blog

Všimla jste si, že chcimír je dnes u nás nadávka, paní Müllerová?

                         

Všimla jste si, že chcimír je dnes u nás nadávka, paní Müllerová?

„No vypadá to tak, milostpane. A nestačím se divit. To znamená, že „chciválku“ je dneska naopak pochvala?“

„Ano, dá se to takto odvodit, paní domácí.  A vysvětlení, jak k takovémuto přemetu v posuzování věcí mohlo dojít, je jednoduché. Svět, aspoň ten náš, má dnes prostě nohy hore a hlavu dole. A pravdu se svým nejznámějším světovým protiválečným románem Na západní frontě  klid neměl a nemá už dnes spisovatel E.M.Remarque, ale nacisti, kteří jeho knihy na univerzitních dvoranách pálili. A to s doprovodem řevu ministra propagandy Goebbelse, který k této „slavnosti očisťujícího ohně“ držel kázání“.

„Ale jak něco tak ohavného mohlo projít až do naší doby, pane Švejk,? Kam se to svět řítí, když se chcimír stal nadávkou?“

„Společně s dezolátem, paní domácí. Na to nesmíte zapomínat. Protože v nejvyšších patrech u nás bylo rozhodnuto, že chcimír a dezolát jedno jsou a jedno i budou. A to proto, že člověk chcimír získává odpuzující odér teprve tehdy, když ho označíte i za dezoláta. Nu a když se to podaří  a když v hlavách lidí, a hlavně lidí mladých, o něž západní propagandě hlavně jde, skutečně vytvoříte představu, že každý chcimír je též dezolát, čili člověk v dezolátním stavu, anebo, jak vysvětluje google, „bezdomovec nebo opilec, velmi odpudivého vzhledu a zápachu“, máte vyhráno. Takovýmto člověkem se pochopitelně nikdo z mladých stát nechce, a tak spolu s dezolátem odmítne být i chcimírem. Poměrně jednoduché řešení na to, jak např. získat sympatizanty pro pokračování války na Ukrajině až do posledního  Ukrajince. Co říkáte?“

„No, mají to promyšlené, milostpane, to se jim zas musí uznat. A to už od okamžiku, kdy známá diplomatka a pozdější náměstkyně amerického ministra zahraničí Nulandová, nebo jak se jmenuje,, chodila s koláčky na Majdan, kterými tam rozpalovala protivládní oheň. A nedělalo ji nejmenší problém nechat se při tom barevně fotografovat“.

„Jistě. A to proto, že Charta OSN jako jedno z největších provinění proti míru a jednu z největích příčin válek označuje vměšování se států do záležitostí jiných států. Ale já už letím, paní Müllerová. Po našem stolu U kalicha se totiž sápe jakási parta omítkářů z Pardubicka. Hrom aby je po poli honil“.

Lubomír Man

sdílet na

12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
janle57
25. 7. 2023 13:36
Ohodnotit příspěvek :
     

“Chcimír” kouzelné slovo,které stvořil agent CIA Koudelka a vyzbrojil s ním všechny
své placené informátory z diskuze na Seznam.cz,každý kdo tohle slovo vypustí
z klávesnice a pozuráží všechny slušné lidi, dostane od jeho pohuňka bělogvardějského
přivandrovalce Lukaševiče,vládce téhle mediální žumpy,minimálně 1 000,-Kč odměny.

All
25. 7. 2023 14:11
Odpovědět  janle57

CHcimír. CHce každý člověk.Ale plné pysky toho slova měl i Havel a přitom troubil do světa o humanitárním bombardování Jugoslávie,kde USA vraždilo humanitárně ostošest.Já blbec ho v r.1989 podpořil a on se ukázal jako zednář i spolupachatel vrahů civilistů v Jugoslávii.Mír chce normální člověk.Kolonialismus,kapitalismus upírů s poskoky politruky ukroidiotů neonacistů na současné scéně je zvrhlost a ůpadek.Kdyby nebylo nás,vesmír by dávno vytvořil speciální černou díru pro Zemi ve sluneční soustavě,aby ty potvory vyrušil.Tak se dál trápíme,my slované,bojujeme proti temnoptě,silám zla na Zemi.

Helena
25. 7. 2023 14:38
Odpovědět  All

Nenadávejte si. Pěkně nás všechny oč:rali, v 89!! Havla se jim podařilo nastrčit a on splnil zadání. PODSTATNÉ JE, ŽE DNES UŽ TO VÍME !!! JEN ZA TO POZNÁNÍ VELMI DRAZE ZAPLATÍME !!!

Pavel z Moravy
25. 7. 2023 17:43
Odpovědět  Helena

Paní Heleno, já tedy necinkal a docela jsem to tušil, ale bylo mi vycinkáno. Prostě mi nějak ty osoby kolem Havla a Malého neštymovaly. Od začátku jsem kolegům v práci říkal, že jim jde pouze o moc a čmrdlíky do jejich kasičky. Z mnoha kolegů pouze šéf mi dával za pravdu. Dnes je to již ale stejně šumafuk. Teď nás ta banda škůdců zemských stejně úplně dorazí. Jak já bych teď rád žil někde na Kamčatce nebo Čukotce, pokud možno v klidu a pohodě bez všech těch sra.ček co na nás čekají. Šplhám do 8 patra, tak už mi ta degenerace jaká tu existuje již tak moc bolesti nezpůsobí a mladí se s tím budou muset vyrovnat nebo frnknout tam kde se bude ještě dát žít. Ti rozumní a přemýšlící nebudou mít jiné řešení. V opačném případě se stanou otroky těchto degenů.

Jura S
25. 7. 2023 17:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Jsem taky “úchyl” a chci MÍR, stačila mi amputace u bráchy, noha po bouračce v autě, není to nic pěkného… za Fialu a Zeleninu bych nedal ani kuří oko…

Gales
25. 7. 2023 18:54
Odpovědět  Jura S

Prej dávají protézy na bázi ,,větve” anebo nějaké fajnovější.Jakou máš?

Pavel K
26. 7. 2023 07:25
Odpovědět  Gales

Moji mladí tuna kamarádí s pánem a jeho rodinou, co ty protézy vyvíjí a snad i vyrábí a je na to moc šikovný. 😊🙋‍♂️

Gales
26. 7. 2023 19:39
Odpovědět  Pavel K

Můj známej má protézu a pořád nadává na protetiky že to nedovedou sladit. Třeba by mu poradil.Kontakt by nebyl?

jiří
25. 7. 2023 17:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Satanističtí vládci světa – rodiny černé šlechty 3. část – rodina Massimo.
https://vitazstvosvetla.org/satanisticki-vladcovia-sveta-rodiny-ciernej-slachty-3-cast-rodina-massimo/
Satanističtí vládci světa – rodiny černé šlechty 1. část – rodina Aldobrandini.
https://vitazstvosvetla.org/satanisticki-vladcovia-sveta-rodiny-ciernej-slachty-1-cast-rodina-aldobrandini/

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
pája
25. 7. 2023 23:21
Odpovědět  jiří

Dík Jiří, je to samej princ a princezna, čaroděj a čarodějnice. Aspoň víme kdo je kdo:)

Pavel K
26. 7. 2023 08:28
Odpovědět  jiří

Tomu se ani nedá věřit, co všechno se na tomto světě děje. Šílené, nemorální.

David
25. 7. 2023 19:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Budoucnost patří dezolátům!
Dezolát nevěří vládním médiím, zpochybňuje oficiální výklad událostí a proto si hledá informace sám.
Dezolát není očkovaný a tak se ho netýkají zdravotní komplikace, které po očkování přicházejí.
Dezolát odmítá jít bojovat, v případě mobilizace odmítne a bude riskovat vězení, v případě, že bude nakonec nasazen, bude od první minuty hledat, “kde tesař nechal díru”.
Smutné je, že dezoláti pak budou stavět pomníky těm, kteří ve válce padli. Jedinou útěchou jim může být, že alespoň pak bude méně blbců.