Ukazovali vám to ve filmech – Amerigeddon

Ukazovali vám to ve filmech – Amerigeddon

Zajímavá scéna z filmu “Amerigeddon”- rok 2016. Film popisuje fiktivní útok na Spojené státy ze strany jejich vlastní vlády, která spolupracuje s globální elitářskou organizací a OSN. Kromě nejhoršího hereckého výkonu v dějinách je v tomto krátkém klipu odhalen jejich plán a metody. Jeho součástí je i zničení nacionalismu (vlastenectví). Chtějí zničit všechny země zevnitř. Přelidnění je jen další lež, kterou používají k ospravedlnění svých genocidních záměrů. Podle mého názoru bude jejich plán NWO mrtvý hned při příchodu, ale část týkající se depopulace je zjevně v plném proudu. S již klesající porodností a nyní přidejte neplodnost z víte čeho a nadcházející populační kolaps bude vedle falešného klimatického hoaxu vypadat jako narozeninová oslava.

sdíletj na

4.6 5 hlasy
Ohodnotit příspěvek
Souhlas
Upozornit na
17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Autor
8. 3. 2023 18:29

Ve své podstatě to co chtějí udělat a mnoho z toho se jim – bohužel – zřejmě podaří, pak nechápou, že oni sami se vrátí dříve nebo později někam do středověku.
Pokud použijí nemoci – je vždy velmi pravděpodobné, že v okamžiku jejich vítězství, je to začne kosit také. Pokud využijí války a konflikty, pak nemusí vyhrát.
Ať to nakonec udělají jakkoliv skombinovaně, jejich výhra bude výhrou Pyrhovou. Nakonec bude totiž také mnohem méně místa mezi “tou elitou”. Začne krutý boj mezi nimi, ať si dnes nebo zítra uzavřou jakékoliv dohody. Jejich podstatou je nejen zločinecké myšlení, ale také neschopnost držet své slovo, plnit dohody. Umí jen vynucovat silou.
Mne zaráží, kolik lidí je jim ochotno pomáhat, jako třeba “lékaři a vědci” okolo “pandemie kovidu”. Kolik “vědců” se podílí na vývoji ničivých nemocí, epidemií, i ničivých zbraní i klamné manipulace lidí.
Ale žádná civilizace, která kdy na Zemi zanikla se tak důkladně na svoji záhubu nechystala jako “naše civilizace”. Ostatně není třeba se obávat, že jim to všechno vyjde. Oslabili si již dnes neuvěřitelným způsobem své “mocenské páky” a především ty, kteří za ně dosud bojovali. Jakmile svět konečně pochopí, že Král je už dnes ve skutečnosti nahý …
Celá chyba je v tom – možná je to zákon vývoje kapitalismu nebo “naší civilizace” – že moc se chystají převzít a již dost velkou moc mají – korporace. Tohle je skutečný počátek konce. I nás, pokud mezi nimi zůstaneme.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
zdena
8. 3. 2023 18:43
Odpovědět  Peter 008

Jo….. teď je spojuje a nutí spolupracovat odpor k nám, nebohatým a pracujícím a dosud stále vzdělaným lidem, kteří jim svou informovaností překážejí…. ale pokud se jim plán povede, odpadne vnější nepřítel a oni sami mezi sebou začnou hledat kdo se vymyká, aby zase měli koho štvát do zkázy…a až se postupně navzájem sežerou, tak ti co přežijí všechny ty tahanice sem a tam, ti zemřou hladem, až snědí poslední zásoby….

Boomer
8. 3. 2023 19:11
Odpovědět  zdena

.. dovolím si tvrdit, že se v odhadu vývoje dopouštíte omylu. Kapři si rybník nikdy nevypustí.
Cílem je feudalismus verze 2.0, který může být za použití moderních metod regulace velmi úspěšným systémem.

sergej
8. 3. 2023 20:51
Odpovědět  Boomer

To si zatím “”myslí”” i když je otázkou jestli ví o čem že to je. 🙂 CTRL
Máte cenný pocit jistotyhttps://www.parlamentnilisty.cz/Content/Img/dobra-diskuze.svgeš, 08.03.2023 20:36:21
Ne tak vaši zaměstnavatelé.voliči. CTRL Co jako chcete od spolčení kalergi €araboafriky výměny obyvatel evropy instalované bilderbergem dědičných kolonialistů obchodu s lidmi kteří kromě šlechty neofeudálů pracují pro globální lichváře. Vezměte to jako shluk slov rétorického cvičení protože v novinách a masmédiích oligarchiády píšou opačně že by se bačové lidských zd(st)rojů rozdali z podstaty místo stříhání i více. Pravda
https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ
https://www.youtube.com/watch?v=unWLay8gyA8
http://czechfreepress.cz/cfp-doporucuje/neonaciste-sorosovci-konzervativci-liberalove-a-eurohujeri-se-spojili-do-jednoho-tabora-proti-rusku-a-cine.html
https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Senator-Nytra-Vsechno-do-budoucna-je-vesteni-z-kristalove-koule-731455

sergej
8. 3. 2023 21:30
Odpovědět  Boomer

Ha ha, omezenci dělají omezence a budou geniální. Určitě. Kdo tě to učil? Roboti! 🙂
A komentář, jo.
https://www.czechfreepress.cz/cfp-doporucuje/neonaciste-sorosovci-konzervativci-liberalove-a-eurohujeri-se-spojili-do-jednoho-tabora-proti-rusku-a-cine.html
To je navíc, nemusíte si všímat.
https://www.facebook.com/TVSALINGRAD/videos/555399556569000/?locale=cs_CZ

Boomer
9. 3. 2023 10:07
Odpovědět  sergej

.. milý sergeji, zesměšňování protivníka většinou vede ke ztrátě kontroly nad sebou samým a k podcenění nebezpečí. Vy sice můžete vytvářet humorné koláže, ale o tom, kdy dojde na lámání chleba a kolik vám za to přišijí, to rozhodne onen zesměšňovaný protivník. I když bude omezencem, za svoje peníze si dokáže koupit špičkové profesionály ve všech oborech, a některý z nich vám to na jejich povel spočítá i se zpětnou platností a bude po srandě. Aspoň tedy na vaší straně..

Pekos
8. 3. 2023 18:46
Odpovědět  Peter 008

Díky moc , perfektní .

Boomer
8. 3. 2023 18:46
Odpovědět  Peter 008

.. s tou Pyrrhovou výhrou bych zas tak moc nepočítal. Co dělají policisté, než začnou mezi demonstranty vrhat granáty se slzným plynem? Nasazují si ochranné masky.
Při manipulaci s toxickou látkou nebo jejím skladování v laboratořích a výrobních provozech, musí být na pracovišti dostupné příslušné antidotum..

Autor
8. 3. 2023 19:24
Odpovědět  Boomer

Jistě, ale mám na mysli, když se to dostane ven, pak to může zmutovat a zmutuje. Pokud budeme na chvíli věřit oficiálnímu popisu chování virů, pak si stačí opravdu jen počkat. Nějaký navíc silně nakažlivý virus nebo co neomezíte a nezajistíte žádnou zaručenou ochranu. To si myslíte, že pak po “uvolnění” světa chtějí chodit v maskách pro vysoce rizikové laboratoře celý život? A všude? Kdo chápe podstatu mutací, tak ví, že ty nezastavíte. Ani v případě něčeho uměle vytvořeného, vždy se to může zvrtnout. A zákon přírody je jasný – pokud se to může zvrtnout, pak se tak stane. Je to otázka času.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
8. 3. 2023 19:49
Odpovědět  Peter 008

.. hm, a co kupříkladu virus Marburg? Dr.Hostomský o něm říká něco zajímavého.
Genetická modifikace virů také není ničím novým. Zkusme na chvíli věřit tomu, že u silně nakažlivého viru bude genetickou manipulací dosaženo autodestrukce po určité době jeho působení, jako je tomu kupříkladu u počítačového viru Conficker.E
Oficiálního popisu chování viru, který postupem doby ztrácel věrohodnost, jsme si mohli užít v souvislosti s naším milým koronavirem COVID-19..

Pavel z Moravy
9. 3. 2023 09:32
Odpovědět  Peter 008

Pokud zde zůstane pouze ta jejich tzv. šlechta a jejich nějaký pomocný sbor, budou to mít spočítané úplně stejně, jako populace, kterou nyní chtějí zničit. Vše musí být totiž v rovnováze a tato západní zdegenerovaná společnost se svými zvratky zadusí sama. Mocenský boj mezi nimi totiž nikdy neskončí. Když to půjde podle řádu, tak se planeta od toho lidského tvora úplně očistí a zase to někdy začne znovu. Lidský tvor asi nikdy nemá dozrát. Nemá to dáno do svého kódu. Zde na západě se vývoj lidského jedince úplně zasekl, teď již jsme ve skutečném stádiu odlidštění a degenerace, o tom není pochyb. A rozpad morálky je vždy předchůdcem konce společnosti. Jak to zmáknou jinde mimo Evropu a USA je těžké odhadnout. Pokud ale budou alespoň trochu vyznávat základní lidské hodnoty, mají mnohem větší šanci než my.

Milan ze Zahrady Čech
8. 3. 2023 19:14

Kdo je Herman Oskarovič Gref z toho druhého vidka? Ne filmová postava, jako na tom prvním vidku, ale skutečná postava reálného světa. Ten projev z r. 2012 v Petrohradě je reálný – ne fikce. To jen jen abyste věděli, proti čemu všemu, kromě natoválky, ještě Gosudar stojí. Doporučuji kliknout na odkaz.

Herman Oskarovič Gref (též Gräf, rusky Герман Оскарович Греф, 8.2.1964, je ruský politik a podnikatel s německými kořeny. Od května 2000 do září 2007 byl ruským ministrem hospodářství a obchodu. Je generálním ředitelem a předsedou výkonné rady Sternbank, největší ruské banky.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Herman_Gref

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
8. 3. 2023 19:23

.. no, kdysi před mnoha lety jakýsi Bronštejn/Trockij považoval české legionáře za velmi nebezpečné živly, neboť oni všichni umí číst a psát! No považte..
A proto byl na jeho příkaz rozeslán dálnopis s nařízením, aby všichni takoví Češi byli při dopadení na místě popraveni.

David
8. 3. 2023 19:17

Možná že by bylo lepší, kdyby tito lidé nejprve sami vyřadili sebe. Pak by bylo na zemi lépe.

Autor
8. 3. 2023 19:25
Odpovědět  David

Taky mne napadlo, že by měli jít příkladem. Pak bychom viděli a vyhodnotili to 🙂 🙂

Pavel K
8. 3. 2023 19:40

Něco nimo téma článku, ale tahle komedie stojí za to. Dám za to krk, že si ti tři šli po pořadu navzájem mezi sebou se rozkouřit. 🤣🤣🤣🤣 🤦‍♂️🤦‍♂️💩💩

Jaromír Soukup LIVE (2023/23) – 06.03.2023 – YouTube

Drak
9. 3. 2023 11:01

Ale na videu nemluvil žádný nazdárek.
V roce 1999 byl Gref jmenován do představenstva státních společností Gazprom a Svjazinvest.
Dne 18. května 2000 byl poprvé jmenován ministrem nově vytvořeného ministerstva pro hospodářský rozvoj a obchod. V roce 2004 byl do funkce znovu jmenován v následujím kabinetu.
Gref byl velkým zastáncem vstupu Ruska do Světové obchodní organizace Je také zodpovědný za vytvoření Stabilizačního fondu.
Gref byl vedle Alexeje Kudrina považován za jednoho z liberálních reformátorů ve vládě Vladimíra Putina v prvních letech 21. století. Opakovaně vystupoval proti monopolizaci ropného a plynárenského průmyslu. Byl členem představenstva státních společností jako Gazprom, Aeroflot, Rosněfť, Svjazinvest atd.
V lednu 2018 byl Gref přidán na americký seznam 210 osob, které mají blízko k Vladimiru Putinovi. V roce 2022 na něj byly uvaleny sankce amerického ministerstva financí. V dubnu 2022 byl Gref přidán na sankční seznam Evropské unie.