Vzkvétající fašismus na summitu CME

 Vzkvétající fašismus na summitu CME

 Ovace, potlesk a nekritický obdiv. Euforie na adresu  ukrajinského prezidenta  Zelenského po jeho vystoupení na bruselském summitu prezidentů a premiérů členských států EU, alias  centrálního mozku Evropy (CME) 9.2.2023, jsou příznakem  další  fáze fašizace tohoto skomírajícího „superstátu“.

      Po vzhlédnutí záběrů z onoho setkání, by občan  mohl ironicky  nabýt dojmu, zda slavní vůdcové na summitu nebyli zasaženi účinky předchozí konzumace koláčků  s přísadou „jistých žádoucích“ látek.   Nebo zda na zahájení summitu jim nebyl vnucen k promítnutí dobový  filmový  dokument z roku 1942, kterak český národ přísahá věrnost Třetí říši  https://www.youtube.com/watch?v=9wiB1fwR6Tw

      Evropští lídři si stále jaksi nechtějí připustit, že Evropa a svět již nebude jako před  24.2.2022, kdy  současný prezident Ukrajiny  neústupně prosazovanou ( a USA doporučovanou)  politikou vůči RF zatáhl svou zemi do válečného konfliktu mezi světovými mocnostmi RF a USA.

       Namísto hledání cest a způsobů jak dostat téměř rok trvající konflikt na úroveň mírového jednání, mnozí evropští lídři se budou nadále předhánět v nezištné pomoci na všech úrovních Ukrajině na úkor bezpečí a sociálního zabezpečení svých občanů. Je zbytečné připomínat, že hlavní housle v tomto směru hraje ČR se svým triem Fiala, Černochová, Pavel.

      Řekněme si znovu a narovinu, že Ukrajina se v blízké budoucnosti členy EU ani NATO nestane.  Nebude tím obohacením pro ostatní státy  o kterých naše „vládní“ trio neustále básní.

Skutečnosti týkající se především korupce, která je zde národním sportem, předchozí rozkradení a „rozparcelování Ukrajiny mezi oligarchy, válkou  zdevastovaná  ekonomika  s obrovským schodkem státního dluhu v době, kdy  je tento  stát téměř vylidněný  jsou nezpochybnitelné faktory přivádějící Ukrajinu do pozice pouhého  „přežití“.

      Zatímco  naše vládní reprezentace se nadále  zuby nehty drží  špatné karty  na kterou vsadila ještě před vypuknutím válečného konfliktu na Ukrajině, stále více lidí začíná procitat z každodenního lhaní  mainstreamových medií.  Začínají stále více vyhledávat zdroje a informace z alternativních medií  o skutečném průběhu konfliktu, co předcházelo jeho vypuknutí, o co skutečně v něm jde.

  V tomto směru doslova láme rekordy dokument, který je možné vzhlédnout na youtube pod   názvem Drahá Ukrajino, musíme si promluvit   https://www.youtube.com/watch?v=OVGfJyPCKQo, které za 14dní od jeho zveřejnění vzhlédlo  361 tisíc  uživatelů  a láme tak rekordy se čtivostí nenávistných článků plátku Forum24 sdílející hodnoty liberálního konzervatismu, chrlící nenávistné příspěvky proti  politikům prosazující skutečné zájmy naší země.

     Lidem, kteří s obsahem videa  nejen souhlasí , ale navíc se domnívají , že politika současné vlády jde proti zájmům naší republiky a jejich občanů bych snad  jen v době zavádění cenzury pod pláštíkem ochrany demokracie doporučoval některé pasáže veřejně nekomentovat.  Vyhrůžky nejvyššího státního zástupce Igora Stříže, že adorace ruského útoku na Ukrajinu by mohla  být trestným činem se  začínají  naplňovat v praxi. Svoboda slova zaručena Listinou základních práv a svobod jako součástí ústavního pořádku České republiky byla „prolomena“, začíná doba „politických“ procesů.

 autor:     Miroslav Kavij

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj ve čtvrtek vystoupil v Evropském parlamentu a poděkoval představitelům bloku za podporu. “Bojujeme proti největší protievropské síle v současné historii,” řekl. “Na bojišti vás my Ukrajinci bráníme.”

BREAKING: Zelenskyj přijíždí na summit EU v Bruselu, očekává se, že bude usilovat o další zbraně

sdíletj na

3.9 16 hlasy
Ohodnotit příspěvek
38 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Aleš
10. 2. 2023 12:42

Nikdo mi nevymluví, že EU je liberální fašismus a říše temnoty. A pan Rudá smrt, v pekle mají na něj už čestné místo.

Helena
10. 2. 2023 12:48

Dobře si přehrajte to videjko. Zelenej má dost, vypadá, že po absťáku dostal svoji dáfku. Přihlížející magoři EP mají strnulé, chladné, nenávistné ksichty, potlesk vypadá, jako když tleskají v krematoriu odjíždějící mrtvole. Myslím, že náš Pyjala zaspal dobu, chlapec.

Albi
10. 2. 2023 13:08
Odpovědět  Helena

To je fakt. Ještě žes na to videjko upozornila, nijak bych si ho nbepustila, nestajím zrovna o toi vidět ho “naživo”
Tady mě ale taky jako první napadlo, že si nestačil šlehnout dávku, i když jsem ještě nikdy v reálu žádného zdrogovaného neviděla.

Je to troska, že kdyby neměl na triku tolik obětí, mohlo by nám ho být líto.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Helena
10. 2. 2023 13:20
Odpovědět  Albi

No, to máte štěstí, že jste ještě nikdy neviděla feťáka vyčerpaného absťákem, když si dá další dávku.

Albi
10. 2. 2023 13:41
Odpovědět  Helena

To chcete říci, že bez dávky by vypadal ještě hůř???

Boomer
10. 2. 2023 14:15
Odpovědět  Albi

.. nikdo, mimo jeho nejbližší okruh, ho už na sucho nikdy neuvidí.

Markýza
10. 2. 2023 14:28
Odpovědět  Helena

Madame von Lejno se na začátku tvářila jako hrdá matka na maturiťáku synka, ale pak taky kapánek povadla. Copak to asi povídal, syneček? Shlédla jsem (s mnoha přeskoky) ale poslouchat fakt nemám žaludek.

Helena
10. 2. 2023 14:35
Odpovědět  Markýza

Ještě že mu tam nikdo nerozuměl, ani nemohl přečíst, co měl na papíru, a ještě že ten samý papír=notičky měli překladatelé. Jinak by to byla fraška horší než jeho kámoš Bidet. Šumloval a kroutil hlavou a očima tak, že mu nebylo vůbec rozumět.

Markýza
10. 2. 2023 16:07
Odpovědět  Helena

Ono ho stačí slyšet. Tuhle jsem si ho chvíli pustila, jen abych si udělala ucelenější obrázek – ten chlap má hlas pekelníka. Mohl by dabovat Halíka – byli by dokonalá figura.

Gales
10. 2. 2023 18:30
Odpovědět  Helena

Kdoví jestli to mluví on.Třebas má vyplej mikrofon a někdo pouští jeho projev z pásku nahranej na notu páníšků.

Albi
10. 2. 2023 12:53

“Na bojišti vás my Ukrajinci bráníme”. 🙂 🙂 🙂
To jo. Hlavně on, válečný hrdina!

Markýza
10. 2. 2023 20:49
Odpovědět  Albi

Co ale mám dělat já, chudák stařenka nebohá? Když se necítím ohrožena? Nerada bych se ovšem stala mírovou štváčkou, to zase ne!

janle57
10. 2. 2023 12:53

Pořádek v současné Evropě jsou schopni,za současné situace,udělat jen a jen Rusové !!

Jan
10. 2. 2023 14:06
Odpovědět  janle57

Ten chliv po neoliberalnich degeneratech a ruznych diktatorech jako byli Napoleon, Hitler zametli v Evrope Rusove za velkych obeti uz nekolikrat. Naposledy v 2. svetove valce.
Po bourani pomniku jejich padlych osvoboditelu Evropy za 2. svetove valky, po nekonecne vlne rusofobie, nenavisti a ponizovani se Rus na Evropu akorat tak vysere!
Rusove pomahali naposledy Italum decimovanym Covidem v Lombardii. Zadna zminka o tom v medialni zumpe v cele Evrope. Naopak, Italove u moci se vyzivali v kreativite, jake jeste sankce na Rusko uvalit.
Rusove se naucili a vedi co jsme zac. Budou uz delat jen to, co je pro ne nezbytne nutne a vyhodne. Jako Zide v USA.

unor 2022
10. 2. 2023 13:43

Takze se tleska nekomu, kdo ma oddalit pad hodnot dolarovych kont tleskajicich. To by se dalo chapat. Hodnota dolaru je vsak ve skutecnosto hodnota papiru a tisku na nem.
A zadny potlesk tuto skutecnost v konecne fazi neodvrati. Jen oddali o par mesicu, nez se dolarova konta vymeni za zlato ci petrojuan.

Pijack
10. 2. 2023 14:02
Odpovědět  unor 2022

Už bych si troufnul tvrdit, že USD už nemá cenu ani toho papíru, nýbrž dokonce zápornou. Celková emise dolaru v novodobé historii má už mnohem vyšší nominální hodnotu, než majetek Spojených států a potenciál reálné ekonomiky dohromady. Tohle spekulanti na každé Burze už vědí. Proto je také dolar uměle udržován jako “světové” platidlo, protože jinak by se zhroutila ekonomika mnoha zemí. A ty země by to vyčítaly USA, čehož se Bílý dům bojí jako čert kříže. Ale i tak, je to jen otázka času. Jakmile se Čína rozhodne prodat všechny dolarové rezervy, vznikne chaos. Nechápu Američany, že si chtějí Čínu znepřátelit a přitom mohou děkovat Bohu, že jsou Číňané tolik trpěliví. Z toho důvodu věřím, že horká válka proti Číně ani Rusku nevznikne. Tohle mají na starosti lokajové USA, tedy Ukrajina a EU.

Boomer
10. 2. 2023 14:10
Odpovědět  Pijack

..asi tak nějak, na relativně malém plácku se rozjela hra o celý svět. A brzy bude jasno, kdo si vsadil na favorita..

Jaroslav
10. 2. 2023 14:04
Odpovědět  unor 2022

Tleská se ve stoje. Žil jsem celkem dlouho v minulém systému, ale tohle si nepamatuji. Za mne již žádný velký fanatizmus nebyl. Foto EU parlamentu tleskajícího ve stoje mne děsí. Za Stalina si prý nikdo nedovolil přestat tleskat- byl podezřelý, jak to asi mají klici Bruselští? K dolarovému kontu vysvětlení- na UK, v Rusku a možno i u nás (abychom nechodili daleko) mají zbohatlíci (“dobrovolně”) dolarová konta na západě. To je jeden z kvalifikačních předpokladů- buď si oligarcha, korupční politik a kraď co hrdlo ráčí, ale peníze musíš mít na západě. Tím máme jistotu, že nebudeš zlobit. Pokud ano, máme páky a tvými nakradenými penězi zvelebíme náš stát. Majetky, penize na západě propadnou peklu. Pak je zřejmě v různých (Aspen) institutech testují (mladí politici) na bezzásadovost. To je další kvalifikační předpoklad. Závislost na narkotikách bych osobně nebral, takový člověk je labilní a není na něj spoleh. Myslím, že Voloďa, říkající si Volodymir si šlápnul do exkrementu a nemá úniku. Chtěl si hrát s velkými kluky a to ho zničí. Bohužel, naši Volodymirové za ním v ničem neaostávají a také my máme “naději”

Helena
10. 2. 2023 14:16
Odpovědět  Jaroslav

Na takové prasárny nemá skoro nikdo žaludek-lidská psychika to není schopna unést. Pouze v jediném případě je “člověk” ochotný dělat to, co dělá zelenáč, co dělají ty fašistické sfině. Závislost na drogách. Drogy a pak pasáky násilné oddělení od drog, a je ten dotyčný ochotný udělat úplně všechno-opravdu úplně všechno i nejstrašlivější činy na světě.

Jan
10. 2. 2023 14:09
Odpovědět  unor 2022

Hodnota dolaru je dana uz pouze duverou, ze jako platidlo bude fungovat minimalne tak dlouho, kdy ho zase pouziji. Prechod BRICS na vlastni meny v obchode dolar znici.

Jaroslav
10. 2. 2023 15:07
Odpovědět  Jan

Je to letadlo a díky obrovské vojenské síle USA dolaru všichni “věří”. No a žába se má vařit pomaličku, jinak prý z vařící vody vyskočí. Ekonomika má být že značné části výroba, HDP USA je velmi spekulativní hodnota, virtuální realita. Žijí na úkor okrádání zbytku světa.

Markýza
10. 2. 2023 16:15
Odpovědět  Jaroslav

Nejen vojenské – buďme spravedliví. USA, to je typická “smrt úspěchem” jen v tak velkém měřítku, že se to špatně obhlíží.

Markýza
10. 2. 2023 16:09
Odpovědět  Jan

Viděla jsem jen titulek, ale už to hlásá zřejmě i Kovanda, tak to už je ložený 🙂
No ale divte se pak Amíkům, že tolik usilují o ruské bohatství – s takovýma dluhama na krku.

Jan
10. 2. 2023 13:51

Stado idiotu tleska idiotum. Normalka. Na OSN zasedani vystoupila Greta s ‘jak se opovazujete, nicit mi me mladi’ a vsichni degenerati aplaudovali!

Jan
10. 2. 2023 13:54

Zajimave kratke video, jak se jeste v roce 2000 degenerati smali, kdyz se nekdo zeptal kdo je pan Putin.
Ted uz to vedi.
https://www.youtube.com/shorts/ASc5vvP20tk

Markýza
10. 2. 2023 16:11
Odpovědět  Jan

Dobře. Tehdy to nevěděl nikdo. Mně fascinovalo spíš, že se ošklíbali ještě v 21 na podzim. I když už ne nahlas. No – už vědí, pravda.

Jan
10. 2. 2023 14:13

V noci uderily ruske rakety znovu a vypnuly Ukrajinu a jeji zasobovaci trasy. Bylo to nutne pred zapocetim dodavek novych zbrani zapadu Ukrajine.

Jan
10. 2. 2023 14:19

Summit fasistu, zadluzenych loutek USA, degeneratu a hulibrku jim nepomuze. Zeldovi uz koks nepomaha, pojede na heroin.

jurajhonda
10. 2. 2023 15:06

Tak to je kabaret…..Jeden židovský hošík, co umí hrát penisem na klavíru, přednáší na bruselském summitu prezidentů a premiérů členských států EU, alias centrálního mozku Evropy. No to je úroveň, ty lži a hlouposti. A oni mu tleskají -chátra zaprodaných mamelukú.
No nás zachrání jedine rychlé obsazení nacistické Ukrajiny a svrhnutí oněch vlád v jednotlivých státech EU.
S RF na věčné časy a nikdy jinak !

zuza
10. 2. 2023 18:21
Odpovědět  jurajhonda

ten centrálny mozog Európy ma presne tak zmáčané ruky v krvi ako teplákový feťáčik. Teda až ná pár jedincov, Orbán odmietol dodávať do banderistanu zbrane. Nevôľu k tým dodávkam zbraní mali možno aj viacerí, ale odvahu k tomu mal asi len on.

Pavel z Moravy
10. 2. 2023 15:31

Pouze se opakuje další kapitola toho co tu bylo před 90 roky. Zaslepený fanatismus a nenávist vůči Rusku je denní chlebíček těch, kteří dostali možnost vládnout Evropě. Tyto loutky globalistů tu nenávist celé ty roky pokud to bylo možné skrývaly. Nyní se odhalily a to je dobře, protože o nich víme a oni nikdy již svoji příslušnost k tomuto proudu neskryjí.

Markýza
10. 2. 2023 16:13
Odpovědět  Pavel z Moravy

Už jsem si říkala, že bychom s tímto cyklem měli něco udělat: “Západ” i Rusové. Že je zapotřebí každých sto let vyzkoušet, jestli by to tentokrát nešlo…….

Pavel K
10. 2. 2023 17:22
Odpovědět  Pavel z Moravy

Pavle však to dává smysl, naši dědové a rodiče by to nedovolili, tenhle bordel. Až naší generaci nahlodali na cinkrlátka, mamon a další ďábelské výhody. Takže ten čas souhlasí a není to náhoda, že jsme v tom zase. Je to Satanovo cyklus. Za Satana si dodej ty správný zmetky, protože to mají v krvi a činí tak po tisíciletí. Tak nač ten údiv? Pokud tu bude tohle zlo dýchat, tak se to nikdy nezastaví. 🙋‍♂️

Frank
10. 2. 2023 16:15

Ten ukrajinský vyhulený blbec už není ani k smíchu. Jeho armáda dostává na prdel po celé linii fronty, ale on stále vyhrává a brání Evropu!!! Doufám, že to nebude dlouho trvat. A uvidíme, kde vezme roha ten ukrajinský zločinec. Ale ať uteče, kde uteče, ony si ho tajné služby stejně najdou a pak jim zahraje zase penisem na klavír.

Pavel
10. 2. 2023 16:38

„Toto jsou rozumní chlapci? Vždyť je to tady jeden vedle druhého samý Debil nebo Blbeček! Se podivejte do zasedacího pořádku: Debil, Blbeček, Debil, Blbeček, Debil, Blbeček, Debil, Blbeček. Akorát támhle vzadu, to je snad jediná výjimka, sedí dva Blbečci vedle sebe.“ aneb jak český génius J.C. viděl do buducnosti

Jan
10. 2. 2023 16:54

Uz media a urady nemohou zatajovat, natoz popirat skody ockovanim nevyzkousenymi roztoky, kterym rikaji vakciny, ackoliv to zadne vakciny podle definice nejsou! Je prilis mnoho postizenych i umrti ve spolecnosti. Lide i po pul roce od injekce umiraji nahle v 55 na infarkty, vyskyt rakoviny narusta, atd.
A tak dnes poprve podle meho zjisteni v polednich zpravach svycarskeho rozhlasu se mluvilo skodach na zdravi, zpusobenych ockovanim a jestli maji poskozeni narok na odskodneni. Ano maji, jestlize prokazi, ze to postizeni je zpusobene ockovanim! No to je zase vsivarna!
Jak muze nezdravotnik nebo i zdravotnik neco takoveho prokazat? Nemuze. A tak maji i povinne ockovani ve Svycarsku smulu. Ani vyrobce tech sracek se neciti odpovedny za skody.
Daji se tedy i ve Svycarsku ocekavat hromadne zaloby, protoze jednotlivec je proti moci uradu a zdravotniku bez nadeje na odskodne.

Petr
10. 2. 2023 17:04

Blbci co zatleskaj i fašizmu ! CME

Karel
11. 2. 2023 18:00

Dokud nevtrhli hordy primitivních Ukrajinců do Čech, žilo se tady docela slušně. Do té doby, co nás přišli obohatit, a jak říká židonacista Zelenský, že nás ochraňují, dalo se po ulicích v Česku chodit docela bezpečně. Jejich příchodem se v Česku objevil živý nacismus, stoupla kriminalita. Kradou, loupí, znásilňují a dokonce i vraždí. Vím o čem mluvím. Mé snaše vykradli auto, mě přepadli a zmlátili. Zlatí komunisté. Ti sem takovou sebranku nepouštěli a chránili především vlastní občany. Dokud se jich nezbavíme, nebude v Česku bezpečno.