blog

Vrábel nevrábel, koho to sakra zajímá?

09.09.2022 · Autor: Antivirus

Po sobotní demonstraci 3.9. se rozpoutala vlna mediálních machinací a očerňování. Místo aby se řešilo, jaký problémy má Česká republika a co je třeba s nima dělat, řeší se, kdo svolal demonstraci, kdo na ní vystoupil nebo nevystoupil, jestli nás tam všechny poslal Putin, a podobně. A prej že Vrábel má nějaký dluhy. Jestli je má, nevim, a je mi to fakt úplně jedno, protože je to na 100% irelevantní. Co je relevantní?

Vláda je naprosto neschopná (nebo cíleně destruktivní) a vede českej národ do totální katastrofy. Demonstrace byla proto, že vláda, místo aby sloužila českejm občanům, následuje pro nás sebevražednou politiku Evropský Unie a slouží Ukrajině, Německu, Americe, a dalším. To je důvod, proč na demonstraci přišlo těch 100 000 lidí, včetně mě.

Je mi jedno, kdo jí svolal. Je mi celkem jedno, jestli tam vystoupil někdo, kdo neměl, nebo naopak nevystoupil někdo, kdo měl. Je mi jedno, co je Vrábel zač. Na ničem z toho nezáleží a kvůli tomu jsme tam nepřišli. Někomu se dokonce nelíbí, že demonstrace proběhla v poklidu a nebyly problémy s policií. To už si snad děláte prdel, ne? Když jsou na demošce problémy, tak je to špatně, a když tam nejsou, tak je to taky špatně?

Demonstrace neměla nic společnýho s Ruskem, s Ukrajinou, ani s vakcínama. (Leda tak nepřímo, protože vláda selhává ve všech oblastech.) Koneckonců proběhla pod heslem “Česká republika na 1. místě”, což mi jako nějaká “ruská” propaganda připadá trochu mimo. Naopak, myšlenka byla spíš taková, abysme se nehádali o nepodstatnejch kravinách a spojili se dohromady a zabránili katastrofě, která se řítí na všechny český občany.

To, na čem tu záleží, je, že jsme v situaci, která je tragická a přitom naprosto zbytečná. Řítíme se do energetický katastrofy, kterej by vláda mohla snadno zabránit, ale evidentně nemá na ničem takovym zájem. To je ten problém, na kterej by se měli všichni soustředit. Ne jestli nějakej nedůležitej človíček dluží někomu peníze. Naše vláda nás tu systematicky okrádá o miliardy!

Energetická krize samozřejmě způsobí krizi i v potravinářství, zemědělství, průmyslu, a prakticky všech ostatních oblastech. Vláda jedná naprosto vlastizrádně a dělá opak toho, co má. Má jednat v zájmu českejch občanů a ne cizáků, ať už jsou odkudkoliv. Vláda jako ta dnešní by nikdy neměla existovat. (A pro jistotu připomínám, že je to šestikolka včetně Babiše, aby si náhodou někdo nemyslel, že ten nás zachrání.)

Takže se laskavě všichni vykašlete na Vrábela, protože ten fakt nikoho nezajímá. Nás zajímá to, že v zimě nebude čim topit, nebude co žrát, a všechno tady zkrachuje, a to jednoznačně vinou naší dementní vlády.
https://bit.ly/3TUs4oG

sdílet na

43 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Masunta
9. 9. 2022 18:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Až tak hajsavě to nevidím. Radikálnímu kolapsu státu se bude velmi snažit zabránit Fialova vláda, protože jinak by to bylo zničující pro samu vládu. Problémy jsou od toho, aby se řešily. Rozpor je zdroj vývoje. Zákon negace-negace. Do mimořádných situací jsou potřeba opravdu mimořádní a charizmatičtí politikové. Proto byl nasazen i Churchilll. Mečiar a Paroubek by něco zvládli a před léty Zeman. I u nás třeba někdo vykrystalizuje, chytí se příležitosti. Možná Foldyna nebo Okamura..

Helena
9. 9. 2022 18:34
Odpovědět  Masunta

Nebo strana PRO s panem Rajchlem.

Masunta
9. 9. 2022 18:56
Odpovědět  Helena

Ano, přesně. Nemohl jsem si na to příjmení vzpomenout. Díky vám za přípodotek.

Masunta
9. 9. 2022 19:16
Odpovědět  Helena

Ano, souhlas. Nemohl jsem si vzpomenout na jeho příjmení. Dobrý přípodotek.

skeptik
9. 9. 2022 19:19
Odpovědět  Masunta

Fialový hnus je odtržen od reality snad ještě více než vláda ČSSR v listopadu 89.
Nic nenasvědčuje tomu, že by se tato vláda národního neštěstí snažila zabránit kolapsu státu. Ti tupci si snad myslí, že navzdory masovým protestům zůstanou škodit dál a starat se budou jen o blaho Ukrajinců.

Gales
9. 9. 2022 19:41
Odpovědět  Masunta

Skála a jeho tým.

Masunta
9. 9. 2022 20:41
Odpovědět  Gales

Pane kolego, na Skálu jsem si též vzpomněl – podle mě je to nejschopnější člen KSČM, ale pro četné politimpotenty jsou komunisté snadno napadnutelní. Jsou v nevýhodě, i když za 33 let dá se říci, neudělali chybu (jejich hrobařem je Filip). Ale také je pravdou, že Skála je Skála. Nabitý vědomostmi, odhodláním a snad i i charismatem. Jen je tak vědecký, nabitý jak sám řekl, až je místy hůře pochopitelný a to našinci neberou. Viděl jsem jej v televizi při diskusi s 5. kolonou a ti od něj dostali na frak.

10. 9. 2022 04:00
Odpovědět  Masunta

A pak už ho tam nepozvali. Až za čas. To jim zase zostudil Hilšera a od té doby se bojí ho někam pozvat.

Pedro
9. 9. 2022 20:32
Odpovědět  Masunta

Sputnik tě vykopl?

Lev Prch
9. 9. 2022 21:00
Odpovědět  Pedro

Nejen Sputnik, AC24 a NR😂

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Masunta
9. 9. 2022 22:06
Odpovědět  Pedro

Sputnik je ČR zakázaný, nefunguje – takovou základní věc nevíš ? Pokec24 je lepší. Jsem vyškrtnut z řady provládních servrů; tam slušný člověk myslím ani nemá co pohledávat. Co je NR nevím. Dopisuji do několika servrů a také do nepolitických, protože mé znalosti jsou široké i hluboké (drštička !!! psych tuto informaci zase nebude schopen rozchodit jako mé sledování Murdocha v televizi – stébla se chytá, chudáček přízemní :-)). Všude je 5. kolona, psychopati i hlupáci i ti rozumní.

Masunta
9. 9. 2022 22:11
Odpovědět  Masunta

Teď mám například ještě asi na 2 týdny zaracha na tiscali – tedy za 2 týdny to tam fest blbům opepřím a budu doufám vyškrtnut na 3 měsíce nebo na furt. A třeba hlídací pes.ogr nevyškrtává. Ten jen neschválí příspěvek ke zveřejnění. Do jednoho židovského plátku (našeho bývalého ministra zdravotnictví) jsem odešel sám a tak bych mohl psát déle.

9. 9. 2022 22:35
Odpovědět  Masunta

“… mé znalosti jsou široké i hluboké.” Skromnost je mé druhé jméno a třetí tolerance

Administrátor
P.A.Semi
10. 9. 2022 10:54
Odpovědět  Masunta

NR je Nová Republika, býval to celkem dobrý server…
(já už tam nepíšu v komentářích, protože mě mazali, protože o Židech se tam pravda napsat nesmí…)
πα½

Albi
9. 9. 2022 21:52
Odpovědět  Masunta

Pán je oportunista?
Počká, která strana vyhraje a pak se připojí? Může přece doložit vhodnými slovy svou podporu oběma.

Teuton
9. 9. 2022 18:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Asi se už něco opravdu začíná hýbat, protože i příslušníci BIS, Bezpečnostní informační služby podpraporčíka Michala Čoudelky – jak plyne z jejich telefonních odposlechů -, o vládě mluví jako o vládě národní katastrofy, Fialu nazývají “hanebným čuráčkem” a Pekarovou ” bezdětnou a arogantní sviní.” Česká republika duní povstáním a revolucí.

Ladislav
9. 9. 2022 18:22
Ohodnotit příspěvek :
     

💤 1* naprostý souhlas s článkem! Okamžitou demisi, fašisti nám nesmí vládnout!

Administrátor
P.A.Semi
9. 9. 2022 18:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Ale ještě k tomu Vrábelovi dodám – co je na tom špatného, že něco dluží Janečkovi ? (AE News a VK se na tom otáčel fakt nechutně…) Vrábel se o žádnou funkci, ve které by byl vydíratelný, neuchází… Že dluží státu (VZP), inu – nebyl moc dobrý podnikatel… Exekuce tu mají na krku miliony obyvatel…
(Navíc původ toho dluhu – půjčil si, když zkrachoval, aby měl na poslední výplaty zaměstnancům… Takže se postaral o své zaměstnance dost na to, aby se při tom sám zadlužil…? Tak nějak jsem to z těch článků pochopil a nevím, co je na tom špatně?)

S prázdnou kapsou se “revoluce” dělat nedá, ten pronájem pódia a audio-techniky a další organizace něco stojí… Janeček se prostě snaží podporovat to, co zrovna vypadá jako populární… Nezdá se, že by se snažil podporovat explicitně to, co Lidu škodí, třeba narozdíl od Sorose…

Lidi poslali peníze Vrábelovi na účet, aby zorganizoval demonstraci. Zorganizoval ji parádně… Ani bych se při tom nerozčiloval, jestli mu při tom něco na tom účtu zbylo…
Závist není pěkná vlastnost, a “dělník” si zaslouží svou mzdu… A něco třeba zbyde i na příští kolo – i na tu příští demonstraci budou potřeba nějaké prostředky na organizaci, pódium, audio-techniku atd…

πα½

Aleš
9. 9. 2022 18:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Volím PRO

Masunta
9. 9. 2022 19:00
Odpovědět  Aleš

Možná já mám mezeru ve znalostech, ale ještě by mě zajímala politická orientace pana Vrábela. Že je protivládní nestačí. Jaký vztah vyznává k Rusku, k USA, k EU ? Možná mě někdo zde udopřesní.

Pedro
9. 9. 2022 20:36
Odpovědět  Masunta

Ale on nechce funkci, chce dostat pryč dosazenou vládu američany! A my všichni taky. Co řešíš sputniku?

Lev Prch
9. 9. 2022 19:15
Odpovědět  Aleš

Já SPD 👍Pro nechce opustit NATO ani fašoEU.

Aleš
9. 9. 2022 19:17
Odpovědět  Lev Prch

Nemyslím si.

Lev Prch
9. 9. 2022 19:32
Odpovědět  Aleš

Vy jste viděl,že by to v programu měli?

Antivirus
9. 9. 2022 19:52
Odpovědět  Lev Prch

Pokud si pamatuju, tak Rajchl k tomu řek, že vystoupit z EU neni tak jednoduchý a hrozně dlouho to trvá, takže z pragmatickejch důvodů by se teď spíš soustředil na to, že i když budeme v EU, tak se nemusíme řídit každou jejich kravinou, protože jsme svrchovanej stát. Jako příklad dával Orbána. Jsem si ale jistej, že kdyby si moh vybrat, tak to opustí okamžitě. Jen to asi neni něco, čeho se dá dosáhnout v dohlednej době, a tudíž jako řešení současnejch akutních problémů je to nepoužitelný.

Lev Prch
9. 9. 2022 20:21
Odpovědět  Antivirus

Je pravdou, že teď nám hoří koudel jinde a musíme se nejdřív zbavit fyjalovýho slizu,ale v programu to bez ohledu na nynější okolností mít mají.

Masunta
9. 9. 2022 20:44
Odpovědět  Antivirus

Za svou maličkost – děkuji vám.

9. 9. 2022 20:52
Odpovědět  Antivirus

To je sice pravda, stejná pravda však je, že to občané vědí a nečekají, že by to bylo ze dne na den. Takže z pragmatických důvodů ano, soustředit se v dohledné době na odstraňování “kravin”, ale ze stejně tak pragmatických důvodů… Jinak. Stačilo by toto v programu PRO: Bod x: …a budeme usilovat o vystoupení České republiky z EU a NATO.
To by, jako určení hlavního směru, zcela stačilo. Že to hrozně dlouho trvá a kdesi cosi jen vlny a mžení zastírající hlavní fakt směřování strany PRO:
O vystoupení z EU, ani z NATO , neuvažujeme.

Albi
9. 9. 2022 22:00
Odpovědět  Antivirus

Trochu bych vás poopravila.
Nejsme svrchovaný stát, ale tak, jak to 30 let všechny vlády vedly, se jím nikdy nestaneme – ani náznakem.
Což by nám ale nemělo bránit v tom, abychom se snažili pracovat na změně toho stavu.
Jinak souhlas a JUDr. Rajchlovi za to střízlivé hodnocení skutečnosti přiipisuji kladný bod.

František
9. 9. 2022 22:05
Odpovědět  Antivirus

Vypadnout z EU je naprosto jednoduché. Stačí nezaplatit miliardové členské příspěvky.

9. 9. 2022 22:41
Odpovědět  František

Ale vzápětí pomsta. Je jediná možná cesta jak z toho ven. Získat silného spojence – přítele.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
B=ďa
9. 9. 2022 19:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Co jste čekali od kleptofašistycký bažiny? Že vás pochválí? Hlavní je JEDNOTA a držet směr. JEDNOTA, JEDNOTA a zase JEDNOTA. Každý, kdo chce vykopat tento odporný, prohnilý režim, si to musí stokrát nacpat do kebule a podřídit se. Tady není místo na sólo akce. Nebo to dopadne jako v minulých volbách, že si nějaký Šlachta vyjede s nějakým h*vnoprojektem a odtorpéduje celou opozici.
JEDNOTA, JEDNOTA, JEDNOTA!!! Každý by si to měl napsat na čelo.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prch
9. 9. 2022 19:43
Odpovědět  B=ďa

To je pravda ale nikdo na spojení zatím nereflektuje!😟

Pavel z Moravy
9. 9. 2022 19:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Já tomu spolku už dávno říkám zemští škůdci a je úplně jasné, že plní příkazy globálu, takže to, co se zde děje je úmysl. Nevím jak se posuzuje vlastizrada, ale to, že provádí likvidaci vlastní země a jejích občanů se dá určitě brát jako ohrožení sociální bezpečnosti národa. Dnes jsem tak pozoroval jednu mladou maminku s 2 letým dítětem, opět již ve vyšším stádiu těhotenství a úplně mně zamrazilo co ji a jí podobné maminky a tatínky čeká, pokud by tato ekipa škůdců zůstala u moci. Jestli má nějaký pan Vrábel dluhy nebo ne, není fakt relevantní, dluhů tu možná má půl národa z těch mladších a demonstrace nesvolávají. Nyní je nutné se z tohoto sajrajtu vyhrabat.

Lev Prch
9. 9. 2022 20:01
Odpovědět  Pavel z Moravy

Zemský škůdce se trestal jedině 💀💀💀💀a měli bychom se k tomu vrátit 👍👍👍👍

Pedro
9. 9. 2022 20:42
Odpovědět  Lev Prch

Češi, kurva vzpamatujte se! Anglosas zničil Československo a platí si tisíce zrádců, nenechme je zničit Slovany! 30 let nás vysávají a pak nás dorazí zimou a hladem! Nic nemáme, tak se vzpamatujte kurva, čt je jejich a vy ji platíte! Halooo, budíček, v kurníku je tchoř!

Lev Prch
9. 9. 2022 21:02
Odpovědět  Pedro

Ty myslíš, že já tu havlolejnolahvárenskou stoku platím????V tom případě seš vedle,jak ta jedle🙂

Pavel
10. 9. 2022 08:43
Odpovědět  Pedro

Pedro, pěkné, tvrdé a na místě. Teď už se s tím nelze párat. Zrádcovská, prodejná banda nás táhne do strže, sama si chrochtá blahem a cpe si za naše svoje teřichy a ještě vyhrožuje lidem vlastní země, to je úplně nevídaný vrchol arogance. Doufám, že si již ortel nad sebou svým jednáním podepsali. Úmyslně provádí likvidaci země, tomu se opravdu nechce ani věřit.

Jiří
9. 9. 2022 21:07
Odpovědět  Lev Prch

Dnes k mám docestoval nějaký ten anštábl americkej z ministerstva. Tak jen doufám, že nepřitah i notičky jak potlačit hněv k té fialové petikolce. Šak jak se ho ta fůrie Černoukrofašistická ujala.

Lev Prch
9. 9. 2022 21:22
Odpovědět  Jiří

No to si buďte jist, že proběhla nalejvárna toho jak je nutné zvýšit příspěvek NATO a Banderostánu!Z čeho,to už ten bubák Šabubu neřekl 🤮🤮🤮🤮

František
9. 9. 2022 22:08
Odpovědět  Jiří

Jsou to kvůli podpisu smlouvy na nákup zbraní a hlavně letadel F35.

Albi
9. 9. 2022 22:27
Odpovědět  Jiří

Tak to nedoufejte, notičky jistě přivezl.
Proč by jinak přijel?

9. 9. 2022 20:56
Odpovědět  Pavel z Moravy

S názorem na dluhy souhlasím, nevadí mi ani jeho přátelství s Janečkem atd., vadí mi u něj jiné věci, které jsem zde už zmiňoval. Ale dám si s tím na chvíli voraz. Uvidím zda na chvíli, nebo nafurt. Rád bych nafurt, ale…
P.S. Organizaci demošky s Havlem zmákli perfektně. Smekám.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$