blogKrize UKRAJINAnezařazené

Ukrajina bez růžových brýlí & Kdo je to Volodymyr Zelenskyj.

vPřestože vláda i masmédia neustále přesvědčují, že jsme ve válečném stavu a Ukrajina bojuje i za nás, není to pravda. S určitou mírou cynismu by se dalo konstatovat, že se nás konflikt Rusko – Ukrajina vůbec netýká. Jestli máme pod diktátem EU a USA potřebu řešit světové vojenské konflikty, proč s tím začínáme zrovna teď, když jsme v předchozích letech byli slepí a hluší? Co třeba Afghánistán 2001, Jemen 2002, Somálsko 2006, Libye 2011, Sýrie 2011? O „humanitárním bombardování“ v Jugoslávii 1999 ani nemluvě.

Agresor je ten, kdo napadne nějakou zemi dříve, než USA.
Pokud vstoupí dříve USA, je to mírová mise.

Biden označil Putina za válečného zločince. To je znepokojující z mnoha důvodů. Joe Biden, nebo kdokoliv tu loutku vodí a mění mu pleny, volá po tom, aby byl Putin postaven před soud jako nacisté v Norimberku po druhé světové válce. Ve skutečnosti se to nestane, ale měli bychom se zajímat o to, kam to všechno vede. Je nepochybné, že účelem toho všeho je položit základy k intervenci na Ukrajině. Vojensko – průmyslovému komplexu se sbíhají sliny nad intervencí a pak samozřejmě na změnou režimu v Rusku. Mimochodem, pokud to zkusí, nedosáhneme změny režimu, ale dojde místo toho k jaderné válce. Zdá se ale, že to nikoho nezajímá.

VELKÝ KOMPLET – číst více…a šířit !!!

https://www.nespokojeny.cz/ukrajina-bez-ruzovych-bryli-kdo-je-to-volodymyr-zelenskyj/#more-18870

sdílet na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Boomer
9. 5. 2022 22:01
Ohodnotit příspěvek :
     

.. jo postavit někoho před soud není jen tak jako že nic. Co když dotyčný zrovna bude v práci, na inspekci nějaké raketové základny Avangardů, nebo na návštěvě u ponorkářů třídy Borej omrknout Bulavy, a u něho doma nebude nikdo, kdo by byl ochoten převzít předvolání?
To se potom potáhne dýl než Čapák..