Zhasl pandemický zákon

Dne 30. 11. 2022 skončila platnost pandemického zákona bez většího zájmu. Užijeme-li loveckou terminologii, zhasl v temnotě křoví, aniž by to někoho, včetně lovců, zajímalo.

Strašení covidem už nefunguje

Zákon umožňoval rozsáhlé zásahy do práv lidí. Původně měl skončit v únoru 2022, ale Fialova vláda prosadila jeho prodloužení do konce listopadu 2022 proti vůli Senátu a za porušení jednacího řádu Poslanecké sněmovny. Ukázalo se, že poslanci SPD a ANO i někteří senátoři vládních stran Fialovy vlády (Zdeněk Hraba) měli pravdu, když prodloužení vnímali jako zbytečné.

Po dvou letech obrovského mrhání prostředky jsme přistoupili na to, co někteří lékaři, právníci i politici říkali od začátku – chovejme se ke covidu jako k jinému virovému onemocnění. Nepanikařme, ale lečme jeho těžký průběh a chraňme rizikové skupiny, obdobně jako u jiných virových onemocnění. Covid není mor.

Pařížský katolický arcibiskup a lékař Michel Aupetit dlouhodobě zdůrazňoval, že nepotřebujeme strach, ale obyčejnou opatrnost a rozum. Arcibiskup má za sebou 20 let lékařské praxe a v době koronaviru pracoval jako dobrovolník v nemocnici, když byla o lékaře nouze. V hodnocení kovididistických opatření připomínal, že je třeba zachovávat střízlivý pohled a proporce. Připomínal, že daleko více lidí umírá na infarkt a rakovinu s tím, že kdyby nás každý den v tisku informovali, kolik lidí umírá na rakovinu, byli bychom vystrašeni daleko víc. Mimo jiné řekl pro vatikánský rozhlas: „Opatrnost ovšem neznamená teror nebo atmosféru násilí. Vidím, že ti, kdo dokonale nesplňují stále se měnící zásady chování, jsou vystavení agresi, dokonce i fyzické, zachází se s nimi takřka jako s vrahy…. Nejvíce ze všeho nám v tom schází zdravý rozum.“[1]. V následném rozhovoru uvedl: „Dosud jsme reagovali tak, že jsme se všemi dostupnými prostředky bránili před smrtí. Ve skutečnosti jsme se ale chránili před životem. Měli bychom se dotazovat, zda smrt nezjevuje život? Když přemýšlíme o dnešním lékařství, je zřejmé, že dosud užívaný jazyk nebyl přiměřený. Mluvilo se o tom, že zachraňujeme život, ale ve skutečnosti jsme se zachraňovali před smrtí.”[2].

Švédská nebo čínská cesta

Od počátku covidu reagovaly státy různě. Nejrozumnější řešení představovala švédská cesta bez zavření ekonomiky, zbytečných zákazů a omezení s tím, že lidská populace projde nákazou, která u většiny krátkodobě vyvolá lehké až středně vážné onemocnění, u některých se neprojeví příznaky žádné a jen malá část populace bude postižena vážně, především v souvislosti s jinými onemocněními. Čas dal Švédsku za pravdu. Evropa již covidem nežije, má jiné významnější problémy. Švédsko mělo i méně úmrtí na covid, než státy, které měly podstatně represivnější opatření. Autor švédské cesty by měl dostat Nobelovu cenu za lékařství, a kdyby byla cena za rozum v politice, tak i tuto.

Čínská cesta se nazývá cestou nulové tolerance covidu. Nepřekvapuje, že je v komunistické Číně, protože popírá tisíciletý vývoj přizpůsobení člověka, ale totalitárně, pansky namyšleně chce poroučet větru, dešti a nyní i viru. Výsledkem je katastrofa – neustálá omezení lidí, obrovské hospodářské škody a virus stejně nezkrotili, protože hold nečte oběžníky čínského komunistického vedení a nechce poslouchat. Švédska a čínská cesta dokazují, že politika svobody a má lepší výsledy v boji proti pandemii než totalita.

Evropské státy se nacházely většinou někde mezi švédským a čínským řešením. My bohužel jsme měli čínské cestě poplatná rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví či vlády. Za příklad idiocie v politice již navždy bude sloužit to, jak policie obcházela nudapláž a chtěla, aby si slunící naháči nasadili roušku. Byly doby, kdy Ministerstvo zdravotnictví chtělo, aby člověk měl roušku, byť šel sám po lese, kdy manželé museli mít roušku, když jeli spolu v autě, ale v posteli ne. Kdy byl noční zákaz vycházení, jako by v noci byl covid aktivnější. Kdy byly zavřeny večerky, jako by nákup v 11 hodin v noci více přispíval k šíření viru než nákup v 11 hodin dopoledne. Ministerstvo zdravotnictví a jeho tzv. odborníci se zdiskreditovali. Děkuji lidem, kteří se těmto debilitám moci politické i odborné postavili, jako byl prof. Jiří Beran či bývalý prezident Václav Klaus, kterému Ministerstvo zdravotnictví uložilo pokutu za to, že promluvil na státní svátek 28. října 2020 před Obecním domem v Praze venku bez roušky, když ji nemuseli mít ani moderátoři v televizním studiu. Pokutu jako nezákonnou zrušil soud, ale kolik takto uložilo Ministerstvo zdravotnictví nezákonných pokut? V Číně by mu to prošlo, ale má to projít ministerstvu, jeho ministrům a úředníkům beztrestně i u nás?

Kovidismus jako obrovská rozkrádačka

Nedůvodná a v čínském stylu laděná kovidistická opatření naší vlády vedla k rozvratu veřejných financí, velké inflaci a rozkladu úspor střední třídy. Pro některé však byly státem vynucované roušky, testy a vakcíny zdrojem obrovského kšeftu. Za příklad krádeže státních peněz organizované zločineckým spolčením za účasti členů a úředníků Evropské komise považuji miliardové nákupy covidových vakcín, které nikdo nepotřebuje a jsou nyní likvidovány.

V Čechách, na Moravě a ve Slezsku byly zlikvidovány vakcíny již nejméně za 14 miliard korun. Když jsem podal trestní oznámení na Vrchní státní zastupitelství v Praze, bylo mi sděleno, že Národní centrála proti organizovanému zločinu se věcí zabývala. Smlouvy na nákup nepotřebných vakcín, které musí platit členské státy, podepsala za Evropskou komisi Stella Kyriakidesová – komisařka pro zdraví a bezpečnost potravin. S tímto obrovským mrháním peněz vyslovila souhlas Babišova vláda 17. 8. 2020 za ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha. Přitom jde o množství takové, že bylo od počátku zřejmé, že nebude využito, protože každý náš občan by se mohl naočkovat několikanásobně, když značná část občanů se nechtěla očkovat vůbec. Policie však případ uložila k ledu a v šetření nepokračuje. Prostě krade-li se s požehnáním Evropské komise, trestán nikdo nebude.

Myslím si, že zbytečné objednávky covidových vakcín v celé Evropě za stovky miliard byly spojeny s úplatky. Když ze stovek miliard dáte jen 10 % na úplatky v Bruselu a pro silné mediální hráče, jde o obrovské sumy. Pak chápu mediální umlčování odborníků typu Jiřího Berana, dehonestaci švédské cesty a vytváření atmosféry strachu pro zavádění nedůvodných opatření v čínském vzoru.

Rána Ministerstva zdravotnictví tradičnímu očkování

Do tohoto útoku na státní peníze se dále zapojilo Ministerstvo zdravotnictví a média klamavou reklamní kampaní na covidové vakcíny placenou ze státních peněz pod heslem Tečka za covidem. Od počátku bylo i z informací výrobců zřejmé, že o žádnou tečku nejde a účinnost ochrany vakcín před nakažením je nedostatečná a ochrana před onemocněním je jen v řádu několika měsíců.

Výsledkem kampaně je, že lidé přestávají věřit informacím ministerstva o covidovém očkování, ale i o jiných očkováních. Jde o tragický výsledek politiky a lží ministerstva a na nich napojených tzv. odborníků. Uměle rozdělovali lidi na vaxery a antivaxsery. Přitom většina lidí odmítající covidové očkování je plně očkována u nás povinným tradičním očkováním. Neodmítají očkování obecně. Věřili tradičnímu a osvědčenému trvale či dlouhodobě působícímu očkování zavedenému již v době Československa. Odmítli jen krátkodobě působící covidové očkování, které nebylo obecně povinné. Nechtěli se svým tělem na krádeži státních peněz podílet.

Klamavá reklama na covidové očkování zhasla stejně jako pandemický zákon, ale těžkou ránu zasadila důvěře v očkování obecně. A to je jeden z největších zločinů politiky Ministerstva zdravotnictví za Adama Vojtěcha.

Trapnost vyznavačů kovidismu

Když už byla zřejmá nesmyslnost prodloužení pandemického zákona i obrovská rozkrádačka státních peněz nedůvodným nákupem nevyužitelných covidových vakcín, došli někteří zastánci kovidismu s tvrzením, že kdo odmítl covidové očkování, které nebrání přenosu a před onemocněním chrání omezeně na několik málo měsíců, je příznivcem Putina. Něco v tom smyslu vypustil i ministr zdravotnictví Vlastimil Válek z Brna. Tož nejsou všichni Brňáci kabrňáci.

Podíváme-li se na některé státy, zjistíme, že spojenec Ruska Bělorusko mělo politiku totožnou se švédskou cestou. Samotné Rusko mělo podstatně přísnější covidová opatření, ovšem bez lepších výsledků ve srovnání se Švédskem či Běloruskem. Navíc Rusko je federální země, takže někde byla opatření přísnější (Moskva) než v jiných částech Ruska. Plně se však zapojilo do propagace covidového očkování. Tedy dva spojenci měli jinou covidovou politiku. A označí snad Válek Švédsko, které chce vstoupit do NATO, za putinovský stát?

Novinář Tomáš Etzler zaměřený proti čínské vládě kritizoval lidi, kteří se nenechali očkovat, ale přitom mu v očkování nijak nebránili. Jeho slova hodnotím tak, že fakticky propagoval to, co prosazuje čínská komunistická vláda. Tož to jsou paradoxy.

Závěr

Protože rozkrádání peněz za kovidismu zůstalo bez trestu, bude se opakovat. Zas bude nějaká nová chřipka, ale to už nepotečou miliardy, ale biliony. Náš stát je špatně spravován. Nechudneme proto, že by bylo méně zdrojů, ale kvůli nesprávným politickým rozhodnutím.

[1] Rozhovor arcibiskupa Michela Aupetita pro Vatikánský rozhlas 22. 10. 2020, www.vaticannews.va/cs.html. Arcibiskup M. Aupetit: Pandemie si žádá ohleduplnost, nikoliv teror, Světlo 45/2020, s. 12.

[2] Rozhovor arcibiskupa Michela Aupetita pro Vatikánský rozhlas 17. 11. 2020, www.vaticannews.va/cs.html. Vytěsnili jsme tělesné umírání i věčný život, říká pařížský arcibiskup, Světlo 50/2020, s. 11.
https://bit.ly/3VAvv4w

sdíletj na

3.7 12 hlasy
Ohodnotit příspěvek
36 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
janle57
3. 12. 2022 11:07

Pamatujete si všichni jak před rokem hřímal současný spasitel národa Babiš,že nás
nechá všechny povinně oočkovat Pfizer svinstvem,jak vyhrožovala jeho podržtažka
Vojtěch,která se z bezpečnostních důvodů za odměnu odklidila ke korytu do Finska,
ted´už si na to tenhle skoroprezident nepamatuje,taky si nepamatuje,že do
aparátu svinské EU vyslal jeho největší oporu Jourovou a s ní další vlastizrádce
jako Charanzová,Dlabajová a další eurovýkvět,kteří si nepřejí nic jiného,než aby
jsme úplně ztratili samostatnost a byl obnoven se vší parádou Protektorát
Böhmen und Mähren,tohle má být nový prezident ČR ? je lepší se jít projít do
lesa na čerstvý vzduch než si ničit boty chůzí k nějakým Babiš volbám.

Jan
3. 12. 2022 11:32
Odpovědět  janle57

Volby jsou falsovane, proto jsou u moci dosazeni smejdi. Nema cenu chodit k volbam.
Nutne jsou masove demonstrace s miliony lidi. Par tisic jeste policie zvladne, na miliony bude kratka. Masove protesty ve mestech kazdy den po republice. Az ztratite zamestnani budete mit cas.

Pavel K
3. 12. 2022 16:36
Odpovědět  Jan

👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 🙋‍♂️
Povídejte to přiblblím ovcí. Jak píšu do zblbnutí jsme furt ve dvacátém patře a padáme. Mezi lidmi je ještě spousta peněz a nějakou dobu to bude trvat než si podojí účty. Také je mnoho lidí, kteří finanční zásoby nemají a žíjí od výplaty k výplatě. Ti, co to drancování asi rozjedou, ale i zde vláda může udělat státo likvidační úkon, a to, že jim bude vyplácet dávky za dávkou a šíleně zadlužovat ČR.

Jan
3. 12. 2022 17:53
Odpovědět  Pavel K

Od 1.ledna budou vyssi ceny nejenom energii. Chrapajici spoluobcane se naposledy prezrali cukrovim a az dostanou faktury za leden, zacnou procitat.

Pavel K
3. 12. 2022 19:07
Odpovědět  Jan

Ještě to nějakou chvíli potrvá, spousta lidí má na sysleno. Ano je také spousta lidí co mají holou (!) a polskou národnost. Zvrat který by to uspíšil by byl jedině ten, kdyby firmy začaly masivně propouštět. Dřív ne!! Otevřete oči, já jsem ID, takže jsem v čiči, ale ti co jsou v pohodě se zdravím pracují, jsou doma 2 až 4 platy, tak si to spočítejte. Kdo má dnes pod Dvacet tisíc plat. Tak dají za energie místo dnešních 8 tisíc 20. To nikoho s příjmem 80 v domácnosti nepoloží. Omezí ano, ale nezrujnuje. Jó ti co dají třicet a energie 12 tisíc, to už bude horší.

Gene
3. 12. 2022 19:54
Odpovědět  Jan

A koho tam dosadite? Stat, ktery je zavisly na kdejakem prdu okoli, nespravi zadne vnitrni demonstrace. Povstat musi cela Evropa. Prozatim demonstrace byly neuspesne, proto ze byly roztristene a lidi casem omrzely. Nazev clanku, privadi lidi do omylu, zaden pandemicky zakon nevyhas, naopak, kuji proti nam neco mnohem nebezpecnejsiho, ddigitalni identitu.

ZMann
4. 12. 2022 08:27
Odpovědět  Jan

Přesně tak to je, volby jeden velký podvod. On ten milion v ulicích nebude dlouho trvat jelikož směřujeme do doby kamenné.

Frankie
3. 12. 2022 11:51
Odpovědět  janle57

Babiš je korouhvička a docela obyčejný zmetek. Vzpomeňte na jeho srdce rvoucí projev po Vrběticích, pak očkování, předtím jeho kůň Jourová a nejnověji celé ANO hlasovalo pro výcvik Ukrajinců na našem území. Takže Babiš je jako kandidát na prezidenta nevolitelný. Je to farizej a šmejd.

Mike
3. 12. 2022 15:05
Odpovědět  Frankie

Hlavně je absolovent Aspen Institutu.

Administrátor
P.A.Semi
3. 12. 2022 16:41
Odpovědět  Mike

Problém je, že všichni ostatní tam jsou ještě horší…

Jediný lepší tam je J.Bašta, ale je nesmělý, není dobrý rétor a nevyhraje to…
Pak už tam jsou samí horší než Babiš…

Ten se nás aspoň zastával proti migrantům, a částečně i proti Bruselu… Před Covidem to bylo asi celkem fajn…

πα½

Pekos
3. 12. 2022 17:05
Odpovědět  P.A.Semi

Máte svým způsobem pravdu, ale jak píše Frankie Ty Vrbětice, to bylo silný kafe. To mu nezapomenu nikdy, mnohokrát se projevil jako absolutní posera.
K volbám poprve od sametové šaškárny, nepůjdu. Není z čeho vybírat, není komu věřit.

Pavel K
3. 12. 2022 17:52
Odpovědět  Pekos

Bašta. 🙋‍♂️

jiří
3. 12. 2022 18:49
Odpovědět  P.A.Semi

comment image

Pavel K
3. 12. 2022 19:09
Odpovědět  jiří

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

Markýza
3. 12. 2022 19:31
Odpovědět  P.A.Semi

Do puntíku souhlasím. Jen jste ještě zapomněl, že pan Bašta bohužel není “takovej fešák/sympaťačka”. Njn……popravdě, pokud ve druhém kole skončí Babiš proti Generalissimovi – komu hodit, ahá?

ZMann
4. 12. 2022 08:29
Odpovědět  Frankie

Je to bílý kůň nosatců.

Milan ze Zahrady Čech
3. 12. 2022 11:26

Věčná škoda, že nezhasli i autoři pandemického zákona.

Jan
3. 12. 2022 11:28

Babis vyzyval k ockovani a vymyslel darky pro mladistve, aby se dali ockovat. Je to zlocinec. Ma na svedomi spoustu umrti a poskozeni zdravi. Vyzval jsem pred zacatkem ockovani mailem SPD i ANO, aby zastavili ockovani kvuli poskozovani zdravi a nebezpeci umrti. Nevzali na to zretel, jsou to stejni zlocinci.
Trump delal totez! Sam se ockovat nenechal, COVID vylecil tabletkami od Dr. Zelenka. Dusledky ockovani nevyzkousenymi roztoky kterym rikaji vakciny jsou nedozirne. Umrtnost obyvatelstva je o 40 % vyssi jak pred covidem Spousta lidi nahle zemrelo na selhani srdce a ostatnich organu, narust rakoviny a potratu, nevratna poskozeni srdce, atd. Tyto skody se zamlcuji, retusuji, media maji zakazano o nich psat. Toto tabu musi byt zlomeno! Zverejneni techto zlocinu a skodlivost vakcin musi byt odhaleny a vyvozeny dusledky pro zdravotniky, media a politiky.
Video s ceskymi titulky ty skody ukazuje:
https://nastub.cz/w/6gAvh3vPsVei7PKSav6uoJ?title=0&warningTitle=0&start=7m10s

Helena
3. 12. 2022 12:14
Odpovědět  Jan

Celý tento šmejdský kovidismus měl jasný záměr – snížení počtu lidí na Zemi.

Jan
3. 12. 2022 18:06
Odpovědět  Helena

Vypustili covid jako biozbran a rozjeli vsude predem pripravenou hysterii strachu, lockdowny, atd. Vypousteli pak i jine varianty nekolikrat za sebou, proto ty vlny infekci. Aby mohli nouzove rychle schvalit uz pripravene roztoky s mRNA, ktere pred tim nikdo nevyzkousel a nikdy na lidech neaplikoval!!! Tyto vedou k poskozovani organu i nahlym umrtim. Zalezi na tom, jakou sarzi vam vpichli. Mohlo to byt i placebo, ci roztoky s malou i velkou nalozi mRNA. Da se to vysledovat podle cisla na sklenicce, ale zaznamy se zamerne nevedly a lide se nepitvaji a pise se ‘zemrel na covid’.
Nejhure dopadnou ti, co se nechali nekolikrat pichnout boostry.
Toto video vam ukaze skody ockovanim:
https://nastub.cz/w/6gAvh3vPsVei7PKSav6uoJ?title=0&warningTitle=0&start=7m10s

Jiří
3. 12. 2022 11:34

Ano, náš stát je špatně spravován. Už přes třicet let. No vlastně od doby kdy láska, pravda, svoboda a další úžasný demosračky zvítězily nad lží a nenávistí. Veselme se blbouni.

Pavel z Moravy
3. 12. 2022 13:34
Odpovědět  Jiří

A ona se zatím většina opravdu veselí, i když jsou již zotročeni a stali se pouhými slouhy současného panstva. Tam to po vítězství pravdy a lásky došlo. Ale jim to ještě v makovicích nedošlo.

Jaris
3. 12. 2022 23:12
Odpovědět  Jiří

kdyby jen Cesko! Cely zapadni svet ovladli chazarsko sionisticti zmetci. Tragedie je, ze vetsina lidi svym vladam a mainstreamu ty lzi veri.

Paulen
3. 12. 2022 12:26

Svoboda slova je top prioritou na našem portálu https://cekni.to – naším cílem je vytvořit co nejrozmanitější zájmové komunity a umožnit v rámci nich i mezi nimi svobodnou diskusi bez cenzury, jako alternativu k Facebooku na Slovensku a v Čechách.

Navíc jsme bez reklamy, podporujeme anonymitu (registrace je možná bez emailu) a běžíme na open source.

Velitel
3. 12. 2022 14:20

Většina covid idiotů někam zalezla a tváří se já nic já muzikat, kde je držák na tlamodekl Kubek, kde jsou bajní covidový profesoři, kde je Kohák a další co dělali reklamu na vražedné očkování?
Vstli nový bojovníci, jde do toho Čtvrtníček,Péťo běž do prdele i s tím svinstvem,které více lidí zabilo než zachránilo.

jiří
3. 12. 2022 18:51
Odpovědět  Velitel

comment image

jiří
3. 12. 2022 15:05

COVID se používá jako cesta ke globálnímu finančnímu dohledu.
Jakmile budou zavedeny očkovací pasy/digitální identita a CBDC, globální kabala bude moci kontrolovat váš fyzický pohyb, chování a nákupy na základě toho, jak moc vyhovujete jejich ideálům, bez ohledu na to, jak iracionální, nemorální, neetické, nespravedlivé nebo nebezpečné mohou být.
https://cz24.news/g20-podepsala-deklaraci-o-mezinarodnim-ockovacim-pasu-video/

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
David
3. 12. 2022 15:53

Akce Covid skončila – zapomeňte! Byla i nebyla úspěšná. Sice se úspěšně podařilo “uzavřít” celý svět, ale ty potvory pořád kladly odpor, bouřily se a díky internetu dokazovaly nesmyslnost všech opatření. Takže cíl – ein Volk, ein Reich, eine Impfung – splněn nebyl. Nastoupila tedy horká fáze, prozatím jen na východní Ukrajině.

sergej
3. 12. 2022 16:30

Pan stát jako “fimra, jo? Zbláznili jste se?
Vím že jste zvyklí na skandovací hesla hejkalů a roztleskávaček režimu systému kmotrostanu ale tohle stojí za pozornost i těch co nejsou až tak povrchní pokrytci a konzumenti “trhu. Hmmm, s mou leností dám ctrl dál to nebudu rozvádět a mnozí neudrží pozornost a kdo chce pochopí a někteří prostě nemohou a nemají čím, žel.

Frigo jeden z mnoha 3.12.2022  15:25:34 Odpovědět
Kdo vlastní a ovláchá Čechy ,ovládá celou Evropu
řekl prý jeden z řady těch,kteří si toto heslo určili
jako svůj životní cíl Jistý ctitel a obdivovatel všeho slovanského nějaký, mladým a neklidným většinou
neznámý ,Otto Eduard Leopoldd von bismarck.Serjožko.
sergej 3.12.2022  15:37:33 Odpovědět
Tak to už korporát tedy úžeři dodrbali na torzo zombie. S péčí tržníků.
Jsou tam bezesporu zajímavé postřehy ze světa posedlých sebeadorantů otroků.
https://www.youtube.com/watch?v=Jv797JdAD3U

https://www.facebook.com/pavel.zitko.prezidentem/videos

jiří
3. 12. 2022 16:56

comment image

Pavel K
3. 12. 2022 17:50
Odpovědět  jiří

🤣 🤣 🤣 🤣 👍 👍 👍

Jan
3. 12. 2022 17:49

Cerna virolozka (lekarka !), ktera prosazovala ockovani deti v USA Pfizer sajrajtem nahle zemrela. Ockovani deti Pfizer experimentalnimi roztoky je zlocin. Spousta deti uz po injekci umrelo. Tahle krava byla jeste nastavena na prosazeni genocidnich vakcin a uplacena Big Pharma:
https://tadesco.org/chtela-povinne-ockovani-deti-proti-covidu-virolozka-fda-ale-nahle-a-necekane-zemrela/

Prectete si vyzvu proti ucasti nasich chlapcu ve valce zapadu na Ukrajine:
https://tadesco.org/moje-deti-vam-nedam/

Pavel K
3. 12. 2022 19:14
Odpovědět  Jan

Už jim je daly, když si je nechaly opíchat.

František Rýpal
3. 12. 2022 18:51

Celkem správně popsáno až na tu Čínu.Tam možná první přestali věřit na netopýra a začali ve skutečnosti pod krytím covidu, cvičit lidi na možné napadení ČLR biologickými zbraněmi, které je možné v budoucnu očekávat. Západ to rád zneužívá proti vedení ČLR, jak ti komunisti porušují lidská práva. A co Babiš ještě před rokem, pardon on nás chránil.

Peter 008
3. 12. 2022 21:10

Sbohem a šáteček. To zas “lékaři” budou protestovat, že mají malé platy …

1570707510_035.jpg
Jaris
3. 12. 2022 23:05

Kovid je nejvetsi lez jedenadvacateho stoleti. Vsichni propagatori teto lzi, od politiku pres doktory a farmaceuticky prumysl, by meli byt postaveni pred soud a zbaveni funkci. Ti,kteri kovid organizovali by meli propadnout trestu smrti.