blogpolitika

Veřejné psaní proti této vládě

“Jste nejhorší vláda za uplynulých třicet let. Sypat si koks do konečníku nestačí. Nejenom že podvádíte a kradete, ale kradete hloupě, takže vás u toho chytí. Navíc jste neschopní spravovat zemi tak, aby nechudla” – napsal internetový anonym

Vykňourali jste si na občanech na čtyři roky republiku bohatnoucí. S ohromujícím minimem lidí bez práce. Se stoupající kvalitou života většiny. S funkční ekonomikou. S funkčním a robustním zdravotním a sociálním systémem, prověřeným dvěma vlnami covidové epidemie.

S funkčními továrnami, s fungujícím domácím i zahraničním obchodem. I chudí nebyli většinou tak chudí, aby měli hlad, třásli se zimou a neměli kde přespat. Než jste přišli, v této zemi nebylo ještě nikdy tak dobře.Tvrdili jste, že umíte vládnout líp. Že umíte dělat politiku líp. Že nebudete podvádět, že nebudete krást. Že budete lépe spravovat tuto zemi. Spolu. Ale vaše prázdná mysl, bezzásadová hrabivost, a touha vládnout za každou cenu vás zradily. Ukázali jste, že nejste lepší. Jste nejhorší vláda za uplynulých třicet let.

Sypat si koks do konečníku nestačí. Nejenom že podvádíte a kradete, ale kradete hloupě, takže vás u toho chytí. Navíc jste neschopní spravovat zemi tak, aby nechudla.Nerozumíte mezinárodní politice. Vystavili jste celou zemi riskantní válečné hře, kterou nejde vyhrát. Česko nemá suroviny, ta tlustá roura s plynem a ropou, bez které česká ekonomika nemůže existovat, vede z východu na západ, ne naopak. Vždy povede. Žádný „demokratický“ plyn nebude levnější, aby mohl plynovody z Ruska nahradit.

Ty vlaky s uhlím už netěžíme v Ostravě, ale dovážíme je, většinou z východu. V mezinárodní soutěži nemůžeme být osamoceni, musíme – ať chceme nebo ne – kooperovat, spolupracovat. I se zeměmi, které mají jiný pohled na společenské zřízení, než vy. S Ruskem, s Čínou, s Indií. Než jste přišli vy, fungovala obchodní výměna, fungovala kulturní výměna, fungoval dialog prospěšný pro obě strany. I když je v Rusku prezidentský systém ekonomicky i politicky regulované demokracie, má 80% podporu svých občanů.

O tom se vám může jen zdát. I když je v Číně státně korporátní kapitalismus, paradoxně vedený komunistickou stranou „s čínskými rysy“, je to nejvýkonnější ekonomika světa s 95% podporu svých občanů. Ti všichni jsou na Říši středu hrdí. A i když v Indii je stále kastovnictví a někde i skrytý feudalismus, je to země s nesmírně pestrou a funkční správou věcí veřejných a země nesmírně pracovitých lidí. Celkem je tato trojice vojenských, jaderných a kosmických mocností více než 2,5 miliardy lidí.

Provokace a diplomatické urážky jste začali vy. Bourání pomníků, ostentativní vyhošťování diplomatů, zpravodajské hry, ekonomická embarga a urážky cizích politiků k ničemu konkrétnímu nevedly a v ničem nám nepomohly. Na všechny provokace existuje buď symetrická nebo asymetrická odpověď. Ano, možná že Rusko nepotřebuje v Česku 250 diplomatů. Ale Česko potřebuje v Rusku diplomaty – obchodníky na prodej automobilů, čerpadel, ventilů a jiného strojírenského zboží.

Na prodej potravin a nákup obilí a surovin. To vše je dnes díky vám minulost. Jsme prozatím ne-přátelskou zemí, která se usilovně snaží o plné nepřátelství s jadernou mocností a ukončení jakékoliv diplomacie. To je otevřená cesta k válce. Přitom celé Česko má počet obyvatel jako Moskva s předměstími.

Možná, že Tchajwan si zaslouží diplomatické uznání a plnou samostatnost. Ale světové pořádky netvoříte vy. Stvořili je jiní. Americký prezident Richard Nixon a jeho  zahraničněpolitický poradce Henry Kissinger před 40 lety v rámci ‘pingpongové diplomacie’ opustili bývalého spojence na ostrově a nechali pevninskou komunistickou Čínu zasednout v RB OSN s právem veta. To byla cena za mír v Asii.

Tehdy Kissinger usiloval a dosáhl míru nejen v Pacifiku, ale i v Izraeli, na Středním a Blízkém východě. Princip jedné Číny od té doby uznávají všichni, stejně jako uznali všichni Erec Izrael a roli Turecka při ostraze Bosporu. Ale vy jste se rozhodli provokovat. Přitom celé Česko má počet obyvatel jako jedno čínské krajské město.

Přidali jste se s jásotem k provokatérům, kteří dlouhodobě podrývají mír a vedou války, které ani neumějí vyhrát. Kteří v minulosti způsobili řadou prohraných konfliktů v Iráku, v Libyi, v Maghrebu, v Afghánistánu a v Sýrii smrt, bídu a zkázu milionům lidí. Kteří se nyní pokoušejí rozvrátit Evropu, aby nemohla existovat ekonomicky vzájemně výhodná spolupráce ani na Bajkalskoamurské trase, ani na Nové hedvábné stezce. Přidali jste se na stranu těch, kteří po staletí žili z bídy druhých – ať už černochů nebo Indiánů, a dodnes potřebují brát z cizího, protože sami už nejsou schopni nic vytvořit, jen tisknout peníze.

Přidali jste se na stranu těch, kteří pod praporem demokracie provedli krvavý převrat na Ukrajině a jejich najatí gruzínští pohůnci ze střech stříleli po neozbrojených lidech. Kteří v Oděse upálili desítky lidí zaživa. Kteří oslavovali ukrajinské a litevské nacisty a nacistické kolaboranty, jejichž předkové způsobili ve jménu zrůdné nacistické ideologie masakry tisícům Židů a tisícům Slovanů. Vy nazýváte rozšiřování NATO a EU na východ exportem demokracie, já exportem zkázy.

Tvrdili jste, že bráníte nás Čechy, kdesi v afghánských horách. Že v Afghánistánu se bojuje za Prahu. Houby. Je smutné označit za hlupáka i prezidenta. Bojovali jste na druhém konci světa vždycky jen za americké neokoloniální zájmy. A pak jste vy a vaši žoldáci utíkali, protože ani s obrovskou technologickou a ekonomickou převahou jste neporazili odhodlané horaly, kteří bojovali za svou zemi a které ještě nikdy nikdo neporazil. Je vám houby po tom, jak spravují svou zemi. Není to vaše země, nerozhodujte o ní vy, ale oni. Vždycky jste byli jen okupanti, nikdy přátelé a nikdy osvoboditelé. Utratili jste ale miliardy dolarů. Za co?

Vaši američtí přátelé se kamarádí s největšími tmáři světa, s muslimy, kteří se jménem Alláha na rtech šoustají děti, ženám řežou rodidla a bičují je. Pro které je žena méně než velbloud. Kteří šíří do světa wahhábismus a podporují fanatické teroristy. Hlavně že mají pro USA levnou ropu. Vám to nevadí. Do USA demokracii nešíříte.

Nyní podporujete agresivní nacionalisty a kleptokraty na Ukrajině v domnění, že tím oslabíte a rozvrátíte Rusko, jehož vláda se nechce podřizovat našim názorům na světové uspořádání a „volný“ obchod za žebrácké ceny. Utrácíte zase miliardy dolarů i miliardy korun. Za co? Prodlužujete válku, která měla systém vytvořený při nelegitimním převzetí moci na Majdanu zničit. Vozíte zbraně na bojiště a díváte se na lidi, kteří umírají. Zbytečně. Zelenského kyjevský režim nemůže vyhrát. Čelí desetkrát silnějšímu nepříteli s prakticky neomezenými zdroji. Čelí nesouhlasu většiny vlastního obyvatelstva, které za něj nebojuje, jen přihlíží. Čelí nelegitimitě, s jakou se dostal k moci. Čelí nenávisti ruskojazyčných občanů, ze kterých Kyjev učinil méněcenné.

Ukrajina tak jako tak přijde o přístup k surovinám, o většinu průmyslu, o značnou část území a přístup k moři. Přijde o výkonnost. Bude to – ať chcete nebo ne – cordon sanitaire. Země bez perspektivy. Nikdo soudný ji nepřijme do EU, nikdo soudný ji nepřijme do NATO. To je cena za nenávistný nacionalismus, za špatnou politiku a špatné politiky. Vaše podpora na tom nezmění nic.

Vaše politika kontinentální ekonomické války s Ruskem znamená nejen ztráty perspektivního odbytiště, ale reciproční kroky Ruska nyní plošně decimují evropskou konkurenceschopnost. V USA se smějí. Nedostali jste za to nic. Nikdo nenahradí potřebné suroviny, nikdo neodebere vyrobené zboží. Nikdo nenahradí lidem práci, o kterou přišli. Evropské země ustupují v globální soutěži asijským a prospěch budou mít jen v USA. Na chvíli…. Vy můžete tak akorát žvanit o morálce, pletichařit, krást a sypat si do konečníku koks.

Jděte k čertu. Takovou vládu tato země a tento lid nepotřebuje a nechce. Jděte.

https://www.novarepublika
POKUD SOUHLASÍTE, SDÍLEJTE.Autor: internetový anonym, zdroj: Zvědavec

Originál ze sítí : Štěpán Kotrba.„Sypat si koks do konečníku nestačí!“ Kotrba vypustil svůj protivládní projev. Krátce před demonstrací 14.3:2022
https://www.parlamentnilisty.cz/

sdíletj na

42 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
JURA
11. 12. 2022 21:11

Článek vystihl tlupu , která si říká vláda ještě ČR , politika západu uvrhne Evropu do doby temna.

Jan
12. 12. 2022 09:30
Odpovědět  JURA

To Jiraskovo Temno byla prochazka ruzovou zahradou ve srovnani s tim co prijde – bida a genocida. Konias palil knihy, klerikalni teror rozpoutali proti kacirum. Ted jde nam vsem o kejhak. Oni sve plany s genocidou obyvatelstva planety a redukci Rusu na 50 milionu bezostysne a beztrestne (!!!) vytrubuji do sveta ! Zamyslel uz se nekdo nad tim? Myslite vy idioti, ze to jsou jenom chimery uchylu? To jsou zlociny proti lidstvu a lidskosti, poruseni vsech jeho idealu, co vymysleli jeho velikani.
V Davosu bude dalsi WEF, sjezd satanistu a propagatoru Great Resetu. Nebudeme mit nic a budeme stastni. Potravou budou svabi a cervy a ve volnem case budeme cumet na TV a brat drogy. Budou tam ti sataniste hezky pohromade, zadni zebraci to nejsou. Vstupenka na forum stoji pul milionu $. Udelat z toho fora for a z nich potravu pro cervy uz je na miste. Kdo se toho ujme?

Veny232
12. 12. 2022 14:11
Odpovědět  Jan

A pro to odjakživa leží vedle Kříže, zakopaná Boží Sekera…stačí jí vykopat…https://www.youtube.com/watch?v=eE8ePGa4RRQ&list=RDMM&index=6&ab_channel=YARuGA-Topic

Gales
12. 12. 2022 11:44
Odpovědět  JURA

Je smutné označit za hlupáka i prezidenta. 

Gales
13. 12. 2022 10:45
Odpovědět  JURA

Mně se chce blejt už z toho,že tuhle tlupu jidášů vidím pohromadě.

rusticana
11. 12. 2022 21:33

Naprosto sqělé zhodnocení za týden už roční devastace naší kolonie! Tento můj spoluobčan vystihnul brilantně to, co si lidé, kteří dokážou pochopit souvislosti, myslí o režimních aparátčících. On má dar to i sdělit tak, aby to pochopil i tvor se špetkou kritického myšlení. V mém věku už odhaduji, že se bude situace už jen zhoršovat a až bude celý náš kontinent držkou v zemi a louži.
Pak snad vezmou lidé vládu věcí svých do vlastních rukou. Přeji Vám to moc a moc.

ladik
12. 12. 2022 12:13
Odpovědět  rusticana

Že by to bylo za babišovy vlády tak sqělé a zářivé?

Autor
11. 12. 2022 21:39

Jsou to paradoxy. Cinkalo se kvůli tomu, aby se lidi mnohem více účastnili řízení země, říkalo se tomu demokracie. No, ale ta je původem z otrokářského systému, byla jen pro vybrané a ani tehdy se dlouho neudržela. Ukázalo se, že i v “novověku” to využili jen k oklamání lidí a vlastně se nám vysmívali. Otcové zakladatelé USA považovali demokracii za nejhorší formu vlády.
Paradoxem je, když zjistíte, že vlastně nikdy neexistoval za kapitalismu žádný volný trh, že se vždy hrálo na ruku těm větším, drzejším, větším podvodníkům a bohatším.
Když hrstka lidí po listopadu protestovala proti ničení školství, vždyť jsme byli předtím na čelních místech ve světových žebříčcích na rozdíl od toho, co tvrdil třeba i Miloš Zeman (a nikdy jsem mu to neodpustil, ta lež nebyla navíc vůbec nutná), tak se té hrstce vysmívali, že tomu nerozumí a nechápe nic, že zkrátka jsou to staré struktury, ač málokdo z nich byl někdy předtím v KSČ na rozdíl od těch, co nám pak vládli ve jménu “demokracie”. Paradoxem je, když zjistíte, že i jedno z nejlepších školství nedokáže své absoloventy ochránit před blbostí a hloupostí.
Paradoxem je, když se na nejvyšší řídící funkce volí lidi podle ksichtu a účesu. Jeden z mých přátel se tak naštval na své ženské příbuzenstvo, které tehdy jednou volilo podle “lepšího pohledu”, že od té doby je zastáncem antifeminismu.
Paradoxem je, když nám vládnou lidi, co nejsou v duši spojeni se zemí, kterou měli a mají řídit.
Jo, jsou to dneska paradoxy.

8b4e914e836ffdc62fea3dc96f74a637g.jpg
jiří
11. 12. 2022 21:44

comment image

Gales
12. 12. 2022 13:48
Odpovědět  jiří

Pizizubka se tlemí jako fíča z chroští.

Aleš
11. 12. 2022 22:01

Vláda která dodává zbraně režimu Ukrajiny, je zločinecká.

Albi
12. 12. 2022 11:00
Odpovědět  Aleš

Jan Hus:
Vrchnost, ať už, světská nebo církevní, která nečiní dobro, nemluví pravdu a zotročuje ….
se nemáa a nesmí poslouchat!

Gales
13. 12. 2022 10:51
Odpovědět  Aleš

Jen jestli ty zbraně opravdu na Ukrajinu dorazí. Co když se ukryjí v oklních státech a potom,až bude shromážděnej dostatečný počet vojáků a začne útok na Rusko,budou použity.Já těmhle současným zaybancům nevěřím ani slovo.

František Rýpal
11. 12. 2022 22:07

Psaní je to pravdivé velice,
avšak je jen k smíchu této hrozné pětice,
zde pomohou již jen cepy a sudlice.
S exkrementy v hlavě a koksem v konečníku,
zničí tuto naši milou republiku.

Buchtík
12. 12. 2022 09:10
Odpovědět  František Rýpal

Básničkami k lepším zítřkům!
P.S.: promiň, musel jsem si Rýpnout, když jsem viděl tvoji přezdívku.

Rapa
11. 12. 2022 23:10

Tři desetiletí u nás neexistují politické strany a to,co se za ně vydává jsou spíše sekty.Nejen rozkradačské,zlodějské,ale sekty satanské ,protože převládá ničení vlastního státu. A tyto sekty ze sebe vyplivly nakonec toto monstrum,výsledek řádění peklistů.Začal to přece klaus a celá tlupa dalších,až po babiše a tihleti ze sebe vyplivli ten poslední,jedový brak.

Pavel z Moravy
12. 12. 2022 09:42
Odpovědět  Rapa

Tito to tady ten rozvrat dokončují. Teď jim to posvětí poslední český president i když v koloniální správě.

ijn
11. 12. 2022 23:11

každý pachatel(poslanec) má svoji kancelář a asistenta, kde přijímá náměty svých voličů, jak vyřešit ceny elektřiny i plynu na přijatelné úrovni,……oni jsou ale nedostupní, ale peníze na kanceláře pobírají,……náměty nerespektují a nám voličům škodí, obklopeni svými rádci+soudci+PR+policií …., naplňují sk.p. zločinné spolčení vysokých státních činitelů

stížnostmi na PSP a institut PSP se musí začít, a na ÚS pokračovat, možná na Mírově skončí cca 500 zrádců naší české vlasti, chce to postupně a důsledně pracovat s našimi zaměstnanci=poslanci

Helena
12. 12. 2022 09:04
Odpovědět  ijn

Oni jsou za to placení svými pasáky, aby rozvraceli, ničili, nechali zkrachovat, rozsévali neštěstí, zmar, bídu a doslova i smrt/zbraně a vojáci na ukr./. To, že jim někdo píše je jen hoodně rozesměje, od pasáků mají rozkaz nereagovat, v řeči k davům lhát a mlžit, aby vydrželi co nejdéle a rozvrat dokonali. O nic jiného jim nejde.

Veny232
12. 12. 2022 07:22

“Jste nejhorší vláda za uplynulých třicet let. Nesouhlasím,podle mě jsou nejhorší vláda za 100let od Habsburků….i ten Reinhard se za protektorátu staral o Čechy lépe, protože to byla pátěř zbrojního průmyslu říše…nakonec nás ani Náckové nechtěli vyhladit, ale asimilovat. Tahle vláda Fialových pseudonacistů ,ta se nás snaží zničit a nahradit všechny….

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Aleš
12. 12. 2022 08:07
Odpovědět  Veny232

Myslím, že se shodneme, že tato vláda je špatný nápad z muzea katastrof. Ale konstatovat, že se o nás Heydrich staral lépe je historicky nesmysl, navíc skutečně existoval plán na likvidaci národa. Pouze část vhodná k ponemceni by zůstala.

Veny232
12. 12. 2022 08:17
Odpovědět  Aleš

Já vím,ale musím jim naložit ne 😀 Pšššt.

Pavel z Moravy
12. 12. 2022 09:53
Odpovědět  Veny232

Veny, s tím Heydrichem opatrně, my by jsme tu nyní asi nediskutovali, asi by nebyly ani naše rody. Spíše je neuvěřitelné, že si toto vše ti škůdci vůbec dovolují, tak jsou si asi jistí podporou svých loutkovodičů zvenku. Co je podivné- jak může příslušník naší vlasti nevidět, jací zrádcové vedou národ ke katastrofě, toť pro mne největší záhada. Věřím, že jsou těmi Mrna sajrajty asi přeformátovaní, ale až tak, aby si sami sobě kopali hrob, to je příliš. To je fakt jako ze špatného filmu..

sizok
12. 12. 2022 11:05
Odpovědět  Pavel z Moravy

A v čem byl Heydrich jiný, než ti dnešní? Taky nás chtějí vyhladit.

Veny232
12. 12. 2022 13:52
Odpovědět  Pavel z Moravy

1***

unor 2022
12. 12. 2022 08:09

Vystizny clanek.
Jen jedna pripominka. Nezamenovat pojmy darebak a hlupak. M. Zeman a jemu podobni nejsou hlupaci.

Jan
12. 12. 2022 08:50

Dusledky ockovani. Transfuse krvi od ockovaneho vas naockuje. Toto vse jakoz i skody vykcinami se stale zamlcuji v mediich i zdravotniky. Tvrdi, ze ockovani je bezpecne!
https://tadesco.org/poptavka-po-ciste-krvi-prudce-roste-krevni-banka-pro-neockovane-osoby-ziskava-cleny-ze-16-ruznych-zemi/

Rapa
12. 12. 2022 10:49
Odpovědět  Jan

Dnes vakcinovat nadnárodními psychopaty je neonacistickým zločinem.O těchto zločincích existuje velmi mnoho informací,někteří už dokonce otevřeně hovoří sami o vyhlazovacích plánech,genocidě a elektronickém koncentráku pro zbylou biomasu biorobotů ( viz v evropě kápo schwab).Jdou na to pomalu a ve vlnách,aby svým lhaním a štěkotem o ůdajném nepříteli mohli udržovat bezmozky v klidu,čučením do blba , neustále neutralizovat vůli a mozky lidí na ůrovni omámených tupých ovcí.Obrovská hanba i vina připadá lékařům,kteří taky raději jen čumí,chrochtají,proč by se vůbec namáhali,jenže ti polistopadoví už mají taky poloprázdné mozky a více korun ve svém žlabu a to jim vyhovuje.

Jan
12. 12. 2022 09:12

Vyrazy tech odpornych ksichtu petidemolice uz jsou jine. Uz se netlemi a nesmeji se nam jako na zacatku, protoze maji strach! Uz vedi, ze za velezradu je ceka trest.
Spojili se retezem se zapadem, ktery nas zradil v Mnichove a zradi nas pokazde, kdyz mu to bude vyhovovat. Jsme pro neho podlidi, jenom odbytistem mene kvalitnich potravin a neprodejnych, zastaralych vyrobku. Lacina pracovni sila, protoze nam plati jen tretinu platu za stejnou praci na zapade uz 30 let od sametu. Zisky ukradenych firem u nas tecou na zapad a chybi na investice. Navstevou Tajvanu jste pro nas zavreli cinsky trh, Skoda auto tam skoncila. Proc o tom nepisete a neinformujete lidi?
Lzete nam 24 hodin denne, demonizujete Rusko. Nestaci, ze jste ho sankcemi a NATO zakladnami zahnali do kouta? Chcete ho znicit vsemi prostredky. Spoluprace s nim byla pro nas vyhodna. I cely zapad vybudoval svuj blahobyt na lacinych energiich z Ruska. Ten si zapad ted sam nici embargem. ruskych surovin a zastropovanim jejich cen. Rika ale, ze za to muze Putin.
Rusko zapad neznici. Jeste drive znici sam sebe. Lide, otevrete oci!

Pavel z Moravy
12. 12. 2022 10:07
Odpovědět  Jan

Zápaďáci nás vždy ždímali a teď to ještě vylepšili. Včera jsem děvčici u pokladny v Penny říkal, ať to zboží tak rychle nemarkuje, že to nestíhám odebírat. Tak mi řekla, že jim se ten výkon počítá na vteřiny. Dovolil jsem si poznamenat, že přece nejsou otroci a mají si stěžovat. Načež jsem samozřejmě dostal odpověď, že by zůstala bez práce. Tak se proti tomu postavte, přece vás nemohou takto vykořisťovat. Tato moje poznámka již zůstala bez odezvy. Já ale budu příště chtít, aby mi to zboží někdo, nejlépe pan vedoucí skládal do košíku. To je ale samozřejmě jen malá ukázka toho jak zahraniční grázlové a s nimi naši grázlové jednají s lidmi. Ó, zlatý socialisme, zlatí komunisté, pohleďte co dělají s vaším lidem a ten mlčí jako Beran a za vašich časů byl tak odvážný a bojechtivý. Mor je, buržousty.
.

Rapa
12. 12. 2022 10:56
Odpovědět  Pavel z Moravy

Zrychlují výkon vůbec ne pro sebe,ale pro cizince,cizí společnosti,kteří nás tunelují prostřednictvím supermarketů.Děkujeme,Václave Klausi,stojí to všechno zahowno,ta tvá neviditelná ruka,Koho ? Zmrdů,zahraničních zlatokopů,vyjebávačů.

Jan
13. 12. 2022 18:04
Odpovědět  Pavel z Moravy

Budte rad, ze tam ta kasirka jeste je. Brzy budete sve zbozi scanovat sam a platit za nej automatu kartou. Tak uz to je v supermarketech.

jiří
12. 12. 2022 09:36
Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pijack
12. 12. 2022 09:50

Tenhle článek jsem si přečetl bez dechy až do konce. Je to brilantní zhodnocení současného stavu naší vlády. Ovšem obávám se, že ten dopis nikdo z vládních papalášů nečetl. ONI nechtějí znát pravdu. Oni jsou poslušní lokajové cizí velmoci a bojí se sami sebe… co kdyby začali myslet…

Albi
12. 12. 2022 11:13
Odpovědět  Pijack

Se neobávejte. Stopro je to tak.

UHF
12. 12. 2022 11:06

Naše ekonomika odpovídá struktuře korporátního fašismu.
https://www.youtube.com/watch?v=GnCHcFKNjT8
Hana Lipovská

Administrátor
P.A.Semi
13. 12. 2022 00:27
Odpovědět  UHF

S tím Korporátním fašismem má Hana Lipovská pravdu, ale

Hana Lipovská je zaslepený zastánce libertariánského kapitalismu a není ochotna přiznat, že Trh Selhal…
Podle ní Trh je živelná fyzikální síla a selhat nemůže?
Trh je jen virtuální prázdný pojem, který nikde neexistuje sám o sobě, ale jsou tu dnes Globalističtí (Ž) nad-národní trhovci a tzv. “svobodný trh” je prostor pro jejich bezuzdné okrádání lidu…
(Kdysi byli ti “trhovci” naši vlastní a “trh” byl vlastním prostorem společnosti pro fungování ekonomiky, ale tahle doba je dávno pryč…)

Omezovat stát není prospěšné a vedlo by to k nezaměstnanosti a tím i větší volnosti nad-národních korporací okrádat zaměstnance…

Ale má na konci pravdu, že jsme ukradli pojmy a nahradili je něčím jiným…
“Trh”, “Demokracie”, “Svoboda” jsou již jen prázdné nálepky…

πα½

PENNYS
12. 12. 2022 12:12

Soudě podle článku se u nás od dob SSSR v ideologii nic nezměnilo. Až dosud nás(Rusko)
USA-Evropa chce zničit.

Jan
13. 12. 2022 18:08
Odpovědět  PENNYS

Uz pres 1000 let pane! A pokazde dostali dobyvatele pres drzku! Proc by to melo byt tentokrate jinak? Chrani svou zem, stoji za Putinem a maji lepsi zbrane. Tak dobre na tom driv porad nebyli a presto zvitezili!
Pobeda budet za nami!

PENNYS
12. 12. 2022 14:47

Tato jakoby vláda to je jeden vedle druhé samej “π ČUS”

pavelpe
13. 12. 2022 01:16

Já bych jen korigoval jednu informaci – tohle není nejhorší vláda za 30. let, tohle je nejhorší vláda v historii země. I Hácha byl méně servilní než Fiala. Prohlašuji Fialu a jeho vládu za největší kolaboranty s cizí moci v naší historii. Za zradu a kolaboraci je jediný trest!

Jan
13. 12. 2022 18:11
Odpovědět  pavelpe

Hacha byl stary a nemocny pan, ktery to vzal, aby nas mozno chranil. Prokazal vice statecnosti jak jini co dostali metaly. On jen po valce opovrzeni. I to je cesky vyklad historie, ktery je vylhany a falesny.