Tomio Okamura

Ze sítí:

Horký komentář 24.8.2022 – Tak tohle je už opravdu nechutný výsměch lidem. Vláda Petra Fialy (ODS) po třičtvrtě roce slibů před chvílí zveřejnila parametry úsporného tarifu, kterým slibovala pomoc lidem s drahými energiemi. Výše podpory bude v průměru pouze kolem tisíc korun měsíčně… To si dělají srandu? Vždyť lidem zdražily zálohy na energie i násobně! Navíc zdražily i potraviny. Fialova vláda nemá řešení a měla by podat demisi. Miliony našich občanů se kvůli Fialově vládě řítí do neřešitelné situace. Navíc, vláda neřeší příčinu zdražování, ale následek. A tisícovka měsíčně prudce rostoucí ceny energií pro občany fakt nevyřeší.

Přitom peníze stát má. Jen za červenec vyplatila vláda Petra Fialy (ODS) migrantům z Ukrajiny v ČR na dávkách téměř miliardu korun, přesně 887 milionů. Fialova “ukrajinská” vláda pomáhá každý měsíc Ukrajině a Ukrajincům miliardami, ale na české občany úplně kašle.

Premiér Petr Fiala dnes navíc otevřeně lhal, když řekl, že na celkovou pomoc občanům proti inflaci vyčlenila vláda 177 miliard korun. To ale není pravda. Největší položkou z této částky je totiž valorizace důchodů, k té ale dochází automaticky kvůli inflaci na základě zákona, který byl přijat již dříve. Fialova vláda na to tedy nemá vůbec žádnou zásluhu. Navíc, když se vloni hlasovalo o zvýšení důchodů na letošní rok, tak poslanci současné Fialovy vládní pětikoalice hlasovali proti zvýšení důchodů. Důchody se tak letos zvyšují na rámec zákonné valorizace pouze díky hlasům poslanců SPD a ANO.

Hnutí SPD předložilo konkrétní desatero řešení Fialovy drahoty, jsou to tyto návrhy:

👍1) Odstoupení od Green Dealu Evropské unie.

👍2) Odstoupení od systému emisních povolenek EU, který zdražuje energie a suroviny.

👍3) Prodej levné české elektřiny napřímo českým občanům a firmám a přes Evropskou Energetickou burzu pouze prodej přebytků.

👍4) Obnovení národního importéra plynu a nákup levného plynu přímo od producentů, nikoliv přes německé překupníky jako je tomu v současnosti.

👍5) Obnovení národního zpracovatele ropy.

👍6) Zrušení solární daně a veškerých dotací, které zdražují elektrickou energii pro spotřebitele.

👍7) Zajištění potravinové bezpečnosti. Podpora českých zemědělců a potravinářů.

👍8) Přechodné snížení DPH u energií (sociální tarif), pohonných hmot, základních potravin a léků a snížení ceny těchto komodit.

👍9) Snížení neúčelných výdajů státu.

👍10) Srovnání podmínek tuzemských a zahraničních firem působících v ČR – Zavedení sektorové daně pro nadnárodní internetové giganty (Google, Facebook atd.), které v ČR generují obrovské zisky bez zdanění v ČR, a zdanění vyvádění nezdaněných dividend z ČR nadnárodními korporacemi.

Tyto naše návrhy ale vláda „SPOLU“ (ODS, KDU-ČSL, TOP 09), Pirátů a STAN odmítá přijmout, a dostává tak čím dál tím více našich občanů do existenčních problémů. Taková vláda nemá důvěru občanů a měla by podat demisi! Přední politici vládních stran jsou navíc zapojeni v korupci.

Již v září budou komunální a senátní volby. Zářijové volby budou referendem o vládě! Občané mohou vládě Petra Fialy vystavit účet!

Cena elektřiny na Evropské energetické burze v Lipsku překročila hranici 700 eur (asi 17 tisíc korun) za megawatthodinu (MWh)!! Za pondělí si připsala více než 25 procent, teprve před týdnem přitom byla cena o dvě stě eur nižší, činila 500 eur za MWh. Vyzýváme vládu Petra Fialy, aby ČEZ přestal vyvážet (a současně přestal nakupovat) elektřinu na burze v Lipsku a zajistil nízké ceny elektřiny pro české občany a firmy! Ať případně vyváží pouze přebytky. Takže ČEZ vyrobí z jádra elektřinu 1 MWh za cca. 250 korun, aby ji pak nakupoval v Lipsku za 17 tisíc korun??? Vláda Petra Fialy kašle na Českou republiku a na české občany. Toto šílené zdražování přivádí lidi do chudoby a přivede ke kolapsu hospodářství naší země.

A další dnešní zpráva. Češi platí za mobilní služby nejvyšší ceny v EU. Další důkaz toho, že jsme v pozici kolonie západu. „Maloobchodní ceny mobilních služeb v ČR jsou nadále nejvyšší v EU. I když ve střednědobém horizontu dochází k určitému poklesu maloobchodních cen, ceny v jiných zemích EU klesají rychleji než v ČR. Tuto skutečnost potvrzují také nejnovější data a analýzy Evropské komise,“ uvedl Český telekomunikační úřad. Podle analýzy jsou ceny mobilních služeb i o 150 procent vyšší, než je průměr EU, jeden GB dat je pak dražší o 201 procent!

Tři operátoři provozují dohromady 96 procent SIM karet. Vidíme, že zde existuje oligopol a nízká konkurence. Pokud volný trh nezajistí konkurenci, je potřeba, aby zasáhl stát. Odmítáme diktát korporací. ČTÚ už chtěl v minulosti několikrát zasáhnout, ale nelíbilo se to Evropské komisi. Nesouhlasíme, aby se nám Brusel pletl do našich vnitřních věcí. Nechápu, proč by čeští spotřebitelé měli platit nejvíce v celé EU!

4.3 12 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.3 12 hlasy
Ohodnotit příspěvek
45 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
janle57
25. 8. 2022 13:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Dobře,že SPD dává na vědomí lidem,kolik stojí měsíčně Ukrajinci,kterých z celkového
počtu cca 500 000 lidí pracuje jen 15 000.Ostatní leží na gauči,lelkují a obrážejí
autobazary,kde by si za ty dávky přilepšili na 15 let staré auto,které si bez cla
přivezou domů,otočí se a hurá zpátky do ČR pro sociální dávky a bezplatnou
návštěvu zubaře.Tomu se říká proletářský internacionalismus,kdyby tenhle pojem
někomu z čummobilů nebyl dostatečně srozumitelný.

Jaroslav
25. 8. 2022 13:53
Odpovědět  janle57

Těch ca 15000 co uvádíte jsou nejspíš ti, co zde byli před operací na UK.

[Trol-1] spam Josef
25. 8. 2022 14:19
Odpovědět  Jaroslav

Ona v Británii probíhá nějaká operace?

Lev Prchala
25. 8. 2022 14:40
Odpovědět  [Trol-1] spam Josef

Zmlkni Onane!

Pavla
25. 8. 2022 16:50
Odpovědět  [Trol-1] spam Josef

UK/US/UA je vlastně taková jedna země, kde probíhá operace a cílem je, aby se podařila a pacient zemřel… Teď jde jen o to, jak velká ta země bude, až operace skončí, jestli se část jejího území bude překrývat s územím „našeho“ státu 😉

Jaroslav
25. 8. 2022 13:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Jako osoba, která celý svůj život přispívala svou prací a daněmi k postavení obou jaderných elektráren a pravděpodobně i podzemních zásobníků plynu a další infrastruktury, která nám buď již nepatří a nebo slouží cizákům jsem z celé situace zhnusen. To, co se děje nemůže být hloupost. Je to vědomé škodění naším národním zájmům a služba cizí moci. Myslím si, že by to celkem pokryla definice velezrady. A udivuje mne, že se za dobu od listopadového převratu KGB/CIA v ČSSR povedlo (komu asi ?) vychovat celou novou generaci lidí podobných kvalit, tj. těch, kteří za naše (svého národa) peníze slouží cizím zájmům. Myslím, že je to společný rys „elit“ od Šumavy až někde daleko za Ural až po Tichý oceán.

Jiří
25. 8. 2022 14:30
Odpovědět  Jaroslav

Jen chci říct Jaroslave, že pokud by národ postavil všechny porevoluční zaprodané a zkorumpované politiky západem a jeho židovskými bankami před soud a prohlásil je za vlastizrádce, tak každá smlouva, kterou tito odporný lidi ( tzv. demokrati) podepsali je neplatná. Podle mezinárodního práva. Přesně tohle udělal Island, který tahle západní pakáž zadlužila na století dopředu jako nás. Všechny politiky a bankéře pozavíral, vesměs na doživotí a ať si to západní židovstvo vymáhá po nich. Dnes je Island bez dluhů, (dluhy vlastizrádců totiž nejsou dluhy Islandu) se západem nechce mít nic společného, svoje politiky má pod palcem a běda tomu kdo by ve funkci kradl nebo se choval vlastizrádně. Je třeba změnit režim. Určitě se nikde od Fialů, Babišů, Zemanů, Klausů, Topolů, Havlů a spol. nedočteme, že to jde se ze západních sraček vymanit a vysrat se na dluhy co tady nasekali vlastizrádný demokrati. To jenom konstatuju, ale taková je pravda.

jiří
25. 8. 2022 20:20
Odpovědět  Jiří

Jsme nevědomými otroky korporací nebo takzvané „země“, ve které jsme se narodili. Nejsmutnější částí tohoto podvodu je skutečnost, že mnozí z nás, otroků, mají tak dobře vymyté mozky našimi otrokáři a jejich systémem, že jsou ochotni dokonce pro něj třeba i zemřít.
https://celostnivzdelavani.cz/mnozi-z-nas-otroku-maji-tak-dobre-vymyte-mozky-nasimi-otrokari-a-jejich-systemem-ze-jsme-pripraveni-branit-tento-system-a-dokonce-pro-nej-treba-i-zemrit

Ladislav
25. 8. 2022 13:55
Ohodnotit příspěvek :
     

💤♎ 1* ****************** Okamuro, bij do nich den co den až do demise! Fašisti nám nesmí vládnout!

Václav
25. 8. 2022 17:36
Odpovědět  Ladislav

Bít do nich musíme my všichni, i když budeme také biti. Jiná cesta už není. Jinak mají pravdu, že plynu bude dost, ale neřekli vám, že slzného.

Helena
25. 8. 2022 19:16
Odpovědět  Václav

Sejdeme se 3.9. v Praze. Tam dáme fialovým zmetkům najevo, jak je máme rádi.

Teuton
25. 8. 2022 14:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Pro vaši informaci – náčelník BIS, Bezpečnostní informační služby podpraporčík Michal Čoudelka, je v pražské ÚVN, Ústřední vojenské nemocnici. Předávkoval se kokainovými čípky zaváděnými do konečníku, respektive místo jednoho si do řitního otvoru aplikoval hned tři. Je ve vegetativním stavu a ač je to srandovní moula a tragikomický hlupáček, jeho skon si nepřeji. V šíření a líčení pohádek a báchorek, třeba o agentech z Vrbětína a Kozomína, je nenahraditelný.

Lev Prchala
26. 8. 2022 10:13
Odpovědět  Teuton

Chudák Míra Zaoral,že toho dementa neumístí rovnou na psychiatrii a následně do lednice na soudní,byl by klid.-)

all
25. 8. 2022 14:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Děkuji Ti Tomio za informace. Co mi nyní zbývá ? Připravuju se ,hromadím zásoby.Taky půjdu 3.9. na václavák.Volit budu SPD, nebo KSČ,nic jiného mi nezbývá,jiné možnosti v této situaci nejsou.Není možné,aby nám Fiala a jeho gauneři kradli naši elektrickou energii a my ji pak, tu vlastní museli tak draze kupovat.Fialoví bandité překonávají i Cosu Nostru ve všech směrech,je potřeba konat.

[Trol-1] spam Josef
25. 8. 2022 14:41
Odpovědět  all

Tento systém vznikl za Babiše.

Milan ze Zahrady Čech
25. 8. 2022 14:57
Odpovědět  [Trol-1] spam Josef

Tsss… tsss…. Babiš tu spáchal hadrák?

[Trol-1] spam Josef
25. 8. 2022 15:55

To je možné, každopádně z něj StBaci hodně profitovali. Myslel jsem ovšem vstup na energetickou burzu.

Lev Prch
25. 8. 2022 16:28
Odpovědět  [Trol-1] spam Josef

A čím si myslel, když oplýváš tímhle…F73, A52, F22,F100,F102,F104,F200,F600,F800,G10+Q56+N393…… napjatě čekáme Indoběhno

Milan ze Zahrady Čech
25. 8. 2022 19:34
Odpovědět  [Trol-1] spam Josef

Si děláte kozy?! On byl snad Bureš 11.11.2002, kdy u nás byla spuštěna, a později v r. 2009, kdy se s energiemi počalo kšeftovat ve velkém, ministrem průmyslu a obchodu?! V roce 2003 jím byl čéesesďák Rusnok, v r. 2009 do května ódeesák Říman, po něm od května „nestraník“ Tošovský! Tam plivejte, co se týče vstupu! Bureš má jinou v tomto směru jinou zásluhu – že z ní nevystoupil i když už viděl kam to spěje, a že nyní to hází sakumprásk na signála a najednou je jeho volebním heslem vystoupení z burzy!
Ergo: Signál je pouze trapný nevědomý sereššašek, ale Bureš je záludná vlastizrádná serešswině! Howgh!

Editor
25. 8. 2022 20:00

Tošovský byl 1997-1998. V r.2009 byl Fišer.

Milan ze Zahrady Čech
25. 8. 2022 20:46
Odpovědět  scipio

Vladimír Tošovský – ministr prům. a obch. ve Fišerově vládě od 8.5.2009 do 13.7.2010 – ne Josef!

Pavla
25. 8. 2022 16:57

Ne, ale hadrák se taky proháněl po Václaváku. Jinak souhlas s volbou SPD, třeba to nakonec bude se mnou volit víc lidí. Tedy pokud nebudou volit něco lepšího, co asi nemá šanci dostat se do parlamentu jako třeba KSČ nebo jiné nezaprodané iniciativy jako posledně.

Milan ze Zahrady Čech
25. 8. 2022 19:40
Odpovědět  Pavla

Já SPD, a zítra jedu do Štětí na vlasteneckou sešlost, kde zároveň podepíšu ten prezidentský kandidátský arch, by pan Skála sebral těch 50 000 potřebných podpisů. Skálu bych bral jako prezidenta všemi deseti. Ostatně kdyby on byl předsedou KSŠM, a ne ten plantážnický šmejd Filip, nepropadla by.

Ivo
25. 8. 2022 23:52

Správnej chlap.

Editor
25. 8. 2022 19:59
Odpovědět  [Trol-1] spam Josef

Omyl, za Topolánka!

Lev Prch
25. 8. 2022 21:31
Odpovědět  scipio

Tupolánka, jehož fotr byl kádrová rezerva jako jenerál Pavel

Lev Prchala
25. 8. 2022 14:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Hlavně,že na pijavice z Banderostánu máme miliardy z našich daní a Čech se musí modlit kvůli obolosu od fyjalovýho signalisty!.-////

[Trol-1] spam Josef
25. 8. 2022 14:45
Odpovědět  Lev Prchala

Souhlas, stojí nás to Putinovo ego hodně.

Milan ze Zahrady Čech
25. 8. 2022 14:58
Odpovědět  [Trol-1] spam Josef

(_!_)

Lev Prch
25. 8. 2022 16:29
Odpovědět  [Trol-1] spam Josef

Putin podporuje Banderosvoloč?!!!!!!No jo,co se divím,je teplo a lahvička je v pohotovostím režimu od brzkých ranních hodin 😁

[Trol-1] spam Josef
25. 8. 2022 16:40
Odpovědět  Lev Prch

Putin podporuje vlastní svoloč, tedy i Tebe.

Lev Prch
25. 8. 2022 17:42
Odpovědět  [Trol-1] spam Josef

Putin podporuje Banderosvoloč?????!!!!!!Ty seš knýše s 100,F102 a F104

[Trol-1] spam Josef
25. 8. 2022 14:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Sám jsem zvědav, kolik dostane Japonec za tři a kus roku hlasů.

Milan ze Zahrady Čech
25. 8. 2022 14:59
Odpovědět  [Trol-1] spam Josef

Hádám že stejně, jako Moravák Okamura.

[Trol-1] spam Josef
25. 8. 2022 15:56

Japonec bydlící v Praze. Ty Moravaku.

Lev Prch
25. 8. 2022 16:31
Odpovědět  [Trol-1] spam Josef

A fyjalová vlastirádná pětikloakloaka bude mít za chvíli bydliště na Mírově.Přidáš se udavačský solidoriťo 🤪

Milan ze Zahrady Čech
25. 8. 2022 19:42
Odpovědět  [Trol-1] spam Josef

Ty za nemůžeš, viď, dutolebe.

Pat
25. 8. 2022 15:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Ti rusofóbní idioti nám pořádně zavařili.
Roky se rusofóbní papaláši předháněli, kdo víc a originálněji urazí Rusko, vytvořili soutěž o nejmasivnější sankce proti Rusku, cenu o nejaktivnějšího svazáka co vyhostí nejvíce ruských diplomatů.
A Rusko roky tiše koukalo a pouze vyjadřovalo lítost nad „evropskými partnery“.
Po odmítnutí povolení spustit Nord Stream 2 se už ale Rusko smálo, a celkem otevřeně avízovalo že NS2 Eurosajuz stejně celý zaplatí i s bonusem.
Letos Rusko už celkem jasně přistoupilo na sankční hru, kterou nezačalo.
A vyloženě se touto hrou baví.
Dnes Rusko rýžuje na ropě a hlavně plynu tak, jak se mu nikdy ani nesnilo.
A vůbec nemusí mít strach že by to bylo dočasné. Asie jejich suroviny bere co může a zdecimovaný Eurosajuz stejně dříve nebo později za Ruskem přileze s prosíkem na kolenou.

Aleš
25. 8. 2022 15:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Okamura zapomněl na zbytečný nákup amerických drahých stíhaček a další techniky, která zadluží stát na 1000let a podporu ukronacismu, která taky není zadarmo.

Frankie
25. 8. 2022 15:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Petro Fialčenko není jen hloupý, ale hlavně prolhaný šmejd, který mimo jiné tvrdí, že ČR má slušně naplněné zásobníky plynu. Akorát, že ČR má kulové a nepatří nám ani ty zásobníky a o plynu nemluvě. Toto není vláda ČR, ale zaprodaná banda nebezpečných šmejdů a vlastizrádců.

Lev Prch
25. 8. 2022 16:32
Odpovědět  Frankie

Lhát umí,tyhle notičky ovládáji na 100%,ale krom toho a podpory nacistů z Banderostánu dělají pro ČR velký 💩💩💩💩

Zmatený
25. 8. 2022 16:51
Odpovědět  Frankie

Ovšem český lumík asi čeká, že vyjedou Blaničtí rytíři a dají to za něj dohromady. Jenom pozapomněl, že i díky jemu, někdo rytířům dávno prodal anebo nechal ukrást zbroj a koně! Zatím je v Kaufu dostatek nepoživatin, tak proč by se vzrušoval. Desítku ještě občas koupí ve slevách za 10 a večer u televize hltá Fialovy signály, či nějaké „špičkové“ programy USA produkce. Normální člověk na to kouká, jak kdysi ukravinec na hodiny a nestačí se divit, co se s národem stalo…

[Trol-1] spam Pepa
25. 8. 2022 19:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Zajímavý článek: https://www.kp.ru/daily/27434.5/4635684/

Lev Prch
25. 8. 2022 20:10
Odpovědět  [Trol-1] spam Pepa

Zajímavý stejně,jako to že ČR má plné zásobníky…… virtuálně ovšem!

Pavel
26. 8. 2022 09:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Tomio musí národu sdělit, že po případném vítězství v parlamentních volbách nechá okamžitě vypsat referendum o vystoupení z EU a NATO. Už nás nesmí žádní cizí grázlové drancovat. Já jsem ho prozatím nevolil, ale v případě takového slibu mu v pohodě dáme s manželkou svoje hlasy i když jsme levicového založení.