blog

Totální debakl “spanilé jízdy” premiéra Fialy po afrických zemích a zrušená cesta ministra Síkely do Saúdské Arábie

Jaroslav Štefec sítě.

Totální debakl “spanilé jízdy” premiéra Fialy po afrických zemích a zrušená cesta ministra Síkely do Saúdské Arábie jsou už jen pověstnou třešničkou na dortu totálního neumětelství a amatérismu party, co si nechá říkat “vláda ČR”.

Raketově rostoucí ceny energií, rostoucí ceny a klesající kvalita potravin, nedostatek léků, neřešená ilegální imigrace, raketově rostoucí kriminalita, nekonečná korupce v armádních kšeftech, nesmyslné zadlužování nikoliv státu, ale nás, občanů, na celá desetiletí, … Jedna hloupost vršená na druhou tak, aby to co nejvíce poškodilo nás, kteří zde žijeme. A k tomu stupidní kecy tzv. “ministrů”, hloupoučce vysvětlujících s až dětskou naivitou svou totální impotenci cokoliv řešit tu Babišem, tu Putinem, tu Hamásem, případně ještě stále sem tam i čtyřiceti lety “komunistické devastace”.

Tato politická reprezentace je naprosto prokazatelně toxická a vysoce nebezpečná občanům ČR. Je proto čas začít přemýšlet nad skromným článkem 23, krčícím se osaměle na samém konci druhého oddílu Listiny základních práv a svobod, zvaného Politická práva. Praví se v něm: „Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny.“

Osobně se domnívám, že obě části článku, zmocňující “lid” postavit se na odpor, jsou již naplněny mírou více než vrchovatou. Tichá demontáž a likvidace našich demokratických práv a svobod je v plném proudu. A co ústavní orgány? Vláda prokazatelně není schopna plnit svou funkci a sněmovna se “stoosmičkou” jí v tom jde na ruku. Senát pořádá výlety na Tchaj-wan a člověk v jeho čele se považuje za Tchajwance. Prezident se projíždí na motorce a rajcuje pornoherečky. No a ústavní soud to sám nevytrhne. Takže co?

Ne, nenabádám k nějaké “rebélii”, jak je psáno v Jiráskovi. Nabádám “naše” politiky, aby se nad tím zamysleli. A nabádám i nás, lidi, kteří zatím trpně snášíme jejich nesmyslné počiny a vysílané “signály”. Přemýšlejte nad tím. Nejsme ovce. Je nejvyšší čas začít jednat.

sdílet na

87 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Albi
10. 11. 2023 13:47
Ohodnotit příspěvek :
     

… zadlužování nikoliv státu, ale nás, občanů, na celá desetiletí”.
To přidejte, pane Štefci – a hodně.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Standa
11. 11. 2023 05:54
Odpovědět  Albi

Právě po mě na seznamu chtějí 

Aktualizaci souhlasu s personalizací
po odkliknutí nesouhlasu to zmizí, ale vzápětí no naskočí znovu. Několikrát jsem nesouhlasil ale žádost o aktualizaci souhlasu s personalizací je neodbytně zpět a zabírá většinu monitoru. Možnost odmítnutí je tam asi jenom proto, abych si uvědomil, že nesouhlas se na vědomí nebere. 
Úroveň zpráv na seznamu není zase až tak nenahraditelná, že bych se ho nedokázal vzdát. Příjde mi to, jako když při koupi novin budu muset vyplnit dotazník co s nimi po přečtení udělám.
Je to Velký bratr, který neustále od Vás vyžaduje souhlas s Vaším špehováním.

Albi
11. 11. 2023 07:49
Odpovědět  Standa

Přesně to se mi stalo včera odpoledne.
A nemohla jsem se dostat na nic, jen na weby uložené na liště. Zkoušela jsem si přečíst všechno to povídání k tomu, ale moudrá jsem z toho nebyla, tak jako poslední možnost jsem počítač na chvíli vypnula (resetování nepomohlo) a po novém zapnutí mi jako první naskočilo nějaké oznámení a chtělo po mě jakýsi kód. Samozřejmě jsem nevěděla jaký, ale byla tam možnost “zapomenuté heslo” nebo něco takového, takže jsem na to klikla a objevilo se, že nový kód mi přijde mailem – jenže na mail jsem se taky dostat nemohla. Takže jsem si po chvíli řekla, že se na mail zkusím znovu přihlásit přes googl, jenže najednou už všechno fungovalo, i mail a tam byla zpráva od “Týmu, který se stará o účty Microsoft” a “Kód pro resetování hesla”.
Ten jsem ani nepoužila, když všechno bylo OK.
Tak nevím, kde byla chyba, když ne moje, protože mi syn říkal, že on normálně “odmítl vše” a jemu to zafungovalo hned. .

Albi
11. 11. 2023 10:46
Odpovědět  Albi

PS: Teď jsem náhodou mluvila s jedním známým, který vyslovil nějakou pochybnost, jestli to nebyla nějaká hackerská “finta”, takže nevím. Já žádný kód nepotvrdila, zatím všechno funguje jak má, ale pro jistotu si to snad někde zkontrolujte. Jak – to ale nevím.

Albi
11. 11. 2023 14:10
Odpovědět  Albi

PPS: Pro jistotu jsem změnila heslo.

Standa
11. 11. 2023 15:38
Odpovědět  Albi

+++++

Pijack
10. 11. 2023 13:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Jak se má postavit lid na odpor? Ono to dost dobře v Česku není možné. Lidé jsou hodní, tolerantní a mírumilovní. Neumíme násilí. Bez násilí to nejde. K tomu je potřeba použitelná logistika. Pan Štefec a ostatní skvělí odborníci nechť ten odpor zorganizují. Já si půjdu rád zastřílet, což o to. ALE potřebuji jistotu, zázemí, o něco a někoho se opřít. Potřebuji vedle sebe právníky, kteří mne po “revoluci” nepošlou do vězení, protože se jim to bude hodit kvůli nové kariéře. Tady panuje nemoc nedůvěry. Polovina nenažranců by takový odpor odmítla, protože jsou eurohujeři a mohou cestovat a nebo mají nahrabáno. Zajímají se jen o osobní prospěch.
Tak šup šup, kdo zorganizuje ten lidový odpor? Slibuji že půjdu.

Skeletor
10. 11. 2023 13:59
Odpovědět  Pijack

Lze to napsat velmi krátce, jsme blbí a nikdo to za nás nechce udělat. Tabudeme remcat a trpět.

Ladislav 💤
10. 11. 2023 14:00
Odpovědět  Pijack

Naprostý souhlas 👍👍👍👍👍

Pavel z Moravy
10. 11. 2023 17:10
Odpovědět  Pijack

Pijacku, k odporu je potřeba velká většina, alespoň 60 %. Ale bude muset vědět za co bojuje a co je jejím cílem. Jinak to bude pouhá hospodská rvačka a ti co přijdou po nich budou stejní hrabivci a škůdci jako tito současní. Toto musí dozrát v lidech a to není jen tak. Ta většina přece říká druhým, kdybyste tam byli vy, také byste kradli. Vidíš jak ta většina smýšlí a takoví mají tvořit novou společnost? Novou společnost musí tvořit lidé, kteří na něco takového ani nepomyslí. A jsou tady? A musí to být lidé, kteří nemají žádný problém se svým morálním kreditem a nezúčastnili se této státní loupeže století. Tak to vnímám já, třeba blbě, ale takhle.

Pijack
10. 11. 2023 18:18
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tož to je přiznání, uznávám s povděkem. Mám podobné postřehy. Někdy u mne zvítězí silný pocit ve stylu “naserte si, nic si nezasloužíte, za takové hajzly bych nedal ani centimetr vlastní kůže”… protože lidi jsou svině. Mockrát mě v životě lidi nasr*li, kradou, podvádí, pomlouvají, poškozují ti majetek… Pak mě to přejde a zase proti vlastnímu národu nic nemám a vymýšlím si plány. Moje představy o krvavém převratu bych klidně nafilmoval a byl by to hororový trhák, to mi věř 🙂

Chjo
10. 11. 2023 19:06
Odpovědět  Pijack

No jo nikdo si nechce vzít černého Petra. 😜
Všichni jen blíže nespecificky k ničemu “nenavádí” protože to nechtějí odskákat za navádění.
Ale už by jako rádi, aby se fakt někdo postavit na odpor, ale už vážně urgentně. Ale já nic, ať ten druhý. 🤣
Z jedné strany paraziti a z druhé údajný spojenci který nenápadně ženou plebs na zteč.
Ale ti už nevěří nikomu a ničemu. Za co by měli nasazovat krky, za návrat k tomu předchozímu? 😆

Gales
10. 11. 2023 20:18
Odpovědět  Pijack
JoFa
11. 11. 2023 19:08
Odpovědět  Gales

Ja som si to video pozrel a mrzí ma, že je tu o to slabý záujem, no za jeden deň to malo 21000 zhliadnutí a je to zaujímavé. Myslím si, že niektoré veci ako nepodmienený príjem robotizácia sú brebraté z GR a NWO ale sú pozitívne využitelné, je to síce len vedecká práca ale ako koncepcia ktorá prejde diskusiou viacerých štátov ČR,SR,MR a Srbska /miesto navrhovaného Rakúska/ by to mohlo nielen prispeť k rozbitiu EU, ale nastaveniu nového systému spomenutých štátov. Za úplnú robotizáciu určite nie som a ani za nahradenie taxikárov UI.Chce to doladiť, ale je to zaujímavé najmä vo vzťahu štát a banky to ma zaujalo najviac.
Tak vidíte koncepciu už máte, trebu ju len zrealizovať, niekto ju musí len prevziať a ponúknuť voličom.
Vzhľadom na taký počet zhliadnutí, to s vaším národom nebude tak zlé ako tu prezentujú mnohí, aj keď určite na to čumeli aj Slováci.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
JoFa
11. 11. 2023 19:18
Odpovědět  JoFa

K tomuto videu by som venoval jeden celý článok, pretože práve diskusia by bola zaujímavá a len k veci konštruktívne a nie zbytočne tliachať.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jura S
11. 11. 2023 18:30
Odpovědět  Pijack

Já nemám se zabíjením problémy… jako asi každý vesničan. Děda mě naučil zabíjet králíky a slepice, pobil jsem jich a vykuchal stovky… pak asi 5000 ryb, sem tam čuníka, ovečku…. a to jen kudla a kus trubky, nebo na čuníky malorážka. Samozřejmě a´t mi tydy ropušan nepodsouvá nic jiného než co jsem konstatoval – zcela legální porážky zvířat ke konzumu že…. Ale znáte to, co se jednou naučíš, ke stáru najdeš…. :-))

Slovan
11. 11. 2023 19:01
Odpovědět  Jura S

Čuníci? Sekera bum a nůž, ale nesmíš minout.🤣
Nevím kolik máte v rodině mladých chlaů. Zkuste jim
dát úkol ať zajistí nedělníoběd a ukažte jim na králíky, husy, kachny atd.
Možná nebudu daleko od pravdy, že budete bez masa. 🤣

Gales
11. 11. 2023 19:38
Odpovědět  Jura S

Na čuníka s malorážkou?

Helena
10. 11. 2023 14:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Ne, nenabádám k nějaké “rebélii”, jak je psáno v Jiráskovi. Nabádám “naše” politiky, aby se nad tím zamysleli. Těmito dvěma větami se milej p. Štefec odstřelil. Tím dokázal, že je jenom po.ranej tlučhuba.
Proti této hydře, která nás škrtí už není boje bez krve, smrti, bohužel to zasáhne nás všechny. Ale tento boj se nemůže vést plkáním na sítích, ani úsměvy za mikrofonem. Tenhle boj je velmi, velmi utajený, sofistikovaný, aby cílil na ty, kteří nás rdousí nejvíc. Nikdy si nemůžou být jisti životem svým a svých rodin. A pak veřejným trestem pro odstrašení všech, kdo by se k něčemu takovému dali zlákat.

pedro
10. 11. 2023 17:31
Odpovědět  Helena

Zbývá snad jedině “Šakal”. Myslím si, že kdyby zařvala jedna svině, ostatní se poserou.Musel by národ udělat sbírku. Musel by se najít machr co v tom umí chodit.

Slovan
10. 11. 2023 17:58
Odpovědět  pedro

😊 😊 😊
Já bych ho přejel autobusem.

Standa
10. 11. 2023 18:10
Odpovědět  Slovan

To by byla nehoda. A ostatní svině by se nelekli. Chce to exmplárně a viditelně. Nejezdí nějakou zatáčkou …..taková Heydrichova….

Slovan
11. 11. 2023 10:32
Odpovědět  Standa

😊 😊

Rajko
11. 11. 2023 10:25
Odpovědět  pedro

Je třeba zabít Sekala”???

Slovan
11. 11. 2023 10:29
Odpovědět  Rajko

😊

Tupý hulvát
10. 11. 2023 19:50
Odpovědět  Helena

On je tlučhuba a co jste vy?Kde provádíte tu odbojovou NÁSILNOU rebélii?Kde máte náborovou kancelář,vy tlučhubo,třeba by se Pijack a podobní rád přidal?
Pavel z Moravy to napsal,musí být zle,musí být vůdce a musí být MYŠLENKA!Jak vypadá zle zřejmě většina vůbec neví,vůdce?-směšné, Myšlenka?víte o nějaké OPRAVDOVÉ?

ijn
10. 11. 2023 21:28
Odpovědět  Tupý hulvát

Zrádci kam se podíváš: odbory + opozice + justice + soudci + prokurátoři + policie + vojsko + advokáti (nikdo nechce sepsat žalobu na zloděje u koryt moci) ==== zločinné spolčení…..!!!!!!!!! nás NEZACHRÁNÍ totální krach, jen šakalové hyeny vlci,……!!!!!

Boomer
11. 11. 2023 11:13
Odpovědět  Tupý hulvát

.. joó, tak o kousek výš to je od nicku Rajko vyjádřeno naprosto výstižně. Někdo toho Sekala zabít musí a my pak budem koukat, jak chcípá za vsí.. my přece máme čisté ruce.
Věřte tomu, že kdyby k něčemu ostrému fakt došlo, tak po opadnutí vášní vylezou ze sklepů mudrcové, kteří začnou rozebírat, zda bylo opravdu nutné postupovat tak tvrdě.. a nasadí psí hlavu kde komu.

Albi
10. 11. 2023 22:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Bloger Daniel Sterzik, který píše pod jménem Vidlák, přináší zamyšlení nad aktuálními problémy naší doby exkluzivně pro server Prvnizpravy.cz.
https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/vidlak-ma-jasno-vysilani-signalu-nevydrzi-fialovi-naporad/

“….v poslední době mám pocit, že náš premiér už není tak klidný jako dřív. Pohubnul nám, pobledl… před kamerou stále častěji zaujímá postoj typu “svěrací kazajka”. Zřejmě mu začíná docházet, jaký průšvih to jeho vládnutí je. Vysílání signálů totiž nevydrží napořád a tvrdit, že eurostat má špatné údaje, to je zbraň na jeden výstřel. Dokonce i kampaň si musí dělat sám na své jméno. Už není tváří SPOLU ani tváří ODS. Už je jen tváří sám sebe. 
Já tyto signály čtu celkem jasně… všichni od něj pomalu ustupují a čekají na okamžik, kdy lidem opravdu rupnou nervy… třeba až jim stoupnou ceny energií… Já bych si myslel, že to bude pořádná darda. Cokoliv se může pokazit, to se pokazí. ….” Atd.

Zajímavé “povídání” 🙂 🙂 🙂

Autor
11. 11. 2023 04:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Jaká reprezentace? To je přehlídka všech druhů zrádců, kteří se mohou v každém státě jenom vyskytnout. A to všechno podporují naši přímí nepřátelé – na prvních místech – Německo, USA, Anglie, Polsko.
Žádný politický “oficiální” komentátor to ale neřekne, stejně jako my, kterých je v každém případě víc, než těch, kteří je budou případně bránit, jsme nejednotní a neschopní se domluvit na něčem, co by bylo v základním zájmu všech.
Mělo se totiž jít do ulic ihned poté, co zrádci v “černých “s”oudcovských hadrech” jim povolili porušit ÚSTAVU. To si komunisté nedovolili ani náhodou, ani když přicházeli k moci.
Stejně je to pro ně frustrující. Ani sebevětší snaha jim nezajistila ZÁKONNÝ PŘÍCHOD k moci. Celý ten “slavnej Záchod” musel pomáhat podvádět jako když lákají prase na sladkosti na jatka.

Standa
11. 11. 2023 05:50
Odpovědět  Peter 008

Moje řeč. Napsal jsem k tomu kdysi článek.

Honza 1966
11. 11. 2023 08:54
Odpovědět  Peter 008

Jestli myslíš je nás, kterých je v každém případě víc, tak to asi myslíš lidi 50 až 80 let. Tam máš skoro pravdu, patřím věkově tam a možná čtvrtina a něco by byla bojovná, polovině je to jedno a necelá čtvrtina by bojovala za současný stav(včetně mne). Ale zapomínáš na pěkných pár milionů mladších, kde teda by podobná výzva tvrdě narazila. Lidi do padesátky, by si vás namazali na chleba. Vaší jedinou nadějí je rozpoutat teror, že se k vám přidají nějací ne z pochopení toho co chcete, ale ze strachu. A to nejde bez cizí pomoci. Takže ahoj, přeji klidný život a pozor na náledí, zlomený krček je sviňa

Standa
11. 11. 2023 09:12
Odpovědět  Honza 1966

Ty by jsi bojoval za současný stav? ???Jsi ubožák! Lidé kolem padesátky jsou ti lékaři,učitelé,odboráři Kovo,horníci ,kteří budou právě stávkovat 27.11.Stotisíc lidí na Václaváku a jinde skandovalo DEMISI, kvůli současnému stavu.Jsi ubohý pitomec. My si brzo namažeme na chleby takové , jako jsi ty. Jestli ty jsi někdy dělal, tak jsem čínský bůh srandy. A zavři hubu smrdí to až sem. A běž k doktrovi , at ti dá něco na tvůj slovní průjem.Endiaron asi nepomůže- možná snad pár facek a kopanec do prd.le.

Pavel z Moravy
11. 11. 2023 10:15
Odpovědět  Standa

Stando, to chce klid, on je provokatér a předpokládám, že důstojnost a duševní vyzrálost nejsou jeho silné stránky. Takoví koníci pana globálního pokud tady zvítězí a zavede koncentrák půjdou jako první na odpis.

Standa
11. 11. 2023 11:10
Odpovědět  Pavel z Moravy

Pájo, jsem klidný. Ale na hrubý pytel hrubá záplata!

Honza 1966
11. 11. 2023 11:14
Odpovědět  Standa

Nebudeš tomu asi věřit, ale i teď jsem v práci, jen si dávám jednou za čas přestávečky, umyju ruce a podívám se na sranda weby, kdo a jak na mé poznámky reaguje. V dubnu mi bude osmapade, celý život se živím rukama, no samo i hlavou, nepotřebuji živit vedoucí BSP, ROH, SČSP, nástěnkáře a hlídače morálky. Tak milý bojovníku, za řízenou společnost, přijeď mi do Prostějova nafackovat, nakopad prdel atd. Btw, mám 180 cm, jsem hubený ale celkem dost šlachovitý, v rámci mého věku. A co je pro Tebe asi nejhorší, jsem typický maloburžoust a maloměšťák a vaše šílené teorie o řízení, od bolševismu po KSB a DTVR, všechny Marxe, Leniny, Džeržiňské, Adolfy, Josify, Berii, Pjakiny atd. mám u háku, tak jak skoro všichni. Mírou zdar a v práci v šest, (teda já mezi sedmou a osmou a dělám ji pro svůj výdělek a ne pro nějakou imaginární společnost). Tak zduř, paže tuž a vlasti služ. Ahoj bohatýre Poljanine

Honza 1966
11. 11. 2023 11:21
Odpovědět  Honza 1966

Ještě poznámečka. I za vlády jedné strany(měl jsem pětiletý odklad ze zdravotních důvodů, do války nástup až 7/1989 na pět metrů, klíčema jsem cinkat nemohl), takže jsem v železárnách makal, moje hodnocení bylo výborný pracovník, úkoly plní nadprůměrně, práce ho baví, jen vzhled a chování je nestandartní.

Honza 1966
11. 11. 2023 11:29
Odpovědět  Honza 1966

Každý máme svůj život holt postavený jinak, na jiných hodnotách. Ale osobně se nakonec, jedni i druzí nějak nejdřív pohádáme, pak ožereme a pak si zaspíváme. Konflikty vznikají kvůli udobření, není třeba popravovat, vždy jdou najít nějaká řešení vlk nažraný a koza dojí.

Honza 1966
11. 11. 2023 11:32
Odpovědět  Honza 1966

A pak za pár let se to bude, dle stejného scénaře opakovat. Život je prima, nic lepšího zatím nikdo nevynalezl, ani ten na nebesích

Pavel z Moravy
11. 11. 2023 11:44
Odpovědět  Honza 1966

Nu, co k tobě více říci, jsi prostě borec. Tak si počkej, oni ti milování liberálové tě jistě jednou ocení.

Boomer
11. 11. 2023 12:00
Odpovědět  Pavel z Moravy

.. tož mohl jste taky být borec, ne? Ale když vám socialismus vyhovoval až tak, že po něm teskníte ještě dnes, tak jaképak copak. Každý má to svoje i když vy se s tím jeho neztotožníte.

Honza 1966
11. 11. 2023 13:33
Odpovědět  Pavel z Moravy

Kdo jsou oni ti milovaní liberálové? Já sám se pokládám za liberála. Kdo jsou ti oni?

Joe Arp
11. 11. 2023 19:20
Odpovědět  Honza 1966

No to jsi přece ty, vemeno. Nechápeš, protože jsi kovaný!

Standa
11. 11. 2023 19:38
Odpovědět  Honza 1966

Jsi také homosexuál, tranvestita,podobojí,sadista, nekrofil…liberále?

Boomer
11. 11. 2023 11:57
Odpovědět  Honza 1966

.. jo, tak to jste měl relativně štěstí, já to měl od sedmdesátek u soudruhů tak podělané, že mě nebral žádný národní podnik, u kterého bych mohl dosáhnout vytoužené pětimetrové náhradní vojenské služby. Ani doly, ani ty “prostějovské želízka”. A musel jsem na 730, i když tehdy na dráze to taky šlo, jen ne pro mě! A tak mám k soudruhům láskyplný vztah na celý život…

Standa
11. 11. 2023 13:05
Odpovědět  Boomer

Třeba ti ta vojna něco dala. Skládat komínky, mýt se , čistit si zuby, fyzičku, nosit pod mundůrem trenýrky ……

Honza 1966
11. 11. 2023 13:48
Odpovědět  Boomer

Já vůbec tehdy nic netušil, v klidu jsem šel v 84 k odvodu, vyplnil si přihlášku do autoškoly na předvojenské céčko, vyčural se do šampusky atd, jak všichni ostatní. A najednou příkaz k odběru krve k odvodnímu lékaři. Že mi špatně fungují ledviny, propušťí krev do moči, jsem neměl vůbec tucha. Tvrdil jsem že mic není, že mne nic nebolí, ale odročili mne o rok. Hromady vyšetření, za rok to samé, odročení teď o dva roky. Modrou(neodveden) jsem nedostal. Odvedli mne v mých 21, když jsem začal řvát, že už jsem tu pakárnu mohl mít za sebou: uklidněte se, odveden, kvůli zdravotnímu stavu na náhradní vojenskou službu, jako mechanik-svářeč, v kategorii C. Takže pétépák.

Albi
11. 11. 2023 13:35
Odpovědět  Honza 1966

Jste veselá kopa, to je dobře – pomůže to přežít v pohodě i koncentrák. 🙂
… nepotřebuji živit vedoucí BSP, ROH, SČSP, nástěnkáře a hlídače morálky“.
To vám chválím. Jen jste nepostřehl, že pláčete na už dávno zrušeném hrobu.
Ale např. nadnárodní korporace, Ukrajina, dnes i Izrael a výhledově US armáda, (ne)schopná česká vláda + hejno ostatních a v neposlední řadě pharmafirmy s jejich rychlokvačnými vakcínami potřebují vaše prníze naléhavěji. Uznání se od nich nedočkáte, protože toto je vaše povinnost! 🙂 🙂 🙂

Pavel z Moravy
11. 11. 2023 13:45
Odpovědět  Albi

Albi, to on nepochopí.

Boomer
11. 11. 2023 11:24
Odpovědět  Standa

.. stotisícovka lidí skandovala DEMISI, ale kolik jich mělo nějakou reálnou představu, co jako bude dál po té DEMISI ?! Stando, jste přece právník, nebo snad nedej přírodo zastáváte postoje blízké právní doktríně soudruha Andreje Januarjeviče Vyšinského, a zde cituji:

“Střílejte ty vzteklé psy. Smrt takové bandě, která ze sovětského lidu saje krev! Pryč s tím vydřiduchem Trockým, z jehož úst kape zabijácký jed, kterým tráví velké ideje marxismu! Zničte ty bídné existence! Udělejme jednou provždy přítrž těm ubohým zrůdám z lišáků a prasat, těm smrdutým mrtvolám! Vyhlaďme běsnící kapitalistické psy, kteří chtějí roztrhat na kusy květ našeho mladého sovětského národa! Nacpěme jim tu jejich zhovadilou nenávist vůči našim vedoucím soudruhům zpátky do chřtánů!”

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Standa
11. 11. 2023 11:46
Odpovědět  Boomer

Po demisi vlády , jak známo, jsou mimořádné volby.
Kapitalismus je údajně lepší než socialismus, ale horší než jsem si myslel.Co jste s to vycinkali?
Skutečný rozdíl mezi nimi.?
,,V socialismu zloději kradli toaletní papír,mýdlo, tužky V kapitalismu zloději kradou fabriky vyrábějící toaletní papír , mýdlo , tužky. V socialismu dostávali dělníci přebytky. V kapitalismu jsou dělníci přebytkem!!!
Za socialismu kradlo mnoho lidí, ale málo.V kapitalismu krade málo lidí, ale hodně.
Za socialismu se o zlodějích psalo v černé kronice a seděli v base.
V kapitalismu se o zlodějích píše , jako o celebritách a ti sedí v danových rájích!

Boomer
11. 11. 2023 12:05
Odpovědět  Standa

.. no, a vy se domníváte, že v současné situaci, za současného dikce volebního zákona i rozložení IQ v populaci obyvatel/voličů, by mimořádné volby přinesly vámi kýženou změnu? Teoreticky nelze vyloučit cokoli, to uznávám…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Standa
11. 11. 2023 12:22
Odpovědět  Boomer

Tato vláda je nelegální. Proč?
Základem právního konfliktu je, že dvě volební uskupení si ještě před započetím ustavujícího jednání Sněmovny ustavila pět poslaneckých klubů, ačkoliv nemohou ustavit ani jeden. I volební komise tak vznikla neplatně, protože její členy navrhly neplatně vzniklé poslanecké kluby. Klíč tkví v části čtvrté zákona o jednacím řádu, věnovaném ustavující schůzi Sněmovny. V § 24 je psáno, že předsedající ustavující schůze požádá Sněmovnu, aby vzala na vědomí ustavení volební komise z návrhů poslaneckých klubů a odkazuje na § 116 odst. 2., dle nějž členy volební komise navrhují poslanecké kluby. § 77 říká, že poslanci se mohou sdružovat v poslaneckých klubech, a to podle příslušnosti k politickým stranám a politickým hnutím (dále jen „politická strana“), za něž kandidovali ve volbách. Poslanci příslušející k jedné politické straně mohou vytvořit pouze jeden poslanecký klub.

Standa
11. 11. 2023 12:26
Odpovědět  Standa

Zde je zakopán pes. Zákon výčtovým způsobem označuje politickou stranu a politické hnutí pod souhrnnou legislativní zkratku „politická strana“ s přídomkem, že poslanec za tuto stranu kandidoval ve volbách. Zákon ale nezná koalici politických stran a neodkazuje se ani na volební zákon, který důsledně vyjmenovává „politické strany, politická hnutí, koalice a nezávislé kandidáty“.
Pro ustavující jednání Sněmovny tedy mohou orgány navrhovat pouze ANO jako hnutí a SPD jako politická strana. Mohou ale navrhnout kohokoliv. Všichni ostatní musí být evidováni jako nezařazení, neplatí pro ně pasáže zákona o klubech. Ani jedna koalice nemůže navrhovat předsedu, místopředsedy ani členy výborů a komisí.pokr.

Standa
11. 11. 2023 12:30
Odpovědět  Standa

Vážení, co se týče legitimity nové vlády, tak na tuto otázku opakovaně upozorňuje i ústavní právník Pavel Hasenkopf. Ten posměšně říká : “ I ten Klement Gottwald se dostal k moci legálněji než Pekarová Adamová k funkci předsedkyně Sněmovny.” A zdůvodňuje : “ Nezákonně existující kluby – neplatné nominace – neplatnost zvolení všech nominovaných tzv. poslaneckých klubů ODS, TOP 09, KDU-ČSL, Pirátů a STAN – neplatné všechny úkony, které ve svých funkcích, které nezákonně okupují, nominovaní uvedenými kluby učiní.” To je ovšem velký problém pro případ, kdyby některý z aktivně legitimních poslanců či klubu předal otázku legálnosti Ústavnímu soudu. Nevím, proč se neprobírá záležitost s poslaneckými kluby.Zgajšachtovaný Parlament projednání zamítnul. Řád sněmovny ale jasně říká, že koalice na kluby nemají nárok.

Standa
11. 11. 2023 12:36
Odpovědět  Standa

To logicky znamená, že funkcionáři těchto neplatných klubů neoprávněně pobírají příplatky k platu poslance, a tím se dopouštějí trestného činu. Všichni novináři i televizní reportéři mlčí k otázce klubů, Fialových fondů pro Barmu i k podnikatelským aktivitám Stanjury a Michalíka, STAN atd. ,,Dozimetr” kam zmizel tento STANovský projekt v rukou Víta Rakušana. Kam se vytratila jména cca 300 osob, majících “odkloněné finance” v daňových rájích?Přeposílejte. Vzpomínáte na Pandoru, že? Jména ( bylo zveřejněno pouze údajné jméno Babiš ve Francii a to ůčelově krátce přd volbama.Později bylo zjištěno, že to byl fake). Kde je těch slíbených 299 dalších slíbených jmen?Třeba i na adresy členů vlády a poslanců.A dalších,, podnikatelů”? Kdo se tím bude ochoten zabývat?Snad se mezi nimi i námi najde někdo, kdo se na Ústavní soud obrátí.
JUDr.Standa.Dou-r.

Joe Arp
11. 11. 2023 12:55
Odpovědět  Standa

Tak to je bomba p. Stando, myslím, že spousta nás, obyčejných lidí, toto ani netuší, neb se takto v zákonech nevyzná. Myslíte, že obrácení se na ÚS by mělo úspěch, dokud v současnosti, je v rukou pětikolky? Asi ne, jinak by jste to učinil třeba i Vy, nemám pravdu? Bylo by to, ale pro kohokoli existenčně “o hubu” Mordor je v obrovské přesile, držený i zvenčí!

Slovan
11. 11. 2023 13:09
Odpovědět  Joe Arp

Čau kámo, prší a je přemorováno. Mám hlavu jako pátrací balón. 🤣🤣🤣🤣🙋‍♂️

Joe Arp
11. 11. 2023 13:20
Odpovědět  Slovan

Ahoj Správná vlnová délko, prší, ale nad Mordorem vysvitlo slunko naše Jasné Všemi milovaná Pekkari Addamo obhájila v krvavé řežbě předsednictví v klíčové straně, pro náš život nezbytné!!! Volám Hossaná a pravděpodobně uskutečním bos pěší, děkovnou pouť do Vídně k šišlavé mumii otce zakladatele. A teď jdu do lednice pro plzničku, abych se probral!

Slovan
11. 11. 2023 13:35
Odpovědět  Joe Arp

Tak to přeji dobré chuti, můj čas teprve přijde.
Teď jsem měl švestkové z mákem a bude káva.
Na zítra jsem si poručil KoZu, br.kn. a špenátek.

Joe Arp
11. 11. 2023 14:03
Odpovědět  Slovan

Tak dobré zažití, co je KoZa nevím, ale vzhledem k tomu, že si hubu neošidíš tak asi pečeně z cvrčků a kobylek (smajlíky neumím)! Na tu plzničku nezapomeň, brzy z ní budem u kasy hitlermarketu plakat!

Slovan
11. 11. 2023 14:27
Odpovědět  Joe Arp

No koza je koza, mééé. Co je na tom divného.
No a na plzničku “prozatím ” kálím, stávkuji. Jezdím si pro puky kámošovi co vaří pivo. Má to dobré a za 20. Čepovaná, plzeň pade, 👎👎👆

Pavel z Moravy
11. 11. 2023 14:54
Odpovědět  Slovan

To u nás kdysi ordinoval v podniku kde jsem dělal jeden bývalý vojenský doktor, machr, ale srandista. Ten když šel kolem řeky, kde můj spolupracovník lovil ryby, tak na něho pravidelně řval, kur.va Mirku, doktoři taky žerou ryby. On si totiž jak se říká do huby neviděl. Nic ze sebe nedělal, ale doktor to byl excelentní. I takové má člověk fajn vzpomínky.

Slovan
11. 11. 2023 15:17
Odpovědět  Pavel z Moravy

No snámi kolikrát v hospodě u stolu také sedával nějaký dr. Pavlík. To byl borec, já byl velmi mlád a on už min. přes padesát. Nám líčil ty zážitky z nemocnice. To bylo tenkrát, to se nás Pavle ještě neštítili. Dnes, nó byl bych přísný kdybych neřekl že jsou vyjimky. Teď jsem si vzpoměl, asi tak cca v 89-90 nevím je to dlouho, byla moje známá dr. zubařka, která kamarádila s poslancem za socany u mě si půjčit VHS kazety filmy. Ale postupem času, kdy začali bohatnout, tak bylo po známosti. 😂

Pavel z Moravy
11. 11. 2023 17:28
Odpovědět  Slovan

Když třeba řádila chřipka, my byli docela velký podnik, tak samozřejmě byli lidi na nemocenské a já přesně slyšel jak doktor říká náměstkovi, který mu pravil, že by bylo potřeba ty a ty z provozu uschopnit zase svým oblíbeným žargónem, do prde.lky kdo je tady doktor? A byl klid. Mohli se postavit třeba na hlavu. Jednou mně žena u něho objednávala a já měl hodně podobné příjmení s jedním našim náměstkem, takže si to spletl a říká, jo paní ať přijde, to byla fakt těžká noc. A já pak seděl v čekárně kde už nikdo nebyl a on praví, co chcete a já říkám, nu žena mně objednávala. To víš, to byl pak hlahol veliký.

Joe Arp
11. 11. 2023 18:00
Odpovědět  Slovan

Divného? No koza je koza i dle Jiřího Lízy, co je KoZa víš jen ty, nezačni pakatět spolubojovníku! A kámoš může vařit tak max chcanky, i když z úcty k němu to nazýváš pivo. Pivo s P. je dnes bohužel dnes jen plzeň, raděj 2 za 100, než 4 sračky za 80. To mi nevymluvíš!

Slovan
11. 11. 2023 18:50
Odpovědět  Joe Arp

KoZa je zdejší pojmenování Kolektivního Západu jestli se nepletu Same Hi hi.
Co se týče piva, zvu tě. Nekritizuj, já bych žádné chcánky nepil, když mám vytříbený jazýček. Ale samozřejmě je to věc názoru a každého chutě. Přijeď a vochutnej. Vem sebou i kosmonouta, mám tu zrovna pálenku z UH. Tak snad mě tam nenachcali. 😀🙋‍♂️

Pavel z Moravy
11. 11. 2023 14:30
Odpovědět  Slovan

Tak to jsi mně tedy dostal. Jakou KoZu? Skutečnou kozinu jsem koštoval naposledy u bábrlete v sedmdesátkách. Tak budu hádat, ať je prča. Kotletka z udírny. Kocour z udírny by to také mohl být. Králík obložený zdravě uzený. A dál už nevím, žena mně už nechce nic nahodit. Stejně to nakonec bude prasátko. Ale u nás z blízké farmy, která má obchůdek ve městě si kupuji jitrnice, jelítka a tlačenku a člověče, jako kdybych jedl zabijačku u babičky před 50 roky. Fakt jsou i poctivci a dělají to dobře. Mají i skvělé vepřové, které po upečení nebo jiné přípravě nádherně voní. Jedl jsem spíše drůbež, ale poté co se zde objevila tato prodejnička, jsem už i na vepřovém. Jinak se to předtím nedalo jíst. Takže přeji dobrou chuť k zítřejšímu obědu.

Pavel z Moravy
11. 11. 2023 14:37
Odpovědět  Pavel z Moravy

A jenom neříkej, to je vůl. Já to tady na Moravě slyším, po diagonále se signály dobře nesou, cha, cha.

Pavel z Moravy
11. 11. 2023 14:46
Odpovědět  Pavel z Moravy

Víš jak to říkal dědek Josef, být chudý a ještě smutný. To je fakt parádní film Náš dědek Josef. To byl aspoň život, sice tvrdý, ale tak jak má být. Co nejméně křiváků, co se na tebe usmívají a pak ti vrazí kudlu do zad. Dnes se mi chce prostě žertovat a ty jsi mi k tomu pěkně dopomohl. Tak se měj.

Slovan
11. 11. 2023 15:27
Odpovědět  Pavel z Moravy

Pavle to bylo a bude, co je svět světem. Pusť to z hlavy, ale to tě radí ten pravej.

Slovan
11. 11. 2023 15:24
Odpovědět  Pavel z Moravy

Nééé, tomu tak říká moje žena, že mi bude dělat kozu. Jinak další kámoš má bééékavky, takže jehněčí. Chtěl jsem být taky důležitej a trochu vás pozlobit. Mám to rád, to maso nemá chybu, voni si ti arabáči hubu neošidí. No a já jsem kdysi kozy chovat, fakt nekecám, tedy co se pasou. Každý rok jsem měl dva puklíky, hele jeden 11kg- maso kosti. Měl jsem to na mléko pro prasata.

Pavel z Moravy
11. 11. 2023 17:15
Odpovědět  Slovan

Jo, jo, to mléko dávali prasátkům. Koza má nejčistší vnitřní ústrojí, takže je to zdravá výživa. Ale manželka říká, jak jako děcka vždy bečeli, když šla malá kůzlátka pod nůž. Oni jsou strašně roztomilá, prostě kůzlata.

Standa
11. 11. 2023 15:43
Odpovědět  Pavel z Moravy

Mě nás na Moravě strýc nabídl na domácí merendě, abych si vzal se dvou talířů.,, Jedno je pes a druhé jehněčí” Vzal jsem si oboje . Jehněčí bylo výborné a to druhé ..pes..nějak jsem si kousl a říkal jsem …dost. Oboje byl pes. Jsou to předsudky.

Slovan
11. 11. 2023 17:44
Odpovědět  Standa

Stando teď ti úplně nerozumím s těmi předsudky, ale pes a skopové(jehněčí) nebe a Fiala. Ano všude je česnek. 🤣🤣🤣🤣

Standa
11. 11. 2023 19:33
Odpovědět  Slovan

Opět nemáš pravdu. Sádlo, sos je k nerozeznání a maso také.Jedl jsi někdy psa!U nás v Praze -Z.H.se říká psíčková či hafanátky. Nemá chybu. Byl jsem u toho, kdy u nás v restauraci seděl Jarda( zahradník-zelinář) – měl naproti přez ulici obrovské zahradnictví u Botiče. Měl tam tři vlčáky proti zlodědějům.Jeho nejmilejší byla BETY. Velká, krásná a chodila přez Záběhlickou za ním.50m! Rána , vyběhli jsme a auto odjelo a BETY tam ležela, Už jí bledly sliznice. Plakal, vzal do náručí a odnesl.
Druhý den byly v hospodě tři pekáče a měkký chleba.Nemá to chybu.
Jezdil jsem každý měsíc na Slováč na týden na kontrolu. Z DI jsme odbočovali do známé hospody cca 15 km na špičkový guláš.Byly tam kamionáci , osobáky -plná parkoviště. Jednou jsme přijeli a hospoda zavřená. Stačilo se poptat.V okolí mizeli psy . Hygiena našla celý dvůr zasypaný psými kostmi.I vepřové a hovězí, králík atd. je s česnekem , když to nevíš, troubo!
Žer si brouky, švábi a stonožky.! Tam předsudky zřejmě nemáš!
Udělej si housenky na česneku!

Slovan
12. 11. 2023 13:15
Odpovědět  Standa

Nemohu si pomoci ale nevím co mě jako chceš říci. Psa jsem naposled jedl cca tak před 40 lety. Skopové mám několikrát do roka cca 6x. Já jím vše co mi chutná. Je nepiji Kozla, nebo Bráník. 😂🤣

Pavel z Moravy
11. 11. 2023 14:02
Odpovědět  Joe Arp

Tak on už když si někdo dá název strany TOP, tak si myslí, že je fakt špička. Tak tedy, té ” inteligentní” plejádě pravověrných liberálů s tanky v kabelkách a jehlicemi v rozpletených svetřících se také daří proto tak dobře, že většina národa je věrným obrazem této suity prapodivných tvorečků řídících tuto kolonii. Já jsem si již dnes svoji plzeň vypil, tak si teď pro změnu hodím jedno kafíčko- lomcováčka. Co už také jiného zbývá, pouze si tady pokecat. Tak se měj a nepřežeň to s alkahólem.

Joe Arp
11. 11. 2023 18:15
Odpovědět  Pavel z Moravy

Přeháním! V této době být střízliv je o duševní zdraví! No koukejte chvíli v široce oblíbené ČT na jakéhosi Jákoba, kdo toto mohl s čistým svědomím porodit???

Pavel z Moravy
12. 11. 2023 10:21
Odpovědět  Joe Arp

Nu, já už právě na TV nekoukám, mám ji pouze na přehrávání filmů, kterých mám přes tisícovku. Když pouze náhodně zahlédnu ty ksichty, tak je fakt, že si musím jít dát vyprošťováka, neb toto bych nepřežil. My staří už k tomu nemáme daleko normálně, natož když se ti před ksichtem zjeví tohle tvorstvo.

Standa
11. 11. 2023 15:52
Odpovědět  Joe Arp

Ústavní soudce navrhuje současný president( válečný zločinec z Jugošky obdivující balkánskou řeznici Meidlen O. a vyznamenající Mašínovou!) Jak by to asi dopadlo???. Jeho minulost je známá.!!!!!!
I způsob jeho zvolení, když Rakušan bez výběrového řízení předal sčítání J@P do Belgie a ta to předala pobočce na Kajmanské ostrovy!

Joe Arp
11. 11. 2023 18:10
Odpovědět  Standa

Tak tím bych to uzavřel. Jak jsem předestřel, jakýkoli zákonný odpor je marný! Co zbývá?

Boomer
11. 11. 2023 11:05
Ohodnotit příspěvek :
     

.. nutno podotknouti, že naše současná situace není v historii naší země žádnou novinkou. Zkusme si připomenout, co k věci napsal Karel Havlíček Borovský, v časopise Slovan; 10.srpna 1851.
https://1url.cz/puV0E

A dovolím si k tomu osobní poznámku.. fízlovací a donucovací možnosti tehdejšího absolutistického režimu byly čajíčkem proti naší horké/hořké současnosti.

Standa
11. 11. 2023 13:02
Odpovědět  Boomer

Tehdy se odposlouchávalo hrníčkem na zdi. My jsme modernější!

Spam Gaheris
11. 11. 2023 14:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Jen jestli vůbec vědí v tej Africe co je to Česko, nejspíš si řekli, že si z nich někdo dělá srandu! To je jako když jel herec Polívka na výstavu a někdo jim nakecal že přijíždí Valašský král. Taky z toho bylo velký haló!

Jura S
11. 11. 2023 18:39
Ohodnotit příspěvek :
     

No řekl bych to tak, s našimi politiky NEMÁ cenu DISKUTOVAT ! To je jak praseti ve chlívku vysvětlovat, že jeho kariéra s vahou 180 kilo končí a že se přetransformuje v zabíjačku…. zajisté by nesouhlasilo i v brusele, že se stane jitrnicemi, jelitami, tláčou, masem, prdelankou, uzeným, klobáskama….ale dějinný vývoj je holt takový, že zvířectvo je třeba podřezat, že….. nikdo asi nepekl v troubě živé kuře, či v Africe živé PEKARI, že, to by asi uteklo jaksi….

Pavel z Moravy
12. 11. 2023 10:12
Odpovědět  Jura S

Nu, dokud se tu nenajde chlap nebo baba, který práskne do stolu a zařve pryč z této bruselské pakárny a k němu prásknou do stolu i miliony dalších a všechny zrádce vyprovodí hlavním vchodem, nic se nestane. Ale zase to musí být někdo, kdo je na očích. Vladimír ani Sergej to za nás neudělají. Ale to tady nejde. Proč, to víme všichni.