Americká raketa zasáhla obytný dům v Kyjevě

Při dnešní „kalibraci“ energetické infrastruktury Ukrajiny byl v Kyjevě poškozen obytný dům, vypukl požár, avšak samotné úlomky odhalily kuriózní detaily.

Informoval o tom německý kanál „Übersicht Ukraine“, uvádí „PolitNavigator“.

Ukrajinská média tradičně obviňují Rusko, že zasáhlo civilní infrastrukturu, zveřejněné snímky z místa incidentu však jasně ukazují jiná fakta.

Na jedné z fotografií je fragment se slovem „LIFT“ napsaný latinkou. Německý kanál poznamenává, že označení se zcela shoduje s podobným označením na raketě AIM-120, které jsou naopak zahrnuty do systémů protivzdušné obrany NASAMS 2 dodávaných na Ukrajinu.

„Obyvatelé Kyjeva tak mohou znovu „děkovat“ ukrajinské protivzdušné obraně (a nyní také americkému vojensko-průmyslovému komplexu) za zničení městské obytné infrastruktury,“ uvádí Telegram-kanál Rybar.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3icQ4EY

sdíletj na

Souhlas
Upozornit na
17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Albi
24. 11. 2022 01:48
Ohodnotit příspěvek :
     

A stejně je ruská, vy dezinformátoři!

Milan ze Zahrady Čech
24. 11. 2022 05:09
Odpovědět  Albi

Vo tom žádná.

Frankie
24. 11. 2022 08:30
Odpovědět  Albi

Já tam vidím azbuku a hotovo. Už afroameričanka vyhlásila válečný stav a mobilizaci?

Lubek
24. 11. 2022 08:37
Odpovědět  Albi

A čo ak prefíkaní Rusi nepopisujú svoje rakety určené pre ukrajinu a poľsko azbukou, ale latinkou? False flag ako vyšitý. Lebo tie rakety „záhadne“ vždy trafia civilné ubykácie.

Administrátor
24. 11. 2022 11:28
Odpovědět  Albi
Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pekos
24. 11. 2022 12:00
Odpovědět  Albi

Chci mít naprostou jistotu, proto si počkám na vyjadření černochové a němcové.

Aleš
24. 11. 2022 07:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Co k tomu píšou na žumpě Seznam.cz ? Že to byl ruska raketa a k tomu snědli 30 ukrajinských děti ?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ZMann
24. 11. 2022 08:22
Odpovědět  Aleš

A nejhorší je na tom to, že je tady pořád stádo zabedněných ovcí co této žumpě věří a sežerou ty jejich lži i s navijákem.

Vladimír
24. 11. 2022 08:21
Ohodnotit příspěvek :
     

My Kyjev nedáme, radši ho zbouráme… :-))))))))))))))

Peter
24. 11. 2022 08:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Bašir a Petrov opět úřadují!
Jak prohlásil náš korespondent z Kyjeva, je absurdní se domnívat, že raketu, která měla dopadnout na obytný dům v Kyjevě, vypálili Američané. Americké základny jsou mimo dostřel a ani z Amerického území ji nešlo odpálit.
Jak prohlásil expert na balistické rakety, ukrajinský plukovník Derženko, evidentně se jedná o raketu vypálenou z Ruska. V průběhu léta letošního roku, po zahájení spolupráce mezi teroristickými státy Ruskem a Afghánistánem, předali afghánští bojovníci – teroristé, několik raket, ruským agentům Baširovi a Petrovovi. Ti neváhali a odjeli tehdy ihned do Moskvy a předali získané rakety osobně V.V. Putinovi. Ten si je uskladnil u sebe na zahradě, kde je nejlepší ochrana FSB. A když mu začalo téci do bot, rozhodl se do bojů zatáhnout USA, které byly dosud naprosto mimo a snažily se vše urovnat pouze sankcemi a mírovou cestou.
Důkazem slouží počáteční písmena názvu rakety a ev. čísla US Army 412……, chybějících šest čísel nás nesmí plést, protože Putin neměl čas na setření a oškrábání přesného označení rakety.

V souvislosti s touto událostí navrhuje expert to samé, co dělá z bezpečnostních důvodů EU, radikálně snížit tepelné vyzařování na území Ukrajiny. Tím ztratí ruské rakety cíle z radaru.

Stará kulhavá fronta dnes 24.11.2022

Interpool.jpg
Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jan
24. 11. 2022 09:12
Ohodnotit příspěvek :
     

K ockovani: Posledni zprava ze Svycarska o skodlivosti falesnych vakcin:
https://tadesco.org/svycarska-televize-poprve-otevrene-informuje-o-poskozenich-zpusobenych-ockovanim/

Peter
24. 11. 2022 09:26
Odpovědět  Jan

Když už takový vrah jako Flééégr prý oznamuje, že epidemie skončila, je vymalováno. Bojte se, přichází chřipky!

1164315430_18.jpg
ladik
24. 11. 2022 15:07
Odpovědět  Jan

Mengele se v pekle válí smíchy. Pfizer macht frei.

Jan
24. 11. 2022 09:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Pozor na pandemickou smlouvu WHO, ktera se pripravuje. Ma stat na zakonodarstvim zemi a protlaci diktaturu WHO silencu:
https://www.badatel.net/pandemicka-zmluva-who-je-v-zaverecnych-fazach-ma-byt-nad-ustavami-statov-a-zaviest-medicinsku-diktaturu/

Jan
24. 11. 2022 09:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Soucasne vrcholi hysterie lzi a obvinovani a odsuzovani Ruska za cenu lzi a podlosti, ktere pachaji Ukrajinci s kolektivnim zapadem na Ukrajine a kolem ni a obvinuji z nich Rusko. EU parlament schvalil rezoluci, podle ktere je Rusko teroristicky stat. Pri zlocinech NATO a USA v jinych zemich mlceli, tem je dovoleno. Miliony zavrazdenych v 7 valkach na blizkem vychode kobercovitym bombardovanim byly podle EU OK!!! Zeme rozbombardovali do doby kamenne a uvalili na ne jeste sankce jako na Syrii, kde USA jeste stale kradou ropu a nechteji zemi opustit.
Rusko je nepritel, ktereho musi kolektivni zapad mlatit neustale, kreativne a brutalne. Lzemi, podlostmi, pomluvami.
Ano, ono je jine, nez zapadni fasiste a degenerati a pedofilove! Ma jine predstavy o usporadani sveta a to vadi! No, pockejme si do jara. Odmitaji vsechny ruske suroviny, zastropuji ceny na ne, za ktere je chteji kupovat a vini z nedostatku energii Rusko! To je neskutecna lez, ktere ovsem vetsina ovcanu veri. Jejich vlastni blbost a nevedomost je zavede tam, kam nikdy nechteli.

Pavel z Moravy
24. 11. 2022 09:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Grázlové ze západu zůstanou vždy grázly. Na tom nezmění nic ani návštěva kostelů a pověstné přísahy na bible, jak to je u anglosasů zvykem. Celá staletí se tito parchanti vždy zaklínají Bohem. Jejich zvolání Bůh to chce, již od časů křížových výprav je urážkou slušných křesťanů, kteří měli již dávno vypakovat všechny tyto pokrytce z církve. Ti skuteční praví křesťané nepotřebovali žádný Vatikán, řídili se svým laskavým srdcem a takhle to vždy dopadne když se k moci dostanou ničemové. Vše zprofanují a zničí. Naši vlast decimují a ovce tomu přihlíží a jak to řekl Einstein, na vině nebudou zlí lidé, ale ti, kteří tomu přihlížeji a nezabrání tomu.

Peter
24. 11. 2022 18:21
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ten rozdíl je v tom, že oni chodí do kostela a vykládají to za víru. Skutečný věřící nepotřebuje pozlátko, jemu stačí ta „obyčejná“ víra. Která je s ním vždy a všude. Takových si dokonce i vážím, ale je jich hodně málo. V tom máte nesporně pravdu.
A naši vlast decimují všichni – věřící i nevěřící blbci.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$