blog

Vážení podnikatelé a spoluobčané,

Politolog, umělec a svérázný komentátor Štěpán Kotrba tvrdě k těm, kteří zavinili dnešní stav a nadcházející lockdown v Česku. Silná káva. Pro děti se kdysi podobné označovalo “pořad s hvězdičkou”!

druhým lockdownem, ke kterému dojde do příštího týdne, bude pokračovat covidová epidemie. Můžete si za to sami. Držkujete, pičujete a nechcete slyšet varovné hlasy. Zesměšňujete opatření vlády a hygieniky považujete za idioty. Celé léto jste nadávali vládě, že chcete “svobodu” cestování, že všechna opatření jsou narušování lidských práv a rozhodně musíte být u moře. Vláda vyměkla. Tak jste si to užili.Teď budete pičovat kvůli vánocům. Jako kdby dárky pro haranta byly víc, než zdraví a život. Další lockdown přijde na jaře, protože nevydržíte o samotě, budete chodit po nákupech, slavit, chlastat po nárožích a na jaře mrdat na mezích. Pokud podnikáte a chcete li ekonomicky přežít, připravte se na situaci extrémní neposlušnosti a vzorovitosti občanů, která přinese kolaps zdravotnictví a konec světa bezuzdné zábavy a užívání si, jaký jste zažili dodnes. Pokud matláte barvy na plátno, děláte divadelní performance, tlučete do bubnů,mlátíte do kytar či šmidláte na housle, naučte se nějaký řemeslo, který druzí lidé potřebují. Třeba uklízet záchody, i když jste doteď hostovali ve filharmonii. Kultura vás neuživí. Lubomír Zaorálek také ne. Příště už prachy nebudou ani pro něj.Pokud prodáváte chlast s příběhem, vedete divadlo či rockový klub nebo děláte jinou zbytečnou činnost v kulturní produkci či v cestovním ruchu, neobtěžujte už nikoho. Zbytečnejch hospod, hotelů a rekreací je všude jak máku. Cestování končí, budete sedět na prdeli minimálně dva roky.
https://www.facebook.com/stepan.kotrba
https://bit.ly/3iQBttN

sdíletj na

7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Anonymní jméno komentáře
12. 10. 2020 19:06

?

Jan T.
12. 10. 2020 20:43

Palec je pro hloupy nazor pana Kotrby? A co pan Kotrba dela za praci, jestli taky nahodou neni zbytecna? Treba by mu to na ulici s kostetem sluselo a byl by uzitecnejsi.

Editor
12. 10. 2020 22:46
Odpovědět  Jan T.

Upřesňující dotaz, pan Kotrba vyžaduje na svojí zbytnou činnost státní dotace nebo podporu ze státního rozpočtu, neplacení zdravotního, sociálního pojištění a nejlépe kompletní odpuštění daní?

Alex
13. 10. 2020 06:16

Konečně někdo kdo to vidí stejně jako já… Kéž by víc lidí takto uvažovalo…

Xiba
13. 10. 2020 07:42

Borec, je tak jak pise…. Lidi vzdy budou nespokojeny a beda jak jim nekdo sahne na pohodli a svobodu

Jan
13. 10. 2020 09:55

Tohoto pána zasáhla nějaká nová nemoc, nebo počkat, vlastně stará nemoc, nebo je to postižení, debilita?

Kryštof
17. 10. 2020 12:26

Pane, Orwell má z vás radost.