Krize UKRAJINA

BRITSKÝ ŽOLDÁK NA KAMERU PŘIZNAL MUČENÍ RUSŮ A POŽÁDAL O POCHOPENÍ A ODPUŠTĚNÍ

“Uříznout prsty a vyhladovět” – britský žoldák o sadistických komplicích.

Britský žoldák Andrew Hill, zajatý obránci Donbasu, připustil, že váleční zločinci a sadisté ​​přicházejí ze Západu bojovat za Ukrajinu v naději, že se zúčastní obdoby „safari“.

Britský žoldák, který byl zajat na Ukrajině, hovořil o bezprecedentní krutosti ukrajinských teroristů a mučení ruských vojáků.

Autoři kanálu Trojka Telegram ukázali video zprávu britského žoldáka zajatého na Ukrajině.

Andrew Hill prozradil, že je mu 35 let a pochází z Plymouthu. Před příchodem na Ukrajinu měl již bojové zkušenosti: sloužil v pozemních silách Velké Británie, bojoval v Afghánistánu. Je vycvičeným vojenským instruktorem s bojovými zkušenostmi. Britský žoldák zabíjel lidi na Ukrajině s celou skupinou cizinců.  Část z nich byla zlikvidována, druhá část někde utíká, ale … ne na dlouho, – řekli autoři kanálu.

Když jsem přijel na Ukrajinu, uvědomil jsem si, že je to skutečné peklo. Žoldáci… kvůli penězům jsou připraveni plnit jakékoli rozkazy.  Jsou to špatní lidé a sadisté. Jdou do války nejen pro peníze, ale také proto, že z toho mají potěšení. Střílejí, zabíjejí a mrzačí všechny bez rozdílu, řekl Hill.

Nyní je Hill zajatcem jednotek speciálních operací, proklíná své bývalé přátele, kteří za peníze páchali zločiny na civilistech.

Brit také vyprávěl, jak cizí žoldáci mučili ruské vojáky: usekali jim prsty, surově je bili, trápili je hladem a žízní. Takovou krutost podle něj „nikdy předtím neviděl“.

„Zahraniční žoldáci také mučí ruské vojáky a proruské aktivisty. Uřezávají jim prsty a mučí je. Váleční zajatci jsou brutálně biti, hladoví a žízní. Většina žoldáků podporuje neonacistickou ideologii. Hrdě nosí tetování s hákovým křížem a znaky SS. Bohužel jsem skončil na straně těchto hrozných lidí a nevědomky jsem se stal spolupachatelem jejich válečných zločinů,“ obhajoval se žoldák.

Dodal, že přiznává všechny své chyby a doufá ve velkorysost obyvatel DLR, že se vrátí domů.

Mnoho žoldáků na Ukrajině jsou neonacisté. 

Zajatý Brit doporučil všem žoldákům, aby okamžitě opustili Ukrajinu.

„Radím všem zahraničním žoldnéřům na Ukrajině, aby okamžitě odešli. Tohle není jejich válka. Smlouvu mohou kdykoli ukončit a odejít. Nepodléháte mezinárodnímu právu a Ženevské úmluvě. Tohle není nějaké safari, to je skutečná válka mezi dvěma zeměmi. A pokud sem přijdete, s největší pravděpodobností zemřete. Tohle není vaše válka, okamžitě odejděte,“ naléhal Hill.

Brit se snaží všemi možnými způsoby spolupracovat s policisty z DLR a má v úmyslu uzavřít dohodu, aby nedostal trest smrti.

https://bit.ly/3MOb7YJ
https://bit.ly/3kAhpiw

sdílet na

32 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Ladislav
4. 5. 2022 06:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Žádné litování, udělat mu to samé a pověsit! Parchant fašistická!

ladik
4. 5. 2022 06:49
Odpovědět  Ladislav

Že nevědomky? To ať vypráví holubům.

ZRX1200
4. 5. 2022 07:12
Ohodnotit příspěvek :
     

To není první video, které vidím se zahraničním žoldákem na Ukrajině. Všechny jsou si podobné – jsou to narušení lidé, sadisti, vrazi a nakonec zbabělci.

Pijack
4. 5. 2022 07:32
Odpovědět  ZRX1200

Jsou to praktiky Mengeleho, co “uzdravoval” v koncentráku židy. To oni umí. Němci nebo Britové… manýry stejné.

Pavel K
4. 5. 2022 08:12
Odpovědět  ZRX1200

Včera jsem tuna napsal co s takovými zrůdami, co berou životy jiným a o svůj se bojí a pak pláčou jako miminko.?!! Když tohle vypustí bude to škodit jinde zas. Na Sibiř budovat Rus do konce života bez návratu, nebo houpačku.

Boomer
4. 5. 2022 09:00
Odpovědět  Pavel K

Dobré ráno, pánové, jak se tak koukám, už zase jsme na PP dozpívali.

Zkušenosti z naší historie nám napovídají, že velkorysost k určitým lidem se nevyplácí. Slováci mají jedno přísloví.. Spolu kradli, spolu odvisli.

zdena
4. 5. 2022 09:52
Odpovědět  Boomer

Češi mají tohle : čiň čertu dobře, peklem se ti odmění.

Pavel K
4. 5. 2022 12:02
Odpovědět  Boomer

Také vás zdravím. Máte nějaké info? Včera tu někde někdo napsal že stránky čelí nějakému tomu útoku. ? To máme za to, jak jsme tam nadávali tomu Cemperovi, se vzteky prý rozpálil do běla až nám přepálil vedení. Chtělo by to zničit krtka. ??‍♂️

Boomer
4. 5. 2022 20:37
Odpovědět  Pavel K

.. nemalujte čerta, či spíše krtky na zeď. Aby se tu ti zapařenci neobjevili..

Pijack
4. 5. 2022 07:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Už se nedivím islamistům. Už chápu projevy “lásky” muslimů k USA a západu. Neadoruji tím obdiv k islámu, ale porovnávám jej z pohledu třetí osoby. To všeobecné zlo světa pochází viditelně z dob Britského impéria a USA. Co začala ta kolonizace zemí celé planety, tak odpor vůči “našemu” světu rostla úměrně. Mučení a hromadné zabíjení je projevem anglosaské civilizace – to se smí, to se doporučuje, to se musí v zájmu naší “bezpečnosti” praktikovat. Nesmí se o tom mluvit. Muslimové už začali tyto zvyky aplikovat do praxe. Oko za oko, zub za zub. Vůbec se nedivím, že islámský terorizmus ve světě roste jako odveta. My se ukájíme báchorkami o Koránu. Jasně, mají tam ty verše, ale když je někdo stovky let vraždí v zájmu “demokracie”, proč by ty verše neměli uctívat, že… V tomto ohledu jsou západní politici opravdu tupí jako Jourovka.

Pavel K
4. 5. 2022 08:17
Odpovědět  Pijack

Jasně máš pravdu, ale vše je hlavně pod taktovkou jistého etnika už po staletí, jak si píšeme na PP.

Boomer
4. 5. 2022 09:17
Odpovědět  Pavel K

..funguje vám přihlášení na PP? U mě od včerejška(15:15) error, web nedostupný.

Pijack
4. 5. 2022 09:58
Odpovědět  Boomer

Stejné. Nemám šanci. Vláda spustila další teror proti vlastnímu obyvatelstvu.

Pavel K
4. 5. 2022 12:15
Odpovědět  Pijack

Pijack , Boomer. Nejde to nikomu. Včera jsem stihl ještě odeslat příspěvek, začalo se to točit a točit. tak říkám a je zle. Pak mi tam huplo webové stránky jsou nedostupné, tak jsem si říkal zkraje, že pan Kříž asi ladí. ? Ale když to nefachalo ani večer, tak jsem si říkal “Matičko, matičko je zle, Cemperovci jsou zde”. ??

Albi
4. 5. 2022 12:47
Odpovědět  Pavel K

Ale proč jen PP? Jsou i jiné a možná “proruštější”.
(Mimochodem .- taky zdravím kámoše – na PP Janina, ruský troll, Putinova šlapka a bolševická sfině. 🙂 🙂 🙂 )

Pavel K
4. 5. 2022 17:08
Odpovědět  Albi

Jsem na něj zvyklý. A mám tam už kámoše za ty no, už skoro pět let.

Boomer
4. 5. 2022 20:40
Odpovědět  Albi

..obávám se, že to půjde po řadě. Na PP byla diskuse dosti často velmi sofistikovaná a to muselo někomu setsakramentsky vadit.

Pavel K
4. 5. 2022 21:05
Odpovědět  Boomer

?
? ? ? ? ?

HOLYNOVI UŠATÝMU.

Milan h
4. 5. 2022 09:39
Odpovědět  Pijack

chamurabiho jakony olo za oko kdysi sem poslouchal rozhovor s nejakym arabem oni se ho ptali jestli mu neni lito ze pri tech teror utocich umiraji deti a on odpovedel asi tak vam taky nebylo lito nasich obeti my stim nezacali

Frank
4. 5. 2022 08:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak s takovými bude po vytěžení udělán asi krátký proces.

Albi
4. 5. 2022 12:49
Odpovědět  Frank

Nic jiného nemohli čekat.

rak ruda
4. 5. 2022 08:43
Ohodnotit příspěvek :
     

škoda je věšet v Mariupolu a okolí bude hromada práce

Janaz
4. 5. 2022 08:48
Odpovědět  rak ruda

Tých hlavných povešať či zastreliť a týchto nechať doživotne znovu budovať to, čo pomáhali zničiť. A keď budú starí a chorí, kopnúť ich naspaäť k ich páničkom.

Karel
4. 5. 2022 08:59
Ohodnotit příspěvek :
     

To j výsledek protiruské propagandy a vymývání mozků v Británii ale i jinde v Evropě. Je to zvěř bez zábran a slitování. A jako s takovou je třeba s nimi naložit.

Pavel
4. 5. 2022 09:20
Odpovědět  Karel

Je to obyčejný zbabělec, jestli jsem krutá svině a konám pro své páníčky taková zvěrstva, tak mám sám položit hlavu na špalek a předtím ještě kajícně požádat o odpuštění a být rád, že mi nikdo neodpustil, protože taková zvěrstva se neodpouští. Proto jsem lidská bytost s mozkem v palici, abych věděl co je již za hranou. Není to nějaká hospodská rvačka se sokem, kvůli lepému děvčeti. Konal jsi zlo, budeš po právu odměněn.

Pozor
4. 5. 2022 08:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Urobí a povie čokoľvek, len aby nedostal trest smrti, dá sa to pochopiť.

Gales
4. 5. 2022 10:01
Ohodnotit příspěvek :
     

No co s vyvrhelem. Ať nad ním vynese rozsudek lid. Lidem ubližoval,lidem bude souzen.

Gales
4. 5. 2022 10:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Možná by měl od nás dostat metál.Je to přeci náš fašista.

Gales
4. 5. 2022 10:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Tenhle zjev lituje pouze toho,že ho chytli.

Lubek
4. 5. 2022 11:36
Ohodnotit příspěvek :
     

“…přiznává všechny své chyby a doufá ve velkorysost obyvatel DLR, že se vrátí domů.”
Po WWII pochytaní nemci tvrdili, že vlastne oni za nič nemôžu, oni iba plnili rozkazy. Aké však plnil rozkazy takýto hrdlorez? Kto mu rozkázal opustiť rodnú britániu a ísť niekde zabíjať pre peniaze, sadizmus, zvrátenosť? A to majú byť tí pozostalí čo prišli o rodiny, o domy, o zamestnanie, o pokoj ešte veľkorysí? Choď domov, daj sa do poriadku a podpíš novú zmluvu a za pár týždňov si tu zasa?

Lenka
4. 5. 2022 11:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Všechny tyhle hochy bych na spoustu let poslala na nucené práce někam na Sibiř. A makat a makat za trošku jídla – jako výstraha všem příštím žoldákům. A pokud by s tím nesouhlasili, tak provaz a jdi se zhoupnout – ale TY SÁM! Protože karma je zdarma! Dohody se mají plnit a ne je předčasně vypovídat.

4. 5. 2022 12:05
Ohodnotit příspěvek :
     

“Jsou to špatní lidé a sadisté,” pravil dobrý člověk, který vyrazil do Banderstánu šířit osvětu.