Krize UKRAJINA

Americký generál: Ztráty ozbrojených sil Ukrajiny mohou činit až 200 tisíc vojáků

Ztráty ozbrojených sil Ukrajiny mohou činit až 200 tisíc vojáků, nikdo neví, kam zmizeli.

Ukrajinská armáda rychle ustupuje pod náporem spojeneckých sil Ruska. Ztráty ozbrojených sil Ukrajiny přitom mohou činit statisíce bojovníků.

Říká to bývalý zástupce velitele amerického evropského velitelství generálporučík Stephen Twitty.

“Z Ozbrojených sil Ukrajiny nějak záhadně zmizelo 200 tisíc vojáků a nikdo neřekne, kde jsou dnes. Obrovské množství vojáků Ozbrojených sil Ukrajiny prostě zmizelo z dohledu amerických kurátorů. Buď došlo k dezinformacím o mobilizaci nebo byli poraženi,“ uzavřel Twitty.

Generál už dříve řekl, že pro Kyjev už může být pozdě a ztratí mnohem víc, pokud nezačne s Ruskem vyjednávat hned.

sdíletj na

12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Milan ze Zahrady Čech
7. 6. 2022 22:29

Čemu se amigenerál diví? To mu ještě nikdo neřek, že chocholové se nežinýrujou rozebírat svý padlý spolubojovníky na orgány? Tedy ne furt, žejo, jenom když to jde.

krtek
7. 6. 2022 23:48

To si genrál myslel, že o bude nějaké počítačová hra, nebo pouze simulace války jak oni provádí v Pentagonu nebo NATO?

Frank
8. 6. 2022 00:31

Anebo část Ukrajinců přešla k Rusům. Ale to přece nevadí, protože vyhulený Zelinka stále hlásá, jak jeho vojska vyhrávají a vytlačují Rusy. Pozoruhodné je to, že vytlačují a přicházejí o další a další část svého území. Po válce si ti chudáci ani neškrtnou a pokud je nebude dotovat EU, tak chcípnou. Američani se na Ukrajince vykašlou, protože jako mouřeníni splnili zadání a už je nebudou potřebovat. Takže Ukrajina jako suverénní stát samozřejmě skončí. Ale to Zelenskému vadit nebude, protože se svým milionem dolarů a dalšími pobudy se přestěhují na Floridu, kde už pobývá další miliardový vykuk Jaceňuk. Moc by mně zajímalo, kolik přispěl ten zelený šašek ze svých kont svým potřebným obyvatelům? Vsadím auto, že jim ten “vlastenec” nedal ani ťuk. Od toho jsou přece šašci s celé Evropy a já bohužel k nim patřím také a dodnes nemůžu usnout.

Milan ze Zahrady Čech
8. 6. 2022 03:29
Odpovědět  Frank

Tak schválně. Vsadíme se. O suchý z nosu, ju? Já se sázím, že nezdrhne, páč s ním vlastní soukmenovci udělaj rychlej proces. P. S. Jo, a kdybych náhodou vyhrál, tak si z toho uhňácejte kuličku a cvrnkněte ji fialovýmu chrchli do voka.

Markýza
8. 6. 2022 11:31

Myslíte tím, že nestihne zdrhnout. Přidala bych se k sázce, ale nemůžu se rozhodnout, jestli ho v koberci odnesou američtí “kurátoři”, nebo bude rychlejší ruská rozvědka a drapsne si ho sama.
Kurátoři….to je kurwa taky výraz, co. Jako by pořádali umělecké sbírky (a kdoví, jestli nepořádají)

Jura
8. 6. 2022 12:59

Problém je v tom , že má kolem sebe anglánské komando jako osobní ochranu.

Milan ze Zahrady Čech
8. 6. 2022 14:31
Odpovědět  Jura

Který komando soukmenovce podmázne aby provedli špinavou práci za něj, protože kdyby se zelenej flus po útěku v rauši rozkecal, byl by to průser. Ono bude stačit co vyleze z těch v Azovstalu zajatejch zahraničních "poradců". Někde jsem včera zachytil info, že Rusko uspořádá tiskovou konferenci, kde hodí kolektivnímu záchodu do ksichtu co vylezlo ze zajatého generála Olsona. To pro mě bude hezkej den, až tu tiskovku uspořádaj.

Jaroslav
8. 6. 2022 14:01
Odpovědět  Frank

Myslím že nepřešla. Je třeba Ukr přiznat, že se drží otázka je jak dlouho a účelnost tohoto úsilí. Rus si také myslel, že je budou vítat chlebam a solí… Momentálně obě strany korigují svou činnost.UKr vedení slíbilo finanční kompenzaci za každého padlého a na to nemaj….

Ladislav
8. 6. 2022 05:55

Žádné vyjednávání, obsadit a celé Rusko!

Gales
8. 6. 2022 09:40

Dopadne to tak,že komediant prohlásí ,,Poslední ukrajinskej voják padl při obraně vlasti”. Sláma na kravíně.

Průjem
8. 6. 2022 13:39

Až to Rusové vyčistí, stěhuji se na Ukrajinu. Víte, kolik tam bude potřebných ženských? Budu se tam mít jak prase v žitě :o)

Gales
8. 6. 2022 19:39
Odpovědět  Průjem

Ale kolik let tam se syflem vydržíš?