blogpolitika

Tucker: Tato lež mohla zabít miliony lidí

Moderátor Fox News Tucker Carlson reaguje na falešné zprávy o zásahu Polska ruskými raketami: Zelenský v televizi dál lhal, i když se už veřejně vědělo, že za útoky na Polsko nestojí Rusko, ale Ukrajina. Tucker se dále vyjadřuje ke krachu krypto burzy FTX a jejího napojení na Ukrajinu a Demokratickou stranu.

sdílet na

35 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Helena
22. 11. 2022 10:21
Ohodnotit příspěvek :
     

To jen potvrzuje, že Americe vládne MEGAMAFIE, která si podplatila prachama a dosadila poslušnou “vládu” v ČR, Polsku, Slovensku.., podplatila a dosadila narkomany do “vlády” na Ukrajině a sama má ve vládě úchyly a nejhorší odpad, který se mezi lidmi našel.

Per
22. 11. 2022 10:41
Odpovědět  Helena

Dalo by se i souhlasit. Ale to není vláda USA, to jsou mocenské zájmy tajných služeb, pro které pracují ti správní senátoři. Samozřejmě pro peníze za odměnu. A je jedno, zdali to jsou finance nebo hmotné statky.
Vše se dělá pro budoucnost. Pro budoucnost lidí. Ale kteří lidé z toho těží.

Helena
22. 11. 2022 10:58
Odpovědět  Per

Je jedno jestli jsou to tajné služby, nebo bohatí židé – ať si říkají jak chtějí – je to MAFIE, pracuje způsobem mafie, prorůstá do společnosti přesně dle mafie. A jako o mafii je potřeba o těchto hrůzovládách přemýšlet a jednat.

Pavel K
22. 11. 2022 11:16
Odpovědět  Helena

Je to všechno hra na cestující ve vlaku. Kdo nastoupí a nechá se zlákat šekelíky je ztracen, protože ten vlak nemá zastávku a nikde nestaví. Když bude chtít vystoupit je konec, proto to tak pořád funguje. Proto si ty poslušné “roboty” pěstují v různých Aspen klubech atd. Jeden exne, maj po ruce nového posluhovače. Jsem si teď vzpomněl na film Vetřelec, i když jich hromadu vystříleli, tak Matka kladla vejce dál a dál. 🤦‍♂️ 🤦‍♂️

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaroslav
22. 11. 2022 12:43
Odpovědět  Pavel K

Měl jsem možnost být v kurzu organizovaném USA, některé události mi řekli, že jsem byl v průběhu také sondován, no a zřejmě uznán prázdnou lodí (terminologie společnosti AMWAY- zlaté lodě a prázdné lodě). Jednalo se oficiálně o “transatlantickou spolupráci”, co při jejím organizování USA již samo o sobě říká komu slouží. “Bohužel” pro mne, něco čemu se kdysi říkalo svědomí mi překáželo se zapojit do “společného díla”. Teď vidím kolem sebe, že řada absolventů neváhala a zapojila se- a důsledky budou splácet ještě mí a vnukové a možná i jejich děti.

Gene
22. 11. 2022 12:59
Odpovědět  Jaroslav

Svedomi je svedomi, ale pokud mezi ty parchanty nedostaneme nase lidi, nemame sanci s nima bojovat. Musime se od nich ucit, podivejte se kde vsude oni infiltrovali. Pokud se nerozlozi z vnitrku, bude hur a hur.

Pavel K
22. 11. 2022 15:10
Odpovědět  Jaroslav

Gratuluji k vašemu svědomí. Můžete být na sebe hrdý. Nebojte Karma ty druhé dožene, že se propůjčili ve špatnou věc, jen to chvíli trvá, nevím proč. Je to tutovka, ale na můj vkus pomalé, asi to muší uzrát.
Ale takhle je to se vším a všude. 🙋‍♂️

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pekos
22. 11. 2022 12:27
Odpovědět  Helena

Nejsmutnější na tom je, že se najde neskutečné množství idiotú, kteří jim ty lži věří.Každou chvíli zaslechnu, jak za veškeré zlo může Putin a jak nás chrání NATO.
Toto už nejde ani nazvat debilitou, to je snad nějaká choroba.

Helena
22. 11. 2022 14:41
Odpovědět  Pekos

Trochu mimo téma-ale přesně popsáno, líp to nejde napsat: Německo nás má za svoji energetickou krevní konzervu, připravenou k okamžitému použití. Ostatně v tom má historické zkušenosti, když ze zajatců v koncentrácích vypouštěli krev pro bojující jednotky Wehrmachtu. My jsme teď v záloze jako konzerva energetická. I kdybychom tady měli chcípnout, tak jim elektřinu odevzdáme

Pavel K
22. 11. 2022 15:18
Odpovědět  Helena

👍 👍 👍 👍 👍 👍

Pavel K
22. 11. 2022 11:06
Odpovědět  Helena

Hnízdo sršnů je ale zavěšeno v Albionu. 😲 😲

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
PENNYS
22. 11. 2022 12:38
Odpovědět  Helena

1000 % s tímto názorem musí souhlasit každý kdo má hlavu na svém místě .

22. 11. 2022 10:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Letadlo se řítí k zemi. Hlupáci s tituly pláčou a pláčou…my Vidláci jsme od začátku věděli že je to jen letadlo,které slouží tajným službám/mafii k financování ilegální činosti. A že to dřív nebo později zabalí…
Zůstane jen pár bílejch koní jako Bankman…zničených obraných o všechno ,který skončí před soudem. Ale prachy jsou dávno vyprané přes Ukrajinu,a nikdy se nenajdou.
A kdo to všechno zaplatil? Hlupáci s bezcenými tituly z bezcených škol, kteří měli zlatem zakrytý zrak…také už zmizeli z diskuzí ti “důchodci neumí investovat, já budu boháč”… 20ti letí hlupáci, kteří svých 200 000Kč co jim našetřila máma na knížce, šoupli do krypta…A kdo se bude smát? Pořád stejní…Rotchild,Rokefeler, Séreš… v jejich systému je nemůžete obehrát…

Pavel K
22. 11. 2022 11:30
Odpovědět  Veny232

Takových investic za posledních třicet let tuna v ČR bylo. To bylo lidí co naletělo různým podvodníkům a co stát (zákony) NIC!! Ještě se lidem vysmáli, jak jsou blbí. Lumpové měli zelenou. Však bylo po revoluci mezi lidmi přes tři bilony korunek, jak to říkala ta SSwyněě z ameriky co nedavno chcípla, “snad by si to ti Češi nechtěli nechat jen pro sebe”, tak je mušeli trochen podojit a takhle je to se vším a všude.👎👎👎💩💩💩☠☠☠

Autor
22. 11. 2022 13:02
Odpovědět  Pavel K

Navíc pokud někdo věří v anonymitu krypto měny je prostě vůl. Jinak to nelze pojmenovat. Protože v každém Bitcoinu i dalších takových je celá informace o majitelích a pohybu “měny”. Je to i podmínka k platnosti Bitcoinu.
A i kdyby tato informace nebyla zcela pravdivou, stačí si položit jedinou otázku. Proč by sakra banky, vlastněné kupodivu fnančníky, kteří chtějí ovládnout svět přes “kabalu” dluhů, dovolovali těm, co jsou proti nim, využívat něco, co je pomáhá jako dostat mimo hru?

Pavel K
22. 11. 2022 15:23
Odpovědět  Peter

👍 👍 👍 👍 👍
Kdybyste věděl kolikrát mě kvůli tomu volali a byli tak otravní až to práskalo s vraty!! Hnus!! I když jim říkám že jsem v ID, tak furt že musím mít zdřívějška nastřádáno atd atd. Tohle by měl stát a kriminálka hlídat, ale proč že, když jim slouží.

janle57
22. 11. 2022 10:46
Ohodnotit příspěvek :
     

V Americe i Ti největší váleční štváči velmi dobře vědí,že je zelené tričko chce za každou
cenu zatáhnout do války s RF a tím rozpoutat 3.sv.válku,takže,ač neradi,museli vyslat Polsku
a jeho gauleiterům víc než jasný signál,že si to s Ruskem budou muset rozdat s tou
jejich ušišlanou armádou sami,není divu,že hrdinové z Polska zmlkli a s nimi taky
naše vlastizrádná žumpa,banderovci to mají přes zimu spočítané a my se můžeme
těšit na přátelskou návštěvu dalších 5 mil banderovských přivandrovalců, o které se
budeme přímo vzorně starat.

Helena
22. 11. 2022 11:05
Odpovědět  janle57

Zelený tričko je narkoman se vším všudy, tj. za fet udělá cokoli, nepřemýšlí, nemá city, mozek má upnutý jen na další dávku fetu. A amíci začali brát zpátečku, nejspíš jim Putin vysvětlil, že svá hlídaná sídla nemají dost hlídaná a dost hlídaní nejsou ani oni sami… Putin s nimi jedná jako s mafií, jedině takový způsob je účinný. Takže zelený tričko asi bude marně čekat na další dávku fetu.

Jaroslav
22. 11. 2022 12:50
Odpovědět  Helena

Jak již psal přispěvatel dříve, je to cestující vlaku, který nemá zastávku. Jednou nastoupíte a není cesty zpět. On zvítězil na proklamacích o mírovém spolužití s Rusy, no a teď vidíte kam byl nasměrován. Pak máte na výběr sebevraždu a nebo jidášský groš (ne 30 stříbrných ale on má řádově miliardu USD) a doufat že to nějak přežije on i jeho blízcí. A mezi námi děvčaty, ti ještě dále na Východ prohlašují že mu nemusí nijak ubližovat, že jeho osud je stejně zpečetěn, časem se stane nepotřebným… Také jsem slyšel od větších machrů (prezidenti velmocí) prohlášení, jak to budou dělat dobře no a dopadlo to dle řčení na UK i v RF- snažili jsme se aby bylo lépe a dopadlo to jako vždy.

Autor
22. 11. 2022 13:05
Odpovědět  janle57

Záleží jak kdo. I v těch vrcholcích se všichni neshodnou, protože mají jiné osobní, i když ne celkové všeobecné, cíle. Ale já říkám, že se i po případném “vátězství” začnou mezi sebou rvát. Bude tam prostě méně místa, méně zdrojů.
Každá m,onarchie měla jen určitý počet šlechty a pokud jí bylo více, byly to nanejvýše chudí a slabí “šlechtici”.

22. 11. 2022 11:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Je fajn, že i v USA se najdou realistická média a komentátoři nebojící se mluvit o cílených dezinformacích z úst vrcholných představitelů USA. Co se už bohužel tak optimisticky nejeví, představitelé USA jsou stejné loutky jako ty naše – jen bohužel mají nepředstavitelně větší dosah. Skutečnými tvůrci politiky západního světa je dnes korporátní kapitál, jehož loutkami je kompletní politická reprezentace severní Ameriky a Evropy. Jakákoliv alespoň zdání demokracie je už minimálně od hospodářské krize 2007 jen iluzorní. Mediální štvanice mainstreamu vůči jakémukoliv antisystémovému politikovi z rukou korporátních i “veřejnoprávních” (které si sice musíme povinně platit, ale která prachsprostě už ani neskrývají svoji orientaci na korporátní svět) médií, kriminalizace kohokoliv kdo projeví jiný názor, to jsou předzvěsti nové totality. Zfalšované volby v USA, Rakousku, Francii, Česku, Slovensku, balkánských zemích. Současný západní svět se ničím neliší od Severní Koreje, jen to samozřejmě dělá daleko sofistikovaněji. A tak jen můžeme sledovat, jak dlouho si lidi nechají vnucovat uměle vyvolanou “energetickou krizí”, nedostatek potravin, zničující green deal, deviace LGBTIQ tykve, gender agendu, likvidaci vlastní populace jedy (označované jako vakcíny nebo léky) a masovou nelegální migrací naprosto zdivočelé zvěře nejhoršího zrna z Afriky, arabského světa či Ukrajiny. Mám pochyby, že evropská populace má ještě pud sebezáchovy.

Pavel z Moravy
22. 11. 2022 13:04
Odpovědět  pavelpe

Se současnými generacemi je skutečně vymalováno. A stačil k tomu jeden listopad roku 1989 a neschopnost představit si, co takový převrat bez dalších pozitivních kroků, jež měly být určující dalšímu vývoji udělá. Když si chcete připravit něco hodnotnějšího než máte, je zapotřebí si to dobře připravit. Ti grázlové již tehdy věděli jak nás ožebračí a zotročí. Bohužel jak říkáte a já to vím roky, pud sebezáchovy a šestý smysl u většiny lidí tohoto národa pod vlivem konzumní společnosti nefunguje. Dojeli jsme na konečnou. Aby se situace změnila, muselo by přijít takové dokonalé osvícení lidu, které v současnosti není možné.

Pavel K
22. 11. 2022 15:24
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ahoj mám vyřídit všem pozdravení od lva. Tak tlumočím.🙋‍♂️

22. 11. 2022 23:45
Odpovědět  Pavel K

Díky! A kde teď vostudí?

Ratus
22. 11. 2022 12:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Nikdy dříve bych nevěřil,že může vzniknout slovní spojení nacistický žid.Nebo
židovský nacista.

Helena
22. 11. 2022 13:07
Odpovědět  Ratus

To je jen taková slovní hříčka. Správné pojmenování je: M A F I E – a tak o tom problému přemýšlet a tak s nimi zacházet a tak proti nim bojovat. Vše ostatní je jen slovíčkaření a zakrývání skutečnosti mlhavými slovy, kterým ani nikdo není schopen porozumět.

Gene
22. 11. 2022 13:27
Odpovědět  Ratus

Ratusi, musite sledovat zidovskou literaturu. Napriklad rabbi Waton prohlasil ze:”Co je nacismus? Nacismus je imitací judaismu; nacismus přijal zásady a myšlenky judaismu, s jejichž pomocí zničil judaismus a Židy.Triumf fašismu bude triumfem komunistické duše. Ale komunistická duše je duší judaismu. Z toho plyne, že stejně jako v ruské revoluci byl triumf komunismu triumfem judaismu, tak i v triumfu fašismu.” Takze co je vlastne ten judasmus? A to o tom psal pred druhou svetovou.

Helena
22. 11. 2022 13:45
Odpovědět  Gene

Těm, kteří sledují bedlivě lžiTV, to musíte říkat polopaticky! Oni jsou schopní pojmout 1 větu holou. Proto nejvíc nahlas v lžiTV vykřikují holou větu-za to může Putin. Rus je agresor. Povšimněte si jejich mluvy. Takže mezi lidmi mluvit POLOPATICKY !!

Ratus
22. 11. 2022 14:32
Odpovědět  Helena

Najděte mi zpětně prosím jediný příspěvek ve kterém pišu,že za vše může
Putin anebo,Rus je agresor.Na TV nekoukám od doby co udělali to nově,jak
se to hento jmenuje signál,poněvadž mě bylo líto peněz za tu krabičku abych
ten signál chytil.A filmy mám takové zdroje,že by se vám o tom ani nesnilo.
A tím nemyslím UložTo apod.

Gene
22. 11. 2022 14:37
Odpovědět  Ratus

Helena to myslela vseobecne. Netyka se to lidi, kteri se snazi prijit vecem na kloub. Nemyslim ze se to tykalo vas.

Ratus
22. 11. 2022 14:39
Odpovědět  Gene

Tož tak jo.

Pavel K
22. 11. 2022 15:29
Odpovědět  Ratus

Ratus příteli, paní Helena je naše, ta by s úmyslem do vás nezajela, to ne. Však se tuna, nebo na PP vídáme. Od attaků jsou tu jiní. Hezký den.

Ratus
22. 11. 2022 18:59
Odpovědět  Pavel K

Tohle zahřeje u srdíčka.

ZVE00375-(4).jpg
Jan
22. 11. 2022 14:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Bylo to predem pripravene Polaky, Ukrajinci a Brity. Zadna nahoda. Pouze zoufala snaha zatahnout NATO a USA do valky.
Takovych provokaci bude vic.

Frankie
22. 11. 2022 23:38
Ohodnotit příspěvek :
     

K čemu je ve směrnicích NATO zakotven článek č.5, když ukroči napadli stát NATO, zavraždili dva občany a nic se neděje? T k čemu setrváváme v takovém hopsa spolku, který není schopen dostát svým závazkům? Múžeme očekávat, až nás napadne kdokolov zvenčí, že se za nás někdo postaví? Samozřejmě, že ne. Dopadne to jako před II. světovou válkou. Otázkou ale je, proč v takové pochybné a proradné společnosti vlastně jsme? Erdogan napadl v Sýrii velitelství amerických vojsk. Ani se neptám, co tam ti američtí šmejdi dělali. Stát NATO napadl jiný stát NATO. A co se stalo? No samozřejmě nic, protože Američané jsou připosraní, protože Turci mají po USA druhou největší armádu v NATO a z toho jsou Američani podělaní strachy. To není Srbsko, Írák nebo Libye. V Afgánistánu dostali na prdel od pasáků koz v dřevácích.