blogvideo

V archivech není nic, kvůli čemu bych byl vydíratelný, tvrdí Pavel. Opravdu? Kolega promlouvá – video


Generál Petr Pavel a jeho komunistická a vojenská minulost

http://www.pruvodce.info/2020/04/general-petr-pavel-jeho-komunisticka.html

Doplněno 16.1.2023:

Pavlovi, taková vzorná socialistická rodinka. Čo bolo to bolo, těraz chci být prezidentom – video

Generál Pavel a mrtvá schránka – BIS v týmu generála – Dezinformátoři ze Seznamu – video

sdílet na

50 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pijack
17. 1. 2023 09:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Sranda. Dnes je výročí upálení Jana Palacha… Sluníčka a Havloidi mají Palacha za svou modlu. A ta jejich modla by “určitě” volila svého třídního nepřítele? 🙂 Palach by podle nich volil lampasáka Petra Pavla… smíchy se válím po zemi. Palach se upálil právě proto, že takové zrůdy se cvičily proti němu. Přepisovači dějin jsou schopni vymyslet vtip století – Palach by dnes volil jenerála Varšavské smlouvy. Co na to hérečka Kolářová, Svěrák, Hřebejk, Marhoul, Halík… 🙂

Pavel K
17. 1. 2023 10:16
Odpovědět  Pijack

Zdar kámo, je to fšechno postavený na hlavu. Kdybys tuna nenapsal že je výročí Palacha ani bych si nevzpomněl. Ale ráno jsem byl na PL a Seznamu a tuším že taky nic. Holt mají Cemperovci a ti Kartouši jiné starosti. Se nedá svítit, Palach jde stranou, Ukrajina je Ukrajina, to je teď Number One. 🤣🙋‍♂️

Pijack
17. 1. 2023 10:28
Odpovědět  Pavel K

Zdravím. Tahle absurdita úplně tříská dveřmi. 32 let kavárna vříská o Palachovi a najednou je tu generál, který by Palacha ihned nechal zmlátit. A ta stejná kavárna podporuje tohoto lampasáka na Hrad. Proč se o této souvislosti nezmíní nikdo kolem ČT nebo umělecké úderky je světová rarita. Já už se smát ani nedokážu… tolit idiotů v jedné zemi, to je snad světový unikát 🙂

František Rýpal
17. 1. 2023 11:58
Odpovědět  Pijack

Jidáš nebo čardáš, je to jendno.Aj tak jsme v řiti.

Pedro
17. 1. 2023 12:00
Odpovědět  Pijack

Protože je tady fašismus.

ladik
17. 1. 2023 15:47
Odpovědět  Pijack

Křivé charaktery musí podpořit křiváka.

skeptik
17. 1. 2023 10:47
Odpovědět  Pavel K

Asi tak

Superman.jpg
Pavel K
17. 1. 2023 11:03
Odpovědět  skeptik

🤣 🤣 🤣 🤣 👍 👍 🙋‍♂️

Standa
17. 1. 2023 10:58
Odpovědět  Pijack

Nechci hovořit za Palacha! Ovšem psychiatři se shodli , že asi nebyl normální.
Pokud je známo od té doby se za cca 30 let proti tomuto režimu po r.89 demonstrativně zasebevraždilo asi 40 lidí někteří i na Václaváku.Nechali i dopisy. A nic ! Ticho.
Proč se tito psychopaté( myslím ty, kteří tam dnes kladou svíčky) nezamyslí nad těmi ostatními , které korporátní média nechávají stranou?
Jsou lidé tak manipulovatelní nebo je to za peníze a pozornost kamer, které i se štábem jsou v pozadí?

Standa
17. 1. 2023 11:25
Odpovědět  Standa

Ještě k té ,,modle”!
Zajíce si nikdo nepřipomene-byl jich celý zfanatizovaný kroužek nějakým guru.

Dobře,odjinud.
Toto jsem (,, Aby bylo jasno” s Bobo- video nahoře ) zveřejnil na Bakalově Seznamu .cz.
Bylo VYMAZÁNO.
Ban na jeden den.Druhý den ( aniž bych tedy mohl nějak reagovat)- nemohl jsem měl jsem zaracha, najednou ráno ban na týden- bez mé jakéko-li reakce ( měl jsem přece ban ), po týdnu na měsíc -pouze jsem čučel……po měsíci ,kdy už jsem ani nečetl Bakalův Seznam přišla ,přišel ban na můj @ a na všechny časy.
Byly takto-demokraticky- Bakalovými cenzory vyřazeny tisíce nesouhlasících s názory redaktorů Bakalova Seznamu z diskuze.Podívejte se nyní na tamnější dikuzi.Trapné.
Takto se dělá demokracie.????????????????
,, Myslím , že v demokracii není a nemůže být žádný názor zakázaný!”
BOBO na Hrad!
A blokujme Seznam!

PENNYS
17. 1. 2023 12:33
Odpovědět  Standa

Více než, před rokem jsem ze sezNAMu jsem byl vymazán doživotně! I Z Hovínka.cz
TAKŽE JAK ČESKOU TV 24 I OSTATNÍ MÉDIA EUROSOJUZU IGNORUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pavel K
17. 1. 2023 15:15
Odpovědět  PENNYS

Já tam jen nakouknu abych věděl co si myslí nepřítel a šupky honem pryč, bo ty diskuze jsou na zbláznění.

asym
17. 1. 2023 13:06
Odpovědět  Standa

Vítej v klubu, postup stejný jen o něco dřív.

Rapa
17. 1. 2023 12:03
Odpovědět  Standa

Demonstrativní sebevraždy byly i po r.89,ale dutolebým to je fuk.Nikdy ale nikdo nemůže vymazat obrovský nárůst sebevražd až na 3500 ročně díky největšímu zmetkovi všech dob kalouskovi ( TOP a ODS) ,v důsledků vábení lidí na půjčky a následně zřízení exekutorských bestií,okradání i těch,co s půjčkou neměli vůbec nic společného.Bestie Kalousek a jeho TOP spolu s ODS jsou vinní za sebevraždy ,řádění exekutorů a obrovský nárůst bezdomovců. Tohle svinstvo těm ,,vrahům ” nikdy nezapomenu,jsou vinni.

Rapa
17. 1. 2023 12:17
Odpovědět  Rapa

Taky nikdy,nikdy ! nezapomenu,jak mladí lidé kupovali od překupníků Tramal tekutý i Tramadol v tabletách určený pouze lidem na doporučení lékaře a s povolením lékaře na předpis.To se užívalo jako náhražka drog,později se přešlo na tvrdé drogy. Na Tramal doplatilo mnoho lidí svým zdravím,byly kvůli němu i sebevraždy,jen v mém okolí několik.Podával jsem trestní oznámení a nic ! Ani ministra zdravotnictví to vůbec nezajímalo ! jen ůhybné manévry. Policie nic,bis nic,lékaři nic,ministr nic,tak začínali,tak ničili.A jen hrabali a hrabali. Tak začal satanismus v ČR.

Rapa
17. 1. 2023 12:30
Odpovědět  Rapa

Lámali tak lidi i pomocí exekutorů,i drogami,i naduživáním léků,vše běželo naplno,o žumpě TV nemluvě,pak bylo lehčí vhodit nás ( bez našeho souhlasu) do NATO, okrádat dál, donekonečna podvádět a lhát,poničit i školství a valit do hlav mladým lidem nesmysly až tak,že nedokáží vůbec rozlišit dobro od zla a kdo je kdo.Tupé ovce,zoombí podle vzoru USA.

ladik
17. 1. 2023 15:51
Odpovědět  Rapa

Jako ateista bych si přál, aby existovalo peklo.

Gales
17. 1. 2023 10:15
Ohodnotit příspěvek :
     

V archivech nemusí bejt nic.Nám stačí že je špión kterej mění strany a nyní pracuje v řadách nepřátel míru.

Markýza
17. 1. 2023 13:02
Odpovědět  Gales

Já si konečně poslechla toho Kříženeckého. A dospěla jsem k názoru, že generalissimus je sice vych.canej jako mraky, ale pokud ho má v hrsti GRU? No, to nevypadá, že by šel proti Rusku, že ne?
To jsou paradoxy………….

17. 1. 2023 15:02
Odpovědět  Markýza

No, já bych si tím jistý nebyl. CIA ho drží za koule “osobně” a GRU je daleko. A pak, není problém vymatlancům nakukat, že je to dezinformace. A vymatlanci se tím úžeji přimknou ke svému hrdinovi. Protože co by jim jinak zbývalo? Koho by mohli uctívat? Všaškovi už Brežněv přikládá pod kotlem, tak musí mít nějaký živoucí idol, kterého by mohli vzývat.

Markýza
17. 1. 2023 17:07

Jojo, došlo mi – za jednu kouli ho drží GRU, za druhou CIA…..sakra, nechtěla bych být v jeho kůži. GRU je sice daleko, ale drží základy, jestli jsem to dobře pochopila.
Že se k němu někdo v Kotlince přimkne bych viděla jako irelevantní. Zřejmě by bylo podstatnější, kterou tu kuličku bude mít festovnější……

Boomer
17. 1. 2023 18:57
Odpovědět  Markýza

.. jenže to nemá logiku, dvě smyčky na krku. Něco za tím je, něco nám nedochází.. stejně jako nám dlouho nedocvakávalo, že sametnejsmejakooni utkaly obě protistrany v neuvěřitelné shodě. Hra na blbouny..

Hrát dvojí, trojí hru a o čtvrtou se snažit.. a sovy nejsou tím, čím se zdají být.

Markýza
17. 1. 2023 19:14
Odpovědět  Boomer

Až sovy, myslíte?? No kurňa…..

Markýza
17. 1. 2023 19:22
Odpovědět  Markýza

Hůů! někde zde sova!

https://www.armadnymagazin.sk/2023/01/17/izraelsky-analytik-jakov-kedmi-vysvetlil-vyplavanie-celej-ciernomorskej-flotily-do-mora-ktore-vystrasilo-zapad/

Ale kdoví jestli.
No, to jsem vám sem šoupla pro zábavu, chlapci, na mě je to už moc pravou nohou za levým uchem.

Markýza
17. 1. 2023 19:27
Odpovědět  Markýza

Ale našla jsem tam i něco, co mě bavilo.
https://www.armadnymagazin.sk/2023/01/13/expert-zhodnotil-straty-ozbrojenych-sil-ukrajiny-v-soledare-a-jeho-okoli/

Nemyslím tím popisy bojů – ale poznámku víceméně mezi řečí, že čím je Ukrajina zblblejší představou absolutního vítězství, omámená potleskem obecenstva, tím větší hrůza ze sebemenší porážky…a jak ví každá rozumná matka, tohle končí špatně. Prostě špatně.

Boomer
17. 1. 2023 20:03
Odpovědět  Markýza

.. na některých záběrech mrtvých vojáků v centru Soledaru byly vidět končetiny(ruce..) v dosti nepřirozených polohách, které neodpovídaly okamžité smrti následkem zranění. Při -12°C je zraněný bez ošetření a odsunu odsouzen právě jen k tomu, aby…

Celá ta válka má jedno divné specifikum.. minimum skutečně reálných informací. Kde jsou ty předchozí války v přímém přenosu? Co je jinak? Co nemáme vidět? Že tam umírají obrovské počty lidí?

Standa
18. 1. 2023 08:43
Odpovědět  Markýza

Neboj, Markýzo! Fiala rozhodl , že po válce Česko obnoví celý Luhansk.
Hlavu vzhůru!
Průmysl v Česku tedy už padl na hubu, ale na tohle máme.
Radujméééé se!
Děti si doděláme! Ukrajinek je tu hafo!

Boomer
17. 1. 2023 20:04
Odpovědět  Markýza

.. invaze v Normadii byla doprovázena klamnými manévry, dokonce bylo použito tělo mrtvého/utopeného Brita, oblečeného v důstojnické uniformě, s taškou plnou dokumentů, podle nichž měla invaze proběhnout jinde, jindy a jinak. To je běžné klamání tělem..

Palebná síla černomořské flotily je impozantní a její podpora pozemních operací by měla zásadní vliv. Rusko hraje o čas, určitě se bude snažit využít klimatické podmínky v oblasti. Přístup jiných významných uskupení vojenských lodí do oblasti je možný jen přes Bospor a je regulován mezinárodními smlouvami s garancí Turecka. Bulharsko nebo Rumunsko se za současného stavu k něčemu takovému těžko odhodlá, znamenalo by to otevřený konflikt s Ruskem, po něčem takovém netouží ani Turecko.

Boomer
17. 1. 2023 20:25
Odpovědět  Markýza

.. ve válkách se už dávno přestalo hrát s otevřeným hledím. Žádné sevřené šiky, pochodující proti jiným sevřeným šikům, žádné hrdinské nastavení hrudi nepřátelským kulím.. klam, mam a šalba!!

18. 1. 2023 08:24
Odpovědět  Boomer

Kouzlo nechtěného – Baštova čundrácká přezdívka je Sůva.

18. 1. 2023 08:58
Odpovědět  Boomer

Možná jo. Možná ne. Možná je to jednoduché. Možná je právě ta jednoduchost skrytá ve zdánlivé složitosti, aby se nám zdálo, že nic není takové, jak se nám jeví.
Zatím mně to furt vychází tak, že si Gosudar jde tvrdě za svým. Zkrátka mi ten jeho postup připomíná řeku – nezadržitelně valí ke svému cíli, ale meandry a zákruty a kličky místy až do protisměru, leč to vše je pouze zdání plynoucí ze sledování dílčích úseků toku a právě to nás mate. Tak nějak.
P.S. Ale Pávka si při nejlepší vůli co trojského koně Kremlu z více důvodů skutečně nedokážu představit. Inteligence nic moc, bystrost ducha a vnitřní integrita taktéž – nemůžu si pomoci, ale je to nakašírovaný hlupec. Zkrátka Pávek má hóóódně daleko do Polreicha. Tedy dle mého. I když, na druhou stranu, dokážu si představit právě té jeho tuposti využít a povolit mu natolik oprať, že na ni zapomene. A v pravou chvíli přitáhnout oprať a pak mu zmáčkout koule. A drtit.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Teuton
17. 1. 2023 10:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Víte, co by mne zajímalo ? Není žádným tajemstvím, že tyto stránky pečlivě a bedlivě šmírují čučkaři z BIS a špenáti z Vojenského zpravodajství. A fakt by mne zajímalo, co by se dělo, kdyby se situace zradikalizovala a Fialova vláda na svou obranu použila ukrajinské ozbrojené nacistické formace, které si drží v záloze ve vojenských újezdech. Připojil by se špenát ke střelbě ukrajinských nacistů do svých českých spoluobčanů ? Anebo by vyčkával, jaký befel by přišel z velvyslanectví USA ? Spíše se obávám té horší varianty. Špenát by do nespokojených lidí, spolu s ukrajinskými nacisty, asi střílel.

Pavel K
17. 1. 2023 11:07
Odpovědět  Teuton

Tak to vám milerád napíšu, konečně bychom se všichni tuna osobně poznali. Na tohle už dávno mají lidi a za pěkný peníz. A pak se někdo diví, kdo je může volit. S úředníkama a neziskovkama je to samé. Jó zapomněl jsem na naše nedotknutelné, móre.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
17. 1. 2023 14:01
Odpovědět  Pavel K

Nojo, ale to se my holky budeme muset prohlásit za chlapy, jináč nás šoupnou do ženské věznice a nepoznáme se! :-)))

Boomer
17. 1. 2023 14:16
Odpovědět  Markýza

.. no nevím, ale může osoba režimu nenakloněná požívat báječných LGBT výhod toho režimu?

Markýza
17. 1. 2023 17:07
Odpovědět  Boomer

Ježiš nojo……teď jste mi přímo vehnal slzu do oka!

Pavel K
17. 1. 2023 15:22
Odpovědět  Markýza

Napřed nás nahrnou pospolu a pak nás dle stupně nebezpečnosti budou teprve třídit. Jinak kdyby přece, tak mě se bát nemusíte, já tak něco dobrého vypít a papat. Jelikož tam nic takového nebude, tak budu akorát mrzutý dědek s kterým nic nebude. Ta klídek, žadné obavy. 🤣🤣🙋‍♂️

Mike
17. 1. 2023 20:13
Odpovědět  Markýza

Ale houby, při nástupu do výkonu trestu by nám bachaři každému přiřadili jedno pohlaví, těch je tuším 75 a podle toho nás rozdělili do cel.

Markýza
18. 1. 2023 14:26
Odpovědět  Mike

Ale já nechci bejt fluidní!! Ani bezpohlavní!!

Jan1
17. 1. 2023 14:29
Odpovědět  Teuton

Neni vylouceno, ze ukrajinske nacky zamerne pouziji k potlaceni nepokoju. Maji velke zkusenosti z Majdanu. Nedavno prece jeden drzy Ukros v Cesku mel v byte cely arsenal zbrani ! Nejak nedopatrenim to vyslo navenek do mediialni zumpy.

Velitel
17. 1. 2023 11:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Hlasoví lístky
comment image

Jan1
17. 1. 2023 14:26
Odpovědět  Velitel

Napis se tam taky, ale pravdive i o sobe!

Velitel
17. 1. 2023 21:00
Odpovědět  Jan1

Ale jistě, u StB jsem, organizován nebyl a ani nikdo z rodiny, ale asi jste si mevšiml, na prezidenta nekandidiji tak proč bych měl být na volebním lístku spolu s StBáky Pávkem, Burešem nebo účetní s lampou Šemikem, jejiž otec byl u StB organizován pod krycím jménem Pes.

17. 1. 2023 15:07
Odpovědět  Velitel

Starej Štefo byl kradáč? Tak on to má synek z rodiny, že všici kradů.

P.S. Starej Štefo vážně kradl?

Velitel
17. 1. 2023 20:51

On toho Štefan měl vic, ale v téhle konkrétní akci šlo o to,že Štefan uměle navyšoval ceny na zakázky při výstavbě diplomatické čtvrti v Iráku, StB na to vedla svazek “Vedoucí” a jak StB tak policie i kontrola federálního ministerstva zahraničního obchodu prokázali škodu ve výši přes 465 tisíc západoněmeckých marek. Výsledkem bylo obvinění z rozkrádání majetku v socialistickém vlastnictví, nicméně amnestie Gustáva Husáka z 8. května 1985 toto stíhání zastavila.

unor 2022
17. 1. 2023 11:27
Ohodnotit příspěvek :
     

.. kdyz si komunisticky lampasak kupuje odpustky v sakristii chramu nePane NATO.

Jan1
17. 1. 2023 14:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Jako Klaus a jini smejdi si sve svazky davno vyzadali a dostali je! Musel jste ale byt hodne vysoko, tem pohunkum dole je nevydali.

Jan1
17. 1. 2023 14:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Nebyl to jen Palach. Ten ale byl mlady, student a vzbuzoval nejvice soucit. O tech ostatnich se nemluvi, ackoliv mohli mit padnejsi duvod jak zoufalstvi z vyvoje situace. Jeho smrt nicemu nenapomohla, ale umoznuje Havloidum konat smutecni tryzny a filmarum ksefty do aleluja… Uctivani sebevraha pod oparem humanity kontrastuje s mlcenim medii a politiku k zabijeni deti a civilistu na Donbase, trvajici uz 8 let a pokracujici z houfnic a raketometu, dodanych USA a NATO!!! 20 000 mrtvych a tisice zranenych, znicene domovy nestoji ani za jedine slovo v zpravodajstvi a jedine slovo soucitu!!!!
Mlci se, aby mohlo byt Rusko a Putin i nadale oznacovano za okupanty a agresory!

Rapa
17. 1. 2023 15:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Jak může někdo dnes volit pavla,který prohlašuje,že požene na jatka a jistou smrt i naše vojáky i další občany České republiky,pro cizí zájmy,oligarchy cizince a cizáky a dokonce nacionalisty fašisty a nacisty.Takto se přece sám sebe ge.pavel prohlašuje za masového vraha,genocidního zabijáka.Tahle bestie na hrad,no těbůh.