blog

„Tohle je národní povstání! ČT o tom nevysílá, Hřib vypnul kamery.“ Mocný výstup v závěru demonstrace. Rajchl

„Dnes zažehneme plamen, který se rozhoří přes celou Českou republiku, který už oni nebudou schopni uhasit!“ hřímal k zaplněnému Václavskému náměstí právník a předseda stany PRO Jindřich Rajchl. A začal vynášet obvinění k jednotlivým členům vlády. „Apartheid,“ vynesl jasně nad ministrem zdravotnictví Vlastimilem Válkem (TOP 09). Pokračoval se zmíněním jednoho z paragrafů i pro premiéra Petra Fialu (ODS). „Síkela deset let, Pekarová doživotí,“ padlo také.

Rajchl po svém příchodu na pódium informoval, že by podle informací, které sdělili policisté, mělo být na místě kolem sta tisíc lidí. „Je nás tady tolik, že už se nás začínají bát. Česká televize o tom vůbec nevysílá, primátor Prahy pan Hřib nechal vypnout webkamery z Václavského náměstí. Tolik se nás bojí,“ tvrdil.

Obořil se proti premiérovi Petru Fialovi (ODS), že by byli demonstranti na místě podporovatelé Ruska. „Pan Fiala říká, že je tady skupina proruských aktivistů. Já myslím, že tyhle vlajky nejsou vlajkami Ruska,“ vzkázal jasně a ukázal směrem k davu, který až na výjimky v podobě moravských orlic mával českými vlajkami.

Rajchl zdůraznil, že je kromě politika také právníkem, a jal se vznést „veřejnou obžalobu“. „Já viním Vlastimila Válka z apartheidu, protože diskriminoval a ponižoval neočkované lidi v téhle zemi. Já viním Janu Černochovou z podpory a propagace terorismu, protože jako jediná ze všech zemí OSN neodsoudila – de facto schválila – teroristický útok na ruskou žurnalistku Darju Duginovou,“ pustil se do ministra zdravotnictví za „diskriminaci neočkovaných“, a do ministryně obrany, která dle něj jako jediná svým prohlášením „schválila teroristický útok“ na dceru ruského ultranacionalistického ideologa Alexandra Dugina.

Touto dvojicí jeho obžaloba neskončila. „Já viním Víta Rakušana. Viním ho z porušování svých povinností, protože v této zemi znovu zavedl cenzuru a navíc opakovaně lhal o stycích s mafiánským podsvětím ve své straně,“ pokračoval následně „obžalováním“ šéfa STANu, jenž ve vládě zastává post ministra vnitra.

Rajchl viní taktéž ministra průmyslu a obchodu Jozefa Síkelu (za STAN) „za naprostou neschopnost zajistit dostupné ceny energií pro občany“. „Strašné, když máme ministra průmyslu, který si plete závěrnou a závětrnou elektrárnu. Má štěstí, že za hloupost se v této zemi nezavírá, protože by dostal deset let minimálně. A Pekarová doživotí,“ padlo.

„Já viním Zbyňka Stanjuru, za to, že ČEZu poskytl 74 miliard korun, které ČEZ odeslal na lipskou burzu a tím zásadním způsobem ohrozil energetickou bezpečnost České republiky,“ mínil Rajchl, že umožnění obchodování s elektřinou ohrožuje naši energetickou bezpečnost.

Nakonec obvinil i samotného premiéra. „A viním předsedu vlády Petra Fialu z vlastizrádného jednání, který opakovaně a soustavně upřednostňuje zájmy Spolkové republiky Německo a nadnárodních korporací před zájmy občanů České republiky,“ vynesl hlasitě za souhlasného projevu přítomných Rajchl své obvinění.

„Tihle lokajové cizích mocností se nás pokusili ponížit, pokořit a umlčet, a teď se nás snaží ožebračit,“ zakončil svou obžalobu a hřímal: „Jsou to naše elektrárny, jsou to naše plynovody, jsou to naše ropovody, které oni teď zneužívají k tomu, aby zničili tento národ!“

Rajchl slíbil, že se „osobně postará“ o to, „aby tito lidé nesli plnou právní zodpovědnost za svoje skutky“. „Dopřejeme jim spravedlnost. Oni si mysleli, že jako součást zkorumpovaného mezinárodního systému, který má k dispozici nekonečné množství peněž a masivní mediální podporu, která nás dnes a denně obelhává, aby udržela tyto loutky u moci, že se jim nic nestane. Že jim ustoupíme a že se jich lekneme. Ale já vám říkám, že nepočítali, že narazí na tak silnou hráz,“ uzavřel s tím, že tato hráz jsou právě lidé, kteří dnes dorazili na Václavské náměstí – a demonstraci označil za „národní povstání“.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Tohle-je-narodni-povstani-CT-o-tom-nevysila-Hrib-vypnul-kamery-Mocny-vystup-v-zaveru-demonstrace-Rajchl-713248


ze sítí:

Předseda vlády Petr Fiala se včera pokusil o již obehranou taktiku, kdy se nespokojenost občanů této země s jeho naprostou neschopností a proevropskou kolaborací snažil svést na efekt ruské propagandy.

Patrně mu jeho poradci zapomněli říct, že na Václaváku tentokrát nebylo 10.000 lidí, ale přes 100.000 lidí, a že tudíž jeho argument již bude působit zcela směšně.

Jana Zwyrtek Hamplová fanpage jsme se však rozhodli, že tentokráte již tuhle ubohou urážku našich spoluobčanů, kteří včera přijeli na Václavské náměstí postavit se za svoji zem, už tentokrát trpět nebudeme!

Proto jsme sepsali otevřený dopis – výzvu k omluvě, kterou dnes Petrovi Fialovi odešleme.

Pokud se v nejbližší době za svou hrubou urážku neomluví, přistoupíme k realizaci dalších právních kroků, o kterých vás budeme informovat.

Už té Fialovy arogance bylo dost!

P.S.: Pro ty, co včera neviděli můj projev, jsem jej v noci nahrál na tento svůj FB profil. Budu rád, když se na něj mrknete. Nebo si jej vychutnáte znovu.

sdíletj na

61 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
[Trol-1] Haha
4. 9. 2022 10:53

Na narodní povstání by tam musel být aspoň milion. Do voleb 2025 daleko.

sizok
4. 9. 2022 10:57
Odpovědět  [Trol-1] Haha

Zavři ten kanál. Páchneš na všechny strany, šmejde.

Lev Prch
4. 9. 2022 11:13
Odpovědět  [Trol-1] Haha

Kaminský -Havle,ty seš trouba, který by to rád dotáhl na hlásnou troubu!

TAVOS
4. 9. 2022 11:45
Odpovědět  [Trol-1] Haha

“Lépe mlčet a být považován za hlupáka,než promluvit a odstranit veškeré pochybnosti “. Abraham Lincoln

BlokovanýJarda
4. 9. 2022 13:20
Odpovědět  TAVOS

To je pěkné.Ale důsledek by mohl být taky takový,že by ZLO pokládalo mlčení za souhlas
a co se pak dělo v předválečném Německu je známo.A promluvit neznamená blbnout.
Je hodně chytrých lidí ale štítí se plivanců,proto mlčí.

Lev Prch
4. 9. 2022 13:31
Odpovědět  BlokovanýJarda

A co je na NEchytrý Indoběhně ke čtení?

skeptik
4. 9. 2022 12:37
Odpovědět  [Trol-1] Haha

Ti SPOLUvlastizrádci se voleb 2025 “nedožijí”.
I kvůli tomu, že do té doby už bude speciální operace na denacifikaci a demilitarizaci Ukrajiny úspěšně ukončena a kolektivní Západní fašismus poražen.

orinoko
4. 9. 2022 12:48
Odpovědět  [Trol-1] Haha

V lepším případě dojde na novodobou defenestraci. V horším na příběh K.H. Franka. To proběhlo na Pankráci. Tvor zahnaný do kouta už nemá co ztratit.

Lev Prch
4. 9. 2022 12:52
Odpovědět  orinoko

Ovšem tuhle vlastizrádnou fyjalovou sebranku žádný obhájce formátu Kamila Reslera obhajovat nebude!

orinoko
4. 9. 2022 14:22
Odpovědět  Lev Prch

I kdyby… už jen samotný fakt působí jako varování.

Lev Prch
4. 9. 2022 15:06
Odpovědět  orinoko

Potřeboval by to vysvětlit ručně a stručně on i celá ta jeho klika vlastizrádců👎

Albi
4. 9. 2022 18:17
Odpovědět  Lev Prch

Resler byl jeho obhájce ex offo, sám si ho nevybral.
A obhajoval ho skutečně profesionálně – ne ze sympatií nebo soucitu, ale právě proto, že to byl porofesionál a svou “práci” dělal na profi úrovni.

Takže tu dnešní sebranku bude muset někdo taky obhajovat, i když s nechutí. Doufejme jen, že odvede taky profesionální práci – i když vzhledem k úrovni dnešního i VŠ vzdělání jsou pochybnosti na místě.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
4. 9. 2022 15:46
Odpovědět  [Trol-1] Haha

Na vědomí dávám: Dolní část Václaváku je od Můstku po Jindřišskou ulici ohrazena - cosi tam zvelebují. Demonstrace proto proběhla ve zbývající, horní části, od Jinřišské k muzeu. V důsledku toho se demonstrující na Václavák nevešli a původní záměr účasti na demonstraci pojali jako výlet. Rozptýlili se v parku pod Wilsoňákem a ulicích Nového města, čímž byli turisti vytlačeni do Starého Města od Staromáku po Zámecké schody (dál se mi už nechtělo). Jak to vím? Osobním ověřením a pokecy s lidmi v parku a ulicích. V Novém městě Češi a čeština, od Staromáku zahraniční všehochuť a všemožnina. A dál - na Václaváku bylo dle mých propočtů na podkladě osobního průzkumu 108 tisíc lidí - ne 70 tisíc. Ale dejme tomu 100 000 lidí. Dalších nejméně 100 000 lidí v parku a přilehlých ulicích. (Ono se to blbě odhaduje, ale můj osobní odhad je více než těch sto tisích Čechů v parku a přilehlých ulicích.) Přiznávám bez mučení, že právě s tímto záměrem jsem na demošku jel. Nasát atmosféru, udělat si vlastní průzkum účasti, a pak ho porovnat s tím oficiálním.


Milan ze Zahrady Čech
4. 9. 2022 15:47

Hm... Na Václaváku jsem za cca 10 min. postoupil o dvacet třicet metrů, tak jsem musel na Můstek obchvatem přes Žitnou ulici. Toto byl tedy v podstatě hlavní důvod mé účasti. Jeden Val svou zanedbatelnou přítomností nic moc nepozvedne, ale jeden Val uvádějící skutečnost už pro čtenáře pokecu nemusí být až tak marnou existencí. Prostě jsem považoval za důležité nespoléhat na cizí zdroje. Proč? Inu, kvůli své praštěnosti. Protože jsem usoudil, že i vás bude zajímat skutečnost, ne dohady a vzájemné přestřelky stran účasti. Protože jsem usoudil, že máte právo na fakta. Pro hnidopichy. Na metru čtverečném 4 (ve skutečnosti místy nejméně pět až šest) upocení, přidušení kverulanti. (Kdyby mě tam trefilo, ani bych se nesesul.) Přístupná plocha Václaváku cca 60% - to jest 27 000 m2. No a 27 000 krát čtyři rovná se 108 000. Prosté, že? Co se týká odhadu v parku a ulicích, namáhejte si sami buňky jak jsem k tomu došel. Jen tolik - v tom, co si osobně ověřím nikdy nelžu - a to i kdyby závěry měly být proti mému přesvědčení. Co mě ale překvapuje je, že jsem na fakt uzavření 40% Václaváku nenarazil ani v jednom "táboře".

Antivirus
4. 9. 2022 17:06

Dvakrát jsem ten Václacák obešel a když jsem si na mapě spočítal plochu obsazený části, taky mi to vychází kolem těch 100 000. A je pravda, že lidi byli všude možně okolo, protože prostě nebylo místo.

Lev Prch
4. 9. 2022 17:33
Odpovědět  Antivirus

No bylo tam lidí, že by místy špendlík nepropadl

Milan ze Zahrady Čech
4. 9. 2022 20:23
Odpovědět  Antivirus

Já s těma lidma na chodnících a v parku namátkou schválně hodil řeč. Zeptal jsem se napřed kudy tudy na demošku a pak plkal kýženým směrem, až z nich vyzuzal o co mi šlo. Z celkem padesáti (tolik jsem si dal za úkol) “hození řeči” jsem nenarazil ani na jednoho výletníka – všichni přijeli původně na demošku (myslím okolí Václaváku, ne ten průzkum na Staromáku). Pak chvíli pobyli zkraje chodníku buď pod muzeem, nebo nad Můstkem – však také byly chodníky přelidněné nejvíc, a pak, když jim to strkání začalo lézt na nervy, se šli courat “když už sme v tý Praze”. Čas šmejdění a zjišťování od 15 hod. do 16,30.
Díky moc že jste mi to potvrdil. Za prvé jsem rád, že tu nebudu za kecku, a za druhé jsem rád, že nejsem jediný hnidopich.
Jen pro zajímavost – nenarodil jste se taktéž ve znamení Panny? Já sice na zvěrokruh nevěřím, ale zjistil jsem, že většinově jsou panny šťourové. Tak si to pro zajímavost ověřuji.
Val

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
4. 9. 2022 18:24

Díky za info.
Za sebe potvrzuji, že jsou opravdu cenné a taky jsem čekala, až se tu objevíš, abych se zeptala.

Jaroslav
5. 9. 2022 14:37

Opravte mne, já slyšel že se někde (pochopil jsem na Václaváku) pořádá akce organizovaná snad AČR, to jsem si asi spletl tu Fialovu relaxační jízdu v sobotu, kterou si tolik užil. Jinak Milane dík za informace, je to potěšující kolik lidí si odpustilo své oblíbené činnosti (třeba nákupy, pití piva a pod) a šlo něco dělat pro budoucnost svou a svých dětí. Jinak oficiální propaganda tvrdí prý “vidláci”, Pražáci prý tam nebyli. Na jedné straně dle ovoce poznáte je (vítězná sebranka ve volbách v Praze, to je pražské ovoce), ale z více než 1,5 milionu se snad někdo rozhoupal i bez pomoci “venkova”. Milane, přímý svědku, jak to bylo? Děkuji a hezký den

Jaroslav
5. 9. 2022 14:29
Odpovědět  [Trol-1] Haha

Panstvo, kdo kritizuje Haha proč tolik zloby? Je mi jasné, že v České dolině je 100k demonstrantů hoodně a nějak tak začínají revoluce. Revoluce to ale ještě není, ten zmíněný milion by byl jistě lepší. To před léty to KGB (Gorby) a CIA (zřejmě Busch st.) tu “revoluci” zorganizovali na jistotu a Gorby také nařídil Střední skupině vojsk aby zakročila proti ČSLA v případě pokusu o protiakci. Zdá se mi, že porcujete medvěda který je ještě velice živ a při síle. Závěrem, nevím co vedlo Haha k příspěvku, ale profesionální troli vypadají jinak a více se za svůj groš snaží

Frankie
4. 9. 2022 11:10

Nestačí jen tu chátru vypráskat, ale obvinit, zkonfiskovat majetky a pozavírat za vlastizradu.

Ladislav
4. 9. 2022 11:18
Odpovědět  Frankie

💤♎

BlokovanýJarda
4. 9. 2022 13:23
Odpovědět  Frankie

Frankie spokoj se jen s vypráskáním,i to by nás mohlo ještě zachránit.Přílišné požadavky
povedou nakonec k brutálnější cenzuře.Měkké je někdy účinnější než tvrdé.

Pavel K
4. 9. 2022 14:17
Odpovědět  BlokovanýJarda

Nesmíš si to mazat na obličej. Já bych zašel ještě dál otevřel bych Jáchymov.

Albi
4. 9. 2022 18:37
Odpovědět  Pavel K

Pavle K
já už nevím, jak to napsat – vy jste všichni tak nepoučitelní – jak dlouho mysliš, že trvalo prezidentu Putinovi, než dal do pořádku Rusko – týden?

A myslíš, že začal popravami a výstavbou gulagů? Že lusknutím prstů a podpisem lejstra vytáhl už napolo spolknuté Rusko Západu ze chřtánu?
A víš, že ještě dnes má za zády oligarchy, číhající kde Rusku uškodit a shrábnout dolarovou odměnu – a nemůže s tím ještě dnes nic udělat?
A to je naprosto jiná, nesrovnatelně jiná liga nežž ČR

Promiňte všichni, ale jste jak malé děti, co vztekle dupou, že to autíčko chtějí a chtějí a to hned, i kdyby kvůli němu celá rodina neměla měsíce na chleba!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
4. 9. 2022 20:39
Odpovědět  Albi

Bezpodmínečný souhlas s Tebou a ohromné, ač bezvýznamné, plus!
Dřívější Val.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
4. 9. 2022 20:48
Odpovědět  BlokovanýJarda

Takže on už jde delší nick? Tak to se zkusím vrátit ke svému původnímu, pod kterým jsem na NR a PL oxidoval někdy od 20215. Schválně co to udělá.

Milan ze Zahrady Čech
4. 9. 2022 20:56

Heuréka! Zdařilo se! Díky Semi!
Val

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
4. 9. 2022 21:37

Mně neděkujte… To je spíš nějaká chyba…?
Neregistrovaní uživatelé mají limit 15 znaků, registrovaní zřejmě delší… (nyní máš 21)
A je chyba, že to jméno jde změnit (u registrovaného uživatele) i zpětně v historii…

Akorát to neměňte na něco, co používá někdo jiný… To by byl podvod a bylo by to potřeba řešit… (ono by to ani jít už nemělo…)

πα½

Milan ze Zahrady Čech
5. 9. 2022 02:30
Odpovědět  P.A.Semi

Proč bych ho proboha měnil? Hned jak jsem se poprvé na pokecu zaregistroval, tak jsem si tam chtěl dát tento, ale že to nejde, že moc znaků. Jinak bych měl tento už od počátku. A tehdy jsem si ho změnil jen na dvanáct hodin – a veřejně na to upozornil – že mě už sr-aly ty nekonečné dohady. Tak jsem dokázal, že to jde a pak to, přesně podle slibu, vrátil zpět.
Pravda ale je, že mě už před měsícem, ještě než jsem provedl ten důkaz že to jde, napadlo vklouznout do některého z nicku co zrovna používal kačer a reagovat na články a diskutéry pozitivně – jakejpak podvod na podvodníka? S tím bych se v pohodě srovnal – , takže by sbíral lajky a trefilo by ho z toho, ale pak jsem zvolil to řešení kvůli kterému jsme se kousli, že mi to přišlo férovější. Jedno mi ale vysvětlete. Vlastně ne. Nechám to na privát. Mám to už rozepsané, jenže nestíhám. Jo, a rozmysli si, jestli tykat nebo vykat, a ne že mi v prvním řádku vykáš, ve třetím řádku mi tykneš, a na konci opět vykáš.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel
4. 9. 2022 12:12

Oni už dlouho ti zaprodanci nevydrží. Brzy se jim to začne sypat. Už teď jim zadnice cvaká desítku drát. A to je jedině dobře. Máme vás už plné zuby a nejen ty.

Aleš
4. 9. 2022 13:00
Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prch
4. 9. 2022 13:06
Odpovědět  Aleš

Všichni, kteří včera měli národu co říct by byli miliardu x lepší,než vlastizrádce fyjala!

[Trol-1] Haha
4. 9. 2022 13:16
Odpovědět  Lev Prch

No jo, bylo tam hodně zkrachovalejch existencí na pódiu. Asi i proto chyběl Okamura. Tomu se daří. Burešovi taky.

Lev Prch
4. 9. 2022 13:17
Odpovědět  [Trol-1] Haha

Konkrétně máte by mysli jaké existence?

[Trol-1] Haha
4. 9. 2022 14:02
Odpovědět  Lev Prch

Seznam řečníků a jejich medailonky si najdete na webu.

Lev Prch
4. 9. 2022 14:07
Odpovědět  [Trol-1] Haha

Takže zase další vlhkej sen a v držce latrína, Kaminský -Havle!
Ale pravdou je, že fyjalová vlastirádná pětikloakloaka by tolik lidí na Václavském náměstí nepodpořilo!

Milan ze Zahrady Čech
4. 9. 2022 16:22
Odpovědět  [Trol-1] Haha

(_!_)

Patrik
4. 9. 2022 13:25
Odpovědět  [Trol-1] Haha

Fialo, jdi něco dělat a nevopruzuj tady.

Milan ze Zahrady Čech
5. 9. 2022 02:56
Odpovědět  [Trol-1] Haha

Oni tam zavítali ze strakovky? Nebo z 5eporyjí, či snad Hřib se tam vetřel? Zvykej si místo těch plků raději na budoucí vládu šmudlo.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Autor
4. 9. 2022 13:41

Ne náhodou aktivizovali údernou jednotku internetové “kontradiskuse”, ne náhodou jejich příspoěvky nemají ani trochu šťávy. Ne náhodou jak ve vládě, tak v jejich službách jsou jen a pouze ti, co neumí ani trochu přemýšlet.
Hele, vy trollové, mám pro vás několik faktů:

  1. Žádný internetový troll nežije dlouhý a šťastný život
  2. Kdo je ochoten se prodat proti vlastním lidem za třicet stříbrných je zrádce nejen národa, ale i lidstva
  3. Až Vás, trollové, přestanou potřebovat, tak Vás stejně odepíšou jako ten “zbytek”, proti kterému tak vehementně bojujete.
  4. Mimochodem předchozí bod se trochu přelévá do tohoto, kdy po zavedení digikoncentráku Vám stejně co nejdříve odeberou Vaše případné privilegie, je to tam napsáno
  5. “Zbytek” světa, tj. ten “neanglosaský” plně doufá v porážku anglosasů a vymanění se z neokolonialismu. Podívejte se dobře na stavy armád “Vašeho milovaného západu” (Afghánistán), který je mírně řečeno tristní a vojáci, včetně velení, řeší naprosto jiné problémy, než by měli. Myslíte si, že jinde to nevidí? Nepřipojili se k sankcím právě proto, že to vidí. A už se zdaleka tak nebojí, jako dříve. Tím odpadnou kolonie v jakékoli podobě a všichni tady na tom “našem západě” budeme – i vy budete – muset dělat něco užitečného, protože za potištěné papírky “nám” už nikdo nic nechce nadále prodávat. To je ta největší změna.
  6. Uvědomte si jednu prostou věc. ONI ti vaši pánové jsou ve skutečnosti již delší dobu na úrovni “nahých králů”. Římské impérium se v době úpadku také zdálo být silné
Covid zdravíčko
4. 9. 2022 15:08
Odpovědět  Peter

ted si zabil miliony lidí tvojí štávou. Bmw i audi zítra zavírá .. pojdou na Slovač za tebou.Nési ten Peter Nagy Nečas ?? 😀

Pavel
4. 9. 2022 16:13
Odpovědět  Peter

Výborně napsáno Peter. Prozaťím jim ještě těch zrádcovských 30 stříbrných vyplácí, za chvíli je tyto zrádce vlasti odšoupnou do zapomnění, protože tito trolíci nechápou nic a ani nepochopí. Ti určitě neznají z historie lidstva nic a to jak se páníčci vždy později ke svým slouhům zachovali. Jelikož ale tito otroci nejsou schopni vlastních úvah, dopadnou přesně tak, jak jim to jejich páníčci přichystali

Albi
4. 9. 2022 18:52
Odpovědět  Pavel

I tobě 1*.
S poznámkou – a nepřesvědčí je ani všeobecně známý fakt, že ruským oligarchům v rámci sankcí zablokovali (=ukradli) jejich peníze a to jen proto, že byli Rusové.
Tak (anglosaský) svět odplácí.

Albi
4. 9. 2022 18:44
Odpovědět  Peter

Super. 1*
Je to tak. Jenže mnoho diskutujících tomu neuvěří. O to horší pro ně bude zklamání, ale to si způsobí sami.

Milan ze Zahrady Čech
5. 9. 2022 03:00
Odpovědět  Peter

7.Uvědomte si druhou prostou věc. Vaše éra končí.

Covid zdravíčko
4. 9. 2022 14:23

Ods vyčká v kanceláři – jak se Covid pomnoží – varování zustali doma orient Okamura i fešný Klaus mladší.

Lev Prch
4. 9. 2022 15:08
Odpovědět  Covid zdravíčko

F73 a A52 opět v akci.

Milan ze Zahrady Čech
4. 9. 2022 21:04
Odpovědět  Covid zdravíčko

(_!_)

Masunta
4. 9. 2022 14:27

Naši vlast chci vrátit občanům a aby byla bez zaprodanců sionfašismu, propagujícím NWO.

Covid zdravíčko
4. 9. 2022 14:31

Nějak mne to neštimuje – z Volným Flákancem nevystupuje ani Bojko. Milion chviliček v rd eli.Petr Mach -ods-Svobodní nikde …. snad nemá Reinfekci … a kde si hlídá covid Landa ??

Covid zdravíčko
4. 9. 2022 14:37
Odpovědět  Covid zdravíčko

jo ahá Petr Mach je ted zaparkovaný v Trikoloře. A jinak byla jeho přítelkyní Jana Topolánková.

Milan ze Zahrady Čech
5. 9. 2022 03:06
Odpovědět  Covid zdravíčko

Nezáviď. Třeba ti dá Gregorová. Pravda, po tom válečku by si ani nemusela všimnout že ti dala.

Covid zdravíčko
4. 9. 2022 15:02

Jindřich Rajchl přímo či nepřímo podpořil politické strany celkem 6 dary:
——– uplnej TRIKOLORNIČEK – Hrozná novinka.
Sponzor Trikolora v roce 2021 částkou 50 000 Kč 
-Sponzor Trikolora v roce 2021 částkou 2 000 Kč . Takovej penízomat. 😀

Lev Prch
4. 9. 2022 15:08
Odpovědět  Covid zdravíčko

Píšeš si sám se sebou vypítko?!

Albi
4. 9. 2022 18:55
Odpovědět  Lev Prch

Navíc blbě.
Nejen Rajchl, ale kdokoliv může SVÉ peníze poslat komukoliv a nemusí se nikoho dovolovat.

Milan ze Zahrady Čech
4. 9. 2022 21:01
Odpovědět  Covid zdravíčko

Běž si vyměnit plínku, trousíš.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gales
4. 9. 2022 18:54

Maj recht,Hamplová s Rajchlem. Fiala už je načatej a teď ho ještě něčím dorazit. Už to bude na obyčejnejch lidech.

Milan ze Zahrady Čech
4. 9. 2022 20:54

Přátelé, alébrž jsem právě zjistil, že si už mohu dát delší nick, vrátil jsem se ke svému původnímu nicku.
Ale pro sichr se budu dole podepisovat jako Val, než si na mě v novém kabátě zvyknete.
Val.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prch
4. 9. 2022 21:49

Děláš v tom zmatek, ale dobrý, u Tebe to je jasný….. “””” starýho psa novým kouskům nenaučíš “””.😉👍

Milan ze Zahrady Čech
5. 9. 2022 03:08
Odpovědět  Lev Prch

Nedělám. Kdyby nebyl původně omezený počet znaků, fungoval bych tu takhle už od začátku.