Krize UKRAJINA

Británie se po 170 letech chystá opět napadnout Krym!

Británie se po 170 letech chystá opět napadnout Krym! Neuvěřitelné fotografie z výcviku elitních jednotek NATO proti Rusku, které včera vyvolaly mezi americkými novináři doslova poprask!

Michael Svatoš
(Foto: Kyjevský štábní generál Oleksij Gromov, který se včera radil s náčelníkem NATO Stoltenbergem, jak překazit Putinovy plány v Černém moři.)

Nejvyšší náčelník NATO, Nor Jens Stoltenberg, nechal včera po poradě s vysokým kyjevským štábní generálem Oleksijem Gromovem ze svého velitelství v Bruselu do celého světa vybubnovat, že Ruské výhružky potopením civilním lodím plujícím do ukrajinských přístavů nenechá Aliance bez odezvy, a ihned posílí dohled nad bezpečností plavby civilních lodí v Černém moři! Jednání Ruska v Černém moři ohrožuje stabilitu v regionu, který je pro NATO strategicky důležitý! Aliance proto okamžitě zvyšuje svoji bdělost, a vysílá svá vojenská letadla a drony celou oblast dozorovat! Ruské vyhrožování svobodné plavbě po Černém moři je rizikem chybných kalkulací a eskalace!

Včera 26. července, pár hodin před vyhlášení Stoltenberga o reakci NATO na Putinovy výhružky civilním lodím plujícím do ukrajinských přístavů, se v západních médiích začaly šířit oslavné chvalozpěvy na britské rakety s plochou dráhou letu Storm Shadow. Jediná raketa Storm Shadow prý dokázala jediným úderem zničit stovky kusů ruské vojenské techniky shromážděné ve městě Новостепное na poloostrově Krym!  Západní rakety tak dokázaly svou převahu, a dokázaly, že jediným úderem zničí více kusů ruské techniky, než zničila celá ukrajinská armáda za celou svou letošní ofenzívu. Rusové se už bojí a už vědí, že budou na Krymu díky západním raketám poraženi!

Své zaručené zprávy o zničení stovek kusů ruské techniky ve městě Новостепное opírali západní novináři o zprávu telegramového kanálu Rybar, (mimochodem provozovaného GRU viz MAP 1734), která ovšem hovořila pouze o poškození 3 kusů ruské techniky, která se opravovala v armádních opravnách ve vesnici Кремневка asi 5 km východně od Новостепное. Všichni lovci dezinformací samozřejmě ke chvalozpěvům vycucaným z prstů a vypouštěným do světa tzv. seriózními západními médii mlčeli. Z původní právy vypuštěné ruskou armádní tajnou službou GRU za účelem ovlivňování vlastního obyvatelstva, se tak po patřičném 33 násobném zveličení ruských ztrát stal hit seriózního západního mainstreamu. K tomu není, co dodat!

Rusku se samozřejmě nelíbí útoky pokročilých moderních raket na jeho území, a už v červnu oznámilo ústy Gosudarova vrchního válečníka Šojgu, že kyjevské útoky americkými, britskými a francouzskými raketami na poloostrov Krym bude považovat za zapojení těchto zemí do války, a podnikne odvetná opatření, která mají spočívat v okamžitých úderech proti ukrajinským rozhodovacím centrům a budou znamenat zatažení USA a Británie do konfliktu v plném rozsahuŠojgu pár hodin po ranním útoku raketami na Кремневкy přistál v Severní Koreji údajně, aby se účastnil oslav 7o. výročí vítězství korejského lidu ve velké Vlastenecké osvobozenecké válce, které se slaví dne 27. července. K útokům těmito raketami na Krym docházelo pravidelně už od začátku července, a mají spíše mírně stoupající tendenci. Byl poškozen čongarský most spojující Krym s Donbasem a vyhozeno pár skladů munice a PHM. Škody to jsou zatím vojensky nevýznamné, navzdory oslavám českých médií, ale jednou by se Ukrajinci mohli trefit do něčeho důležitého! Na Krymu v Sevastopolu kotví ruská flotila, a někde by tam měly být uloženy její jaderné rakety. Nějaká loď, či ponorka by měla mít tyto zbraně i na své palubě, ač je možné, že vcelku opatrný Putin je nechal z bezpečnostních důvodů pro jistotu nyní uložit ve skladech. Rusko má navíc na Krymu rozmístěné své raketové baterie pobřežní obrany Onyx Bastion DBK 520 dalekého dosahu, (800km), a ty mají k dispozici pro konflikt s loďstvem USA a Turecka jaderné nálože. Podle ruské válečné doktríny se jakýkoli útok proti komplexům jaderných zbraní určených k provedení odvetného jaderného úderu, který by je mohl vyřadit z činnosti, považuje za jednu z podmínek, která samostatně umožňuje prezidentovi Ruska, použít jaderné zbraně jako první. 

Šojgu je v posledních desetiletích netradičně příliš vysoce postaveným politikem, na to, aby se účastnil této každoroční kašparády vládnoucích Kimů. Jeho návštěva znamená, že Rusko něco potřebuje, a Kimové jsou ve světové politice známí jako velmistři výměnných obchodů, které nějaké západní veřejné mínění, nebo sankce nezajímají. Kimové mají určitě velkou zásobu raket, které by byly schopny dopravit velké konvenční nálože na ukrajinská rozhodovací centra. Kimové tyto rakety za poslední desetiletí zdokonalili a v posledních dvou letech pálí své zkušební rakety přes Japonsko do moře nebývalým tempem, a možná už dostřelí do USA.  Kimové už také letos zvládli technologii tuhých raketových paliv a vstoupili tak do velmi exkluzivního klubu vlastníků moderních jaderných balistických raket Rusko, Čína, USA, Velká Británie a Francie. 

Proč Šojgu zamířil do Severní Koreji může mít ještě tyto hlavní důvody:

  • Kimové dostanou zadarmo ruské obilí, kterého je letos opět mimořádně dobrá úroda. A na oplátku začnou hlučně chrastit vší svou zbrojí, aby vystrašili jižní bratrance, a ti přestali pod nátlakem Washingtonu vyprazdňovat své sklady zbraní a munice, a posílat je Ukrajině. BBC sice šířila minulý měsíc zprávy, že v Kim-Koreji zuří hladomor a lidé tam umírají hlady. Nicméně tuto mediální komedii BBC, kterou v ČR šířilo médium Seznam, už vyvrátilo prestižní washingtonské Stimson centrum, které se zaměřuje na analýzy skutečné situace v Severní Koreji, prostřednictvím své organizace 38North. Podle zevrubné analýzy je sice letos v Kim Koreji opět vážný nedostatek potravin, ovšem převážně místního rázu, protože v jiných oblastech se příděly potravin dokonce zvyšují, ale o hladomoru nelze vůbec mluvit.    
  • Kimové začnou Rusku dodávat munici do děl 155mm a 122mm, které mají přecpané sklady, a která už v Rusku není k dispozici v takovém počtu, aby umožňovala srovnat ukrajinskou obranu se zemí, dřív než na dobyté území vstoupí noha ruského pěšáka, jako tomu bylo v bojích u Bachmutu. 
  • Kimové dodají Rusku pracovní síly, které Putinovi chybí. Jelikož si Šojgu potřebuje vylepšit domácí reputaci, mediálně by se mu určitě hodilo pár tisíc stavebních dělníků na výstavbu zničeného Mariupolu. Práce tam nějak v letošním roce oproti loňskému létu nějak drhnou!
  • Na tomto videu z příletu Šojgu do Kim-Koreje je vidět, že má špatnou náladu. Šojgu, ač je notoricky známý morous, vypadal 25. července opravdu mimořádně zdrchaně. Možná už Putinovi došlo, že potřebuje dovolenou, a tak ho poslal na pracovní výlet, aby si na recepcích odpočinul

Americký RarePepeNews.com, který se jinak zaměřuje hlavně na vtipné komentáře k současné tristní situaci v Bílém domě, a k válce bandy Clintonů proti Trumpovi, vypustil 25. července nečekaný komentář: Chystá se Británie znovu napadnout Krym?,  připojený k nejnovějším fotografiím z výcviku elitních jednotek NATO nakomandovaných USA do tzv. NATO Battle Group Poland

Komentář jednak připomínal, že před 170 lety 16. října 1853 po slibu Velké Británie a Francie, že jejich armády přijdou Turecku na pomoc, vyhlásil sultán Abdulaziz válku Rusku a vyslal maršála Omar Lufti Pašu, jinak rozeného Srba vlastním jménem Михајл Латас, aby Rusům ukázal, kam patří, a vysvětlil jim, že žádná ochrana křesťanů na tureckém území se konat nebude! Hlavní válečnou událostí tzv. Krymské války potom bylo vylodění Britů a Francouzů na Krymu, obležení Sevastopolu, a hlavně slavná zteč Brigády Britské Lehké Kavalerie, která vešla do dějin, a oslavuje se filmy do dnes!

Komentář Chystá se Británie znovu napadnout Krym?, vzniknul k těmto fotkám z výcviku elitní NATO Battle Group Poland, které dokazují, že elitní jednotky NATO, zřejmě po katastrofě západních tanků Leopard a vozidel Bradley na ukrajinském bojišti, dostaly rozkaz přesedlat zpátky na koně, a začít se cvičit k jízdnímu boji! Samotné NATO k fotografiím vážně napsalo, že jednotky NATO se cvičí k vedení jízdního průzkumu, a že NATO je díky tomuto výcviku opět silnější!

Co dodat. Ruská armáda v posledních měsících vítězí hlavně proto, že místo tanků začala masivně útočit na ukrajinské tanky a obrněná vozidla drony Lancet! Elitní jednotky NATO se ve stejné době baví tím, že se cvičí k boji proti Rusům z koňského hřbetu! Generalita NATO se tím veřejně chlubí, a vyhrožuje Rusům, že jim v Černém moři zatopí! Šílenci z bruselského štábu NATO si nastudovali historii dobytí Krymu, a v hlavách se jim zrodila utkvělá představa, že pro úspěšné dobytí Sevastopolu bude opět třeba lehké kavalerie, aby provedla jízdní útok na ruské pozice jako před 170 lety! Protože západní tanky a obrněná vozidla útoky ani zteče nezvládly a proměnily se ve vraky! NATO se tak stává aliancí, ze které je lépe vystoupit, nebo nám Madam Černochová brzy rozdá sudlice a cepy, abychom to s nimi Rusům nandali!
https://www.michalapetr.com/

sdíletj na

9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Milan ze Zahrady Čech
28. 7. 2023 00:43

A opět bude bita. Tentokrát by to ale chtělo pořádně, až by se z toho Kódl a ten indickej slouha zes-rali.

Pavel z Moravy
28. 7. 2023 10:59

Milane, Rusové se již musí skutečně nasr.at, nic jiného nepomůže.

Gales
28. 7. 2023 11:29
Odpovědět  Pavel z Moravy

Putin,asi,čeká na to až se západní plamínky spojí v jeden oheň a potom ho se spojenci celej uhasí. Takže další plamínky už nebudou.

Milan ze Zahrady Čech
28. 7. 2023 13:47
Odpovědět  Gales

Tak nějank. Proto ty pootevřený dveře do pastičky, skryté v Gosudarově závěrečné části proslovu k Radě bezpečnosti RF:
“Co se týče politiky ukrajinského režimu, to je jeho věc. Chtějí, jak to dělají zrádci, něco odevzdat, prodat, něčím zaplatit pánům – to je, opakuji, nakonec jejich věc. Nebudeme do toho zasahovat. Ale pokud jde o Bělorusko, je to součást spojeneckého státu a rozpoutání agrese proti Bělorusku by znamenalo agresi proti Ruské federaci. Na to budeme reagovat všemi prostředky, které máme k dispozici.”
A se vsaď, že ti imbe-lové jim do ní ve své aroganci vlezou.
Pak stačí, když Kuchtík vystartuje zdánlivě nezodpovědně do Banderstánu, načež se vydá na ústup před masakrem , pšonci a bandeři ho budou nadšeně s pěnou u huby pronásledovat (vzor Bitva u Lipan), a ani si nevšimnou, že už jsou na Baťkově území.
A naplní se na nich hrozba Gosudarova řkoucí: “…rozpoutání agrese proti Bělorusku by znamenalo agresi proti Ruské federaci. Na to budeme reagovat všemi prostředky, které máme k dispozici.”
Možná jiný model, ale nějak takhle si představuji začátek operace “Vytlačení NATO na území před r. 1997,” o což je ve skutečnosti dle mého skutečným cílem SVO – proto

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
28. 7. 2023 14:04

byla zahájena, když to s KoZou po dobrém nikam nevedlo. Zkrátka a dobře osobně považuji SVO jako takovou od počátku za válečnou lest. Nešlo, a stále nelze, dost dobře vyhlásit operaci: “Defašizace a deamerikanizace Evropy”. Tož uvidíme kam se to překlopí. Možná se od počátku mýlím, možná ne. Kostky jsou v každém případě vrženy. Kismet.

Gales
28. 7. 2023 09:54

Je mi podezřelé,že se poslední dobou vymýšlí historky o vítězstvích ukroušů a západu celkem.Asi potřebují povzbudit váhající k zapojení do války.

Vlastimil Čech
28. 7. 2023 18:16
Odpovědět  Gales

Tuhle válku vyhrajeme!
Josef Švejk

Milan ze Zahrady Čech
28. 7. 2023 20:15
Odpovědět  Vlastimil Čech

Rukuje se!

Co je to za volovinu?

Válka!

A já chtěl spát do osmi večer!

Tamtéž.

ModrýKlokan
29. 7. 2023 12:19
Odpovědět  Vlastimil Čech

@ Vlastimil

Naše zbraně postupují vítězně vpřed!
Joseph Goebbels

Naposledy upraveno$ s uživatelem$