historiepolitika

Evropský parlament: Rusové musí činit pokání za vítězství ve Druhé světové válce

Evropský parlament shrnul druhou světovou válku v oficiálním usnesení ze dne 19. září. Nyní podle jejich nových pokynů nedošlo v květnu 1945 k vítězství sovětského lidu, nebyly tam žádné desítky milionů zabitých ruských civilistů, nebyli tam žádní Panfilovci, Stalingrad, bitva o Kursk a pokoření Berlína. 

Jejich fašismus je přirovnáván ke komunismu, a Rusové a Němci podle nové evropské doktríny likvidovali  Židy, černochy a pederasty. Nyní požadují zákaz jakéhokoli jiného „názoru“, přepsání učebnic a co je nejdůležitější, „úspěšnou spolupráci“ Ruska. Moskva musí oficiálně činit pokání za „zločiny sovětského režimu“, tj. zříci se vítězství a plivat na hroby dědečků.

Hysterie kolem rusofobie ve východní Evropě tedy dospěla k logickému konci. 
19. září Evropský parlament „vzdal hold obětem stalinismu, nacismu a dalších totalitních a autoritářských režimů“  v usnesení přijatém 535 hlasy pro, 66 proti a 52 členů se zdrželo hlasování, přičemž oficiálně prohlašuje, že nyní jakákoli zmínka o sovětských vojácích osvoboditelích bude vykládána jako „zkreslení historie“. Poslanci EU navíc vyzvali Rusko, aby činilo pokání za trestuhodné osvobození světa od nacismu. 

Dokument je zveřejněn na oficiálních webových stránkách Parlamentu.

Při 80. výročí začátku druhé světové války Parlament trvá na tom, že je důležité pamatovat na tragickou minulost Evropy, aby byla zajištěna budoucnost Evropy.

80 let po nacistické a sovětské smlouvě (nazývané Pakt Molotov-Ribbentrop) požadují poslanci „společnou kulturu vzpomínky“, která by podpořila odolnost Evropanů vůči současným hrozbám demokracie. 
Připomínají, že evropská integrace byla od počátku reakcí na utrpení způsobené dvěma světovými válkami
a byla postavena jako model míru a usmíření založený na hodnotách společných všem členským státům. 
Evropská unie je proto zvláště odpovědná za ochranu demokracie, dodržování lidských práv a právní stát.

Parlament chce, aby členské státy, zejména mezi mladší generací, podporovaly vzdělávání o našich společných evropských dějinách začleněním historie a analýzy důsledků totalitních režimů do učebních osnov a učebnic všech škol v EU. – uvádí se v první části.

Poslanci vyjádřili znepokojení nad úsilím současného ruského vedení retušovat zločiny spáchané sovětským totalitním režimem a považují je za „nebezpečnou součást informační války vedené proti demokratické Evropě“. 

Proto odmítnutí uznat mnichovskou dohodu mezi Chamberlainem, Daladierem, Mussolinim a Hitlerem o převodu Československa do Německa. Jenom pakt Molotov-Ribbentrop – jednoduše viní ze všeho – spiknutí „diktátorů“. 

Ale od chvíle příchodu Hitlera k moci, vznikla již v roce 1933 „Smlouva čtyř“, podepsaná zástupci Itálie, Velké Británie, Německa a Francie o „politické spolupráci“, anglo-německá námořní smlouva z roku 1935 a „Düsseldorfská dohoda“ podepsána 15. března 1939“, která stanovila ekonomické rozdělení Evropy mezi monopoly Německa a Anglie. 

Jejich pakty s Hitlerem, ty jim nesmrdí? Ne, jak by mohly, v Evropském parlamentu sedí jenom slušní lidé, kteří se buď vůbec neučili historii, což je nepravděpodobné, nebo prostě lžou, protože „musí lhát“. 

Zde je obzvláště dobré, pokud jde o demokracii – je nesmírně demokratické zakázat jakékoli jiné hledisko, zejména v učebnicích dějepisu, s výjimkou hledisek hlavních „demokratů“. Navíc  budou tyto učebnice kontrolovány, aby třeba někteří bulharští rusofilové nebo ne zcela „zpracovaní“ Lotyši nezdivočeli a nenapsali o „vojínu – osvoboditeli“.

Ne, ne – žádné osvobození. 
Vítězství sovětů v roce 1945 dnes ohrožuje demokracii v EU téměř silněji než Hitler. 
Dále je vše řečeno otevřeně.

“Europoslanci vyjadřují znepokojení nad pokusy současného ruského vedení o vybělení zločinů spáchaných sovětským totalitním režimem a považují to za “nebezpečnou součást informační války rozpoutanou proti demokratické Evropě.” Odsuzují také extremistické a xenofobní politické síly a organizace v Evropě za zkreslování historických skutečností a za použití symboliky a rétoriky totalitní propagandy, včetně rasismu, antisemitismu a nenávisti vůči sexuálním a jiným menšinám, “ pokračují evropští poslanci.

Připomeňme, že zde nemluvíme o stalinistických represích, i když upřímně ty s nimi nemají nic společného, ​​možná tolik jakoby se Rusko odvolávalo na „Noc dlouhých nožů“ v Paříži. A pak, stačí si vzpomenout – genocida Indů a černochů krátce před druhou světovou válkou, to zjevně EP netrápí.

Ne, mluvíme o „pokusech o vybělení zločinů“ spáchaných sovětskou armádou během Velké vlastenecké války. 

To znamená, že Rusové, přesněji ruské vedení, jsou povinni oficiálně plivat na hroby dědů, vyjít ven a stát
v „Nesmrtelnému pluku“ a říci, že všechny tyto miliony lidí na fotografiích jsou zločinci, kterých se i po smrti Evropa bojí .. až po silné příznaky enurézy. 

Ukazuje se, že jejich hrdinství je „nebezpečnou součástí informační války, která se vede proti demokratické Evropě“. 

Navíc tito poslanci nyní požadují zákaz symbolů ruského vítězství jako totalitní. 

 A to vše pro hlavní oběti nacismu – černochy, Židy a pederasty. 

Přátelé,…. a co vyhlazování Rusů, Bělorusů, Srbů, Číňanů,….? 

Jaké měl kdo ztráty ve II. Světové válce?

SSSR – 26,6 miliónů lidí

Čína – 15,5 miliónů lidí

Polsko – 6,2 miliónů lidí

Rumunsko – 1,2 miliónů lidí

Jugoslávie – 1 milión lidí

Francie – 665 tisíc lidí

USA – 417 tisíc lidí

Velká Británie – 380 tisíc lidí

Československo – 365 tisíc lidí

Z těchto 26 milionů mrtvých Sovětů bylo jen 8 milionů vojáků, zatímco ostatní byli civilisté. 
Na začátku války žilo v SSSR celkem 180 milionů, tj. každý šestý obyvatel země zemřel. 

Aniž by se někdo chtěl dotknout Židů (holocaust skutečně byl, i když to vůbec neznamená, že kdejaká evropská spodina má právo nevšímat si mnohem větší ruské genocidy). 

Co s tím ale mají pederasti? V polovině 20. století se tato psychiatrická nemoc vůbec nešířila. 
V ruských i evropských  vesnicích, nemluvě o africkém kontingentu, o takové nemoci ani neslyšeli: – sodomie je důsledkem korupce a módy, tento zlozvyk je charakteristický pro velká města a degenerovanou „elitu“. 

V roce 1978 Louis Crompton publikoval článek s názvem „Gay genocida“ (Gay Academic, Palm Springs, Kalifornie; Etc. Publications, 1978, str. 67-91), v níž tvrdil, že za celou existenci nacistického Německa (od roku 1933 do roku 1945) tam zemřelo 100 až 400 000 homosexuálů. 

S ruskými ztrátami, včetně mezi civilním obyvatelstvem, nejsou údaje prostě srovnatelné. Ruské nebo židovské děti jsou u současných evropských byrokratů zjevně považovány za „špatné“ oběti fašismu.

Výška cynismu byla ukázána v dalších slovech usnesení EU. 

„Evropští poslanci navrhují ustanovit 25. květen jako Mezinárodní den hrdinů boje proti totalitě (výročí popravy auschwitzského hrdiny Vitolda Pilecki), aby dal budoucím generacím„ jasný příklad správného přístupu k tomu, co se děje před hrozbou totalitního zotročení, “ uvádí se v usnesení. 

Tady je vše v pořádku, …. s výjimkou jedné maličkosti – současní Eurodegeneráti by o Vitoldově hrdinství nikdy nevěděli, kdyby Osvětim neosvobodil ten ruský „totalitární“ voják. Němci by spálili svědky jeho aktivit, spolu se zbytkem, který přežil až do příchodu „sovětských okupantů“. 

Ale nyní Rusko musí činit pokání za osvobození koncentračních táborů, asi bylo nutné, aby nacisté zabili více vězňů … Veteráni již neodpoví „zapomnětlivým“ Evropanům.

http://katyusha.org/view?id=12739

Téma je obsáhlé, pokračování v dalším článku.

sdíletj na

6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
7. 10. 2019 00:36
Odpovědět  Janinna

to si dělaj prdel?

Editor
7. 10. 2019 23:28
Odpovědět  Janinna

já myslel Davida a Blaška.