VIDEO: Tucker Carlson: Ukrajina má posloužit pro Deep State, aby mohl znovu růst a jeho obnova by zachránila a znovu nastartovala růsty HDP kolabujících západních ekonomik!

VIDEO: Tucker Carlson v prvním vystoupení po záhadném odchodu z Fox News prohlásil, že USA se stávají zemí jedné politické strany, ve které se nesmí mluvit svobodně o ničem, co je pro životy lidí důležité, ale pouze o tom, co vyhovuje elitám v obou hlavních politických partajích v USA! Ukrajina má posloužit pro Deep State a kolektivní západ jako Fénix, který shoří ve válečném ohni, aby mohl znovu růst a jeho obnova by zachránila a znovu nastartovala růsty HDP kolabujících západních ekonomik!

Americký moderátor Tucker Carlson, který minulý týden záhadně a náhle skončil v televizi Fox News, odvysílal na Twitteru ve středu večer vůbec první komentář od svého odchodu z největší americké televize. Krátký projev se týkal shrnutí situace v americkém mediálním zpravodajství. Podle jeho názoru se v amerických médiích řeší věci, které Američany netíží. Nejsou to podstatné záležitosti.  Vůbec se ale nemluví o důležitých oblastech, jako je hrozící celosvětová válka, občanské svobody, rozvíjející se věda, demografické změny, obrovská moc soukromých korporací a ovládání přírodních zdrojů k zajištění kvality života lidí.

O ničem z tohoto se v amerických médiích nemluví, protože obě dvě vládnoucí strany demokratů a republikánů se dohodly, že jim vyhovuje současný stav, kde ze současné krize v USA profitují právě korporace, které jsou schovány za těmito partajemi. A to je právě ten neviditelný, ale jinak všude hmatatelný Deep State reprezentovaný všemocnými korporacemi na jedné straně a vojensko-průmyslovým komplexem na straně druhé. Za demokraty stojí americké korporace, zatímco za republikány tradičně stojí američtí zbrojaři a jejich vojensko-průmyslový komplex. Dohromady obě dvě tyto průmyslové větve tvoří společně s politiky obou partají tzv. chapadlový Deep State.

Poválečná obnova Ruskem zničené Ukrajiny má zachránit HDP globální ekonomiky kolektivního Západu

Válka na Ukrajině vyhovuje jak zbrojnímu průmyslu, tak i korporacím. Zlikvidovaná a nenávratně zadlužená Ukrajina bude totiž brzy na prodej, a to za velmi laciné peníze, přičemž kupujícími budou právě americké korporace a jejich hedgeové fondy, které zahájí privatizaci celé poválečné Ukrajiny. Celá země bude prodána nastojato a naležato, úplně všechno bude rozprodáno, a to za velmi malé peníze, protože většina toho bude získána formou amortizace ukrajinského válečného dluhu.

Pokud chcete důkaz z historie, nemusíte chodit daleko do minulosti. Americké korporace zbohatly neuvěřitelným způsobem v poválečném Německu, kde se dostaly zadarmo k obrovským pozemkům, nemovitostem a zařízením, kde sice obrazně pomáhaly obnovovat poválečný průmysl. ale ve skutečnosti se jednalo o ovládnutí německého trhu skrze investiční struktury.

Rujny v Artěmovsku (Bachmut)

A přesně toto se má odehrát a zopakovat na Ukrajině. Rozbitá Ukrajina se stane prostorem zaručeného ekonomického růstu na příštích 40 let jako nikde jinde na světě. Právě proto americký Deep State vidí ve válce na Ukrajině cestu, jak nejen zachránit petrodolar, ale jak zopakovat éru americké konjunktury v Evropě po II. sv. válce. Přesně takto to má Deep State připravené.

Proto válka na Ukrajině je vícevrstvý proces, který pro Deep State sleduje hned několik cílů. Kromě odpoutání Evropy od ruských energií a připoutání k těm americkým je sledováno i oddálení přechodu Evropy k elektrickým autům, což by vedlo ke katastrofálním propadům spotřeby ropy v EU a ke zbavení se závislosti Evropy na americkém petrodolaru, který je k nákupům této ropy potřebný.

Na kolektivní západ doléhá zničující ekonomická krize a recese, která byla rozpadem Východního bloku na konci 80. let jen oddálena zhruba o 30 let

Současně ale válka na Ukrajině sleduje cíl restartu tzv. globální ekonomiky Pax Americana, která naposledy zažila svůj vrchol po rozpadu Východního bloku v Evropě, když došlo ke zničení podniků a továren v bývalých socialistických státech a následně byly trhy těchto zemí zaplaveny západním zbožím, čímž došlo k záchraně kolabujících západních trhů druhé poloviny 80. let minulého století.

Odbyt pro západní zboží na východních trzích oddálil krachy západních ekonomik o 30 let. Jenže nekonečný ekonomický růst dohnal sám sebe a dnes už ani země bývalého Východního bloku nemají kam dál růst. Přichází systémová ekonomická krize celého kolektivního západu, přičemž krize důchodových účtů a státních deficitů je zarámována do vzrůstající inflace, která lidi okrádá o životní úspory.

Ukrajinský premiér Denys Šmyhal na konferenci v Luganu k obnově Ukrajiny

V takové situaci může globální ekonomiku západu restartovat jen zničující válka, která ale proběhne na cizí účet. Stejně jako na cizí účet proběhla II. sv. válka z pohledu Američanů, kterých se válka vůbec nedotkla, tedy jejich země, pokud nepočítáme japonský útok na Pearl Harbor na Havaji.

A stejnou roli teď má mít Ukrajina, na jejímž území má v menší podobě než v Evropě za II. sv. války proběhnout stejně zničující materiální válka, která po skončení udělá z Ukrajiny obrovský ekonomický růstový prostor, na kterém se jako štěnice a pijavice budou chtít podílet úplně a naprosto všechny západní země společně s USA, které si ukrojí největší koláč. Už chápete, proč vloni počátkem července se ve švýcarském Luganu kolektivisté sešli [1] a plánovali obnovu Ukrajiny?

Deep State realizuje záchranu globální západní ekonomiky za použití ekonomického modelu Fénix

Během bizarní konference si země celého západního světa, tedy EU, USA, Velká Británie, Kanada. Austrálie a Nový Zéland rozdělily a rozporcovaly oblasti Ukrajiny, úplně celé Ukrajiny, včetně Donbasu a Krymu, na jejichž obnově se budou jednotlivé země exkluzivně podílet. Tato bizarní schůzka, která nebrala v potaz realitu na bojišti, vznikla ve skutečnosti právě jako příslibová akce budoucí konjunktury celého kolektivního západu. Česku tak připadla k obnově část Luhanské lidové republiky, tedy část Ruské federace. Proč k té bizarní schůzce vůbec vlastně došlo? Protože Ukrajina má pro kolektivní západ roli Fénixe, který nejprve musí celý shořet, aby se mohl znovu zrodit a začít růst.

Šéfka Evropské komise Ursula von der Leyen měla na konferenci v Luganu projev

To je jeden z hlavních cílů války na Ukrajině a jejího zničení. Západ potřebuje Ukrajinu nikoliv zachránit, ale zničit, aby ji potom mohl obnovovat a tím zachránit ekonomiky a HDP západních zemi! To je celé! To je plán Deep State! Model Fénix není nijak světoborný, není nový, je velmi dobře popsán v tlustých ekonomických knihách a na příkladech válkami rozmlácených zemí světa, ve kterých si skrze svoji “pomoc” jiné země hojily a zachraňovaly své kolabující ekonomické výsledky doma, protože nic nenastartuje HDP lépe než poválečná obnova nějaké obrovsky rozmlácené země, která má za tuto obnovu čím zaplatit, buď penězi a svojí produkcí, anebo v naturáliích, svým nerostným bohatstvím.

Když válka povede k tomu, že Ukrajina nebude mít čím zaplatit ani v naturáliích za svoji obnovu, bude hrozit, že přijde na řadu Plán B

Výjimku tvoří ale země, které nemají čím zaplatit. Země neměly velký průmysl před válkou a ani nemají nerostná bohatství. Takové země po zničující válce zůstanou desítky a desítky let ladem, bez pomoci, bez povšimnutí. A příklady známe: Libanon, Somálsko anebo pouštní Libye, která sice má nějakou ropu, ale té je málo na obnovu celé pouštní země. A tím se dostáváme k zodpovězení té otázky, proč ta schůzka v Luganu rozdělovala a parcelovala území v držení Ruska. Protože právě na nich měla Ukrajina největší nerostné zásoby, kterými měla ručit západním zemím za obnovu.

Pokud Ukrajina přijde o Donbas a o obilné lány na jihu Ukrajiny, nebude moci západ realizovat záchranu svých ekonomik

Bez Donbasu a bez jihu Ukrajiny, kde jsou pro změnu nejúrodnější obilné lány, nebude mít Ukrajina nejen za obnovu čím platit, ale bude ohrožen celý plán Deep State a model Fénix. Po shoření Ukrajiny nebude nic, čím by Ukrajina mohla zaplatit svůj nový růst, na kterém by se západní země mohly bohatě zahojit a znovu nastartovat své domácí růsty HDP. A v tom případě je podle všeho na řadě plán B. Zničení Ruska a Evropy v konfliktu velkého rozsahu mezi NATO a Ruskou armádou! Pokud nepůjde realizovat plán Fénix v malé podobě a izolovaně na Ukrajině, pokusí se Deep State zapálit Rusko a celou Evropu, aby došlo k zopakování rozsahu ničení a následné obnovy zničené poválečné západní Evropy jako po II. sv. válce.

-VK-

Šéfredaktor AE News – https://bit.ly/44nGzXs

sdíletj na

2 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
P.A.Semi
28. 4. 2023 19:27

A kde je to video ?!
(Nebo proč to má v titulku Video, když tu video ani žádný další odkaz není…?! Já bych si to poslechl rád od Tuckera Carlsona osobně v originálu, a ne co z toho vyvodil šéfredaktor AE News… Takhle je to “Video” v titulku jen Click-bait…)

πα½

RASputin
28. 4. 2023 19:32
Odpovědět  P.A.Semi

pane bože, tak si skoč na AE tam to video máš (nebo všude na TG)

Administrátor
P.A.Semi
28. 4. 2023 20:01
Odpovědět  RASputin

není tu odkaz… já to tam hledat nebudu…
navíc když tady na ten článek někdo narazí třeba za týden, tak na AE news bude mezitím už něco jiného…

a ovšem – co je “všude na TG” …? “Všude” to určitě není…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
28. 4. 2023 22:53
Odpovědět  P.A.Semi

Tak to video i s částečným přepisem je třeba na Information Liberation
https://www.informationliberation.com/?id=63731

a už chápu, proč ho zdejší nenávistní amerikanofobové radši neuvádějí v originálu a necitují přesně…
(a to má jen dvě a čtvrt minuty…)

A mimo jiné tam zmiňuje a dobře vysvětluje i České národní heslo “Pravda Vítězí”, v angličtině “Truth prevails”…

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
29. 4. 2023 08:35
Odpovědět  P.A.Semi

A ještě tedy – když stejný článek přetiskly cz24.news , tak tam to video je vložené, a je i s českými titulky, narozdíl od toho na InfoLib, kde je ten anglický přepis…

https://cz24.news/video-tucker-carlson-ukrajina-ma-poslouzit-pro-deep-state-a-kolektivni-zapad-jako-fenix-ktery-shori-ve-valecnem-ohni-aby-jeho-obnova-zachranila-zapad-usa-se-stavaji-zemi-jedne-politicke-strany/

πα½

Administrátor
P.A.Semi
28. 4. 2023 19:59
Odpovědět  P.A.Semi

A ovšem jednoduchým srovnáním ekonomické “hodnoty” Donbasu a polí jižní Ukrajiny a celého zkorumpovaného zbytku Ukrajiny, a na druhé straně ekonomického prů-seru Západu, je zřejmé, že takhle malinký “Fénixíček” by Západ stejně nijak podstatně nevytrhnul…

Pár Oligarchů by se na tom napakovalo, ale to Západ z bídy nevytrhne…

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
jiří
28. 4. 2023 22:47

Bývalý důstojník americké armády pro psychologickou válku tvrdí, že Tucker Carlson byl vyhozen televizí Fox News kvůli režimu, který chce udržet „neinformovanou, pololobotomizovanou, kvaziretardovanou populaci“.
https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/byvaly-expert-americke-armady-uvedl-skutecny-duvod-proc-byl-vyhozen-carlson/