Zastavte to šialenstvo , lebo sa nakoniec  tou Slovanskou krvou udusíte

  Zastavte to šialenstvo , lebo sa nakoniec  tou Slovanskou krvou udusíte

  Nepochybně nejsilnější parketou   příštího prezidenta ČR  Petra Pavla bude další zatahování země do ukrajinského válečného konfliktu mezi RF a NATO,viz  jeho  výroky poskytnuté  těsně po svém zvolení světovým médiím.

   Zatímco pro francouzskou agenturu AFP řekl, že spojenci by měli při podpoře Ukrajiny projevit více odvahy a navrhuje proto ,aby Západ Kyjevu poslal veškeré dostupné zbraně kromě jaderného arzenálu,v rozhovoru pro rozhlasovou stanici Deutsche Welle náš  prezidentský generál sdělil, že země Severoatlantické aliance by měly vážně uvažovat o vyslání stíhaček na Ukrajinu.

      Co na tom, že zástupci Pentagonu zákonodárcům Výboru pro ozbrojené služby americké Sněmovny reprezentantů sdělili, že získat  zpátky Krym  se Ukrajině brzy nepodaří, Petr Pavel  nic jiného než porážku ruských vojsk nepřipustí !

Velmi brzy vzaly za své sliby Petra Pavla  , že bude usilovat  o spojování  národa a  nikoli jej rozdělovat, jak to dělal ( podle něj) končící prezident Miloš  Zeman. Dalším zatahováním  ČR a jeho občanů  do války na Ukrajině ( ani jiných konfliktů pod hlavičkou NATO)  svůj  příslib splní jen stěží.

    Co tak nechat se inspirovat  vystoupením europoslance Miroslava  Radačovského, který ve svém vystoupení 2.února 2023 v Bruselu  říká : „V súvislosti so summitom EÚ – Ukrajina mám jednu pragmatickú otázku: Všetci sme presvedčení , že spolu s USA porazíme Rusko. A máme aj alternatívu B ? A čo keď to Rusko neporazíme? Zatiaľ sa to nikomu v histórií  nepodarilo. Ako Slovák a Slovan  sa chcem opýtať  naších západoeurópskych priateľov. Vaši otcovia  a starí otcovia  v boji proti Rusku počas 2. svetovej  vojny zavraždili okolo 20 miliónov  Slovanov ,Rusov , Bielorusov, Ukrajincov, Srbov a jako bonus ešte 6 miliónov  nevinných Židov . Koľko predpokladáte, že bude zabitých  Ukrajincov a Rusov, kým sa táto vojna skonči ? Ale vám je to asi jedno, vy to jednoducho  máte v génoch. Zastavte to šialenstvo , lebo sa nakoniec  tou Slovanskou krvou udusíte. Rokujme o zastavení bojov. Rokujme o mieri. A výhovory – to Hitler, to Putin ,to Napoleon  neplatia. Keď to neurobíme,vystrieľame  sa tu všetci ako zajace. https://www.youtube.com/watch?v=GcTN2pPVR3k

     Vzhledem k překročení času na vystoupení zde nemohlo ještě zaznít „Američanom sa nepodarilo poraziť Vietnamcov, Afgancov, Kórejcov, zničiť Kubu, a v Sýrii a Líbyi narobili len zbytočný zmätok. Prečo si myslíte, že porazia Rusov?“  

    Od generála Petra Pavla , kterého  podle  amerických  not dlouhodobě „řídí“   bývalý diplomat Petr Kolář se těžko podobných slov  dočkáme. Vždyť by to bylo zpochybnění naší zahraniční politiky   prosazování linie a světových mocenských zájmů NATO.  Přitom vystoupení z tohoto zločineckého paktu je prvním předpokladem pro obnovení suverenity naší České republiky!

po prokec24: Miroslav Kavij

sdíletj na

5 6 hlasy
Ohodnotit příspěvek
49 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
orinoko
3. 2. 2023 15:57

Kaprál je jen hlásná trouba militantů. A největších uchylu . On je jen trouba, o tom, co hlásá vůbec nerozhoduje. Je vlastně jen důkazem, že největší válečná paka už nemají většinu. Tu musí tvořit outsideři svým ungala bungala…

Pavel K
3. 2. 2023 17:16
Odpovědět  orinoko

Na PL je anketa, jak jsou lidi spokojeni s prvními kroky presidenta. Z celku hlasujících 96% nespokojeni. Kdo ho volil?

zuza
3. 2. 2023 17:30
Odpovědět  Pavel K

tí, čo nečítajú PL ale Blesk a idnes.cz a podobnú mienkotvornú tlač
a bohužiaľ, tých je väčšina. Dnes som niečo pozerala na ČT1, film skončil a ja som varila, tak som nestihla vypnúť tv. Asi 10 min som počúvala spravodajstvo ČT1 a išla som do lekárničky pohľadať niečo proti zvracaniu (nič som tam nenašla, tak si musela naliať becherovku)

Pavel K
3. 2. 2023 17:49
Odpovědět  zuza

🤣 🤣 🤣 👍
…a dobře jste udělala. Jsem člověk zvědavý, co dobrého jste vařila, já to měl dnes vypráskaný. Ale k večeři budou špagety po ….po našem. Klasika mleté, protlak atd. a sýr nahoru.🙋‍♂️

zuza
3. 2. 2023 18:19
Odpovědět  Pavel K

Robila som kurací paprikáš s haluškami, treba sa dobre napapať, kým máme čo.
Ja som z mesta, takže varím z toho, čo kúpim na trhu alebo v obchode. Možno koncom roka bude už len múka z červov a ako lahôdka pražené húsenice. Donútia ľudí vyzabíjať kravy, lebo CO2, hydinu, lebo vtáčia chrípka a prasiatka, lebo prasačia chrípka. A do kŕmnych zmes pre slepice pridávajú sajrajt, aby neniesli priveľa vajec, niekde som predvčerom čítala, jak sa chovatelia sťažovali. Ešte na králiky vymyslia nejaký mor a na ryby a budeme vegetariáni alebo jesť červy.
A v Kanade, keď kravičky dajú viac mlieka, tak farmár ho musí vyliať. A môže byť rád, že mu nenakázali tie kravy zlikvidovať.
https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/kanadsky-farmar-natocil-video-co-ho-nuti-vlada-delat-s-mlekem/

Pavel K
3. 2. 2023 19:24
Odpovědět  zuza

👍 👍 👍 👍 🌹 🍀 🍀

me2d44
4. 2. 2023 11:31
Odpovědět  zuza

Na králiky mají vymyšleno – říká se tomu Mixamatoza – pokud to v chovu zjistí, tak se vybíjí celý chov, králíkárna se musí dezinfikovat a zabití králíci jdou do kafilerky. Ta nemoc je tu už dlouho, už s ní bojoval i můj děda. Očkování proti existuje, ale co když ho Pfizer, nebo jiná americká zrůda “upraví”? Jinak bod+!

Pavel K
4. 2. 2023 12:12
Odpovědět  me2d44

Kolego, také mi někdy parkovalo až na sedmdesát králíků v chovu. Mixematóza je špatná, ale nesmí se to nechat rozjet do stádia, když ten králík má hlavu jako květák. Jako chovatel musím zvířata taky občas sledovat. Když jsem zahlédl, že měl trochu mokřý čenich a ospalku u oka, tak šel. Pokud byl jateční. Hlava a vnitřnosti jsem vyhodil s kůží a masu nic nebylo. Ptal jsem se dobře třech veterinářů. Horší je králičí MOR. To navečer nakrmíte a ráno tam přijdete a leží jich tam třeba dvacet KO. To už se vyhodí. Škoda hned třeba 6 – 10 tisíc. Jo a oči pro pláč.

Boomer
4. 2. 2023 12:40
Odpovědět  Pavel K

..soused králíkář se moru zatím úspěšně brání vakcinací a nekrmí čerstvým zeleným, jenom granule, ječmen, kukuřice, seno a voda.

Pavel K
4. 2. 2023 13:11
Odpovědět  Boomer

Já krmil asi do třiceti zeleným, to mi ještě ten hřbet tolik nebolel, ale kolega ze spolku chovatelů mi u piva říká jedině suchým a odpadne koxidióza. Tak pak jak váš soused.

Milan ze Zahrady Čech
3. 2. 2023 18:08
Odpovědět  Pavel K

Odskoč si do diskuzí na hovínky a na neznam.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
3. 2. 2023 19:09

Jak už jsem napsal, je dobré vědět co si nepřítel myslí a co chystá. Je tam něco? Teď jsem se hezky navečeřel. Jen tu dobrůtku si nedám, už od pondělka trpím. Splašila se mě páteř jde to do nohy, lezu tuna jak Renault a už nevím co bych si vzal na sklidněné bolesti, bo v noci skoro nespim. Asi se picnu a Čoudelka a spol budou bez práce.

Milan ze Zahrady Čech
3. 2. 2023 19:57
Odpovědět  Pavel K

Nevím. Nejspíš zase howna. Já jen že ses ptal, kdo ho volil. Tak jsem ti jeho voliče nabídnul, by ses s nimi seznámil. S tou páteří mě a nohou mě to taky placama bere. Zajímavý je, že je to pokaždý levá noha. Záhada. Ale radu nemám.

Pavel K
3. 2. 2023 20:10

Milane to není náhoda, tam to budeš mít někde šlajflí. Já to mám taky do levé. Že to bolí, tak to OK, ale spát nemohu, protože mě to nejvíce bolí právě když si lehnu. Zítra mi přijede dcera tak asi to vezmem směr FN Lochotín.

Boomer
3. 2. 2023 20:42
Odpovědět  Pavel K

.. tož jestli bolest jde po zadní straně stehna ke kolenu a případně až do chodidla nebo nártu, navštívil vás kořenový syndrom. Zítra určitě k neurologovi, dnes by vám mohla pomoci jedna tabletka, obsahují tramadol a paracetamol.. Palgotal nebo Foxis, oboje u nás žel na předpis.
Tohle znám z příbuzenstva, švagr chlap jak jedle si hodil na rameno dva obrubníky.. a bylo po srandě!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
katango
3. 2. 2023 21:37
Odpovědět  Boomer

Taky Zaldiar, ale taky na předpis. Zkuste paracetamol+ibuprofen, dá se to koupit i v jedné tabletce, ale jde to i zvlášť.

Pavel K
4. 2. 2023 12:22
Odpovědět  katango

Ono je asi prostředků spousta ale to není řešení žrát tu chemii, to je tak na první pomoc, ne dlouhodobě. Mám TEPky.

Boomer
4. 2. 2023 12:43
Odpovědět  Pavel K

.. no, jak jednou dojde k výhřezu, potom už jen operace nebo kvalitní rehabilitace, hlavně cvičební. Já bych se ovšem pod kudlu nehnal..

Pavel K
4. 2. 2023 13:13
Odpovědět  Boomer

Ani já i když jsem tam byl kalendářně do 20 měsíců byl čtyřikrát.

Pavel K
4. 2. 2023 12:20
Odpovědět  Boomer

Jó díky, ale ono se to ta swyně střídá, jak ten čtyřhlavý sval, nebo povekovní straně a přenesení váhy na nohu je problém. No musel jsem vytáhnout klacky. Bolí mě dá se říci celá noha ke kolenu a nom mě tak jako pálí, štípe a jde to někdy do lítka. Nasadil jsem na noc Nimesil a dnes je to trochu lepší. Vo doktorech mě nemluvte to je na pověšení na houpačku. Rozcvičit čechyše simulante bande. Raus.

Boomer
4. 2. 2023 12:46
Odpovědět  Pavel K

.. takže diagnózu asi znáte. A její příčiny taky.. a to prý práce šlechtí člověka. Jo, jenže z ní taky zdechají koně..

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
4. 2. 2023 13:18
Odpovědět  Boomer

Však mě to dědkové říkali, že práci ještě nikdo nestrhnul.
Ale já měl v 17 úraz. 3el jsem krmit králíky a obě ruce plné, takže žádná reakce. Náledí, betonové schody a pád. A problém byl na světě. Třeba na vojně nacvičovat přísahu, nebo u Tuzexu stát frontu na džíny byl problém.

me2d44
4. 2. 2023 12:13

Hezký den! Hledal jsem pro vás texťák – ale je tam jen jako jpg v čínštině. Ale doporučuji: CK polní maršálek na ulož.to – asi tohle máme jako prezidenta! (stačí si do vyhledavače ulož.to naklepat CK polní maršálek – ta mp3 je hned na začátku a stažení asi 20 vteřin.

me2d44
4. 2. 2023 12:17
Odpovědět  me2d44

mimochodem, když jsem za název dal čárku a doplnil txt, tak na mne vypadly přímo nahrané celé filmy a dá se tam vybrat, jestli avi, nebo mp4

sergej
3. 2. 2023 19:05
Odpovědět  Pavel K

HP

ZRX1200
3. 2. 2023 19:53
Odpovědět  Pavel K

To by zajímalo spoustu lidí, a zejména by to mělo zajímat orgány činné v trestním řízení. ČR jde cestou Ukrajiny, tuto zemi řídí zločinci.

Pavel K
3. 2. 2023 20:11
Odpovědět  ZRX1200

Máte bohužel čistou pravdu. Máme zemi v neskutečném rozvratu.

sergej
3. 2. 2023 23:20
Odpovědět  Pavel K

Unie záhuby a vláda téhož je pekelná kombinace.
Co to je, že to lidé nevidí?

me2d44
4. 2. 2023 11:43
Odpovědět  sergej

Dovolili jsme, aby naše děti vychovávaly a učily školy podle západních principů. Že se najednou po 30 letech začaly blížit americkému standardu – na když rodiče “nemají čas, uvést vše na pravou míru” a vymlouvají se jeden na to, že musí vydělávat, druhý “přeškoleným” dětem sežere i bláto z podrážky, tresty jsou zakázané (táta držel zásadu “škoda rány, která padne vedle”), tak vyrostou zblblí “voliči”, kteří volí podle toho, co jim “někdo” nalil do hlavy – viz prezidentské volby. Věřím, že v nich většina starších a i samoživitelé volili Babiše. Holt studentů ve voličském věku a podnikatelů bylo víc a někteří, co mohli k volbám nepřišli, místo politika tím všichni podpořili Laudona.

Pavel K
4. 2. 2023 12:25
Odpovědět  me2d44

Tak tohle především neměl dovolit stát, od čeho tam jsou. Nezabránili tomu, tak musí nést zodpovědnost.

me2d44
4. 2. 2023 12:39
Odpovědět  Pavel K

Už jsem osobně – a s více lidmi – diskutoval o tom proč mají i lidé, trvale žijící v zahraničí, možnost volit ve státě, který je vlastně nezajímá – to je ta druhá posila “studentům”, kteří se na školách učí jen okrádat prosté občany (a většina z nich končí v “neziskovkách”) – a to mi nikdo nedokáže vysvětlit. Jsem ateista, ale nebráním se diskusi ani s biskupem, ano s muslimem – v mírové formě. Při náznaku násilí se stáhnu – mám zbrojní pas na ruce (Musado). Stát dovolil – a kde jsou rodiče? Zkuste se na TV Barandov podívat na Výměnu manželek, Soudkyni Barbaru, soudce Alexandra – horor za hororem, vysíláno před 22. hodinou. Zvláště poslední díly byly “šťavnaté”!

Pavel K
4. 2. 2023 13:49
Odpovědět  me2d44

To vás zklamu, tak na to se nedívám a když už pustím TV, tak jedině cestopisný, příroda, sci-fi. 😋 …a kde jsou rodiče? Souhlas ale moc dobře víte jak to a dovolím si říci u “většiny” rodin chodí. Je to na diskuzi a velikou, protože každá rodina nemá stejnou startovní čáru. A pak nejsme všichni stejní. Máte asi na mysli, že by bylo více vzdělaných? Ale prosím vás to nejde. Kdo by dělal,když budou všichni inženýři. Blbci jsou taky třeba.

Pavel
4. 2. 2023 01:28
Odpovědět  orinoko

PUCFLEK.

Aragonit
3. 2. 2023 16:43

Aj ten GENERÁL by mal dokázať odhadnúť svoje šance v boji či stojí za to pochovať celú svoju armádu v márnom boji. Či vrhnúť milióny ľudí do záhuby. Ale tento generál zrejme slúži Satanistom a má jednoznačný príkaz poslať čo najviac ľudí na istú smrť v rámci depopulačného programu v Strednej a východnej Európe. Darmo je to Jenerál Pentagonu…..

Pavel z Moravy
3. 2. 2023 17:09
Odpovědět  Aragonit

Musím říci jen jedno. Tam jsme došli proto, že jsme byli nevšímaví a nedívali se co škůdci zemští s našimi vlastmi chystají. K moci se mezitím dostala ta nejhorší sorta lidí, která v našich zemích existuje. Přidám opět zde již jednou řečené tibetské moudro. Má li problém řešení, je zbytečné si dělat starosti, nemá li problém řešení, starosti nepomohou. Takže, jestli je tato západní společnost natolik zdegenerovaná a zdebilizovaná, musí dojít k jejímu zániku a starosti opravdu nepomohou. Cítíme li ale, že by mohla být ještě nějaká naděje na záchranu, měli bychom hledat řešení. A to řešení by měli hledat hlavně mladší generace, tedy ty, které mají ještě nějaký život před sebou. Tento president není můj president, tak jako ti co jako vládnou ze Strakovky nejsou moji představitelé. Kdyby byli naši představitelé, starali by se předně o vlastní lid, tito mají ale jak vidno svoji vlast na Ukrajině a v Bruselu, mnoho z nich dokonce za oceánem. Větší ponížení tu snad nebylo ani po Bílé Hoře a nebo v době Protektorátu.

.

Pavel K
3. 2. 2023 17:28
Odpovědět  Pavel z Moravy

Kolego musím nesouhlasit s hlavní příčinou tohoto stavu v ČR. Ty, Já, my skoro všichni moc dobře víme a velice si i všímáme, i názory na to máme. Ale jsme poseroutkové serrouucíí v síni. Ano, ano. Nalejme si čistého vínka. Mám pro to termín, Petr čeká a říká proč bych měl jít a začít Já, ať jde Pavel. A teď mě vymluv, že to tak není. To víš léta praxe a poznání. Mohl bych vyprávět z 89. Všichni bokem remcali a když došlo na akorát zůstal jsem v tom sám. Ostatní čuměli do země, nebo taky do prrdeelee. Srabi. Už je to pryč, proto se tak bavím. Už jsem to dnes napsal o tom blekotání Okamury u Soukupa. Jsem nevěřil svým očím, jak to okecával.Hnus.

Autor
3. 2. 2023 18:38
Odpovědět  Pavel K

Plně s Vámi souhlasím. Rovněž jsem zažil to samé, a že jsem na to doplatil profesně. Což o to, nakonec se z toho vyklubalo moje určité “štěstí” a zůstalo mi čisté svědomí.
Ne, nechtěl jsem nic víc, než aby si lidi hlídali svoje pracovní – čili odborová práva. Kecko, copak si to necháme vzít? Máme demokracii a když řeknem, že to chceme tak, tak to bude tak. Z odborů jsem byl odejit. Pouhé členství, žádný “boss” ani před ani potom.
Přišlo ale pro mnohé rychlé vystřízlivění – práce u soukromníka za “velké” peníze znamenala nechat si mnohé líbit. Já a několik dalších jsme zůstali v původním státním podniku a těch cca sedm let se ukázalo jako jakýsi dar navíc. Měli jsme odborovou dohodu s vedením a měli jsme kompenzovánu mzdu dopředu (o cca tři měsíce), pak se to dopočítalo a znova přehodnotilo. My jsme tak žili ještě 7 let “po staru”. Pak nás “konečně” privatizovali.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
3. 2. 2023 19:16
Odpovědět  Peter 008

Petře já jsme ve znamení Berana a to na mě sedí. Než jsem šel dělat OSVČ tak jsem byl u dvou soukromníků, kteří si mysleli že jim patřím a že si můžou se mnou vytřít. Podhrábl jsem, zafuněl jsem, protože to neměli!! Řekl jsem jim po vesnicku jak se věci mají a tradá, pusinku na otvůrek mi dejte. 🤣🤣🙋‍♂️

Pavel z Moravy
3. 2. 2023 20:43
Odpovědět  Pavel K

Pavle, máš pravdu, ale nás pár starých to opravdu nemůže zvrátit. Ten většinový dav, aby se zalíbit svým páníčkům nás klidně šoupne do basy, aby se nás zbavil. Zkušenosti s tím mám, to mi věř, už jsem to zde psal. My tedy srabi určitě nejsme, nech si poradit, proti naší desetitisícovce by se postavilo půl národa. Sakra, vždyť oni jsou spokojení. Otroctví jim vyhovuje. Pochopme, že jsou přeformátovaní jak mladí tak i spousta starých. Vždyť jsem s mnoha zkoušel mluvit. Je to marné. To stejné mi říká i syn. Tati, nejde to, nejde to. Říká to co já, téměř s nikým kdo má v sobě ty nástřely fajzrem se nedá mluvit. Oni žerou naše zpravodajství z TV a nic jiného.je nezajímá. Myslím, že jim mohou zlikvidovat živnosti, vybít i zvířata a oni tomu budou tleskat. Nevím co ti tedy říci, my na tom co se děje vinu neneseme a v současné době s tím nic neuděláme. Ámen

Pavel K
3. 2. 2023 21:12
Odpovědět  Pavel z Moravy

Pavlíku, čtu první větu a už koušu klávesníci. Samozřejmě že tu nejsme jen my staří a co ti ostatní? Kolik bylo mě v 89? 28!! No? Taky mě musel někdo vodit za ručičku? Holt se ti mladší přidají, nebo pak mají smůlu. Obejdi pár známých v našem věku, že půjdeme někam protestovat pro dobrou věc. Tak si myslím, že moc partáků k sobě neseženeš a to je to na co poukazuji a nazývám srabi a pokrytectví. Co já bych si šel pálil prsty, počkáme jak to ten Pavel z Moravy a Pavel K vybojují. V případě nezdaru se ti budou ještě smát do ksichtu. Hezký večer a zdravím nahoru repupliky. 🍀🙋‍♂️

Pavel z Moravy
4. 2. 2023 10:33
Odpovědět  Pavel K

Nejhorší by bylo, že by se někteří nejenom smáli. Ahoj kamaráde.

Standa
4. 2. 2023 11:03
Odpovědět  Pavel z Moravy

Naopak!
Nejlépe by bylo, kdyby se ,,někteří” nejenom smáli.
A vzali do rukou…..
Abych parafrázoval…:vtip.
Ptal se učitel r. 2022,, Co víte o Slovenském národním povstání (SNP) studentky ,,
Nevěm , ale , co si už sa šušká”!
———————————————
Co bude v českém protektorátu?

zuzana
3. 2. 2023 17:01

Bývalý britský ministr obrany řekl, že NATO možná bude muset vyslat na Ukrajinu pozemní síly
https://aktax.cz/byvaly-britsky-ministr-obrany-rekl-ze-nato-mozna-bude-muset-vyslat-na-ukrajinu-pozemni-sily/

Pavel K
3. 2. 2023 17:29
Odpovědět  zuzana

Jestli jste četla můj odkaz, tak gumák už posílá jádro.

Pepa
3. 2. 2023 18:28
Odpovědět  zuzana

Žádnou bojeschopnou armádu nemá.

Pavel
4. 2. 2023 07:17
Odpovědět  zuzana

Kterej ministr ,ten lonskej , nebo predlonskej , voni je stridaji jako zasmradly ponozky..

Gales
3. 2. 2023 18:05

Je mi to jedno.Ať se starají ti kteří tu svoloč volili.Já se nehodlám kvůli blbosti jinejch nervovat.

zuzana
3. 2. 2023 18:54

Během února se očekává nová vlna aktivity ruské speciální vojenské operace. Zdá se, že nedávné změny ve velení operace byly pečlivě naplánovány s cílem povýšit boj na novou úroveň a brzy může být dosaženo několika strategických cílů Moskvy, které radikálně změní průběh konfliktu.

https://aktax.cz/v-unoru-se-ocekavaji-rozsahle-ruske-bojove-akce-na-ukrajine/

sergej
3. 2. 2023 19:04
pavelpe
4. 2. 2023 01:38

Nebudeme si nic nalhávat. Platí stará pravda, že národ neznající vlastní historii je odsouzen si ji zopakovat. 15. březen 1939 – to je datum, o kterém dnes již mladá generace nemá ponětí. Obsazení zbytku Čech, Moravy a Slezska nacistickými vojsky. Tehdy jsme byli zahrnuti do Německé říše jako Protektorát Čechy a Morava poté, co Slovensko vyhlásilo den předtím Slovenský štát. V roce 2003 jsem byl pranýřován za svůj postoj, kdy jsem se netajil volbou v referendu proti vstupu do EU. Tehdy jsem neměl ani ponětí o směřování EU do osidel nacistické 4. říše. Ale zcela nepochybně jsem viděl v té době stav, kdy jsme již v podstatě fungovali jako kolonie Německa. Havel vlezl do prdele komukoliv na Západě. Klaus sice vystupoval proti zpochybňování Benešových dekretů, ale on ve funkci ministra financí a předsedy vlády napřímo zprivatizoval české podniky do německých rukou. Byla to ODS, která dominovala v celostátní, regionální i obecní politice a byla to ODS, která zprivatizoval do zahraničních rukou vodu, teplo a energie. Co nedokázala ODS, dokončila o pár let později Zemanova vláda – banky, mostecká uhelná, OKD. Byla to Zemanova vláda na přání Havla, která odhlasovala bombardování Srbska, která umožnila invazi do Afghánistánu, Špidlova a Grosova vláda umožňující invazi do Iráku. Neexistuje popřevratová garnitura politiků, která by se nějakým způsobem nezasadila o stále větší a větší zrazování českých zájmů. Současná vládnoucí garnitura to dokončuje.