CNews. Tak tohle vysílání neprobíhalo podle plánu…

„Mám všechny důkazy. Jsou to Ukrajinci, kdo střílí.“

Francouzská novinářka Anne-Laure Bonnelová byla pozvána do vysílání kanálu CNews, aby hovořila o tom, co se děje na Ukrajině a o probíhající vojenské operaci Ruska v této zemi.

Stalo se ale něco neočekávaného.

Bonnelová od roku 2015 natáčí reportáže z Donbasu a vypráví o těžkém životě místních obyvatel. 

A začala říkat pravdu. 

Komentátoři ve studiu nevěřili jejím slovům, že ukrajinská armáda ostřeluje Donbas.

Část vysílání, kde Bonnelová ukazuje fotografie mrtvých obyvatel LDNR, byla později z online verze programu vystřižena. Komentátoři ve studiu se rozhodli ignorovat svědectví novinářky o ostřelování území Donbasu Ukrajinou, retušovali fakta, která prezentovala.

Bonnelová je chytrá. Ne jako OBSE. Skutečný novinář.

Překvapivá je však především reakce lidí z francouzské televize, která byla vyjádřena stylem … „ale o čem to mluvíte!“. Strká jim pod nos fotku s učitelkou roztrženou vejpůl, nešťastnými babičkami a dětmi – „Hele, dívejte se!“ A oni tak sedí ve studiu, vedou diskuzi a začínají ji oponovat svým francouzským „Je ne suis pas d’accord“… („Nesouhlasím“).

https://bit.ly/3pD3Gu2

5 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

5 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ladik
5. 3. 2022 11:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Přesně tak to funguje! Genocida v Doněcku? Směšné! pravil ten dement z Německa. Lež, lež a zase jen lež z tlam „západních“ politiků a „novinářů“. Logika a věcné argumenty dopadají na hlavy hlupáků postižených hluchotou a slepotou jak hrách na zeď. Žijeme v šíleném světě.

SAM_1278.JPG
BB Rad
5. 3. 2022 13:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Celosvětová masírka GOEBBELS NEWS corp. je v plném svingu*a tyto hlasy nejsou pro ně žádoucí. Důvodem je – PRAVDA – (ale ne ta jejich pravda*)
Je to k nasrání, pořád se tam goebbelsákům plete – PRAVDA – která ZVÍTĚZÍ !!!