blogKrize UKRAJINA

Západ vytvořil na Ukrajině “nacistický ráj” pro boj s Rusy – Dugin

Západ vytvořil na Ukrajině “nacistický ráj” pro boj s Rusy – Dugin
Stoupenci Kyjeva však nakonec nevěří, že zvítězí, řekl politický filozof

Západ podpořil plíživou “nacifikaci” Ukrajiny, aby její obyvatelé byli nepřátelští vůči Rusku, uvedl v rozhovoru pro RT politický filozof a spisovatel Alexandr Dugin. V exkluzivním rozhovoru, který byl odvysílán v sobotu, uvedl, že stoupenci Kyjeva se snaží před vlastními občany skrýt rostoucí toleranci nacionalistů a neonacistů v zemi.

“Západ uvažuje tímto způsobem: Dugin řekl: “Nemohli bychom na Ukrajině vytvořit umělý nacionalismus a tlačit Ukrajince do boje proti Rusům [jiným způsobem]”.

“Pro tradiční společnost nemohou být liberální hodnoty cílem, který by měla hájit. Potřebují tedy něco [jiného]. Nejradikálnějším [nástrojem] k vytvoření a prosazování tohoto umělého pseudovědomí je nacionalismus … neboli ukrajinský rusofobní fašismus. A ten používají [globalističtí] liberálové.” 

Podle Dugina Západ podporuje radikály v Kyjevě, přestože doma proti podobným skupinám zakročuje. “Na svém [vlastním] území ničí jakýkoli nacionalismus. Ale na Ukrajině mu naopak dávají vzkvétat.” Nakonec byl na Ukrajině vytvořen “nacistický ráj”, tvrdil.

Ukrajinský prapor Azov patří mezi jednotky, které přijímají bojovníky s otevřeně nacionalistickými a neonacistickými názory. Ukrajinští vojáci byli opakovaně natočeni a vyfotografováni s nacistickými znaky a tetováním. Ruský prezident Vladimir Putin uvedl “denacifikaci” jako jeden z cílů vojenské operace, kterou Moskva v sousedním státě zahájila před rokem.

V loňském roce byla Duginova dcera, novinářka Darja Duginová, zabita bombou nastraženou pod autem, které řídila. Moskva uvedla, že za atentátem stáli ukrajinští agenti. Kyjev svou účast popřel. Nicméně deník New York Times později uvedl, že představitelé amerických zpravodajských služeb se domnívají, že útok schválily ukrajinské úřady.

zdroj:rt

sdíletj na

27 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Teuton
4. 3. 2023 17:00

Ale víte, čemu se budu hlasitě smát ? Až bude ten komouš a rudý bolševický nok Pavel skládat prezidentský slib. V něm se totiž mluví o hájení zájmů České republiky a jejích občanů. To v případě toho komoušského noka bude znít zvlášť pikantně, protože pro něho jsou vždy a všude – bez jedné jediné výjimky – na prvním místě zájmy americké. Klidně by nás všechny zatáhl do války a pohřbil v ní, kdyby mu to jeho americký pán nařídil.

Autor
4. 3. 2023 17:18
Odpovědět  Teuton

Nedivte se, že ho bude skládat. Protože i takoví jako vy nepochopili v čem je ten rozdíl. Blahopřeji, jste jejich člověkem.

Monty
6. 3. 2023 05:40
Odpovědět  Peter 008

Zrádce ! Jestli jsi chlap,tak by jsi mohl pochopit,že ten voják, který chtěl jít nahoru ..musel být kovaným komančem ! Následně ..přísahal k obraně své vlasti …a obrátil kabát NATO,nikdy nebyl obranný pakt ! tedy i zradil ! A jeho žena je taky kovaná komouška ! Ti,které komouši zavírali do kriminálů jsou za ten pár vděční,že ?

Spam Bety
5. 3. 2023 10:27
Odpovědět  Teuton

Myslíte si, že když nám někde na Kajmanech vybírali a schvalovali ” kandidáty” že nevěděli,
že ti dva hlavní jsou všechno jiné než komouši? Že nevěděli, že jsou bez páteře a jdou jen
za vlastním prospěchem? Že se za prezidenty kolonií ani jiný typ neschválí? A to, že jistý čas
kvůli kariéře byli U komunistů se jim pro budoucnost nehodí? Až ten náš podělá co se dá,
že s tím nebudou mávat jako s praporem?
On sice všechno podělá z jejich rozkazu, ale koho to pak při dobře vedené propagandě bude zajímat?

Jaroslav
6. 3. 2023 09:19
Odpovědět  Spam Bety

Bety, třeba si budou chtít odčinit svou minulost větší snahou v plnění úkolů, které budou před ně stavěny. Osobně nevidím to, že byli v KSČ jako nic zvláštního, spíše to jak převlékali kabáty. Byli lidi, co sloužili v armádě (znal jsem takové), kteří nebyli členy. To převlékání kabátů je známka kariéristy, který pro ni udělá vše!

Aleš
4. 3. 2023 17:31

Nejen Ukrajina je fašistická, ale i EU.

Jaris
5. 3. 2023 06:47
Odpovědět  Aleš

Alesi, cely Zapadni svet je prospikovan fasismem a totalitou.

Pijack
4. 3. 2023 17:39

Je to dobrýýý. Rusové pořád postupují vpřed a osvobozují Ukrajinu od nacistů. Pozná se to tak, že roste počet lživých propagandistických článků na Hovínkách a I-Dnes. Lipavského ostudu v Indii vyměnili za Lavrova. O Kadyrovi začali psát, že má rakovinu. U Putina jim to před rokem nevyšlo. Putin pořád žije a je v dobré kondici. Wágnerovci trhají rekordy v počti zajatých nácků. A ČT se začala odvolávat na propagandistický server “Ukrajinská pravda” 🙂 Co to je “Ukrajinská pravda”? To je oxymorom. Protimluv. Jak může někdo dávat do spojení slova Ukrajinská a pravda. Trpím hurónským smíchem 🙂 🙂 🙂
Je to dobrýýýý, Je to dobrýýýý, Je to dobrýýýý, Je to dobrýýýý, 🙂 🙂 🙂


Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
4. 3. 2023 18:07
Odpovědět  Pijack

👍 👍 👍 👍 🍀 🍀 🙋‍♂️ 🙋‍♂️

Markýza
4. 3. 2023 18:14
Odpovědět  Pijack

Bóže. Už zas má někdo rakovinu?
A prosím hlásím, že mi zmizelo vkládání obrázků, zato se mi objevilo odpočítávání písmenek – jakože kolik jich ještě můžu napsat. Nevíte někdo co s tím – nejlépe admin?

Pijack
4. 3. 2023 18:22
Odpovědět  Markýza

Ten počet řádků je omezený… asi kvůli místu. Tak s tím předem počítám. Taky jsem zásady, že krátký komentář má větší efekt, než nějaké zdlouhavé poplkávání. Také víme, že hodně lidí rádo kopíruje cizí texty míst vlastních myšlenek. No a myšlenky nebývají extra dlouhé. Tady s adminem souhlasím. Jinak jsem se už naučil opravovat vlastní text. Jen se tak chlubím 🙂

Pavel K
4. 3. 2023 18:38
Odpovědět  Pijack

👍 👍 👍 👍 👍 👍 🙋‍♂️ 🙋‍♂️

Markýza
4. 3. 2023 20:01
Odpovědět  Pijack

Ale jo, mně to nevadí – vadí mi, že mi to nahradilo to vkládání obrázků.
Vám to všem funguje?
Sakryš, že tu nejsou nějaké zprávy přímo pro admina.

Gene
4. 3. 2023 18:11

Tak funguje dnešní systém. Poštvat lidí mezi sebou navzájem, aby se nemohli zaměřit na svého skutečného nepřítele. Stačí se podívat na rodinu Rothschildu.

Gales
4. 3. 2023 18:17

Fašisti se podporují navzájem.O tom by mohla naše ukroušská vláda vyprávět.

Pijack
4. 3. 2023 18:26
Odpovědět  Gales

Musím trošičku nesouhlasit. Naše vláda totiž nespolupracuje s fašisty. Naše vláda sedí v koutku a poslušně fašisty poslouchá a podle jejich pokynů poskakuje. Vzájemná podpora vypadá jinak. Fašisti si z naší vlády dělají pouze prdeI.

Jaris
5. 3. 2023 06:55
Odpovědět  Pijack

Tak tak, a pritom je pripravena obratit kabaty rychlosti blesku az se situace obrati. To budou zoufale kdakat ‘ja nic, ja muzikant’. ‘To ne my, to oni z Pruseru’, pardon, Bruselu.

Pijack
4. 3. 2023 18:53

Humorná perlička České propagandy – Rusové unáší děti Ukrajincům a odvážejí je do Ruska 🙂 Ve skutečnosti je to obráceně. Nedávno uvedly seriózní weby v civilizovaném světě, že do Ruska již emigrovaly 4 miliony Ukrajinců ze strachu před vraždícími UK nacisty. Rusko se o tyto emigranty ujalo s nejvyšší péčí a staví jim nová sídliště.

Helena
6. 3. 2023 10:41
Odpovědět  Pijack

Jestli Rusové odváží osiřelé děti rodičů, co je zabili ukroušský fašisti banderovci, tak těm dětem Rusové zachrání život. Na ukradině nezbude nic, vůbec nic, ty děti by tam zemřely, nebo by je amíci na ukradině rozřezali na orgány.

Petr
4. 3. 2023 18:57

Nackové už oslavujou v Plzni ! Bandeu párty !

Boomer
4. 3. 2023 20:03
Odpovědět  Petr

..a co pijou? Černé pivo?

Jaris
5. 3. 2023 06:57
Odpovědět  Petr

Jsem zvedava, zda to banderovske doupe zakazou. Podejte zpravu Plzenaci.

Boomer
5. 3. 2023 09:20
Odpovědět  Jaris

.. no mě od samého začátku vrtá hlavou, jak si EU matička národů blahotvorná poradí s tím jejich agresivním nacionalismem. Jednotná v rozmanitosti.. no, o tom můžou vyprávět zrovna někomu, na jehož území žije cca.130 národností, ale jediným státním jazykem je ten jediný vyvolený a zákonem přikázaný.

Markýza
5. 3. 2023 09:23
Odpovědět  Boomer

Dobře jí tak Ůnii.

Boomer
5. 3. 2023 09:58
Odpovědět  Markýza

.. tož když padá barák, většinou to odnesou bydlící, architekt to přijde zkouknout až dodatečně, pokud se vůbec obtěžuje. A vvvotom to jeé..

Autor
5. 3. 2023 10:35

MOSKVA, 5. března – RIA Novosti. Předseda Státní dumy Vjačeslav Volodin vytkl USA, že nutí ostatní země financovat Kyjev, ačkoli samy na něj vynakládají podstatně méně prostředků.

“Washington opět ukázal, že základním principem jeho politiky je využívat jiné země k dosažení svých zájmů. USA nutí evropské státy financovat kyjevský režim na úkor blahobytu vlastních občanů. Ale jak se ukazuje, nesou tyto náklady mnohem méně než ostatní,” napsal na svém kanálu Telegram.
Podle Volodina jsou USA až na 12. místě, pokud jde o výdaje na podporu Ukrajiny – jejich výdaje činí 0,37 % HDP. Mezitím Polsko vydává 2,10 procenta HDP, následuje Estonsko, Lotyšsko, Česká republika, Litva, Slovensko, Bulharsko, Malta, Norsko, Rumunsko a Kypr.
Země EU navíc nesou dodatečné náklady kvůli protiruským sankcím, které se bumerangově projevily na jejich ekonomikách. Například celková podpora evropské energetiky dosáhla 570 miliard eur. Kč, což stálo Německo 7,2 % HDP, citoval předseda Dumy údaje.
“Pokračováním dodávek zbraní Kyjevu jednají představitelé EU proti národním zájmům na úkor evropských občanů,” uzavřel.

https://ria.ru/20230305/volodin-1855929365.html