blog

Válku mezi NATO a Ruskem má odstartovat “povstání v Estonsku”! Šokující říjnové propočty MMF srovnaly vlády Babiše a Fialy s děsivým výsledkem!

Michael Svatoš

V ČR probíhá od konce letošního léta nekonečná zjitřená parlamentní debata, zda je Fiala horší vladař, než byl Babiš, či je tomu právě naopak. Velmi zajímavé srovnání k této hádce evidentně přespříliš luxusně honorovaných zástupců českého lidu v poslanecké žvanírně nedávno zveřejnil washingtonský Mezinárodní měnový fond. A podle jeho výsledku, jsou oba dva vladaři společně zodpovědní za největší selhání růstu HDP, přepočteného na hlavu každého občana, na úplně celém světě!! Rozdíl mezi očekáváním růstu v roce 2019, a skutečným dosaženým růstem, (ve skutečnosti propadem), v roce 2022, činí podle MMF neuvěřitelných -12.5% na každého občana ČR. A je celému světu dáván za absolutně odstrašující příklad způsobu řízení státu!

Slovensko, které bylo MMF vyhodnoceno jako 3. nejhorší země celého světa, dosáhlo pouze výsledku -6% očekávaného růstu HDP na občana, a vláda, která to způsobila, už byla tento měsíc smetena! Graf MMF tak odpovídá Čechům logicky na prostou otázku, která je trápí – Proč je Fiala stále u moci? Protože i podle MMF by to s Babišem podle grafu nebylo lepší! 

Velmi zajímavé je i umístění Estonska na pozici 2. absolutně nejhorší země světa. Obě dvě absolutně nejhorší země světa v propadu životní úrovně svých občanů v letech 2019-2022, ČR a Estonsko, mají společné prudké zvýšení vojenských výdajů a vysokou míru finanční a ekonomické podpory kyjevské Soldatesky ve válce proti moskevskému Gosudarovi. 

Podle původních propočtů washingtonského MMF z roku 2019 mělo přitom Estonsko do konce roku 2022 dosáhnout 3. největšího zbohatnutí svých občanů na celém světě (+12%), Slovensko 4. největšího zbohatnutí (+11%), a ČR 7. největšího zbohatnutí (+10%). Výsledek vlád Babišů, Fialů, Matovičů, a dalších podobných politických lúzrů, je ovšem přesně opačný! Česko je nejhorší (-12%), Slovensko druhé nejhorší (-10%), a Estonsko třetí (-6%).

Ověřený historický fakt říká, že: Čím je pokles životní úrovně občanů dramatičtější, tím se lidé více radikalizují. Estonsko je toho typickým příkladem. Estonsko nyní zvyšuje daně DPH (+2%), a z příjmů (+2%), obdobně jako je Čechům zvyšuje Fiala. Ale na rozdíl od něj, Estoncům jejich vláda nezastírá, že zvyšování daní je nutné k pokrytí nákladů na dramatický růst vojenských výdajů!

Estonští ministři – obrany Hanno Pevkur, a zahraničí Margus Tsahkna – se letos v létě na shromážděních hlavounů NATO nechali několikrát hlasitě slyšet, že Putin se chystá začít válku s NATO přepadením Estonska, a ne útokem proti úzkému koridoru Suwalki, který odděluje Kaliningrad od Běloruska, jak se snaží do obraných plánů NATO prosadit polsko-litevská válečná klika. A dožadovali se okamžitého přemístění desetitisíců vojáků NATO na obranu Estonska! Estonci mají na svém území značnou ruskojazyčnou populaci, zejména na východě země, a obávají se její radikalizace, případně zahájení jakéhosi “ruského” povstání. Estonští politici jsou nyní velmi paranoidní, a podlehli utkvělé představě, že je Gosudar brzy přepadne, a rozpoutá válku s NATO! 

Podle analytických zjištění západních tajných služeb, sice Putin nyní disponuje nejnověji komplexně zrevidovanými tajnými plány, jak ovládnout Estonsko, Lotyšsko a Litvu, ale v těchto plánech vůbec nepočítá s vojenským útokem na tyto země! Podle těchto plánů hodlá Putin tyto pobaltské země získat, či spíše paralyzovat jejich členství v NATO a EU, nikoli vojenským útokem, ale mírovým ovládnutím jejich politiky, médií, ekonomiky, a nakloněním jejich občanů pro spolupráci, a mírovou ne-eskalovanou koexistenci s Ruskem. Putin má pro mírové ovládnutí každé pobaltské země individuální plány, a počítá v nich s růstem nespokojenosti jejich občanů s ekonomickým vývojem svých zemí! Podle estonských vládních údajů, 70% ruskojazyčných Estonců letos zatím podporuje obranu Estonska v případě ruského útoku, a 44% by se dokonce zapojilo do obrany Estonska proti Rusku. Klíčem k ovládnutí Pobaltí, jak se ukazuje, je tak spíš růst ekonomiky a životní úrovně jeho občanů, než kumulování armád NATO a dramatický růst vojenských výdajů, a daní, a poplatků. Gosudar ve svých plánech vysloveně počítá, že pouze díky dramatickému propadu životní úrovně, a růstu nespokojenosti s vládnoucími politiky, může pobaltskou oblast ovládnout, či paralyzovat, nebo si ni naklonit. Říjnové údaje zveřejněné washingtonským MMF mu dávají za pravdu. Estonsko je 2. nejhorší (-10%), Litva (-5%), a Lotyšsko (-6%), se dělí o 6. a 7. nejhorší místo na světě! 

Velmi zajímavá data o šokující trestné činnosti a absolutní nepřizpůsobivosti palestinských uprchlíků v Evropě zveřejnila dánská média! V roce 1992 Dánsko udělilo na základě zvláštního zákona “kolektivní azyl” 321 Palestincům, a jejich potomkům. A protože tato skupina Palestinců má od té doby v Dánsku zvláštní speciálním zákonem definované právní postavení, je možné ji sledovat a data o jejich životě v Dánsku vyhodnocovat. Zde jsou výsledky jejich 40 letého života v dánském azylu:

  1. Z 321 těchto palestinských azylantů  jich v průběhu desítek let azylu bylo 204 (64%) soudně potrestáno. Celkem 71 z nich skončilo na delší dobu ve vězení. Většina z těchto azylantů nikdy nepracovala, žila pouze ze sociálních dávek, a pobírala předčasný důchod. Dnes jich v Dánsku žije už jen 207. Ostatní se buď odstěhovali, a nebo zemřeli. 
  2. Z 999 přímých potomků těchto palestinských azylantů jich už 339 (34%) bylo odsouzeno za závažnou trestnou činnost, a velká část z nich trvale pobírá sociální dávky, a nepracuje, přesto že se narodili v Dánsku, a chodili do dánských škol. 
  3. Z dalších dánských statistik a vědeckého sledování OSN Palestinců, Libanonců, Syřanů a Somálců vyplývá, že vzhledem k válečným traumatům, bídě, a sociálnímu prostředí, ve kterém vyrůstali, dosahují pouze 85% průměrné západní IQ. A tento handicap má odraz ve skutečnosti, že pouze 34% z 26 705 dlouhodobých azylantů libanonského původu ve věku 30 až 64 let má trvalou práci, a nebo podniká, což je v Dánsku běžné u 80% etnicky dánské populace. Hůře než Libanonci a Palestinci jsou na tom jen azylanti ze Somálska a Sýrie. Celkem 61% Libanonců a 75% Libanonek v Dánsku pobírá předčasné důchody, a nebo jiné sociální dávky. V druhé generaci dosahují mužští potomci Libanonců, kteří se narodili v Dánsku, už takřka stejné skoro 80% zaměstnanosti jako Dánové, ženy však jen 65%.
  4. Ukazuje se tak jednoznačně, že bezhlavé přijímání uprchlíků bez důsledného výběru, zejména v první generaci, ruinuje veřejné důchodové, zdravotní a sociální systémy, a má prudce zvyšuje kriminalitu. Z těchto dat zveřejněných OSN a vládou Dánska je jasné, proč ani Jordánsko, ani Egypt, ani žádná jiná arabská země, nechtějí na své území přijímat žádné uprchlíky! Jejich veřejné sociální a zdravotní systémy by okamžitě zkolabovaly! 

Je na čase, aby české vládě někdo podobně vysvětlil tento imigrační kolotoč, který každým svým dalším otočením způsobuje stále dramatičtější vymírání Čechů, Moravanů a Slezanů. 

Vysvětlení jak se kolotoč otáčí po ose z leva nahoru doprava a dolů: (1) Imigrace je vysoká. (2) Bydlení je nedostupné. (3) Méně občanů zakládá rodiny. (4) Rodí se méně dětí. (5) Je nedostatek zaměstnanců! A kolotoč pokračuje, protože je nedostatek zaměstnanců vláda pozve imigranty a kolotoč se opět roztočí! Každé jeho další otočení jen prohlubuje celý problém! Jak ukázala data dánské vlády i OSN, masová přísně nevýběrová imigrace neevropské populace do EU, jen prohlubuje evropské problémy!

Jak tvrdíme na MAP už roky, je třeba okamžitě zavést přísné imigrační systémy Austrálie a Japonska do evropské praxe. A hlavně robotizovat!!!!! To je na ovšem na naší fialovou hlavu asi přespříliš náročné k pochopení, protože v době, kdy i každé malé dítě ví, že s nástupem AI a robotů do průmyslu a služeb, bude třeba produkovat více elektřiny, tak Fiala včera vybubnoval svůj nejnovější geniální nápad, že dramaticky sníží do roku 2030 výrobu elektřiny v Česku, aby se zalíbil Eurokratům v Bruselu! A z tohoto pohledu se mi zdá, že i Babiš s Okamurou by přeci jen mohli představovat lepší řešení pro budoucnost Čechů, Moravanů i Slezanů! Jinak nás čeká fialový sešup do temného středověku, k těžkému nevolnictví, a k nějakému novému jhu od nějakých nových Habsburků!

https://www.michalapetr.com


sdíletj na

37 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Veny232
25. 10. 2023 10:48

Odvolací soud zrušil zprošťující verdikt nad bývalou učitelkou z Prahy obviněnou z popírání války na Ukrajině. Případ se má projednat znovu.
Fialový Fašisti a jejich Justiční mafie nedají pokoj…

Pijack
25. 10. 2023 11:07
Odpovědět  Veny232

Čeští soudci a státní zástupci poslušně vykonávají pokyny zfetovaného Zelenského. To je pokrok panečku. Celá justice je pod jakýmsi dozorem globálních teroristů, aby poslušně perzekuovala České obyvatelstvo, které umí myslet a dovede si spočítat jedna a jedna. Kam se hrabe se svou morálkou soudní mašinerie v ČR proti zkušené inteligentní učitelce, která svou životní cestou získala přirozenou inteligenci? Právě staří kantoři jsou etanolem morálky a vědí, že na nich stojí vědění budoucích generací. Vědět neznamená myslet si. Soudci a žalobci si myslí, že je nutné se zavděčit nějakému primitivnímu vocasovi z Kyjeva a kantorka zato ví moc dobře, jak se věci mají. Kantoři mají totiž vlastnost si pravdu dovodit. Dalo by se říct, že žádný cizinec nás nemůže porazit – porážíme se jen my sami. Porážíme se a potápíme jen díky servilním soudům, západním “poradcům”, poskokům cizích kartelů a servilním politikům. Je hodně zrádců v naší zemi.

Veny232
25. 10. 2023 11:28
Odpovědět  Pijack

Lidem to dřív nebo později dojde, že je musí chytit…a poslat na Kemping k Sudeťákům.
Jestli chtějí mít zase Svobodu a Demokracii…musí se vedle silnice nasázet 108 nových patníků…

Slovan
25. 10. 2023 11:30
Odpovědět  Veny232

Jen přidej…….

Standa
25. 10. 2023 11:53
Odpovědět  Slovan

Je to poněkud zúžené. Válka na Ukr. je vedena proti vlastním občanům s tisíci mrtvími civilisty od r.2014 . V Kyjevě na západní Ukr. se vážně , bohužel, nic neděje. Stačí se podívat na kamerové systémy v ulicích. Je k dosažení live…Je podivuhodné, že většina Ukr. zde žebrajících o dávky je ze západní Ukr., kde se nic neděje..
Ovšem politické zadání je zadání. Musíme si uvědomit , že soudy jsou ( údajně) nezávislé, ale soudci jsou závislí.

Standa
25. 10. 2023 11:42
Odpovědět  Veny232

Spíše více kandelábrů….

zuza
25. 10. 2023 11:51
Odpovědět  Standa

pridajte jeden aj pre nového poradcu tej persóny, čo si nosí tank v kabelke – náš holohlavý duševný kripel s modrou krvou aj modrou knižkou sa sťahuje do Prahy

https://www.hlavnydennik.sk/2023/10/25/jaroslav-nad-sa-pochvalil-ma-nove-zamestnanie-ponuka-prisla-zo-zahranicia?fbclid=IwAR3gM7a9l_i3kd-I2HV5QQNhe4EqYtr5AxRHmf9Oep2hYsI78ZS5yXEMsu0

Standa
25. 10. 2023 12:23
Odpovědět  zuza

,,spolupráca je to, čo prináša mnohé benefity a pozitívne výsledky pre všetkých.”
————————————————————————————–
To opravdu věřím. Benefity jinak provize létají na MO v desítkách milionů.Vrána k vráně.
Zbrojaři nešetří na ,, pobídkách”!
Konečně , když si tato vláda odsouhlasila, že každý ministr může mít až 16 politických náměstků, tak proč ne celou sqadru poradců všeho druhu.
,,pozitívne výsledky pre všetkých.” ale pouze zúčastněných na kšeftech!

Standa
25. 10. 2023 12:57
Odpovědět  Pijack
Pijack
25. 10. 2023 13:28
Odpovědět  Standa

Díky za info. Ovšem ta diskuze najatých blbečků pod článkem je fakt síla… s tímto národem to bude opravdu, ale opravdu těžké. Tápu, jestli je na vině samotná blbost pisatelů a nebo peníze, které za ty psané sračky dostávají (a od koho?)

Albi
25. 10. 2023 22:25
Odpovědět  Pijack

Nebojte – pokud by se situace opravdu změnila, hbitě včas převléknou svrchník.

Standa
25. 10. 2023 12:53
Odpovědět  Veny232

A šrouby se utahují!
https://www.novinky.cz/clanek/krimi-pro-autorku-vyzvy-k-deukrajinizaci-navrhl-zalobce-trest-zelenskeho-oznacila-za-nacistickou-zrudu-40448236#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=7&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
———————————————————————a to, že označila Zelý za nacistickou zrůdu
a chce denacifikaci Česka přijde trest ! Kam jsme to došli ?

Pijack
25. 10. 2023 10:55

Had svléká svou kůži každý rok. Had, který svléká kabát každý rok, pořád zůstane hadem.

Gales
25. 10. 2023 11:12

Včera dopoledne nešel Pokec. – Zpráva: České weby ohromil útok hackerů. Mimo provoz jsou stránky policie,min.vnitra a dopravního podniku. Hádejte který z těchto webů ovládá Pokec.

Pijack
25. 10. 2023 11:15
Odpovědět  Gales

Tak to nevím. Prozraď. Díky.

Ladislav 💤
25. 10. 2023 11:22

Ilustrační foto: takto vypadá čistokrevny idiot! Brrrrrrrr!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Standa
25. 10. 2023 11:41
Odpovědět  Ladislav 💤

No, chechtá se nám do tváře!

Standa
25. 10. 2023 12:27
Odpovědět  Standa

Vypadá hnusně. Chtělo by to stomatologa.Nebo dlaždičkou do zubů!

ModrýKlokan
26. 10. 2023 00:46
Odpovědět  Standa

Hlasuju za to druhý.

katango
26. 10. 2023 10:23
Odpovědět  ModrýKlokan

Nejen do zubů.

Pijack
25. 10. 2023 11:51
Odpovědět  Ladislav 💤

Teď jsem se zase válel smíchy po zemi, když jsem si přečetl dezinformaci mainstreamu o Slovensku, která má teď novou vládu společně s nacionalistickou stranou 🙂 A tomu stejnému mainstreamu Ukrajinský nacionalizmus nevadí, dokonce ho chválí a podporuje. Bože kolik idiotů je v řadách novinářů, to bych se nedopočítal.

unor 2022
25. 10. 2023 12:04
Odpovědět  Pijack

Nemaji to ti novinari jednoduche. Vcera, dnes, 24 hodin denne vydavat lez za pravdu a popis skutecneho stavu veci za dezinformaci.

ANTIUKRAJINEC
25. 10. 2023 18:13
Odpovědět  Ladislav 💤

Fůůůůj,ten je hnusnej!!!!🤢🤮

unor 2022
25. 10. 2023 12:11

Budme radi, ze jsme tam kde jsme. Zatim. S takovym vyrazem ve tvari bychom na tom mohli byt i podstatne hure.

Spam vlasta
25. 10. 2023 12:51

Zdá se že tatíček Mysaryk vybudoval omylem zemi Idiotů na straně jedné a podělanců na straně druhé ! ach jo !

Pavel z Moravy
25. 10. 2023 15:55
Odpovědět  Spam vlasta

Vždyť to říkám stále, že s většinou současných mamánků a i spoustou dalších starších spoluobčanů s průvanem v hlavě jsme v prd.eli. Na tom se nedá nic změnit. To už prostě do tohoto stádia debility dospělo. Staří – jen to dožít, po nás přijde skutečný chaos, barbarství a další vytuněné generace si budou moci už pouze zazpívat Kde domov můj. Už ho ale nenajdou.

sizok
25. 10. 2023 18:10
Odpovědět  Pavel z Moravy

Jako vždy, svatá pravda.

Spam vlasta
25. 10. 2023 12:52

oprava ” Masaryk “

zuzana
25. 10. 2023 16:13

Analytici: Tvrzení Izraele o bombardování nemocnice v Gaze nejsou věrohodná

Odborníci analyzující videozáznamy a audiozáznamy zjistili, že tvrzení Izraele, že za smrtící bombový útok na nemocnici al-Ahlí v Gaze jsou zodpovědní Palestinští ozbrojenci, je značně rozporuplné.

Tvrdí to nevládní organizace Earshot, která se specializuje na analýzu zvukových záznamů z konfliktních oblastí a případů porušování lidských práv, a výzkumná agentura Forensic Architecture, která sídlí na Londýnské univerzitě.

https://aktax.cz/analytici-tvrzeni-izraele-o-bombardovani-nemocnice-v-gaze-nejsou-verohodna/

Mac
25. 10. 2023 17:06

tvl to je škleb !

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ModrýKlokan
26. 10. 2023 00:49
Odpovědět  Mac

Odporný živočich. Takový smradlavý prvok.

katango
26. 10. 2023 10:25
Odpovědět  ModrýKlokan

Neurážejte prvoky! Tohle je chumáč hlenohnisu.

zuzana
25. 10. 2023 17:48

USA: Nejnenáviděnější země na světě

17. října 2023. Den, který se navždy zapíše do dějin lidstva jako nejchmurnější kapitola. Agrese proti nemocnici al-Ahlí odhalila dosud nevídanou míru zlovůle Izraelského režimu. Zdravotnické zařízení, které mělo být útočištěm nemocných, zraněných a vysídlených, bylo 17. října rozmetáno s největší brutalitou a jedinou raketou vyhasly životy téměř 500 tlukoucích srdcí.

Pachatelé tohoto masakru se rychle objevili na sociálních sítích, aby později smazali své digitální stopy. Biden poté útok vykreslil jako důsledek jednání Palestinců. Lze se zamyslet, jak může být někdo na světě tak zlý? A když světoví vůdci tváří v tvář takovému zvěrstvu mlčí, nelze si nepoložit otázku: zbláznil se svět?

https://aktax.cz/usa-nejnenavidenejsi-zeme-na-svete/

Autor
25. 10. 2023 20:51

Tady je zase paradox. Jak by se měli dobře a lépe než dnes i ti, kteří plně podporují “naše minulé i současné” vlády, kdyby se nedali zmanipulovat jako ovce. A to je podporují právě především proto, že se bojí o svůj majeteček. Nerní spolehlivější způsob o něj přijít.
A buďme upřímní – obě jmenované vlády plně pokračovali v činnosti mnohých jejích předchůdkyň. I když Fiala se vrhl do mnohem většího zbytečného zadlužování. Je to i přes snahu jednotlivců, trend od listopadu určený tím, že nám nechtěli dát rozvoj, ale chtěli a chtějí nás vysávat.

ModrýKlokan
26. 10. 2023 00:53
Odpovědět  Peter 008

To bohužel ovcím a volyčum nevysvětlí nikdo. Ta jejich nervová soustava mízních uzlin, není schopna zpracovat složitější informace.

katango
26. 10. 2023 10:25
Odpovědět  ModrýKlokan

Ty uzliny ani nejsou v žádný soustavě propojený.