Krize UKRAJINA

Tři tajemné důvody, proč jsou tanky Leopard staženy z přední linie

Zákeřní Rusové nehrají podle západních pravidel … zase

Text je v angličtině, ale každý už ví, co s tím (Zapnout titulky a přepnout do požadovaného jazyka).

Kurzíva jsou moje (pascendi) komentáře.

Hlasový hlasatel ve videu chytrým, přesvědčivým tónem vypočítává následující důvody, proč museli být Leopardi odstraněni z linie bojů (uvádím podstatu textu):

1. Nepřítel z nějakého důvodu zřídil minová pole a také začal na nebohé leopardy střílet z děl, z vrtulníků a pozemních protitankových zbraní. Jaká věrolomnost! Kdo mohl něco takového na bojišti čekat? Na to tanky přece nejsou! Jsou na cvičení a parády!

2. Tyto tanky jsou navrženy tak, aby byly technicky dokonalé, a proto jsou velmi složité na konstrukci, údržbu a opravy. Jejich výměna vyžaduje drahé díly a složité opravy Je těžké je dokonce udržovat, natož opravovat škody, které utrpěli v bitvě. Mnoho operací je nemožné na bojišti nebo v blízkém týlu. A nikdo, ani v ukrajinské armádě, ani mezi těmi, kdo organizují akce Ozbrojených sil Ukrajiny na Západě, na to předem nemyslel.

Věřím, že byli naverbováni v rámci kvót pro LGBT a barevné lidi.

3. Najednou se ukázalo, že Rusové vyplácejí svým vojákům odměnu za každého zničeného Leoparda (není-li to neobvyklé?). Ruští vojáci proto mají (jak řekl komentátor) „zvrácenou motivaci“ lovit ubohá zvířátka.

A tady ani není třeba komentářů.

Úroveň logiky a zdravého rozumu mezi západními komentátory (naštěstí ne všemi) je prostě mimo jakékoliv měřítko.

Glosa: Pokud mohu posoudit, i komentáře pod videem nasvědčují, že vše je míněno naprosto vážně. I když to působí jemně řečeno „humorně“. Pak skutečně netřeba komentářů. Jen tak mimochodem, kdo kdy tvrdil, že Němci jsou vůbec důkladní, pečliví, metodičtí a schopní?  Kdyby jimi byli, chovali by se naprosto jinak.

https://aftershock.news/?q=node/1276190

Překlad: Peter 008

sdíletj na

35 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
VRM
9. 8. 2023 21:42

V nějakém britském “médiu” zase psali o zákeřné ruské tmě, která je temnější, než je normální tma a která hatí ukrajinský útok.

Milan ze Zahrady Čech
10. 8. 2023 00:42
Odpovědět  VRM

To jako ve vší vážnosti?

me2d44
11. 8. 2023 19:14

No, ve “vší vážnosti” jsem kdesi četl, že MI6 vydala zprávu, že ukrajinská protiofenziva selhala proto, že “na Ukrajině roste vysoká tráva, keře a malé stromy”, to prý brání Ukrajincům dosáhnout úspěchu. Lituji, odkaz na ten článek jsem si neuložil (asi jako ten, co si stěžoval na TMU na Ukrajině) – Ale svádět neúspěch se dá na všechno!

ModrýKlokan
10. 8. 2023 01:32
Odpovědět  VRM

Leda tak tma v hlavách anglosaských retardovaných jelit.

Tomáš Fiala
10. 8. 2023 14:06
Odpovědět  VRM

Ta tma už byl jen vtip čtenářů, reagujících, když si přečetli, že vojenští expertíci “obviňovali” křoví, které vyrostlo na neobdělávaných polích.

Standa
11. 8. 2023 08:52
Odpovědět  Tomáš Fiala

Není ta tma nějak nakažlivá. Nemoci se šíří.Takový Fiala, Pekarka, Černochová,Rakušan,…mají asi zatmění v hlavách?
Tma, mráz,vítr, dešt-bahno,počasí,pangejty u silnic, vedro,lesy, ,kopce ,řeky ,potoky, potůčky , rybníčky vše vadí v úspěšném postupu fašistických ( NATOvských )vojsk.

Helena
11. 8. 2023 19:32
Odpovědět  VRM

Dyť říkám, že si z nás dělají prču a chechtají se nám, jak vovce jim sežerou i tu nevětší blbost, nesmysl a kravinu. Chechtají se nám do ksichtů až se válí po zemi.

Pedro
9. 8. 2023 21:55

Rambo v tv. Skutečnost je jiná, ramboušek miluje konečníček, fuj tanky, vy oškliví lidé.

bonobo
9. 8. 2023 21:56

:o))))) A tím “důvodem” je …….virbl….že tam nikdy nebyly 🙂

tupý hulvát
9. 8. 2023 22:22

Ježíšmarjá,oni po nich STŘÍLEJÍ!

zuza
9. 8. 2023 22:46
Odpovědět  tupý hulvát

a ešte k tomu ten špinavý necivilizovaný terén! Samé blato!

janle57
10. 8. 2023 09:35
Odpovědět  tupý hulvát

s Tygry od Stalingradu by si Helmuti takovou ostudu na Ukrajině neudělali !!

Aleš
9. 8. 2023 22:27

Šrot Leopard jako potrava Lancetů a jedna pravděpodobně zkorumpovaná psychopaticka husa je u nás nakupuje pod záminkou bezpečnosti. Aneb po SPOLU potopa.

zuza
9. 8. 2023 22:44

nemôžem si pomôcť, keď vidím slovo “leopard”, musím si pustiť video “heil zelensky” Tá záverečná scéna, keď gestapáčka zhabe decku plyšáka a precedí cez zuby “leopard” nemá chybu!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Frank1
9. 8. 2023 22:51

Za zniceni Leoparda dostavaji vojaci milion Rublu. Za jine obrnence mene. A tak je Leopard vyhledavane zviratko.

Mike
10. 8. 2023 05:28
Odpovědět  Frank1

Když už jsme u toho, neapelovala náhodou Gréta na Putina, aby tyto kočkovité šelmy nelikvidoval?

Frank1
9. 8. 2023 22:54

Putin zrusil smlouvu a dvojim zdanenim se Svycarskem. Nejdrive na natlak USA prestali Svycari posilat Rusum udaje a tak verolomny Putin smlouvu rozvazal. Ten hukot pod Alpami. Spojenec USA opet zaskodil Svycarum.

Milan ze Zahrady Čech
10. 8. 2023 00:44
Odpovědět  Frank1

Dobře jim tak. A chtělo by to zaškodit ještě víc, když ser-ou na neutralitu.

Milan ze Zahrady Čech
10. 8. 2023 00:41

Bravo agente 008 (nes-eru vás s tím? To bych nerad – stačí říct a přestanu bl-bnout). Velkánský dík za info jak se to s těmi mourky má. A taky není nad upřímný smích od srdce.
To si pustím ještě jednou. Hlavně tu část, jak na to nikdo předem nemyslel. To mě dostalo. A taky jak se “najednou” ukázalo to o té odměně. Já, gaučový kybic, vím z ruswebů od června, že bude mega rublů za jednoho mourka, a k moderátorovi se to “najednou” doneslo? První mega dostal 20 června jistý Andrej Kravcov .
Takého moderátora a také “vojevůdce” bych kop do pr-dele až by zazvonili. Člověk se snaží bránit podceňování něčí inteligence, ale čím dál víc se mi tlačí do kedlubny, že černouši Sahelu s průměrným IQ pod 80 bodíků jsou proti KoZe obři ducha. Kristovanohosvatejslamníku, takový idi-oty svět neviděl.
A tohle chce bojovat s Ruskem, po staletí zvyklým na boj s přesilou? Neznám jedinou válku, kdy by bylo v přesile Rusko – a proto se také naučili jak s nepřítelem vyje-bávat. Ostatně je dáno i tím, že oproti anglosasům mají Slované nadvyvinuté laterální myšlení (proto také v USA taková sháňka po ruských mozcích už od dob sovětů).
Jo – a z nějakého důvodu… Miny. Ve válce. Se pos-eru.

Pavel K
10. 8. 2023 07:58

Phe tohle je ještě stravitekný, ale zajdi si na Seznam vem to až do pondělí zpět a tam jsou výtvory otvory. 🤣🤣😥🤮🤮

Jaris
10. 8. 2023 02:12

Rusove, jen jim dejte tem parchantum, co se do nich vejde! Jak je videt, tak leoprdy jsou papirovi draci. Preji si, aby Nemcouri zkrachovali. Stale maji na svedomi nespocetna zverstva, ktera CR stale v kompenzaci neproplatili a ani se dodnes za valecne zlociny neomluvili.

Spam Jan
10. 8. 2023 11:25
Odpovědět  Jaris

Za podobný příspěvek jsem byl cenzorem 6 týdnů odstaven…

Jaris
11. 8. 2023 02:45
Odpovědět  Spam Jan

Nenechte se vyvest z miry. Tohle se musi neustale pripominat, aby to nezapadlo. To by se tem nemeckym hnupum naramne hodilo do kramu, aby jejich kriminalni ciny vysumely.

Standa
11. 8. 2023 08:24
Odpovědět  Jaris

Víte , Jari,že už ta cenzůra pronikla až sem.Odstavování,zákazy, nyní mi zdejší ,, cenzor” zkoumá zda stránka z Wiki o suverenitě Ukrajiny je ,, přípustná”!
Je to analytický rozbor
Zní takto:,,Mezinárodněprávní uznání státu je pojem, který v rámci mezinárodního práva vyjadřuje formální stvrzení existence státujako oddělené a nezávislé státní jednotky a vlády státem jiným.[1] Jedná se tedy především o politický proces , kdy je status státu či suverenita nově získaného teritoria uznána jako legální. Každá země se rozhoduje zcela individuálně, jestli takovéto uznání vyjádřit. Mezinárodněprávní uznání je důležitým důkazem naplnění základních kritérií pro vznik nového státního útvaru. Těmito jsou například jasně definované teriotirum , trvalé obyvatelsto, vláda a jistá míra stabilityVelký počet mezinárodněprávních uznání však může i přes nenaplnění některých podmínek znamenat výraznou podporu pro stát o uznání usilující
Národ tak není plně suverénní, dokud ostatní národy neuznají jeho svrchovanost. Formální uznání státu má zajistit potvrzení možnosti angažovat se a považovat se v mezinárodním společenství za nezávislou politickou strukturu. Důsledkem těchto rozhodnutí je ..a prd.

Jaris
11. 8. 2023 12:06
Odpovědět  Standa

Stando, cenzura nikdy nezmizela a stale je s nami ziva a zdrava. Jen se trochu ‘zmodernizovala’, aby lidi meli pocit svobody vyjadrovani. Vzdyt prece zijeme ve svobodnych demokratickych zemich.
Predstavte si vytycene uzemi na kterem ziji lide a ti si mohou rikat, psat, napadat a kritizovat system jak se jim zlibi. Proste neskodne ulevi svemu hnevu a napumpovanym emocim. Zavazna/trestna situace nastane, kdyz tu pomyslnou caru vytyceneho uzemi prekroci. To je pak i na kriminal a v lepsim pripade trest zniceni kariery. Tech prikladu je hodne jako napriklad ucitelke Bednarova nebo atlet Svoboda.Presto si myslim, ze je treba pravdu neskryvat.

Frank1
10. 8. 2023 08:49

Lancety. Videl jsem video, kde Ukrosi slysi hukot Lanceta a bezi se schovat do krytu. Lancet vletel do otvoru krytu a v krytu explodoval. Ti ubozaci tam odesli na vecnost.
Zapad je smecka brutalnich a bezcitnych krutasu. 600 mrtvych Ukrosu denne a zabijeni lidi a deti na Donbase kazetovymi ulomky kovu ho ponechavaji v klidu. Jeho nejvyssim stestim a cennosti jsou loupene penize a moznost parazitovani na slabsich. Ted odvadeji i studenty na frontu a provadeji tak genocidu ukrosske inteligence. Z narodu zbyde jen dobre ovladatelne torzo. Ukrajinske dluhopisy na burze maji ohromne vynosy, sklady zbrani jeste nejsou prazdne a tak bude valka pokracovat. Zide maji opet ohromne zisky z valky a radost z prihlizeni jak se Slovane vzajemne zabijeji.

zuza
10. 8. 2023 11:04
Odpovědět  Frank1

predvčerom som na YT videla také to krátke video, čo tam ľudia dávajú z mobilov, bola to spomienka na 2 ukrajinských vojakov, ktorí zomreli teraz v máji – jeden by sa dožil 17 rokov až v septembri a druhý mal 17 rokov a 2 mesiace. Fakt debilný národ, posielajú na front decká bez akéhokoľvek výcviku. To hitlerjugend bol aspoň na báze dobrovoľnosti.

Standa
11. 8. 2023 08:24
Odpovědět  zuza

Vše nejlepší k svátku.

romanr
10. 8. 2023 09:17

zdravím Všechny!) na tomhle kanale – tribun timur – je velka spousta videi horicich “koček” a jine havěti)) kazdej den novy a novy)) https://www.youtube.com/watch?v=xy7ssIb_x8A

Pavel z Moravy
10. 8. 2023 11:22

Mají zvrácenou touhu lovit ubohá zvířátka. No to je pěkná formulka, ještě k tomu když přichází od těch zvířátek co ta leopardí zvířátka posílají do boje. Ale i leopard musí počítat s tím, že bude uloven. Jé, to je krása.

José
10. 8. 2023 12:51

Což o to, proti pastevcům koz byly jsou a budou vždycky dobré…

Pavel Krajtl
11. 8. 2023 06:54

Němci jsou důkladní, pečliví, metodičtí a schopní, ale také ukáznění a poslušní, bez zpětné vazby o tom jestli to co činí je v důsledku pozitivní. Viz pečlivě sestavený složitý tank, náročný na údržbu, natož opravy. Jsou nepraktičtí.

Standa
11. 8. 2023 08:54

Půjčím RF PePo a zapalovače. Je to trestné?

Me Two
13. 8. 2023 12:04

jako že kdyby nebylo perverzních odměn, tak by po nich nikdo nestřílel a mohly by nerušeně plnit svoje bojový úkoly proti ruským vojskům?
tvl, to je fakt hustej .. anglosas