blog

Ukrajinská válka skončí teprve tehdy a jak Deep State říká, že skončí?

Kdo a proč z Deep State neúprosně vedou svět k jaderné válce?

Z jakéhokoli neznámého důvodu jsou totalitní entity „loutkářů“ v rámci Deep State zjevně jednoznačně v úmyslu v nějakém rychle se blížícím okamžiku vyvolat klimatickou jadernou 3. světovou válku s Ukrajinou jejím zamýšleným epicentrem.

Nyní, po více než 520 dnech krvavé války tak ohavné jako cokoliv, co se kdy odehrálo v první nebo druhé světové válce, zdrženlivost mezi zúčastněnými bojovníky USA, NATO a Ukrajiny, navzdory strašlivým vražedným poměrům, kterých se dopustili Ukrajinci a jejich žoldnéřské spojence, a zřejmý důvod jejich odmítnutí zahájit jakékoli příměří nebo mírová jednání s Ruskem, je nechutně zjevný i tomu nejnáročnějšímu pozorovateli.

Zatímco tito oligarchové a tyrani z Deep State zůstávají zahaleni tajemstvím, jako tomu bylo vždy po celá desetiletí, ne-li staletí v jiných předchozích válkách, chráněni nesmírným temným závojem jejich bohatství a privilegií, které jim nabízí naprostou neviditelnost; jejich mnoho politických podřízených ve verzi aparátčíka a nomenklatury západního světa, ve vládě Spojených států, jakož i v dalších vládách mezi jejich spojenci v NATO, lze snadno identifikovat podle jména a tváře mezi jejich mnoha prezidenty, premiéry, ministry zahraničí, Státní náměstci, poradci pro národní bezpečnost, nesčetné množství velvyslanců, ministrů zahraničních věcí, vojenské obrany a strategických velitelů.

Přesto všechny takové prominentní postavy, jakkoli mohou být jejich pozice v jejich vládách vznešené, stále v podstatě nejsou ničím jiným než go-ferovými, kteří nadále jednoduše plní rozkazy a příkazy svých neznámých, stínových loutkářů za zavřenými komorovými dveřmi, filtrovanými. od jakékoli Nejvyšší entity hlubokého státu, která má vždy poslední slovo.

Mezitím světová populace, otupělá největší masovou propagandistickou válkou, která se kdy v dějinách vedla proti miliardám občanů světa, stojí beznadějně připoutaná jako jeleni chyceni v reflektorech blížící se jaderné války, neschopní podniknout žádnou afirmativní akci tak, občané světa tak činili energicky, ne-li násilně, během předchozích válek v Koreji, Vietnamu, Kambodži, Afghánistánu, Sýrii, Libyi, Palestině nebo v jiných zástupech jiných válek. Mimořádní zastánci míru jako americký prezident John F. Kennedy, ruský sovětský vůdce Michail Gorbačov a písničkář John Lennon by se jistě obraceli v hrobě.

Kdo je Deep State a o čem jsou?

Člověk nikdy nepozná plný rozsah dosahu obrovské chobotnice Deep State a jejích chapadel, která zasahují do všech aspektů světové geopolitiky; nebo jakékoli rozhovory na vysoké úrovni mezi tajnými kabalami, ke kterým v průběhu let došlo, za účasti alespoň 5 prezidentů USA, aniž by o tom nějaký korporátní tisk kdy věděl, nebo nezvaní světoví politici, kteří byli přítomni, když cokoli plánuje budoucnost světa se vyskytují v místech, jako je Bohemian Grove v odlehlém kalifornském okrese Sonoma.

Ale hráči stínových loutkových mistrů v rámci Deep State of the Old World by museli zahrnovat postavy nechvalně známé dynastie Rothschildů, která po více než 200 let uplatňovala obrovský vliv na geopolitickou, vojensko-ekonomicko-bankovní historii národů. Evropy a ti v Americe Nového světa.

Americký režim nyní uplatňuje na ukrajinský lid maximální brutalitu

Aniž bychom znali všechny krvavé detaily, je to jen virtuální záruka, že obrovský mezinárodní bankovní dynastický dosah dynastie Rothschild-Rockefeller a dalších, jako je Bilderberg Group a Trilaterální komise, se nějakým způsobem také podílel na jakýchkoli ekonomických otřesech, ke změnám režimu a válkám docházelo od jejich počátku; a roli, kterou nadále hrají v inženýrství a manipulacích současné války na Ukrajině a cokoli, co pečlivě naplánovali a provedli konečnou jadernou 3. světovou válku, může být ještě v nedohlednu.

Abyste pochopili, kam válka na Ukrajině směřuje, poslouchejte profesora Kolumbijské univerzity Jeffreyho Sachse v rozhovoru s televizní komentátorkou Tulsi Gabbardovou, která v roce 2020 neúspěšně vedla kampaň za úřad amerického prezidenta a kde jsou jejich společné myšlenky. Část Deep State a země jako Amerika a Kanada pokračují ve hře na to, aby se válka pomalu, neúprosně změnila v jadernou WWIII.

Profesor Sachs tvrdí, že Demokratická a Republikánská strana USA jsou nyní v podstatě jedinou „válečnou stranou“ postavenou společně proti Číně a Rusku a proč jsou jejich spojenci v Kanadě a NATO také proti konceptu neutrality pro Ukrajinu, protože, jak Sachs prohlašuje , “NATO je mocností USA ve světě.”

Sachs dále naznačuje, že podporou zemí, jako je Kanada, v probíhající americké zástupné válce proti Rusku, Kanada v podstatě podepsala ochotu Spojených států odmítnout souhlas s jakýmkoli příměřím nebo mírovými jednáními, a tím jsou ochotni dovolit, aby se válka na Ukrajině předvídatelně změnila ve standardně jadernou WWIII. Stručně řečeno, spojenci Ameriky, jako je Kanada, v podstatě „vypili Kool Aid z 3. světové války od Deep State“.

Sach’s dále poukazuje na to, že země, jako je Kanada, které podporují Spojené státy a krajně pravicovou válečnou politiku prezidenta Bidena a politiku jeho náměstkyně ministra zahraničí Victorie Nulandové, která po léta, s plným souhlasem demokratů, neustále agituje za jadernou války s Ruskem a nyní Čínou. Sachsová tvrdí, že v podstatě podporují to, co je „kolektivní přání smrti“.

Poslechněte si „mírovou řeč“ prezidenta Johna F. Kennedyho, na kterou odkazuje profesor Sachs. Jakmile si poslechnete profesora Sachse a prezidenta Kennedyho, začněte spojovat všechny body.

„Proč byl zavražděn pouhé tři měsíce poté, co Kennedy pronesl svůj průlomový mírový projev? Byl prezident SKUTEČNĚ zavražděn Lee Harvey Oswaldem jako ruský podvodník, nebo byl prezident zavražděn nějakou mnohem zlověstnější globální entitou Deep State, která je neústupně, zásadně proti míru ve světě, protože je to špatné pro obchod ? Mohou být hlavní světové geopoliticko-vojensko-ekonomické události, které se od té doby staly, spojeny s probíhajícími historickými aktivitami Deep State, které byly ve hře alespoň poslední dvě století, od zrodu Spojených států jako národa? a pak se v čase vystopoval k Kennedyho atentátu a pak zase rychle vpřed k současné válce na Ukrajině?
https://n9.cl/svdiv

Pak si položte poslední otázku: „Byly někdy Amerika a Kanada od svých nejranějších počátků skutečnými demokraciemi nebo nějakým jiným způsobem sloužily jako nástroje Nového světa tohoto tajemného Temného státu se sídlem v Evropě od svých vlastních počátků?

Spojené státy nepochybně mají od svých prvopočátků problematickou politicko-ideologicko-vojenskou existenci; co s jeho evropským původem zakořeněným v: finanční skullduggery; náboženské hony na čarodějnice; otroctví zajatých Afričanů, vymýcení nebo odstranění téměř všech původních indiánských národů v jižní části Ameriky, aby se uvolnilo místo pro pěstování bavlny a sklizeň jeho zajatým africkým otrokářským průmyslem v Novém světě; občanská válka, která od svého dočasného zastavení před více než sto lety, vojenského boje mezi nepřátelskými ekonomickými, politicko-náboženskými prvky, ve skutečnosti nikdy neskončila ani nebyla plně vyřešena, politicky, ideologicky nebo morálně, až do současnosti. V jiné, menší míře, by se totéž dalo říci o současném národu Kanady a ve skutečnosti o zbytku vlád Nového a Starého světa.

Ale stále existuje tenký paprsek naděje k mírovému konci války

Než se válka na Ukrajině konečně stane jadernou, existuje alespoň jeden poslední tenký paprsek naděje ve strategii odchodu, kterou navrhl velký válečný stratég William Luttwak jako hlasování v plebiscitu, které umožní rodilým nebo naturalizovaným občanům dvou nezávislých Ukrajiny . oblasti v Donbasu, Donatsku a Luhansku na východní Ukrajině, aby hlasovaly o jejich trvalé anexi Ruskem. Luttwak říká: „Kdyby se na tomto plebiscitu shodly všechny válčící strany, jak byl proveden podle pravidel z roku 1919,zřízena na konci první světové války a prováděna pod nejpřísnější záštitou mezinárodních inspektorů, pak by Rusko, bez ohledu na výsledky plebiscitu, muselo souhlasit se stažením své armády ze zbytku Ukrajiny, zatímco Ukrajina by musela také souhlasit s vzdáním se Krymu.

Edward Luttwak, je autorem „Coup D’Etat: Praktická příručka“. Je vedoucím spolupracovníkem Centra pro strategická a mezinárodní studia ve Washingtonu DC, konzultantem pro vládu a mezinárodní podniky, který také sloužil jako konzultant Ministerstva obrany USA, Národní bezpečnostní rady, šéfa štábu Bílého domu. , americké ministerstvo zahraničí, americká armáda, americké letectvo a několik spojeneckých vlád.

Luttwak je také dobře známý a respektovaný pro svou práci v oblasti velké strategie, geoekonomie, vojenské historie a mezinárodních vztahů. Nejznámější je možná jeho kniha „Coup d’Etat; Praktická příručka, která je povinná četba na mnoha vojenských vysokých školách a univerzitách

Luttwak tvrdí, že Biden a Putin jsou připraveni uzavřít dohodu, ale pokud tento poslední návrh nevyjde, říká, že svět by se mohl dívat na něco jako 7letou válku nebo možná dokonce 25letou nebo delší válku, kterou ještě čeká. , nemluvě o nějakém bezprostřednějším, nečekaném jaderném závěru.

Luttwak dále tvrdí: „Existuje pouze jeden východ ze stále ničivější války na Ukrajině: Plebiscit v Doněcké a Luhanské oblasti (podle mapy SSSR), kterému předcházelo úplné příměří zajištěné zrušením všech válečných sankcí. “Neexistuje žádná jiná cesta,” říká Luttwak, “k ruskému vítězství nebo k větší ruské porážce.” Luttwuk dále dodává o realitě tolika tyranů, kteří v současné době ve světě existují: “Je čas zabít všechny ty bastardy.”

Irwin Jeroma
https://n9.cl/svdiv

sdíletj na

64 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ijn
2. 8. 2023 18:09

“Je čas zabít všechny bastardy” tedy i na našem území existující…!!!

Frank
2. 8. 2023 22:26
Odpovědět  ijn

Problém je ale čím je zabít? Občané mají málo zbraní.

Gales
3. 8. 2023 10:51
Odpovědět  Frank
Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gales
4. 8. 2023 09:16
Odpovědět  Gales

Video odstraněno.Tady je jiné.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ModrýKlokan
3. 8. 2023 15:05
Odpovědět  Frank

Jako zbraň lze použít v podstatě jakýkoliv předmět denní potřeby. Či nástroj, z domácnosti či firmy.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
zuza
3. 8. 2023 17:04
Odpovědět  Frank

keby bolo dosť odhodlaných ľudí, tak ich utlčieme čapicami. Ale nejsou lidi…. čummobily a mutantov so zmenenou DNA už nemôžeme do tej kategórie počítať.

Jura S
3. 8. 2023 15:28
Odpovědět  ijn

No my na vesnicích máme zbraní dost, pominu vidle, sekery, mačety tyto dětské hračky i když je dobře ovládáte jsou pomalé, za hodinu pobijete 20-30 neozbrojených “marťanů” . Profi motorovou pilou STIHL se již s kanystrem v záloze v batohu na zádech můžete s lištou 45++ cm probít i opravdu hustým davem invazních marťanů, lze řezat okolo sebe hodinově i 500 hlav a vytvořit si prostor kolem sebe. Vhodnou volbou je STIHL 261 pro ženy, pro muže pak něco většího řady 400-500. Opomíjené jsou pneumatické hřebíkovačky, kdy jako kulomet střílíte velké hřebíky … bez zbrojního pasu solidní zbraň zejména do města. :-)))) takže až doletí zelení martani víme jak na ně, že … Rozhodně popírám vzhledem k STB, PČR že bych snad zde dával jakýkoliv návod na něco jiného než na invazi lidožravých mimozemských kobylek….

ModrýKlokan
3. 8. 2023 15:59
Odpovědět  Jura S

@ Jura S – Ten co tančí s pilou (rodné indiánské jméno)

Zcela s Tebou souhlasím Náčelníku Prepperů. My, vyspělé plyšové bytosti s planety Os-ho, jsme přiletěli z hlubin galaxie, abychom společně s Pozemšťany bojovali proti lidožravým kobylkám. Howgh.

unor 2022
2. 8. 2023 18:29

Sila DS je znacna. Lec valka na Ukrajine hovori o jeji jiste limite. Neelegance zpusobu reseni zajmu DS o necem vypovida. Kdyz nepredpokladame, ze ti kdoz ji predstavuji jsou primitivove kteri se v podobnem vyzivaji. Sance pro jine tu tedy je.

ModrýKlokan
2. 8. 2023 19:14

Vidíte děcka, kde ste mohli byt, kdybyste se líp učili. Edward Luttwak má sice IQ 087, ale myslí mu to politicky, neodmlouval paní ředitelce a sprchoval se s tělocvikářem.

Proto je teď, na rozdíl od vás vy lumpové, velkým válečným stratégem a má propustku do denního stacionáře, teda Centra pro strategická studia třetího věku ve Spokojených Státech (SSA).

Tak se polepšete, nebo z vás nic nebude, dacani.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gales
2. 8. 2023 19:36
Odpovědět  ModrýKlokan

IQ 087 je hodně nebo málo?

Milan ze Zahrady Čech
2. 8. 2023 19:51
Odpovědět  Gales

Jak se to vezme. O deset až dvacet víc – jak kde -, než mají černoušci Sahelu, a o dvacet míň, než má Zelená Guma…

ModrýKlokan
2. 8. 2023 19:55
Odpovědět  Gales

@ Gales

Pro spokojenej život bez zbytečných starostí v hlavě, je to přesně akorát. Ale u američana se můžu mejlit.

U nás ta hranice je asi 107. Prezident pan Pepa Pávek vypadá, že si hlavičku s ničím neláme, nikdy. Takže ho beru jako takový etalon této hraniční hodnoty a příklad pro ostatní.

Autor
2. 8. 2023 21:13
Odpovědět  Gales

Stejně měl i Bush mladší jako prezident – oficiálně. Tak teď si to vyhodnoťte sám …

Milan ze Zahrady Čech
2. 8. 2023 19:52
Odpovědět  ModrýKlokan

Jo. Úžasnej myslitel! A chytrééééj! Objektivní a znalej až hrůza:

“Mimořádní zastánci míru jako americký prezident John F. Kennedy (mírotvorně nafáral do Vietnamu, kde se ušáci dopouštěli zvěrstev – napalm, chemické zbraně, mučení atd. atd.), ruský sovětský vůdce Michail Gorbačov (slouha KoZy, zrádce svého lidu, likvidátor státu, příčina sražení Ruska na kolena ) a písničkář John Lennon (co nám po něm? to jako je nějaká veličina či co?! by se jistě obraceli v hrobě.
Tož pro mě za mě, ať si třeba v hrobě rotují. Kenedy za miliony mrtvých a zmrzačených, Gorby vzteky, že mu do budoucnosti, jakou Rusku přednastavil, hodil Gusudar vidle, Lenon rovněž vzteky, že byl zařazen po bok “zastánce míru” Kenedyho, proti jehož válce ve Vitnamu brojil.

“…poslouchejte profesora Kolumbijské univerzity Jeffreyho Sachse…”
Jo. Hlavně vy, Rusové, poslouchejte bedlivě realizátora “šokové terapie”; původce sra-ček a bídy devadesátek. A že to byl šok!
Už dvě dekády se z něj Rusko vzpamatovává a stále ještě má před sebou dlóóóuhou cestu.Mimochodem – Kuba těží z nastavení kubánské ekonomiky Valtrem Komárkem po dnešní dny.
Jistě, rád si vyslechnu, co má Sachs na srdci, ale… 

Milan ze Zahrady Čech
2. 8. 2023 19:53

 “…existuje alespoň jeden poslední tenký paprsek naděje ve strategii odchodu…” Jistěže existuje. Jmenuje se, ten paprsek, bezpodmínečná kapitulace hrozby světového míru, nacistického státu Ukrajina.

“Luttwak dále tvrdí: „Existuje pouze jeden východ ze stále ničivější války na Ukrajině: Plebiscit v Doněcké a Luhanské oblasti (podle mapy SSSR), kterému předcházelo úplné příměří… … Neexistuje žádná jiná cesta,” říká Luttwak
Dyk to říkám – svět americkýma očima… Luttvaku, jdi do… se nadejchat čerstvého vzduchu.
Hmm… Podle mapy? Tak jo – ale podle této!

https://cont.ws/@slavikapple/2215057

Jaris
3. 8. 2023 12:31

Naprosto presne, lepe bych to nenapsala. Fetak Lennon, Gorbacov nicitel Ruska, Sachs vykutaleny smejd a suknickar Kennedy – to ze jsou nositele miru sveta?
Kennedy provedl jeden dobry skutek, ze se postavil Federalni Bance a nechal vytisknou sve dolary, za coz ho zidi nechali odkraglovat.

Milan ze Zahrady Čech
3. 8. 2023 17:34
Odpovědět  Jaris

Židi? Snad straussovci, ne? Pravda, všichni straussovci jsou židi, jenže nejsou všichni židi straussovci. A vůbec. Nebyli za tím jenom židi. 🙂

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaris
4. 8. 2023 03:50

Oprava:…za coz ho (Kennedyho) nechali odkraglovat zidi a jejich sabesgoim. 🙂

Milan ze Zahrady Čech
4. 8. 2023 16:44
Odpovědět  Jaris

Já vím. Holt se s těmi židy neshodneme. Nejspíš je to daný tím, že mám bytostný odpor proti paušalizaci.

Milan ze Zahrady Čech
2. 8. 2023 19:26

Jako téměř vždy, když autor američan, svět americkýma očima, dle amerických představ “jak co bylo” a “jak by se co mělo”. Ale nemám náladu to zde rozvádět.

Pavel z Moravy
2. 8. 2023 20:07

Nechtěl jsem to zde rozvádět ale musím to říci stejně. To je přesně scénář amíka, který plně sloužil a slouží svým globalistickým pánům a deep statu. Copak nikdo nechápe jakou hru by chtěli rozehrát. Nový plebiscit v Doněcku a Luhansku v jejich zápaďácké režii. A nejlépe ještě sčítat někde na Kajmanech. To je tak provokativní a profláklé, že to může tomuto borci sloužícímu plně ve službách svých pánů věřit pouhý hlupec. Jestli chtějí vyvolat 3.světovou a to jadernou, tak ji vyvolají. Ale nejvíce to odnese právě tato západní banda, o tom žádná. Dnes to nebude jenom Rusko, ale přibude i Kim a Írán, kteří tento arogantní západ poučí jak se chovat. Ale stejně je to prde.l, chtít nový plebiscit, když se tam již konal a chtít to nějakou prasárnou zvrátit. Tak to může opravdu vymyslet pouze amík.

Milan ze Zahrady Čech
2. 8. 2023 20:47
Odpovědět  Pavel z Moravy

Mě to nakonec nedalo a stejně jsem to nepatrně rozved, jak vidíš vejš. Nadskakoval mi totiž dekl, tak jsem musel upustit něco páry. Teď už dobrý, když jsem se drobet vyventiloval.
Tak, a jdu vzít koupel (to mám z nějakého prvorepublikového filmu).

Pavel z Moravy
2. 8. 2023 21:20

Toto jejich drzé uvažování už jde fakt mimo moje chápání. No, zkouší to všelijak. Do tohoto článku jsem dal příspěvek jakým způsobem působí parchanti na ruské penzisty a nutí je vyhrožováním k teroristickým činům. Tak si to přečti.

Milan ze Zahrady Čech
2. 8. 2023 21:56
Odpovědět  Pavel z Moravy

Du na to.

Milan ze Zahrady Čech
2. 8. 2023 23:48
Odpovědět  Pavel z Moravy

Děs běs

katango
3. 8. 2023 09:38

Taky beru koupele, teda koupele v moři, plavat nemůžu, klouby a páteř zatuhlý a bolavý. A máte pravdu, ten výraz má takový prvorepublikový lehce buržoazní šmrnc.

zuza
3. 8. 2023 17:05
Odpovědět  katango

skúste Hévíz v Maďarsku…

Markýza
3. 8. 2023 17:55
Odpovědět  zuza

Rašelinné koupele jste nezkoušela?

Markýza
3. 8. 2023 17:56
Odpovědět  Markýza

Pardon, to bylo na Katango

katango
4. 8. 2023 08:56
Odpovědět  Markýza

S kloubama změněnejma artrózou už neuděláte nic, Kostní nárůsty, deformace, stažím se hejbat, ale vzhledem k objevivším se srdečním obtížím to je těžký. Já jsem takovej celoživotní mrzák.

Pavel K
4. 8. 2023 09:37
Odpovědět  katango

👍 👍 👍 👍 👍
Přesně!! To máme od toho ležení a nic nedělání. Prý když už někdo chce něco dělat pro svoje klouby musí začít už od 25 let a ne v padesáti.

katango
4. 8. 2023 10:40
Odpovědět  Pavel K

Artrózy a artritidy máme bohužel v rodině. Jako česká žena nezničitelnější než švédská ocel a jako lékařka a taky matka dvou malých dětí jsem se napohybovala dost. Bohužel dědičné prokletí je dědičné prokletí.

Pavel K
4. 8. 2023 09:27
Odpovědět  Markýza

Jó to je nápad, vím o jednich za Marjánkama, tam to vytáhne fšechno až z vás bude uhlí. Je tedy pravdou, že to chvílku potrvá, ale výsledek zaručuji. Tam jich prý už je a asi se jim tam líbí, bo se ještě nikdo nevrátil. 🤣🤣🤣

Pavel K
4. 8. 2023 09:34
Odpovědět  katango

Tak to jsem na tom “asi” o trochu lépe. Kyčle venku, kolena II. stupeň, kardiak, apnoe (středně těžké), játra jako kovadlinu, páteř taky špatná, mám točení hlavy i když jsem trapně střízliv a prý začínající polyneuropatie. Jó jó, tělo má jít do hrobu zhuntované, správný kanec má na stáří schromnout. 🙄🙄🤦‍♂️🤦‍♂️🤣🤣🙋‍♂️

katango
4. 8. 2023 10:44
Odpovědět  Pavel K

Oblíbený důchodcovský souboj. A kolik léků berete? U mne se to t.č. zastavilo na osmi, což je zvěrstvo.

Já bych si s váma radši dala nějaký dobrý maso, trochu vína nebo dobrýho tvrdýho,neb pivo nepiju, a nějaké ty řeči. Prostě udělat z osobní mizérie, co v ní žijeme, to nejlepší, co jde. Třeba kopec srandy.

zuza
2. 8. 2023 21:05
Odpovědět  Frank1

pán doktor je z Curychu, možno tam sa už niektorým MUDrcom v hlave rozjasnilo, prípadne sa v nich pohlo svedomie. Naši MUDrci (česť výnimkám) ešte stále naháňajú ľudí na mňamku, prémia za zaočkovanú ovečku je určite zaujímavejšia ako kapitácia za pacientovo meno v databáze

Spam Janka
3. 8. 2023 09:38
Odpovědět  zuza

neviete ake mali tie premie byt??

zuza
3. 8. 2023 17:13
Odpovědět  Spam Janka

vraj to bolo okolo 80 eur za kus, kapitáciu presne neviem, platí to každá poisťovňa inak a závisí aj od vekovej kategórie, ale okolo r. 2016 to bolo cca 3 € za dospelého a 5 € za dieťa mesačne (paušál, bez výkonov)

katango
4. 8. 2023 08:57
Odpovědět  zuza

No, ono zase dost výkonů není hrazených, spadají do onoho paušálu.

Gales
2. 8. 2023 19:40

Jedno referendum už bylo.Na co druhé? Anebo si někdo myslí že by se obyvatelé zmíněných republik něčím postříkali a hlasovali by jinak? I když…. Po tomto referendu by to museli uznat i ti kteří to doposud neudělali.

Milan ze Zahrady Čech
2. 8. 2023 20:53
Odpovědět  Gales

Stojí tam: “prováděna pod nejpřísnější záštitou mezinárodních inspektorů”, že?
Furt nic? Dobrá tedy. Vzor prezidentské volby 2020 v americe.

zuza
2. 8. 2023 21:12
Odpovědět  Gales

prečo by nejaké referendum robili??? Luganská a Donecká oblasť (aj tie ďalšie 2 nové) sú súčasťou Ruska.
To teraz na objednávku hnUSAkova majú robiť Rusi referendum v každej dedine, či chce byť súčasťou Ruska??? Predpokladám, že v nejakej základnej zmluve federácie je ošetrený spôsob, ako môže nejaká federatívna časť vystúpiť zo zväzu. Keď to stačí občanom federácie, tak to musí stačiť aj občanom hnUSAkova.

Pavel
2. 8. 2023 20:16

kennedy jako mírotvůrce větší blbost jsem ještě neslyšel ten který začal rozjíždět ve velkém válku ve vietnamu ten který poslal atomové rakety do turecka a byla z toho karibská krize ten který poslal kontras do zátoky sviní …… lidi neblbněte byla to stejná svi..ně jako obama bidet trumpeta nedělejte si iluze že by jim šlo někdy o lidi pouze o moc a prachy

josef
2. 8. 2023 21:21
Odpovědět  Pavel

Jako klacek má minimálně dva konce, tak i pravda se jeví s každým pohledem jinak. Stejné je to s politikou, válkou i mírem. Ovšem tady nějak chybí ten “druhý konec”. Deep state ovládá Ameriku i Evropu. Kdo pak ovládá Rusko, Čínu a dal “volnost – svobodu” Indii. Každý systém, ať již technický, biologický, vojenský, nebo politický má svá selhání a havárie. Že by zrovna tohle bylo vybroušeno k dokonalosti ?

Autor
2. 8. 2023 21:22
Odpovědět  Pavel

Možná – teda mám někdy takový dojem, který mne v dlouhodobé perspektivě nikdy nezklamal – a nemůžu se toho zbavit, že ho zabili proto, že u moci chtěli být jiní a Kennedy se jim hodil také jako symbol té “jejich demokracie”, že jako je tam možné všechno.
Jinak se stačí podívat na životopis jeho otce a bude jasněji.
Zajímavé články:
https://ansu.cz/historie-a-zahady/utajovana-tragedie-sestry-prezidenta-kennedyho-otec-ji-poslal-na-lobotomii-a-zavrel-do-ustavu/adelamacounova/
https://www.denik.cz/cesi-a-zavislosti-alkohol/joseph-john-robert-kennedy-prohibice-usa-al-capone.html
https://epochaplus.cz/hitleruv-necekany-spojenec-kennedy/

Milan ze Zahrady Čech
2. 8. 2023 22:02
Odpovědět  Peter 008

Hlavně chtěl převést tiskárnu/ny doláčů pod stát.

zuza
2. 8. 2023 21:23
Odpovědět  Pavel

hnUSAkovo oslávi onedlho 250 rokov existencie, a neviem , či vôbec za tých 250 rokov bol taký rok, kedy by nevíedli nejakú vojnu. Tu je celkom pekný zoznam amerických mierotvorných aktivít:
https://vk.com/@randrejcin-agresia-usa-zloiny-a-vyvraovanie-nrodov-zoznam-z-ktorho-vm-m

zuza
2. 8. 2023 20:59

americký kretén….. v Doneckej a Luganskej oblasti už skoro 10 rokov umierajú ľudia, pretože nechcú mať nič spoločné s ukroRuinou, umrelo ich do februára 2022 15 tisíc, dnes je mŕtvych ďaleko viac. V Donecku na pomníku Alej anjelov je 91 mien detí, najmladší nemajú ani rok. Dnes aj tých mien anjelov by bolo oveľa viac…. A svoj pomník majú anjeli aj v Lugansku. Je to Lugansk, žijú tam Rusi a ruština nepozná písmeno h.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ADx
2. 8. 2023 21:03

Nejak mi v článku chýba zmienka Veľkej Británie v tejto hre; veď práve ona priamo diktuje Trudóvi..

Pavel z Moravy
2. 8. 2023 21:07

Kamarádi, něco mimo mísu- v současnosti se v Rusku rozmohlo telefonické vyhrožování pensistům, obzvláště těm, kteří mají nějaké dluhy nebo jsou v horší finanční situaci a nabízí jim smazání dluhů a jiné protislužby pokud provedou nějakou teroristickou akci proti vojenským správám a různým administrativním budovám. Má to samozřejmě vyvolat strach. A představte si, že ti zblblí a vystrašení staroušci fakt jdou s flašou molotovova koktejlu nebo něčím podobným ten čin provést. Někteří odborníci si myslí, že to jde zevnitř Ruska a někteří, že v tom mohou mít prsty banderovci. V každém případě jim radí nezvedat telefony s určitými čísly, ale však to znáte u nás jak jsou staří lidé manipulovatelní. Dalším problémem tam je jak to trestat. Na peněžní pokuty ti důchodci nemají a orgánům se je nechce trestat vězením i když za tyto činy tam je sazba až 5 roků. Dávám to tady proto, abych ukázal jak všelijak odporně se může provádět teror.
.

Tom
2. 8. 2023 21:20
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tonouci se stebla chyta. Co jineho rict, pokud je to co pisete pravda, pro prohravajici KoZu. Jsou to zmrdi na entou! Vseho do casu…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
3. 8. 2023 12:55
Odpovědět  Tom

Takhle nějak jsem to četl na Lentě.

Milan ze Zahrady Čech
2. 8. 2023 22:07
Odpovědět  Pavel z Moravy

Obé možné.

jiří
3. 8. 2023 00:46

Různé tajné společnosti jsou formy skupinového myšlení, které jednají kolektivně a používají utajení, aby zamaskovaly svůj vliv a kontrolu. Bývají také prastaré, jejich kořeny často sahají tisíce let do minulosti. Jsou úzce spjaty s mnoha významnými světovými náboženstvími a nejstaršími společnostmi.
https://tadesco.org/zkusenosti-z-prvni-ruky-s-ruznymi-tajnymi-spolecnostmi-ktere-ovladaji-svet-aktualizovano/

Spam Janka
3. 8. 2023 09:34

to je hlupost…..Rusi toto nerobia kvoli dalsim uzemiam, maju svojich dost, robia to kvoli bezpecnosti (primarne) a teda UA musi byt neutralna. A kedze UA stale odmieta mierove dohody, tak uzemie, o ktorom sa bude rokovat, bude stale mensie, kedze naozaj sa da ocakavat, ze pristup k Ciernemu moru nakoniec zablokuju (min. pretoze sa da ocakavat, ze v pripade mieru, tadial pojdu zbrane na vyzbrojenie a kedze vsetci videli, k comu viedol Minsk 2, tak pochybujem, ze Rusi zvolia na Minsk 3).
Takze nejaky plebiscit na Donbase nie je riesenim, aj keby ho vsetci uznali……riesenim je neutralna alebo proruska Ukrajina….a na to si este pockame

Markýza
3. 8. 2023 09:40

Páni……….takový úvahy by mě napadly taky (a jak vidím kdekoho) aniž bychom byli “vedoucím spolupracovníkem Centra pro strategická a mezinárodní studia ve Washingtonu DC, konzultantem pro vládu a mezinárodní podniky, který také sloužil jako konzultant Ministerstva obrany USA, Národní bezpečnostní rady, šéfa štábu Bílého domu. , americké ministerstvo zahraničí, americká armáda, americké letectvo a několik spojeneckých vlád.”
Tak si říkám, co chudák vesmíru provedl, že musel být to všechno, co se tam píše, aby mohl zplodit hospodský názor…………

jiří
3. 8. 2023 11:18

Deep State poprvé v historii má strach, poprvé v historii je zahnaný do kouta a má strach o výsledek voleb natolik, že sahá k těmto extrémním procesním prostředkům.
https://cz24.news/na-fox-news-odhalili-sokujici-shodu-okolnosti-kdy-trump-je-pokazde-z-neceho-obvinen-hned-pote-kdy-americka-media-resi-nejaky-skandal-okolo-huntera-bidena-trump-ted-celi-jiz-tretim/

Noobody
3. 8. 2023 17:21
Odpovědět  jiří

Reakce stíhá akci. Jen co se objeví info s potenciálem srazit oblibu demokratického prezidenta Bidena, hned se musí zveřejnit kontrainfo, která sundává volební prference republikána Trumpa. Nic nového pod sluncem, jde o tzv. “průběžné vyvažování”, aby náhodou jedna strana neměla před volbami na vrch. Proto také oba kandidáti příští prezidentské volby mají velmi srovnatelné preference.

Bidenovi dělé záporné PR nejen jeho tragická dezorientace, padání při kdejaké příležitosti, veřejné ošmatávání dívek, ale především noťas a aktivity synka Huntera podezřelého m.j. i z nelegálního politického lobingu ve prospěch Číny a úplatkářství.
Trump to má u části veřejnosti polepené díky své neutuchající snaze dohnat k soudu žalobu na neregulérnost voleb a tím zneplatnit vítězství Bidena, ale především díky aktivitám štábu advokátů, dobře placených demokratickou stranou, kteří na něm nenechají nit suchou podáváním účelových žalob.

Vanja
3. 8. 2023 13:19

Na všechny bastardy dojde. Vybijí se vzájemně. Hlavně do toho nezapojovat mládež, ta je dnes od narození, přes školy a masmédia vygumovaná, stejně jako jejich učitelé. Mládež by dnes dělala větší kopance než v 1989. Také nelze počítat s kulturními elitami, jako jsou umělci, herci, kněží. Jsou většinou vygumovaní, zastrašení a naprostí amatéři. Tohle vybojuje Rusko bojem o národní sebezáchovu, a dále Čína. Rusko a Čína na to mají dost i ne-atomové zbrojní síly. Výhledově nutno počítat s těžkým zbídačením Evropy, které vyvolá nárust socialismu.

sergej
3. 8. 2023 16:06

Kamali, a tak vám nezbyde zpívat že krátkodobá půjčka vás zachrání, kamali 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=RnsXezZRfmE

https://www.youtube.com/watch?v=9a—cJa5-E