Zelenskyj  zdvojnásobil své jmění, a občané naší republiky ?

Zelenskyj  zdvojnásobil své jmění, a občané naší republiky ?

      Prezidentský diktátor Zelenskyj, jak jej nazývá stále více našich občanů, se dočká dalšího přísunu  vojenské techniky.  Tentokrát tanků Leopard, kolem kterých bylo mezi  armádními jestřáby takové vzrůšo v době, kdy vojáci 14 polských posádek tanků Leopard  oznámili, že odchází z armády, poněvadž  nebudou bojovat na Ukrajině !

     Ponechme stranou, kdo bude vycvičovat ukrajinské vojáky na uvedenou techniku trvající údajně celý rok, neboť ukrajinský prezident své  všestranné  úsilí směřuje momentálně  na provedení čistek v nejvyšších patrech státní správy, kde se korupci daří stále víc a více. V době, kdy jak se zdá bobtnají hluboké rozpory ve vedení Ukrajiny. Odměnou pro oligarchu Zelenského budiž skutečnost, že během posledního roku více než zdvojnásobil své jmění na současných  1,5 miliardy dolarů  a stal se  tak dalším dolarovým miliardářem.

       Zatímco  rozhazovačná  proukrajinská  Fialova vláda z kapes daňových  poplatníků  přispívá každým dnem na pokračování válečného konfliktu  na  Ukrajině , občané  ČR jsou nadále ožebračováni.  Navzdory skutečnosti, že největší  lhář od dob Havla , současný premiér vlády Petr Fiala se při každé sebemenší příležitosti chlubí, kterak ČR  bravurně zvládla  nelehkou situaci,  do které nás  prý zatáhl  Putin.

   Ve skutečnosti výsledkem více než roční  nečinnosti  asociální vlády je  neřízená inflace, která patří k nejvyšším   mezi státy v EU. Pokles reálných mezd a kupní síly obyvatelstva, výše úrokové sazby,  kterou  republika od listopadového převratu nezažila. To vše s nedostatkem léčiv, dalším zdražováním potravin a základních potřeb občanů.

Aby  toho nebylo málo k dalšímu ožebračování  a vysávání úspor občanů připravuje  pravicová  vláda další asociální kroky.

     Zatímco celá Francie se  bouří proti prosazení zvýšení  věku odchodu svých občanů do starobního důchodu na 64 let, naše vláda  připravuje  za dobu  více než třicetiletého budování  kapitalismu  s lidskou tváří již  další  posunutí věkové hranice, která je momentálně 65 let.

       Dalšími asociálními kroky, které nahradí rádoby válečnou daň k získání přílivu financí do prázdné státní kasy je navrhované  sjednocení dvou současných snížených sazeb DPH na jednu, znamenající tak další zdražení léků, ubytovacích a stravovacích služeb, vstupného na kulturní a sportovní akce atd.

         Pro  KSČM, která se dlouhodobě snaží prosazovat podmínky pro důstojné žití každého občana je  nejvyšší prioritou život občanů v míru, který se zvyšující se snahou o  zatažení příslušníků A ČR a  dobrovolníků   do přímého válečného konfliktu na Ukrajině  nabývá stále více na  aktuálnosti.  Reálnou hrozbu dokládá i „čerstvé“ vyjádření náčelníka generálního štábu ACR Karla Řehky „Pokud by došlo k válce mezi NATO a Ruskem na východním křídle aliance, profesionální armáda by na plnění úkolů nestačila. Stát by tak musel přistoupit minimálně k výběrové mobilizaci“

     V USA a dalších vyspělých demokratických státech  ke kterým se Fialova vláda hrdě hlásí, je  dávno uplatňována zásada, že v čele státu nestojí generál. U nás navíc generál, který dlouhodobě lže svým občanům o své minulosti.  Důvody, proč KSČM vyzývá voliče, aby ve 2.  kole prezidentských voleb dali svůj hlas protivládnímu kandidátu Andreji Babišovi jsou zveřejněny na přiloženém odkazu.
https://www.kscm.cz/cs/aktualne/aktuality/kscm-vyzyva-k-volbe-protivladniho-kandidata-andreje-babise/

Pro Pokec24:  Miroslav Kavij

sdíletj na

4.1 10 hlasy
Ohodnotit příspěvek
Souhlas
Upozornit na
42 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Petr
25. 1. 2023 18:24

Co to má to hovado na krku ??? Je to ukrouš nebo čech !!!!

Milan ze Zahrady Čech
25. 1. 2023 18:30
Odpovědět  Petr

Zmetek, kterému by něm nejvíc slušela smyčka v ukrajinských národních barvách.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaroslav
26. 1. 2023 10:20

Milane, zajímavá myšlenka. Jenom pozor, diskuse je jistě monitorovaná. Proto po vzoru Pelíšků je potřeba na úvod prohlásit: Monitoři všech zemí, polibte si…. Ty nehezké barvy jsou součástí “výzdoby” celé řady vládních a dalších budov patřících Českému státu. Po pochybném převratu v 89. jsem si řekl, alespoň zanikne rivalita mezi dvouma systémy a bude mír. Jak hluboce jsem se mýlil. Ovládlo nás skutečné zlo. Ono zde bylo i předtím, ale ten tehdejší socializmus ho nutil se ke svým lidem chovat s jistým respektem. Tím, že “zvítězili” nad tzv. komunizmem se vlastně vydali napospas tomu zlu a navlékli si (my všichni) na krk smyčku a tu nám neustále utahují.
K tématu článku, so jsme získali my? Je to jednoduché, ukradli mi ca 2 ročné penzijní spoření (z deseti let), penze, úspory a výplaty klesli o nejméně 20%. Byla uměle vyvolána inflace s cílem stáhnout z obehu nekryté peníze (ty nevznikli prací, ale byly generovány virtuálně počítači a v jakési hmotné podobě tiskárnami a kopírkami)

Pavel K
26. 1. 2023 12:31
Odpovědět  Jaroslav

…a proto furt bééékáme na internetových diskuzích a nezmůžeme se na nic než rozdávat knížecí rady co basme měli a neměli. Čím déle to budeme oddalovat tím více to bude pak bolet. Věřím že je nás ještě pořád většina, která nesouhlasí s nynější vládou. Není to půl na půl, ale ti co jsou spokojení s pětikolkoi jsou jen více slyšet nic víc. Je to vidět v jejich aktivitě na Babišovo mítincích, jak tam chodí vyřvávat. NÁS JE VÍCE, JEN NA TO SERREMEE A JSME LÍNÍ TÉ PAKÁŽI ROZBÍT HUBY. JSEM O TOM PŘESVĚDČEN, ALE MUSÍME CHTÍT.

Milan ze Zahrady Čech
26. 1. 2023 13:09
Odpovědět  Jaroslav

Monitoring i ty kašpary mám ve svém věku už dááávno u pr-dele. Nepos-ral jsem se z komárů, nepos-eru se ani z fašounů. Ostatně mou adresu BISka tak jako tak přebrala od FBIS už z dob, kdy jsem psal Všaškovi a následným šmejdům pobouřené filipiky. Mou mailadresu mají na tuty rovněž, neb jsem s věkem rozum, jak vidno, nedostal dodnes, takže už to mám pěšky jako za vozem. Ne že bych byl tak důležitej, ale že všechny tyhle služby jsou paranoidní.
Jakže to zaznělo ve filmu Vyšší princip? Že vražda na tyranu není zločinem? Ale já o nějakém takovém fujtajblu, jako je vražda, přece nemluvím. O čem mluvím, je spravedlivý trest pro zemské škůdce.

Milan ze Zahrady Čech
26. 1. 2023 13:18

A vůbec. Při nejhorším se prohlásím za ženu a zašijou mě s našimi dámami, co zde rovněž rozvíjejí zajímavé úvahy, a pokecáme. Pak se zase stanu mužem a pro změnu pokecám se zdejšími Pavlíky.
Nejspíš se ale budou muset vrátit k lágrům, protože kriminály jsou už tak jako tak přeplněný.

Albi
26. 1. 2023 14:51

Složité. Existuje jednodušší postup. 🙂
comment image

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaroslav
27. 1. 2023 10:55

Čéče, to je skvělý nápad. K něčemu přece jen ta démokracie je. Tak, kluci sejdeme se v ženské věznici a já se tam klidně nechám i …, ale jenom od těch, co jsou i fyzicky baby, ne dle občanky

zuza
25. 1. 2023 18:52
Odpovědět  Petr

“premiér, za kterého se nemusí Ukrajina stydět”

Albi
25. 1. 2023 19:38
Odpovědět  zuza

A možná k němu přihodíme i prezidenta. Ukrajina si zaslouží to nejlepší. 🙂

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ZRX1200
25. 1. 2023 18:58
Odpovědět  Petr

To úplně první.

Albi
25. 1. 2023 19:36
Odpovědět  Petr

Český ukrouš.

Pedro
26. 1. 2023 11:22
Odpovědět  Albi

A nacista.

Pavel z Moravy
25. 1. 2023 20:03
Odpovědět  Petr

Škůdcům zemským je úplně jedno co si o nich myslíme. Když vidí ty ovce, tak se řehtají. V celé Evropě se nachází ta nejarogantnější protilidová smečka dacanů, která nemá obdoby.

Gales
25. 1. 2023 18:26

Když ne Bašta,tak Babiš.Navzdory fialovému hnoji.

Albi
25. 1. 2023 19:42
Odpovědět  Gales

Sice si moc nepomůžeme – podívejte se na video alespoň na úplný konec, tak od 25. minuty, ale aspoň by se dalo na vědomí, jakou podporu má kandidát pětisdemolie.i.
https://www.youtube.com/watch?v=rmZurNZEbIc

Radegast
26. 1. 2023 13:24
Odpovědět  Gales

Dejte si mokrý hadr na hlavu, sklerózo.
Pirát z Bratislavy Babiš do politiky nepatří, patří do věznice za tunelování a očkovací teror.

Jaroslav
27. 1. 2023 11:09
Odpovědět  Radegast

Rade cosi, no a přesto ho vesnice a nenávist zvolí, to se můžete vy pražáci a láskové třeba posr at.

M.Š.
25. 1. 2023 18:32

Tento týden jsme dostali výměr na teplo a vodu,zvýšil se o 100%.Ještě plyn a elektřina a jiné služby a jsem zvědav,kde se to zastaví.V jedné vývěsce jsté politické strany jsem si dnes přečetl,jak hospodaří městský úřad města.Od Nového roku přijmou dosti nových úředníků a budou ouředníkům navýšeny platy na průměrných více jak 42 000Kč,což je cca o 6-7 tisíc měsíčně více.Když k tomu přidáme zhovadilosti,které tropí strany a vláda,tak je nejvyšší čas s tím něco udělat.Neskutečné a velmi,velmi zhovadilé,asi podobné,jako šílené zhovadilosti fašounské EU z Brusele.O emerice raději ani nepíši,protože o těch šmejdech se nedá napsat nic dobrého……

Unter
25. 1. 2023 18:43

Zelenskyj zdvojnásobil své jmění – války jsou židovské žně.

Pavel K
25. 1. 2023 19:12
Odpovědět  Unter

👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍

Pijack
25. 1. 2023 18:47

My mladí a stateční voliči ODS v zájmu světového míru a našeho spojence USA půjdeme s úsměvem na rtech rádi a s odhodláním bojovat proti odvěkému nepříteli Rusku. A když to bude potřebné, tak položíme i vlastní život. Naše hrdinské činy nebudou nikdy zapomenuty. Naše matky a naši otcové nad našimi hroby slzu neuroní, protože budou na naše oběti hrdí 🙂 🙂 🙂

Pijack
25. 1. 2023 18:49
Odpovědět  Pijack

A ještě dodám, že i já budu převelice šťasten, až vás granáty a miny pohladí po zadečku a maminky si z vás udělají gulášek 🙂 🙂 🙂

Markýza
25. 1. 2023 19:29
Odpovědět  Pijack

Máte tam chybku, Pijacku. Není tam “vlastní život”, ale “váš život”.

Jaroslav
27. 1. 2023 11:12
Odpovědět  Pijack

Pijack, je to dost dobré. Již se tam mydlí bratři- rusové z ukrajiny s rusy z Ruska a teď by se hodilo, aby bratranci z česka a také slovenska také vzali místo. O polácích nemluvím, to nejspíše nejsou slované, praotec polák se nejspíše zhmotnil z nicoty

zuza
25. 1. 2023 18:49

nemohol by mu niekto tú mašľu poriadne, ale naozaj poriadne, uviazať?

Markýza
25. 1. 2023 19:29
Odpovědět  zuza

To bylo první, co mě napadlo….malý, plíživý sprateček, který tiše přistoupil zezadu a chňap!

Albi
25. 1. 2023 20:02
Odpovědět  zuza

Mohl, ale Joefové Gabčíkové a Janové Kubišové jaksi nejsou k dispozici. Asi mají momntálně ještě důležitou (humanitární) práci někde v Mali.

Jaroslav
27. 1. 2023 11:16
Odpovědět  Albi

Ty borce do protektorátu poslala britská tajná služba, i přes protest české exilové vlády. Až post factum si tuto akci přisvojili (doplňte si kdo)

zuza
25. 1. 2023 19:06

Zelenskyj zdvojnásobil svoj majetok a ešte aj pravnuci občanov našej aj vašej republiky to budú platiť. Nestačí, že to naša aj Vaša vláda odsúhlasila, politická zdochlina Dzurinda vstal z mŕtvych a ešte pritvrdzuje – nech ešte platíme aj úroky z úrokov
https://cz24.news/a-je-to-tady-astronomicky-dluh-ukrajiny-budou-muset-platit-cesi-a-slovaci-tzv-dzurinduv-plan-oznamen-v-bruselu/

Markýza
25. 1. 2023 19:30
Odpovědět  zuza

A nemohli byste ho nenápadně….no, že by mu třeba selhaly brzdičky, nebo tak?

zuza
25. 1. 2023 21:14
Odpovědět  Markýza

tiež som na to myslela, využiť čas ešte kým nechodí s ochrankou…
Dzurinda bol takmer celým národom vrúcne milovaný spolu s Miklošom (obaja potom išli v r. 2015-2016 na Ukrajinu robiť ekonomických poradcov vlády, aj preto sa z nej stala ukroRuina), v Bratislave svojho času na tuším všetkých zástavkach MHD v širšom centre bol nalepený ručne husto popísaný papier vytrhnutý zo zošita, začínajúci slovom Čurinda… Obsah si už nepamätám, ale musel to písať niekto, kto ho osobne poznal a komu naozaj veľmi ublížil…

orinoko
25. 1. 2023 19:57

Abramsy se vyplatí. V poušti se u nich zanaselo kdeco, při nízkých teplotách špatně startují a pokud je všechno jaksi optimální, tak žerou jako o život speciální palivo. To není žádný fejk, údaje pocházejí z USA. Těžký kolos, který v bahnitém terénu má různá omezení.
Germánský Leo-pardal je také těžký, ale vyžaduje např. jiné palivo. A to se také vyplatí.
Pro oba stroje pak platí, že jejich servis je další rána do zad. Jednak je drahý a jednak vyžaduje sofistikovaný přístup nikoli ránu kladivem, jak je na Haliči zvykem. Opět žádný fejk. Takovýto servis popisovali žoldáci, kteří stihli zdrhnout.

sergej
26. 1. 2023 00:16
Odpovědět  orinoko

Tankové motory se pyšní tím že jedou na vše co teče a hoří. Tak to je operetní technika jak říká snad Koller. Ale je to logicky na kšeft korporátu vojenskoprůmyslovému molochu zisku, “světla ramp ale na chvilku než chcípnou.

me2d44
26. 1. 2023 13:38
Odpovědět  orinoko

Jen poznámka: tak jako u nás, tak i na Ukrajině mosty (krom železničních) jsou dimenzovány na sovětskou techniku (v praxi tak 50 t). Západní tanky mají od 55 do 70 t (pro neznalé t=tuna). Jako v Bělorusku, i na Ukrajině jsou místy bažiny – a v době tání budou všude (říkají tomu rasputica – na podzim i na jaře). Navíc, střelivo pro ně má uranové jádro – jako bomby pro Černou Horu a Srbsko. A každý tank jiné palivo, jiný typ nábojů – navíc “špinavých bomb”. Rusové to už uznámili, že to budou považovat za zahájení jaderné války. Světe, jak jsem ateista, začněte se modlit!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
26. 1. 2023 15:04
Odpovědět  me2d44

Taky jsem ateistka a taky o tom už přemýšlím.
Problém je v tom, že moc těch modliteb neumím, pokud vůbec nějakou, ale hlavně – nevím, kterou vybrat, aby k naší situaci jednoznačně patřila.
Abych se nakonec třeba nemodlila za pětidemolici nebo dokonce za ukrajibské banderovce. 🙂

me2d44
26. 1. 2023 19:42
Odpovědět  Albi

No, Andělíčku, můj strážníčku, ochraňuj mi mou dušičku… na tu si snad ještě vzpomenete – moje teta se mě s ní natrápila až moc, když si hrála na Barboru… Mimochodem: v mém dětství na vsi Mikuláš nějak nechtěl chodit, tak to obstarávala Barbora. Někteří řvali i víc, než kdyby přišel Mikuláš s andělem a čertem! No, tu jednu motlitbičku jsem si do hlavy natloukl, takže nějaké “modli se, modli se” na mne nefungovalo…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaroslav
27. 1. 2023 11:20
Odpovědět  me2d44

Pro upřesnění, na ukrajině i v Rusku jsou silnice jenom kolem velkých měst a pak jsou “směry”, něco jako naše polňačky. Byl jsem tam na několika místech, i za Uralem a všude je to stejné. Ty tzv. špinavé bomby je zřejmě podkaliberní munice s jádrem z ochuzeného uranu. Použita byla v Iráku, Jugoslávii a je zakázána na území JúEsEj

PENNYS
26. 1. 2023 08:08

Za každý válečný den příjde na učet “ZELENINY” Jeden milion dolaru!!!

ZELÍ KRÁL oKRAJINY.jpg
Radegast
26. 1. 2023 13:26
Odpovědět  PENNYS

Babiš, Pavel, Fiala jsou se Zelenskym nejlepší kámoši.

me2d44
26. 1. 2023 13:56

Ještě připomenu: na bývalém území SSSR je železniční rozchod o 85 mm širší. Proto každý vlak (včetně rychlíků) musí přes překladiště – jinak nikam nedojede ani drezína. Pokud západ slíbil Ukrajině 150 tanků, tak je načase tato překladiště vyřadit z provozu. Ty hydraulické zvedáky jsou stejně poháněny elektromotory – takže stačí vyřadit elektřinu. A pokud si vzpomínám na mládí, kdy jsem jezdil do SSSR na střelby, tak překladiště byla až za čárou – teda dnes na Ukrajině!

Pavel
26. 1. 2023 14:57

a ted si představte co deb..lů mu tam ještě dobrovolně posílá peníze – doma se hádají s prasetem kdo bude spát u zdi ale poslední peníze pošlou na ukrajinu a jsou štastní ráno frčej do penny co tam maj za slevy aby si nacpali za levno pupek a vylili makovici