blog

Zelenskyj pláče! Washington včera oznámil, že nedostane ani peníze, ani bomby! Češi budou plakat také, ale z jiného důvodu!

Micheal svatoš:

foto: Hrdina Ukrajiny Lev Paško, vůdce 12. brigády AZOV včera přiznal, že AZOV už má poslední 2 obrněná vozidla a ještě ke všemu nevalné západní kvality!

Podle amerických konzervativních politických analytiků nedostane Kyjev z USA potřebné miliardy na prodlužování války s Ruskem nejméně do začátku léta 2024. Také naváděné bomby GLSDB, které vystřelují raketomety HIMARS do vzdálenosti 160 km, a s nimiž Zelenskyj slíbil Pentagonu Putinovi vypálit Krym, a které mu Washington písemně slíbil dodat už na jaře 2023, také nebudou. Jednak se US korporaci Boeing první bomby GLSDB podařilo vyrobit až tento týden, a jednak se mezitím ukázalo, že Putin dokáže většinu západních zbraní naváděných systémem GPS na ruské cíle, elektronicky přesvědčit, aby se raději obrátily a začaly ničit své tvůrce. Bomby GLSDB, Zelenským lidu Ukrajiny slíbené zázračné Wunderwaffe, se tak musejí nejprve v USA testovat, na koho budou vlastně padat, a to podle sdělení Boeing potrvá nejméně několik měsíců.

Ke všem jobovkám, které se nyní na Kyjevskou Soldatesku hrnou ze všech světových stran, se včera přidal i hlas vůdce elitní 12. brigády AZOV. Hrdina Ukrajiny, Lev Paško, který byl 21. září 2022 propuštěn Putinem ze zajetí,  si včera v ukrajinských médiích trpce postěžoval, že takhle to už dál nejde, protože hrdinové AZOV už mají poslední 2 obrněná vozidla a ještě ke všemu nevalné západní kvality, a novou výstroj, zbraně i munici si musejí bojovníci AZOV kupovat sami, protože Západ jim už nic nedodává! 

Vůdce Soldatesky Zelenskyj včera ze špatných zpráv propadnul hluboké depresi a v japonských médiích si postěžoval, že: Všichni si uvědomujíže (na Západě) zapomněli na Ukrajinu, a zaměřili se na situaci na Blízkém východě. Věřím, že to je přesně to, co Rusko chtělo, a je mi líto, že svého cíle dosáhlo!

Špatná nálada v kyjevském bunkru pramení i z dalšího překvapivého zjištění amerických novinářů, kteří zjistili, že jedním z hlavních nákupčích sankciované ruské ropy, který ji nakupuje za nedovoleně vysoké, sankcemi zakázané ceny, je samotný Pentagon! Podle posledních zpráv z USA jsou sankce na ruskou ropu kontraproduktivní, a jediné k čemu vedly, bylo zvýšení světových cen ropy, utužení spojenecké Osy Moskva-Rijád-Teherán-Abú Dhabí, a obrovské v minulosti nevídané zisky pro státní rozpočty Ruska, (větší než před zavedením sankcí), a Saudské Arábie, (nejvyšší za 8 posledních let). 99% ruské ropy se prodává za cenu vyšší než 60 USD za barel, jak světu nařídil Brusel a Washington. Obě mocnosti jsou tak světu pro smích!

Mezinárodní agentura pro energii  v posledních týdnech varuje, že celosvětová poptávka po ropě, v důsledku vysokých cen, udržovaných Putinovými spojenci, zkolabuje, a s ní se zhroutí i západní ekonomika. Putin a jeho ropní spojenci tvrdí, že na vině vysokých cen ropy je západní politika Green Deal a sankcí proti Rusku, protože nikdo nemá nyní zájem investovat do nových ropných vrtů a zvyšovat produkci. Saudové tvrdí, že v důsledku útoků Západu proti spotřebě ropě a plynu, jim nezbývá než maximalizovat své zisky vysokými cenami, dokud to ještě jde, aby získali potřebné miliardy k přechodu na obnovitelné energie! Ze všeho je tak jasné, že dokud potrvá válka na Ukrajině, Evropané, a zejména Češi a Slováci budou platit vysoké ceny za energie, jejich průmysl se zhroutí, a až válka skončí, budou na tom stejně bídně jako Ukrajinci, a ještě ke všemu budou bez práce!

Nouriel Roubini, který předpověděl, jak krizi 2008, tak drahotu 2022, před týdnem u George Sörose předpověděl, že vzhledem k obrovskému zadlužování západních zemí, se současná krize ještě prohloubí, a bude ještě mnohem silnější, než poslední krize v roce 2008. 

V Česku díky Fialovému Kazisvětovi už krachuje jeden podnik za druhým. Ostravská huť Liberty je na pokraji krachu! 6000 lidí v jednom z nejzanedbávanějších regionů republiky, ze kterého si pražští politici dělali celá léta jen pokladničku pro své parlamentní kšefty a podvody – privatizace OKD atd. – dostane ránu z milosti! Aby se huť Liberty znovu rozjela potřebuje miliardy, a hlavně levné koksovatelné uhlí, levnou rudu, levné energie a levnou ocel! Bez levné ruské oceli se dnes Česko neobejde, a Fiala se už připojil k Belgii a Itálii, a pověřil Síkelu, aby v Bruselu loboval proti sankcím na ruskou ocel, bez jejíhož dovozu je ČR po vyhasnutí pecí Liberty, naprosto v konci! Fiala tak opět projevil naprostou ekonomickou tupost celé své vlády. Dovoz ruské oceli, místo výroby vlastní oceli, českou ekonomiku nezachrání! Jediným řešením je okamžité zprovoznění Nord Stream a dovoz všech komodit levných ruských energií a surovin a obnovení exportu evropských výrobků do Ruska!! V ČR padá stavebnictví – pád výroby stavebních materiálů o 50% znamená ještě horší krizi, než v roce 2008, viz předpověď Roubiniho! Po pádu stavebnictví, s odstupem několika málo měsíců vždy padají ostatní průmyslové podniky! Pokud stavebníci už uzavřeli 3 ze 4 svých podniků, a chystají se zavřít i 4! Kdy zavře Škodovka? Brzy!!! Ostatně šéf VW Schaffer už oznámil 27. listopadu zefektivňování výroby, a uzavírání podniků a propouštění! Místo výstavby gigafaktory v Plzni, jak se chvástal ještě v létě Fiala, se bud zavírat a propouštět!! Fialový Kazisvět se tak vepíše do dějin, jako politik, který za dva roky zničil Česko!

sdíletj na

82 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Mike
1. 12. 2023 15:34
Ohodnotit příspěvek :
     

A tak Rusko uzbrojilo Ameriku i s celým jejím NATO. Pozoruhodné jak ti “zaostalí” rusové válcují KoZa na všech frontách.

Ladislav 💤
1. 12. 2023 17:11
Odpovědět  Mike

👍🇷🇺Už jsem psal: na Rusko NIKDY a NIKDO neměl a NIKDY mít nebude!
A to ještě společně nezazpívali Vajna naródnaja!
To je podobný choral, jako když zpívali za Žizky husité.

PENNYS
1. 12. 2023 17:24
Odpovědět  Ladislav 💤

Vajna naródnaja! mam velice rád ano je to jako ŽIŽKUCHORÁL ,ALE ,VAJNA NARODNAJA JE GRADACE AŽ TO SVÍRÁ MOJE RUSKÉ SRDCE! DĚKUJI DĚKUJI.

Markýza
2. 12. 2023 09:12
Odpovědět  PENNYS

Svjaščennaja. Je to vajna.

Mac
1. 12. 2023 19:48
Odpovědět  Ladislav 💤
Ladislav 💤
2. 12. 2023 06:15
Odpovědět  Mac

👍 tak to je super, díky.

Pijack
1. 12. 2023 17:13
Odpovědět  Mike

Philip Ingram, plukovník britské armády ve výslužbě a expert zpravodajské služby:
„Pokud podpora Ukrajiny pomine dřív, než Ukrajina porazí Rusko, pak byly promrhány miliardy dolarů ve vojenské pomoci. Jakákoliv západní vláda, včetně té americké, která se rozhodne promrhat všechny ty peníze, spáchá politickou sebevraždu.“
Jako prognostik je skvělý, přesně k tomu časem dojde.

Aragonit
1. 12. 2023 20:32
Odpovědět  Pijack

Vojenskí experti v USa predpokladajú že Ukrajina padne už v januári Ukrajinská obrana sa zrúti a rusko rýchlo postúpia hlboko na Ukrajinu a pravdepodobne dôjde ku kapitulácii Ukrajiny. Zelenský už má pripravené útočisko v USA. Tak že Ukrajina môže rýchlo padnúť a dokonca sa dostať pod nútenú správu Ruska ako porazená strana. Tak že situácia sa môže rýchlo zvrátiť a kto bude mať dobré vzťahy z Ruskom bude vo výhode a Fico sa dnes práve o to snaží. Čím skôr sa konflikt skončí porážkou Ukrajiny tým lepšie hlavne pre štáty východnej Európy
https://aragonit11.blogspot.com/2023/11/zelenskemu-volali-z-domu-zo-slonoviny-xv.html

Jaroslav
2. 12. 2023 09:45
Odpovědět  Aragonit

Prý si Zele koupil 2 jachty. Nejspíš si myslí, že žít na moři bude bezpečnější, než za souši. Ty jachty může střídat, aby zahladil stopy. Asi se bojí cepínu, je mnoho lidí co mají na něj pifku, hlavně na Ukr, ale i jeho současní loutkovodiči. Ví příliš mnoho, viz. Miloševič, Saddám i Kaddafi a další

Jura S
2. 12. 2023 18:27
Odpovědět  Pijack

To už není “prognóza” ale tejden před “konstatováním stavu” :-))

Vindic
2. 12. 2023 22:09
Odpovědět  Pijack

Dávám ukáčkúm 2 měs.max.rok.

pedro
1. 12. 2023 17:44
Odpovědět  Mike

Anglosas je tupé tele z blahobytu a propagandy. Nemá šanci, parazit nikdy nemůže být pracovitý a chytrý, jen vychcaný.

Vindic
2. 12. 2023 22:12
Odpovědět  pedro

To mu k ovládání místodržitelů v koloniích stačí.

Lubek
1. 12. 2023 18:03
Odpovědět  Mike

ti “zaostalí” rusové…
Dlhú dobu som si komentáre našich posmeškárov, odborníkov na hajzle nevšímal. “Rusi nemajú WC!”
Ibaže keď sledujem zvyšovanie výkonov vojenskej výroby Ruska, nové drony, rádioelektronické rušiče, lietadlá a pod. , narážky našich posmeškárov na WC ma už zahanbujú. Skutočne nedovidíme ďalej od hajzlovej misy. Rozkradnutý rozpočet, kovidová lotéria, odzbrojené armáda, inflácia, drahé – nekvalitné potraviny, jamatá-hrbatá diaľnica, Tunel Višňové – Slovenská stavba tisícročia. Ale to je všetko v poriadku, tak to má byť, veď Rusi nemajú hajzle. Je mi z toho smutno.
p.s. Hovoril mi jeden chalan smutný fór: Slováci boli rokovať v Číne, či by nám Číňania neurobili ten tunel Višňové. Trápime sa s tým už roky. Žilina zapchatá, keď bude tunel, nech sa zapchá radšej Ružomberok, lebo tam zasa nie je diaľnica.
Číňania vraj boli obzrieť problematiku a ospravedlnili sa. Že kôli mesiacu práce na takom malom tuneli sa im neoplatí baliť a naloďovať techniku a po mesiaci zasa vyloďovať.
…ale v Číne asi majú WC, tak sa nesmejeme.

Pijack
1. 12. 2023 18:16
Odpovědět  Lubek

U nás je to isté. Takých Posměváčků na adresu Ruska třeba v diskuzích na i-Dnes jsou mraky. Ale jsou to jedni a ti stejní ke každému tématu na Rusko. Až mám silné podezření, že jsou součástí redakce a ti jim předem píší komentáře ke každé diskuzi. Tohle je tuitově zorganizované nějakou elfáckou pokrokovou neziskovkou. Slušným diskutérům s opačným názorem už dávno diskuze zakázali.

pedro
1. 12. 2023 21:17
Odpovědět  Pijack

V seriálu spící agenti to máš perfekt vysvětlené, tuším 4.díl?

Standa
2. 12. 2023 08:14
Odpovědět  Pijack

Jo, mám tam diskuzi doživotně zakázanou ! At žije Svoboda slova!

Slovan
2. 12. 2023 08:38
Odpovědět  Standa

No to je taky nápad strkat hlavu do sršního hnízda. 🤦‍♂️

Standa
2. 12. 2023 09:29
Odpovědět  Slovan

Dokud dítě nepíchne sršen , tak neví, že si ho nesmí pohladit . Což se stalo mému synovi.
Přilož dítě ručku na horká kamna a už se také bude držet stranou.
Člověk se učí. Ovšem ti-tam jsou nepoučitelní a každého s jinými názory se snaží vyštípat. Názorný příklad diskuze na I-Dnes, Seznam…a admin( redakce) jim statuje.Jednostranná diskuze a moderace.Modelování blbc k obrazu režimu. Vždyt Seznam patřil Bakalovi( než ho přepsal na svou ženu)!Souzvuk Bakaly s tímto režimem je souzvuk zloděje se zlodějem!

Slovan
2. 12. 2023 10:24
Odpovědět  Standa

Nó já bych mrknul, početl a když bych zjistil že jsou tam názory opačné mému smýšlení, tak bych tam prostě nelezl. Bo jak to může dopadnout? Jsem si jistý na 100% že špatně, tak se tomu radši vyhnu. Normální pud sebezáchovy. 😊

Gales
1. 12. 2023 19:52
Odpovědět  Mike

Že nebude mít Zelezub na válku peníze? No nevím.Fiala rozprodá Česko a to by bylo aby nebylo.

Albi
1. 12. 2023 20:59
Odpovědět  Gales

Cože rozprodá? Žádné Česko už dávno nemá!
A nerozprodali ho, ale rozdali či za symbolickou 1 Kč prodali. Pokud usmlouvali něco v podstatě drobných navíc, šlo to do kapes polistopadových multimiliuonářů. A poté, co se jich tak 2 – 3 objevill v žebříčku bohatých, prezentovali ten úkaz jako známku prosperity ČR.

anbar
2. 12. 2023 10:16
Odpovědět  Albi

ještě zbývají nemovitosti občanů, nastavením podmínek k povinnému zateplení, přes ceny energií se k nim pětidemolice dostane, lidé bez práce přestanou splácet hypotéky, další zdroj financování války, pak nás zachrání inženýři z dovozu

Ijn
2. 12. 2023 07:24
Odpovědět  Mike

PRO Nový Birobidžan se nepodaří vyčistit území od Slovanů,….naopak vypadá to vyčištění světa od nacistických šílenců, díky Ruští Slované

Frank1
2. 12. 2023 09:39
Odpovědět  Mike

Benzinova pumpa Rusko (tak jmurikal zloduch a nacek McCain) valcuje cely vyspely KoZa. Ten bude mit nizsi HDP als Rusko. Pres sankce, rusofobii a kolektivni odmitani vseho ruskeho. Za Hitlera to byli Zide, ktere nicili. Dnes je vystridali Rusove. Vsak dostanou odmenu, o jake jeste nic nevedi.

janle57
2. 12. 2023 20:37
Odpovědět  Mike

Poslední zpráva Českého statistického úřadu: rekordně nízká nezaměstnanost 2.8 %
a stále klesá,jak říkal pan Goebbels “lhát se musí až do poslední chvíle”, a proto
dobrá rada všem čummobilům,utrácet,utrácet,utrácet,přece nevěříte ruské propagandě,
že je u nás nějaká krize.

Rudolf
1. 12. 2023 15:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Lvov 9.května 2011
Nacistická svoloč zaútočila na průvod k uctění konce II. světové války.
https://ok.ru/video/6523854654080
Lvov je nejhorším nacistickým hnízdem na Ukrajině.

Ladislav 💤
1. 12. 2023 17:12
Odpovědět  Rudolf

I na ty Lvovské fašisty dojde!

Vaska
1. 12. 2023 17:21
Odpovědět  Ladislav 💤

na Lvov si brousej zuby pšonci – tak ať si to užijou

Markýza
2. 12. 2023 09:17
Odpovědět  Vaska

A víte, že by to bylo dobré? Ať jsou Pšonci jací chtějí, nacistické reminiscence by tam vymýtili jedna dvě. A bylo by vystaráno. Ani bych se nedivila, kdyby jim v tom šel VVP pěkně na ruku – a byly by dvě mouchy jednou ranou: zklidnila by se pšonská rusofobie a bylo by po nacismu na Ukrajině.

Boomer
2. 12. 2023 20:00
Odpovědět  Markýza

..tohle vidím jako možnou drobnou úlitbu, aby se otupily zoubky hladových Poláků. Akorát teď musejí dávat bacha, aby si nespálili prsty s kaliningradskou exklávou, v tom Putin nezná bratra!! Už si dost nadrobili s Viselskou kosou…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
3. 12. 2023 14:40
Odpovědět  Boomer

Pravda, ale myslím, že vystrčili a zase zatrčili růžky. Teda Poláci stran Kaliningradu – cosi takového jsem zachytila.

Boomer
3. 12. 2023 15:06
Odpovědět  Markýza

.. je celkem reálné předpokládat, že Kaliningrad přestane být pro NATO a USA důležitý, a to v souvislosti s děním na Sinaji. Uvidíme, kdo usedne do šišatého pokojíčku v bílého domečku…

Markýza
1. 12. 2023 15:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Jen plač, Azovčiku, plač hořké slzy……..

janle57
2. 12. 2023 20:39
Odpovědět  Markýza

ještě bych dodal,tu poslední kulku pro sebe,staré dobré heslo všech SS
na ruské frontě.

miro
1. 12. 2023 15:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Když jsem před rokem psal že Putin je světový stratég na kterého nikdo nemá,obzvlášť idioti z USA+EU byli posměšky a dneska Rusko válcuje ekonomiku EU+USA,otevírá nové trhy a poslední geniální tah skoupení ropných poli v Iraku. A co na to vládní debilové u nás ?!Bohužel prostý lid to odskáče.

sizok
1. 12. 2023 15:59
Odpovědět  miro

Jak jsem zde psal, Putin nehraje tuto partii, ani tu další, ale až tu následující.
V tom spočívá jeho geniálni strategie. Pak se všichni jenom diví, co se to děje.

katango
2. 12. 2023 16:01
Odpovědět  sizok

Připojuji se, též jsem to psala. A je radost sledovat, jak se mu to daří.

Markýza
2. 12. 2023 16:46
Odpovědět  katango

Já s potěšením sleduju, jakou v tom získává bravuru – holt, trénink 🙂

jhh
2. 12. 2023 19:24
Odpovědět  Markýza

No vzhledem k tomu, že jsme byli na seznam nepřátel přidaní jako druzí, bych nečekal , že s námi počítají jako se spřízněným národem.

Markýza
2. 12. 2023 19:38
Odpovědět  jhh

Však jsem taky nic takového neříkala. Ale zase bych to neviděla na moc dlouho, když už je o tom řeč – Slovani jsme vesměs silně citoví a sentimentální 🙂

Boomer
2. 12. 2023 19:50
Odpovědět  Markýza

.. možná dojde k restartu idejí panslavismu, což by ovšem nepotěšilo Maďary, no a skalní marxisty taky ne…

Markýza
3. 12. 2023 14:42
Odpovědět  Boomer

Možná – občas koukám na nějaké diskuse pod různými písněmi – slovanskými, zpívanými kýmkoli – a tam se to poměrně vrbí.

Boomer
3. 12. 2023 15:08
Odpovědět  Markýza

.. on nezesnul, jen hluboce usnul.

Markýza
3. 12. 2023 15:28
Odpovědět  Boomer

Asi tak. Páleš má kdesi zajímavou přednáštičku o jazycích, kde dokládá, jak jsou ty slovanské velmi pružné oproti mnohým jiným – takové ještě nezkostnatělé. A vlastně sice emancipované od sebe, ale ne tolik, aby si slované neporozuměli. Vyvozuje z toho, že slovanský přínos světu nás teprve čeká. Vzhledem k tomu, že jazyk je čirým zrcadlem národní povahy, dá se tomu i věřit.

Jura S
1. 12. 2023 16:39
Odpovědět  miro

Tak kolego, já to psal taky už po začátku války a to skoro dva roky :-)) Ale tady si to říct můžeme, že KOZA zdechá, ale vláda mele svou aspen-pejzatou písničku jak song z hambatého klubu furt…. pasák toho bordelu je ve fialovém sáčku a u tyče je “markétka chro chro”, za rozladěným klavírem vodrhovačku podporuje vykulenec – tchajvanec….
Jó abych nezapomněl, před tím hampejzem nestojí Hogo-Fogo ale s kolty Pe-Pa …..:-)

Teuton
1. 12. 2023 16:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Ukrajina mi je naprosto ukradená. Ať si válčí s kým chce, ale ať směrem k nám pořád žebrácky nenatahuje ruku a nemyslí si, že jí všechno budeme platit. Kvůli ní se zde masívně zdražuje, chybí léky, cena elektrické energie je na maximu. Už je toho moc, Vasile a Vasiliso. Klidně si válči, ale za své.

Pavel z Moravy
2. 12. 2023 11:08
Odpovědět  Teuton

Nám je Teutone ukradená, ale ne tak škůdcům, které si ale tento národ dobrovolně nasadil do řízení země. A ti škůdci dostali úkol a oni ho plní. To, že my je nevolili je jiná. Ale ti druzí, z mého pohledu duševně nezralí nás převálcovali. Takže z hlediska celku, má národ co si přál.

Pavel z Moravy
2. 12. 2023 11:27
Odpovědět  Pavel z Moravy

A chci ještě dodat, že mi kdysi soudce zpravodaj z ÚS sdělil, že oni samotní ústavní soudci nemohou sami od sebe provádět nějaké řízení ohledně konání vládních činitelů, tedy, že by sami začali posuzovat legálnost či nelegálnost představitelů země. Musí vždy dostat podnět zvenčí a pak se tím mohou zabývat. Takže pokud tito škůdci porušili zákony zpochybňující ústavu musí tyto záležitosti napadnout občan v zastoupení právníka. Takže nejlepší je když podnět podá osoba s právnickým vzděláním. Tak mi to bylo sděleno. ÚS sám od sebe konat nebude. To je jen pro ty, kteří hovoří, že je vše dopředu dané. Nikdo se na ÚS ve věci dle nás nezákonných postupů škůdců na tento soud neobrátil, takže nemůžeme vědět jak by to soudci rozhodli. Kdyby vše rozhodli ve prospěch škůdců, pak vzniká jiná situace. Pak se může člověk otevřeně ptát třeba na to proč nekonají státní zástupci a komu potom ÚS slouží. Tak to chápu já. A skvělých právníků je u nás přece dost na to, aby se našel alespoň jeden, který by chtěl znát pravdu.

Jura S
1. 12. 2023 17:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Eště by KOZA mohla nasadit trojhrncové eko tanky 1,0 HTP, max do útočných motory 1,5 FSI..

Pijack
1. 12. 2023 17:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Na udržení a rozvoj českého nadzvukového letectva bude do roku 2036 vyčleněno 215,8 miliardy korun, schválila ve středu vláda. Částka zahrnuje jak peníze na stíhačky F-35, tak například i finance na pronájem nyní používaných gripenů.
Nebude vyčleněno, budou nám různými způsoby vytaženy z kapes, protože zblblá a vystrašená veřejnost si to nechá bohužel líbit, dodávám.

S pokračováním výcviku ukrajinských vojáků souhlasilo 129 ze 150 přítomných poslanců. Návrh podpořili také zákonodárci opozičního hnutí ANO.
To jen, abyste nežili v iluzích. Babiš přece nemůže naštvat věrchušku z EU, jde o dotace.

Gales
1. 12. 2023 19:58
Odpovědět  Pijack

Všichni posranci kteří nějakým způsobem podporují válku by měli dostat od lidu odměnu.Od lidí kteří válku chtějí tak nějakou sladkost a od těch druhých krompáčem do břicha.

Pavel z Moravy
2. 12. 2023 11:48
Odpovědět  Gales

Galesi, odpovězme si na rovinu. Kolik nás je co to chápou. 10 % nebo ještě méně? Tak co s tím potom dělat?

Gales
2. 12. 2023 18:49
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ten zbytek co to nechápe,bude odměňovat.Tenhle typ lidí co jednají po bitvě,je nejzuřivější.

sergej
1. 12. 2023 22:20
Odpovědět  Pijack

ctrl
1.12.2023
 
 09:39:41 
Odpovědět
https://twitter.com/jirilobkowicz1/status/1718210327232323680
Tak mnozí říkali jako nic horšího po “burešovi nemůže být a po covid apartheidu a hle.

Pavel z Moravy
2. 12. 2023 11:40
Odpovědět  Pijack

Vždyť jsme kolonie pod správou Bruselu, MMF a dalších globalistických institucí. Co jiného bych měl očekávat, než naprostou podřízenost a servilitu služebníčků západního plutokratického globálu. Babiš je jeden z guruů bruselského vězení národů. Už si proboha uvědomme, že jsme v ri.ci. Pomoci by mohla pouze jedna věc, ale pro tu nejsou lidi. Ale on si s tím svět již nějak poradí. Plánovat mohou dacani co chtějí, skutečnost bude úplně jiná. To, že jsou totálně natvrdlí musí být zřejmé všem, kteří mají ještě něco mezi ušima. Takže přeji pěkný den.

Keller
1. 12. 2023 17:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Putin bude příští rok nominovaný na Nobelu cenu míru, protože odzbrojil nejen Ukrajinu, ale také USA a celé NATO.

Pijack
1. 12. 2023 17:19
Odpovědět  Keller

Časopis Politico letos udělil ukrajinskému prezidentovi Zelenskému cenu Hlavní snílek roku.
Snil o porážce Ruska, obsazení Krymu, dosažení hranic z roku 1991 a vstupu do EU a NATO.

Slova k zapamatování mluvčího Kremlu Peskova:
„Hypoteticky se Evropa může obejít bez Ruska, ale tehdy bude muset stejné zboží, ať zdroje energie, anebo ještě něco jiného, kupovat jinde, ale za přemrštěné ceny. Pak se ukáže, že evropský průmysl, konkrétní výrobci, jsou před bankrotem, a bude to mít velice vážné následky,“ řekl Peskov.

PENNYS
1. 12. 2023 17:27
Ohodnotit příspěvek :
     

RASSIA I JÁ ted jenom mužeme očekávat nějaký podraz, špinavost od okrajincu neb uSS!!!
Oni nepřestanou napadat RF do té doby ,než RF dojde trpělivost a pustí to na kijev !!!
Jinak vivat ROSSIA NARODNÁJA -GO ROSSIA

pedro
1. 12. 2023 17:49
Odpovědět  PENNYS

Jak já bych tam rád žil.

Pavel z Moravy
2. 12. 2023 11:44
Odpovědět  pedro

Já také, ale musel bych být mladý. Se starými kostmi už nikam dědulo nelez. Abych je otravoval s chorobami stáří, to ne.

Kovadlina
1. 12. 2023 18:29
Ohodnotit příspěvek :
     

By mě zajímalo, co ten autor šňupe? To samé, co Zelenina? Jak jinak si totiž vysvětlit, že může dojít k takovému závěru: Čecháček zavelí a Rus začně dodávat všechny nerostné suroviny a primární výrobky jako by se nechumelilo a více než 2 roky se nesnažili zabít co nejvíce Rusů. On si fakt myslí, že by máme Bílé Pány za Atlantikem, ale zároveň jsme Panstvem pro tupé mužiky z Ruska? Tak to jo.

Budeme si muset zvyknout dělat a žít za svoje.

Jaroslavem
1. 12. 2023 18:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Ty zlí Rusové……ne a ne se nechat rozkrádat!!!! Divné že? Všeho dočasu demobolševický lemlové. I na vás dojde

unor 2022
1. 12. 2023 18:47
Ohodnotit příspěvek :
     

A co Cesko, uspory, duchody, zdravotnictvi, skolstvi a dalsi,
vsazene jeho vladou za tiche podpory ANO na spatneho kone Ukrajina?

komoří Lang
1. 12. 2023 18:57
Odpovědět  unor 2022

Docela silný zážitek písně vajna narodnaja je od zpěvačky Elena Vaenga (hlas má jak zvon) To až mrazí.

Markýza
2. 12. 2023 09:39
Odpovědět  komoří Lang

Hezké, já mám ale raději tuhle verzi https://1url.cz/Gujy8

komoří Lang
2. 12. 2023 11:15
Odpovědět  Markýza

… taky působivé.

unor 2022
1. 12. 2023 19:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Jak si nekdo muze myslet, ze porazi, ze sve strany ve spinave vedenem souboji, Buca a dalsi, tak hrdy narod, jehoz hrdost stoji na milionech obeti jeho prislusniku z minule valky proti fasismu.
My se pred nim az na par cestnych vyjimek ohli nebo s nim dokonce kolaborovali (napr. predkove naseho slavneho prezidenta Havla). A dnes tak svym mlcenim cinime znova. Cesi jsou nejsou dobry narod a jako takovi jsou bez budoucnosti.

Pavel z Moravy
2. 12. 2023 11:52
Odpovědět  unor 2022

Náš národ nemá hrdost ani důstojnost, tu již odnesl čas. Jsme pouhou kolonií v rukou zloduchů. Ale někteří jsou na to dokonce ještě hrdí.

All
1. 12. 2023 20:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Velmi se těším na den,kdy všichni lízačí zadků z pětikoalice a zejména současní bezmozci z vlády a parlamentu budou hledat skrýše a měnit si ksychty u specialistů a ti,co prchnou do země zaslíbené plné svobody a demokracie jim pak tam skopali prdele po emericku.

Standa
2. 12. 2023 09:46
Odpovědět  All

AII , lízači se už hádají. KDU hlasovala s SPD pro návrh ANO. STAN se s toho může pos…
Platí , že lidovci rozvrátí každou vládu včetně svojí

katango
2. 12. 2023 16:03
Odpovědět  Standa

KDU již cítí vítr změny. Oni jsou takovej lakmusovej papírek. Jak začnou měnit postoje, přijde nějaká velká změna.

Autor
1. 12. 2023 20:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Co se kdo rozčiluje? V podstatě vedou svět k revoluci PROTI sobě. Lidé možná pár měsíců vydrží, ale nedostatewk všeho, hlad – bohužel hrozí reálně pro mnohé – to je hybatel osudů. Ať už “někým” řízené, či spontánní.
Značná část lidí BUDE vynucena jít do toho. Možná je poslední šance se něčemu poučit z minulosti, jak se to správně dělalo. ONO SE TOTIŽ KAŠLALO NA TO, CO SI KDO MYSLÍ Z “ELIT” A ŘÍKALO SE JEN TO, CO ZAJÍMALO PROTESTUJÍCÍ A BOJUJÍCÍ (na to mnozí zapomínají při definicích davu, že když dav za něco bojuje, může dosáhnout úspěchu a když má kvalitní vedené je výhra jistá) DAV. I my jsme měli jednu VELKOU zkušenost, kdy pečlivá dlouhodobá práce přinesla své ovoce. Bohužel stále i tady je mnoho těch, co to neradi slyší. Já opakuji jen jedno a hodně dlouho – aby se něco změnilo pro lidi, musí se změnit systém. Jakýkoliv “háček” který zůstane současným jakoby světovým vládcům, znamená porážku, a v první řadě je nutno a nezbytno zbavit JE příjmů.
A v první řadě zbavit jakékoli podnikání akcií, podílnických “glejtů” a podobné finanční havěti. Ono to totiž funguje dost jinak, než bývá prezentováno.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
pedro
1. 12. 2023 21:24
Odpovědět  Peter 008

Nikomu nedochází odkud jde zlo! Dřív okrádali svět, dnes jim teče do bot, tak rozkládadají země zevnitř pomocí neziskovek. Anglosas je satan. Rusové je brzdí, ale satan mír nechce, pokud nežije za cizí!

Jaris
2. 12. 2023 02:05
Odpovědět  pedro

Jsem presvedcena, ze placete na spatnem hrobe. Dnesni Britanii a USA ovladaji a kontroluji veskere vnitrni i svetove deni zidaci. Ti to zaridili tak, aby nebyli tak videni a aby vetsina lidi ukazovala prstem prave na anglosasy. Muzou si to dovolit, jelikoz vsechny centralni banky patri zidum Rothchildum.

pedro
2. 12. 2023 14:01
Odpovědět  Jaris

Když anglosasové vraždili v Indii, žádný židi u toho nebyli.

Pavel z Moravy
2. 12. 2023 11:57
Odpovědět  Peter 008

Petře, změnit systém. O tom tady mluvím stále. Copak ale malí chamtivci a mamonáři by toto chtěli? Ti nedohlédnou ani za své rameno, natož aby chápali důležité věci pro lidstvo.

Jaris
1. 12. 2023 23:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Zelensky neplace, bali kufry. Proslycha se, ze dostane azyl i s rodinou v JewSA s ochrankou a do smrti se bude mit jak prase v zite. Podrobnejsi clanek je na dnesnim AEronetu.
Predpokladam tuto ‘zachranu’ zidaka Zelenskeho od sameho zacatku, takze me to neprekvapuje.
Holt zivot zidaka musi byt uchranen i kdyby to byl ten nejhorsi vrah a gangster.

jiří
2. 12. 2023 06:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Systém Ukrajinské protivzdušné obrany Buk, potlačený komplexem REB(radioelektronického boje), zasáhl sám sebe.
https://avia.pro/news/podavlennyy-kompleksom-reb-kompleks-buk-udaril-zenitnoy-raketoy-po-svoim

Frank
2. 12. 2023 07:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Ani jsem netušil, že Putin sám obsluhuje rušící zařízení.

Frank1
2. 12. 2023 09:36
Jiří
2. 12. 2023 10:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Ukrajina je část Ruska již po staletí jen jistý Chruščov v tom udělal binec.Proto je také známo ,jak se kdysi ruská knížectví chovala k caru. Dnes se znovu vzpouzí Moskvě část Ruska a to Okrajina ,což povede jen k napráskání neposlušnému kraji vedenému Zelenským.