blogpolitikavideo

Vláda se chová velmi odpovědně,..

Ze sítí MUDR. Ivan David

Vláda se chová velmi odpovědně,

když „konsoliduje veřejné finance“ tak, že se snaží sebrat peníze občanům, firmám a organizacím, aby vyrovnala dluhy vzniklé jejím nezodpovědným hospodařením. Dluhy rostou i bez Covidu na základě osvobození od levných energetických zdrojů, podpory grindýlu a Ukrajinců z míst, kde se vůbec neválčí, atd.

Podobně odpovědně se chová otec rodiny, který propil půl výplaty a zbytek prohrál v kartách. Nedá dětem na školní obědy a kapesné a nedá peníze na domácnost, protože teď je deficit, musí se šetřit!

Rodina se musí zbavit takového otce a my se musíme zbavit takové vlády.


Ivan David na CNN Prima News o legalizaci marihuany a kokainu

📺 Dnes jsem hovořil na CNN Prima News na téma legalizace marihuany a kokainu. Nestihli jste mě naživo? Podívejte se na záznam.

sdíletj na

60 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
sizok
25. 9. 2023 10:44

Znovu zopakuji. Hloupý národ, hloupá vláda s ještě hloupějším fialou.

ijn
25. 9. 2023 11:25
Odpovědět  sizok

Až si národ na http://www.paralelne prohlídne kůrovcovou zkázu v NP Šumava, tak pochopí, jaké zrůdy nám vládnou, jaké úkoly plní cizákům, jakou destrukci ŽP a lesů dokonají, jaké škody na nenahraditelných 100 a více letých porostech rezonanční kvality obnovitelné suroviny DŘEVA způsobí,

TADY SE UKAZUJE V PLNÉ NAHOTĚ ZRADA politiků ČR NA ŽIVOTNÍM PROSTŘEDÍ A ZNIČENÍ KRAJINNÉHO RÁZU, zničení ČR na 1-5 prioritě,…..VLASTIZRÁDNÍ POLITICI musí do vězení i se soudci….!!!

Helena
25. 9. 2023 13:21
Odpovědět  ijn

Máte pravdu. Našich krásných lesů je mi líto nejvíc. Drancují to tu ukrutným způsobem, všechno vozí do Německa. Když si představím, kolik tam spálí štěpky, kterou rozemelou z našich zdravých krásných stromů, je mi opravdu špatně. Kamiony naložené dřevem kolem nás směřují do Německa. Ti to tady zničí, rozvrátí, nezbude tu nic. Kůrovec byl zase jen záminka k tomu, aby se lesy mohly začít drancovat a ničit. Dříve lesníci proti kůrovci dávali do lesů lepové pasti a takové krabičky, které kůrovce pohlcovaly. Což bylo účinné. Ovšem to v EU zakázali – proč asi. Aby mohli kácet a drancovat. EU legislativu upravuje tak, aby to státy spec. býv. vých. bloku rozvrátilo a zničilo – a k tomu byl Pyjala a spol. dosazeni do vlády. Stejné je to s některými postřiky proti např. rzi hrušňové, květopasu atd., které byly účinné, ale protože byly účinné byly zakázány – i tak se dá zničit zemědělství.

Markýza
25. 9. 2023 15:11
Odpovědět  Helena

oumajgod. Prosím, prosím, prosím – důvěřujte té přírodě, ano? Na rozdíl od nás ví, co dělá a jak. Když ji necháte na pokoji, udělá to daleko lépe, než všechny sadylesy zahradnictví!!
A když vám to nepůjde důvěřovat, zamyslete se: ona bez nás – přežila by? A my bez ní?

Markýza
25. 9. 2023 16:06
Odpovědět  Markýza

Á…tady se nám někdo hluboce zamyslel a došel k názoru, že příroda bez nás zvlčí, zdivočí a nepřežije 😀

Putinovec
25. 9. 2023 17:46
Odpovědět  sizok
Slovan
26. 9. 2023 08:57
Odpovědět  Putinovec

Taky jsem to zaznamenal a nestačil jsem valit bulvy. PRO vžádném případě. Je to další léčka na voliče.

Albi
25. 9. 2023 19:22
Odpovědět  sizok

A já znovu zopakuji, že v tom případě jste hloupý i vy. A nemusíte to znovu inzerovat.
Nebo snad patříte k jinému, chytřejšímu národu?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Helena
25. 9. 2023 10:44

Všichni co jsou na tom snímku jsou pečlivě vybraní západními lupiči, aby byli tím správným xindlem schopným rozvrátit a přivést ČR ke krachu – a to jakýmkoli způsobem. Podařilo se jim podříznout sociální systém-ten je v rozvratu, průmysl a zemědělství též, školství už se jim inkluzí podařilo nalomit také. Teď se vrhli na zdravotnictví: to nevinné EU zakázání nějakého počtu přesčasů a zrušení příslužeb je totiž tím nejdůležitějším, co drží velké nemocnice léta v chodu. Přechod na pouze denní a noční směny bude vyžadovat obrovský počet lékařů – kteří nejsou. Ti, kteří vyučují na fakultách by museli s výukou skončit. Ale to se nikde nesmí říkat. To je další zářez – tentokrát do zdravotnictví – a to vše jen proto, že tím dojde k rozvratu zdravotnictví, pak tahle sebranka prohlásí, že situace ve zdravotnictví je neudržitelná a jediný lék že je PRIVATIZACE. Ty majetky nemocnic jsou totiž obrovským lákadlem. Už jednou byla privatizace nemocnic na spadnutí, když vláda padla.

katango
25. 9. 2023 11:04
Odpovědět  Helena

A nejde jen o nemocnice jako zdravotnická zařízení. Znáte např. areál Všeobecné fakultní nemocnice? Nebo Psychiatrické léčebny v Bohnicích? Případně i Bulovky? VFN je na krásném velkém prostoru prakticky ve středu Prahy. PL Bo – krásný velký park, ne tak ve středu Prahy, ale ne daleko. Bulovka to samé. Tam by se to stavělo!

Markýza
25. 9. 2023 15:13
Odpovědět  katango

Jojo. Matně pamatuju záchvaty developerství stran blázineckého areálu…….

katango
25. 9. 2023 17:48
Odpovědět  Markýza

Stran areálu VFN taky. Tenkrát teda chtěli uchvátit zahradu Psychiatrické kliniky – pro mnoho hospitalizovaných jedinou možnost, jak se aspoň občas dostat ven. A taky areál Ústavu hematologie a krevní transfúze. Pokusy tu jsou minimálně dvacet let.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
25. 9. 2023 18:08
Odpovědět  katango

Kateřinky? Kdysi jsem tam měla hospitalizovanou mámu a zahrada právě vypadala, jakože tam pořád někdo přemejšlí, co by tam postavil, tak doufám, že to přežila ve zdraví a zůstala zahradou.
No ty Bohnice jsou obzvláště lákavé – toho místa, žejo! a těch zbytečných stromů! 😎 Dokonce i zvěřinec. 😀

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
25. 9. 2023 19:38
Odpovědět  Markýza

Nač je plebsu krásné okolí, když to negeneruje peníze do těch správných kapes?

katango
26. 9. 2023 00:13
Odpovědět  Markýza

Jo.

sizok
25. 9. 2023 14:51
Odpovědět  Helena

Co si budeme říkat, ukropů je tady skoro milion. Je přece jasné, že se hroutí sociální,
zdravotní systém. Na okrajině za všechno platili, tady to mají zdarma.

Helena
25. 9. 2023 15:07
Odpovědět  sizok

Nákladné léčby ukroušů je jen část té skládanky. Ovšem tato násilím tlačená změna pracovních smluv v nemocnicích je přímo atomovou bombou působící rozpad zdravotní péče. Znamená to totiž, že lékaři budou dělat jen 12 h směny, tudíž když dnes slouží 24 h směny a druhý den mají volno, pak bude muset do směn dvojnásobný počet lékařů – a ti prostě NEJSOU. Už chápete, že to znamená řízený rozpad dosud fungujícího systému? To je schválně řízený rozvrat zdravotní péče, aby bylo možné říci, že stávající systém je neudržitelný a je třeba zdravotnictví rozprodat.

katango
25. 9. 2023 17:50
Odpovědět  Helena

Rozprodat můžou, ale doktory mít nebudou. A alespoň zpočátku musej předstírat, že péči zachovají.

Helena
26. 9. 2023 08:01
Odpovědět  katango

To si pište, že to rozprodají svým pasákům i jim drobky zbydou. A doktory mít budou, zaplatí si je totiž už ve svých soukromých klinikách a nemocnicích a na nějaké směny dle EU bude s.át bílý Tesák. Teď jde jen o to, ten zdravotní fungující systém rozštípnout. Následovat bude zdravotní systém ala USA – nemáš prachy, nikdo tě léčit nebude.

Albi
26. 9. 2023 08:41
Odpovědět  Helena

Přesně. A je to tak správné – neboť co z USA pochází. je to nejlepší, co na světě existuje. To mít musíme! 🙁

No ale schyluje se ještě k horšímu. Premiér teď bude přemýšlet – PŘEMÝŠLET – tady hrozí nebezpečí asi největší.

Rozhovor s Fialou – číst se to nedá. Typická fialovina – peníze nemají, ale sliby dodrží. Hlavně ale na “obranu” (čtěme pomoc Ukrajině, protože ČR bránit nebudou ani kdyby se spletli) se ty peníze najít musí.:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-politika-na-masivni-dotovani-energii-uz-nemame-penize-rekl-fiala-237343#

Helena
26. 9. 2023 09:22
Odpovědět  Albi

Nebojte, to je jenom metafora, on má svými pasáky zakázáno přemýšlet. V překladu to znamená, čekám na další rozkazy z USA a z Německa.

Albi
26. 9. 2023 12:38
Odpovědět  Helena

Já vím. Taky mě to jeho přemýšlení pobavilo.
Má ohromné plány – na papíře – a peníze nikde.
Ale on je takový formát, že peníze vlastně ani nepotřebuje. Jemu stačí řeči před kamerou. 🙂

Helena
26. 9. 2023 10:08
Odpovědět  Helena

A s úsměvem to odůvodní: za to může Putin, Babiš, “energetická krize”, kovid atd., atd.,…. jak říkám zničí a rozvrátí tu všechno všecičko.

katango
26. 9. 2023 10:42
Odpovědět  Helena

No vždyť. To už se plánovalo za toho ivančickýho kreténa Julínka. Každej osobní účet u pojišťovny Kaiser Permanente. A pitomci viděli jen to, že by mohli pár nevyčerpanejch šušňů dostat zpátky, ale už neviděli ten průser, v kterým by / bychom všichni byli.

Helena
26. 9. 2023 10:50
Odpovědět  katango

Přesně, to byla u moci také ODS. To chtěli nemocnice zprivatizovat tím, že je převedou pod min. školství a udělají z nich nemocnice univerzitní. Těsně před zavedením tohoto “systému” padla vláda. Tak teď to dorazí.

Pavel z Moravy
25. 9. 2023 10:45

Ti co stojí na tom pódiu, to je prostě trest pro národ, který nechtěl a nechce přemýšlet. Je to trest za neochotu zajímat se o politiku, jak by řekl Platón. Plakat je zbytečné, tím se nic nespraví.

Veny232
25. 9. 2023 11:52
Odpovědět  Pavel z Moravy

Náhodou ta fotka mě zaujala…v podstatě stačí sundat nápis Parlament…a pověsit ceduli ,Veřejná střelnice… 😀
Akorát stačí namontovat na strop ty automatické podavače…a natáhnout k těm loutkám provázky 😀

Gales
25. 9. 2023 17:32
Odpovědět  Veny232

Vůl,debil,vůl debil…..

katango
26. 9. 2023 10:43
Odpovědět  Veny232

A ještě k tomu muziku z flašinetu, jako v úvolní znělce Hříšných lidí města pražského nebo jak se to jmenovalo.

Nadia369
25. 9. 2023 12:48
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ano. Protoze narod ovci si vzdy zvoli vladu vlku. A pokud nezvoli, plati pravidlo c.2 – Nezalezi koho lidi zvoli, zalezi kdo scita hlasy.

unor 2022
25. 9. 2023 11:34

Smes ambiciozniho hlupaka a darebaka ve vedeni statu povede k zaniku tohoto statu.
Takze hloupy narod ano. Lec ne uz primo vlada. Jeji cleny charakterizuji jine vlastnosti.

Albi
25. 9. 2023 19:59
Odpovědět  unor 2022

Zajímalo by mě, kdo ze zdejších diskutujících se považuje za hlupáka, ovci a podobně.
Přihlaste se a neházejte všechno na CELÝ národ! A uvědomte si, že ten hloupý a tupý národ je i VAŠE rodina, tedy i vy osobně. A že ten národ, dokázal všechno to, co národy ostatní a často i víc.

Nebo opravdu myslíte, že když tomu národu soustavně nadáváte a ponižujete ho, uděláte z něho národ sebevědomý?

Helena
26. 9. 2023 08:04
Odpovědět  Albi

Náš národ není hloupý, naopak je velmi velmi chytrý, šikovný. ALE NEJSME VÝBOJNÍ /jako např. Němci, Maďaři a jižní národy vůbec/ – a to je ta potíž. A proto si necháváme s.át na hlavu těmi podplacenými hovady.

Markýza
26. 9. 2023 08:31
Odpovědět  Helena

Náš národ je až moudrý, řekla bych, ale přebujele remcavý. Je to vlastně jediná věc, která mi na něm jde příšerně na nervy – ta záliba ve sr.aní si do vlastního hnízda a neschopnost ocenit – jak sebe, tak druhé.
Na jedné straně nenávist k sobě samým, na druhé šplhounství do pr.delí všeho světa……..

Jarda
26. 9. 2023 11:33
Odpovědět  Albi

Zajímavá myšlenka. Národ dokázal…(čas minulý). Dokáže ještě něco? Já i moje rodina těžko. Takové je naše sebevědomí. Jsme už staří a unavení. A očkovaní tou vakcínou. Takže nemocní. Svou budoucnost už máme za sebou. Nazdar.

Jarda
26. 9. 2023 11:25
Odpovědět  unor 2022

Nerad bych předbíhal, avšak domnívám se,že národ již zanikl….

Jura S
25. 9. 2023 12:03

Škoda že je z podia neodvedou ke zdi…

Zmatený
25. 9. 2023 13:24

Také se chovám zodpovědně. Právě jsem se vrátil z Polska, kde jsem natankoval benzín, plnou + 3x 20 do kanystrů, tedy celkem 120 litrů za 3.892 Kč. A ještě nakoupil za asi 2000 – maso + ostatní. Po přepočítání doma a odečtení nákladů za cestu úspora 1530 korun. Do PL to mám 20 km. A kdybych kouřil, to by výpočet vypadal jinak.
Ofocený účet pošlu na úřad vlády a budu čekat na pochvalu, případně mě možná vyfotí s elektrikářem před rozvinutou zástavou…

zdendulka
25. 9. 2023 13:28

jo… nastrkat lidem kokain pod nos a pak si s nimi dělat, co vláda uzná…. prostě mullti-výroba malinkých českých zelenských.

Vladimír
25. 9. 2023 13:56

V názoru na drogy se tedy zásadně rozcházíme. Pokud nebude jejich prodej trestný, budou velmi levné, a to je pro všechny dobrá zpráva, i pro nefetující. Kriminalita by se tím výrazně snížila. Samozřejmě – pro feťáky žádná zdravotní péče, to bychom si nijak nepomohli.

Helena
25. 9. 2023 14:21
Odpovědět  Vladimír

Pokud nebude prodej drog trestný, rozhodně to neznamená, že drogy budou levné-naopak – zase je odhalení, že oni/Pyjalovýhnus/ jedou v drogovém byznysu a závislosti – protože vládní hajzly nebude možné kriminalizovat – pokud budou fetovat – vše odstartovala ta nána co se nechala vyfotit jak fetuje kokain a ti STANaři, co si tím natírají zadek. Oni v tom jedou všichni – proto si chtějí zajistit beztrestnost a morální bezúhonnost i když budou usvědčení z užívání drog.
Ovšem když někdo řekne A, musí říci také B. Pokud vláda užívá drogy, pak je jistota, že nemůže pracovat. Ten, kdo užívá drogy může např. řídit naložený tirák? a tak ohrožovat tisíce lidí, které na silnici potká, nebo třeba operovat nemocného? a tím ohrožovat pacienta? nebo zfetovaná učitelka může učit děti? ASI NE, ŽE!!!

Markýza
25. 9. 2023 15:17
Odpovědět  Vladimír

Heleďte – asi nebudou. Teda levný. Jako s alkoholem, nebo s čímkoliv jiným.
Zas na druhou stranu………….možná by nastal razantní přírodní výběr 😎 Jestli si to ovšem nemaluju; v Bruseli prý z kohoutků teče ředěný koks a sice se to asi projevuje na mentálních schopnostech, ale jinak nic.

Pavel z Moravy
25. 9. 2023 18:07
Odpovědět  Vladimír

Uvědomují si všichni, že jde o cílený morální rozklad společnosti. Po schválení legálního prodeje drog může přijít na řadu třeba pedofilie. V jakém neuvěřitelném hnoji bude žít tato společnost se nedá ani popsat. Já tedy nezvonil, ale to opravdu tato společnost chtěla takovou žumpu. Víte, co vyroste z těch malých dětí? Vždyť přesně toto plánovali bratři Dullesové. A tím, že se o tom malí zotročení lidičkové chtějí bavit a rozebírat jak to zase odrbat a už zase Vladimíre uvažujete tím směrem jak končíte příspěvek, chápete, že se dostáváte do bludného kruhu přijetí všech zvráceností, kterou tito škůdci zemští posvětí, místo, aby se rázně řeklo, tak tyhle prasárny běžte dělat jinde. Třeba na nějaký volný ostrov, kde můžete fetovat a provádět sexuální experimenty co je vám libo ve vaší komunitě.

Helena
26. 9. 2023 08:14
Odpovědět  Pavel z Moravy

Přesně tak. Každičká úprava zákonů, každičká změna čehokoliv co tato vláda provede, je DESTRUKČNÍ, ROZVRACUJÍCÍ, NIČÍCÍ. Proto tam byli dosazeni. Jestli tihle “dovládnou” nezbude tu funkčního vůbec nic – od průmyslu po školku.

katango
26. 9. 2023 10:45
Odpovědět  Vladimír

Si pište, že stát by je velice tvrdě zdanil, jako benzín nebo alkohol či cigarety.

Gales
25. 9. 2023 14:07

Je mi při pohledu na ně zle. Du blejt.

sergej
25. 9. 2023 14:20
Autor
25. 9. 2023 14:29

Jakákoliv tolerance ke drogám je základem ničení společnosti. Asi nejznámější příklad je osvojení Číny Anglií za pomoci opia a Číně trvalo velice mnoho let, než se té závislosti zbavila. Vlastně se to podařilo až Mao-ce-tungovi.
Pamatuji si, jak krátce po listopadu (schválně malé písmenko) si nejeden “známý” člověk, no spíš parchanti, pochvalovali, že zkušenosti s drogami jsou každopádně pozitivní. A že to není “nic hrozného”. Již tehdy na tom začali pracovat. Veřejně v novinách a časopisech. Pro to slovo “pozitivní” si to pamatuji. Rovněž si pamatuji, jak jeden “jakoby herec” prohlašoval, že vždycky fandil Štětináčovi a Bratrstvu kočičí packy. To je asi tak myšlenkový rozsah podporovatelů drog a neoliberálních “hodnot”. Mimochodem je to “slavné jméno” a opravdu podporuje neoliberalismus.

Pavel z Moravy
25. 9. 2023 18:15
Odpovědět  Peter 008

Petře, tuto společnost už nelze zachránit. Ta je tak duševně vyprázdněná, že je nemožné s tím něco udělat. Je zbytečné se tím trápit. Chtějí takový život, budou ho mít. Ještě by vás ti progresivisté mohli napadnout, že jim házíte vidle do jejich práv. Budou tady mít hrozný život, ale toto je vskutku jejich problém.

Pijack
25. 9. 2023 14:52

Strana “PIRÁTI” by se měla správně jmenovat “FEŤÁCI”. Už mi jako malému děcku říkávala babička, že věci se mají pojmenovat správným jménem.

Markýza
25. 9. 2023 15:19
Odpovědět  Pijack

Jmenují se naprosto správně a dělají to, čemu velí jejich jméno. Piráti přeci taky chlastali jako nezavření a pokud vím, ti moderní zase fetují.

Jura S
25. 9. 2023 15:48
Odpovědět  Markýza

Máme dvě dospělé dcery, kdyby si přivedly “šamstra” od pirátů, tak je vydědím….

Markýza
25. 9. 2023 16:08
Odpovědět  Jura S

Tak to máte “štěstí”……..moje dvě dospělé dcery se mi na všechno dědictví krajcvajz vykašlou, jsou zcela soběstojné 🙂

Slovan
25. 9. 2023 19:54
Odpovědět  Markýza

Jak jinak.🤣🤣

Markýza
25. 9. 2023 20:32
Odpovědět  Slovan

Copak? Nelíbí se vám samostatné dětičky?

Slovan
26. 9. 2023 09:02
Odpovědět  Markýza

Proč myslíte, že mi zase něco nelíbí. 🤦‍♂️🙄

unor 2022
25. 9. 2023 15:31

Pokud se jedna o odpovedne chovani k neodpovednym Ukrajincum nelze proti nazvu clanku nic namitat.
Ovsem nechat si financovat valku proti Rusku ceskymi duchodci a skolaky
by melo byt samotnym UStatum trapne.
Nu, neni.

sergej
25. 9. 2023 17:10
Odpovědět  unor 2022

Skončili “vyvolení vzdělání obecnou a to i s tituly, tak oni s morálkou mateřské v papírovém království.

zuzana
25. 9. 2023 17:36

Šéf Valného shromáždění OSN schválil deklaraci o vytvoření globálního pandemického orgánu s pravomocemi pro prosazování lockdownů

https://aktax.cz/sef-valneho-shromazdeni-osn-schvalil-deklaraci-o-vytvoreni-globalniho-pandemickeho-organu-s-pravomocemi-pro-prosazovani-lockdownu/

Pavel z Moravy
25. 9. 2023 18:21
Odpovědět  zuzana

Zuzano, kašlete na to. Co jiného bych měl od grázlů všech barev čekat? Nu, tak na odbojné budou třeba potom provádět hony jak na zajíce. Panstvo má hony v oblibě. Se.ru na ně, maximálně mně vyřídí.