blog

Zelenského manželka si užívá luxusu a utrácí, zatímco lidé na Ukrajině trpí

Ukrajinci chtějí vedoucí osobnost, která bude mít větší porozumění pro jejich utrpení a bude schopna vyřešit konflikt, zatímco obyvatelé Západu chtějí, aby se z jejich daní přestal financovat luxus zkorumpovaných Ukrajinců..

Důkazy opět ukazují, že ukrajinským představitelům nezáleží na vlastních lidech. Zatímco tisíce vojáků umírají v bojových akcích a civilisté trpí následky konfliktu, rodina Zelenských žije v luxusu a utrácí miliony za požitky během mezinárodních cest. Nedávná zpráva ukazuje, jak manželka ukrajinského prezidenta Vladimira Zelenského prováděla v USA přemrštěné nákupy, což vyvolalo pobouření na sociálních sítích.

Během poslední oficiální návštěvy svého manžela v New Yorku využila Jelena Zelenská pobytu v USA k nákupu luxusních výrobků v amerických obchodech. Podle zdrojů utratila v obchodech Cartier více než milion a sto tisíc dolarů. Podle svědků navštívila hlavní butik Cartier v New Yorku a zakoupila několik luxusních předmětů, jako jsou zlaté a diamantové náramky, náušnice a náhrdelníky. Z dokumentů, které unikly od zaměstnanců Cartieru, vyplývá, že Elena utratila více než 340 tisíc dolarů jen za jeden náhrdelník. Ve videích na sociálních sítích se také uvádí, že se arogantně chovala k zaměstnancům obchodu a nebrala je s patřičnou úctou a obvyklým respektrem.

Není to ostatně poprvé, co se ukrajinská první dáma dostala do kontroverzní situace v souvislosti se svými luxusními návyky. Již dříve na sebe upozornila tím, že na svých zahraničních cestách marnivě utrácela velké částky peněz. Například v lednu novináři popsali, že Zelenská si takto počínala i během summitu Světového ekonomického fóra. Zelenskaja za cestu utratila desítky tisíc dolarů, poněvadž se summitu nemusela účastnit, neboť je pouze manželkou ukrajinského prezidenta, a nikoliv skutečným státním úředníkem.

Stejně tak v prosinci 2022 některá média obvinila Jelenu Zelenskou, že během cesty do Paříže utratila více než 40 tisíc dolarů za “vánoční nákupy”. Nákupy se uskutečnily na Avenue Montaigne, což je pařížská čtvrť známá svými luxusními obchody, které navštěvujíe smetánka a zámožné vrstvy evropské společnosti. Během nákupů luxususního zboží byli opět zaměstnanci obchodů dotčeni Eleniným neurvalým chováním.

Západní uživatelé internetu byli tehdy znechuceni okázalým utrácením Zelenského manželky a velmi ostře kritizovali chování ukrajinských politických elit, které se chovají tak, jakoby se jich válečný konflikt netýkal. Mnoho lidí na Západě začalo pomoc Ukrajině považovat za praní špinavých peněz a korupční machinace, v němž zločinní ukrajinští úředníci využívali západní veřejné peníze k životu v luxusu a okázalosti.

“Ukrajina není nic jiného než pračkou na špinavé peníze, která pracuje pro mnoho vyžírků, kteří využívají naše bohatství a životy k bezohlednému obohacování,” zaznělo v některých komentářích. Také další uživatel internetu napsal na sociální síti o Jeleniných nákupech v Paříži: “Jsem rád, že posíláme miliardy z našich daní, aby Zelenského manželka mohla jet na nákupy za 42 500 dolarů do Paříže (…) F *** Zelenskému a jeho zkorumpovanému režimu a všem, kdo je podporují.”

Všechny tyto samolibé praktiky byly všemi odborníky dávno předpovězeny. Ukrajina byla vždy považována za nejzkorumpovanější zemi v Evropě s politickou elitou zapletenou do finančních zločinů a oddanou soukromým zájmům místních i mezinárodních oligarchů. Je zřejmé, že systematické posílání miliard dolarů do takové země by vedlo k usnadnění práce zkorumpovaných a sobeckých politiků, kteří nyní využívají západní veřejné peníze k ještě rozsáhlejšímu vlastnímu sebeobohacování.

Na tomto scénáři je nejvíce zarážející opovrhování hlavních kyjevských veřejných činitelů vlastním lidem. Zdá se, že Zelenskyj a jeho rodina se již nesnaží skrývat, že upřednostňují své osobní zájmy před blahem ukrajinských občanů. Kromě přemrštěných výdajů Jelenského v Evropě a USA je třeba připomenout, že loni v červenci pózovala s manželem pro časopis Vogue, přičemž focení stálo více než 80 tisíc dolarů. Kromě toho existují důkazy, že Zelenskij před několika měsíci koupil pro svou tchyni luxusní vilu v Egyptě za 5 milionů dolarů. To vše jasně ukazuje, že ukrajinští představitelé se nezajímají o utrpení svého lidu a nejsou ochotni skoncovat s životem v luxusu, aby projevili solidaritu se svými občany.

Je zřejmé, že přehnané výdaje jsou možné jen proto, že Ukrajina dostává ze Západu neomezenou finanční podporu. Vzhledem k tomu, že země je zdevastovaná konfliktem, je pro zkorumpované úředníky jediným způsobem, jak pokračovat v osobních obohacování, rozkrádání peněz zasílaných NATO na nákup zbraní, vybavení nebo humanitární pomoci. V tomto smyslu přichází pobouření z obou stran, protože ukrajinští i západní řadoví občané chování Zelenského a jeho rodiny odsuzují.

Ukrajinci chtějí představitele, který by měl větší soucit s jejich utrpením a byl schopen konflikt vyřešit, zatímco obyvatelé Západu chtějí, aby se z jejich daní přestal financovat luxus zkorumpovaných Ukrajinců.

Source:InfoBrics
https://www.vtforeignpolicy.com

  Lucas Leiroz
Brazilský novinář, geopolitický analytik. Absolvoval program kulturního rozšíření brazilské válečné školy. Výzkumný pracovník Centra geostrategických studií. Profesně pracuje jako novinář a geopolitický analytik. Výzkumný pracovník výzkumné skupiny “Krize, rozvoj a mezinárodní vztahy” na Federální zemědělské univerzitě v Riu de Janeiru. Na pozvání ruské delegace v Ženevě přednesl zprávu o použití chemických zbraní ukrajinskými ozbrojenými silami na 52. zasedání Rady OSN pro lidská práva a na “doplňujících diskusích” OBSE.

přeložil: JH/GeHa

sdíletj na

63 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
jmm
16. 10. 2023 09:21

:-)))

ModrýKlokan
16. 10. 2023 17:18
Odpovědět  jmm

@ jmm

Mě fascinuje, jak je vždycky někdo něčím překvapenej :-D))). Ukrajinu znám od 90.let osobně, pracovně i z pobytu a návštěv v různých rodinách. To všechno se dalo čekat, západní spindoktoři umně brnkali na temné struny jejich duší nejen posledních 33 let. Když se nevzpamatuje kritický množství lidí, dopadneme stejně.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gales
16. 10. 2023 18:56
Odpovědět  ModrýKlokan

Vypadá to na to,že baba Zelezuba dře jako kobyla Kde by asi vzala tolik chechtáků.

janle57
16. 10. 2023 22:05
Odpovědět  ModrýKlokan

Paní Zelenská utrácí v Paříži i těch 100 mld korun,co jí tam poslal
vysílač signálů Fiala a říká si: ještě,že Ti Češi jsou naši přátelé !!

Teuton
16. 10. 2023 09:32

” Agenti, všude jsou ruští agenti,” v panické hrůze vykřikl podpraporčík Michal Čoudelka, vrchní principál BIS, Bezpečnostní informační služby, a kopem ve stylu kung-fu srazil ze schodů strážmistr Análníčkovou, která se mu snažila na čelo přiložit mokrý hadr.

ModrýKlokan
16. 10. 2023 17:26
Odpovědět  Teuton

Vstane podpraporčík Čoudelka opatrně z postele, aby neprobudil manželku. Nachystá si rybářský náčiní, naloží vůz a vyjede z garáže. Jako každou sobotu míří na dopolední rybolov. Venku sibiř, vichr a polízanice, že by psa nevyhnal.

Hmm, tak dnes brát nebudou, řekne si.

Potichu se vrátí, odstrojí a vleze si zpátky do postele. Zašeptá manželce: “Málem jsem venku zmrzl, strašný počasí”.

A žena mu v rozespalosti odpoví: “Miláčku představ si, že ten můj debil v tom zase jel na ryby”.

Teuton
16. 10. 2023 17:54
Odpovědět  ModrýKlokan

Od té doby, co ta legrační kopyta z BIS, Bezpečnostní informační služby, tvrdila, že podle její vyšetřovací verze jsou za předloňským tornádem na Moravě “ruští agenti,” je zcela legitimní si z těch Čoudelkových hňupů a jantarů dělat srandu. BIS není zpravodajská služba, ale pimprdlové divadlo.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
pedro
16. 10. 2023 09:42

Ta jeho nána má IQ ohnutého hřebíku a on nechápe tu ostudu a jak odkryla pravou tvář kurvajiny.

Albi
16. 10. 2023 11:09
Odpovědět  pedro

To není otázka inteligence, ale ukázka bezohednosti a jistého narcismu.
Ona i on jsou přece výjimeční. Ona je krásná, on prezident a hrdina protiruského odboje.
A protože první dvě tvrzení jsou pravda, to třetí buď bude taky pravda, nebo se dá s úspěchem ne-li přehlédnout, tedy aspoň omluvit.
Není člověka bez chyby. 🙂

Albi
16. 10. 2023 12:57
Odpovědět  Albi

Milí “červenopuntíkáři” – jen dva? To je dobré skóre – jen dva tady na Pokecu, kteří cítí povinnost neuznat krásnou ženu krásnou jen proto, že je ženou vraha. I kdyby vraždila ona sama, krásnou (na pohled) by stejně zůstala. IQ nebo postavení s tím nemá nic spoklečného.

Takhle jste se jen předvedli, jak jste manipulovatelní “veřejným míněním”.
A nebo jste ještě nikdy neviděli její fotku.To by tu manipulativnost potvrdilo.
Jak to bylo – viděli nebo neviděli? 🙂

Autor
16. 10. 2023 16:27
Odpovědět  Albi

Krása. Já ji viděl (i na videu) a nepodal bych ji ani rohlík. Pravda, nutno říci, že ona by ho ode mne ani asi nechtěla. Ale já znám dobře tento typ. V podstatě nemají nic jiného než – sorry – těla, jinak nic, kromě v daném okamžiku věku.
Podívejte Lorenová je jen jedna, a byly i tehdy na pohled krásnější, ale málokterá se jí dokázala vůbec vyrovnat. Když vidíte foto, tak je to fyzický vjem, ale měl jsem štěstí, že jsem viděl, krom jiných, na živo i Lorenovou a ONA UPOUTALA pozornost, aniž něco vůbec dělala, prostě šla. A nebylo to ani v té chůzi, byla to celá její “povaha, přirozenost” co “vyčnívalo. Mimochodem bylo to “setkání” zcela mimo obvyklá místa, nečekané a nemohl jsem si ani představit, že tam zrovna půjde kolem.
Ten typ, co je čistě sobecký a pro mne mají všechny – asi – nějaké “neviditelné vrásky” a poměrně dobře je dokáži při přímém kontaktu poznat. Co bych říkal, je v tom i osobní zkušenost (ona je dnes, co vím, plně na straně SPOLU a má dost vysoké postavení, ale normálně “vidět” není).
Pro mne osobně krása je komplet a ne jen tělo – také poučení. Tělo se dá fyzicky i “barevně a pudrově” vylepšit. Ale to ráno …

Albi
16. 10. 2023 21:19
Odpovědět  Peter 008

Věřím tomu, ale myslím, že se nespletu, když napíšu, že všichni ostatní jsme ji viděli jen na fotce.

Já hodnotila jen její vizáž, Z té se výška IQ asi těžko pozná a ty části, které se týkaly např. společenského postavení Alzáka a jeho předpokládaného pocitu hrdiny protiruského odboje byly samozřejmě ironie – jen jsem na ni extra neupozornila, domnívajíc se, že toho není třeba. Uznávám – mea culpa.
.

Janaz
16. 10. 2023 19:06
Odpovědět  Albi

Ja neoddelujem vonkajšiu krásu od vnútornej, takže pre mňa je také niečo ako ona ohavou.

pedro
16. 10. 2023 19:15
Odpovědět  Albi

Kdyby jí to pálilo, tak ví, že poškodí tím utrácením víru v jejich válku, potřebu pomoci atd.

Bety
16. 10. 2023 11:26
Odpovědět  pedro

Vy naivo. Chová se přesně tak, jako kdekterý zbohatlík a to včetně těch našich.
My na tom ještě nejsme tak zle jako Ukrajinci a z pohledu toho, že veřejně a bez zábran ždímají prachy z daní všech možných států je to jen více nápadné. Ale kdekdo z nás už jistě narazil, nebo
aspoň slyšel o nějaké naši “celebritě” nebo o jejich zhýčkaných spratcích, takže byste měl pochopit, že jsou všichni stejně bezohlední, nafoukaní a normální občany mají za bláto pod svýma pozlacenýma nohama. A všechny by nás bez mrknutí oka odepsali, jen aby nepřišli o svůj “sladký život”, který si podle svého mínění plně zaslouží, protože jsou NĚCO VÍC.

Putinovec
16. 10. 2023 11:29
Odpovědět  pedro

To není náhoda , ale záměr . Když se používají k maskování skrytého řízení takovéhle primitivní figurky , tak už se předem počítá s jejich omezenou časovou životností .
Mouřenín posloužil , mouřenín zdechl .
Nebyl by problém nasadit na ně kurátora , který by je hlídal a dbal by na vytváření jejich “neposkvrněné” pověsti . Zde je naopak žádoucí , postupně je představovat nechápajícím telátkům jako odpad , který zneužil západní důvěru .
Tak jako vznikla uměle informačním prostředím vyvolána přesvatá benderovská ideologie , na kterou nejeden hňup okamžitě naskočil , tak stejným způsobem bude odpískána , až po likvidaci figurek , z důvodu jejich umlčení .
A davu se to musí podávat pomalu , aby si stihl udělat ten jediný správný názor , který mu v TV geblsovce přečte Nána ze čtecího zařízení .
A to už se bude rozjíždět ideologie nová , protože telátka se nemohou nechat v situaci , která by je mohla motivovat ke zločinu samostatného přemýšlení .

Veny232
16. 10. 2023 13:18
Odpovědět  pedro

To je v podstatě dáno už výchovou,taková je na Ukrajině Kultura,to je jejich folklor,urvi co můžeš a hraj si na paničku…o tom tam sní každé dítě…
Jsou to pozůstatky ještě z dob Cara.
Ty prvky v té kultuře jsou neustále…
Každá malá holčička tam chce být Carevna a procházet se v drahém kožichu…všem na očích.
To Kastovní uspořádání na Ukrajině nikdy nezaniklo.
Naopak bylo podpořeno jak Hitlerem ,tak Stalinem…každá strana měla vždy zájem na tom,aby tam zůstalo nějaké jejich pevné vedení, pevné rody…kasta s mocí.
No a ty děti to vidí, nic jiného neznají,žijí v tom od narození…vidí jak se ta společnost chová, že někdo je víc…a chtějí být také víc.
Vzdělání, atd mizerné…takže pěkná tvářička je způsob jak se dostat do lepší společnosti i s mizerným IQ…ostatně to platí asi všude na světě. 😀

pedro
16. 10. 2023 19:22
Odpovědět  Veny232

Jen jsem chtěl říct, že kdybych byl vůl a posílal tam prachy, tak co ta nána udělala a ještě i vyhodila prodavačku, už by nedostali floka.

Martin
16. 10. 2023 09:55

A židi se jenom chechtaj. Válka na Ukrajině a masové vraždění Slovanů mezi sebou je absolutní majstrštych židů. Nikdy to ani nepředstírali. V amerických médiích se o tomto masakru vyjadřují jako o nejlépe vynaložených prostředcích. Dohnat lidi, kteří před třiceti lety žili ve společném státě a kteří se od sebe odlišují méně něž my se Slováky k tomu, aby se mezi sebou vraždili jak zvířata, to dokáže jenom globální žiďácká mafie, která jako rakovina napadla celou postsovětskou východní Evropu.
Jak dáš židům šanci, tvůj osud je zpečetěn. Slováci si zvolili život, jak by dali šanci židama placeným stranám, židi by je příští rok nastrkali do masomlejna. To samé Maďaři. To samé už i Poláci. Jenom nejhloupější národ východní Evropy hned po Ukrajincích Češi lízaj židům kulky jak nejlepší zmrzlinu. Globální židi už Čechy okradli o všechno. Nakonec jsme přišli i o důchody a teď nás zadluží na desítky let dopředu. Takto dopadne každý, kdo se nechá ovládnout židama. Ještě jsme nepřišli o kejháky, jako Ukrajinci, ale žiďácká propaganda na tom usilovně pracuje, aby i Češi naskákali do masomlejna, protože přeci neexistuje nic lepšího než chcípnout za globálního žida.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ijn
16. 10. 2023 10:50
Odpovědět  Martin

to nás ještě opíchá globálním jedem za potlesku zkurvené české justice == v ní je penetrace vobřezanců nejvyšší!!!

Pilíře států EU jsou rozežrány vobřezanými smradlavými šmejdy,…..zbavit se jich je základ přežití civilizace,…. hlavně v Evropě,….!!!

Frank1
16. 10. 2023 11:17
Odpovědět  ijn

Zid Rychetsky z Ustavniho soudu zmenou volebniho zakona umoznil vladu peti stran (moznost vytvorit koalici stran, ktere by se jednotlive ani nedostaly do snemovny a dnes tam vladnou a maji ministerstva). Tim nevyhrala Babisova strana ANO. Volby byly navic zfalsovane, rozdil v poctu hlasu byl minimalni mezi ANO a Petidemolici. Babis nevyzadoval audit vysledku! Za to mu za odmenu definitivne uzavreli Capak kauzu, kterou ho po leta tyrali!

Helena
16. 10. 2023 11:29
Odpovědět  Frank1

Stejný scénář s volbami jede v Polsku. Magora Tuska chtějí protlačit za každou cenu. Amizločinci a bruselský kati nemůžou dopustit, aby se V4 postavila na vlastní nohy. Ale účast byla tak obrovská a PIS mělo asi 90%, že jim to zfalšování bude trvat několik dní.
Uvidíme, jestli jsou pšonci stejní idioti jako my, že si nechávají s..t na hlavu.

Albi
16. 10. 2023 16:28
Odpovědět  Frank1

ijn, Franku 1 i ostatní.

Měli byste aspoň trochu rozlišovat. Neházejme VŠECHNY židy do jednohoi pytle! Všechny ta historické exkursry do historie za “kořeny” Židů či Palestinců jsou dnes k ničemu. Soustřeďme se na přítomnost. Např. si přečtěte pohled a věci dokonaleji znalého::
https://zemavek.sk/rabin-weiss-za-holokaustom-antisemitizmom-a-izraelskym-terorom-stoja-sionisti/

Keď začali byť židia v roku 1938 atakovaní, zorganizovali stretnutie, na ktorom vystúpil a hovoril Chajim Weizmann: „Palestína nemôže prijať všetkých európskych židov. Chceme, aby šli s nami iba tí najlepší mladí židia. Chceme iba vzdelaných židov, ktorí vstúpia do Palestíny a ich cieľom je zvýšiť kultúru. Ostatní židia budú musieť zostať tam, kde sú, a čeliť akémukoľvek osudu, ktorý ich čaká. Tieto milióny židov sú iba prach na kolesách histórie a možno budú musieť byť odfúknutí. Nechceme ich pustiť do Palestíny. Nechceme, aby sa Tel Aviv stal ďalším podradným getom.“ Inak povedané – nechajme ich umrieť. Jediné, čo chceli, boli vzdelaní a kultúrni ľudia. Nepotrebovali obyčajných židov. Báli sa, že títo obyčajní židia prídu a zničia im celý sionistický plán, ktorý tak chceli.

Albi
16. 10. 2023 16:32
Odpovědět  Albi

Takže povedali: nechajme ich umrieť. Predstavte si to. Toto je prezident, prvý prezident, tvorca izraelského štátu.Oni majú tú drzosť hovoriť o holokauste a používať holokaust, aby vytvorili v ľuďoch pocit viny, a podporili tak vytvorenie štátu. Mali by sa skryť do dier od hanby za to, čo urobili počas druhej svetovej vojny. Milióny židov mohli byť zachránené v Maďarsku a tretina na Slovensku. A teraz majú drzosť hovoriť, že reprezentujú židov. Toto je zneužívanie holokaustu! Jediní, ktorí profitovali z holokaustu, boli sionisti, pretože každý trpel a teraz ho využívajú ako obchodnú dohodu. ….

Sme ignorovaní a oni sú akceptovaní ako tí, ktorí reprezentujú židov! Oni sú hlas, ktorý hovorí za židovskú komunitu. Takže to, čo robia Palestínčanom, sú jednoducho najväčšie prekážky a neľútostný zločin. Naša komunita je frustrovaná a ranená tým, čo urobili v našom mene, v mene ostatných ľudí – židov. Ale je to ešte horšie, pretože títo ľudia sú z moslimských komunít, a práve títo ľudia pomohli židom. Práve oni poskytli židom domov, zabezpečili im papiere v čase inkvizície a križiac-kych výprav v histórii. Dotklo sa nás, že sa toto deje v našom mene…..” Atd.

JoFa
16. 10. 2023 17:12
Odpovědět  Albi

“Všechny ta historické exkursry do historie za “kořeny” Židů či Palestinců jsou dnes k ničemu. Soustřeďme se na přítomnost.”
Tak najprv píšete toto a potom o holokauste, mimochodom holokaust máme na tanieri v správach skoro každý deň v mainstreame. Keď vraždia židov, tak je to holokaust a genocída a ako sa nazýva vraždenie nevinných Palestínčanov v Gaze, koľko rokov ich tam vraždia a o koľko územia už Palestína prišla za 70 rokov Izraelským rozpínaním? Ako sa hovorí tomu, keď natlačíte niekoľko miliónov ľudí do Gazy a ovládate im prísun vody? Vytvoríte konzervu a čakáte, kedy sa pokazí.

JoFa
16. 10. 2023 17:22
Odpovědět  JoFa

Putin povedal, že treba vytvoriť štát Palestína a urobiť dohody. Tento problém už trvá roky a nikto ho nerieši, preto Žirinovského predpoveď, nebola až taká ťažká, muselo to prasknúť, otázka je ako to skončí.

Albi
16. 10. 2023 22:02
Odpovědět  JoFa

Asi vám uniklo, že jsem kopírovala jen část článku z odkazu, uvedeného v tom prvním příspěvku.
Nevím tedy co mám společného s tím, co máte nebo nemáte denně na talíři vy.

A jistě jste si také všinl, že článek kritizoval SIONISMUS, nikoliv židy en bloc. A vytvoření státu Izrael s holocaustem víc než souvisí.

Jinak ten článek není ani tak historie, ale vysvětlení, jak Izrael vznikl a “podhoubí”, které vedlo k té nenávisti vůči Palestincům.
Chtělo by si přečíst aspoň delší část článku a neklouzat jen po povrchu.

Nakonec 70 let izraelského rozpínání není dosud žádná historie, ale časy, které ještě mnozí dobře pamatujeme,
Tím “exkurzem do historie” jsem myslela dohadování, před kolika tisíci léty který národ kde sídlil, jak se tenkrát jmenoval apod.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
JoFa
16. 10. 2023 17:50
Odpovědět  Albi

K tomu výlevu rabiho Weissa iba dodám, že mi to historicky pripomína P. pilát a umytie si rúk od zločinu. Chudáci židia, ako ich sionisti zneužili, taká paralela.

JoFa
16. 10. 2023 17:57
Odpovědět  JoFa

“Väčší hriech má ten, kto ma vydal tebe.” /evanjelium podľa Jána/

Frank1
16. 10. 2023 11:09
Odpovědět  Martin

Ne Cesi, ale jejich mocipani po zfalsovani voleb Zidem Rychetskym. Nenadavej Cechum, ty slovenske hovado! U vas jste chytrejsi? Vyhnali vas do ulic pote, co zavrazdili Kuciaka a vy jste to neprohledli. Vyhnali jste Fica a mate tam USaky, ztratili jste leta a Fico je tam znovu.

JoFa
16. 10. 2023 18:29
Odpovědět  Frank1

Nenašielsom nič čo by bolo nadávkou na Čechov v jeho príspevku, píše česky a je to Slovenské hovado? 10 palcov za túto špinu?
Vy ste volili prezidenta po nás a zvolili ste si sorošovskú gumu, tak čo tu vyskakuješ? Stratili sme len dva roky, kolko rokov to bude stát vás? Blbe!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Putinovec
16. 10. 2023 11:34
Odpovědět  Martin

I ten “žid” , coby nástroj v rukou Globalistů , používaný ke skoupení světa pomocí lichvy , bude začištěn a to hned po té , kdy jeho užitečnost už nebude užitečná .
To , co teď sledujeme , právě k tomuto scénáři směřuje .
A když si vzpomenete na to , jaký program má pro lidstvo Ten , kdo tyto nástroje vytváří a řídí , tak si uvědomíte , že se děje přesně to , oč se snaží .
Depopulace lidstva jakýmkoliv způsobem , který nevyvolá třetí světovou válku .

ijn
16. 10. 2023 13:45
Odpovědět  Putinovec

tak bylo vždy, silnější pes(žid) m”dá,…a oni si “suché větve” vyřezali ze svého etnika sami, pouze několik vyvolenců smí přežít (tak cca 10 rodinných klanů)

ANTIUKRAJINEC
16. 10. 2023 09:56

A čemu se kdo u ukrajinců diví???? :-O

Frank
16. 10. 2023 10:14

To zase někdo objevil Ameriku. Ta ukrošská banderovská pakáž se chová, jako by jí patřil celý svět.

Pijack
16. 10. 2023 10:15

Tomuto Ukrajinskému režimu uteklo za 10 let do světa 20 milionů obyvatelstva. Z bídy !!! Když jsme nadávali “na Rusáky”, podvědomě jsme věděli, že jde hlavně o Ukrajinu. Černobyl nebylo Rusko, ale Ukrajina. Ožralí Ukrajinci to nechali plavat… ale naše média dodnes svádí vinu na Rusko. Brežněv nebyl Rus, ale Ukrajinec… začínám si myslet, že Stalin věděl moc dobře, co jsou Ukrajinci zač, když tam chtěl zavést pořádek. My ovšem musíme pořád kdákat o zlých Rusech… i když se už 30 let ukazuje, že tím zlem je právě Ukrajina. A jaký národ, takoví jsou politici. Místo prosperity a svobody nad “zlým Ruskem”, které jim dalo samostatnost, chtěli Rusko vyhladit. Stejně jako Hitler. Vyřvávali, provokovali… a lidé trpěli, tak utíkali. 20 milionů je panečku hodně lidí, to těm zfetovaným neonacistům ještě nedocvaklo?

Albi
16. 10. 2023 16:43
Odpovědět  Pijack

Vida – když se chce, rozlišovat jde. Jen na židy se pohlíží jako na jednolitou masu lidí, stejných do posledního detailu.
Je to pohodlnější, přemýšlet se nemusí a viník je vždy po ruce.

Otázka: Oč jsme potom lepší, než ti židovští sionisté? Rozdíl bude snad jen v tom, še sionisté jsou schopnější si své prosadit s využítím chyb jiných a bezprecedentní soudržností.

zuzana
16. 10. 2023 10:18

Evropská unie by už příští týden mohla schválit omezení soukromých zpráv

Jeden z těch, kteří se proti kontroverzním chystaným pravidlům důsledně staví, Německý poslanec Evropského parlamentu (EP) a právník Patrick Breyer, na to reagoval opětovným varováním, že bez ohledu na některé drobné změny, pokud bude zákon přijat, bude fakticky znamenat konec řádného šifrování a soukromých zpráv v EU.

https://aktax.cz/evropska-unie-by-uz-pristi-tyden-mohla-schvalit-omezeni-soukromych-zprav/

Pavel z Moravy
16. 10. 2023 15:31
Odpovědět  zuzana

Rozčilováním si všichni zkracujeme život a na to oni čekají. Nemá li problém řešení, starosti nepomohou. Jaké generace zde od převratu vyrostly, takový zde bude život otroků této kolonie. Tento národ duševně nemá na to, aby vyzrál a pochopil co se děje, takže skončí jako poslední z posledních. A s tím nikdo z nás nic neudělá. Historie se často opakuje, nu a tento národ si opět zopakuje tu porobu do které ho vlastní zaprodanci a grázlové dostali. Můžete mi spílat ale nic na tom stavu duševní vyprázdněnosti tohoto národa nezměníte. Ale pro staré mám dobrou zprávu, my už to nějak doklepeme, horší to bude se všemi těmi zlatíčky.

Miro 2
16. 10. 2023 10:55

A co se od ní, od ukrajinské carevny dalo čekat. Zatímco její manžel, ukrajinský car jezdí po světě, kde ho ani nikdo nepozval a přednáší tam svoje požadavky, kolik a jakých zbraní a peněz mají Ukrajině poslat, tak carevna navštěvuje v New Yorku nejdražší butiky a zlatnické obchody, kde utrácí miliony dolarů, které byly Ukrajině darované kolektivním západem na její obranu. To se nám to žije, když nám všichni obdarovávají a půjčují!!! Ale co ti ostaní, vojáci a civilní obyvatelstvo?

Standa
16. 10. 2023 13:12
Odpovědět  Miro 2

Ukrajina prodána. A kdo je novým majitelem Ukrajiny?
 
Zastavení třetiny plynových dodávek z Ukrajiny má na svědomí americký Pentagon, který podmínil souhlas Kongresu s mamutí válečnou půjčkou zastavením transportu ruského plynu do Evropy! Toto je válečný zločin USA proti celé Evropě! Pokud Kyjev nezastaví alespoň část ruského plynu do Evropy, tak americký kongres neschválí, či výrazně omezí disponibilitu s obrovskou válečnou půjčkou ve výši 40 miliard USD Ukrajině. A protože Kyjev půjčku nutně potřebuje, tak na toto vydírání musel v úterý přistoupit – i když tím přijde o miliardy dolarů za tranzit ruského plynu do Evropy.
 
Úvěr je zajímavě koncipovaný, protože věřitelem úvěru není americká vláda, jak by se dalo předpokládat, ale přímo Federal Reserve, tedy americká centrální banka. Jinými slovy, za tento úvěr nebude Kyjev dlužit Washingtonu a jeho vládě, ale bude dlužit FEDu. A to znamená co?
 
Že bude dlužit Domu Rothschild napřímo. A je to venku!!! Prostě židovský prezident Ukrajiny z Krivoj Rogu zadlužil zemi u sionistických Rothschildů. Svůj ke svému!?!
 
A teď už si naivní(?!?) Ukrajinci mohou rovnou vystrojit své pochorony, protože z tohoto dluhu už se nevyhrabou!

Standa
16. 10. 2023 13:15
Odpovědět  Standa

Zelenský byl do funkce “dosazen” právě proto, aby předložil Rothschildům celou Ukrajinu na talíři. A k tomu teď došlo. Ale Ukrajinci o tom zatím vůbec nic neví. Jsou ve válečném stavu a v tom drží veškerou neomezenou moc jen prezident jako vrchní velitel a celá činnost parlamentu je tak suspendována!Takže Volodymyra Zelenského stačilo podmáznout, strčit mu kokain pod nos (obrazně i doslova), vložit $$$ na jeho účty ve Switzrlandu, v Panamě, v Belize…(!?!)Volodymyr Zelenskyj, který mj. figuruje ve svodkách Pandora Papers, je zkorumpovatelný tak snadno, že snadnější to už být nemůže a Ukrajina je už majetkem Rothschildů!

Standa
16. 10. 2023 13:23
Odpovědět  Standa

A, aby bylo jasno!V. Putina na druhé straně barikády zjevně drží na uzdě pro změnu Berel Lazar (nejvyšší židovská autorita v RF) – viz ta neuvěřitelná omluva Izraeli za výrok Sergeje Lavrova o původu Adolfa Hitlera.
 
Hotovo, vymalováno a největší konceptuální kolaboranti mohou teď začít řvát “SlavaUkraini!”  Ani jim nedojde, že Ukrajina právě dostala nového majitele! ————————
 

A douška na závěr:P. Fialapodepsal obrovský dluh na obnovu Ukrajiny. Ale podepsal i to, že ČR bude platit i úrok!!! Každý rok půjde 0,5 mld. z našeho rozpočtu! Zdá se, že aby to ČR vůbec mohla zaplatit, začne výprodej půdy naší země!?!
SMRT UKRAJINĚ!

Helena
16. 10. 2023 13:38
Odpovědět  Standa

Ani nevíte, jakou máte pravdu. My už jsme totiž průtokový penězovod na ukradinu i na západ dnes!! Ti hajzlové dosazení do vlády se všude uklánějí a říkají jen: ANO PANE !! Proto jsou tu daně a ceny nejvyšší na světě k poměru mezd. Platíme všechno a všem. Proto nejsou léky – cpou je na ukradinu a platíme jim je. Proto jsou energie i PHM astronomických cen.

Frank1
16. 10. 2023 11:05
Frank1
16. 10. 2023 11:20
Frank1
16. 10. 2023 11:37

US Zide puvodem z Ukrajiny Nulandova, Blinken a dalsi zadelali na valku na Ukrajine a udrzuji ji. Podarilo se jim postavit proti sobe Slovany Ukrose a Rusy, oba maji vynikajici bojovniky. Rukama Ukrosu, zbranemi a podporou NATO a US Army, miliardami $, uvalenymi sankcemi chteli Rusko vykrvacet, porazit a srazit na kolena. Nepovedlo se a bude to mit dusledky pro cely KoZa. Je to nevyhlasena valka mezi Ruskem a svazkem NATO- US Army, kterou zapad prohraje. Bude to mit nedozirne dusledky pro KoZa.

zuzana
16. 10. 2023 12:05

Proti zemědělcům se rozpoutala válka, která je může vyhnat z půdy, na níž hospodařili po celé generace. Malé a středně velké farmy zavírají své brány, a tak mohou půdu získat vlády a korporace. Ti, kdo mají půdu pod kontrolou, ovládají dodávky potravin a spolu s nimi i lidi.

https://aktax.cz/cilem-agendy-2030-je-zadni-zemedelci-zadne-potraviny-pokud-nemuzeme-vlastnit-majetek-stavame-se-majetkem/

Standa
16. 10. 2023 15:59
Odpovědět  zuzana

Hezkýýý! Jdu na wc snížit emise! Žádná čočka, fazole,hrách ,buráky, já se s toho asi skutečně pose.u.Hovězí je nebezpečné…krávy také ser.u co2. V Austráli prý budou chovat místo krav klokany ( mají méně emisí)!A , co hroši? Ti neser.ou? A sloni?A, co na to černoši? Ti nekálejí i v Čechách?UkrFaš si ani neumívají pr.ku!….A ptáci ser.ou na všechno.
Zrušíme kompost ,guano…budeme ekologičtí do …..slušně řečeno….

Standa
16. 10. 2023 16:06
Odpovědět  Standa

A nebudeme hnojit …močůvka, hnůj je také neeeé na pole a budeme z ní vyrábět potraviny! Žerou cvrtičciííí močůvku?Jakou má potkan výživnou hodnotu?
Jdu se ,, ekologicky,, vych….počůrat! Zakážou mi to také?
Ale dusík do třaskavin….jjo toho máme hafo…

Autor
16. 10. 2023 16:43
Odpovědět  zuzana

Má to jednu vadu. Tohle se jim nejspíš povede zavést – na čas – pouze na Západě, tak jak si představují. Tím pádem ONI budou nakonec tou snadnou kořistí a o všechno nakonec stejně přijdou. A to je jen k tomu, že nebudou tady na Západě ani schopni konkurence, protože si zničili vzdělávání, zničili si průmysl i zemědělství. A nevěřte tomu, žetřeba USA se dokáží pozvednout dříve, než za dvacet let na bývalé úrovně. Ale to by museli začít teď a hned a nekompromisně a protože to neudělají, dopadne to, jak jsem napsal na počátku. Prostě zákony rozvoje společnosti jsou skutečně nekompromisní a nepodplatitelné, protože reagují na chování “elit” a právě Ukrajina a její vedení je toho názornou ukázkou, stejně jako všude, kde vládnou liberálové.
A svět se se Západem bude muset vypořádat tak, či onak, protože Západ svojer epozice dobrovolně neopustí ani za “Mars a Měsíc” …
Je to zákonitost chování potomstvených, rodových elit (Západu) – to “povolení” Ukrajině -, kdy se postupně přes všechnu snahu nastoluje se železnou pravidelností degradace. Tomu se nedá vyhnout. Všechny – např. královské dynastie nakonec tak dopadly, jejich schopnosti upadaly.

Dag
16. 10. 2023 12:07

Mně stačilo před časem video z komediální akce,kde hrál s kumpány bimbasem na klavír.Už tehdy jsem se zděsila, co je to za člověka,když si za tohle nechá platit.Jak děvka své tělo zpeněžil před publikem. Nic mu nebude svaté..

José
16. 10. 2023 12:07

Nedivte se, oni sami od sebe nic jiného neumí, jsou jen přesným obrazem svých chlebodárců a loutkovodičů. A ti se zase nápadně podobají Titanicu. Do podpalubí se hrne voda, ale na horních palubách se stále tančí.

Veny232
16. 10. 2023 13:10

Tak ona není moc inteligentní,jak se dalo poznat…
Kdyby neměla pěknou tvářičku a nepadla do oka komediantovy. Tak někde uklízela…
Takže se na ní nelze zlobit…
Možná jí inteligence stačí tak akorát na to,že by si měla užít dokud má čas…

Standa
16. 10. 2023 13:18
Odpovědět  Veny232

Normální ženská.
Takže…zlobit se LZE”

Veny232
16. 10. 2023 13:37
Odpovědět  Standa

😀

Karel
16. 10. 2023 13:52

Oba manželé Zelenští jsou primitivní židonacisté. Jejich touhu po životě na vysoké noze jim ale musí zajistit západ. Podobně uvažují američtí černoši.

Standa
16. 10. 2023 15:18
Odpovědět  Karel
Standa
16. 10. 2023 15:21
Odpovědět  Standa

A,co s nám to děje v Česku ? Držet hubu a krok! Spolu s Fialou zvítězíme!

Pavel z Moravy
16. 10. 2023 15:12

Takových jako ona a on je mnoho, jen to lépe skrývají. V buržoazně liberální žumpě to ani jinak fungovat nemůže.

Polo 2
16. 10. 2023 16:21

Kdy konečně svět a politici v něm pochopí co jsou tihle zač, jen vyděrači, co vysávají ze státu miliardy , nic jiného

Jura S
16. 10. 2023 18:03

Čeští “chciválkové” mezi tím vybírají po desetikorunách na tank Tomáš a raketomet “Mikuláš”, nebo jak to pojmenovali mentálové z neziskovky “zabij rusa” …(dotované za našich daní) . Zelenský si nakrad nejméně 1,5 miliardy dolarů (rok staré údaje), co se divíte, že jeho fena utratí za den milión dolarů… čurráčí chciválkové se na to složí ani vlastním děckám na vánoce dárek nekoupí….

Spam Gaheris
16. 10. 2023 18:53

Plácla se přes kapsu, přeci není nějaká hej nebo počkej, kdo ví kdy se tam zase dostane! Pracovala 25 hodin denně protože bez oběda. Takže si našetřila. Jen jsem zvědavej jak si vedla na nákupu naše soudružka politická komisařka?

Janaz
16. 10. 2023 19:01

Tak to dopadne, keď sa hovno dostane na policu a myslí si o sebe, že je torta.