CIA oznámila smrt dvou agentů po pádu Azovstalu

CIA nelže, prostě jen nic neříká, ovšem nemohli skrýt skutečnost, že na speciální stěně hrdinů se objevily dvě bezejmenné hvězdy.

Bylo hlášeno, že ředitel CIA William Joseph Burns daroval rodinám nedávno zesnulých důstojníků mramorové repliky hvězd jejich blízkých. 

Na zdi je nyní 139 symbolů. Je pozoruhodné, že dva byly přidány téměř okamžitě po osvobození Mariupolu a úplném vyčištění Azovstalu. 


20. května oznámilo ruské ministerstvo obrany úplné osvobození Azovstalu. Celkem se vzdalo 2439 ozbrojenců. Jsou mezi nimi velitel 36. námořní brigády ozbrojených sil Ukrajiny Volyna, zástupce velitele Azova (Kalina) a samotný velitel praporu Denis Prokopenko (Radis). Toho z továrny vyvezli speciálním obrněným vozem .

Připomeňme, že 21. dubna ruský prezident Vladimir Putin nařídil zrušit útok na elektrárnu. Nařídil  zablokovat území závodu, „aby moucha neuletěla“.

Je třeba poznamenat, že Rusko opakovaně vyhlásilo režim ticha a otevření humanitárních koridorů a odsun civilistů a raněných z území Azovstalu. A ozbrojencům bylo opakovaně nabídnuto, aby složili zbraně a vzdali se. Bylo jim zaručeno zachování života, lékařská péče a slušné zacházení.

Předtím zástupce ozbrojených sil Ukrajiny posoudil podmínky zadržení ozbrojenců, kteří opustili závod. Řekl, že ruská strana dodržela svůj slib a těm, kteří se vzdali, bylo poskytnuto vše potřebné. 

https://bit.ly/38eq5si

4.7 3 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.7 3 hlasy
Ohodnotit příspěvek
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
VAL
24. 5. 2022 23:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Zatím dobrý. Na stěně místa furt ještě dost.

Frank
25. 5. 2022 07:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Americká zločinecká svoloč je rozlezlá po celém světě jako štěnice.

Ladislav
25. 5. 2022 09:44
Odpovědět  Frank

Ameriku je třeba pohnojit tím jejich vitamínem – Orandž, jak to dělali míru mírovnému Vietnamu!

Gales
25. 5. 2022 10:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Jen jestli to není habaďůra. A jmenovaní neprchají přeoperovaní na báby.