blog

V den voleb vzkaz opozičním voličům: „Zavřete huby nebo obnovíme lágry“

ze sítí: Mudr. Ivan David

Předseda vlády Petr Fiala (ODS) se jako profesor politologie specializoval na zkoumání diktatur. Jeden z bývalých vysokých důstojníků Bezpečnostní informačních služby, který se během své služby zabýval sledováním neonacistické podzemní scény, mi vyprávěl, jak byl opakovaně s prof. Fialou na univerzitě konzultovat šifrované vyjadřování neonacistů. Když jsem s tímto bývalým zpravodajským důstojníkem nedávno mluvil, říkal mi, že univerzitní pracovna dnešního premiéra, do níž na konzultace docházel, mu tehdy vždy připomínala něco jako „muzeum NSDAP“.

Nacisté se ještě o trochu více než všechny ostatní totalitní režimy vyžívali v zastrašování obyvatelstva s potenciálně „závadovými názory“. Stejně jako všechny diktatury stoupenci Adolfa Hitlera své otevřené odpůrce napřed zastrašovali, pak zavírali a nakonec vraždili v plynových komorách. Jako všichni psychopati se nacisté vyžívali v symbolech.

Parta kolem Petra Fialy dnes veřejně předvedla, že má skutečně dobře nastudované postupy různých totalitních režimů. A že je se s nacistickým smyslem pro symboliku postupně zavádí do praxe.

Takto si vysvětluji dnešní zprávu, kterou v 9:40 ráno zveřejnily Novinky, že policejní orgán 13. 1. 2023 obvinil učitelku Martinu Bednářovou z trestného činu „popírání, zpochybňování, schvalování a ospravedlňování genocidy“. Toho se podle policejního vyšetřovatele měla dopustit tím, že před téměř rokem v hodině češtiny s žáky na jejich dotazy o válce na Ukrajině diskutovala jinak, než si přeje vláda Petra Fialy, zřizovatel školy, jímž je městská část Praha 6, v níž tehdy starostoval syn šéfa dnešního prezidentského kandidáta Petra Koláře Ondřej Kolář.

Učitelka se studenty hovořila o tom, že od roku 2014 na Donbase ukrajinské neonacistické paramilitární organizace jako Azov, jehož příslušníci zhusta na uniformách nosí hákové kříže a symboly SS, vraždili civilisty ruské národnosti. Mluvila o tom, že ukrajinští neonacisté v Oděse v budově odborů v roce 2014 upálili mnoho neozbrojených civilistů.

Genocida je jeden z nejhorších mezinárodním právem kodifikovaných zločinů proti lidskosti. Jeho podstatou je vyvraždění příslušníků určitého etnika nebo náboženské skupiny právě kvůli jejich národnosti nebo vyznání. Do definice tohoto zločinu patří i vytvoření podmínek, které mají vést k zániku perzekuované skupiny nebo jejímu drastickému početnímu omezení.

„Potřebujeme to území, ale nechceme ty lidi“, řekl v roce 2015 z tribuny veřejně poradce ukrajinského prezidenta Petra Porošenka, před zahájením tzv. „protiteroristické operace“. Jeho šéf směrem k ruskému obyvatelstvu na Dombasu na kamery řekl: „Vaše děti budou sedět ve sklepích, zatím co se naše budou učit“. Poté poslal na Donbas vraždit rusky mluvící obyvatele nejen neonacistické prapory jako Azov, ale i pravidelnou ukrajinskou armádu. A jejich příslušníci pak 8 let pravidelně z děl, tanků a raketometů stříleli na civilisty v Doněcku a dalších městech a vesnicích východní Ukrajiny. Podle definic mezinárodního práva jde o válečné zločiny, při nichž ukrajinská strana zavraždila v letech 2014 až 2022 více než 14 tisíc lidí.

Podle zřejmě pečlivě vybraného vyšetřovatele je trestným činem „popírání genocidy“ upozorňování na válečné zločiny a zločiny proti lidskosti, které jasně naplňují znaky genocidy. Naše země už po uši vězí v době, kdy „válka je mír, lež je pravdou a nenávist je láskou“, jak v době těsně po 2. světové válce napsal v románu 1984 známý odpůrce válek i diktatur, autor známý pod pseudonymem George Orwell. Ve svém románu upozorňoval i na rizika přepisování historie. Přesně jak to vidíme u Fialové vlády i jejím ministrem vnitra zřejmě pečlivě vybraným policistou. Podle nich válka na Ukrajině začala 24. 2. 2022. Předchozích 8 let podle nich na Ukrajině k žádné občanské válce a vraždění civilistů nedocházelo. Historie podle nich začala až v únoru 2022. Z doby před ním si nic nemáme pamatovat.

Je to právě současná vláda a její propaganda, kdo se soustavně dopouští popírání genocidy.

Zveřejnění informace o trestním stíhání bývalé učitelky Martiny Bednářové několik hodin před otevřením volebních místností pro doposud nerozhodnuté druhé kolo prezidentské volby je drsným vzkazem vlády a na ně napojených médií opozičním voličům. Lze jej přeložit zjednodušeně asi takto: „Koukejte zavřít huby, nebo pro vás obnovíme lágry“. Takto zastrašoval v Německu potenciální oponenty Hitlerův ministr propagandy Josef Goebbels, nebo v 50. letech minulého století maňásci Stalinových vojenských a bezpečnostních poradců, kteří se eufemisticky označovali jako vláda Československé republiky. Jejich obětí se kromě jiných stala i Milada Horáková, kterou nakonec ve zinscenovaném procesu odsoudili k smrti a popravili.

Cesta k oprátce pro Miladu Horákovou několik let před tím začínala „drobnou šikanou“ lidových soudů při tehdejších národních výborech, které lidem s nepohodlnými názory ukládali pokuty nebo trest vystěhování z obce či okresu. Tehdy se mnozí nechali zastrašit. Co přišlo pak už dnes lze najít i v učebnicích dějepisu.

Dnes a zítra máme všichni možná poslední možnost se ve volbách postavit tomuto zlu. Jděte prosím a hlasujte proti Petru Pavlovi, který nám byl kdesi za Atlantikem „předurčen“ jako nejvyšší představitel tohoto režimu, který už opět soudí a zavírá občany za veřejné vyslovení názoru. I jménem nespravedlivě postihované učitelky Martiny Bednářové Vás prosím, jděte v volbám a svým hlasováním se postavte tomuto odpornému zlu.

V pohádce Hrátky s čertem hlavní hrdina při střetu s čerty a ďáblem řekl: „To je ten váš veškerej kumšt, strašit slušný lidi, udělat v nich malou dušičku a tu jim pak sebrat“. A přesně to si nesmíme nechat líbit. Postavme se čertům v nažehlených uniformách. Zachraňme si duše a svobodu, dokud ještě můžeme.
fb

Může jít o obrázek 1 osoba

sdílet na

38 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pijack
28. 1. 2023 09:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Náš Český lokaj z pajdáku je přece známý obdivem k sudeťákům. Tento lokaj v premiérském křesle touží po návratu vlivu Německa na naši scénu. Touží po oživení Panevropy. Je tak vychován. Byl svými páníčky dobře vybrán do čela ODS, aby postupoval kariérně tam, kde lokajové mají místo. Zatím se jim to daří a s pomocí bratra Rychetského je zase o stupínek výš. Jen naše voličské stádo ani netuší. A přitom podpora neonacizmu v cizí zemi je tak zjevná, protože se tím jeho vláda vůbec netají a dokonce nám ji vnucuje jako správnou. Lokaj už funguje. Lokaj sklízí od páníčka pochvalu. Už do svého týmu v kuchyni zařadil i svého bývalého třídního nepřítele – rudého rozvědčíka. Bude na Pražském hradě škrábat brambory, aby se panstvo dobře najedlo 🙂

Albi
28. 1. 2023 14:15
Odpovědět  Pijack

No – jen jestli ho nechají aspoň ty brambory škábat. 🙂 Protože panstvo už začáná dělat účet jako obvykle bez hostinského a možná se i rvát o nejlepší pozice. A práce v kuchyni není k zahození, mohlo by na něho zbýt jen čištění hajzlů – pokud by vůbvec nějakou práci dostal.

Tanky teprve slíbili, ještě je ani nezačali nakládat – ale noví páni světa už si rozdělují kořist.
https://www.michalapetr.com/map-1583-konference-o-deleni-ruska-po-vitezne-valce-svolana-do-bruselu-na-31-ledna-posledni-habsburg-na-ni-bude-mit-sveho-zastupce-a-budete-se-divit-kdo-to-bude/

Na 31. ledna 2023 je od 09.30 svolaná do sálu Spaak 5B1 Europarlamentu velká konference o konečném rozdělení Ruska, které bude provedeno po vítězství ve válce.
*******
Nejsem si ovšem na 100% jistá, že to není vtip, tak pro jistotu berte pana Michaela Svatoše s velkou rezervou. A s ještě větší, pokud by ten článek přetiskl Aeronet.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pedro
28. 1. 2023 09:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Lidi nevěří, až bude “zakázané rádio”, bude pozdě.

Pedro
28. 1. 2023 10:03
Odpovědět  Pedro

:-)))

get.jpg
Aleš
28. 1. 2023 09:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Pokud pani učitelka uvedla pravdivá fakta, která se stala, neschválila žádnou genocidu a pokud ji Policie obvinila jen na základě uveřejněných faktickych skutečností nehodící se diktature, jde o politicky kriminální zločin Policie CR vhodný šetření.
Zato takové NATO spachalo bombardovanim Srbska genocidu a řada našich obcanu ji veřejně schválilo, tedy zacal bych tam. Policie nic na schvalování bombardování Srbska a zejména civilních obyvatel ? Stačí si jen dohledat na Google usnesení tehdejšího parlamentu a řadu vykriku osobností a bude plný kriminál. Pokud bude paní učitelka soudem odsouzena, a nebudou odsouzeni schvalovači genocidy v Srbsku, Policie ani justice si nezaslouží uctu a zařadí se na úroveň gestapa.
Jen by mě zajímalo proč není už za katrem Černochová. Copak schvalování terorismu a šíření poplašné správy není trestný čin ? Policie je hnůj.

Pavel z Moravy
28. 1. 2023 10:15
Odpovědět  Aleš

Tomuto současnému národu je ve většině jedno, kdo je řídí a jakými metodami. Můžete si být jistí, že většině bude jedno, když budou odvádět souseda, budou se ještě šklebit. V člověka nevěřím. Pokud bychom chtěli přežít, museli bychom vypadnout z této země. Tady již s touto přeformátovanou společností nemáte naději na slušný život. Nemám k tomu více co říci.

Aleš
28. 1. 2023 10:21
Odpovědět  Pavel z Moravy

Souhlasím. Tou myšlenkou se už rok zabývám. Emigrace. Panama, Kostarika apod.. Nebo mě blízké Srbsko. Tady to došlo do bodu sebedestrukce společnosti. Stačí jako důkaz prezidentské volby. Velké zlo a menší zlo místo morální autority.

Pavel z Moravy
28. 1. 2023 11:11
Odpovědět  Aleš

Aleši, my jsme již se ženou když ne staří tak starší a hlavně se zdravotními problémy. Manželka měla těžkou mrtvici již před 20 roky, ale nějak jsme to zvládli, protože já tak trochu něco pochopil z alternativní medicíny. Na vycestování to ale asi není. Umím velmi dobře španělsky, já bych odešel na Kubu, ale bude mi asi souzeno své staré kosti nechat pohřbít zde. Lidé zde ale ve většině ztratili empatie k druhým. Nevím co se s tímto národem stalo, že je tak velké množství lidí tak zlých. Konzumní společnost v nich probudila k životu ty nejhorší lidské vlastnosti. Opravdu je to hnus jací grázlové a zaprodanci řídí tuto zemi. Hnusí se mi tento odpad čím dál více, ale co z toho, když tak velký počet lidí s nimi souzní.

katango
28. 1. 2023 11:28
Odpovědět  Pavel z Moravy

Taky se bohužel musím držet tam, kde je kvalitní a dostupná zdravotní péče.

Rapa
28. 1. 2023 11:42
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ahoj Pavle,ahoj všichni. Po vzoru USA je u nás více a více dementů.Během týdne jsem se začal bavit s několika lidmi stř.věku.Např. o přírodě,nebo o bylinných čajích,léčivých rostlinách,vodě,jakoby náhodně. Vůbec nechápali podstatu,někteří ani nejjednodušší věty,jedna mladá paní mi řekla,že mi vůbec nerozumí,že vůbec nic nechápe…žádná radost,kyselé ksychty,čučení do blba kam se člověk podívá.Tohle je ten emerický, pokrok jak sviňa.

Radegast
28. 1. 2023 14:02
Odpovědět  Pavel z Moravy

Mrtvice se léčí kyslíkovou hyperbarickou komorou. Když se do ní pacient dostane po delší době, mělo by být zlepšení 50 % funkcí, ale i to kolikrát stačí. Ale určitě by bylo vhodné předem se s někým poradit, zeptat se nějakého pacienta na jeho hodnocení, jestli mu z toho nebylo špatně, jak se cítí, protože na lékaře dnes není spolehnutí. Komory nabízejí komerčně např. v lázních. V Praze je komora v areálu Ústřední vojenské nemocnice Praha, na Homolce, jedna v Brně a jedna v Ostravě.
https://vesmir.cz/cz/casopis/archiv-casopisu/2000/cislo-10/lecba-mozkove-prihody-kyslikem.html
https://www.karlovyvary.cz/cs/hyperbaricka-oxygenoterapie
https://www.royalregent.cz/hyperbaricka-komora

Prevencí mrtvice je hydratace, pít a pít, klidně i vinný střik a pivo.
Národní zdravotní služba Velké Británie doporučuje dospělým osobám vypít 6 až 8 sklenic (tedy mezi 1,2–1,6 litry) tekutin denně.
Prevencí je také vitamín C, pokud možno přírodní z ovoce, zeleniny nebo třeba exotická vitamínová bomba z Amazonie camu camu.
https://www.puravia.cz/bio-raw-camu-camu-vitamin-c–100g/

Pavel z Moravy
28. 1. 2023 15:02
Odpovědět  Radegast

Díky za info. Všichni jste zde prima přátelé.

Radegast
28. 1. 2023 14:32
Odpovědět  Pavel z Moravy

Jak píšou novinky.cz, cena hyperbarické komory je 100 milionů korun.

Hyperbarická komora, cena 100 milionů Kč (mrtvice, embólie, nekrózy u diabetiků)
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/starou-hyperbarickou-komoru-v-ostrave-nahradi-nova-za-100-milionu-40367068

Když to srovnám, KOLIK STAMILIARD KORUN vyházel tuneldědek Babiš na COVID PODVOD, tak za ty peníze by si každá okresní nemocnice v Česku mohla pořídit 20 hyperbarických komor! Takto jedna v Praze, jedna v Brně, jedna v Ostravě!

Místo covidu podvodu mohly mít všechny nemocnice v ČR špičkové vybavení, komory, operační roboty, lasery.

COVID PODVOD byl TUNEL vládních dodavatelů: laboratoří, dodavatelů nosošťour, nesterilních roušek od čínské mafie (Hamáček a Luftjarda Tvrdík) a vakcíny dodával starý tunelář Tomáš Chrenek AGEL AVENIER.

BioNTech SE, An der Goldgrube 12, Mainz Germany
IDNES: “Když turečtí manželé Ugur Sahin a Özlem Türeciová vybrali adresu pro sídlo společnosti v ulici U Zlatého dolu (An der Goldgrube), zřejmě netušili, jak prorockým nakonec název adresy bude. Akcie BioNTechu vzrostly o 23,4 % poté, co firma společně s americkým farmaceutickým konglomerátem Pfizerem oznámila nadějnou vakcínu.”

Albi
28. 1. 2023 12:12
Odpovědět  Aleš

Všude je chleba o dvou kůrkách, Aleši. A USA vždy připraveno.
Až – jestli – někdy nebude, i tady se to možná zlepší, pokud tady ještě budeme my. Nikdy nevíme, co se stane. Doma ani v emigraci.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
28. 1. 2023 15:20
Odpovědět  Albi

Albi, je fakt, že nevíme co se kdy a kde stane. V tom s vámi plně souhlasím. Někdy se věci rozjedou z tak neočekávané strany a od takových lidí, odkud by to nikdo nečekal. Já jen, že je z toho člověk unavený. Ale to, že zde na pokecu má člověk přátele je velká vzpruha. Kdyby se mělo stát, že by nám kontakt chtěli nějak ztížit, doufám, že bychom to nějak vyřešili. Jinak vám nabízím tykání, jestli to není příliš troufalé. Přes 5 roků jsem pracoval jako seřizovač na tkalcovně a měl 5 tkadlen, kterým jsem opravoval stavy. Chlapi tam byli pouze jako seřizovači, žen tkadlen mraky. Dalo se s nimi vyjít většinou dobře. Chtěli hned vše opravit, my chlapi si zase také zakouřit a vypít kafíčko, ale stěžovat si nemohu, vždy jsme to zvládli. Chtěli si prostě co nejvíce vydělat, tak chtěly aby jim mašiny jely. Dnes novodobí grázlové textil prakticky zničili, když to nevozíme z Číny, tak z Polska, kde asi textil jede a přitom ten náš měl takovou úroveň. Pak se nedivte, že je jednomu z toho do ouvej.

Albi
28. 1. 2023 23:34
Odpovědět  Pavel z Moravy

Nedivím se, taky mě to štve – a nejvíc to, že ti zřejmě mladší tak vzali za své to pohadrákové tvrzení, jak jsme byli nemožní ve srovnání se zahraničím – samozřejmě západním, jak jsme byli neschoponí konkurence zatím co jsem několikrát četla (a to i dnes), že ŠKODA měla všude zvuk. A dokonce tehdejší politikové zachovali ŠKODU místo inovovaného tuzemského názvu ZVIL (Závody V. I. Lenina), že ve “třetím světě” se traktorům všech značek neříká traktor, ale zetor a pod.. Měli jsme snad nejlepší zdravotnictví, které přetrvalo ještě nějakých 10-15 let po sametu. Kde to dnes je? Vím od jedné dětské lékařky, že prý Švýcaři nám záviděli náš systém povinného dětského očkování. Nejlépe ani nevzpomínat.

Jinak moc ráda beru to tykání -, občas jsem už měla sto chutí to sama nabídnout, ale taky jsem si netroufla. 🙂

Pavel K
29. 1. 2023 08:57
Odpovědět  Albi

Podle etiky, nebo jak se tomu říká by nabítku tykání měla vždy nabídnout žena. Na věku mezi mužem a ženou nezáleží. Možná je to jinak.

Albi
29. 1. 2023 13:56
Odpovědět  Pavel K

Jsem pro rovnoPRÁVNOST.
Ale kdysi se mi stalo, že jsem pracovala v jedné malé kancelářičce s kolegyní, která měla “techtle mechtle” s jedním naším spolupracovníkem (kterého jsem logicky taky léta znala), takže spolu si samozřejmě tykali, on a já si vykali. Přišlo mi to docela takové legrační, tak jsem mu nabídla tykání a on mi, pravda velmi zdvořile odpověděl, že “on si s každým netyká. A s M. (tou kolegyní) proto, že je to fajn holka”.
Od té doby nikdy nevím (nepoznám) to, komu by to vadilo, komu ne a proč.
I o tobě jsem uvažovala, jestli by ti taková nabídka nevadila.
Takže jsem teď – snad dobře – usoudila, že ne, ber to jako nabídku. Budu jen ráda.

katango
29. 1. 2023 14:23
Odpovědět  Albi

Ano, na Západě nám záviděli systém preventivní péče o děti včetně toho očkování. Absolvovala jsem Fakultu dětského lékařství UK, tohle si dobře vybavuji. Prevence, očkování, ale žádný hexavakcíny, pěkně monovakcíny a vymakanej kalendář, kdy kterou.

Pavel K
28. 1. 2023 10:46
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ani možná nevíš jak jsi to trefil. Bohužel jsme takové swyně. Závist je šílené vlastnodt, která je asi v každém člověku, ale když je abnormální je to zlé. Kolego to co jsi napúsal je všude kam jen lidské oko dohlédne. A ONI to samozřejmě ví, tačí když nškdo má ve váplatě více a je na zlobu zaděláno. Jednou naši čtvrť vykradli zloději a se provalilo že jedni je dokonce zahlídli jak lezou sousedom přes hradby na pozemek. Ani policajty nezavolali, měli v čiči. Zasloužíme si být jako lidstvo potrestání, možná se to už blíží a nemusí to být zrovna konfliktem na Ukrajině.

Albi
28. 1. 2023 13:58
Odpovědět  Pavel z Moravy

Vypdnout z této země a jen tak – bez boje – ji přenechat cizákům? To snad ne.
Je to naše země, ne jejich.

Pavel K
28. 1. 2023 16:17
Odpovědět  Albi

Pusťe si americký film Planeta Opic a uleví se vám, tam dopadli hůř.

janle57
28. 1. 2023 10:18
Ohodnotit příspěvek :
     

50.léta jsou v téhle zemi zpátky,případ obžalované učitelky z Prahy,které hrozí
3 roky natvrdo za podněcování genocidy,to víc než jasně potvrzuje a to je teprve
začátek,ted´ještě pražská úderka jménem Milión chcanek bude svolávat
demonstrace na znovuotevření uranových dolů,kam by nepřátelé demokracie
měli být na ” převýchovu ” posíláni,začne se šmírovat Internet a všichni jako
jsme my budeme předvoláváni na tzv.pohovory do úřadoven rybího oka
Rakušana,když u toho někdo přijde o zuby,oko nebo ho už vícekrát neuvidíme,
bude to proto,že si nic jiného nezasloužíme,to brzy pronese ve svém
projevu k svému národu nový reichsführer gen.Pavel.

Pavel z Moravy
28. 1. 2023 10:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Zrovna předevčírem jsme si se ženou poslechli LP desku V. Neckáře- Atlantida. Je to nadčasová záležitost.
Jak dlouho ještě budem sbírat zbraně a maskovací sítě na ně,
jak dlouho budou vojska v sedle, než pochopíme jak jsou vedle,
jak dlouho ještě budem zrát.

Závěrečná skladba, která říká, neboj se
toto jsou sněhové vločky a ne atomový spad vyjadřuje vše.
Prosím, zastavme všechny ty grázly, kteří chtějí zničit lidskou populaci, nedvolme pár magorům a šílencům, aby nás zotročili a zlikvidovali.
Jak zpívá V.Neckář- lidé jinou planetu nemáme, tady je skutečný ráj.

Gales
28. 1. 2023 11:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdo jinému jámu kopá,sám do ni padá.Všeho do času.

Pavel K
28. 1. 2023 16:25
Odpovědět  Gales

Pýcha předchází pád.

miro
28. 1. 2023 11:16
Ohodnotit příspěvek :
     

český národ vítal cisaře pana,masaryka,hitlera,soviety,gotwalda,havla,američany ?! jsem zvěvav jestli někdy,někdo bude mít gule a napíše skutečnou pravdu o umělé glorifikaci horákove a havla včetně jeho rodiny ?!

Boomer
28. 1. 2023 11:40
Odpovědět  miro

.. nespoléhejte se co kde kdy kdo napíše, hledejte si informace sami, berte v potaz i ty protichůdné a na jejich základě si utvořte vlastní názor, o Havlovi, o Horákové, o Masarykovi, o svých sousedech. O čemkoli..

28. 1. 2023 11:50
Odpovědět  miro

Jenže jsou tu tři pravdy. Jedna, že se skutečně dopustila velezrady, dokonce opakovaně a kontinuálně – https://berwidbuquoy.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=400662 druhá, že se nejednalo o oběšení, ale o v podstatě zdlouhavé dušení, takže umírala cca 14 min., třetí, že takováto “poprava” je ve všech ohledech sadistická. Ne spravedlnost svrchovaného státu, ale nízká pomsta hodná zmetků; odpadu.

Boomer
28. 1. 2023 11:58

.. a k tomu ještě výpovědi některých svědků o jejím chování v době Protektorátu.

Jaris
28. 1. 2023 11:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Pamatuji si na ten ostudny pripad, kdy mlady talentovany praskac bezel zalovat reditelce skoly.
Ta, misto toho, aby to vyresila diplomaticky, sla s informaci na verejnost a M.Bednarova dostala okamzity kopanec ze skoly. Tenkrat jsem te ludre poslala video, co dokazi bestialni Ukrajinci z historie az po dnesek. Dnes jsem ji psala znovu, udavacce, ktera je reditelkou ZS Dlouhy Lan, Praha 6. Jmenuje se R.Riedlova.
(rriedlova@zsdlouhylan.cz)

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Rapa
28. 1. 2023 11:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Vždycky,když u nás uděláme krok kupředu,následuje i 100 kroků dozadu.Dnes tak tisíc kroků dozadu,kdy normální lidé jsou pod mostem,v alkoholických a psychiatrických léčebnách.Zato venku se to jen hemží dutohlavými pitomci a dokonce i psychopaty a mají i své zastupitele, zas pitele i pitule.

PENNYS
28. 1. 2023 13:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Absolutní “NOVINKA” -hovinka!!!
DNES JSEM NA CHODBĚ PANELÁKU VIDĚL TOTO ,TAK JSEM TO MUSEL VYFOTIT.( Je mi to trapné ale musím…na zvracení z té české politiky)

COMPLET.jpg
Jan
28. 1. 2023 13:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Bill Gates vydelal na ockovani proti COVIDu miliardy $. Pritom neustale nabadal lidi, aby se dali ockovat, ze je to ochrani pred COVIDEm, dalsi nakazou a prenosu na druhe, pred tezkym prubehem nemoci. Vsechno byla lez. A ted mluvi uplne jinak:
https://www.pravda-tv.com/2023/01/bill-gates-mrna-impfung-schuetzt-nicht-vor-infektion-nicht-vor-varianten-und-ueberhaupt-nur-kurz-video/

Radegast
28. 1. 2023 15:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Děkujeme, paní učitelko ČJ, NJ Bednářová!

“Student František Kroupa neváhal a celou diskusi nahrál.”

František Kroupa – žák 8. třídy, práskač ukronacista, stoupenec Bandery, Hitlera a Rothschilda
Renata Riedlová – ředitelka ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6 Vokovice
Mikuláš Kroupa – neziskovkář Post Bellum a Paměť národa, strhávač pomníku Koněva osvoboditele
Janek Kroupa – jeho bratr, novinář Seznamu, lživá předvolební kauza Budišov v televizi NOVA 19. 10. 2006, aby poškodil ČSSD jeden den před obecními volbami ve prospěch ODS
Daniel Kroupa – Charta 77, Havlův kumpán, rozkradač mnohabilionového státního majetku České republiky, předseda strany ODA, zval Pinocheta do Česka

“Student František Kroupa neváhal a celou diskusi nahrál. Audiozáznam má osmnáct minut. Učitelka žákům podle analytika Jana Šíra během hodiny vykládala lži a ruskou propagandu, například zmiňovala, že jí přišel obrázek současného Kyjeva a nic se tam neděje, nebo žákům povídala: „Ti Rusové byli v té oblasti Doněcka a Luhanska zabíjeni, likvidování proto, že to byli Rusové. A byli likvidování vlastně opravdu ukrajinskými nacistickými skupinami tak, že se zatloukly dveře do baráku, ten barák se zapálil, stáhli se ti lidé zaživa z kůže, vraždily se děti. (…) Putin na to trvale upozorňoval.“
zdroj strana 30
https://dspace.cvut.cz/bitstream/handle/10467/104756/FBMI-BP-2022-Oravcova-Katerina-prace.pdf

Daniel Kroupa, ODA
comment image

Jaris
28. 1. 2023 23:37
Odpovědět  Radegast

Vyborne! Zapamatujte si vsichni ta jmena zkurvencu.

Pavel K
29. 1. 2023 09:03
Odpovědět  Jaris

Všechno to dělají prachy a samozřejmě charakter.