blog

ZACHRAŇME AUTA


Svobodě a odpovědnosti jednotlivce zdar!
Polska vláda v předvolební kampani neslibovala boj proti zákazu aut na benzín a naftu, přesto dnes nejen proti tomuto euronesmyslu bojuje a soudí se s EU. Petr Fiala naopak v roce 2021 před volbami i po říkal: „Zákaz aut se spalovacími motory je nepřijatelný a ohrozil by mnoho lidí.” Jeho vláda však všechny zákazy odkývala a k polské žalobě se nepřidala.I proto je tu naše petice proti nesmyslnému zákazu aut na benzin a naftu, aby při příštím hlasování v roce 2026 už česká vláda neselhala. 🚗www.svobodni.cz/auta/

Týdeník Svobody – 33.-34. týden 2023


Svobodě a odpovědnosti jednotlivce zdar!
Polska vláda v předvolební kampani neslibovala boj proti zákazu aut na benzín a naftu, přesto dnes nejen proti tomuto euronesmyslu bojuje a soudí se s EU. Petr Fiala naopak v roce 2021 před volbami i po říkal: „Zákaz aut se spalovacími motory je nepřijatelný a ohrozil by mnoho lidí.” Jeho vláda však všechny zákazy odkývala a k polské žalobě se nepřidala.

I proto je tu naše petice proti nesmyslnému zákazu aut na benzin a naftu, aby při příštím hlasování v roce 2026 už česká vláda neselhala. 🚗www.svobodni.cz/auta/

Od 9. září se můžete každý všední den, ale i o víkendech, potkat s Liborem Vondráčkem v ulicích českých, moravských i slezských měst a podepsat petici proti nesmyslnému zákazu aut na benzín a naftu.
🚗 9.9. Setkání ve Znojmě
🚗 11.9. Setkání v Olomouci a v Přerově
🥶 Mrazivá fakta o Právu EU a ČR Přerov
🚗 12.9. Setkání v Ostravě a v Hlučí
🥶 Mrazivá fakta o Právu EU a ČR Hlučín
🚗 13.9. Setkání v Ostravě a v Opavě
🥶 Mrazivá fakta o Právu EU a ČR Opava
🚗 14.9. Setkání v Hradci Králové a v Pardubicích
🚗 15.9. Setkání na Andělu
🚗 16.9. Setkání v Chýnově
🚗 18.9. Setkání na Dejvické
🚗 19.9. Setkání v Říčanech a v Benešově
🚗 20.9. Setkání na Mělníku a v Mladé Boleslavi
🚗 21.9. Setkání na Kladně
🚗 22.9. Setkání v Sezimově Ústí a Jindřichově Hradci
🚗 25.9. Setkání v Sušici a v Klatovech
🥶 Mrazivá fakta o Právu EU a ČR Klatovy
🚗 26.9. Setkání v Horšovském Týně a v Domažlicích
🥶 Mrazivá fakta o Právu EU a ČR Domažlice
🚗 27.9. Setkání v Plzni
🚗 29.9. Setkání v Kutné Hoře a v Kolíně
🚗 1.10. Setkání ve Strakonicích

S pozdravem a přáním hezkého dne
Libor Vondráček
předseda Svobodných

Petr Pavel lidem otevřeně lže. Matěj Gregor v Aby bylo jasno

V čem Svobodní jsou pro mladé sympatičtější stranou než hnutí ANO nebo Trikolora? Může demonstrace 16. září skutečně vést k pádu vlády?Ve studiu ABJ byl zastupitel obvodu Ostrava-Vítkovice, Moravskoslezský krajský předseda strany Svobodných a předseda spolku Odchod.EU Matěj Gregor.

Navýšení koncesionářských poplatků a rozšíření na mobily? Další porušený slib této vlády a totální popření slova poplatek
Víte, jak se liší daň od poplatku? Daně platíme zpravidla plošně a pravidelně aniž bychom dostali konkrétní službu. Poplatek za psa, za zápis v registru, i… Celý článek

Divišovi vstávají hrůzou vlasy na hlavě. Nerudová eurokomisařkou? Tak to je s námi amen!
Nadcházející volby do Evropského parlamentu budou opět soubojem politiků, kteří se o hlasy voličů již utkali v nedávných prezidentských volbách. Svoji kandidaturu potvrdil Pavel Fischer, Celý článek

Handrkování o změny konsolidačního balíčku jsou pouze kosmetikou a marketingem, myslí si Robert Vlášek od Svobodných
Vládou prosazovaný konsolidační balíček je primárně o zvyšování daní a nikoli o snižování daní. Myslí si to alespoň ekonom a místopředseda Svobodných Robert Vlášek. „Vláda


Celý článek


Libor Vondráček na Prima CNN nejen o kojenecké vodě se stejným DPH jako víno
Dochází k nespravedlnostem. Důchodcům se od státu částka zvedne třikrát za rok, u rodičů to neplatí. Skoro bych řekl, že je to i tím, že dětí je méně než důchodců a nemají volební právo… Celý článek


Podnikatelské odbory: Přebujelý stát – zatažená brzda české ekonomiky
Socialismus je charakteristický státním direktivismem. Stát vše ovládá, nad vším má moc, o každém a o všem má přehled. Celý článekRozbijeme si sice hlavu, ale hlavně, že přitom budeme zelení, tuší Vondráček
„Když spustila v únoru 2022 válečná vřava na Ukrajině, doufal jsem, že to přinese aspoň něco pozitivního. Věřil jsem, že se naši politici vyléčí ze zelené ideologie… Celý článekLhali lidem. Proč vláda propadá v očích veřejnosti? Pohled od Matěje Gregora
Podle nejnovějšího průzkumu CVVM vládě věří jen 25 procent občanů. Naopak 73 procent jí nedůvěřuje. Podle mladého politika Matěje Gregora ze Svobodných jsou důvody této… 
Celý článek


Speciální vydání Svobodné Prahy pro petiční akce proti nesmyslnému zákazu aut na benzín a naftu
Speciální vydání Svobodné Prahy vyšlo pro petiční akce proti nesmyslnému zákazu aut na benzín a naftu v září a červnu 2023. Noviny si můžete stáhnout… Celý článek


Beseda s právníkem Liborem Vondráčkem 
Mrazivá fakta o Právu EU a ČR v pondělí 13. 9. od 17:30 v Opavě
.


Jak asi tušíte, evropské právo se stále více prolíná s českým. Kdo a jak z toho těží? 
Musíme se stále více podřizovat Bruselu? Právník vás seznámí s mýty a fakty, které se vyplatí znát. 
Těšíme se na vás. A přijďte včas je tu jen 200 míst pro sezení.


Rozpis dalších přednášek: 11.9. Přerov, 12.9. Hlučín, 13.9. Opava, 25.9. Klatovy, 26.9. Domažlice9.10. Havlíčkův Brod, 20.11. Kroměříž


Svobodná procházka v den boje za svobodu a demokracii. 
17. listopadu si tradičně vzpomeneme na 17. listopad 1939 a 1989 před Hlávkovou kolejí a na Národní třídě. Připomeneme si životní příběhy 10 slavných i zapomenutých bojovníků za svobodu. Sejdeme se v 11. hodin při vstupu na Olšanské hřbitovy z Vinohradské třídy, vedle OC Flora a tramvajové zastávky Flora. 

Pátek 17. listopadu 2023 12:00-13:30 – Olšanské hřbitovy Praha.

4. 9. 1991: Bílý kruh bezpečí 
Na ministerstvu vnitra byl zaregistrován Bílý kruh bezpečí, který poskytuje pomoc obětem svědkům trestných činů a usiluje o zlepšení práv poškozených v trestním řízení.

5. 9. 1796: Práva židů v Bologni Generál Salicetti povolil Židům usadit se v Bologni a dal jim stejná práva jako původním občanům. Pro národ v mnoha historických etapách a na mnoha místech pronásledovaný šlo o velmi příjemné místo k životu.

6. 9. 2017: Přistání MiGu 25 v Japonsku
Viktor Bělenko uletěl s MiGem 25 z Ruska do Japonska. Nejenže se dostal na svobodu, ale poskytl tím svobodnému světu mnoho technických informací o ruské letecké technice.

7. 9. 1848: Konec poddanství a roboty  
V Rakousku-Uhersku byl schválen zákon o zrušení poddanství a roboty.

8. 9. 1939: Začíná Karpatsko-dukelská operace

V Dukelském průsmyku se československé a sovětské síly spojily, aby se postavily vojsku Třetí říše a Maďarska. Obě strany měly těžké ztráty, ale společně si připsaly další důležité zásluhy v boji proti nacismu v 2. světové válce.

9. 9. 1969: Kryl emigroval 
Karel Kryl odjel do Německa a do Československa se vrátil až v roce 1989. Po pražském jaru přišlo ochlazení a Karel Kryl pochopil, že v Československu nebyl režimem vítán.

10. 9. 1989: Pro dederóny se otevírají maďarské hranice Maďaři pustili východoněmecké utečence do západního Německa, čímž výrazně posílili přátelství Maďarů a Honeckerových poddaných.

11. 9. 1951: Vlak svobody 
Vlak č. 3717 z Chebu do Aše v Aši nezastavil, ale projel až do Německého města Selb. Organizátoři akce vyřadili z provozu vlakové brzdy, vlak prorazil hraniční závoru a zastavil asi 300 metrů za hranicí.
sdíletj na

16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
sergej
8. 9. 2023 01:06

Morkrét to oudal a jasně, vláda tu přeci není pro lidi.

Milan ze Zahrady Čech
8. 9. 2023 01:42

ZACHRAŇME AUTA
a také sebe. Protože pokud dojde k tomuto, bude už na záchranu pozdě (zkráceno):

“První evropské megaměsto Tristate City se stává realitou: Pro jeho účely se již připravují 3 velká datová centra
Tristate City je projekt, jehož cílem je přeměnit Nizozemsko, belgické Flandry a Severní Porýní-Vestfálsko na megaměsto. (Nyní už to vraždění holandského dobytka dává smysl. že?)

Mnozí považovali toto … za konspiraci. Jenže s jeho výstavbou .. vyvlastňování farem, které překáží … v rámci výstavby města s 30 miliony obyvatel.

Chytré město … rozděleno na 15minutové zóny, bude prvním takovým dystopickým útvarem v Evropě. A jak se nyní ukázalo, tak příprava již došla do fází, které napovídají, že z těchto plánů nebude jen tak cesty zpět.

Schmidt-Härlen, nestranická městská radní Grevenbroichu, říká, že… … Když byla ještě u Zelených, kritizovala plány na datové centrum. Bylo jí doslova řečeno, že musí dát svolení, jinak už nebude ve straně vítána.

Podle ní realizace Tristate City prochází městskými samosprávami, které raději drží jazyk za zuby, aby nepřišly o evropské dotace, neboť na projektu má EU obzvláštní zájem.

https://1url.cz/LuHGy

Milan ze Zahrady Čech
8. 9. 2023 02:09

Ještě toto, kdybyste byli líní ťuknout na odkaz:

“Už jen fakt, že jsou zde tato města vytvářena, potvrzuje, že jedním z hlavních plánů EU je likvidace národních států.

Tristate city zabírá celé Holandsko, část Belgie a také Severní Porýní-Vestfálsko (NRW), kterému se přezdívá NRW chalífát, neboť je nejvíce islamizovanou spolkovou zemí.

Je jen náhoda, že jsou takto slučována nadprůměrně islamizovaná území? Navíc území, na nichž se v místech některých vyvlastněných farem záhy staví nová migrační centra?”

Jestli se Němci nevzpamatují, budou to mít spočítané a Dolfí ze vzteku spáchá zmrtvýchvstání. Ale aspoň budou mít kozoj-ebové svůj chalífát a nebudou courat k nám. A chocholští migroši od nás možná vezmou čáru do Rakous, že Rakušáci řekli, že žádné chocholy skřetovi nevydají, bo by to bylo zasahování do jejich vnitřní politiky a azylového zákona:
Rakousko odmítlo vydat uprchlíky z mobilizace do Kyjeva
Pokud Ukrajina pošle písemnou žádost o vydání, bude podle něj ignorována. “Byl by to pokus o zásah do našeho azylového systému a naší suverenity, nikdo si neumí představit, že by to Rakousko udělalo,” řekl zástupce resortu.
https://alternatio.org/events/all

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
8. 9. 2023 11:48

Milane, ty jsi vědomě zdatný chlap. A ty víš, že s tím človíčkem co tady žije je hotovo. Vždyť to musíš vnímat. To co my si tady říkáme většině absolutně nedochází. Nechci ze sebe dělat nějakého vědoucího a nebo něco co nejsem, ale bohužel situace je tady tristní a my to nemáme šanci změnit. Když se prostě nemyslí, tak se nemyslí. Tady probíhá absolutní rozklad jak morální tak ekonomický, tak jako v říši Římské. A to nezastavíš, s touto populací to nejde. Ale to my už tu nebudeme, pokud tedy nemáš v genech devadesátku. Já bych ale nechtěl, neboť za 15 roků tady dle mne už bude žít většinou samý hňup. Omlouvám se myslícím a lituji
ty nemyslící.

Milan ze Zahrady Čech
8. 9. 2023 18:39
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ale nejsem. Jsem nas.ranej chlap. A jasně že hotovo a nemáme šanci to změnit, proto se už do toho v diskuzích většinou ani nemontuju.
Dvě možnosti – buď za patnáct let samý hňup, nebo do patnácti let Velká změna.

katango
9. 9. 2023 11:25

Nebo za patnáct let pustina.

Milan ze Zahrady Čech
9. 9. 2023 14:16
Odpovědět  katango

😛

Milan ze Zahrady Čech
9. 9. 2023 14:16

🙂

Gales
8. 9. 2023 09:01

Okopírovali to od nás.Od staveb velkokapacitních kravínů.Jo,jo.My jsme s tím začali.

Milan ze Zahrady Čech
9. 9. 2023 14:17
Odpovědět  Gales

Přesně tak, příteli.

Frank
8. 9. 2023 08:21

Jak dlouho bude likvidovat tuto zemi hloupý šmejd Fialenko a jeho banda?

Jura S
8. 9. 2023 10:31
Odpovědět  Frank

Než ho někdo zlikviduje :-)))

Putinovec
8. 9. 2023 10:15

Právě probíhá volný výběr nového nástroje řízení , který to převezme po fialovém hnusu , který byl na sílu prosazen jen proto , aby v ČR doproběhly zamrzlé procesy diktované Čtvrtou fašistickou říší EU , které jim ordinuje jejich pasák , státní elita hnUSA .
Že tato kolaborantská skvadra padne , to je jasné . A z jejich pádu má vzejít ten , kdo bude pro obyvatele představovat to nejhezčí jablko z košíku . Co se tomu mluvícímu a pracujícímu dobytku neříká je fakt , že ty jablka v košíku jsou všechna otrávená .
Tady máte ochutnávku jednoho člena svobodných . Moc pěkný ptáček , jede v tomto sametovém podvodu už od samého začátku .
https://cs.wikipedia.org/wiki/Ji%C5%99%C3%AD_Payne

Pavel z Moravy
8. 9. 2023 11:36

Do prd.ele o jaké české vládě to pořád mluvíte. Kdyby tady byla vláda, tak by tady byla proto, aby sloužila lidu a ne aby ho ožebračovala a sloužila cizím zájmům. Nazývat by se vše mělo pravým jménem. To tady nejsou žádní příčetní vlastenci, kteří by nazvali vše tak jak se nazvat má? Když je císař nahý, tak je nahý i když vytuněnci budou tvrdit, že má úžasné šaty. Howg.

sergej
8. 9. 2023 16:19
Odpovědět  Pavel z Moravy
Pedro
8. 9. 2023 18:49

Bagr – model CAT994A
Za 12 hodin spálí ~ 1000 litrů paliva. Přesun ~ 250 tun hlíny za účelem vytěžení materiálu na výrobu JEDNÉ baterie Tesla. A lidé tomu stále říkají “nulové emise”, když jezdí svým elektromobilem. 🙂
Abyste vyrobili každou baterii pro elektromobil, musíte recyklovat : – 11 000 kg solanky pro lithium. – 14 000 kg rudy na kobalt – 2 000 kg rudy na nikl,
– 11 000 kg rudy na měď. – Vykopat 226 000 kg zemské kůry. Jen – jedna – baterie ! Typická baterie elektromobilu má: 11 kg lithia 27 kg niklu 20 kg manganu 13 kg kobaltu 90 kg mědi 181 kg hliníku, oceli a plastu První 4 složky pocházejí z omezených zdrojů a jejich podíl se bude nadále zvyšovat.
“Zelená” energie To vše jako součást klimatické frašky