Alaudinov: Válka do posledního Ukrajince skončila, bojujeme do posledního Evropana

Ruské jednotky demonstrují velmi pozitivní výsledky v postupu a zabezpečení v kritických oblastech podél celé frontové linie, řekl Apty Alaudinov, velitel speciálních sil Achmat, zástupce velitele 2. armádního sboru NM LLR.

„Lidské zdroje Ukrajiny jsou vážně vyčerpány. Nepřítel denně utrpí obrovské ztráty na lidské síle a vybavení. Drtivá většina z 20 000 ukrajinských vojáků vycvičených Brity již byla zničena,“ řekl.

Podle propočtů Alaudinova ztratila Ukrajina více než 200 tisíc zabitých lidí a asi 550 tisíc lidí jsou ztráty jiné kategorie – „zranění nebo nezvěstní“.

„Válka do posledního Ukrajince, kterou vyhlásil Západ, je téměř u konce. Začala válka do posledního Evropana”, řekl Alaudinov.

“My jsme připraveni a budeme pokračovat”, ujistil velitel.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3XkSHEB

sdíletj na

4.8 4 hlasy
Ohodnotit příspěvek
Souhlas
Upozornit na
15 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
All
22. 1. 2023 00:39

No a k čemu to povede ? Tak,jak řekl jednou pres RF Putin,že se hranice NATO musí vrátit tam,kde byly v roce 1997. Ale taky to povede k odvetným opatřením a destrukci některých evropských států,které dobrovolně přijmou ,,Kyjevský pakt” a ten jak víme Fialova krvavá vláda zaměřená proti vlastním občanům ČR horlivě podporuje a tady si musíme ! uvědomit,že zemře ve válce za Cizí zájmy i mnoho našich občanů a mohou být válkou poničena i naše ůzemí,včetně hlav.města Prahy. PĚTIKOLKA SE SVYMI POSLANCI K TOMU VŠEMU SMĚŘUJE.Ke genocidě občanů ČR,vyvražďování vlastních obyvatel a ničení ůzemí,včetně hlavního města. Ve vládě a parlamentu máme zrůdy a ne lidi.Smrt fašizmu a smrt nacismu,podporovaným politiky psychopaty, psychopaty, hraboši v celé hanebné, bruselské EU.

All
22. 1. 2023 00:53
Odpovědět  All

Fialovava vláda všemožně připravuje genocidu vlastních obyvatel a média o tom mlčí a odvrací pozornost jinam.A hádejte,co poslanci v prvý den voleb presidenta odhlasovali ! Ten nejohavnější zákon,stejný jako za Hitlera v r.1933 navržený Geringem !!! 100 % totalitu.Jmenuje se to ,,Zmocňovací zákon ” ( alias vhození do války a nástup gestapa II. )

Duudu Wo
22. 1. 2023 06:03
Odpovědět  All

Kdo se nepoučí ze svých dějin, musí si je zopakovat.

Pavel K
22. 1. 2023 09:42

No tak když jsem to pročítal a viděl ty čísla, tak si říkám slušná porce. Když se vžiji do role rodičů, tak to musí být hrozné, kolik mladých kluků a vůbec tam přišlo pryč. To je šílené. Samozřejmě mi není líto těch co šli a rádi zabíjet, ale těch co tam byli proti své vůli nahnáni. Nepřál bych si nic jiného aby strůjci tohoto zla pykali za svoje zločiny. Proto dej Bůh Rusku sílu ať to vše dotáhne do zdárného konce a nenechá ty kreatury rozutéc po světě, kde si v klidu budou žít z peněz zalitou lidskou krví. To co dnes sklízíme je jen a jen nedůslednost a naivita po II WW. ZLO SE MUSÍ VYTRHAT I S KOŘENY.

Vlasta
22. 1. 2023 10:54
Odpovědět  Pavel K

Zdechovský, europoslanec z pětidemolice na blesk.cz píše, že byl v Kyjevě a Kyjev je plnej mrzáků bez noh a podobně. A když už to říká Zdechovský…

Administrátor
22. 1. 2023 11:20
Odpovědět  Vlasta

Zasmějme se Zdechovskému, o jakých kanditátech prý koalice uvažovala.


Vlasta
22. 1. 2023 11:49
Odpovědět  josh-xy

Ještě bych doplnil, že Zdechovský nebyl v Kyjevě z nějakých humanitárních důvodů, ale aby se u fašounů školil, jak bojovat s dezinformátorama. Moc si to pochvaloval.

Gales
23. 1. 2023 11:40
Odpovědět  Vlasta

Fráterník nikomu nepomáhá.Jenom škodí.

Pavel K
22. 1. 2023 14:44
Odpovědět  josh-xy

Že je toCOCOTveliký plechom pobitý to vím už dávno, ale že je to až nerez plech, to jsem tedy nevěděl. Ubožák bezpáteřní, tomu s tý (!) nečumí ani ty polobotky. Ten tam rotuje. 🤣🤣🤦‍♂️🙏💩💩🤮

Milan ze Zahrady Čech
22. 1. 2023 17:29
Odpovědět  Vlasta

Škoda, že mu je taky neustřelili.

PENNYS
22. 1. 2023 13:56

USA+NATO celému západu se povedlo to co si naplánovali po 2.světové! Absolutně bez “jediného výstřelu” si podrobili celou evropu hlavně východní státy!!! Takže obrovský uspěch agresivních, dobyvačných státu.
Zlo , vždy přichází od západu- jediná naděje pro svět je “DOBRO” které představuje jen jediný stát na zeměkouli RUSKO!

DUVĚŘUJTE_usa_(cesta_rájem)GIV.gif
Pavel z Moravy
22. 1. 2023 14:34

Přátelé, konečně se probuďme. Většina mamánků a mazánků volila to co nám tu dnes vládne spolu se svými rodiči. Ti všichni by měli vědět jaký život jim pétikolka připravuje. Možná, že si tito mamánci doma nedokážou ustlat ani postel, ale nenávidět Rusa, kterého ani neviděli umí. O jejich inteligenci tedy raději nemluvit. Tito rodiče a jejich potomci asi chtějí válku. Ať se nediví až je povolají. Když riskovali volbu takových zaprodanců, měli vědět co je čeká. Vždyť mají přece ” kvalitní ” školství. Nebo se pletu? Víte, já jsem začal sloužit základní vojenskou službu na začátku roku 1970. Probíhala tvrdá normalizace. Lampasáci se předháněli, kdo je větší pes. Neustálé pochoďáky, pochody na buzerplace, rozcvičky za pořádných mrazíků jen ve spodním prádle, noční poplachy, služby na rotě, na stráži, v kuchyni u černého nádobí se stovkou mastných hrnců, sobotní úklidy celého útvaru, čištění botiček, ešusů a flintiček. Sobotní prohlídky zbraní a všeho potřebného, a že jsme se pěkně strachovali co člověku najdou za nedostatky. Opušťáček, když jste byli móc dobří a to stejné s vycházkami, i když v 2 roce to bylo mnohem pohodovější, ale to pouze z hlediska tehdejšího vojcla. A když jste začínali na PŠ, nu tak ještě větší drezůra. A přesto vzpomínám na vojnu rád, těch kámošů a prd.ele co jsme si užili. Proč to připomínám, protože dnešní mamánky vozí autem do školičky, vše po nich dělají, když na něj nebo ni křiknou, ještě se zlatíčku omlouvají.

Pavel z Moravy
22. 1. 2023 14:48
Odpovědět  Pavel z Moravy

A to je právě ten výsledek, který se nastartoval s omlouváním zlatíček, kteří nemusí dělat nic. Tato dnešní děcka by se z vojenského výcviku, jaký jsme prožívali my nejen připodělala, ale asi zbláznila. Kdo byl ze zdejších kamarádů v těchto letech na vojně tak mi dá za pravdu. Ano, všichni velitelé se chtěli předvést jak jsou věrní a tvrdí. Probíhala normalizace a my měli to štěstí nebo smůlu jak to kdo bere, že jsme právě v té době dostali povolávák. V prvním půlroce jsme uléhali na pelechy totálně vyšťavení. Ono, když jste museli po celodenním výcviku třeba i třikrát vydrhnout chodbu a být připraveni třeba na poplach a na výjezd, však ti co to prožili vědí své. A vidíte, žijeme, myslí nám to a nějací škůdci si myslí, že nás mohou zlomit. Vysr.at se na vás podrazáci. Takže mne se.re to neustálé, chudáci dětičky. A teď cítím to ukamenování mé netolerance k dnešním zlatíčkům. S námi se prostě život nemazlil a alespoň si všeho dobrého dokážeme vážit.

delnas
22. 1. 2023 15:50
Odpovědět  Pavel z Moravy

Stale se nemohu ubranit dojmu, ze v60-70 letech kdy jsme meli vyborne vycvicenou armadu a a dobrou techniku v celem vychodnim bloku…..byl cas jit na zapad a zkolonizovat Nemecko, Dansko + Skandinavii a scvrknout Europu jen na latinskou jizni cast se kterou by si jiste snadno Islam poradil…..

M.Š.
23. 1. 2023 21:26
Odpovědět  Pavel z Moravy

Pěkně napsané,musím však také podotknout,že “mladí” jsou i zavilými voliči šedivého jenerála,co se dere na post prezidenta.Babiše také nemusím,ale přeci jen je hlavně ekonom na rozdíl od zeleného mozku,který je v mnohých problémech neschopný až omezený.No nic,je vidět,že je potřeba aby se narazilo hlavou do zdi s tím,že se možná některým v těch hlavách rozsvítí a že škody,způsobené tím než se rozsvítí,budou přijatelné.Dá-li Bůh,ovšem…..na lidi se spoléhat nelze.