu jen otázkou kdy. Dopustili jsme, aby tento typ zdegenerovanců řídil naše země a to je naše největší vina i když my jako jednotlivci to třeba nemůžeme ovlivnit. Ale spousta starších má možnost ovlivnit své potomky a vysvětlovat a mluvit s nimi, ale bojí se ztratit jejich přízeň. Zdá se mi to ale pokrytecké, zamlčovat to co si myslím, jak to vidím, jen abych si neudělal zle v rodině. To není řešení, to je cesta do pekel. My si tady také často vyříkáváme věci, které nemusí být druhému po chuti, ale jaký by to mělo smysl si přitakat a přitom si myslet něco jiného.

petr
18. 2. 2024 21:33
Odpovědět  Pavel z Moravy

Jak je chcete ovlivnit? Zkoušel jste s nimi někdy diskutovat? To je FAKE, to nechci slyšet to jsou jejich argumenty. Bismark nebyl vůl. Pokud chceš porazit nepřítele, vychovej jeho děti! A tuto katastrofu jsme dopustili.

Albi
18. 2. 2024 13:01
Odpovědět  Kolemjdoucí

…slepé víry v jakousi jednoznačnou ruskou reakci na trvalý výsměch libtardů oněm “červeným liniím” -> kolik jich už bylo, a všechny byly bez následků překročeny“.

Zapomínáte (nebo nevíte),že i ve vedení Ruska je nemálo členů 5.kolony a ta vyhlášení o červených liniích jsou jejich dílem. Je to hlášení svým “zadavatelům, že Rusko se těm válečným snahám nebude (nemůže) bránit, že je to zařízeno a všechno připraveno minimálně k “ruskému majdanu” – ne-li přímo kolapsu, takže se KoZa může dát do svého naplánovaného díla.

Ovšem všechno to se potom hodí na Putina a spol. jako jeho (jejich) neschopnost..A bohužel i alternativa, tzv. dezoláti jim na to úspěšně skáče.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
PENNYS
17. 2. 2024 19:37
Odpovědět  stan

100% UŽ ABY TO BYLO

pedro
17. 2. 2024 18:43
Odpovědět  Pravdomluvny

Tady jeptiška a humanitární pomoc ukrům!
https://www.youtube.com/watch?v=IyUwO7DE-2g&t=28s

pedro
17. 2. 2024 18:44
Odpovědět  pedro

Deky a za nimi náboje a zbraně!

Jaris.
18. 2. 2024 05:33
Odpovědět  Pravdomluvny

Hm…je to hra na kocku a mys. Uz bylo prekroceno tolik cervenych car vuci Rusku a Putin nijak adekvantne nereagoval. Dal se strili na ruska mesta a potapeji se ruske lode a nic. Ukrajina uz davno ‘prohrala’, lezi pry na lopatkach a pritom to neni pravda, protoze valka probiha dal. 🙁 Bylo jiz nekolik prilezitosti tuto nesmyslnou valku ukoncit a presto se tak nestalo. Strelkov sedi v base, Prigozin je mrtev a po Surovikinovi neni vidu ani slechu. Dal ZBYTECNE umiraji rusti vojaci, ackoliv Putin ma na to, aby banderovsko kyjevskou vladu zlosynu zlikvidoval za kratky cas. Pokud vede Rusko valku proti ukrousum, proc jim stale posila ropu a plyn a zasobuje tak vlastniho nepritele? Na co Putin sakra ceka, az zidak zelensky dostane rakety s dalekym doletem, aby bombardovaldal uspesneji ruske civilni cile a mesta?
Lavrov doufa, ze EU opet bude spolupracovat s RF. Uz si take slape na jazyk. Nic bych Evrope za ta svinstva, co provadi Rusku, nedala. At se skvari ve svych vlastnich *rackach do te doby nez prijde k rozumu a po kolenou prileze za Ruskem, aby s nimi opet obchodovala. Osobne bych s takovym podrazackym partnerem rozvazala veskery kontakt. Evropa naprosto zhloupla.

Pavel z Moravy
18. 2. 2024 11:04
Odpovědět  Jaris.

Jaris, už jsem to zde psal. My opravdu do hlavy Vladimíra nevidíme. Tady jde již o osud celé planety a uvědom si, že západ chce celosvětový konflikt. Putin je zrozenec ve znamení Vah- tedy láskyplný a dobrotivý člověk. To ze svého zrození nevymažeš. Já bych ho tak neodsuzoval, vžila jsi se někdy do jeho kůže? Nyní na něm bez přehánění závisí osud celé planety. Teď by mu měli pomoci všichni alespoň trochu slušní lidé žijící na této planetě. Měli by se pokusit odinstalovat grázly z pozic ve kterých rozhodují o osudu lidstva. Co jsme to za sr.áči když dovolíme, aby nám řídili životy takoví zmetci. Ale ve většině jsou ti lidičkové již přeformátovaní a není možné s tím nic dělat. Ale vytýkat něco Vladimírovi, to fakt není moudré, jak říkám, zkus se vžít do jeho situace. Jak chceš banderonacisty přesvědčit ať se chovají slušně, myslíš, že když jim zajmeš zelenáče a jeho ekipu, že to skončí. Ani náhodou a ty to víš tak dobře jako já. Tak se měj fajn.

Jaris.
19. 2. 2024 02:44
Odpovědět  Pavel z Moravy

Pavle, je tady pripad II.sv.valky. Stalin se rovnez chtel ‘kamaradit’ se zapadem a ze zacatku na Rudem namesti vlaly vlajky s hakinkrojcem. Nastesti Stalin prohledl lecku a Ruda armada povstala jako jedina proti Hitlerovi a nad fasismem zvitezila. Putin mel hned ze zacatku vedet, ze se Zapadem se neda vyjednavat, ze jsou to sprosti podrazaci a falesni hraci, ze na hrubou diru plati JEN hruba zaplata. Po vyhlaseni SVO mela byt zlikvidovana predevsim Zelenskeho vlada bleskovym zpusobem a navracena pravoplatna Janukovicova vlada. Zapad by chvilku vriskal a skripal zubama, ale ze by sel vojensky nasazovat krk za zkorumpovanou Ukrajinu, o tom silne pochybuji. Navic by to usetrilo spousty ruskych i ukrajinskych zivotu. Zelensky s vladou by byli odsouzeni a popraveni za zlociny na ruskem obyvatelstvu a byl by klid. proste hasit ohen se musi hned v zacatku a ne ho nechat rozhoret.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
katango
19. 2. 2024 15:51
Odpovědět  Jaris.

Postup podle vašich představ by vedl přímou cestou ke třetí světové válce.

Markýza
19. 2. 2024 17:26
Odpovědět  katango

Nojo, to se to snovaj teorie z druhé strany zeměkoule………….mimochodem, jak jsem se tuhle podivovala nad tím, že Randkorporejšn otočilo o 180°, tak to docela zajímavě včera rozebíral Svatoš na Bureš TV. Já ho už skoro nečtu, protože mi připadá, že začal být takový senzacechtivý, ale tohle mě zaujalo a zní to docela rozumně, co říkal.

Markýza
19. 2. 2024 17:29
Odpovědět  Markýza

Jo a týká se to právě další eskalace války.

Aleš
17. 2. 2024 14:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Kriminální organizace EU a NATO.

Albi
17. 2. 2024 15:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Trochu z jiného soudku, ale dnes všechno souvisí se vším, takže od tématu článku to zas tak daleko nebude.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/nazory-komentare-komentar-za-navalnym-placeme-ale-rusky-plyn-kupujeme-dal-246016#
“Navalného smrt je burcující výzvou, abychom Moskvě nenabízeli ani prst. Například v podobě připuštění ruských sportovců na olympijské hry nebo nakupování plynu, píše v komentáři pro Seznam Zprávy Teodor Marjanovič”

Jo, jo – plyn -a levný – jsme odmítli my + celá Evropa, ale může za to Rusko.

” Několik desítek, možná stovek obdivuhodných jedinců, kteří se nechali zavřít, protože šli na ulici zapálit svíčku za Alexeje Navalného, nemůže zastřít tristní pravdu o dnešním Rusku. Ať už ze strachu, fatalismu či z toho, že Vladimira Putina v duchu těch nejodpornějších ruských tradic obdivují za jeho surovost, čte většina tamějších lidí zprávu o smrti Alexeje Navalného tak, jak to chce Kreml. Tedy že si o ni sám řekl., čte většina tamějších lidí zprávu o smrti Alexeje Navalného tak, jak to chce Kreml. Tedy že si o ni sám řekl.”

To banderovci a jejich následovníci byli – jsou samý soucit a lidskost sama. Heroinům sláma.

17. 2. 2024 17:51
Odpovědět  Albi

Zapomněla jsi uzavřít: “…jak napsal publicista s typickým českým jménem, TEODOR MARJANOVIČ. A to jméno přes ctrl+c +v takhle ošlehnout, aby se pokecálisti mohli pokochat i jeho dalšími publicistickými přís-erky

Albi
17. 2. 2024 20:32

Nojo, zapomněla, omouvám se. A děkuji za doplnění.

(Taky teď teprve vidím, že jsem navíc nepozorností zkopírovala poslední větu x a opravit už to nejde.)

17. 2. 2024 22:11
Odpovědět  Albi

A já idi-ot zase namísto: “mělas to uzavřít kterak napsal…” mlel, žes zapomněla. Nebo jsem měl radši vůbec držet hubu. Ach jo.

Albi
18. 2. 2024 13:02

Ale jo, zapomněla!

Kolemjdoucí
18. 2. 2024 02:52
Odpovědět  Albi

Poslední odstavec, tedy okopírovaná část jakéhosi odporného ideologického zvratku, je s.r.a.čko.i.dn.í indicie názorů cca 80-ti a více % českého plebsu, nic víc. Stejně jako smečka u moci je novinářský dobytek ( omlouvám se skotu a další zvířeně za dehonestaci vložením rovnítka mezi charakteristiky smečky hovad a užitečných tvorů ) jen odrazem, zrcadlem úrovně a stavu společnosti v bývalém státním útvaru, dnes toliko vypracované kolonií plné podlých zfanatizovaných zmetků …

Pavel z Moravy
18. 2. 2024 11:25
Odpovědět  Kolemjdoucí

Řečeno tvrdě, ale naprosto přesně.

Gales
17. 2. 2024 15:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Hajzl jeden.- Česká republika našla v zahraničí zdroje stovek tisíc kusů dělostřelecké munice, kterou by mohla Ukrajině dodat v řádu týdnů, pokud s partnery v USA, Německu, ve Švédsku a dalších zemích zajistí financování. V sobotu to v debatě na Mnichovské bezpečnostní konferenci prohlásil český prezident Petr Pavel.
„Identifikovali jsme půl milionu kusů munice ráže 155 milimetrů a 300 000 kusů munice ráže 122 milimetrů,“ řekl Pavel.

Ladislav 💤
17. 2. 2024 15:42
Odpovědět  Gales

Parchant proradný, ať chcípne!

Ladislav 💤
17. 2. 2024 16:03
Odpovědět  Gales

Avdějevka dobita a vlaji vlajky 🇷🇺 a nyní směr Charkov!
Banderovci nestačí prchat!

Pravdomluvny
17. 2. 2024 16:30
Odpovědět  Ladislav 💤

Do jednoho zničit!!!!! 🇷🇺

Ladislav 💤
17. 2. 2024 16:16
Odpovědět  Gales

V Práglu jste si ho navolili, tak si
papejte tu fašistickou polévečku Ajntop!

Pravdomluvny
17. 2. 2024 16:31
Odpovědět  Ladislav 💤

Tyhle pětidemoliční zmrdy volí náplava a falešní ‘”””Slované””””,viz sOUDce Rychetský a jeho klika

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Kolemjdoucí
18. 2. 2024 03:03
Odpovědět  Pravdomluvny

Blbost, pohádky, poudačky , nic víc. V Práglu tradice nejen přes 3 dekády – jde o pražské specifikum, a krajská města jsou dnes hnizdem zmijí také… Nicméně koncentrace na metr čtvrteční je v Práglu unikátní – i když Brno stahuje náskok…

Pravdomluvny
18. 2. 2024 06:51
Odpovědět  Kolemjdoucí

Nejvíc sajrajtu připlulo z Moravy a okolí, bohužel 😓

Pavel z Moravy
18. 2. 2024 11:38
Odpovědět  Pravdomluvny

No nevím, myslíš si, že jsou to Moraváci, kteří volí ty piráty, stanaře a další v matičce Praze. To už by musela být Morava vylidněná a sídlit dnes v Práglu. Není to náhodou tak, že už Jan Žižka a další měli s Pražáky své zkušenosti. A to vůbec nechci omlouvat Moraváky a pomlouvat Pražáky. Není to v mém zájmu a nemám k tomu důvod. Tady je to totiž všechno taková poje.baná křižovatka jak se za našich mladých let říkalo těm, kdo nevěděli čí jsou. Chvíli po vojně jsem jezdil po montážích a měl jsem výborné kámoše z Čech ale také přiblblíky z Moravy a občas naopak. Takže to svědčí o jednom, hňupové jsou tam i tady. Ale výborných kluků z Čech jsem poznal hodně. Někdy se mi zdálo, že byli kamarádčtějští, ale alespoň v té době nebyli chamtivci a to si cením nejvíce.

me2d44
18. 2. 2024 09:01
Odpovědět  Pravdomluvny

Už jen z tohoto důvodu je nutné DŮSLEDNĚ rozlišovat mezi “Pražan” – původní obyvatel Prahy a “Pražák” – náplava, přistěhovalec – berte až do pátého kolena. Svého času mi zaměstnavatel – mimochodem Pražák – vysvětloval, že pokud chce někdo úspěšně podnikat, musí jeho firma mít sídlo v Praze.

Standa
18. 2. 2024 07:08
Odpovědět  Ladislav 💤

Co to žvaníš?,,V Práglu jste si ho navolili,” , takovou pitomost jsem ještě nečetl. Volila celá ČR!Mimochodem…Praha je jedna desetina ČR( jestli to nevíš ) a zbytek jsou větší- menší vesnice, kde burani nevěděli a neznali nikoho jiného než P.P.protože se mimo seriálů koukají pouze na ČT.Mají to spojené s Ulicí,Ordinací atd.
Nepíši o volebním podvodu , kdy Rakušan bez výběrového řízení předal sčítání výsledků fy H@P s centrálou v Belgi a ta to předala pobočce na Kajmanech.
O nyní prosazované,, korespondenční volbě” raději nepsat!
Ještě mimochodem…Zaorálek na sjezdu při projevu říkal, že před několika lety se obul do P.P. a bylo mu tehdy poraděno, by to nedělal , že je to budoucí president.

Standa
18. 2. 2024 07:40
Odpovědět  Standa

Aby bylo jasno ta,, desetina” ČR nevolila P.P. obecně možná z ní jedna pouze další desetina. S kým jsem mluvil , tak P.P. NEVOLILO 9/10 známých.Takže to zůstává na burácích a podvodu.

Albi
18. 2. 2024 13:09
Odpovědět  Standa

To málokomu dojde. Je pohodlnější myslet si, že to všechno “Pražáci”, MY na ničem vinu nemáme. Kdyby nebylo “Pražáků”, je tu ráj na zemi.

My jsme totiž “pupek Evropy” (ne-li přímo světa) a řídíme světové události. 🙁

Standa
18. 2. 2024 14:45
Odpovědět  Albi

Ono jde o to České ,, Já ne, to ty , to ty”! Hodit to jinam.Vina je vždy na tom druhém.Já nic!

petr
18. 2. 2024 21:41
Odpovědět  Standa

Nehádejte se už jsem to jednou psal , ne kdo volil, ale z čeho mohl volit. Když dostanete cinklé karty, tak můžete dělat co chcete ale stejně prohrajete i kalhoty.

vlad
19. 2. 2024 08:58
Odpovědět  Standa

Pouze výmluvy Pražáků a Pražanů. Nic víc. Výsledky 2021 za Prahu vždy vypovídají za vše. Ani Brno nedosáhlo takového fanatizmu k 5k jako praha. 62,66% vypovídají za vše (“opozice” i s ANO ! pouze 30,1% jinak sotva 13 !!!). (Brno je 53,08 ke 40,06 ; Olomouc 41,45 / 50,38 ; Liberec 44,73 / 48,08 atd :). Buď si to ohlídejte v okrscích pokud máte jistotu “falšování” nebo už raději mlčte. Statistika nude je 🙂

Pravdomluvny
17. 2. 2024 16:30
Odpovědět  Gales

Kdo čím zachází……aneb, Ruská paměť je dlouhá

me2d44
18. 2. 2024 09:04
Odpovědět  Pravdomluvny

Málokdo má na paměti ruské přísloví: “Kdo s mečem přijde, ten mečem zahyne”!

18. 2. 2024 14:38
Odpovědět  me2d44

Citát z Bible:Řekl Ježíš svému obránci: „Schovej svůj meč! Kdo čím zachází, tím také schází.”
Matouš 26:52

Jura S
17. 2. 2024 16:34
Odpovědět  Gales

Kde to PePa jako našel, ty patrony ?? V českých muničácích můžeme nalajvovat tenisový kurty, stovky a třeba vychováme další Lendly… 🙂

Prase jenerál jako šmejdí po cizích skladech, co by ještě vyraboval, aby pozabíjel ty dědky 55+ a kluky 17-, co ještě ani neměli holku a válí se pro kokainovýho krále v bahně zákopů ?

Pravdomluvny
17. 2. 2024 16:54
Odpovědět  Jura S

Že by ve Vrbětic8ch…..🤣

Jura S
17. 2. 2024 17:11
Odpovědět  Pravdomluvny

3 kusy a ještě je vykopat v lese ? 🙂 Do toho by nikdo nešel 🙂

Helena
17. 2. 2024 17:31
Odpovědět  Gales

Pávkovi ani nikomu jinýmu nikdo nic neprodá/natož někdo z Afriky nebo z Koreje nebo kde to “identifikoval”/, platili by dolary nebo eurem – a za ty bezcenné papíry už jim nikdo neřekne ani
vyliž si..Joo takhle za petroruble nebo za ropu, či suroviny to by jim prodali, ale kde by to Pávek vzal. Pávek a jeho NATOkámoši mají jen holou řiť. To si může koupit tak akorát Putin, ten na to má.

Standa
18. 2. 2024 14:47
Odpovědět  Helena

P.P. mě připadá , že chce válčit s pastoušky s holým zadkem!

Putinovec
17. 2. 2024 18:50
Odpovědět  Gales

Je to jen tupý tlampač , který je používán přesně tak , jako tupec Navalnyj .
Pouze oznamuje to , co někdo potřebuje prodat . Ale ono to může být i tak , že řadu států to donutí couvnout . Zde je to více rozebrané a v situaci , kdy se lidé po celém světě bouří, proti kolaborantským vládám , to může být velice výbušný materiál .
https://pravyprostor.net/o-protestech-zemedelcu-a-ukrajine/
Potom stačí RF na dané země zatlačit ekonomicky a začnou se dít věci .
https://cs.topwar.ru/235665-rospotrebnadzor-obnaruzhil-v-jekvadorskih-bananah-nekuju-zarazu-zapreschajuschuju-ih-postavki-v-rossiju.html
A spadla klec .

Helena
17. 2. 2024 21:14
Odpovědět  Putinovec

Máte pravdu!! Lidé v arabských zemích bojkotují západní obchody-MDonald už běduje, že neplní tržby-nikdo u nich ty fujtajbly nekupuje. Dítě usáků Izrael nakonec usákům zasadí poslední smrtící ránu a sobě také-Izrael skončil jako dovolenková destinace-nikdo tam už ani nepáchne. Ale o tom naše mééédia drží bobříka mlčení.

Pipa
17. 2. 2024 22:12
Odpovědět  Gales

Jen to potvrzuje, že na hradě sedí křivý darebák a NATO patolízal zvaný “knírač bruselský”

petr
18. 2. 2024 21:45
Odpovědět  Pipa

Jednou zradil, zradí i podruhé. Já být na jeho místě tak se pobleju jen z pohledu do zrcadla.

EvaK
17. 2. 2024 22:49
Odpovědět  Gales

Přemýšlím kde jsme dodávali zbraně. Napadá mě v současnosti jedině Argentina, ale jestli jsme tam náboje vyváželi…Brazílie ne a co ti ostatní? Ekvádor už couvl a nic nedodá Ukrajině přes USA. Byl donucen, jelikož je dodavatelem banánů do Ruska a Rusko uvalilo embargo na banány.
Afrika se přiklonila k Rusku, nás nepustí ani na letiště.

Standa
18. 2. 2024 11:22
Odpovědět  EvaK

Ne, vzhledem k nedohodě dodávek zbraní z Kolumbií nebo z nějakou jihoamerickou zemí :..?-najdu to, dohodlo se o banánech s Indií!

Standa
18. 2. 2024 14:48
Odpovědět  Standa

Ekvádorem.

Spam vlasta
17. 2. 2024 16:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdyby k tomu došlo mohlo by se stát že náš,vlastně americký generálek by zítra vládl hromadě sutě co by zbyla z česka !

Honzas
17. 2. 2024 16:57
Ohodnotit příspěvek :
     

A je je, pohár Zdraví z Posázaví se zase projevil. Ruský medvěd se zatím podrbal levou, až jej přinutíte vstát a ohnout se tlapou tak se podělají i v tom Berlíně a Bruselu. Myslím že jediný kdo na tom vydělá bude Turecko. Spojené státy už na tom vydělávají, oslabili Evropu a teď očekávají že s chramstnou celý svět. Opak bude pravdou.

Jura S
17. 2. 2024 17:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Analýzy eskalace KOZY napovídají, že pokud psí syni zaútočí na Moskvu, v ČR to odsere prvně letiště Mošnov, bydlím 4 km od přistávací dráhy…. První “preventivní” atomovka půjde sem, až druhá do Práglu, bohužel… Už jsem jaksi smířen, že zhebnu, no co, mě 58, měl jsem krásný život, plný krásných žen, koníčků, ale zabijí i ženu, možná děti, když tu budou… nebudu to ale klást za vinu Rusku, jen téhle proradné vládě, která nemohla držet svý SPROSTÝ TLAMY, nemohli držet hubu jako rakušáci, Luxemburk a nebo být proti válce jako maďaři ?? Fialoví zmrdi museli vědět, že na Ukroušistáně jedou banderovci neonacismus, snad na to mají ty svý “rozvědky”…

Hafan
17. 2. 2024 18:16
Odpovědět  Jura S

Bude probíhat petiční akce pro vyhlášení krajského referenda proti předání letiště Mošnov České armádě, tedy i US Army.
Jen k vyhlášení referenda je však třeba 50 000 podpisů. Začni shánět kamarády a sousedy.
(osobně mám zájmy o 2 km dále)

Markýza
17. 2. 2024 18:24
Odpovědět  Hafan

Sousedy a kamarády je strašně zdlouhavé. Najděte někho, kdo má slušně sledovaný účet na fejkbůku nebo tvitru, nebo na něčem takovém a ať to tam roztroubí. A máte to na Peticích?

All
17. 2. 2024 19:48
Odpovědět  Jura S

První to chytí polský Rzešov,ten je od Ostravy asi 250 km,záleží jak bude foukat vítr a doufám,že to Ostravu a Mošnov mine,kdyby došlo na nejhorší. Váleční štváči podporující fašismus a neonacisty na ukrajině z nynější pětikoalice odporných šmejdů je tradiční raritou u nás.Rusové si stále pamatují čechoslováky a jsme na tom mnohem líp,než poláci.Váleční fanatici,co vyšli z politických stran pětikoalice ubohých poskoků na ůrovni psychopatů a zločinců dopadnou stejně mizerně tak,jak mizerně vládnou.

Gales
17. 2. 2024 19:54
Odpovědět  Jura S

19.2 Svržením vlády by se vyřešilo hodně věcí.

Standa
17. 2. 2024 20:56
Odpovědět  Gales

Tato vládá tvrdí, že traktory nemají důvod !Že vše řeší!!!!A, že o vládu vůbec nejde !Výborný prostě vytvoří komisi!Demisi nemůžeme očekávat! a podle Fialy ( na Prima ) při diskuzi jsou traktoristé ,, ruští , Putinova klaka” . Doufáme , že se na to zemědělci dívali!
JAKÉ JE ŘEŠENÍ?

EvaK
17. 2. 2024 22:52
Odpovědět  Jura S

Proč hned atomovka? Bydlím o 11 km dál a utěšuju se, že mají kalibry a podobné střely, které mají konvenční nálože a dokážou udělat taky paseku.

katango
18. 2. 2024 11:14
Odpovědět  EvaK

Ty dokážou udělat paseku jen využitím kinetické energie, kterou naberou před dopadem.

sobol
17. 2. 2024 17:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Zřejmě jediný zdroj blisty-cz denně odsuzují vraždění Palestinců izraelským vojskem. Např. https://blisty.cz/art/117660-navalnyj-cesti-politikove-pokrytectvi-a-rasismus-cesti-politikove-pusobi-nepresvedcive-a-komicky.html

Jura S
17. 2. 2024 17:59
Odpovědět  sobol

Na “Blicí listy” se vyprdni – odnož iBěsu….

katango
21. 2. 2024 23:45
Odpovědět  Jura S

Horší.

Pavel z Moravy
17. 2. 2024 18:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Rusové jsou příliš diplomatičtí a smířliví. Tady si ale musí uvědomit, že s tímto západním materiálem není možné jednat. Dobře to řekl jeden poslanec Dumy, když pravil, to je jako byste chtěli vysvětlovat kanibalovi, aby nekonzumoval děti. S tímto vypatlaným materiálem západu není možná komunikace, to je přece zřejmé každému, takže takovým politickým veteránům jako je Lavrov a další to musí být jasné dokonale. Četl jsem, že jeden ruský politik vysvětluje smířlivost Putina jeho narozením ve znamení Vah. Už jsem to tady kdysi psal, že lidé tohoto znamení jsou laskaví a dobrosrdeční a o tomto mluvil i tento politik. No jo, jenže kde je hranice dobrosrdečnosti?

17. 2. 2024 22:14
Odpovědět  Pavel z Moravy

Jojo. A zase nesouhlasím. Já si naopak myslím, že smířlivost je už dááávno přešla.

M.Š.
17. 2. 2024 19:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Západ totálně zblbnul a zdá se,že je v úzkých ve svém dalším vývoji.Států,které by se daly západem vydírat je méně a méně a jak se má dařit,když bez půjček a tisku peněz si ani neškrtne.Navíc politika tzv.západu a anglosasů není příliš inteligentní,spíše by se dalo říci,že poněkud hloupá….a ve výhledu není vidět ani to pověstné světýlko v tunelu,takže tak nějak.

PENNYS
17. 2. 2024 19:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Pane Lavrove,západ nepotřebuje válku-ZÁPAD I usa POTŘEBUJE PÁR ZIRKONU NEBO SARMATU.VĚŘÍM ŽE POTOM BUDOU VELICE SPOKOJENI!!!

Albi
17. 2. 2024 20:51
Odpovědět  PENNYS

Dovolte, abych upozornila, že jsme oficiálně Západ. Jste opravdu (tedy někteří) tak primitivní, že nechápete?

18. 2. 2024 00:05
Odpovědět  Albi

Já se drobet poplácám po rameni, ju? Před chvílí jsem si – zde prosím: https://vk.com/irenaaneri – rozposlouchal – tedy spíš roztitulkoval – politruka. No a hned úvodem tam politruk říká o tom perfektním načasování intervjů, co jsem ho (načasování) svalil na pánbíčka Náhodu, i že to bylo poselství KoZe zaobalené do intervjů, v podstatě to samé co já, když jsem vylezl z myslivny a hodil to do placu a pak když jsem se dostal do sporu s komořím. Aj ty se poplácej – i tvé postřehy stran intervjů, a že to nebylo, a nemělo být šutroházení kdo z koho, ale o čem a komu, tam zminuje.
Tak. A jdu to dodotilkuvat do konce. Jsem zvědav, čím mě nas-ere dnes.

18. 2. 2024 05:08

Tak mě dnes kupodivu nenas-ral. Zato mě nasr-al jeden kolemjdoucí.

Albi
18. 2. 2024 13:18

Taky jsem se na něho chtěla kouknout, ale výjimečně jsem měla tolik práce (nenáviděné stejně jako reklamy v TV a jinde) doma, tak jsem si stačila jen projít pár článků dokud “nezastaraly”.
A když jsi mě tak nalákal, během odpoledne se na politruka určitě podívám.

Albi
18. 2. 2024 20:11
Odpovědět  Albi

Potvrzuji. Po dlouhém čase zas dobrá relace. K věci a málo nebo přímo žádná “hluchá místa”.

Kolemjdoucí
18. 2. 2024 03:27
Odpovědět  Albi

Měla by jste pochopit Vy, že na směřování, skutky a činy nejen pol.reprezentace kolonie zvané ČR nemáte vůbec žádný vliv, že Vaše distancování se od Demolice a od jejich voličů NIC neřeší a nikoho třeba i v tom Rusku nezajímá, že mediální obraz této Bohem zapomenuté kolonie v zahraničí má různé podoby, a česká společnost tím, jak se chová, potvrzuje co jsme za zač – dá se říci, že se ocitáme v pozici persony, o níž by si slušný jedinec kolo neopřel. Opravdu jste tak primitivní, a myslíte si, že buď mají Vaše písmenka vliv na rotaci zeměkoule, nebo kdokoliv na Vás v případě čehokoliv bude brát ohledy, že to co předvádí politická smečka, media, a především podlý plebs okolí nevnímá ?

18. 2. 2024 05:07
Odpovědět  Kolemjdoucí

Hele, nech si ty plky tam, odkud jsi sem zavítal a pokud už žvástáš o podlém plebsu, mluv za sebe, páč už jen tento tvůj primitivní přís-erek je sám o sobě tak podlý, že bych si o tebe co personu neopucoval ani zahnojené škrpály, bo bych měl strach, abych si je neušpinil.
Ne česká společnost, ale pouze její nejviditelnější část, a právě kolemjdoucí jeduflusové tvé krevní skupiny, tím, jak se chovají, potvrzují co jsou zač.
Jo, a pokud už chceš na někoho machrovat a mentorovat ho, tak bys měl vědět aspoň tolik, že se nepíše “by jste”, ale byste. Nepřijde ti poněkud tristní, že na takovou samozřejmost tě musí upozornit placmalt, který sice píše lidovštinou, ale takový kopanec by neudělal?
Z čeho jsi vůbec odvodil, že Albi se od pětidemolice distancuje, by na ní byl brán “v případě čehokoli” ohled, když naopak upozorňuje na fakt, že jsme nejen na východě, ale obecně, a tudíž i ona, vnímáni jako součást Západu? A budeš se divit jedufluse, ale v Rusku mají perfektní přehled o tom, kdo je kdo nejen v naší vládě, ale i mimo ní. Myslím tím osobnosti. Jak to vím? Z ruswebů. Jo, a taky se od pětidemolice a ovčanů bez mozků, kteří ji zvolili, distancuji. Co myslíš proč?

Albi
18. 2. 2024 13:26
Odpovědět  Kolemjdoucí

Tolik toho že jsem napsala – a jen v jedné větě?

A není to snad pravda? Pro svět ČR reprezentuje vláda! A ta je Západem tak nadšena, že naše příslušnost k němu se rovná splnění jejich největšího snu. .
Toho jste si ještě nevšiml? .

Pavel z Moravy
18. 2. 2024 17:16
Odpovědět  Albi

Vykašlete se na vládu. Naše vlast je nyní obyčejná koloniální troska, reprezentovaná pochybnými individui. Tito současní škůdci zemští dokončují pouze to, co předchůdci začali. Neumí li se národ spojit, nemá li na to duševní výbavu a mladé schopné a vyzrálé jedince propadne se do nicoty. Albi, svět o této Bohem zapomenuté kolonii téměř ani neví, přesně jak píše kolemjdoucí. To, že si současná moc myslí jakou oplývá důležitostí je pouze póza hlupáků, kteří se přesvědčují o vlastní důležitosti. Když zmizíme, svět nás oplakávat nebude, za to jim nikomu nestojíme. Asi tak jako se neoplakávají Palestinci. Nejsme ničím vyjímeční, snad jen podlostí v roli našich škůdců.

Albi
18. 2. 2024 20:28
Odpovědět  Pavel z Moravy

Mně není jedno, že moje země se v cizím zájmu dobrovolně znemožňuje a víc než často (současná vláda vždycky) nad rámec nezbytně nutného.

petr
18. 2. 2024 21:59
Odpovědět  Albi

A co s tím chcete dělat, když většina národu tomu tleská a druhá půlka drží hubu.

Markýza
18. 2. 2024 18:43
Odpovědět  Kolemjdoucí

Pešku – jste to vy? Tak jen aby vám pod nosem nezamával křídly motýl, člověče 😎

PENNYS
18. 2. 2024 16:37
Odpovědět  Albi

Albi
DOVOLTE ABYCH JÁ VÁS POUČIL
” ČESKOSLOVENSKO, DNES ČESKO, ANI SLOVENSKO
“NIKDY NEBYLO ANI NENÍ ZÁPAD”!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MY SLOVANÉ JSEM VŽDY, PATŘILI NA VÝCHOD I KDYŽ JSME VE STŘEDU EVROPY!
ŽE NÁS PRODEJNÍ POLITICI ZAPRODALI ZÁPADU- NEJSME ZÁPAD ,ALE OD 1989 PATŘÍME ZÁPADU.
Albi-jistě jste to pochopila…… (doufám)

Albi
18. 2. 2024 20:48
Odpovědět  PENNYS

Pochopila, ale zní mi to jako defétismus – smiřme se s tím, vládci rozhodli a ty nadlidi musíme poslechnout.

Však on nás zas někdo osvobodí ….. a raději nedopíšu pokračování.

petr
18. 2. 2024 22:02
Odpovědět  Albi

Nikdo už nás neosvobodí, zradili jsme toho, kdo za nás pokládal životy a teď už mu za to nebudeme stát. Naše generace už to neovlivní a ty další už jsou přeformátované a neschopné logického uvažování.

PENNYS
19. 2. 2024 06:29
Odpovědět  petr

děkuji děkuji děkuji 100% MÁTE PRAVDU.MOŽNÁ TAK 2-3 GENERACE DOSTANE ROZUM, …………………….

Slovan
19. 2. 2024 08:08
Odpovědět  petr

👍 👍 👍 👍

petr
18. 2. 2024 21:53
Odpovědět  Albi

Já se za západ nepovažuji a nikdy jsem se nepovažoval. Pokud většina zfanatizovaného národa tomuto věří, nic s tím neudělám. Půlku života jsem ale prožil v pokoji, měl šťastné dětství a mládí, to mi už nikdo nevezme a jestli jít pod drn teď nebo za deset nebo méně let už není takový rozdíl. Možná to bude lepší vzít to naráz, než se trápit několik let nemohoucností.

Slovan
19. 2. 2024 08:20
Odpovědět  petr

Petr to my tuna všichni. Není tu člověka, kdo by hanil bývalý režim, ano určitá nevychytaná místa tam byly. To jo, ale možná bychom se divili, jak by to dnes bylo vypilovaný k dokonalosti. Tedy, jestli by už dávno nebyla III WW bo vývojem od 89 Západ ožil, a díky zahlcení Východních trhů se na pár let zase postavil na nohy. A ti co tu haní RF atd. to jsou placení joudové od Boba.🤣🤣🙄🤦‍♂️

Honzas
17. 2. 2024 20:43
Ohodnotit příspěvek :
     

A pak že vítězové píši dějiny. V minulém století Německo dvakrát rozpoutalo světovou válku a dvakrát jí prohrálo. S hubou plnou míru dnes přepisují dějiny.

Kolemjdoucí
18. 2. 2024 03:54
Odpovědět  Honzas

Trefa, přímí potomci echt nácků, ovládající nejen německou politickou scénu ( dá se říci, že KoZa má kolektivně fašo-náckovské politiky v čele, po celé Evropě, za louží – viz Kanada, a tradičně silná fašounsko-náckovská lobby u kowbojů v podnikatelsko-financnich kruzích ) , dnes tvrdí muziku. Je třeba specifikovat pojem “vítěz” v této souvislosti, a uvědomit si, že studenou válku nejen díky MG ( jenž de facto “prodal” jadernou velmoc včetně satelitů ) mediálně vyhrál KoZa ( samozřejmě za pomoci plebsu dotčených zemí mimo Ruska ) . Inu zastesklo se východoevropanům po reinkarnovaném mixu prvotního kapíku s feudalismem …

Pavel z Moravy
18. 2. 2024 11:54
Odpovědět  Kolemjdoucí

Poslední věta vašeho příspěvku naprosto sedí. To je celá příčina současného stavu.

petr
18. 2. 2024 22:03
Odpovědět  Honzas

No jo, přepisují, ale ještě je nedopsali. Rusko válku nezačíná, ale vždycky ukončí. To Fricek zapomněl.

Standa
18. 2. 2024 08:13
Ohodnotit příspěvek :
     

,,EU chce, aby Ukrajina zasáhla „srdce Ruska“,

Tak EU chce????
Proč Ukr. rukama. Proč EU nezasáhne,,srdce Ruska “sama?Bojí se?

Albi
18. 2. 2024 13:49
Odpovědět  Standa

A proč by chtít nemohla? Je to všechno co může – dovedeš si představit, jak je to pro ni frustrující? A že se bojí, o tom bych vůbec nepochybovala 🙂 🙂 🙂

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Frank1
18. 2. 2024 11:28
Ohodnotit příspěvek :
     

A co takhle zasahnout srdce Babylonu = EU parlament ?
‘Mimochodem se domnivam, ze Kartago, (dnesni Brusel) musi byt zniceno.’
Rekl jeden tribun v Rime. A tak se i stalo. Pote bylo toto misto zasypano soli, aby na nem ani rostlinka nevyrostla…

Frank1
18. 2. 2024 11:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Dosud je Rusko ve valce s KoZa a Ukrajinou. Bije jenom Ukrajinu. Je na case, aby zmlatilo i kozu!

Dorotík
18. 2. 2024 13:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Ukrajina je nesvéprávná, a jako kolonie USA plní zadání svého kolonizátora a protektora a úlohu válečného pole, první linie války USA proti Rusku. Takže pokud někdo chce ohrožovat přímo Moskvu, rak Ukrajina s takovým rozhodnutím má pramálo co společného a je to záměr, či strašení ze strany USA. Spíš to bude jako strašení a vyvolávání vln, protože kdyby se tak stalo, tak Putin by USA smetl do vod Atlantiku a Pacifiku, a nebude k tomu potřebovat ani jaderné zbraně (Moskva je hluboko ve vnitrozemí, kdežto Washington to k vodám Atlantiku nemá moc daleko, a to nemluvě o satelitech, které jsou dnes aktuálním tématem).

PENNYS
19. 2. 2024 06:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Idnes:
Česká republika vyplatila ukrajinským uprchlíkům
během 2 let na dávkách 710 milionů dolarů
 uuuuurÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ATSCHNIJE FIJALOVÁ VLÁDNOUCÍ ŽUMPA

Slovan
19. 2. 2024 08:23
Odpovědět  PENNYS

No a našim lidem berou důchody a nebo neuznají invalidní kartu s příspěvkem na mobilitu. A nebude takových případů málo, jen co jich člověk zahlédne v TV. Ale lidi mlčí, tedy nermlčí, nadávají na internetu.