blog

„Zničíme vám život. Tohle vám provedeme.“ Medveděv odplácí České republice

13.06.2024 12:26 | Monitoring

USA a jejich zkurvení spojenci – nám vyhlásili válku bez pravidel. Alespoň to tvrdí Dmitrij Medveděv, úřadující místopředseda Bezpečnostní rady Ruské federace. Podle něj už ani nemusí Rusko nějak reagovat na další sankce západu, protože se s nimi už naučilo žít. Musí ale každý den působit škody těm, kdo sankce uplatňují. Tedy i České republice. „Prosím všechny, kdož přemýšlí, aby to VZALI VÁŽNĚ. To je skutečný obsah ruské politiky a její cíle. Co nechce říkat Putin, řekne Medveděv,” napsal k překladu Medveděvových slov publicista Alexandr Mitrofanoy. Jenže pár slov zapomněl přeložit.

Publicista s ruskými kořeny Alexandr Mitrofanov přeložil prohlášení Dmitrije Medveděva a varoval, že jeho slova je potřeba brát vážně. „Následovat bude překlad celého dnešního prohlášení exprezidenta RF a současného místopředsedy Bezpečnostní rady státu Dmitrije Medveděva. Prosím všechny, kdož přemýšlí, aby to VZALI VÁŽNĚ. To je skutečný obsah ruské politiky a její cíle. Co nechce říkat Putin, řekne Medveděv,” napsal k překladu Mitrofanov a sdílel slova Dmitrije Medveděva ze sociální sítě Telegram.

„Zde jsou nové americké sankce. Brzy budou nové evropské. Musíme na ně reagovat? Zdá se, že ne, jejich počet se již měří v desítkách tisíc. Naučili jsme se s nimi žít a rozvíjet se. Na druhou stranu je to nutné, nejen kvůli úřadům, státu, ale vůbec kvůli všem našim lidem. Všem, kteří milují naši vlast – Rusko. Vždyť oni – USA a jejich zkurvení spojenci – nám vyhlásili válku bez pravidel,“ uvedl zostra Medveděv.

A jak bude podle něj Rusko reagovat?

„Už jsem o tom jednou mluvil, ale stojí za to si to zopakovat. Každý den se musíme snažit způsobit maximální škody těm zemím, které zavedly tato omezení na naši zemi a všechny naše občany. Škodit ve všem, co může škodit. Škodit jejich ekonomikám, jejich institucím a jejich vládcům. Škodit blahu jejich občanů. Jejich důvěře v budoucnost. Abychom toho dosáhli, musíme nadále hledat kritická zranitelná místa jejich ekonomik a zasáhnout je ve všech oblastech. Způsobit škody na všech místech, paralyzovat práci jejich společností a vládních agentur,“ uvedl dále Medveděv s tím, že je třeba nalézat problémy v jejich nejdůležitějších technologiích a nemilosrdně na ně udeřit a doslova zničit jejich energetiku, průmysl, dopravu, bankovnictví a sociální služby. Vzbudit strach z bezprostředního kolapsu veškeré kritické infrastruktury.

https://core.telegram.org/widgets

Řeč přišla i na hrozbu použití ruských zbraní, prozatím ne těch jaderných.

„Bojí se předání našich zbraní nepřátelům západního světa? Musíme jim převést všechny možné druhy zbraní, kromě jaderných (prozatím)! Bojí se anarchie a výbuchu kriminality ve velkých městech? Musíme pomoci dezorganizovat jejich obecní správu! Bojí se války ve vesmíru? To znamená, že to dostanou také. Ať se jim všechno zastaví, všechno se zhorší, všechno půjde do háje!

Bojí se sociálních výbuchů? Pojďme je zařídit! Musíme hodit všechny ty nejhrozivější noční děsy do jejich mediální sféry, použít všechny jejich strašlivé fantomové bolesti. Už není třeba šetřit jejich psychiku! Ať se chvějí ve svých útulných domovech, ať se chvějí pod přikrývkami,“ nepokrytě Medveděv vyhrožoval a pokračoval velmi ostře i na závěr.

„Křičí o našem používání falešných zpráv? Proměňme jejich život v naprosto šílenou noční můru, ve které nebudou schopni rozeznat divokou fikci od reality dne, pekelné zlo od rutiny života. A žádná pravidla ohledně nepřítele! Ať dostanou vše naplno za poškození Ruska a co nejbolestněji! Každý může přispět!“

Ukončil Mitrofanov překlad prohlášení Dmitrije Medveděva. A přes slib, že „následovat bude překlad celého dnešního prohlášení”, opomněl Mitrofanov přidat i slova poslední, kde Medveděv píše: „Pamatovat si: Něco za něco! Zlomenina za zlomeninu, oko za oko, zub za zub; jak zmrzačil člověka, tak ať se stane jemu. (Leviticus 24:20),” napsal na závěr Medveděv a Mitrofanov zapomněl přidat do svého překladu.

Parlamentní listy

sdílet na

59 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Jura S
13. 6. 2024 14:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Bože, nám už škodí Fiala, Brusel, EU, NATO….. ještě se přidá Rusko a Čína a budem tu olizovat hlínu jak slimáci…

Pijack
13. 6. 2024 15:40
Odpovědět  Jura S

Opravdu si myslí někdo, že Mitrofanov je ten, kdo nás může varovat? Spíš bychom měli my varovat Mitrofanova, aby rychle zavřel tu svou špinavou tlamu. Rusové dobře věděli, proč mají budovat gulagy. Pro takové krysy je jich třeba. Doufám, že si toho potkana Rusové odvedou i s liberální mafií a najdou pro ně odpovídající “ubytování” 🙂 V mediálním prostoru aby člověk vážil slova kvůli hrozbě trestního stíhání, ale tento Mitrofanov je snad Nejvyšším státním zastupitelstvím chráněný pacient. NEUVĚŘITELNÉ, co si režim vůči nám dovoluje.

milan
13. 6. 2024 16:34
Odpovědět  Pijack

ty gulagy byli uz za Kateriny zvane Velike bolsevici to pouze zdedili

Pijack
13. 6. 2024 18:25
Odpovědět  milan

Ano, jistě, Kateřina Veliká byla taky Ruská Carevna 🙂

EvaK
13. 6. 2024 20:55
Odpovědět  Pijack

Původem Němka, ony ty chudé německé rody řídilyEvropu ať už z Ruska či Británie.

ygorek
13. 6. 2024 22:16
Odpovědět  Pijack

Kateřina Veliká byla ruská carevna, to je pravda. V její době žili vyhnanci na Sibiři na vesnicích.

Pijack
14. 6. 2024 06:58
Odpovědět  ygorek

Tak jasně, na vesnicích se žije i v Rusku 🙂 Kateřina postavila Oděsu, tedy Ruské město. Jiní carové zase postavili Petrohrad, Moskvu a jiné skvosty. V té době ještě v Americe žili svobodně indiánské kmeny a Anglosasové káleli do příkopů před hradbami a šířili mor 🙂

Slovan
14. 6. 2024 07:18
Odpovědět  Pijack

…..a kradli, loupili, vraždili, kde se dalo, ani poledne nedrželi.

EvaK
13. 6. 2024 20:54
Odpovědět  milan

Ony byly i za války v USA. Nejhorší byl  Andersonville, odkaz na článek https://www.armyweb.cz/clanek/obcanska-valka-v-usa-a-zajatecke-tabory-jako-peklo-na-zemi

Jura S
13. 6. 2024 17:26
Odpovědět  Pijack

Samozřejmě že Saša M, je podobná figurka jako Saša V…. :-))) ale nepodceňoval bych to, určitě Pydlaja a PePa nebudou na ruském seznamu vítaných hostů…

hrobař
13. 6. 2024 21:10
Odpovědět  Pijack

Mám tušení že už je na seznamu ……

Ivo
14. 6. 2024 00:58
Odpovědět  Pijack

Toho vola stejně nikdo nebere vážně. (Mitrofanova).

Pavel z Moravy.
13. 6. 2024 17:28
Odpovědět  Jura S

Kamarádi, někde jsem si založil tu adresu na news- front v ruštině a nemohu ji najít. Kdo ji má, hoďte to tady. Díky.

Autor
13. 6. 2024 19:07
Odpovědět  Pavel z Moravy.
Staník
13. 6. 2024 19:29
Odpovědět  Pavel z Moravy.
13. 6. 2024 20:25
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Myslíš tuhle?

https://news-front.su/

13. 6. 2024 21:26

Jejda! Zasejc dříví do lesa! Nojo, no. Takhle to dopadne když kliknu na odpověd a pak si odskočím ke sporáku.

Punk
13. 6. 2024 21:58

Když se klikne na přímý odkaz na článek třeba u Bavora, tak to v čeětině chodí a vlevo mám v Chromáku posledná aktuality. Viz třeba https://sk.news-front.su/2024/06/13/zapadocentricky-svet-sa-stava-minulostou/

Pavel z Moravy.
14. 6. 2024 08:55

Všem vám kluci díky. Čau.

delnas
13. 6. 2024 21:29
Odpovědět  Jura S

to je presne to ,co si za svuj postoj zaslouzime….
ahoj…setkame se v pekle….

14. 6. 2024 16:13
Odpovědět  Jura S

Nebudem…:) Páč víme,že 1000tun se na provázku jako Kačer tahat nedá!
To přesně potřebujem…aby nám všichni dali pokoj… 😀
Až se vrátíme, budou se nám klanět až k zemi… 😀
Říkat nám Bohové… Kámo 😀

janle57
15. 6. 2024 09:49
Odpovědět  Jura S

Nebude již dlouho trvat,kdy Rusové přestanou dodávat jaderné krmivo pro Temelín a Dukovany,
které se nedá ničím nahradit,rázem tu máme o 25% el.energie méně,to bude potom teprve
ta opravdová sranda pro firmy jako je Škoda atd., o cenách elektřiny pro domácnosti
se raději nemá smysl vyjadřovat,lidi,kupujte petrolejky a svíčky,dokud ještě jsou a začněte
rychle shromažďovat konzervované zásoby,fotovoltaika vám ledničku nebo mrazák těžko zachrání.

Gales
13. 6. 2024 15:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Lidu obecnému je šouf z vlády pětidemolice a ještě tohle.Ať si Rusové mlátí ty politiky kteří jim škodí – Fiala a spol.

Pijack
13. 6. 2024 15:34
Odpovědět  Gales

Rusové nejsou zdegenerovaný národ jako v KOZA. Oni dobře vědí, že za šířením fašizmu v duchu Hitlera nesou odpovědnost Rychetského podvodem dosazení šmejdi 5K. Vsadím gatě, že ten uslintaný Rychta byl napojen na CIA a Aspen. Taková koncentrace krys a potkanů jako máme dnes ve vlastní zemi, tu snad byla naposledy před Janem Husem a Janem Žižkou.

delnas
13. 6. 2024 21:34
Odpovědět  Pijack

mas recht
cekal jsi snad neco jineho?

Pavel z Moravy.
13. 6. 2024 16:45
Odpovědět  Gales

No nevím Galesi jestli je lidu obecnému šoufl ze škůdců zemských. Já to tedy nějak nepozoruji. Mám pocit, že lidu obecnému je jedno co se děje a že je na žití v žumpě již plně připraven a adaptován. Myslím si, že kdyby ne, muselo by to tady vypadat úplně jinak. Necítím žádný odpor a chuť lidí s tím něco dělat. Jsou zalezlí, bojí se promluvit, raději se od tebe odvrátí než aby se vyslovili a nemají chuť se do něčeho pouštět. Strach to tady ovládl a k tomu ještě neznalost skutečného stavu věcí s vymýváním mozků je tou hlavní příčinou, že se stádní typy neprobouzí. My to chceme asi vidět z našeho hlediska, ale skutečnost je jiná. Koneckonců volby to potvrdily.

Gales
13. 6. 2024 19:15
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Já bych to tak tragicky nebral. Každej jsme jinak blbej a každej kejhá ve svůj prospěch.

milan
13. 6. 2024 16:53
Odpovědět  Gales

mam obavy ze Rusi i kdyz vi ze tu nenavist proti nim maju na svedomi ti co su momentalne podvodem u vesla a to su potomci kolaborantu a sudetaku doufam ze Rusi nas budu selektovat ale mam strach aby to nebylo tak jak vyhlásil paps krizacku valku na katary v Languedoku a kdyz dobyli Carcassone tak tam zacali zabijet vsechny co chytili a na otazku ze vseci nebyli katari odpovedeli ze pan buh si je prebere a navic Rusi su nasrani jak sme jim podekovali za osvobozeni v 45 a prevratu v 68

Churáňová Marie
13. 6. 2024 22:25
Odpovědět  milan

 Křížová výprava proti albigenským
V roce 1207 byl do jižní Francie vyslán papežský legát Pierre de Castelnau. Ten v Languedocu nařídil šlechtě pronásledovat aktivně nejen katary, ale rovněž veškeré další heretiky, kteří by se na tomto území objevili nebo které by našla. Již od svého příjezdu se však setkával s odporem, neboť toulouský hrabě Raymond VI. byl v úzkém vztahu s místními katary a odmítl s papežským legátem spolupracovat. Raymond měl zároveň několik známých i přátel, kteří byli součástí šlechty a zároveň zastánci katarského dualistického učení, takže nehodlal skrývat své sympatie k těmto lidem. Pierre de Castelnau toulouského hraběte exkomunikoval a vyhlásil nad ním interdikt, ihned po tom, co se dozvěděl o Raymundových sympatiích s katary.
Raymond v přetvářce papežskému legátovi ustoupil a souhlasil, že začne s pronásledováním kacířů. Tím ze sebe sňal uvalenou klatbu a dostal zpět práva křesťana, ale i nadále s katary sympatizoval. Po několika týdnech již vyšlo najevo, že toulouský hrabě ustoupil pouze na oko obvinil jej de Castelnau z vydržování kacířů, zabírání církevního majetku, urážky biskupů a opatů, podpory katarů a hraběte opět exkomunikoval. 

Středověká inkv
13. 6. 2024 22:26
Odpovědět  Churáňová Marie

 Pro vyřešení nastolené bezvýchodné situace se Raymond uchýlil k hrozbám a urážkám. V lednu následujícího roku 1208 odjel Pierre de Castelnau společně se svým doprovodem do Říma.
Cestou byl papežský legát zavražděn a nejvyšší podezření spadalo na Raymonda VI. Po tomto incidentu se rozhodl papež pro vyhlášení křížové výpravy na jih Francie.

Tupý hulvát
14. 6. 2024 10:40
Odpovědět  milan

NE,Rusové naopak dobře vědí co jsme za ignorantskou svoloč,která si nenávist k nim desítky let buď volí,nebo jí to nezajímá a podvod ve volbách jsou jen její výmluvy!!

Tupý hulvát
14. 6. 2024 10:21
Odpovědět  Gales

Možná,ale proti západu je s bídou deset procent,jen ať nám medvídek zatopí,já nám to přeji.

Pijack
13. 6. 2024 15:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Mitrofanov je fakt nemocný Jeho vzteklina z Ruska je už neléčitelná. Čekal někdo něco jiného? V době eskalací konfliktu, ve kterých jsme vždy napřed. Vždy flekujeme, ale v ruce nemáme žádné dobré karty, kdežto Putin drží sto a sedm. Dnes ráno mluvil v bedně ten odporný opelichanec senátor Fischer. Všechno je bezpečnostní hrozba z Ruska, všechno, ale nic nesmíme vědět, vše je v režimu utajení, musíme své vládě důvěřovat, že hrůza z východu přichází i když ji nevidíme. Oni vědí. My vědět nemusíme, jen důvěřovat bychom měli. Oči mu hořely jak plameny, naprostý vylízanec. Ten sedět v Kremlu, dávno by to zmáčkl, stejně jako ta střílející cuchta Jana. Trpělivosti s evropskými blázny prokázal Putin dost. Teď se přisadil ještě mrzák a zrádce Motrofanov. Kromě tohoto článku jsem ještě zhlédl jakési video, kde plival na České obyvatelstvo kýble hnoje, urážek a tak… Se vůbec divím, že ho ještě nikdo nesejmul. Tolik drzosti a šovinizmus v zemi, kde ho systém živí je na trvalou izolaci. Kde je ten Stříž? Tolik urážek Českého národa mu nevadí? To není šíření nenávisti?

Putinovec
13. 6. 2024 16:18
Odpovědět  Pijack

Mitrofanov je rusínský žid , který má nenávist ke všem slovanům geneticky naroubovanou .
I tenhle parazit dojde . Nebude se mít kam schovat .

Slovan
13. 6. 2024 16:49
Odpovědět  Putinovec

V jeho letech? Asi má v pi..i.

EvaK
13. 6. 2024 21:03
Odpovědět  Putinovec

Je z Rostova na Donu, nemá z Rusíny nic společného. Prostě Pátá kolona.

Jaris
14. 6. 2024 07:47
Odpovědět  Pijack

Mitrofanova svazat do kozelce a letadlem dopravit do Moskvy a shodit padakem na Rude namesti. Tam si toho zradce uz Rusove uklidi.

Frank
13. 6. 2024 15:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Je to normální, že Rusko se bude chovat adekvátně. A že to pěkně odsereme je nabíledni. Děkujeme kolaborantská a všivá vládo. A o tom ruském emigrantovi Mitrofanovi ani nemá smysl hovořit. Je to zahořklý blb.

Pavel
13. 6. 2024 19:10
Odpovědět  Frank

Bohužel máte pravdu a můžeme si za to sami. Jak napsal jmenovec z Moravy národ se proměnil v tupé stádo neschopné odporu a odevzdaně směřuje na válečná jatka na východní frontu! Co ještě zbývá Rusům po soustředěných útocích raketami do Ruského vnitrozemí?! Jediné co může zdegenerovaný západ probudit do reality je odpověď jaderným úderem.Bohužel o to těm zku..encům jde rozpoutat jadernou válku v Evropě. A tupé stádo sedí doma na prdeli a čumí do mobilů!

Staník
13. 6. 2024 19:34
Odpovědět  Frank

Tu vládu podporuje 90% rusofobních Čechů.

Jan
13. 6. 2024 15:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Dnes ráno, když jsem šel ze dveří, zakopl jsem o špatně položenou rohožku před dveřmi. Nechala ji tam uklízečka, když myla schody. Mám podezření, že jednala na osobní objednávku Putina, s úmyslem, abych zakopl, zlomil si nohu a nemohl tak v práci zvyšovat HDP a vytvářet tak hodnoty umožňující nákup pro nás nezbytných F35tek. Naštěstí jsem udržel balanc, nohu si nezlomil a tak byla zachráněna demogracyje a blahobyt pod vedením strany a vlády. Naši ekonomiku se tak agentce uklízečce rozvrátit nepodařilo. Určitě v tom pokusu o teroristický útok má prsty Rusko. Na té rohožce byla stopa, jak na ni někdo šlápl. Jsem si jist, že to byla ruská stopa…..

Gales
13. 6. 2024 16:07
Odpovědět  Jan

Jestli na té rohožce je otisk pneumatiky,tak to byl ruskej mužík.Ti chodí v botách z pneumatik. A jestli vedle stopy byl popel z machorky,tak je to tutovka.

Joe Arp
13. 6. 2024 16:51
Odpovědět  Gales

Jestli jsou tam slupky ze semínek slunečnice byla to naopak tajná služba ukradiny!

Joe Arp
13. 6. 2024 17:44
Odpovědět  Joe Arp

Zapomněl jsem dodat, ne rozsypaný, ale všude naflusaný!!

Tom
13. 6. 2024 23:18
Odpovědět  Jan

Těmi vykonstruovanými ruskými stopami si naše vláda přímo říká o stopy medvěda. Ten rozdíl bude zdrcující.

cool
13. 6. 2024 16:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Korporát gutlinka cca. 1:32:00

Ladislav 💤
13. 6. 2024 18:01
Ohodnotit příspěvek :
     

USA a jejich zkurvení spojenci – nám vyhlásili válku bez pravidel.

Tady naprostý souhlas!

Frank1
13. 6. 2024 19:26
Ohodnotit příspěvek :
     

Mitrofanov je proamericky smejd a rusofob. Zradce Ruska! Sere si do vlastniho hnizda svou rusofobii. S takovymi se Rusove neparou. Dostane co zaslouzi a nikdo ho neochrani.

ZMann
13. 6. 2024 20:50
Odpovědět  Frank1

Přesně tak na každou samici od prasete se uvaří voda i na tento kolaborantský dobytek a nebude to dlouho trvat.

Frank1
13. 6. 2024 19:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Rusum chybi institut pro obranu proti hybridni valce, kterou vede KoZa mainstream proti Rusku. Nemusi ho ani mit. Staci jim Medvedev.
Ma pravdu. Ted zacali USaci a Britove narusovat praci ruskych bank a Rusove musi odpovedet, aby je to bolelo. Paky maji, ale nevyuzivaji je.

krůtí brko
13. 6. 2024 23:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Pokud vím, tak Mitrofanov je rodilý Rus. Pokud by něco znamenal, jistě by se o něj Rusové postarali sami. Takže článek o názorech pana Mitrofanova je poněkud….nadbytečný.

Slovák
14. 6. 2024 08:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Tento uz kecá 2 roky chujoviny, žiaden výsledok…A zasa stiahne chvost…

marie
14. 6. 2024 09:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Jestli má Gosudar Medvěděva jako průzkumný balonek tak jako má Fiala Řeporyjce, tak nemám strach.

Horňák
14. 6. 2024 09:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Co chcete??? To se nám jen vrací plody zahraniční politiky české vlády. Co jste si včera zasadili, to zítra budete sklízet. Poděkujte zrádcům jako jsou Fiala, Lipavský, Rakušan, Pekarová, Černochová, Zdechovský a jejich voličům!

14. 6. 2024 16:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Výborně Mědvěděv…tvrdý Duch…to je třeba…neustoupit té špíně z Pekla ani o centimetr…to na ně platí.
https://www.youtube.com/watch?v=o5kqz4hDgZw

M.Š.
14. 6. 2024 22:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Já nevím co na to říci,ale fakt,že Rusko pořád dodává ropu a plyn parchantům,přičemž někteří na této skutečnosti vydělávají nekřesťanské peníze,je velice pochybné a nikdo nepředpokládá okamžité uzavření všech ventilů od těchto komodit.Co by se dělo pak,pokud by k tomu došlo,si nějak nikdo nedovede představit,takže Rusko by nemuselo ani vystřelit a parchanti by se potento….

M.Š.
14. 6. 2024 22:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Stačí když Rusko přestane dodávat plyn a ropu,kterou zásluhou překupníků máme pořádně předraženou a mnohé státy se sesypou v ubohou hromádku chudáků.Ani nemusí vystřelit žádnou rachejtli..

Pennys
24. 6. 2024 05:52
Ohodnotit příspěvek :
     

tEN MITROFANOV- UKRAJINEC NEBO RUS????? TEN JE JEDOVATEJ!!!!- ZRADCE SVEHO NÁRODA-TACÍ VĚTSINOU BUDOU JENOU AN ŠPAGÁTĚ.