blogpolitika

Zdá se, že samolibý premiér Fiala zcela zdráv ještě není

Fialova vláda již bezmála dva roky provokuje občany a dále štěpí společnost. Události posledních dní nasvědčují, že ve vládním asociálním kurzu se nic měnit nebude.  Fialovy zdravotní potíže započaté po jeho skončeném předrahém africkém turné za peníze daňových poplatníků zřejmě budou déletrvajícího charakteru. Nasvědčuje tomu další z jeho nepovedených výroků, kdy na tiskovce vlády k chystané stávce 27.11.2023 prohlásil  “Tuto konfrontační politiku odbory mají prakticky od nástupu naší vlády,”  Pokud by byl premiér Fiala zcela zdráv, pak by již dávno předal bossovi odborů, „aspeňákovi“  Středulovi  bramborovou medaili ( z úsporných důvodů), za jeho dosavadní vládní podporu při devastaci našeho státu. V realizaci vládní politiky spočívající ve vyhladovění veřejné služby a  znehodnocování financí občanů na úkor všestranné pomoci Ukrajině, včetně vyhazování desítek miliard korun ročně pro naši armádu v podobě nákupu amerických zbraní  v době, kdy náš největší „spojenec“ USA  s financováním konfliktu začíná mít problémy.

    Současný stav společnosti za dva roky vládnutí současné prozápadně směřované vlády samolibého premiéra „Nutely“ zapříčinil, že poddaní přestávají býti  oddaní, začínají zlobit, stále více občanů naráží na pomyslné dno.

   Nedávno nám premiér vyslal jeden ze svých mnoha  jeho signálů, a sice něco o „Restartu ČR“. Pokud to bude v duchu předvolebních slibů typu  „Změna, které můžete věřit“, pak bude jen otázkou času, kdy občané pošlou tuto vládu předčasně na smetiště dějin.

   Podobou  skutečného restartu  by se mohl Fiala inspirovat od slovenského premiéra R.Fica, se kterým absolvuje v pátek 24.11.2024 společnou návštěvu v Praze. Říká se, že každá rada je drahá. A tak místo restartu našeho státu je pravděpodobnější následný  profesůrkův  rekondiční  lázeňský pobyt ve sponzorované Barmě.

                    Miroslav Kavij

sdíletj na

47 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pijack
23. 11. 2023 10:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Přepište slovník. Předpodělanost se stala nemocí 🙂
Jasně že Fiala je zdráv. Jen se bojí chodit mezi lidi. Na Národní třídě by ho chtělo hodně lidí vyfackovat.
Horší už je to z psychickými nemocemi. Pokud je Fiala psychopat, lépe sociopat, pak je to psychické onemocnění a bylo zjistitelné již před volbami. Ovšem pravda je, že se ho snažili nainstalovat k moci právě pro tyto “schopnosti”. Sociopati se lidí bojí 🙂

Slovan
23. 11. 2023 10:29
Odpovědět  Pijack

Tak na to zapomeň !! Možná že by chtělo, to ale by bylo vše. To se s tebou klidně vsadím. Jedině nějaký “hrdina” který by měl posychrováno zhůry, že se mu nic nestane. Co Rakovina? si tak pochodoval jakoby to tam osvodil. Ha. Bojíme se a moc. Ale to jsou Češi.

Lostris
23. 11. 2023 10:50
Odpovědět  Slovan

Je dost dobře možné, že ho v Africe píchla nějaká ta jejich muška anebo mu nepřevařili vodu….

Pavel z Moravy
23. 11. 2023 12:08
Odpovědět  Slovan

A co nám pomůže odstavení jednoho fialového, když dalších škůdců za rohem čeká na jeho post a další škůdci řádí v zemi jako pominutí a státní zástupci a soudci mají před očičkami vlčí mhu. Změnit systém nikdo nechce a v této sračkárně to bude stále stejné. To takový Blaha na Slovensku je jiný borec. Se sluníčkářskými médii a Čaputovou rozvazuje kontakt, myslím tedy Smer a jak říká budou podporovat důchodce a jiné. Letos jim k vánocům vyplatí 300 a příští rok 600 Eur a nepodepíše tu prasárnu s WHO. A víš, že vnuk Charlese de Gaulla, Pierre chce ruské státní občanství, neb v Rusku se ctí jako základ rodina a on ctí odkaz dědy, který propagoval vzájemný respekt mezi státy. Frantíci jsou prý v šoku. Tak ať jsou, ať mrchy poznají, že tu žijí ještě normální lidé. U nás je na r
ozumové základně klid, neb tady žádná není. Tak se měj.

Pavel
24. 11. 2023 17:34
Odpovědět  Pavel z Moravy

A toto zase hlásá naše loutka z hradu : https://topwar.ru/230900-prezident-chehii-nazval-rossiju-glavnoj-ugrozoj-zajaviv-o-podgotovke-nato-k-konfliktu-vysokoj-intensivnosti.html
To už není ani na odvolání to je jen na lidový soud!!!

Pavel z Moravy
23. 11. 2023 12:19
Odpovědět  Slovan

A všimni si jedné zvláštní věci. Jak jde o tohoto vůdce a jeho smečku, moc příspěvků zde nenalezneš. Že by, že by to nebylo vhodné téma? A to přitom on a jeho ekipa nás vedou do sra.ček. Jinak jsou zde všichni plni proslovů.

Ladislav 💤
23. 11. 2023 14:00
Odpovědět  Pavel z Moravy

Protože se nikdo nechce zamazaz fašistickým lejnem jak Fylaja! Ten nestojí ani za odplivnutí!. A o té jejo zrádné smečce umouněnců jabysmet!

EvaK
23. 11. 2023 20:38
Odpovědět  Slovan

Rakovina je Rakušan? Na yootubovém kanále paní Bobošíkové bylo video, kterak je obklopen bodygárdy, kteří dávali velký pozor, aby se k němu nikdo nepřiblížil. Tuším jich bylo pět.
A náš prezident PePa 107 jich měl okolo sebe dokonce 10 nebo 11. A paní prezidentová se zrovna neusmívala, když tam dav pokřikoval hanba prezident.
Tak nevím kde jsou další videa, lidé to natáčeli.
Oni se hodně bojí.

Slovan
23. 11. 2023 20:46
Odpovědět  EvaK

Tak je to možné že se bojí, já to neodhadnu. Ale asi něco na tom bude. Volal mě kámoš, že v Bulharsku zarazili tu výstavbu plynovodu co jim KoZa naordinovala a že obnový ruskou trasu, něco se tam prý děje. No a to se klidně může stát, že tuna bude do Vánoc také chumelenice vod Čoudelky.

katango
23. 11. 2023 10:39
Odpovědět  Pijack

Psychopatie NENÍ duševní onemocnění. Je to porucha. To je velký rozdíl.

Albi
23. 11. 2023 11:25
Odpovědět  katango

A zdá se, že jeho porucha je jednak neopravitelná, ale i kdyby byla, nemáme kvalifikované opraváře. Klima-alarmisté a LGBTQ+ tu kvalifikaci nemají ani na úrovni domácího kutila bez praxe.
.
A co se tak dnes dělá, když se porouchá lednička, pračka, auto?
Koupí se nové, tím i modernější a úspornější a staré se ekolologicky zlikviduje. A přesně TO je jediná cesta k záchraně planety i národů. Jiná neexistuje!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
František
23. 11. 2023 12:52
Odpovědět  Albi

Opraváře máme.. Jmenuje se OKAMURA. Ale máme taky hodně pitomců, kteří to nevidí nebo nechtějí vidět. K naší škodě.

Helena
23. 11. 2023 12:54
Odpovědět  František

B I N G O !!!!!

Albi
23. 11. 2023 17:19
Odpovědět  František

To je bohužel pravda. Ale přečtěte si v Protiproudu zajímavé (a schůdné) řešení:
https://1url.cz/kuTwV
V kapitole “Pryč!” (druhá polovina obsáhlého článku) se píše:
“Je přímo obludné zůstávat v NATO – a vršit další a další „spolupodpisy“ na jeho krvavých nájezdech, které stále více a více přibližují svět jaderné apokalypse. Z parlamentních (i neparlamentních) stran a hnutí jen málokteré otevřeně říkají: Pryč odtud! V parlamentu je to jen Okamurova SPD. A mimo parlament?

Právě se na scéně objevila Aliance za nezávislost ČR. , kteří přišli s originální myšlenkou: Po uplynutí dvaceti roků od vstupu má každá členská země NATO právo z aliance vystoupit – pouhým oznámením Washingtonu. A do roka je pryč. Píší v tomto smyslu dopis gerontovi Joe Bidenovi (třeba mu to někdo přečte).
Jasně že se jim vládní moc vysmívá. Ale současně musela připustit, že takové ustanovení skutečně existuje. Takže to chce jen „maličkost“: Aby voliči „pustili“ do parlamentu (a vládních postů) strany, které jdou do voleb právě s tímto programem (obdobně jako s vystoupením z EU). ….. “

Albi
23. 11. 2023 17:25
Odpovědět  Albi

A tady je seznam subjektů, které se spolu dohodly:
https://www.czechfreepress.info/uvadime-videa/aliance-za-nezavislost-cr.html
Např. (celý seznam se sem asi nevejde):

Aliance národních sil (PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D.),

Dělnická strana sociální spravedlnosti (Mgr. Tomáš Vandas),

Národní demokracie (Adam Benjamin Bartoš),

Sdružení pro republiku – Republikánská strana Československa (PhDr. Miroslav Sládek),

Rozumní (Mgr. Petr Hannig),

Bezpečné ulice (Hana Pavlíčková),

Hnutí PES (Jiří Janeček),

Občanské hnutí (Pavel Krejčí),

Čistý kraj (Milan Poláček)

Národní mládež, z.s. (RNDr. Jan Sedláček)

Spolek věřitelů a přátel práva, z. s. (Zbyněk Prousek),

Svobodná Morava, z.s. (Josef Bartošek), + další 4

Jedním z důležitých cílů konference bylo slavnostní ohlášení vzniku Aliance za nezávislost ČR, která vyrůstá z kmene zmíněné platformy. Pod tímto názvem totiž budeme kandidovat do parlamentu Evropské unie. Viděli jsme, jak se europoslanec Nigel Farage spolupodílel na Brexitu. Naši europoslanci se budou podílet na Czexitu v čele s lídrem společné kandidátky Ing. genmjr. v.v. Ing. Hynkem Blaškem.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
23. 11. 2023 12:04
Odpovědět  katango

.. v diskusním prostředí, kde celkem málokoho trkne rozdíl mezi psychopatem a sociopatem, je vaše věcná připomínka “jen prachem větrem unášeným…”

katango
23. 11. 2023 14:10
Odpovědět  Boomer

To jo, ale co nadělám, psala jsem, že jsem z učitelský rodiny. A k tomu ještě, když čtu bludy z oboru, kterej jsem dělala 40 let, nemohu nezasáhnout.

Boomer
23. 11. 2023 17:40
Odpovědět  katango

.. to vám slouží ku cti, ovšem účinností se to zdá být na úrovni nošení sov do Athén…

katango
23. 11. 2023 21:36
Odpovědět  Boomer

Náhodou, jednou jsme s mužem vezli dříví do lesa.

Standa
23. 11. 2023 22:22
Odpovědět  katango

Kata, tuhle se mě na chalupě stalo( s doslechu). Někdo si odvezl dříví z lesa( cesta je nejasná), Složil jsi je u sebe dvoře,ve vsi.Někdo na něj ječel, že jsou to jeho kulatiny. Tak mu řekl,, tak já vám to dám na váš dvůr, přivezu!Cca 100 m.,,NE , MUSÍTE TO ODVÉST ZPĚT DO LESA A JÁ SI TO ODVEZU SÁM!
Chápete TO?
Kam se na to hrabou SOVY! Zlaté,, prcinky””

Albi
24. 11. 2023 01:04
Odpovědět  Standa

Nebyl to nějaký vládní politik? Logika by tomu nasvědčovala. 🙂 🙂 🙂

Markýza
24. 11. 2023 09:02
Odpovědět  katango

Lesu se vždycky šikne nějaké dříví navíc. on si poradí.

Boomer
25. 11. 2023 08:58
Odpovědět  katango

pro: katango, 23. 11. 2023 21:36

..inu, já si do svého lesa vyvážím prořez z ovocných stromů na zahradě, nakopím a nechám zetlít. Les potřebuje humus a tak mu z opačné strany vracím něco z toho, co jsem si z něho vzal. Nebudu to jen tak zbůhdarma pálit na hromadě…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gales
23. 11. 2023 15:45
Odpovědět  Boomer

Hlavně že ty si chytrej jako ho*no na pěšině.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
23. 11. 2023 17:37
Odpovědět  Gales

.. no vy ale musíte bejt fest blbej, když vám připadá chytrý i ho*no na pěšině. Základní hygienické úkony zvládáte sám nebo s dopomocí?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Standa
23. 11. 2023 22:28
Odpovědět  Boomer

Boo, někdo musí být chytrý, i když neví , jak chytré je to ho.no. Možná, že si s ním Gales asi dlouho mazlil. Hlupák neví , že je hloupý! Jinak by nebyl hlupák!

Boomer
25. 11. 2023 09:08
Odpovědět  Standa

pro: Standa; 23. 11. 2023 22:28

Blbost musí bejt, protože kdyby byli všichni chytrý, bylo by na světě tolik moudrosti, až by z toho lidi byli blbí. (Švejk)

Nejčastější věta, kterou v životě od blbců slýchám, je: ty seš nejaké chytré, co?!!! Tak co jiného jim na to má člověk odpovědět, než: Ano, jsem…

Pijack
23. 11. 2023 12:56
Odpovědět  katango

Díky za osvěžení vědomostí 🙂

Putinovec
23. 11. 2023 12:28
Ohodnotit příspěvek :
     

A zbývá si položit jednu důležitou otázku , tvořenou více podotázkami .
Byla to náhoda , že se socialistický BLOK “sám” rozložil ?
Byla to náhoda , že bývalý socialistický BLOK byl záměrně doveden ke krachu a bídě ?
Byla to náhoda , že byl změněn zákon o volbách tak , aby mohla prolézt nevolitelná verbež z pětismradu ?
Byla náhoda to , že byl zvolen pRezidentem pseudokomunistický poskok ?
Je náhoda to , že jsou schválně vytvářeny procesy a to nejen v ČR , aby nastal sociální výbuch ?
Je náhoda , že “náhle” “samo od sebe” došlo k probuzení šmejdů , jakým je Středula a spol , kteří pouze plní rozkazy svých majitelů ?
Je to postupný proces , kde je za chodu přenastavováno směřování podle toho , co stačí řídit ten , kdo tyto procesy předem připravuje .
Sebranka z pětismradu společně s PePou byla dosazena , jako spouštěč manévru přeformátování ČR . A to je podprocesem spouštěcího manévru , přeformátování vých. a stř. Evropy , kde stále nic není plně rozhodnuto .
Ono k přeformátování dojde , ale ještě není jisté , čí Koncepce tento proces řízení převezme a dovede tak do svých cílů .

Putinovec
23. 11. 2023 12:39
Odpovědět  Putinovec

A když se dobře podíváte , tak stejný proces proběhl v SR , jen v jiných kulisách . Dosazení sebranky , dotlačení státu k sociálnímu výbuchu , odstranění sebranky a změna řízení , na už jiných základech státu .
My jsme ve fázi odstraňování sebranky , kdy se vynoří ten “hodný” policajt , kterému máme z vděčnosti líbat ruce . A k tomu to postrkuje všude nasazená sebranka z Aspen Institutu .
A pokud se nad tímto zamyslíte , tak zbývá si zodpovědět tu nejdůležitější otázku : Děje se to všechno samo , nebo je to řízeno ? Když je to řízeno , kdo to řídí z nadstátní či Globální úrovně a jaké má cíle řízení ? A když budeme vědět kdo to řídí a kam to směřuje , budeme schopni sestavit svoji Koncepci řízení , která bude odpovídat požadavkům toho , jak MY chceme žít své životy a na tomto základě do těchto procesů vstoupíme a dovedeme je do svých cílů ,
Každá cesta by měla začit tím , že si člověk uvědomuje kam jde a co tím chce docílit . Jinak se mu může stát že dojde tam , kam nechtěl . A to se týká i celých supersystémů – společností , národů , lidstva jako celku .

Pavel z Moravy
23. 11. 2023 13:56
Odpovědět  Putinovec

Je to tak.

Frank
23. 11. 2023 12:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak dávno je zřejmé, že profesor Nutella není duševně zcela zdráv. Normální jedinec se takto chovat nikdy nemůže. A navíc je to klaun.

František
23. 11. 2023 12:57
Odpovědět  Frank

Prof. Nutela to udělal schválně. Dostal rozkaz nasrat lidi aby se vzbouřili. Kdo na to čeká je otázka.

katango
23. 11. 2023 14:13
Odpovědět  Frank

Nutella netrpí duševní nemocí v pravém smyslu slova. Je to zbabělec, naprostý blb, co postrádá základní sebereflexi, namistrovanej nýmand, řiťolezec, slavomamem posedlej Čingašgůk (copyright R.Kipling, Stopka a spol).

st.hroch
24. 11. 2023 08:32
Odpovědět  katango

Tak tohle se mi zdá nejblíže pravdě! Ano, nejspíš je to synergie celé řady Vámi vyjmenovaných odporných vlastností. Pyjalenkovu prázdnotu v očích nezakryjí ani brejličky.

Slovan
24. 11. 2023 12:47
Odpovědět  katango

Hezká diagnóza. Hešlo to zkrátit a napsat krypl? 🤣🤣

katango
24. 11. 2023 19:32
Odpovědět  Slovan

Ne. To ani zlomkem nevystihuje realitu.

Standa
24. 11. 2023 20:50
Odpovědět  katango

A, juž jsme zase u toho!Krypl, dement , idiot,imbecil jsou lékařské pojmy..na konci chodby je Fiala .Nedávno se tu to probíralo.Takže…kryplové jsou všichni Češi , kteří se nyní nepostaví( myslím proti tomuto režimu).,, Nepostavit ” je dvojsmils…,,Realita” je fikce saturována propagandou!… Metrixs?

Gales
23. 11. 2023 15:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Měl by mít rekondiční lázeňský pobyt v zařízení kde se nosí pruhovaný oděv.

jan
23. 11. 2023 16:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Jedna věc mi nejde do hlavy. Jak idiot může vyprovokovat a rozdělit společnost? Zřejmě tak, že je onou společností považován za zdravého. Proto je asi nutné něco ocitovat ve vztahu k onomu autistovi:
“Poruchy autistického spektra (PAS) 
Těžké vývojové poruchy projevující se v raném dětství, projev od narození nebo v období kolem 2-3 let • Charakteristické tři oblasti deficitu − kvalitativní zhoršení sociálních interakcí − komunikace včetně řeči − omezené (případně stereotypně se opakující) repertoár zájmů a aktivit • Deficity patrné ve všech situacích.”
https://is.muni.cz/el/1421/jaro2013/PSA_060/MR_PAS_podklady_IS.pdf

katango
23. 11. 2023 17:39
Odpovědět  jan

Přidejte stereotypní pohyby.

jan
23. 11. 2023 18:41
Odpovědět  katango

To patří do té komunikace nebo-li řeč těla.

Markýza
23. 11. 2023 20:06
Odpovědět  jan

V tomto konkrétním případě bez interpunkce, bez diakritiky a taky bez intonace 😎

Jura S
23. 11. 2023 19:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Já bych sračkoida Fialenkaa viděl i jako přínos k opravdové demokratizaci, kdo jiný byl jako zástupce “KOZY” tak imbecilní ? I opravdové zaryté voliče ODS musí tahle kreatura iritovat, pokud mají IQ nad hranicí prezidenta PePa…

sergej
24. 11. 2023 00:02
Ohodnotit příspěvek :
     

🙂 Profesoři bývají roztržití a se ztřeštěnými nápady ale tady se zdá že vás bere stabilně u hub jak “aktivní krotitel
..(nezdálo se jim snad v africe s poznámkou že div že se neurazil že nekomunikují tamtamy s opičími kůžemi bubínků a kouřovými signály, co je asi mohlo napadnout že jo 🙂 )
v cirkuse bláznivého principála. A asi nejednoho ale o to víc má diktát nevolníkům?
Taškařice kocourkov hadr.

Jura S
24. 11. 2023 15:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Pár hodin mučení na STB by mu prospělo, třeba by něco vykvokl, kdo za imperialisty jej řídí :-))) Výslech by mohl vést generál PePa, je to ráznej chlap…. zkušenosti má, jistě měli dobré kurzy mučení… jak za komára, tak pak v hNATO….

jiří
24. 11. 2023 23:00
Ohodnotit příspěvek :
     

comment image