blog

Traktorová blokáda mění atmosféru v europarlamentu

MUDr. Ivan David.

Traktorové hradby osazené početnými posádkami sedláků mají na europoslance blahodárný vliv. Během 4,5 let výkonu mého mandátu vedení Zemědělského výboru NIKDY nepozvalo k veřejné diskusi o návrzích směrnic a nařízení zástupce COPA – COGECA. Přitom jde o největší evropskou organizaci sdružující zemědělské spolky a asociace družstevníků na úrovni EU. Vedení výboru nám neustále cpalo různé enviromentalisty, klimatology a podobné – podle kvality vystoupení – neváhám napsat „pseudovědce“. Hlavně nikoho z praxe a už vůbec ne někoho z pole nebo chléva.

Po včerejším průchodu uličkou hanby, kterou musel při příjezdu na plenární zasedání před vstupem do budovy EP absolvovat každý europoslanec, se najednou německý lidovecký předseda výboru Norbert Lins (CDU) může přetrhnout, aby zástupcům zemědělců konečně mohl umožnit vystoupit na Zemědělském výboru EP (AGRI).

Jako koordinátor frakce Identita a demokracie (ID), v níž působí i europoslanci zvolení v ČR za SPD, jsem právě na mimořádné poradě koordinátorů s radostí souhlasil s návrhem na svolání mimořádného jednání výboru AGRI. Pozvaní na něj mají být zástupci protestujících zemědělců a jejich střechové organizace COPA – COGECA. Za ČR je členem COPA i COGECA Zemědělský svaz, s jehož experty se často radím, jak naložit s návrhy unijních předpisů, které mají dopady na zemědělství. Jednání má proběhnout ve čtvrtek – tedy psolední den současného plenárního zasedání. Kolegové mají zřejmě strach, aby je sedláci odsud pustili domů.

Asi to nešlo jinak, než že se sedláci vzbouřili. Z europoslanců, kteří téměř celé volební období hlasovali proti zájmům zemědělců i spotřebitelů a nyní se můžou ztrhat, aby se nějak zalíbili protestujícím, mají francouzské weby náramnou legraci. Schválně se podívejte na obrázek, dokreslující, jaké „vážnosti“ požívá EU.

Závěrem podotýkám, že sedláci nikomu z europarlamentu v uličce nezkřivili ani vlas. Jen jsme si všichni museli vyslechnout, co si o práci EP myslí ti, na něž schvalované předpisy dopadají.
fb

sdíletj na

110 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ijn
7. 2. 2024 10:12
Ohodnotit příspěvek :
     

základní hesla traktorové blokády:
my národ živíme, politici nás okrádají…..!!!!
namíso podpory zemědělství, podpora války…….!!!!
CO2 grandiózní podvod tisíciletí – idioti nesmí vládnout….!!!!
burzy elektřinu nedodají, ale podvodníky obohatí……!!!!
covid podvody jako testy poslušnosti…..!!!!

Ladislav 💤
7. 2. 2024 13:03
Odpovědět  ijn

👍to nám byl čert dlužen za tu zločineckou sektu do které jsme, jak blbci vlezli!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
zdendulka
7. 2. 2024 19:34
Odpovědět  Ladislav 💤

my jsme ale lezli do EU, kde základem měly být kraje a rovnost. A teď bez našeho svolení z toho všeho chtějí udělat jakýsi příšerný konglomerát bez práv a jistot…. jen lidi zotročit, okrást a podlomit jim zdraví, aby tu moc dlouho nepřekáželi a pak šup na eutanazii….

Tupý hulvát
8. 2. 2024 09:32
Odpovědět  zdendulka

Částečně ano,ale vzpomeňte na omezený pohyb pracovníků,třetinové dotace zemědělcům,tlak na likvidaci armády,poroučení MMF a Světové banky,NEBYLY TO SIGNÁLY?

Pablo
8. 2. 2024 13:16
Odpovědět  zdendulka

Máte pravdu, snažili jsme se tak rychle, div jsme si přitom neutrhli uši, jak jsme do toho bruselského rekta spěchali…

Markýza
8. 2. 2024 12:28
Odpovědět  Ladislav 💤

Tenkrát to ovšem vůbec nevypadalo jako zločinecká sekta.

Zdena
14. 2. 2024 17:36
Odpovědět  Markýza

Vždycky to byli parchanti!!!!!!!!!

Frank1
8. 2. 2024 13:59
Odpovědět  Ladislav 💤

Nevlezli, byli jsme tam nahnani. Do ceho, to nam zatajovali vsemoznymi zpusoby. Text jsem nikde nesehnal. Dali Vam jen pricurku ‘Co je to, kdyz se rekne Evropska unie.’ Obsahovala pouze ucesane fraze, aby nikoho neznepokojily.

pedro
7. 2. 2024 14:54
Odpovědět  ijn

Pomocí dosazených lokajů nás vysává amerika.

Yanna
8. 2. 2024 14:51
Odpovědět  pedro

No, vysává nás celý kolektivní západ, který je pře krachem.. To jen tak pro upřesnění.

Helena
7. 2. 2024 17:53
Odpovědět  ijn

Možná by bylo na čase traktorovou blokádu rozšířit na kompletní blokádu. Dnes jsem mluvila se známým co tu má rodiče. Bydlí v Plzni a pracuje na Borských polích-to je takové město plechových montoven-propouští tam jak o závod nebo mají 3-4denní pracovní týden. Krachuje to tam prý kompletně. A stejná situace je prý i v okolí, kde jsou montovny. Nemají prý materiál k práci, neuplatí drahé energie i plyn nutný k práci se železem. Tak jezdí a shání jinou práci obráběče.

zdendulka
7. 2. 2024 19:35
Odpovědět  Helena

to je šílené……

Aragonit
7. 2. 2024 23:08
Odpovědět  Helena

Rusi majú hospodársky rast 3 % EU len 0,01 % a USA 2.5%
Je teda jasné že USA potápajú Európu aby sa smi nabalili
https://aragonit11.blogspot.com/2024/01/xvii.html

Boomer
8. 2. 2024 10:38
Odpovědět  Helena

..inu, v roce 2018 se slavně slavilo 140 let od počátku výroby keramiky ve Znojmě, a v současnosti se tam vesele propouští, alébrž tolik výrobků, co dříve bralo Rusko, dnes nikdo nepoptává, a plyn od nových přátel není za hubičku. Takže sankcionář má problémy, které ods*rou zaměstnanci, sankcionovaný problém s výpadkem dodávek vyřeší nákupem jinde. Třeba u Turka, taková Vitra umí pěkné věci.

Pokropený kropič…

https://1url.cz/BuvLm

All
7. 2. 2024 18:40
Odpovědět  ijn

ijn,výstižné. ( Přidám perličku. Setkal jsem se se stavitelem mostů,který mi řekl toto : ,,Jedna z příčin pádu mostu na vlak ve Studénce byla i ta, že tehdejší hejtman Moravskoslezského kraje Evžen Tošenovský nesouhlasil a nepodepsal žádost o výluku,která měla omezit rychlost vlaků pod opravovaným mostem 30 km v hodině.Nesouhlasil,nepodepsal žádost a vlaky tam projížděly rychlostí 120 km za hod.Docházelo k velmi silným,nežádoucím vibracím…po pádu mostu se tento člověk stal poslancem europarlamentu…)

ijn
8. 2. 2024 09:13
Odpovědět  All

ještě musely být použity opotřebené prismy na podpěru konstrukce mostovky, kdy každý průjezd vlaků stovkou zavibroval konstrukcí a ODS (Ostravské Dopravní Stavby) jako GD určoval technologický postup a hlupáci se ET podvolili, ten nebyl ani odpovědný u soudu, ale Boegl+Krýsl to odnesly!!!!!!! Politici jsou v ČR nevinní i kdyby zbourali Hradčany!!!!!!!!

Boomer
8. 2. 2024 10:41
Odpovědět  ijn

.. v podstatě to odnesl stavbyvedoucí, a kdyby se šprajcovali víc, už by si k žádné velké zakázce nečuchnuli…

Markýza
8. 2. 2024 12:29
Odpovědět  Boomer

Chudák stavbyvedoucí.

Helena
7. 2. 2024 21:19
Odpovědět  ijn

Pasáci ze CIA, MI6 a z brusele začali těm hajzlům ale hoodně silně šlapat na krk-sorošova návštěva nese “ovoce”! Podle toho jak se činí: během měsíce zadělali na: zničení úspor čecháčků eurem, na další šílené denní vysávání našich peněz, majetků a odtok na západ/voj.šrot../, další vysávání našich peněz a odtok přes ukradinu na západ, zdražováním PHM a energií další odtok našich peněz na západ, superrychlou změnou zákoníku práce urychlit další ožebračení čecháčků bezdůvodnými vyhazovy z práce a defacto zavedením nevolnictví, rozvrat zdravotní péče zevnitř, manželství pro všechny-aby se mohli pedofilové skrytí jako za homosexuály dostat k dětem-jiný cíl totiž tento krok nemá-jen aby se dostali legálně k dětem jako k předmětům na úchylárny, znemožnění přístupu k sociálním dávkám a dnes už dokonce neexistuje dle “práva” znásilnění, ale jen styk bez souhlasu/v kontextu s manželstvím pro pedofily a možnosti adoptovat dítě????/ …nevím fakt, jestli to, co se tu děje za odporný hnus, není zlý sen.

Frank1
11. 2. 2024 18:10
Odpovědět  ijn

Ti kdo nas zivi, to maji v hlavach srovnane. O komzumentech se to rici neda.

komoří Lang
7. 2. 2024 10:29
Ohodnotit příspěvek :
     

… sedláci nikomu nezkrivili ani vlas. A to byla možná chyba. Takový kopanec do prd.le, by byl určitě lepší, než tisic slov.A ten který by dostal dva, tak to měl i s vykřičníkem. A ani překladatele by nepotřebovali.

Pijack
7. 2. 2024 10:38
Odpovědět  komoří Lang

Já jen doufám, že budou zemědělci se svými hnojomety mířit přesně !!! Mám sen – utopit v močůvce všechny politiky STAN. Nějak se nám vymykají a začínají v Česku řádit jako Henleinovci v roce 1939.

komoří Lang
7. 2. 2024 11:35
Odpovědět  Pijack

To já bych Pijaku, asi využil té dnešní moderni zemědělské techniky a toho vašeho nápadu s močůvkou, kterou bych napumpoval hadicí o průměru aspoň 10 palců do těch jejich aut. A nebál bych se přidat i trochu kejdy. A pak by sme mohli aspoň říct: Teda ti ale mají nadupany auta. 🙂

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
zdendulka
7. 2. 2024 15:34
Odpovědět  komoří Lang

Já bych….. ha-ha-ha…… ale pane komoří…. no tak……

zdendulka
7. 2. 2024 15:33
Odpovědět  komoří Lang

Vaše excelence pane komoří, laskavě ovládněte své fantazie, neb zcela jasně nejste schopen pochopit závažnost a význam situace a už vůbec ne následky, pokud by prostí lidé učinili, co jim nelaskavě ráčíte radit….. mají tedy prostí zemědělci nejspíše více rozumu… ono se to doma z ušáku u televize snadno pokřikuje a kope do lidí, že…… ale věčná škoda, že čeští zemědělci nezvedli svůj prapor…..

jhh
7. 2. 2024 16:36
Odpovědět  zdendulka

Pochopit následky? Na následky každý řádně nakrknutý člověk z vysoka.

komoří Lang
7. 2. 2024 19:32
Odpovědět  zdendulka

Prosím vás, kde ste tam vyčetla, že někoho navadim nebo radím, jaké špatnosti má udělat? Jen sem vykreslil a zvelicil jednu z neproveditelnych věci, ad absurdum, což každý pochopil, kromě vás. Ale co mě na vás zaráží, že tady, kde kdo volá po oběšení, vystřílení a utopení v mocuvce a vy ani nekvaknete, to vám nevadí. A když čtu tu vasi poslední větu, tak se mi hned vybavila Anna proletářka. A těmi lacinostmi, jako prostí lidé a prostí zemědělci, ste tomu dala už jen korunu pani učitelko. Asi tak.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
komoří Lang
7. 2. 2024 21:35
Odpovědět  zdendulka

Jo a Vaše blahorodí Zdendulko, od zítra očekávám, že patřičně vycinite každému, kdo tady bude psát o fyzické likvidaci, a že proti němu zasáhnete se vší rozhodností! A jestli ne, tak to se vám hezky kecá a pokřikuje z usaku od televize co?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Tupý hulvát
8. 2. 2024 09:43
Odpovědět  zdendulka

Jaké hrozné následky by mělo postříkání aut,co to melete?

Pijack
7. 2. 2024 10:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Dnes docela dobré zprávy ze světa –

  • Ukrajinci dostávají na prdeI, protože Rusové opět velmi efektivně zaútočili na mnoha místech.
  • Čeští zemědělci se konečně dohodli na provedení akce 19.2.
  • Jeden paradox – Zelenský se stal prvním demokratickým diktátorem, zakázal demokratické volby 🙂
  • Paní senátorka Daniela Kolářová bude pracovat pro SPD jako odborná poradkyně.
  • Diskutéři organizovaní elfem Kartouzem na i-Dnes zuří nad zoufalou situací liberálů
  • Tucker Carlson vykonal v zájmu pravdy o Ukrajině další skvělý rozhovor s Putinem. Osazenstvo aktivistů na Seznamu opět zuří a vydávají jednu lež za druhou. Jak jim to dlouho vydrží?
  • Osazenstvo aktivistů na Seznamu plánuje spustit sérii pomlouvačných článků proti zemědělcům.
  • V hnutí mafiánů STAN se objevil další křivák, který chce naši zemi zaprodat nadnárodním korporacím tím, že začne se zánikem koruny. Vyzývají k podlé diskuzi. Copak se o prodeji vlastní matky diskutuje? Co přijde potom? Hymna a vlajka? Taky plánují diskuzi.
  • Toho vepře Novotného čeká prý trest odnětí svobody 3 roky. Nevěřím, jejich justice nic takového nedopustí.
Gales
7. 2. 2024 11:22
Odpovědět  Pijack

Kéž by Pánbůh dal a motyka spustila.

katango
7. 2. 2024 11:31
Odpovědět  Gales

Motyku obvykle spouští čert.

Gales
7. 2. 2024 12:08
Odpovědět  katango

Když Pánbůh dopustí i motyka spustí.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
katango
7. 2. 2024 14:28
Odpovědět  Gales

U nás to říkáme s čertem, obvykle když někdo spoléhá na to, že se přece nemůže nic stát, třeba když si drží nůž špičkou proti voku. Ale myslím si, že pravdu mají obě rčení.

Pijack
7. 2. 2024 12:22
Odpovědět  katango

Já se motykou taky umím ohánět. 🙂

katango
7. 2. 2024 14:28
Odpovědět  Pijack

To je fajn. A cepem a vidlema?

7. 2. 2024 19:08
Odpovědět  Gales

Pekari chce spustit?

Honzas
7. 2. 2024 12:48
Odpovědět  Pijack

Rád bych vás upozornil na jeden paradox. Štrasburský soud odmítl Odsoudit Rusko jako agresora. U nás padlo několik rozsudků kde byly lidé odsouzeni za údajný terorismus za to že podporovali Rusko. Takže nebylo-li Rusko agresorem nemohly býti tito odsouzení ani teroristy. Jsem zvědavý jak se s tím náš právní systém vyrovná.

Pijack
7. 2. 2024 13:22
Odpovědět  Honzas

Brilantní postřeh !! O tom samém jsem se též zamýšlel. Ale jak známe Českou justici, tak pochybuji, že by to nějakého aktivistického státního zástupce trklo. Čekám, kdy se konečně objeví pořádný právník, který tyhle ropuchy v justici probudí.

Ladislav 💤
7. 2. 2024 13:31
Odpovědět  Pijack

Není náhodou i p.Rajchl a p. Kovářová JUDr?

7. 2. 2024 14:23
Odpovědět  Ladislav 💤

Nejen oni, je jich víc.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Tupý hulvát
8. 2. 2024 09:50
Odpovědět  Pijack

Jaký brilantní postřeh,ten soud začal v roce 2018,nemá s válkou na ukrajině od 22.nic společného.Je vidět,že lživá propaganda se vede na obou stranách!

Ladislav 💤
7. 2. 2024 13:29
Odpovědět  Honzas

Nemáme žádný! Jen zločince sloužící režimu!

Mike
7. 2. 2024 13:52
Odpovědět  Honzas

Pardon, říkáte náš právní systém. My nějaký máme? Nechtěl jste říct, náš obchodně – právní systém, kdy rozsudek přijde šifrovanou sms zprávou příslušnému soudci ještě před zahájením líčení i s částkou za provední kýženého rozsudku?

zdendulka
7. 2. 2024 15:39
Odpovědět  Mike

to si děláte srandu, nebo…….. :O….fakt ?

Mike
7. 2. 2024 19:05
Odpovědět  zdendulka

Vlastní zkušenost, kdy nás právní zástupce protistrany pár dní před vynesením rozsudku ubezpečoval, že to nebude tak kruté. No, nakonec bylo. Dodnes si lámu hlavu nad tím, jak to ta advokátka mohla vědět…

Jura S
7. 2. 2024 19:02
Odpovědět  Honzas

ŘÍKÁM to tu už TÝDNY, jestliže nejvyšší soud OSN konstatoval, že ze Rusko není agresor, tak jak sakra může být u nás někdo ODSOUZEN za “schvalování AGRESE” ?

Fanny
8. 2. 2024 16:33
Odpovědět  Honzas

Jak by se vyrovnával,jednoduše se promlčí v justici by to chtělo pořádné koště a vymést ten chlívek za nehorázné peníze.
Kdysi se říkalo,že soudci musí být dobře zaplacení,aby odolali korupci, evidentně je to pořád málo a chtělo by to sebrat ještě víc peněz důchodcům,nu což,tak jim přidáme, vždyť je to tak náročné odolávat úplatkům a korupci,nebo…….

Markýza
7. 2. 2024 12:54
Odpovědět  Pijack

Díky Pijacku za pěkný souhrn. Já se velice těším na ty články na Seznamu – pokud ovšem povolí diskuze 😀

Pijack
7. 2. 2024 13:28
Odpovědět  Markýza

Jeden článek stojí za povšimnutí, ale je to totální kravina, lež, dezinformace. Prý v Polsku vystartovaly stíhačky proti raketě, kterou vypustili Ruskové. Božínku takový nesmysl. Ani je vůbec nezajímá, jak by to bylo technicky možné. Podle písálků by ta raketa musela letět pomaleji než ta nejrychlejší stíhačka na světě a ještě by musela čekat… protože časová prodleva než stíhačka vyletí, tak raketa by už musela zasáhnout cíl. Tady je vidět, že na Seznamu píšou obyčejní analfabeti a negramoti. Horší je, že ti Kartouzovi elfové spustí v diskuzi povyk a ukájí se vzteklými nadávkami. Přitom netuší, že ten článek je výmysl non plus ultra. Tak takhle nás oblbuje mainstream.

Markýza
7. 2. 2024 17:06
Odpovědět  Pijack

No že tam píšou negramoti, to je myslím veřejné tajemství 🙂 Zas mně by kolem raket a stíhaček rozhodně nenapadlo, co vás.

Boomer
7. 2. 2024 18:14
Odpovědět  Pijack

..rakety s plochou dráhou letu 3K14 Kalibr se pohybují “cestovní rychlostí” 0,6-0,8 Mach. A kupříkladu verze 3M-54E prudce akceleruje až v terminální oblasti a to na 2,9 Mach. Takže až tak moc negramoti kecat nemuseli…

jiří
8. 2. 2024 19:40
Odpovědět  Boomer

Prý letěla stopem v balonu.

Nadia369
7. 2. 2024 14:06
Odpovědět  Pijack

19.2. ? To uz davno muze byt po vsem. Dneska mame 7.2., nasi zemedelci asi zase cekaji az to vsechno nekdo jiny vyresi i za ne. Jaksi me to uz ani neprekvapuje.

7. 2. 2024 14:28
Odpovědět  Nadia369

Po všem, možná, v euroříši, ale ne po všem u nás !!!

Fanny
8. 2. 2024 16:41
Odpovědět  Nadia369

Mě taky udivilo,že tak dlouho čekali, když už je to ve varu,bude to tak, že tam našich přijede asi tak 10 kousků a budou jen pro smích.
A taky by mě zajímalo kdo to organizuje a na co čeká.

Keller Ladislav
7. 2. 2024 14:58
Odpovědět  Pijack

Jen bych dodal, že Rusové výrazně postoupili v Avdějevce a začali osvobozovat Novomychajlovku.

Markýza
7. 2. 2024 19:57
Odpovědět  Keller Ladislav

Taky jsem už zaznamenala. Není ona ta Avdijevka takový ten tlustý uzel opevnění? mám mapu ukrajinského opevnění, ale tam to vypadá, že je to trochu mimo.

Boomer
7. 2. 2024 20:22
Odpovědět  Markýza

.. za Avdějevkou je otevřený prostor “lautr rovina”, pro ruské dělostřelectvo něco jako střelnice. Optimální místo k nástupu až na břeh Dněpru. A jako bonus komunikace E50…

Markýza
8. 2. 2024 12:32
Odpovědět  Boomer

Jo tahle! No tak to jo. Vygůglila jsem si to a ono hlavní tepna…..

zdendulka
7. 2. 2024 15:36
Odpovědět  Pijack

oh, díky za tu hezkou snůšku dobrých zpráv 🙂

janko z polanky
7. 2. 2024 10:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Naši zemědělci se nám rozkolísali… opět z křížkem po funuse… Vždyť v Babylonské věži eurohňupů již bude všechno upečeno a zazděno 8.2. Naši počkají ještě deset dní jak se to cele vyvrbí! Jak typická povaha Česká. Vzpomínáte na rok 1989? Tehdy to naši komunisti taky nechali až když to prasklo všude okolo…

Skeletor
7. 2. 2024 11:21
Odpovědět  janko z polanky

Češi jako vždy čekají až to za ně někdo “udělá”, potom teprve budou hrdinové. češi si skutečně nic dobré nezaslouží, proto mají jejich vysněnou vládu a prezidenta.

Pijack
7. 2. 2024 12:25
Odpovědět  Skeletor

A přitom čekání se ukájí jednou floskulí – “Je třeba to řešit” 🙂 Je třeba to řešit, Je třeba to řešit, Je třeba to řešit, Je třeba to řešit, Je třeba to řešit ,Je třeba to řešit
🙂


Gales
7. 2. 2024 11:25
Odpovědět  janko z polanky

Jano z budy tluče hrudy. Co to blábolíš o 89? Nebylo proč měnit režim.Lid obecný byl spokojenej a řvali jenom Jidáši.

Administrátor
P.A.Semi
7. 2. 2024 19:18
Odpovědět  Gales

Ale ale… Překroutily se vám vzpomínky…

Na Letné se tehdy sešel milion lidí na demonstraci… A Václavák zaplnili celý k prasknutí, ne jen polovinu, ne jen jeden den v měsíci, ale každý den v týdnu…
A byla Generální Stávka, i lidé v regionech se připojili…
Většina už toho tehdy měla plné zuby…

(jiná věc je, že kdyby jim už tehdy došlo, k čemu to povede, tak by asi nebyli tak žhaví…)

πα½

Gales
7. 2. 2024 19:35
Odpovědět  P.A.Semi

Jo.Vona vidina zlatého telete umí zblbnout. Hlavně Pražskou svoloč.Venkov se k tomu stavěl vlažně.Protože jim to politicky myslí.

Markýza
8. 2. 2024 12:34
Odpovědět  Gales

Nojo. Jenže když ona těch jidášů byla plná náměstí a přilehlé okolí a generálně stávkovali…..nějak tehdy ten lid obecný minimalizoval, nebo co 😎

Putinovec
7. 2. 2024 12:19
Odpovědět  janko z polanky

Tak zaprvé : Bourání socialistického bloku byl domluvený a předem připravený proces , ke škodě většiny obyvatel socialistického bloku . I těch tehdy nenarozených .
Za druhé : Československý člověk jim na ten převrat hodil bobek a tak musel přijít student Šmíd . Důvod byl ten , že soc . blok musel byl rozbourán v určitém časovém pásmu , aby mohlo poté dojít na likvidaci SSSR , který záměrně byl ponechán osamocen . Pokud by došlo k časovému zádrhelu , tak ten plán mohl padnout na vzpouře obyvatel SSSR , podpořenou Ruskou armádou .
Takže ty výkřiky o tom , že jsme málo světoví , si nechte od cesty a začněte přemýšlet vlastní hlavou , bez přípojky k čt geblsovce .

Pijack
7. 2. 2024 12:32
Odpovědět  janko z polanky

Jenže zemědělci mohou protestovat kdykoliv, protože žrát se musí. Chápeš?

7. 2. 2024 13:15
Odpovědět  Pijack

To je překlep, nebo to myslíš vážně? Že mohou protestovat kdykoliv? Dejme tomu, že by dostali chytrej nápad protestovat o žních. A že by se to protáhlo. A obilí by zatím vesele vymetlo. To by pak tak sklizeň obilí dopadla zajímavě, že. Nebo by jim hráblo a namísto setí by protestovali. To by pak byla panečku ouroda! A to by bylo řevu že za všechny sr-ačky můžou kydani a že mají u pr-dele co budeme žrát atd. atd.

ygorek
7. 2. 2024 16:18

Metání je fenologická fáze, kdy z pochvy posledního listu vyčnívá právě polovina květenství, vymetání je uvolnění celého květenství. Větší agrotechnické zásahy nejsou nutné, jen případné postřiky proti škůdcům.

7. 2. 2024 16:35
Odpovědět  ygorek

Myslel jsem uvolnění a vypadání zrna na zem, asi se mi to zkratkou nějak spojilo. Občas takhle blnu, no.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ygorek
7. 2. 2024 21:52

Zralá semena, které se od rostliny před sklizní nebo v průběhu sklizně samovolně oddělují, se nazývají výdrol.

Boomer
7. 2. 2024 22:45
Odpovědět  ygorek

.. jo, tady si klidně pomýlí metání se zmetáním a případně i smetáním. A ještě vás pojebou jak rekruta, když je uvedete na správnou míru.. ale jináč jsou zábavní.
To me cesi, ze sme tscheschi.. říkával Franz Josef der Erste.

8. 2. 2024 01:04
Odpovědět  Boomer

… a smetky se zmenky, smetáky s ometáky, plky s klky, a ještě mají z upravovatelů správné díry… čo to tárám… správné míry bžundu. Ale někdy je s těma upravovatelama a pindíkůměřičema a hnidopichama, když se navzájem pustěj do sebe, třeba že se neříká s hnidopichama, ale s hnidopichy, sranda.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
8. 2. 2024 12:36

A tak to já budu říkat s hnidopišema! Jazyk je živoucí!

katango
10. 2. 2024 14:34

S hnidopichama, to je tzv obecná čeština. Na rozdíl od spisovné češtiny, kde to je s hnidopichy.

Gales
8. 2. 2024 10:26
Odpovědět  Boomer

Ty si ten pravej který by měl něco uvádět na správnou míru. Hlavo zayebaná. É,pomazaná.

Markýza
8. 2. 2024 12:35

No jen aby na to časem nedošlo – na ty stávky o žních.

7. 2. 2024 14:02
Odpovědět  janko z polanky

Pánové diskutéři, proč si to neotočíte? Předkládám k úvaze.
Dejme tomu že ten čas je třeba k tomu, aby ta protestdemoška skutečně za něco stála a aby se na ni nesjelo jen pár traktorů a nesešlo něco čumilů. A že je v tom čase třeba podchytit veřejnost, aby se to k ní vůbec doneslo, bo je možné bubnovat do boje pouze na alternativě, která má o několik řádů menší rozsah pokrytí než majnstrým. K tomu další dejme tomu.
Dejme tomu, že do toho 19.2. už ostatní demošky utichnou, bo kydanům vyjde euroříše 8.2. ve všech směrech vstříc a přistoupí na všechny jejich požadavky. Věříte tomu, že se tak stane, a že tím důvody k protestům zaniknou?
Ale i kdyby – věříte tomu, že i naši vládní ničitelé změní svůj přístup k našim zemědělcům a uspokojí i jejich požadavky ještě před 19.2.? Takže modelová situace.
Nikde v euroříši se. už neprotestuje, bo všichni ostatní kydani eouroříše, krom českých, dosáhli 8.2. svých cílů.
Praha, pondělí 19.2. Masívní protest, hafo lidí, hafo traktorů, hesla, hovn-ocucy, blokace atd. atd – vzor protesty v ostatních zemích eouroříše. Jak potom zapůsobí taková protestdemoška? Skutečně jako akce přizdis-ráčů? Co myslíte?

7. 2. 2024 14:19
Odpovědět  janko z polanky

Jo. Vzpomínám na rok 1989 a hadrák. Který hadrák spunktovala STB, KGB, MI-6 a CIA.
Takže jací “naši komunisti”? Ti v eSTBé a nenažrané papalášstvo, nebo ten prodaný, více než milionový zbytek “u komunistů”, plus pár skutečných komunistů typu pana Skály? A ta hrstka skutečných komunistů mohla dělat co?!
Z projevu na Červeném hrádku měl celý národ pr-del – včetně mě, řehtal jsem se, až mi tekly slzy – jenže když si ho poslechnu teď, už se nesměju…
Jaké :budou čekat až se to celé vyvrbí?! Protest proběhne nezávisle na vrbení v euroříši, tak kde vidíte jaké čekání na vyvrbení?!
Bez přemýšlení plivat – jak typická povaha Česká.

Janko z hor
7. 2. 2024 17:56

Ano, máš pravdu v tom, že bylo spousta skutečných komunistů, mnohem více než tech prodejných Gorbačovských poskoků. Jenže rozhodovali, stejně jako dnes (dneska již bývalí) komunisti, kterým na republice a lidech v ní žijících záleželo steně, jako na tom, co spláchnou na WC. Soudruh Husák… byl to samé co je dnešní Bajden. Jak říká prezident RF – ameriku řídí někdo jiný a je jedno jestli je tam Tramp nebo Bajden.

7. 2. 2024 19:30
Odpovědět  Janko z hor

Je vidět, žes v té době nežil Bud té lásky a klikni si, co se postavilo za normalizace u nás, a co v USA za Bideta. Ale nejen za něj – vem to tři dekády zpátky. Tak samo u nás tři dekády zpět. A pak srovnávej.
To, že mi komáři šlapali na přezky a jali se mě převychovávat, neznamená, že ze mě vytloukli kritický myšlení. Gustav byl proti všem těm americkejm šaškům, Buschem (nejtupějším amiprezidetem po JFK vůbec) počínaje, duchovní gigant. Sice poznamenanej rudou ideologií, ale státník se státnickým rozhledem.
Ani plechová huba Trump není žádnej obr ducha. Má myšlení obchodníka, ale rozhodně ne státníka. Pravda, furt lepší, než ti ostatní zmetci. Když nic jinýho, tak aspon ví, že kšeftům se daří v míru, ne ve válce, a že jestli chce USA posílit, musí s tím posilováním začít zevnitř USA.

Jaris.
8. 2. 2024 01:20

Souhlas. Na to, ze byl Husak mezi lidmi extremne nepopularni, tak se mu podarila spousta veci. Ubyvajici populaci dokazal zastavit a pro matky zaridil placenou materskou i ochranu mista, kde pracovaly, kdyz se do prace chtely vratit. Stavela se nova sidliste a mnoho dalsich dulezitych projektu. Ceskoslovensko uspesne obchodovalo na mezinarodnim trhu.

8. 2. 2024 11:59
Odpovědět  Jaris.

🙂

zuzana
7. 2. 2024 11:37
Ohodnotit příspěvek :
     

EU byla kvůli protestům zemědělců nucena zrušit klíčové prvky Zelené agendy

https://aktax.cz/eu-byla-kvuli-protestum-zemedelcu-nucena-zrusit-klicove-prvky-zelene-agendy/

Gales
7. 2. 2024 12:13
Odpovědět  zuzana

Nizozemská prozemědělská politická aktivistka Eva Vlaardingerboeková uvedla„Je to dobrá zpráva, protože ukazuje, že protesty a tlak na naše vládce fungují. Pouhé zrušení požadavků pro rok 2040 však nestačí. Musí se zrušit celá agenda. Zelená dohoda a podvod NetZero musí zmizet. Vyhráli jsme bitvu, ne však válku.“

Tupý hulvát
8. 2. 2024 10:20
Odpovědět  zuzana

Nevěřím,fanatici se jen tak nedají.

Putinovec
7. 2. 2024 12:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Tohle se nevyřeší nějakým bububu . To je jen předehra doby , kdy se tento moloch bude bourán do poslední cihly a do nejtenčího kořínku . A pokud si myslíte , že dosazené sociopatické loutky najednou otočí a to z toho důvodu , že mají svobodu rozhodovaní , tak nechápete , jak funguje řízení mafie .
Oni nemají kam ustupovat a hlavně o ničem nerozhodují . Tak jako kolaboranti odsouhlasují poslušně nařízení čtvrté fašistické říše v protektorátu ČR , tak právě tak pracují i loutky z Bruselu , dle zadání a na rozkaz .

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gales
7. 2. 2024 12:34
Ohodnotit příspěvek :
     

V začerněné zprávě policejního prezidia je uvedeno – „Policista s puškou vyčkával u okna, až se objeví pachatel v jeho zorném poli. Když uviděl (začerněné slovo, pozn. red.) na ochozu, přes okno na něj zamířil a ve chvíli, kdy již měl prst na spoušti a chystal se vystřelit, muž odhodil zbraň přes zábradlí a zvedl ruce nad hlavu,“ píše se ve zprávě na straně 43.

Ve zprávě je následně uvedeno, že v 15:19 tento policista informoval pomocí vysílačky, že viděl, jak se střelec zastřelil, protože zřejmě tušil, že je obklíčený a další střelba nemá význam….. _ Takže se zastřelil s rukama nad hlavou. Taky dobrý.

Administrátor
P.A.Semi
8. 2. 2024 01:59
Odpovědět  Gales

Nečetl jsem to, ale z těchto vašich dvou fragmentů čistě logicky – on ty ruce shora mohl zase sundat, vytáhnout tu brokovnici, a zastřelit se…
To se asi pozná, jestli měl obličej rozstřelený zblízka nebo zdálky…?

Je to jedno… Když tam postřílel přes dvacet lidí, tak si zasloužil zlikvidovat, i kdyby vypadal, že se vzdává…

πα½

Administrátor
P.A.Semi
8. 2. 2024 02:07
Odpovědět  P.A.Semi

K tomu podotknu – jedna má příbuzná osobně zná někoho (bývalý spolužák), komu tam zastřelil partnerku… Takže pro mě je jasné, že to není fikce a opravdu tam zemřeli studenti… A ti přeživší, kteří ho viděli střílet, by už mezitím řekli, kdyby tam vraždilo nějaké komando místo toho Kozáka… (jak se obojí spekulovalo, že by bylo možné, že to je celé jen divadlo, nebo že tam střílelo nějaké komando a na Kozáka to jen svedli, k obojímu bylo jasné, že ty podrobnosti dřív nebo později vyplynou a bude jasno…)

Ještě pořád je otevřené, kdo ho vlastně takhle zmagořil, nebo z čeho…?!

πα½

Tupý hulvát
8. 2. 2024 10:28
Odpovědět  P.A.Semi

Takoví magoři se občas objeví,to není nic neobvyklého.Žádná prevence ani příprava není možná.Protože si lžeme do kapsy a mnozí to zneužívají, je toho všude plno.

Gales
8. 2. 2024 10:33
Odpovědět  P.A.Semi

A z toho je třeba vycházet. A proč byl zastřelenej jeho otec. A proč vlají na univerzitách Ukrajinské vlajky?

8. 2. 2024 12:40
Odpovědět  Gales

A proč to třeskutý ticho kolem manželky zavražděného tatíka a jeho máti, stejně jako snad ještě větší ticho kolem manželky toho zastřeleného v lese a matky toho zavražděného mimča. Obě přišly o manžela a dítě a žádné zuřivé truchlení nad jejich bědným osudem, žádné dojemné srdcervoucí příběhy – prostě nic. Ticho…

Gales
8. 2. 2024 14:12

A kdo dostal a za co vysomrované peníze.

jiří
8. 2. 2024 20:22
Odpovědět  P.A.Semi

Věc: žádost o okamžitou rezignaci ministra vnitra z důvodu tragického selhání orgánů PČR pod velením MV jako přijmutí osobní zodpovědnosti a přezkoumání níže uvedených sporných postupů orgánu PČR v případě teroristického útoku v budově Filozofické fakulty, UK Praha
Žádost o okamžitou rezignaci ministra vnitra – Stop 5G

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
zuzana
7. 2. 2024 12:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Dystopická proměna Billa Gatese: Od digitální nadvlády ke globálnímu řízení

https://aktax.cz/dystopicka-promena-billa-gatese/

sergej
7. 2. 2024 13:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Zdechlinu jste měli dát do mundůru, nevypadal by tak zbltí, možná. 🙂

Gales
7. 2. 2024 13:23
Odpovědět  sergej

Do ropušana ,,mundůru”.

Jura S
7. 2. 2024 18:56
Ohodnotit příspěvek :
     

No vezmu to ekonomicky, místo stíhaček F35 by se dala celá republika dát zpětně zalesnit (co sežral kůrovec díky zelenofašistům) , obnovit lokálně remízky, půdu opět orat (ne jen to dle EU “PODRCHLIT” ) a zase smylusluplně obdělávat…. Asi tak jak to dělali komunisti že, a teď to nemyslím rozhodně pejorativně….byla SOBĚSTAČNOST !!!! A KOZA zasraná to vše zničila…!!!

sergej
7. 2. 2024 18:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Mají palmáre, to je mrdník. 🙂
Hustý. Budou řešit ztýrání okurkami a banány spotřebitele, zahnutými. Dotace nebudou jakkoliv. Možná když si dovezete tedy za co že jo.
https://www.facebook.com/watch/?v=692719563074388

7. 2. 2024 21:30
Ohodnotit příspěvek :
     

To je fajn…už dávno tam měli mít takto voňavoučko 😀

Frank
7. 2. 2024 23:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Zkrátka co nejdříve z toho eurobordelu vystoupit. Ale to musí nastoupit jiná vláda. Ale vláda s kolaboranty Fialou a Babišem to neudělá.

Kelly
8. 2. 2024 11:02
Ohodnotit příspěvek :
     

zemědělský protest je unikátní příležitostí, jak rozhýbat tento spící národ, tato zločinná Fialova vláda musí na jaře skončit. Popelku nám včera zase odvedla policie z demonstrace od Úřadu vlády, takže tato vláda pokračuje v cestě konfrontace s oposicí, pryč s Fialou a jeho zločinnou vládou. Navíc nám tam zase včera poslal Rakušan policistu s kamerou, aby nás natáčel, takže Rakušanovo “bez cenzury” jede dále.

Frank1
8. 2. 2024 13:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Hlas lidu je hlas Bozi. Pomahej jim Pan Buh!

Drak
8. 2. 2024 15:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Měnit atmosféru, je málo. Měnit se musí parlament a hlavně komisaři. A to po přísném potrestání.

Frank1
11. 2. 2024 18:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Vyzirkove v parlamentu EU se dobrovolne koryt nevzdaji.