blog

Za čí zájmy krvácí ukrajinský lid?

zdroj: email

Válečný konflikt na Ukrajině si rozhodně zaslouží hlubší a objektivnější posouzení! A „obyčejní lidé“ si hlavně zaslouží mír!

Jak se všeobecně praví, první obětí každé války je Pravda.

Lže se například o válečných ztrátách, které bojující strany ve válce utrpěly. Jednou z elementárních zásad každé válečné propagandy je co nejvíce nadsadit ztráty nepřítele, a naopak snížit vlastní ztráty.

Jaké však jsou skutečné ztráty? Teď už jsou v každém případě obrovské.

Podle českých médií hlavního proudu „ukrajinská armáda statečně bojuje a vítězí“. Jaké jsou však její skutečné ztráty?

Podle významného světového ekonoma Jeffreyho Sachse činí celkové ztráty ukrajinské armády již přes půl milionu lidských obětí. S postupujícím prodlužováním „vleklé a vyčerpávající“ války se ztráty dennodenně nadále zvyšují. Že velké ztráty mají obě strany, že na Ukrajině bojuje i spousta zahraničních bojovníků, není dnes již žádným tajemstvím.

Namísto hledání smírného řešení však konflikt neustále eskaluje. Překračují se červené linie.

Zpočátku tam země NATO (údajně) neposílaly žádné zbraně, pak poslaly protitankové střely.

Hovořilo se o tom, že těžké zbraně se posílat nebudou, aby nedošlo k ještě větší eskalaci mezi NATO a Ruskou federací.

Jenže pak byly poslány dělostřelecké systémy a rakety. Ale tím to přeci tenkrát mělo skončit. Tanky byly přeci tabu…

Dnes už jsou na Ukrajině dávno západní tanky. Hovoří se o stíhačkách. Polsko a Slovensko poslaly na bojiště také migy. Na Slovensku tak rozhodla vláda i přes odpor vlastního obyvatelstva. Nutno připomenout, že tak učinila vláda již odvolaná!

Pak už se jen stalo otázkou času, kdy se začne diskutovat o tom, že tam budou posíláni přímí vojáci ze zemí NATO!

Je zcela zřejmé, že Ukrajině již před časem došli „dobrovolníci“. Vlastně šlo o ideologicky motivované banderovce, kteří se stali nástrojem nacifikačních procesů. Šlo o fanatiky, do značné míry zmanipulované a „navedené“ i samotným Západem. Západ si z Ukrajiny udělal beranidlo proti Rusku.

V posledních měsících na Ukrajině dochází k násilnému donucování k mobilizaci. Mobilizují ukrajinské občany, kteří vůbec bojovat nechtějí!!!

Pronikají k nám zprávy, že tzv. povolávací rozkazy jsou předávány na ulicích, v obchodech, u čerpacích stanic. Ukrajinské úřady jdou až tak daleko, že přímo na pohřbech násilně mobilizují i účastníky smutečních průvodů!

V Oděse, kde žilo 40 procent Rusů, se ukrajinské úřady násilně vlamovaly do domů, aby předaly povolávací rozkazy těm Oděsanům, kteří proti svým ruským bratrům v žádném případě do žádného boje jít nehodlali.

Čas pokročil. Přinesl i onu tragédii, že někoho z evropských i amerických hlavounů napadlo, že do války by měli jít bojovat i mladí muži z východních zemí NATO. Sem spadá i Česká republika. Proč však jen z východních zemí NATO? Protože Západ si to přeci líbit nenechá! Budeme tedy my, obyvatelé východní části NATO, obětováni, stejně tak jako samotní Ukrajinci?

Musíme tu válečnou eskalaci zastavit!

            Jestli něco musíme učinit zcela neprodleně, pak rozhodně musíme zastavit tu hrozivou válečnou eskalaci! Potřebujeme doslova „dotlačit“ bojující strany k okamžitému příměří a k jednacímu stolu.

My chceme mír!

            Není žádným tajemstvím, že jedna třetina ukrajinského území je již skoupena Amerikou. Rovněž se všeobecně ví, kdo je Hunter Biden, čí je to syn, a co na Ukrajině díky vlivu svého otce znamená. O čem se nemluví, jsou postupné nacifikační procesy, které na Ukrajinu coby bojiště PROXY válečného konfliktu implementoval tzv. kolektivní Západ v čele s USA.

            Tak jen pro připomenutí. Systematická a postupná nacifikace Ukrajiny započala hned po rozpadu SSSR. Například ukrajinská veřejnost byla záhy „masírována“ k tomu, aby začala nenávidět ruský lid (obdobně rafinovaným způsobem, jako byli Němci ve 30. letech „vychováváni“ k nenávisti vůči všemu židovskému). Psychologicky propracovaná výuka k nenávisti.

K očividné nacifikaci Ukrajiny začalo docházet při oslavách Romana Šuchevyče a Stepana Bandery, tedy zločinců, nad jejichž krutostí „žasli“ i němečtí nacisté. Ukrajina začala vydávat známky s jejich portréty. Stavěli jim pomníky…  A víc a víc nenáviděli vše ruské…

            24. srpna 2018 se na Ukrajině konal slavnostní Den nezávislosti země, při němž ukrajinská armáda představila nový vojenský pozdrav: „Sláva Ukrajině, hrdinům sláva!“ Tento pozdrav byl zaveden prezidentským dekretem Petra Porošenka. Jedná se vlastně o banderovský pozdrav Organizace ukrajinských nacionalistů (OUN) z roku 1941.

            Připomeňme, že OUN spolupracovala s německými nacistickými jednotkami na Ukrajině. V roce 1943 se přejmenovala na UPA – Ukrajinskou povstaleckou armádu. Tyto organizace prováděly bezpočet masakrů, zejména na židovských a polských obyvatelích.

            Že si tento „nacistický pozdrav“ osvojí i premiér a členové české vlády, je tristní realitou soudobé politiky v České republice.

Volodymyr Zelenský sliboval mír. Ukončení války na Donbasu. Proto jej zvolili prezidentem. Namísto nastolení míru však jeho režim nastolil totalitní systém. A zakázal politické strany.

Že Západ pokrytecky nepřizná skutečnou povahu soudobého ukrajinského režimu, má své mocenské důvody. Blaho ukrajinského lidu to však není!

Že Spojené státy americké odmítají považovat to, co se ukrajinským Rusům dělo na Donbasu v letech 2014 až 2022, za genocidu, nápadně připomíná Orwellův román, v němž je konstatováno, že „válka je mír“.  

Podle nezávislých expertů bylo při ostřelování na Donbasu (ještě před 24. únorem 2022) ze strany Ukrajiny zabito více než 2 600 civilistů, tedy 2 600 občanů Ukrajiny. 

            Tak se tedy ptám: Za čí zájmy dnes krvácí ukrajinský lid?

Marek ADAM

Strážci míru KČP

sdíletj na

Souhlas
Upozornit na
27 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
janle57
16. 9. 2023 10:38

Neexistuje dnes na světě větší totalita než na Ukrajině pod velením zelené loutky jménem
Zelenský,násilné verbování do armády k boji za cíle USA překonává verbířské metody
koloniální Anglie z 18.století,jak se můžou davy zdejších mobilizovaných normálních
lidí se zbraní v ruce nechat v armádě ovládat pár echt fašouny z pluku Azov? Kdy už jim konečně
dojde rozum a otočí ten svůj AK 47 proti nim? Mají na výběr,buď se nechat nahnat do mlýnku
na ukrajinské maso nebo si vybojovat lepší budoucnost pro sebe a hlavně pro své děti.

Vaska
16. 9. 2023 11:12

Za čí ? Za zájmy těchto a obnovu chazarského kaganátu místo Ukrajiny !!
https://t.me/absurdnisvet/58601

ijn
16. 9. 2023 12:44
Odpovědět  Vaska

Zelenský je žid,…. ale do Knesetu nesmí?

Jaris
17. 9. 2023 03:29
Odpovědět  Vaska

Reknu vam, ze vetsina tech zidu v kaftanech jsou opravdu skaredi a ty jejich zenske protejsky potrebuji nekolik plastickych operaci, aby nestrasily verejnost. Jaky to rozdil mezi urostlymi Palestinci a nedomrlymi nosatymi zidy. Jordanska kralovna Rani je Palestinka, nadherna zena.

Frank1
17. 9. 2023 10:22
Odpovědět  Jaris

Nedomrly nosaty nejvyssi Rabin Ruska B. Lazar ma 14 deti.

katango
17. 9. 2023 19:08
Odpovědět  Frank1

Otec je vždy nejistý. Pater semper incertus est.

Frank1
17. 9. 2023 10:21
Odpovědět  Vaska

Na videu je videt krepceni ukrajinskych Zidu a jejich nenavist k Rusku – jeden tam zapaluje ruskou vlajku. Krepcici vedi, ze jejich cil se blizi. Dovoli-li Rusko vznik Kaganatu, nasadi si na hranicich nepritele a novou ves do kozichu.

Teuton
16. 9. 2023 11:30

Prosím, dávejte si bacha. Podle lidí pracujících v obchodní síti se Ukrošvábové při platbě hotovostí snaží uvést prodávajícího v omyl tak, aby jim byla vrácena částka vyšší, než na jakou mají nárok. Řada případů je ze středních Čech a lze se domnívat, že k tomu dochází i jinde. Neberme to tak, že jsou všichni Ukrošvábové alkoholem zdegenerovaná jelita, spousta z nich je schopna velice sofistikovaných leváren.

Frank
16. 9. 2023 14:56
Odpovědět  Teuton

Jestli nějaký ukroš se snaží o to, co jste popsal a někdo mu na to skočí, je to debil.

Teuton
16. 9. 2023 18:11
Odpovědět  Frank

Hele, ženskou v krámu dokážou tak zblbnout, že často dosáhnou svého. S jednou z nich jsem v kontaktu a docela jsem čuměl, když mi vyprávěla, jak chytře na to jdou. Říkala, že jak vidí či slyší Ukrošvába, vyhlašuje nejvyšší pohotovost.

Veny232
16. 9. 2023 11:42

Za Satanovo…za čí asi…bída ,zkáza,smrt,otroctví…to je jejich vize…nebo spíše jejich páníčků…

unor 2022
16. 9. 2023 11:47

Za ci zajmy bylo popsano jiz mnohokrat. Meli bychom prejit na studium a popis mechanismu, ktere to umoznuji.
Zakladu nejen ukrajinskeho mechanismu, kdy jeden ze stejne spolecenske skupiny lidi, na pokyn cloveka z jine spolecenske skupiny, drzi ochotne ‘knutu’ nad druhym s ‘lopatou’.

sizok
16. 9. 2023 12:10

Dobře jim tak. Když je hloupý národ atd…

ijn
16. 9. 2023 12:47
Odpovědět  sizok

každý národ je manipulovatelný,….. copak naše volby zelené gumy na hrad nestačí? a to je doména žida Zeleného

sizok
16. 9. 2023 13:10
Odpovědět  ijn

Taky pořád tvrdím, že jsme hloupý národ. Jinak by něco takového
nedopustil.

Aleš
16. 9. 2023 12:39

Západ včetně SPOLU mají ruce od krve.

sergej
16. 9. 2023 15:13

Za vykýblený euál.

Pavel z Moravy
16. 9. 2023 15:52

Tak je to přece nadnárodním globálem domluveno. Bojovat, aby nás mohli sedřít z kůže. Přijde super bída, krachy, světový řád s jedinou tou pravou vládou atd. Covidem to začalo, konfliktem pokračuje a zelená agenda má ten krach jistit. U nás to škůdci zemští přece vědí, že jsme již nad propastí, ale úkol je úkol. Vše bylo připraveno, nic neprobíhá náhodně. 34 roků se připravoval konečný scénář, teď je k jeho konečné realizaci blízko. Vždyť to rozumní lidé museli těch 34 roků vnímat, nebo ne?

Pavel
16. 9. 2023 16:29
Odpovědět  Pavel z Moravy

Vnímat to možná vnímali,ale nepřipustili si to.Ten scénář byl napsán již dlouho před rozvalem východního bloku. Všechny ty tzv.revoluce jeli podle stejného scénáře.Dostat lidi do ulic s cílem zlepšení jejich sociálního postavení a pak pomocí provokací donutit pořádkové síly k zásahu.Na to byla již připravena oběť(u nás mrtví student Šmíd) a na západě se hned rozjíždí kampaň na podporu demonstrantů a svržení vlády!Takže žádné spontální vystoupení studentů,ale předen připravený převrat! A věřte tomu, že pokud by nestačila fáma s mrtvým studentem, došlo by i na ty odstřelovače jako při “arabském jaru” či na Ukrajině! Každý soudný člověk schopný vlastního úsudku to s odstupem času vidí a přesto víc jako polovina národa bude tvrdit, že “hadrák” byla revoluce,stejně tak jako, že Rusko napadlo bezdůvodně mírumilovnou Ukrajinu a nejde o zástupnou válku NATO-RF.

Putinovec
16. 9. 2023 16:59
Odpovědět  Pavel

A já jsem přesvědčen o tom , že o totéž se pokoušejí i dnes . Stejný scénář , který má vehnat lidi do ulic a dovést národy do předpřipraveného chlívečku . Čtvrtá fašistická říše EU už zdechá a je potřeba vytvořit nový cuk , kde bude možno řídit část Evropských států , jako jeden celek . Ono je to řízení tak pohodlnější .
A k tomu je třeba docílit , tak jako v 89 , jakoby spontánní vzedmutí hněvu národů a svržení dosazených politických figurek . Jen ti Češi to kazí , nejsou dostatečně aktivní při cizím řízení .

PENNYS
16. 9. 2023 18:51

Za čí zájmy krvácí ukrajinský lid?ZA TO ,ŽE MAJÍ VYGUMOVÁNO V PALICI JAKO ČESKÝ NÁROD

All
16. 9. 2023 20:19

Pavle,máte naprostou pravdu. V roce 1976 jsem byl informován o všem,co se bude dít v Československu v r.1989. Už v té době jsem všechno věděl i s detaily. Byl jsem trochu šokován a v r.1976 jsem tomu sám zcela nevěřil,říkal jsem si,že to není možné.Trápilo mne to,nemohl jsem o tom s nikým hovořit,svěřil jsem se pouze jednou,až v r.1983,ale sklidil jsem jen nedůvěru,nepochopení,smích.Vše se ale událo,přesně do puntíku. Naplánovaný převrat 1989 , byl opravdu dávno dopředu,informován jsem byl 13 let nazpět ! ( Jak ,raději neřeknu ani dnes,nemohu takto veřejně) Toto se opravdu plánovalo ,dlouhodobě a dopředu na mnoho let a mohu jen potvrdit,že se tu pracovalo ( a pracuje stále) s ,,Infopolem Země”,které běžně lidé nevnímají.Jde o vkladání myšlenek zároveň s obrazy událostí,které se mají realizovat. Je velmi důležité,aby lidé kladli odpor včas i s postoji,myšlenkou a pokud možno i ,,Obraznou myšlenkou”,aby zvrácené ideje a ideologie byly v informačním poli eliminovány. ( Proto i tady,Pokec je důležitý,má svůj veliký význam,díka za něj. A tvrzení lidí,že nic neovlivní,..ap. jsou až hanebně slaboduché a hloupé.Není to tak,vůbec to tak není. Nedejme se,nevzdávejme se ani v myšlence )

Zdena
17. 9. 2023 08:51
Odpovědět  All

Máte pravdu mám kamaráda Itala a on vždycky říkal co chcete máte se lépe než nežli na západě bylo to v 70tych letech a o tom co přijde i mluvil já klíči necinkala hodně noci jsem probrecela zažila jsem jak v 89. lidi hajlovali bylo mi a je mi smutno já už mám docela hodně let ale nechci se smířit s tím svinstvem co tu nyní provádí (náš ukrajinský premiér). Nás starší nikdo neposlouchá jen nás urážejí ,ale Pro hlupáka každý hloupý!

PremekJ
16. 9. 2023 22:57

Na poslední otázku by měl znát odpověď každý člověk. Loutky musí jen sloužit a poslouchat. A pak skončí v koši.

Jaris
17. 9. 2023 03:39

Za ci zajmy krvaci ukrajinsky lid? Ve skutecnosti za zidovske, ale mysli si ze za zajmy sve. proste skocili na spek zapadu. Kdyby nezabijeli v Donecku a Lugansku civilisty, nezacali napadat a diskriminovat Rusy, nemuseli by dnes hledet na sve vlastni hroby. Komu neni rady, tomu neni pomoci.

Frank1
17. 9. 2023 10:16

Pucisty na Ukrajine ridi Zide z USA a z Londyna. Oni jsou pouhe loutky, vykonavajici jejich prikazy. Cilem je zrizeni nove Chazarske rise – noveho Izraele na uzemi Ukrajiny. K tomu ucelu je treba odstranit muzske obyvatelstvo, aby nebyl odpor.
Chazarskou pevnost v Kyjeve znicil koncem prvniho tisicileti rusky knize Svajtoslav. Blinken a Nulandova jsou potomci zidovskych privandrovalcu z Ukrajiny do USA a pracuji na znovuobnoveni Chazarskeho Kaganatu.

Frank1
17. 9. 2023 10:24

Ukrajinsky Majdan je prikladem barevne revoluce organizovane USA. Jeji dusledky jsou stale zrejmejsi, jeji cile jeste uplne ne.