Vedení města Ostravy odmítlo doložit zásadní důkazy a schválilo na dalších 10 let smlouvu koncernu

     Vrátíme prodej vody do českých rukou
Dobrý den, toto se může dít v tuto dobu také u vás a stejně jako lidé v Ostravě o tom nevíte.  40 zastupitelů města Ostravy schválilo koncernu Veolia prodloužení o dalších 10 let postavení prodejce vody pro cca 290.000 občanů města Ostravy. Rada města o tom “rokovala” neuvěřitelných celých 48 SEKUND.  Co je neskutečná lumpárna, je fakt, že pro hlasovali i zástupci stran, které mají v programech, že prosadí vrácení prodeje vody do rukou měst. Jdeme to zastavit. První krok k tomu jsme udělali a zdokumentovali jsme, co se děje a to jsme zveřejnili. Informace zde stále aktualizujeme. Pomáhám i rozumným zastupitelům rozkrýt,  co se páchá a s občany začínáme prosazovat požadavek na revokaci výsledku tohoto pokoutného jednání. STOP! DALŠÍMU PRODEJI VODY PŘES KONCERNYKONFRONTACE ČINŮ S TÍM, CO STRANY HLÁSAJÍ PŘED VOLBAMI  ODHALUJE NESKUTEČNÉ ZMETKY…  SPUSTIT VIDEOV zastupitelstvu jsou i rozumní zástupci občanů. Již se na nás obrátili a jsou odhodlaní lidi a vodu bránit.Pokud jste z Ostravy a chcete pomoct toto zastavit, tak mi napište na radek.novotny@pravdaovode.cz.  Domluvíme, co můžete jako občan udělat, jak se můžete bránit.   S pokorou k voděRadek Novotný

Po posledních volbách se ani jiný výsledek nedal očekávat…Nikdo se nenechá odstrčit od koryta.

sdíletj na

4.8 6 hlasy
Ohodnotit příspěvek
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
BB Rad
27. 11. 2021 14:39

Jako obvykle – oprávněné námitky smeteny pod stůl , šméčko které bylo už dávno přichystáno předtím ( viz schválení před vstupem info z ŽP ) dává najevo co si ti raubíři myslí o Ostravských spoluobčanech ,stejné jako v Praze jen s tím rozdílem ,že tam se snaží tuto závislost zrušit ( nebo to bude stejné jako v Ostravě ? ) A to že se bojuje proti korupci -za to by nekdo měl jít za katr?%

josef
27. 11. 2021 15:44

8x ano a 6x Ods jak je vidět stejný šmejd ať je to Babiš nebo Fiala ! Jeden za 18 druhý bez 2 za 20 !! Ostraváci jsou tak blbí že volí samý šmejd ? Bohužel se to opakuje v celé zemi. Zblbli jsme !

Rony
27. 11. 2021 21:16
Odpovědět  josef

ODS ti, kdo naši vodu prodali a léta se pasou, když už ne dnes jako starostové, tak určitě mají svoji židli v dozorčí radě a smějí se lidem do ksichtu

Milan
27. 11. 2021 16:53

No fakt je, že defenestrovat vládu se mi jeví jako poněkud neuskutečnitelné. Ale defenestrace městského úřadu, to už je dosažitelné. Nejlíp do hnoje. Za prvé svůj k svému, za druhé by si neublížili tak, aby to bylo na tepláky, a za třetí vox populi vox Dei. Hm… Ale vážně – to není tak blbej nápad. Akorát by se to muselo udělat svižně, než by stačilo přijuchat rameno zákona.

Pavel
27. 11. 2021 17:38

V Ostravě to dílem dopadlo také kvůli nedokonalé přípravě oponenta. Ostravský primátor (ANO) to shodil rezolutně se stolu. Podporuji pana Novotného v boji proti této mafii. Každý má možnost pomoci jak se dá. Za 30 let ta hydra prorostla do všech postů ve státní správě. Je neuvěřitelné, jak dokáží úředníci zlikvidovat lidem život. Česko má do právního státu velmi daleko.

RBT
27. 11. 2021 17:47

ODS + ANO. Přátelé, kolikrát už jsme tento obrázek viděli? Hodněkrát. Ódéesáci jsou kovaný kolaboranti. ANO jsou jenom převlečený ódéesáci.
Babiš je ještě nebezpečnější než ódéesáci, protože objevil fintu, jak utáhnout důchodce na vařený nudli.

TTT
27. 11. 2021 23:29

Těžko lze pochopit, že si Ostravák volí ODS, KDÚ-ČSL i ANO jako své nejlepší zástupce. Spousta lidí má o ANO jakési podivné představy, že hájí jejich zájmy. Bohužel to není ani náhodou pravda. Hájí zájmy nejbohatší skupiny našich spoluobčanů a obyčejným lidem občas pohodí nějaký zbytek, aby je zblblo. I na příkladě Ostravy je vidět, s kým tihle lidé pečou a pro koho pracují.