blog

„ Za vystoupení  ČR z NATO“  v Klatovech

  Blížící se 11. březen bude mimo jiné ve znamení  masírovací kampaně  naší  nejvyšší  politické reprezentace za podpory mainstreamu v souvislosti s 25. výročím vstupu ČR do NATO.       

     Obhajováním o správnosti a nutnosti zakotvení ČR v tomto vojenském uskupení pro upevnění naší bezpečnosti a další rozvoj demokracie. Pro mnohé zůstane  ale  vstup ČR do  NATO  ve znamení další  ztráty suverenity české republiky, ztráty samostatnosti v oblasti zahraniční politiky.

    Vstupem do agresivního vojenského uskupení, ve kterém noty udávají  USA se tak ČR  zapojila k  řadě dalších členských států vysílajících své příslušníky armády na cizí území  k prosazování a udržování zahraničně mocenských zájmů   velkého bratra.

   S nástupem militantních  jestřábů  proukrajinské  vlády  premiéra Fialy mající plnou podporu agenta Pávka na Hradě jsou občané zavlečeni  do další vojenské hrozby, kterou představuje nasazení příslušníků  AČR na Ukrajinu a přispět tak k naplnění vytýčeného cíle a snu  NATO – k porážce Ruska jako nezbytnost pro bezpečnost a stabilitu v Evropě. Samostatnou kapitolu v éře naší současné vlády představuje podpis narychlo upečené vazalské,  tzv. Obranné smlouvy mezi  ČR a USA v minulém  roce.

     NATO po rozpadu bloku socialistických států a Varšavské smlouvy se v plné nahotě přetransformovalo do zcela útočného agresivního vojenského paktu nezakrývající naplňování mocenských zájmů USA mající  tak  na svědomí válkami  ekonomicky  zpustošené  a  politicky  destabilizované  mnohé státy.

       Dnešní  svět  stojí před hrozbou rozpoutání  globálního  jaderného konfliktu  znamenající  zánik lidské civilizace. Především z tohoto  důvodu  je potřeba aktivizovat a posilovat  mírové hnutí vedoucí k rozpuštění NATO.  Organizace, která mírový život  znemožňuje a  ohrožuje právě nejvíce.

             Malým krůčkem k naplňování tohoto cíle má přispět i konání demonstrace za Vystoupení ČR z NATO, která se uskuteční dne 4.4.2024 (symbolické datum vzniku NATO v roce 1949) na Náměstí  Miru v Klatovech. Mimo jiné zde vystoupí  ředitel IČL  Josef Skála, europoslanec Hynek Blaško, bezpečnostní odborník Ivan Kratochvíl, Eva Novotná z Ne základnám, či aktivista Pavel Matějka. Součástí demonstrace bude zveřejnění Výzvy k vystoupení ČR z NATO, směřované vládě ČR.

Miroslav Kavij

plakat demonstrace NATO
plakat demonstrace NATO

sdílet na

18 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pijack
8. 3. 2024 11:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Chybí tomu akce. Až ty voličky, co volily lampasáka a barového seladona s dovětkem – “vždyť on je takový fešák”… a jejich mamánci narukují na frontu a neuvidí z nich ani střeva, pak se jim v kebuli rozsvítí. Ale to už bude pozdě. Nuž co, nezbývá nic jiného, než jim to potěšení dopřát. Rusové se s nimi párat nebudou. Jediné co se mi nelíbí je, že narukují všichni – kéž by narukovali jen ti, kteří chtějí válčit. Těm druhým doporučuji desertovat ještě dřív než jim dojde povolávací rozkaz. Vysrat se NATO !!!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
janle57
8. 3. 2024 12:05
Odpovědět  Pijack

Doufám,že zuřivý reportér Matyáš Zrno,v případě mobilizace gaučových mamánků
z diskuze ze Seznamu a jejich odeslání směr Donbas,bude podávat srdcervoucí
reportáže o jejich nezměrném internacionálním bojovém nadšení,doufám,že jim
před cestou někdo poradí nafasovat si hnědé spodní prádlo,aby to jejich hrdinství
nebylo,po prvním útoku ruského dronu,zas tak moc vidět.

Pijack
8. 3. 2024 13:42
Odpovědět  janle57

Ten Zrno je taky exot. Tak vylízaného a snaživého reportéra těžko pohledat. On do svých reportáží vkládá ty žádané smělé pohledy, zajišťující zaměstnání u televize. Kdyby nebylo takových blbců, tak by snad i ČT přestala existovat.

Pravdomluvny
8. 3. 2024 16:38
Odpovědět  Pijack

Zase jste vynechal megavohona Tomáše Etzlera…..🤓

Ladislav 💤
8. 3. 2024 12:57
Odpovědět  Pijack

👍👍👍👍👍👍👍👍👍a jen jak uvidí bouchnout tu pumu 1500 kg , tak to bude poslední podivaná!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
zdendulka
8. 3. 2024 13:19
Odpovědět  Ladislav 💤

ano, ano , jen běžte a budete mít nezapomenutelné zážitky na celý život … jenom se už neříká, jak krátký život po tom úžasném zážitku… a proč to všechno vlastně ????????

zdendulka
8. 3. 2024 13:17
Odpovědět  Pijack

v tom lepším případě z nich neuvidí ani střeva – v tom horším případě se jim vrátí mrzák bez rukou či nohou nebo očí a oni se budou neustále dívat na jeho životní prohru a utrpení…. a to vše kvůli bezohlednosti a hlouposti naší vlády,.,.,.

Pavel z Moravy
8. 3. 2024 13:47
Odpovědět  Pijack

Pokud je mi známo, tak je u nás nejméně půl milionu Ukrajinců. Jestli dostali statut válečného uprchlíka, jaky statut by dostala ta naše mladá děcka. Umí vůbec uběhnout kilák nebo udělat 10 kliků. Já neříkám, že by je tam do toho masomlýnku nechtěli hodit, ale víte co by to poté s těmito škůdci udělalo? Lidé jsou zde sice apatičtí, ale tito škůdci jsou si dobře vědomi co by přišlo, až by začali do vlasti chodit pozinkované rakve. Třeba se mýlím a těm jejich rodičům jsou životy jejich kluků šumák, ale moc v to nevěřím. Toto by právě byl ten signál, který by ukončil vládnutí této šílené smečky. Je to ale pouze můj názor.

Pijack
8. 3. 2024 11:55
Ohodnotit příspěvek :
     

České protektorátní onuce nebyly pozvány na zasedání NATO k výročí vstupu do jejich struktur. Naše onuce pouze posloužily. Odkopnout, nezájem, oni vždy poslouží až je budeme zase potřebovat… To je vizitka, co? A ty těm onucím ještě poklonkují naši tlustí generálové.

Pravdomluvny
8. 3. 2024 16:39
Odpovědět  Pijack

Tyhle onuce NEJSOU NAŠE,JSOU JEN OD NÁS a to je rozdíl.

zuzana
8. 3. 2024 12:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Bývalý výkonný ředitel OSN vypustil bombu na globální elitu: Pizzagate je skutečná

Podle Calina Georgesca, bývalého výkonného ředitele OSN a bývalého prezidenta Římského klubu, který varuje, že „Pizzagate je skutečná“, je globální elita spolkem pedofilů, kteří zneužívají děti.

https://aktax.cz/byvaly-vykonny-reditel-osn-vypustil-bombu-na-globalni-elitu-pizzagate-je-skutecna/

zdendulka
8. 3. 2024 13:20
Odpovědět  zuzana

bohužel…..

zuzana
8. 3. 2024 12:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Nová studie poukazuje na důkazy, že někteří pacienti s COVID-19 byli v nemocnicích usmrceni

https://aktax.cz/nova-studie-poukazuje-na-dukazy-ze-nekteri-pacienti-s-covid-19-byli-v-nemocnicich-usmrceni/

zdendulka
8. 3. 2024 13:23
Odpovědět  zuzana

čettla jsem studii, že ně někteří, ale mnozí… nedostávali prý vůbec žádné léky, jen v posledním stadiu dýchací přístroje, které je dorazily, protože jsou kontraindikované. Prý to byl všechno jeden obrovský pokus na lidech jako celku. Prostě kompars zdarma, výplata – smrt.

Dorotík
8. 3. 2024 13:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Tu výzvu je potřebné doplnit o požadavek na vyhlášení neutrality, na jednání s Ruskem o jeho podpoře, zajištění a garantování naší neutrality, tak jako to dělají od II. sv. války Rakousku.

miro
8. 3. 2024 14:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Škoda že taková akce se nekoná ve všech městech.

M.Š.
9. 3. 2024 20:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Koukám koukám jak cenzura tunaj běhá,

Jiří
9. 3. 2024 22:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdybych to měl blíže, tak tam pojedu, NATO je základem celého našeho problému, kéž by to lidi pochopili dřív, než bude pozdě a žádali totéž.