blog

Všechno se stane naráz

Vidlák, 4. března 2024 Tak nám v uplynulém týdnu potvrdil Olaf Scholz, že pokročilé zbraně, které Západ dodal na Ukrajinu, obsluhují západní specialisté. Vzápětí Rusové zveřejnili nahrávku špiček Bundesvéru, kterak se baví o útocích raketami Taurus na Krymský most a jak to udělat, aby se nedalo říct, že se Německo zapojilo do války na Ukrajině.

Do toho Macron vypustil kontrolní balónek ohledně vyslání vojsk evropských států na Ukrajinu (samozřejmě mimo NATO) a naši libtardí novináři i celý twitter od té doby jedou jasný signál, že se do války s Rusem zapojit musíme, protože to jinak prostě nejde. Alexandr Mitrofanov už vyjádřil, že když se do války s Rusem zapojíme teď, budeme mít menší ztráty, než když se zapojíme později.

Bez ohledu na to, jaká bude naše budoucnost, pevně doufám, že první válečnou ztrátou bude právě Alexandr Mitrofanov… Koneckonců, granáty už náš prezident sehnal, prý zařídil i rakety a další vojenské hračičky… jen nechce nikomu říct, odkud.

Takže půjde o režimy, které mají k demokracii o milion kilometrů dál než Putin. Do toho jsme se dozvěděli, že Tykač nejspíš příští rok odstaví některé své uhelné elektrárny, protože budou prostě ztrátové. Proč? Emisní povolenky, vole! Četl jsem jeden odborný článek, jak dnešní energetika vlastně funguje a co by vláda měla udělat, aby nedošlo ke katastrofě, ale rovnou říkám, že to Markéta Pekarová Adamová nikdy nemá šanci pochopit. Ani Síkela tomu nemůže rozumět. Energetika už má také tolik předpisů a šílených omezení, že tomu možná ještě rozumí bývalý ředitel ČEZu, Míl, ale jinak asi nikdo…

Na Daniela Beneše bych si teď už také nevsadil. Dál jsme se dozvěděli, že učitelé sice dostali přidáno, ale vzhledem ke škrtnutí mnoha pracovních míst uklízeček a školníků vlastně přidáno nedostali, protože kuchařky musejí dostat výpověď a odstupné a to se bude platit právě z balíku peněz na učitelské mzdy. Učitelská platforma jednala, až vyjednala. Poděkujte Petře Mazancové a Dobšíkovi.

O Agrární komoře a Zemědělském svazu jsem psal už mockrát. Nevyjednali nic, jen se jim podařilo posunout protesty víc do zemědělské sezóny, takže ministr Výborný může být každým dnem klidnější. Stejně tak to uklidnilo ty nadnárodní korporace, které si u nás (podobně jako na Ukrajině) brzy koupí veškerou zemědělskou půdu a naši zemědělci budou ještě rádi, že mají komu prodat. Poděkovat mohou Doležalovi, Pýchovi a tomu stávkokazovi Malému. Všichni dohromady pak mohou poděkovat angažovaným médiím v čele s Českou televizí. Veronika Vrecionová už nám vysvětlila, že zablokované hranice mezi Polskem a Ukrajinou má na svědomí Putinova hybridní válka, protože rozdmýchává nenávist vůči ukrajinským farmářům. Co na tom, že Donald Tusk možná uzavře hranice s Ukrajinou úplně, protože si Poláci zatím ještě nechtějí úplně zničit hospodářství.

A aby jobovkám nebyl konec, Rusko na Ukrajině útočí po celé délce fronty tak intenzívně, že i maršál Petrla přestal oslavovat hrdinné Ukrajince, kteří už brzy dojdou na pobřeží Azovského moře a hned poté osvobodí Krym… a začal se raději věnovat filmové kritice. Koneckonců, v poslední době nějak moc umírají i čeští žoldáci, co mají tak rádi pluk Azov. Ne, Rus nebude dělat nic jiného než to, co dělal doteď, ale rozdíl mezi ruským střílením a ukrajinskou protipalbou je už tak veliký, že to začíná být vidět i na mapě.

Západní média začínají opatrně meldovat, že Ukrajina vydrží do léta, maximálně do podzimu. Mezinárodně izolovaná Severní Korea dodala Rusům šestkrát víc dělostřeleckých granátů než Evropa Ukrajincům. A už není mezinárodně izolovaná. Myslím, že Rusové tam dovážejí cokoliv, co si Kim řekne.

sdílet na

65 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavel z Moravy
4. 3. 2024 12:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Hraje se zde podivuhodná hra na přeformátování světa. Ale my z toho vylezeme s holou zadnicí. Jedině, že by možná přišel kouzelník. Ale kde ho tak najít?

Francin
4. 3. 2024 15:42
Odpovědět  Pavel z Moravy

Hlavu vzhůru brachu, rozsevání strachu je jejich priorita a mnohaleté hobby. Podívej se na tu černou satanskou skříňku, kterou někteří nazývají televize. Za posledních padesát let, tam nikdo neviděl jak třeba na jaře kvetou kvítečka, ale denně vraždy, smrti, tragédie, nehody, války a mrtvoly. Ve skutečnost je to už úplně jinak, jen je ještě potřeba probudit více lidiček.

dufan
4. 3. 2024 16:24
Odpovědět  Francin

Proto jsem tu černou věc odnesl k popelnici a odhlásil daň z televízoru. A fertyk…

ijn
4. 3. 2024 15:50
Odpovědět  Pavel z Moravy

Vážení, je zřejmé, že se na světové vládě podílí mimořádně zorganizovaná sekta pokrevních příbuzných, ale nesmíme zapomínat na tyto skutečnosti, že jejich zrádné sklony k destrukci civilizace jsou umožněny lhostejností lidské a mírumilovné většiny!!!

Aby se lidská většina vzchopila a své oprávněné nároky uplatnila, musí jí býti oprávněné nároky připomínány všemi způsoby, které mírotvorné úsilí podpoří.

Po každé válce by měl býti ustanoven vyšetřovací výbor složen z vítězů skončené války. Tomu tak bylo i po skončení II.WW se 70 miliony obětí . jako hlavní strůjce vyvolání války (II.WW) byl vyhodnocen Adolf Hitler a jím ovládané Německo.

Škody pro ČSR byly vyčísleny 306 mld. Kčs v úrovni měny r. 1938!!! Potvrzeno vítězi USA + SSSR + VB + Francie od MZv ČR výše REPERAČNÍCH NÁROKŮ ČR cca 306 mld. Kčs, které přepočteno přes hodnotu měnového zlata 1938/2024 činí přepočet 14 000 mld. Kč. O mírotvorných dopadech a využití finančních prostředků pro vypořádání REPARAČNÍHO NÁROKU ČR lze dnes započítat za odstavené jaderné elektrárny v SRN, nelikvidovat po 35 letém provozu, a povolit jejich provozování českým subjektem. Za 50let jsme vypořádáni!!!

Gales
4. 3. 2024 18:28
Odpovědět  ijn

Než by nám Helmuti zaplatili reparace,tak je pro ně jednodušší a lacinější přepsat dějiny.Jako že oni byli napadeni a ožebračeni.

ijn
4. 3. 2024 21:12
Odpovědět  Gales

Vítězné mocnosti USA SSSR (nástupce RF) VB +Francie dne 21,12,1945 v Paříži podepsali řadu dokumentů a příkazních smluv, z nichž povinný (nyní nástupce SRN) je povinný zaplatit poškozenému (Československu 429 mld. Kčs v úrovni měny k r. 1938) a při dělení ČSFR na ČR přechází REPARAČNÍ NÁROK ve výši 306 mld.Kčs, což je dnes při kurzu měnového zlata 1938/2024 cca 14 000 mld. Kč ==14 biliónů Kč = 7xSR

Jaris.
5. 3. 2024 02:54
Odpovědět  ijn

Proc se o reparace z II.sv.valky nikdo nezajima? Proc to zadny cesky politik nevyzaduje? Neni dovoleno? Nemcouri z vas udelali onuci a zdimaji vas na kracenych platech v otrokarnach. Elektrinu jim posilate za deravou gresli a zpatky ji nakupujete na burze za drahe penize. Je tezke pochopit, co je tohle za divne hospodarstvi.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
5. 3. 2024 09:12
Odpovědět  Jaris.

Jaris, na to není odpověď. Možná, zdejší starší spolubesedníci se mnou nebudou souhlasit, ale já vidím u těch mladých a mladších nezájem o svoji budoucnost a budoucnost státu. Jsou příliš líní přemýšlet. Myslím, že tato generace bude čekat kdo jim co pohodí, aby se nemuseli zajímat a angažovat. Jejich osud je možná začne zajímat až tady nebudou mít rodiče a příbuzné, kteří je vykrmují. Jinou verzi tady nevidím.

Jarda
6. 3. 2024 10:06
Odpovědět  Pavel z Moravy

No, Jaris, máme tu samozřejmě mnohé další verze. Například poměrně rychlou proměnu slavné čechie na Ukrajinu. Její chrabré obyvatelstvo se nyní zotavuje v našich bývalých prestižních lázních, kde již tvoří většinu klientely i personálu. A dávají náležitě najevo, že už jim vše patří. A nejen lázně…

Markýza
5. 3. 2024 09:17
Odpovědět  Jaris.

To mně řekněte Jaris – vy taky volíte do českého parlamentu a prezidenta a tak?

Jaris.
6. 3. 2024 04:11
Odpovědět  Markýza

Ceske volby jsou vase vec. Do nich se vam nepletu.

Jarda
6. 3. 2024 10:08
Odpovědět  Jaris.

Ani korespondenčně???

Ina
4. 3. 2024 20:09
Odpovědět  Pavel z Moravy

Pokud z toho vylezeme s holou zadnicí, je to ještě dobrý výsledek. Kdo odněkud vyleze, zpravidla je naživu. Může být hůř, svět řídí banda šílenců.

PřemekJ
6. 3. 2024 13:32
Odpovědět  Pavel z Moravy

Bědováním na netu se horou nepohne. Lépe je být součástí toho, co přijde a co nás všechny vyvede ze současného marasmu. Náš tým je plně připraven pod krytím nezveřejnění.

Aleš
4. 3. 2024 12:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Tento prohnily režim který je jen loutkovou diktaturou musí padnout.

4. 3. 2024 13:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Zapomněls na svou nehynoucí zásluhu o vykastrování traktordemošky takovým způsobem, že byla nejen pro srandu, ale navíc jsi podkopal důvěru ve všechny budoucí demošky. Mluvíš hezky Vidláku. A mluvíš a mluvíš a mluvíš. A mě by zajímalo za koho. I když to tedy už delší dobu tuším.

Helena
4. 3. 2024 14:54

B I N G O !!! Mluvíte mi z duše!!

Pijack
4. 3. 2024 15:22
Odpovědět  Helena

Přestaňte mluvit a chopte se zbraní 🙂

4. 3. 2024 16:40
Odpovědět  Pijack

Musím počkat, až budu mít zase nabito. Zrovna jsem byl lulat a mám proto prázdnej zásobník.

laskra
4. 3. 2024 17:03

Ty máš genetický propoj mezi lulákem a hemisvérou?

4. 3. 2024 19:21
Odpovědět  laskra

Jo o. Mezi lulákem a pravou hemisférou. To mi pak emoce zabloknou levou hemisféru a jdu na to.

Markýza
5. 3. 2024 09:19

Tak já vám posílám jednu rozveselovací pro hladké průchody mezi hemisférami: 😀

https://1url.cz/gu9uO

5. 3. 2024 13:25
Odpovědět  Markýza

Ježíííšmarjááá! Z toho je veselosti až k pos-rání! 🙂

Markýza
5. 3. 2024 13:32

Jojo. Škoda, že je ten článek zamčenej, ale on stačí titulek.

4. 3. 2024 19:30

Mínusáci, tužte se, lemry líný!

Jaris.
5. 3. 2024 03:00

Ten clovek mi nesedel uz od pohledu. Cetla jsem, ze pracoval pro babisze.

Pavel121
5. 3. 2024 12:52

Já čtu Vidlákovo kydy celkem často a nezdálo se mi, že nějak přispěl k mizerii protestu. Můžete svůj názor trošku rozvést? Přesně takovýhle průběh jsem čekal (mohl to být ještě ubožejší), na české poměry to bylo docela odvážné. 🙂

Helena
5. 3. 2024 13:05
Odpovědět  Pavel121

Asi tak: Vidlák vždy jede k jádru věci-navnadí, ale v poslední zatáčce odbočí na vedlejší, aby nemusel udeřit hřebík na hlavičku. A jasně, že neopomene skoro pokaždé skromně pochválit Babiše. A čtenáři: včíl mudruj co tím chtěl básník říci. A už ani neskrývá, kam patří. Zastylizoval se ke svým.

5. 3. 2024 13:36
Odpovědět  Helena

Bingo!

Bety
5. 3. 2024 20:11
Odpovědět  Helena

No já jsem četla, že z Babiše díky jeho reakcím na protest notně vystřízlivěl, stejně
jako z několika jiných, kterým dosud věřil.
Řekla bych tedy, že je stejně omylný jako mnoho jiných, ale aspoň se pokusil,
což mnoho a mnoho jiných neudělalo.
Myslím, že hlavní chybou bylo že dali režimu příliš mnoho času na přípravu a ten ho
jaksepatří využil.
Ale chybami se člověk učí, v což v případě Vidláka doufám, protože těch jeho šest bodů stálo zato.

5. 3. 2024 13:35
Odpovědět  Pavel121

To byl protest?! To jako vážně?! Porovnejte s traktorprotesty ve zbytku eurosajuzu! V tom “našem” bylo odvahy jak v pr-deli medu. A se-ru ma nějaké “české poměry”. Právě takové jalové akce ty “české poměry” udržují při životě a přenáší je do budoucnosti!

Pijack
4. 3. 2024 14:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Oni si chtějí zopakovat Stalingrad, že? Nebo takovou bitvu u Kursku. To bude mazec, už se těším… Po válce se pak viníci, tedy agresoři věší na sloupy. A ta naše vláda je adeptů na ohlávku plná. Oni vůbec netuší, co je čeká 🙂

zdendulka
4. 3. 2024 15:44
Odpovědět  Pijack

Oni doufají, že jsou natolik vstřícní a kamsi lezoucí, že je vezmou sebou za ‘velkou louži…. jenže pro ně nejsou nic víc, než zrádci národa… nic víc….yankeyové jsou sice hnusní, ale blbí nejsou a smysl pro fair play dobře cítí, třebaže ho k východním zemím neuplatňují. a tak jenom pohrdají těmi, kteří v nouzi si po zádech těch bezmocných lezou na štangličku, odkud by na ně bylo vidět a vstřícně mávají “tady jsem – váš uctivý poskok”…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Ina
4. 3. 2024 20:16
Odpovědět  zdendulka

Víte, čeho bych se chtěla dožít? Až budou tihle viset za drápky na pozvolna se zatahujících podvozcích letadel, odlétajících za velkou louži, jako ti chudáci v Afghánistánu – jenom je třeba dát bacha, aby člověk nestál někde v dosahu, aby mu nespadli na hlavu…

katango
5. 3. 2024 11:24
Odpovědět  Ina

Já bych to vaše vyjádření zčásti převzala. Převzala bych začátek až ke slovům za drápky, ty už ne a ty další taky ne.

ijn
4. 3. 2024 16:02
Odpovědět  Pijack

Všichni Politici ČR od r. 1993 Budou doživotně sázet stromky po kůrovcové kalamitě člověkem (neprováděním ochrany) způsobené a pečovat (vyžínat) o jejich vývoj až do 10 n výšky

Škody pro ČSR byly 429 mld. Kčs v úrovni měny r. 1938!!! Potvrzeno po dělení ČSFR od MZv ČR byla vyhodnocena současná výše REPERAČNÍCH NÁROKŮ ČR cca 306 mld. Kčs, které přepočteno přes hodnotu měnového zlata 1938/2024 činí nyní přepočet okolo 14 000 mld. Kč. O mírotvorných dopadech a využití finančních prostředků pro vypořádání REPARAČNÍHO NÁROKU ČR lze dnes započítat za odstavené jaderné elektrárny v SRN, přestat s jejich likvidací po cca 35 letém provozu, a povolit jejich provozování českým subjektem.

Vaska
4. 3. 2024 16:27
Ohodnotit příspěvek :
     

že by svítalo na lepší časy ? pod středulou se houpe židle – kdo místo něj –
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Chacha-bude-muset-pracovat-Kdyz-jde-o-Stredulu-lide-nemeli-slitovani-751707

katango
4. 3. 2024 16:38
Odpovědět  Vaska

Jak to chápu, tak už se židle zhoupla a Středula už není odborovým šéfem. Budou mít brzo mimořádný sjezd a tam si snad nezvolí toho Sebestředulu zase.

4. 3. 2024 16:44
Odpovědět  katango

Bojím se, že zvolí zase nějakýho poddajnýho hadráka. Poslední, kdo si ještě mohl říkat odborář, byl fotr Falbr. Po něm už nikdo.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
4. 3. 2024 17:12

Nu a já přesto za tatíka Falbra z odborů vystoupil, když jsem tehdy v našem odborovém časopise na dílně četl jak Falbr prohlásil, že naše odbory fungují oproti jiným zemím skvěle a u nás vykořisťování neexistuje. Tak jsem s tím prásknul, stejně šlo pouze o nějaké kolekce k vánocům pro děcka a všeliké další hlouposti. Ale to je již nějakých 28 roků či více.

Gales
4. 3. 2024 18:35
Odpovědět  Pavel z Moravy

Falbr byl taky Jidáš.Jednou na demonstraci v Praze nas*aní odboráři chtěli jít do poslanecké sněmovny domluvit posrancům ale on je tam nepustil a místo toho je vodil okolo. Po skončení demonstrace chlemtal pivo s Kalouskem.

4. 3. 2024 19:28
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ajta krajta! No, já to mám jen z doslechu, po hadráku jsem se až na čtvrtletej úlet zaměstnával sám. Ach jo. Takže po hadráku už žádnej odborář, jen samý vyžírkové, jo? Ale jo. Když pitomci jásali a hurááá a konec ROH a at žije svoboda, tak čemu se divit. Ale bylo to jako když házíš perly naší vládě. Přitom stačilo vyměnit věrchušku ROH a strukturu zanechat. Když si jen vzpomenu, kolikrát jsem se kvůli tomu s lidmama rozhádal…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
4. 3. 2024 20:28

..ROHáckou věrchušku nebylo možno vyměnit, ona sama se totiž na rozpadu ROH podílela a vesele zprivatizovala z majetku odborů co se dalo. Říkali tomu delimitace majetku ROH.
A jak se tobě občas nechce něco vysvětlovat, tak mně se nechce jmenovitě jmenovat kdo a kde co zašantročil, bo by mě mohli zažalovat ještě dnes. Ale jednu nápovědu ti hodím.. málem mě před lety jeblo, když novinářka Lorencová pouštěla do éteru adoraci jedné “obdivuhodné podnikatelky” a bývalé odborářské soudružky A. K., která tak báječně pozvedla bývalou zotavovnu ROH v moravských lázních L……..e. A nebyla tam jediná…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
4. 3. 2024 22:19
Odpovědět  Boomer

Taky pravda. Hádal jsem se zbytečně, jak tak karta ukazuje. Ale možná se s tím něco dalo udělat, jen chtít. Jenže kdo? Ale co. Chuuj s tím.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
4. 3. 2024 22:38

..no, já se o to pokoušel v devadesátkách. Celkem se dařilo, než se zapojili obchodníci, zainvestovali do vytvoření základních organizací převážně z mrtvých duší, na valné hromadě měli tolik mandátů, že nás přehlasovali, najmenovali se do postů a začali dělat věci, se kterými jsme nesouhlasili, tak jsem jednomu z nich způsobil “náhlou nevolnost”, hodil na stůl rezignaci, razítka, klíče od šuplíků, všem okolo vysvětlil proč tak činím a šel po svých.
Fungují dodnes, ale jedinou jejich viditelnou činností je obdoba cestovní kanceláře pro odboráře, dotované ze sociálního fondu…

5. 3. 2024 02:08
Odpovědět  Boomer

Co k tomu říct… Nejlíp nic.

Pavel z Moravy
5. 3. 2024 09:36

Tak teď jsem dočetl knížku Lukjaněnka Noční hlídka, takové sci- fi, ale dobře udělané. Světlí, tmaví, vědmy, upíři apod. Ale je to dobré čtení, má co říci. Světlí chrání v noci dobro, tmaví zase naopak ve dne brání zlo a jinak spolu bojují, ale také se tak nějak vyvažují. Nevím, kdy přesně tu knihu vydali, ale je tam zajímavá myšlenka, kdy se ptají šéfa světlých proč se přemístil do Ruska. On praví, že prostě to bude muset být zase Rusko, které se pokusí znovu obnovit tu rozvrácenou světovou společnost. Prostě jak říká je to na nich i když jak říká ví, že to bude mít asi stejný efekt jako všechny minulé pokusy. Dokud tady človíček bude, tak bude zkoušet stvořit lepší svět a druzí mu v tom budou bránit. Tak je to asi dané v matrici lidstva.

katango
5. 3. 2024 11:27
Odpovědět  Pavel z Moravy

Lukjaněnkovy Hlídky miluju. Jsou ještě další čtyři.

bez zajímavosti není ani původní povolání autora. Byl to psychiatr.

Markýza
5. 3. 2024 14:19
Odpovědět  katango

Namlsali jste mně. Já teď s úžasem koukala na Posledního bohatýra – teda druhý díl. První mám staženej, ale ještě jsem se nestihla koukat. Což je taková….fantasy – pohádka, ale naprosto skvostná. Nejen skvěle udělaná, ale celé to pojetí je prostě okouzlující. Vskutku se nám v Rusku formuje něco novoučkého, miminko nového světa.

5. 3. 2024 19:50
Odpovědět  Markýza

Díííkýýý…! Už si to stahujůůů…ůů…ú…!!!

P.S. Já si pro sebe namísto Rusko říkám od předělu (předěl – okamžik, kdy jsem pochopil, co bylo za invazí armád Waršpaktu) Slovansko. Mě to Rusko nějak nesedí, asiže mi to přijde nějak šovinisticky či co, a nakonec je to území stejně pravlastí Slovanů. Asiže tak mám kulatější pocit sounáležitosti.

Markýza
6. 3. 2024 18:29

No to jste tomu dal, Slovansko! 😀 Už takhle má kdekdo potíž odlišit Slovensko a Slovinsko! Což se nedivím, jsou si podobný – ale Slovansko by to dorazilo. Já to až tak kulatě nevidím, ale Slovankou se cítím být dost intenzivně taky. Ostatně, když jsem o tom tak přemítala – je Rusko podstavcem a základnou Evropy? Je. A hryzat svou vlastní základnu je dost blbej nápad.
Přeju pěkné pokoukání a pak mi řekněte, jak se vám to líbilo.

7. 3. 2024 02:42
Odpovědět  Markýza

katango
6. 3. 2024 18:17
Odpovědět  Markýza

Ruská a sovětská scifi a fantasy je obecně velice dobrá a taková lidská. Tedy podle mne.

Markýza
6. 3. 2024 18:30
Odpovědět  katango

Je pravda, že jedna z nejkouzelnějších fantasy je útlá knížka bratrů Strugackých, kterou by si měla povinně číst veškerá věrchuška – jmenuje se to Je těžké být bohem.

7. 3. 2024 02:42
Odpovědět  katango

Souhlasím, děvčata.

5. 3. 2024 14:51
Odpovědět  Pavel z Moravy

Jenže když já horory nemám rád – ani v literatuře, ani ve filmu. Tak nevím. Teď jsem se díval – tak Lukjaněnko je ve všech třech knihovnách do kterých chodím ve skladu. Což mi říká, že bych si od něj měl něco přece jen přečíst.

Markýza
5. 3. 2024 18:25

No třeba to právě nebude tak úplně horor.

katango
6. 3. 2024 18:18

Čtěte! Začněte Hlídkama!

katango
9. 3. 2024 11:51

On to není horror, rozhodně ne. Je to velice lidské a tak nějak nadějeplné.

Pavel z Moravy
5. 3. 2024 09:20

Však tak to bylo s celým státem. To funkční mělo zůstat a to nefunkční postupně dostat do cajku. Tady se ale vždy hned všechno rozmlátí, dobré, špatné, jedno jest. K tomu není slov. Ale určitě tady byli lidé, kteří to mysleli dobře, ale on slušňák a rozumný člověk většinou nemá moc šancí se prosadit. To jsou právě ty ohledy.

5. 3. 2024 14:10
Odpovědět  Pavel z Moravy

Já mezi “muži hadráku” tehdy identifikoval jedinýho slušňáka – Valtra Komárka. Pročež musel z kola ven.

Joe Arp
5. 3. 2024 15:59

Zato syn se vyvedl, novinový hnus.

5. 3. 2024 20:01
Odpovědět  Joe Arp

Chudák táta. Když si vzpomenu jakou měl radost z jeho narození…
Ještě že zavčasu odešel.

Woodu
5. 3. 2024 16:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Proč ten Mitrofanov už nebojuje?

PřemekJ
6. 3. 2024 13:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Asi tak. jen u nás je ještě příliš mnoho spáčů a “odpojených”, kteří si neuvědomují, že svým nezájmem o věci lidské jsou první na řadě k utracení při likvidaci “otroků”. Ještě že se jim čas krátí a to, co ještě letos přijde, bude očistným kataklyzmatem s okamžitým nástupem lidského a lidsky řízeného systému.