blog

Ve Francii probíhá mediálně neviditelná revoluce…

(Toto je text od neznámé autorky; nevyjadřuji na něj žádný názor, ani souhlasný ani odmítavý. Jen ho přetiskuji, protože jsem mentálně zaostalá a nerozumím jeho obsahu.)

Za ohlušujícího ticha velkých médií probíhájí změny po celém světě. USA je na pokraji občanské války mezi globalisty a pravými Američany. Ukrajina je už jen krůček od zhroucení fašistického režimu. Blízký východ je jak soudek se střelným prachem a s hořící zápalnou šňůrou a nevíme dne ani hodiny, kdy tam vypukne válka a maerické i izraelské síly budou rozdrceny. V Africe se jedna země za druhou osvobozuje od nadvlády kolonialistů a přidávají se tak či onak k uskupení BRICS. A ve Francii se rozjíždí skutečná vzpoura. Jak už ale víme, tak „velká média“ je dnes v podstatě synonymem pro „korporátně-fašistický nástroj propagandy“, takže tam je vše zmíněné skoro neviditelné a dál se tam probírají témata jako jsou “drzí dezinformátoři šířící pravdu”, skvělá rozhodnutí zfetovaných byrokratů EU, drtivě vítězící Ukrajina, extrémně účinné “protiruské” sankce, spravedlivá genocida palestinských dětí apod.

Výsledek asi překvapí jen moderní evropské “novináře” a politiky…

Francouzští farmáři, kteří už mají plné zuby Macrona a všech ostatních loutek globalistických banksterů ve vedení země, v těchto dnech zacházejí ještě dál, než s dřívějším hnutím “žlutých vest”. Francie je totiž na pokraji totálního kolapsu ve všech oblastech.

Globalisté zničili pomocí masové migrace sounáležitost francouzského národa. Zločinnost ve velkoměstech raketově roste (i když většinou mimo statistiky, protože už ji policie nedokáže řešit). Velká francouzská města jsou plná odpadků a krys. Jejich ekonomika se hroutí, stejně jako se to děje v Itálii a dalších západních zemích (západní EU země podle mého názoru přežívají jen díky drancování východní EU, ale i tenhle zdroj už vysychá). Probíhá cílená de-industrializace země a tím roste i závislost na nadnárodních producentech čehokoli. Důchodový systém je vydrancován a zničen. Totalitní praktiky i cenzura dál rostou. Ekonomické nůžky mezi kastou super-bohatých a všech ostatních se dál rychle rozvírají.

K tomu všemu se ještě proti-národní vláda Francie snaží občany zatáhnout do nesmyslné války proti svému největšímu surovinovému spojenci. Ale ani to jim nestačí a tak se globalistická mafie snaží i kompletně zlikvidovat zemědělství, aby populaci vyhladověli a udělali ji ještě víc závislou na systému, který na ně chce díky totální krizi natlačit digitální koncentrák (digitální ID, sociální score, digitální “peníze”) a DOSLOVA je chce donutit požírat hmyz.

Už i podstatná část policie je ve Francii tak nakrknutá, že revoltu tiše podporuje tím, že proti protestujícím nijak nezasahuje. Díky tomu mohou statisíce francouzských farmářů blokovat dálnice nebo z „hovnocuců“ rozstřikovat výkaly na výkaly…pardon, rozstřikovat výkaly na vládní budovy. Podívejte se třeba na tohle video, které má přes 21 000 palečků nahoru a jen 259 palečků dolu (to je asi od údržbářů vládních budov a od vedení banksterských podniků). Co takové hodnocení asi vypovídá o tom, jak skuteční obyvatelé Evropy podporují současný režim, no?

Pro ilustraci přidávám překlad nejlépe hodnocených komentářů pod videem:

 • Jsem Francouz a z celého srdce děkuji za vaše komentáře.
 • Solidarita lidí proti globalismu.
 • Skvělá policie…pro lidi a ne proti nim, jako je to v Německu.
 • V jednotě je síla. Ti, kteří jsou u moci, mohou hrát svou hru jen proto, že to my lidé tolerujeme.
 • Můj respekt a obdiv k francouzské odvaze!!!!!! Bravo, příklad, který musíme následovat i v Německu!!!!!!
 • Bůh žehnej těmto dobrým, upřímným a pracovitým vlastencům.
 • Bravo Farmáři! My Poláci jsme s vámi!
 • Děkujeme za vaši odvahu a sílu, jsme lidé a musíme držet při sobě, vypadnout z EU, WHO….
 • Každý, kdo jde proti francouzskému lidu v jejich vlastní zemi, tak prohrál.
 • Takto bychom měli demonstrovat! To přináší mnohem rychlejší výsledky!
 • Velká pochvala také policii za to, že se otočila zády a pomohla obyvatelům!
 • Existuje dnes ještě nějaké země, ve které vláda dělá politiku v zájmu svých vlastních lidí?

U nás není situace o moc jiná. I u nás jede stejná agenda, která má kompletně zlikvidovat český národ a jakýkoli náznak soběstačnosti, a to nejen na úrovni státu, ale i na úrovni jednotlivců. I u nás začíná snaha zakázat všechny možnosti, jak oponovat genocidnímu systému. Omezování a nakonec i zákaz svobodného cestování, vlastního vytápění, chovu zvířat a časem i zákaz pěstování zeleniny na vlastní zahrádce. Však oni do nás ten hmyz nacpou!

K tomu všemu zrovna naše duševně nemocná ministryně války neprůhledně a protiústavně podepsala obludnou smlouvu, kdy nakoupíme za 150 000 000 000 Kč šílený šrot jménem F-35, který na nic nepotřebujeme a který má tak monstrózní náklady na provoz, že s ním už necvičí ani Američané, protože na to nemají. Výsledné náklady na nákup těchto nosičů jaderných zbraní tedy budou dokonce 300 až 500 miliard korun!!!!! Kvůli tomuhle ti naši vládní merda umana okrádají české důchodce a zvyšují daně celému národu? Tohle přece nikdy nemůžeme splatit a vyšinutá milovnice války tím fakticky podepsala ekonomickou likvidaci naší republiky. A možná i vojenskou, protože pokud ta rozpadající se letadla v roce 2031 (nebo na kdy nám je slíbili) skutečně dostaneme, tak se staneme jadernou hrozbou pro celý východní blok a díky tomu i…no, raději to nebudu psát, ať mě v naší svobodné zemi zas netahají na policii. Někdo je možná hrdý na to, že jsme tak pokroková země, že máme ve vládě hned několik mentálně hendikepovaných jedinců, ale ono to má i svoje hmatatelné následky… Opravdu tohle chceme?

Jak vidíme na příkladu Francie, naprosto zásadním krokem k započetí procesu osvobození od globalistické hydry je to, aby současnou situaci pochopila i policie a dala se na stranu lidí místo toho, aby chránila ty genocidní, pedofilní, fetující, mafiánské psychopaty. Kdy tohle nastane u nás? Vy, členové policie, kteří moje články také čtete – jak dlouho ještě budeme všichni čekat? Budeme zase poslední v celé Evropě, kdo se postaví na reálný odpor proti organizovanému zločinu? Ono se to nezdá, ale je to z velké míry závislé na vás. Korporátní a veřejnoprávní média se na naši stranu nepřidají, dokud tu krvelačnou hydru neporazíme, na ty čekat nemůžeme – ti umí jen extrémně rychle převlékat kabáty, nic jiného. Je to jen na nás i na vás, na spolupráci všech obyvatel České republiky. Budeme čekat, až bude naše země kompletně zničena, nebo se za vaší tiché podpory budeme moct začít bránit zničení, jako to teď dělají Francouzi?

Sapere Aude.

(západní) Evropané se považují za nejvyspělejší a ve všem nejlepší civilizaci na planetě…zatímco se v jejich zemích rozpadá úplně vše. Mezitím ve 3 000 let starém čínském velkoměstě Chengdu…

(Toto je text od neznámé autorky; nevyjadřuji na něj žádný názor, ani souhlasný ani odmítavý. Jen ho přetiskuji, protože jsem mentálně zaostalá a nerozumím jeho obsahu.)

https://bornova.pub/2024/ve-francii-probiha-medialne-neviditelna-revoluce/

sdílet na

54 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Ijn
30. 1. 2024 21:47
Ohodnotit příspěvek :
     

A kdy se dočkáme my v ČR vypráskaný všech mediálních majstrymovych zrůd a sviní??? Bez klacků a vidlí to nepůjde!!! Jsou to nenažraný a bezpáteřní prodejné děvky!!!

30. 1. 2024 23:20
Odpovědět  Ijn

Zločinci…v Norimbergu se to věšelo hned vedle Nácků…

Pravdomluvny
31. 1. 2024 06:35
Odpovědět  Veny232

V Norimberku díky zachodním demosráčům spousta nacistů na popravišti neskončila 😎

Pedro
31. 1. 2024 10:07
Odpovědět  Pravdomluvny

Nedíky americkým nacistům.

Zmatený
31. 1. 2024 13:24
Odpovědět  Pedro

Dnes u nás na sloupu inzerát:

Hledá se asi 70 letá osoba černé pleti, výška asi 187cm, váha asi 116 kg, používající jméno Austin Powel, údajně americký občan.
Osoba může být po značném otřesu při zřícení budovy v Kyjevě.
Kdo hledanou osobu přivede /či přinese její kousky v kýblu/, dostane vysokou odměnu.
Za MZV Cyril Stýblo v.r.

Vyfotil jsem, bohužel nejde vložit foto…

pedro
31. 1. 2024 20:59
Odpovědět  Zmatený

Chcípnul, smáli se mi tenkrát všichni. Je pod drnokinžalem.

Pravdomluvny
31. 1. 2024 16:16
Odpovědět  Pedro

Zachodním demosráčům a podporovatelům nacistů.

Albi
31. 1. 2024 07:02
Odpovědět  Ijn

Nejdřív se musí začít! Čekat nestačí!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
31. 1. 2024 11:42
Odpovědět  Ijn

Dočkáme se tehdy, až národ duševně vyzraje a jednotliví lidičkové získají opět svoji důstojnost a nebudou v pozici otroků, žebrajících o skývu chleba od svých páníčků. Až jim prostě mozkovny budou pracovat na té správné mozkové frekvenci. Potom může na demonstraci v Praze zaznít i husitský chorál ze statisíců hrdel a banda zrádců se podělá.

Autor
30. 1. 2024 22:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Bohužel, takové vzpoury mohou vést jen ke dvěma výslekům. Buď se s nimi nějak současná moc vypořádá a je pro ni jedno jak. A nebo dojde k naprostému chaosu určitým úspěchům, které ale nebudou mít trvalejší charakter.
Bídou je, že lidé na Záapdě, včetně nás, si nechali nabulíkovatz totální záměnu politických směrů, kdy nejreakčnější část velkokapitálu ke svým cílům totálně ovládla tzv. levicovou politiku. Jde o obrovský omyl – to cop se dnes vydává za levicové (jako oficiálně) je dnes v nejlepším případě trockismus a má za úkol využít tradiční vzpouru mladých lidí v cílech těch nejhorších možných scénářích budoucnosti. Nebo pořád někdo dokáže bez uzardění tvrdit, že Biden, Macron, Clintonovi, Gates, Šváb, Scholz, Merkelová, atd. atd. jsou levicoví politici?? Vždyť oni hájí zájmy jen těch nejbohatších lidí na planetě!! Nic víc!
Uvěřím ve skutečné změny až teprve poté, co takové protesty bude někdo rámcově vésdt. Ostatně u nás byla neuvěřitelná zkušenost.
pokr.

Autor
30. 1. 2024 22:04
Odpovědět  Peter 008

To, co dokázali za platné a fungující cenzury, za častého věznění, střílení do demonstrujících, pomlouvání a hanění od r.1929 do konce První republiky komunisté, kdy neustále nabírali příznivce a zvyšovali svoje počty poslanců, to je to, co bychom měli umět využít! Ano, nebude to hned, ale bude to trvalejší a smysluplnější. Tím neříkám, že by to měl být zrovna komunismus. Ale ta zkušenost jim pak pomáhala za války a po válce.
Jinak to bude kosmetická změna, a příště nejaký další, mladší a blbější Macron, či Fiala začnou znova, poučenější a bezohlednější.
Ostatně už několikrát za posledních deset patnáct let se ve Francii takhle podobně stávkovalo, protestovalo a výsledek? Pak se také nedivme, že to ani u nás nejde.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Tupý hulvát
31. 1. 2024 08:44
Odpovědět  Peter 008

Já vím,že to víte,ale příznivci se musí projevit VOLBOU.A že volby nic nezmění,ale změní,stačí dost voličů,kdyby získali komunisté dvacet procent,to by byl najednou rachot.MYSLÍM,ŽE UŽ TOHO NEJSME SCHOPNI.

ModrýKlokan
31. 1. 2024 14:38
Odpovědět  Tupý hulvát

@ Peter 008, TH

Taky myslím. Ovšem zatím. Je potřeba studovat revoluční situace a osvobozenecká hnutí v historii. Revoluční násilí většinou spravedlnost a dobro pro obyčejné lidi nepřinese. Jen násilí jiné, obměněné vládnoucí kasty.

Dobrý a i časově blízký případ je historie Irska – strany Sinn Féin a její vojenské síly IRA. Dále Kuba. Před pár lety několikaletý úspěch a pád revoluce na Islandu. O něco více zpět Mahátmá Gándhí a nenásilná revoluce a osvobození Indie od Britů.

Něco mají společné, něco se liší v důsledku jiné demografie a geografie. To si musí většina lidí nastudovat sama. Jinak jdem stále do rici.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Putinovec
31. 1. 2024 14:35
Odpovědět  Peter 008

To co probíhá , je dlouhodobá hra . Je to v podstatě vyprojektovaný a vyplněný scénář , který už znovu nedošel k očekávaným závěrům a tak se projekt postupně , krok po kroku . odbourává .
Při vytváření projektu se použil bezstrukturní způsob řízení a to tak , že byl davu předkládán určitý , pro ten okamžik srozumitelný způsob myšlení o tom , kam je potřeba kráčet a jakým způsobem přemýšlet . Jen se lidem neříká a neřeklo , k čemu se tím směřuje . A dále z tohoto způsobu myšlení začalo vznikat strukturní řízení , které do scénáře hladce vklouzlo a začalo plnit zadání scénáře .
Ve chvíli , kdy bylo zřejmé , že to už znovu směřuje ke krachu a to v ještě kratší době než předtím , protože Zákon času se nedá oklamat , ani obejít , tak se rozjel scénář bourání postaveného .
A znovu se použil bezstrukturní způsob řízení , který převzal část už fungujících strukturních systémů a další si vytvořil . To jsou ty ideologie , které se objevují neznámo odkud , vytváří se kolen nich rozhodující centrum , které se je snaží protlačit do běžného života .
A tak došlo k tomu , že ten vystavěný moloch – systém , který ovládl životy lidí po celé planetě , je strukturně likvidovaný .

Putinovec
31. 1. 2024 14:49
Odpovědět  Putinovec

Ty protesty obyvatel po celém světě , proti vytvořenému systému , to je odpověď na tlak , které řízení procesu ideologií přineslo a které vytrvale narušují stávající systémy .
Jen si všimněte , jak ty protesty postupně mohutní , jak se zkracují intervaly mezi vzpourou a vzpourou , jak se odpor rozlévá ze státu do státu , z kontinentu na kontinent , tak jako se rozšiřuje kruh na vodě .
Je v tom systém toho , kdo se snaží globálně řídit procesy na planetě Zemi a sám sebe tlačí do kouta tím , že mu dochází čas na dlouhodobě stabilní řízení procesů .
Takže ta nespokojenost , ty vzpoury , to je zase jen cestička , na kterou Nás vede krysař , při potřebě nepustit kormidlo z ruky .
Ale dává Nám to velikou možnost . Při pochopení toho , jak funguje řízení supersystémů – států , národů a vůbec homo sapiens , jako malou součást biosféry Země , je možné toho řízení pevně uchopit a vést jej směrem , odkud už nebude cesty zpět .
To znamená nechat lidem , každému jednotlivě pocítit , jakou mocí vládne každý člověk , pokud je schopen plně rozvíjet svůj geneticky daný potenciál , svoji jedinečnou a nenapodobitelnou genialitu .

Putinovec
31. 1. 2024 14:59
Odpovědět  Putinovec

K tomuto počátečnímu kroku už v minulosti došlo a to tehdy , když z většinově negramotných lidí v SSSR , se stala masa individuálních spolupracujících , která prokázala , že pokud lidé mají otevřený přístup k vědění a informacím a je jim umožněno tyto získané informace rozvíjet pomocí svých dovedností , tak dokáží posunovat lidstvo směrem po spirále evoluce .
A tehdy je to otázka tří generací . Ta první tento projekt začne . Druhá v něm pokračuje a ta třetí , se v něm narodí . Jen je potřeba nenechat vyprchat úsilí těch poutníků první generace .
Možná si mnozí pamatujete tu dobu , kdy ještě svět věřil tomu , že spějeme k lepším zítřkům . A tím nemyslím převrat v roce 1989 , ale dobu předtím .

Pavel z Moravy
31. 1. 2024 15:39
Odpovědět  Putinovec

Díky za rozbor. Je vidět, že to velmi dobře chápete a je dobře, že to někdo takhle může druhým předložit.

Autor
31. 1. 2024 20:14
Odpovědět  Putinovec

TO CO ŘÍKÁTE MÁ HLAVU A PATUI, JE TU ALE JEDNO VELKÉ ALE …! (omluva náhodou caps)
Nejder ani tak o procesy řízené, ale neřízené. Protože každý kdo kdy chtěl vládnout světu, nebo “jen” jemu zunámému světu, zkrachoval. A proč? Protože zapomněl na jednu prostou pravdu a to, že každé řízerní i když je vykonáváno neřízením (a tedy se jen usměrňují určité jevy) zákonitě degraduje, protože do řízení neřízení vstupují lidé, kteří nemají žádné zkušenosti zu probíhajících procesů a chovají se jako de facto jakási šlechta, superelita, či jak to nazveme, “něco to výjimečného” a tím “určené” k vládnutí.
U některých civilizací to byla síla, u jiných ekonomická převaha, a dnes jsou to finance, zlaté rezervy, protstě něco za co si jako můžu všechno koupit.
To je právě podstata úspechu expanze kapitalismu a zároveň – v relativně dohledné době, to bude příčinou jeho pádu. Mnohem většího – po celé planetě a všude, než si dosud kdo uvědomuje. Ukázalo se, že všechno, nebo skoro všechno si můžete koupit jedině tehdy, když funguje CELÁ EKONOMIKA a z ní je bankovní sféra objektivně řečeno dost malá a celkem nevýznamná.

pokr.

Autor
31. 1. 2024 20:23
Odpovědět  Peter 008

Možná nebudete s tímhle souhlasit, ale uvědomte si, že finance mophou vzniknout REÁLNĚ pouze jako reakce na pohyb zboží – od návrhu výroby až ke spotřebiteli!! zamyslete se nad tímhle!
V podstatě hamounění těch několika rodinek, které se samy pořítají za vládce všehomíra je hromadění harampádí!! Oni nemohou v žádném případě své “bohatství” využít zcela a jen brzdí všechny ostatní oblasti ekonomiky! A kdyb jen to. Oni brzdí vývioj lidstva, prootže “nejlepší mozky vědců” pracují de facto na ně a pro ně, ale není podporována věda jako prostředek rozvoje všeho lidstva.
A tohle právě povede k tomu velkému krachu, který nastoupí s odstupem za krachem USA a západní “civilizace”.
Já jsem už několikrát doporučoval cyklus Isaaka Asiomova – NADACE (celkem sedm, či osm knih) tam je pospsáno, jak se věda mocné říše nejen samo zničila, stala se dekadentní, nejen že degradovala, ale stala se opisováním toho, co už někdy někde někdo nějkak vyjádřil.
Pak působí jaderná technologie, v podání “První Nadace” jako praktické náboženství a dost to připomíná dnešní situaci, kd yv podstatě jadernou energetiku skutečně rozvíjí pouze dvě země ve velkém rozsahu – Rusko a Čína.

pokr

Autor
31. 1. 2024 20:33
Odpovědět  Peter 008

Žádná jiná země nemá takový rozsah výzkumu, šíři reálné výroby jaderných elektráren. A Rusko dokázalo, že je možné pracovat v uzavřeném cyklu i s palivem, lteré dosud bylo považováno za vyhořelé a dále nepoužitelné. Tím má Rusko již dnes na dosah zásoby energie nejméně na tisíc let!! A pokud to nevíte, hledají další způsoby výroby energie …
Tohle a ne bankovní konta rozhodne o budoucnbosti, stejně jako dnes rozhodla v boji protoi Rusku REÁLNÁ ekonomika a ne bankovní účty “deriváty a pocintané akcie”.
A to, co ničil Západ “jen cca třicet let – pardox že zrovna od chvíle triumfu kapitalsimu, ne?, tak to by musel napravovat nejmén 50 let, pokud by k tomu měl vůli. Opakuji, musí být CELÁ REÁLNÁ EKONOMIKA a ne bankovní šmejdy a šmejdi.

A na závěr – vývoj civilizace se dá zpomalit, dá se na čas jakoby zastavit, ale nedá se zničit! Tím, že falšují vědu – ano skutečně věda není to, za co ji vydávají – a problémy s lety na Měsíc jsou jen třešničkou na dortě, pak vývoj je de facto vynucený a nezáleží na těch dnešních “globálních šmejdech”, stejně tak zničili reálnou ekonomiku a převedli všechno jakoby na bankovní operace.

dok

Autor
31. 1. 2024 20:41
Odpovědět  Peter 008

Tím vším a nejen tím samozřejmě se oni sami odsoudili a je jen otázkou času, kdy prohrají a kdy budou FYZICKY odstraněni od moci. Ani Řím, ani “Velká Británie”, ani USA, jak je dnes donbře vidět, neoklamali na dlouho zákony vývoje společnosti, jen je oklamali na čas, přibrzdili, ale jsou proti nim bezmocní. Bohužel to neznamená, že změny budou rychlé a hladké.
Pro ilustraci – víte jak často končí peníze na rozšíření výroby zbraní a výzbroje v západní civilizaci? Použijí je na zvýšení finanční hodnoty podniku, vyplatí vyšší zisky na akcie a jdou k vládám pro další … V Rusku je varianta státního kapitalismu, kdy vojsko drží de facto státní podniky a soukromé se chovají všelijak, podle charakteru majitelů. Od skutečných vlastenců, až k vydřiduchům a manipulátorům- tady se ukazuje, že jedine stát může zajistit podmínky nejen k získávání energie, ale on sám musí určovat i směr výroby a vývoje. Jinak je to zase otázka jen grantů atd atd atd

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Putinovec
31. 1. 2024 20:44
Odpovědět  Peter 008

Už jsem to zde několikrát zmiňoval . Procesy řízení , jsou navzájem vložené , podobně jako u matrjošek . Je určitý počet procesů , které ve svém souhrnu tvoří součást jim nadřazeného procesu . Takže určité množství panenek , které se vejdou do jim té nadřazené .
A dále ten nadřazený proces k té první skupině procesů , tvoří souhrn dalších procesů , které společně tvoří součást jim nadřazeného procesu .
Prostě je to tak , jako v celém vesmíru . Ty malé části tvoří součást většího celku atd .
A toto vše , společně s egregory a matricí různých egregorů , je podřízené frekvenci .
Nízkofrekvenční procesy , které jsou dlouhodobé a u některých jejich stáří může být tak dlouhé , jako je stáří vesmíru a dále vysokofrekvenční procesy , které jsou krátkodobé a fungují v podstatě jako buldozer a tvoří součást těch nizkofrekvenčních .
To , co jsem popsal výše , nad Vaší reakcí , je součástí dlouhodobých nízkofrekvenčních procesů . Protože , pokud evoluce tvoří spirálu , tak postupně svým tempem postupuje ve šroubovici vzhůru .
Pokud je zde vytvořená Matrice pro Evoluci a tato Evoluce je alespoň jedním z cílů nizkofrekvenčního procesu vesmíru , potom je tento cíl Nezpochybnitelný .

Putinovec
31. 1. 2024 20:55
Odpovědět  Putinovec

Což by znamenalo , že je zde určitý ZÁMĚR , kterému je podřízena nekonečně rozmanitá MÍRA , která určuje zákonitosti napříč vesmírem a to vše je obsaženo v nízkofrekvenčním procesu , který je současně počátkem i koncem šroubovice evoluce .
Chtěl jsem tím vysvětlit to , že prvotním je zde Záměr a od toho se vše odvíjí . Je to cesta , která má svůj počátek a má i svůj konec . A to co probíhá , jsou jen výběžky slepých cest vysokofrekvenčích procesů , Asi tak , jako kamínky odletující od kol vozu , jedoucího z bodu A , do bodu B .

PremekJ
30. 1. 2024 22:01
Ohodnotit příspěvek :
     

A u nás to bublá též. Jenže to, co bublá, je vrchnostenským nedoukům nad jejich chápání stejně jako BIStroušce, jejž vedení netuší nic.

Frank
30. 1. 2024 22:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Frantíci se s tím opravdu neserou. My si raději počkáme jako obvykle.

30. 1. 2024 23:20
Ohodnotit příspěvek :
     

Ve Francii vědí jak na ty Fašistická prasata…to jen rady se necháte tahat od Gestapáků z baráku…

Ladislav 💤
31. 1. 2024 05:28
Odpovědět  Veny232

Zradné Žabožrouty jsem nikdy nemusel, ale tady jim fandím!
Ano, změna musí začít právě u tohoto vypatlananého západu!
Pak se to teprve pohne!

31. 1. 2024 13:25
Odpovědět  Ladislav 💤

Už měla vyrazit vlna nakladačů z Moravy…
Traktory hned za nima…a na valníky naložit Myslivce!
Kdyby chtěli utíkat…Papaláši…
youtubecom/watch?v=fHYiG02HFZE

pedro
31. 1. 2024 21:08
Odpovědět  Veny232

Tady se rozbliká gestapácká ochcávka přes silnici a není traktor, který by ji objel.

Pravdomluvny
31. 1. 2024 05:57
Ohodnotit příspěvek :
     

U nás ticho po pěšině….. Středula se umí jen vykecávat na havlolejnolahvárenské Goebbels 24😡

Ladislav 💤
31. 1. 2024 10:11
Odpovědět  Pravdomluvny

Traktory se blíží k Paříži! Bude mela! 👍

Pravdomluvny
31. 1. 2024 16:17
Odpovědět  Ladislav 💤

Kamaráde,kokego v ČR Seina neteče.

Albi
31. 1. 2024 06:47
Ohodnotit příspěvek :
     

A ještě ke všemu, milý KoZa, “…ukrajinský státní aparát přes veškeré úsilí nemůže najít 3.4 miliony dospělých ukrajinských mužů ve vojenském věku, kteří, ani nejsou legálně v zahraničí, ani nikde nepracují, ani nejsou invalidní, ani nepobírají žádné dávky sociální podpory a nebo důchody, a ani neslouží v armádě. Všichni tito muži se začali důsledně vyhýbat ukrajinskému státu, a nepoužívají ani kreditní karty, ani mobilní telefony přihlášené na jejich identitu, a ani nejsou k zastižení na svých adresách. …. všichni jsou někde důkladně skryti. A jejich ženy a blízké příbuzné je chrání, ukrývají, a živí! Podle poslance Natalukhy jde v tomto případě o úplné a důsledné vyhýbání se státu, tak aby stát nemohl tyto muže ani identifikovat, a ani najít!
!https://www.michalapetr.com/map-1899-putin-uz-demobilizoval-3-4-milionu-ukrajincu-uniklo-v-kyj

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
31. 1. 2024 08:53
Odpovědět  Albi

A dobře oni tak. Třeba v zoufalství vymyslí způsob, jak zdestruovat tu příšernou technokracii. V zoufalství se vymyslí věcí…….

Albi
31. 1. 2024 09:00
Odpovědět  Markýza

Bude to pro Ukrajince dobrá škola – ale za jakou cenu!

Markýza
31. 1. 2024 14:04
Odpovědět  Albi

To je pravda, cena vysoká…….zas jestli budou pochodní, která nám bude svítit na cestu z technokoncentráku, tak si zasloužej pomník.

Albi
31. 1. 2024 10:23
Odpovědět  Markýza

Ale tohle je legrační – to už snad blbnou na kvadrát!
https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukrajine-ukrajinska-vlada-poslala-do-parlamentu-novy-navrh-zakona-o-mobilizaci-40459090#
K čemu zákon o mobilizaci, když není koho mobilizovat???

“Změny v mobilizaci jsou pro Ukrajinu životně důležité, neboť armáda potřebuje kvůli vyčerpávajícím bojům doplnit bojovou sílu. Na odvodních místech se po téměř dvou letech války již netvoří fronty ukrajinských mužů, kteří se dobrovolně hlásí do boje”.

Jak se mi zdá, herci pro řízení státůl jsou tak nějak “nepoužitelní”.
Chtělo by to vyzkoušet nějakou jinou profesi. 🙂

Markýza
31. 1. 2024 14:03
Odpovědět  Albi

Tohle ovšem není ani herec, to je pyjanista, Albi. Jo půl milionu – kde je chce vít? Mně na tom přišlo nejvtipnější tohle. “Soudy jim budou moci zmrazit bankovní účty a majetek, omezit cestování a zakázat řízení vozidel.”
Ti lidi si to už udělali sami a soudy vostrouhají.

katango
31. 1. 2024 17:40
Odpovědět  Markýza

Tak to zakážou jejich rodinám.

Markýza
31. 1. 2024 18:32
Odpovědět  katango

Ježiš nemluvte! prozatím je to ještě nenapadlo, tak by to mohlo chvilku vydržet.

katango
31. 1. 2024 22:38
Odpovědět  Markýza

Myslíze, že je to nenapadlo? Já si myslím, že napadlo, akorát to ještě neřekli nahlas a zatím dávaj dohromady paragrafový znění.

Rajko
31. 1. 2024 11:23
Odpovědět  Albi

No a kolik je jich tady a ostatním KoZa, kteří v souznění s ideologií svého státu si nechají tetovat symboly ideí, a srdnantě bojují s huronským pokřikem třeba na “mejdle” v Plzni, nebo souzní s dvoubarevným plátnem na Karlově mostě ve Praze

Aleš
31. 1. 2024 07:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Je na čase se rozloučit s tlupou SPOLU.

Ladislav 💤
31. 1. 2024 08:01
Odpovědět  Aleš

A hybaj na Mírov do konce života a makat a makat! A dvakrát denně bejčákem za zradu své vlasti!

ZMann
31. 1. 2024 08:50
Odpovědět  Ladislav 💤

Lepší je ruský Petak tam by to ta pakáž měla super.

ModrýKlokan
31. 1. 2024 14:44
Odpovědět  Aleš

SPOLUpachatelé spolu do společného kriminálu.

Tupý hulvát
31. 1. 2024 08:20
Ohodnotit příspěvek :
     

Myslím,že jsou to jen těšínská jablíčka a v myslích našich,ale ani francouzských voličů, se nic revolučního neodehrává.Vím,že volební průzkumy jsou často nástrojem,který volby spíše ovlivňuje,ale nějaká úplná hausnumera by poškodila příští kšefty,jsou to soukromé firmy.Poslední průzkumy nenaznačují nějaký VÝZNAMNÝ TREND k alternativním stranám.Nějaké obrácení voličů se nekoná.Až uvidím VÝZNAMNÝ nárůst komunistů a SPD,možná změním názor.

Frank1
31. 1. 2024 08:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Pokojne demonstrace nemaji ani medialni ucinek. Pocty demonstrantu jsou tam opravovany smerem dolu, jejich pozadavky prekrucovany a zamlcovany. Jsou oznacovani jako nasi nepratele, ocernovani a pomlouvani v mediich. Vlada je v pohode ustoji jako Macron ustal povstani Zlutych vest.
Aby mely ucinek, musi lide pochopit, ze jde do tuheho, ze jim jde o existenci. V tom pripade zacinaji jinak myslet i jednat.

Pedro
31. 1. 2024 10:14
Odpovědět  Frank1

Dokud nezařve jedna ze sviní, nebudou se bát. Myslím si, že se to na západě brzy stane. Nějaký střelec se nasere a pak to bude mazec.

Gales
31. 1. 2024 11:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Stačí na pár dní zablokovat přísun žrádla do práglu a změny se začnou dít.Ti kteří volili pětidemolici se servou mezi sebou a ostatní začnou boj o svobodu.Na pomoc jim přijdou zástupy z okolí a bude to jako za Žižky.

Spam vlasta
31. 1. 2024 17:33
Odpovědět  Gales

nezapomeň že to byli pražané co porazili husity a pak že vrána vráně oči nevyklove ! Pazgřivci jsou mezi námi !

Gales
31. 1. 2024 18:27
Odpovědět  Spam vlasta

Jo jo. historie často přináší zajímavé příběhy. Pražáci byli odjakživa podrazáci. Důležité je být obezřetný a mít schopnost rozpoznat, kdo je skutečně přátelský a kdo není.

Miro 2
31. 1. 2024 13:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Většina lidí západních zemí má dost svých nezodpovědných politiků, kteří se chystají na válku s Ruskem. Vede je nenávist k Rusku a hlad po jeho bohaté zemi plné surovin, které Evropa postrádá. Politici USA je přesvědčili, aby se ruského nákupu plynu, ropy a dalších produktů zbavili. Oni uposlechli, jenže netušili jak si podřezali pod sebou větev. Výsledek je takový, že ani protiruské sankce nefungují a Západ se bude ekonomicky propadat do agonie. Lidé na Západě se začnou probouzet, budou začínat občanské nepokoje a bouře. Češi jsou ale nerozhodní, flegmatičtí a chybí jim statečné srdce. Tato vláda, která předvedla svou nekompetentnost není ochotna odstoupit, přestože k tomu byla opozicí několikrát vyzvána. Má k tomu ještě krajní časový limit do příštích voleb. Pokud opět dalšími úskoky, manipulacemi a podvody s volebním zákonem vyhraje další volby bude se muset zdejší lid odhodlat k tvrdším opatřením, aby byla vláda odejíta jinak se dočká pobělohorské doby temna útlaku a úpadku.

Helena
31. 1. 2024 14:49
Odpovědět  Miro 2

Ale oni veeelmi dobře tušili, co dělají. Ale byli donuceni, jinak by přišli o plná koryta. A nebo byli chyceni do pastí a posazeni do vlaku, ze kterého se nevystupuje/třeba drogy/, ale vypadává v pytli na mrtvoly.