“To by vláda lidem nikdy neudělala!”
(Kdo takhle uvažuje, měl by se probudit)

10.10.2022 · Autor: Antivirus

Spousta lidí, přes nekonečný důkazy o opaku, z nějakýho důvodu stále věří, že jejich vláda by se nedopustila ničeho hroznýho na svejch lidech. Určitě ne záměrně. Věří tomu dokonce i dnes, jako kdyby se poslední tři roky nestaly. Ve skutečnosti ale nejen poslední tři roky, ale celá historie je plná příkladů, kdy vlády manipulovaly lidma, lhaly jim, experimentovaly na nich bez jejich vědomí a všelijak jinak jim škodily ku prospěchu (nebo pobavení) pár lidí u kormidla, kteří se vyžívají v realizaci svejch morbidních fantazií, jež jim diktujou jejich mentální poruchy.

Nejvíc příkladů je samozřejmě z USA, protože pokud jde o vyjebávání s lidma, ať už jinejch států nebo vlastníma, Amerika je jednoznačně daleko před ostatníma. Prodat lidem nějakou naprostou lež a následně je poslat do situace, kde jich spousta umře (nebo se jim stane něco horšího), to jim šlo vždycky dobře. Stačí si vzpomenout na incident v Tonkinském zálivu, kterej se sice nikdy nestal, ale na jehož základě pak nechávali desítku let umírat mladou generaci Američanů ve Vietnamu, ve válce, kterou Amerika nevyhrála, stejně jako nevyhrála žádnou jinou válku od druhý světový, kterou mimochodem taky nevyhrála, protože se zúčastnila asi 5% bojů a vyhrál jí Sovětskej svaz. Ale to je teď vedlejší.

Americká vláda vždycky posílá svoje lidi do stupidních válek na bázi totálních lží (jako Saddámovy zbraně hromadný neexistence, o kterejch Rumsfeld a spol. věděli, že neexistujou, už ve chvíli, kdy nám tvrdili, že tam určitě někde budou), pak se k těm navrátivším chová jako k odpadu, a ve volnejch chvílích vymejšlí morbidní experimenty, aby si nějakou újmu na zdraví užili i lidi, kteří do válek moc nechodí, jako třeba ženský, děti, nebo bezdomovci.

V naší vládě sice nikdo neni dostatečně inteligentní, aby nějakej takovej program vymyslel sám (nebo i ve spolupráci s celym zbytkem šestidemolice – chce to totiž aspoň jednoho inteligentního člověka), ale je tu dostatek servilních přizdisráčů, vždy ochotnejch uvést do praxe úchylnosti vymyšlený v Brainwashingtonu. Pokud zrovna v Brainwashingtonu vládne někdo, kdo je tak trochu braindead, nechají se bez problémů navádět k retardovanejm počinům tedroristama z WHO nebo nějakejma jinejma eugenicky genocidníma deBillama.

To, že by nám vláda nikdy záměrně neškodila, je jednou z nejhloupějších iluzí, jaký můžou lidi mít, a kterou obvykle hned následuje další iluze, že kdyby to byla pravda, tak by to říkali v médiích. Lidi s těmahle iluzema máte chuť poplácat po hlavě a dát jim rohlík. S takhle vážnym odpojením od reality musí totiž bejt těžký žít, takže soucit je na místě. Jenže tohle je bohužel většina lidí.

Podíváme se teda, jaká je realita toho, čeho je vláda schopná.

Půlnoční podprahová manipulace

Nedávno jsem narazil na jeden bizarní experiment soudruhů z jů es ej, o kterym jsem ani já do tý doby nevěděl. Odehrál se v 60.-80. letech a využíval jednu z nejdestruktivnějších zbraní všech dob – televizi. Kolik škody napáchal, se dá těžko nějak odhadnout. Co je na něm ale vidět, je mentalita těch lidí nahoře. Tady je 8-minutový video, který ho popisuje. Posuďte sami:

https://www.bitchute.com/embed/11aBrEje5lKl/

Chápete to? Jakýho magora tohle vůbec napadne? Volíme ty lidi, aby se zabejvali timhle? Rozhodně ne. V takovym světě, v jakym si většina lidí myslí, že žijou, by tohle bylo nemyslitelný. Ale děje se to. Vláda, která má sloužit lidem (jak ví skoro všichni kromě Pekarový s Adamovou), vynakládá úsilí na to, aby zmanipulovala lidi, aby sloužili jí, důvěřovali jí a dokonce jí uctívali.

Mimochodem, jistě vám neuniklo, že se na tomhle vedle vlády podílely i masmédia. Ty masmédia, o kterejch si zombíci myslí, že by je informovaly, kdyby vláda dělala nějakou lumpárnu, jako třeba s nima podprahově manipulovala s pomocí… hm… masmédií. Jo, je to v pohodě. Všechno je to dobře ošetřený. Nic se nemůže stát. (V nejhorším případě ale vždycky můžeme vytvořit nějakej kontrolní orgán, financovanej vládou, aby kontroloval média, jestli kontrolujou tu vládu, která financuje ten orgán. Pak už je to úplně neprůstřelný.)

MKULTRA, MKNAOMI

MKULTRA byl nechvalně proslulej (mezi lidma, co nejsou zombíci), extrémně rozsáhlej program americký vlády, v němž podrobovala lidi vymejvání mozku, hypnóze, tajnej administraci vysokejch dávek psychotropních drog, hlavně LSD, elektrošokům, senzorickej deprivaci, izolaci, sexuálnímu zneužívání a dalším zábavnejm věcem, vše bez jejich souhlasu a bez jakýhokoliv vědomí veřejnosti. Měl pod sebou desítky různejch podprojektů a probíhal na přinejmenším desítkách míst, a pravděpodobně nikdo dnes nedokáže říct, co všechno se tam dělo. To, co víme, ale bohatě stačí.

Tenhle projekt byl totálně nelegální, zničil spoustě lidí život, a ti lidé přitom nebyli žádní nepřátelé, ale občané USA. Je to jedna z nejostudnějších kapitol historie USA, ale stejně jako stovky dalších ostudnejch kapitol týhle země, většina lidí o ní neví, nebo si ji nepamatuje. Pro pár základních informací o MKULTRA a jak to souvisí s výše popsanym experimentem, se můžeme na dalších 12 minut vrátit k našemu videu. Zároveň nám tak bude představen další projekt, MKNAOMI:

https://www.bitchute.com/embed/9LAvaXjH3IBI/

Ano, vláda je naprosto benevolentní a nikdy by lidem neuškodila. Nanejvejš tak ta zlá ruská, ta je určitě schopná všeho, ale určitě ne americká nebo naše. Ty nám přece pořád dokola říkají, že jsou demokratický, a to je samo o sobě zárukou, že by nám nikdy nelhaly, ne?

Takže tu máme jeden masivní projekt, kterej páchal na lidech bez jejich souhlasu (a kde to šlo i vědomí) snad všechny ilegální aktivity, který někoho napadly, a druhej, ve kterym se jeho tvůrci rozhodli, že na některejch lidech ani nemá smysl experimentovat a bude lepší je rovnou zabít, protože lidí je hodně a kdo potřebuje zrovna negry a teplouše, ne? (Zvláštní zápletka posledních let je, že pokud jste negr a ještě teplouš, tak máte najednou skoro až imunitu proti všemu. Dneska se jde hlavně po lidech, kteří ještě pořád, přese všechny pokusy jim to zatrhnout, dokážou myslet.)

Projekt MKULTRA byl oficiálně “ukončenej” v roce 1973 a většina dokumentů zničená. Samozřejmě asi každej, kdo si dokáže dát dvě a dvě dohromady, má podezření, že projekt neskončil, ale jen se zvýšila míra utajení. Těžko čekat, že by CIA něčeho takovýho nechala. Tomu věří jen ta sorta lidí, která věří, že jejich vláda nic špatnýho nikdy nedělá, a že kdyby náhodou jo, tak by nám to řekli v televizi. Neboli ta sorta lidí, která nemá ani páru o tom, jak cokoliv ve světě funguje, a žije v masmédii vytvořenej bublině pohádek, lží a klamů.

To, že jedním z klíčovejch operátorů projektu MKNAOMI byl ten samej psychopat, co se stal jedním z klíčovejch operátorů novějšího projektu COVID-19, by nemělo nikoho znepokojovat. Jednak je to samozřejmě totální náhoda, a jednak to, že se podílel na vraždění lidí skrz medicínu tenkrát, neznamená, že to samý dělá tentokrát. Prostě si toho vůbec nevšímejte. V televizi říkali, že je to neškodnej dědeček a on nám říká, že “reprezentuje vědu”, takže jsme všichni v naprostym bezpečí a těch nejlepších chapadl— sorry, rukách.

Ve filmu se mimochodem objevil Bill Cooper, což byl zvláštní človíček, kterej byl zatraceně dobře informovanej o kdejakej lumpárně, ve kterej měla americká vláda prsty, a proto skončil podle přísloví “Tak dlouho voláš pravdu do lesa, až tě vláda zastřelí.” Desítky let informoval lidi o všem možnym, o čem většina lidí neměla ani páru, což se možná dneska nezdá jako nic neobvyklýho, ale on to dělal v době před Internetem! Tenkrát bylo shromažďování tajnejch informací zatraceně těžká práce – ne jako dneska, kdy sedíte doma a jen klikáte a všechno to tam je jako na dlani.

Zajímavý je i to, že ho sejmuli pár tejdnů po 9/11. Bill byl rozhodně jednim z tenkrát ještě asi mála lidí, kteří na pohádku o Osamovi a 19 únoscích neskočili ani na vteřinu. Čím míň takovejch lidí běhá na svobodě a říká lidem, že na tej pohádce něco (všechno) smrdí, tim líp pro vládu. Tak nás od něj vláda “zachránila”. Ale to jen tak na okraj.

Project MONARCH

Tenhle projekt, kterej taky patřil pod deštník MKULTRA, se zabejvá ovládáním lidský mysli a chování prostřednictvím navozování traumatu, hypnózy, drog, sexuálního zneužívání, atd. Začíná se už od dětství, obvykle v rodinách s dlouhou historií sexuálního zneužívání a dalšího dysfunkčního chování.

Subjektu se opakovaně způsobuje trauma, s nímž se jeho mysl nedokáže vypořádat a začne se štěpit. Psychologové tomuhle jevu říkají Dissociative Identity Disorder. Dojde k tomu, že pod tlakem se v tom člověku vynoří nějaká nová osobnost, nezávislá na tej původní. Obvykle, alespoň ze začátku, o sobě jednotlivý osobnosti neví a ten člověk se “přepíná” z jedný do druhý podle toho, co se mu děje, nebo na bázi spouštěcích mechanismů, který do něj experimentátor naprogramuje s pomocí hypnózy, případně s použitím drog a dalších pomůcek.

Je to neskutečný svinstvo a je těžký studovat informace o tomhle projektu, aniž by měl člověk chuť zvracet nebo jít ty kretény, co maj takový věci na svědomí, umlátit baseballovou pálkou. Takže se o tom nechci nějak moc rozepisovat. Je ale dobrý vědět, že se to děje (a tady můžete bez sebemenších pochyb vsadit boty, že tohle se děje dodnes), protože to jednak vrhá světlo na to, jak funguje spousta jinejch věcí, a jednak svinstva, o kterejch lidi neví, nikdo nezastaví.

Kdo chce vidět takovou mírumilovnější verzi toho, jak funguje člověk s několika osobnostma, může se podívat na film The Three Faces of Eve z roku 1957. Ta podstata je tam vykreslená celkem dobře.

Účelem tohodle projektu bylo naprogramovat lidi tak, aby mohli žít relativně (ale opravdu jen relativně) “normální” život, v němž oni sami neví nic o svym “druhym” životě, kterej se odehrává prostřednictvím jinejch, odštěpenejch osobností. Každá taková oběť má někoho, kdo ji má na starosti, programuje jí, dává jí úkoly atd. Tahle osoba používá spouštěcí mechanismy, který přepnou oběť do jiný osobnosti, ta pak dostane úkoly, který vykoná, a pak se “vrátí” do původní osobnosti, která pokračuje v obvyklym životě.

Těch druhů programování je spousta, včetně třeba nájemnejch vrahů, ale nejtypičtější pro Monarch jsou sexuální otroci. Hlavní “zákazníky” hledejte mezi americkou elitou (vláda, banky, korporace, média, celebrity). Pro politika je to super, když může strávit celou noc s otrokyní, která perfektně vyhovuje všem jeho úchylkám (protože je tak naprogramovaná), a nemusí se bát, že o tom tahle slečna někomu poví, protože ona se probudí druhej den doma a o ničem z toho neví. Jen si není tak úplně jistá, co dělala včera, je jí blbě a má silnej pocit, že všechno stojí za hovno, ale na to je zvyklá, protože tak vypadá celej její život. Taky se naučila, že když o tom zkusí s někym mluvit, začnou se dít nepěkný věci.

Důvody, proč tomu nemůže utéct, jsou jednak ten, že v každodenním stavu ani netuší, co se vlastně děje, a pak ten, že v tom druhym stavu si pamatuje ty hrozný kvanta utrpení a bolesti, kterejma si prošla a kterejma bude procházet dál, pokud nebude poslouchat. Když v tom stavu náhodou přece jenom uteče, tak se buď spustí nějakej program (kterejch v sobě má spoustu), nebo se časem přepne do svý “normální” osobnosti, ptá se “kde to sakra jsem a co tu dělám?” a vrátí se zmateně domu. Kromě toho, její “správce” jí vždycky sleduje a ví, kde je.

Tenhle typ programování je celkem klíčová záležitost a objevuje se ve spoustě dalších projektů. Nikdo by si neměl dělat iluze, že zrovna tohle někdy skončilo. Je to neodmyslitelnou součástí života (nejen) americký “elity”. Nejen že se takovejma věcma zabejvaji “mírumilovný, demokratický vlády”, hlavně ta americká, ale v podstatě by se bez toho už ani neobešly. Je to pro ně životní styl.

Nutno ale poznamenat, že “vláda” je širokej pojem a tohle neni nikdy schválený parlamentem, kongresem, senátem a podobně. Jsou to záležitosti tajnejch projektů tajnejch služeb nebo různejch složek armády. Pokud jde o lidi, co známe z parlamentu a veřejnýho života, ti jsou do toho ve většině případů namočeni jen pasivně (využívaji “služeb”) a ve skutečnosti nemaj páru, co se vlastně děje a jak to funguje. Je to taky způsob, jak ta opravdová vládnoucí vrstva ovládá ty politiky – namočí je do nějakýho svinstva a tím je pak vydírá.

Vždycky ale existuje i mezi politiky nějaká část těch zasvěcenějších, která ví moc dobře, co se děje, nebo se na tom i aktivně podílí, jako například George H. W. Bush. Pokud jde o Monarch, tak asi nejnotoričtějším agentem tohodle projektu byl zplozenec pekla Heinz Kissinger.

Project Paperclip

Paperclip je hodně známej a jen největší ignoranti a zabedněnci o něm nikdy neslyšeli. Po velkej válce s Lojzou Shitlerem, zatímco se hrála fraška pro veřejnost s Norimberskejma procesama, Amíci pašovali ty největší nacistický grázly do Ameriky, aby jim dali práci ve vládě.

Velká část MKULTRA (a specificky například projekt MONARCH) byla pokračováním a rozšířením práce nacistickejch vědců z Německa, jichž CIA přetáhla do USA víc než 1600. Tam pak pracovali v mnoha oborech, stále se stejnou ideologií, která se v Americe zakořenila a přežívá tam dodnes. Není divu, že Amerika podporuje nacistickej režim U kravína, a že jediný dvě země, který při hlasování v OSN hlasovaly proti odsouzení nacismu, byly Ukrajina a USA. Ani se tim netají.


Nejznámějším pejprklipákem je určitě Werner von Braun, kterej se díky CIA stal velkym šéfem v NASA, spolu s dalšíma ortodoxníma náckama, svobodnejma zednářema a uctívačema Satana, Lucifera, a Aleistera Crowleyho. Naprosto neškodná a ani trochu podezřelá partička lidí, ne?

Co vůbec opravdu znamená NASA? “NAcisti a SAtanisti”? Ani bych se nedivil. (Jen tak mimochodem, s ohledem na to, jak NASA lidem odjakživa lže, což je zajímavá kapitola sama pro sebe, koluje i vtip, že NASA znamená “never a straight answer”.)

Samozřejmě to, že Amíci po válce pomáhali nacistům nepřekvapí nikoho, kdo ví, že nejmocnější rodiny v Americe, jako Rockefelleři, financovali Hitlera po celou válku. (Dalo by se říct, že Amíci bojovali proti Hitlerovi podobně, jako dnes bojujou proti teroristům v Sýrii. Kdo si myslel, že to, že v zákulisí pomáhaj těm, proti nimž v médiích bojujou, je něco novýho, myslel si špatně.)


Tady je na obrázku Von Braun a další pejprklipáci ve volnym čase v El Pasu, v Texasu, v roce 1945. Na ceduli “Billy the Kid” ve tvaru létajícího talíře je vidět svastika. V Americe. Chvíli po druhej světovej válce. Nějaký otázky?

Project ARTICHOKE

Ještě před MKULTRA, v roce 1951, se daly dohromady chytrý hlavy ze CIA a po krátkej poradě se shodly, že by bylo dobrý zjistit, jestli se dá jedinec ovládat do takový míry, že udělá, co po něm chtěji, jako třeba spáchá vraždu (to bylo z nějakýho důvodu to hlavní, co soudruhy z CIA zajímalo), proti vlastní vůli, i proti zákonům přírody, jako pudu sebezáchovy.

No neni to rozkošná myšlenka od rozkošný demokratický, svobodu-milující vlády? Co může bejt lepším příkladem svobody než “donutíme tě udělat něco hnusnýho, co udělat nechceš, ale uděláš to, i kdybys při tom měl chcípnout”? Já myslim, že tady chlapci ze CIA málem až rozlouskli celej smysl života.

Používaly se všechny možný druhy drog, což se v CIA evidentně uchytilo na dlouho. V roce 1952 agenti CIA podsouvali jinejm agentům LSD, aby zjistili, jakej ta droga má účinek na nic netušící lidi. Některejm to LSD krmili třeba až přes 2 měsíce. Good old days in the CIA…

Nakonec tenhle projekt ved k MKULTRA, kde to rozjeli ve velkym. Spojitost s MONARCHem je tu taky patrná. (Oni maji takovejchhle projektů v zásobě celkem hodně.)

COINTELPRO

COINTELPRO (COunter INTELligence PROgram) byl další ilegální projekt, tentokrát FBI, zaměřenej na sledování, infiltraci, diskreditaci a rozvracení domácích politickejch organizací. Něco jako kdyby v současnej době u nás měla vláda nějakej tajnej projekt, kterej by se takhle zaměřoval na strany jako SPD nebo PRO. Překvapilo by vás to? Kolik byste byli ochotní vsadit, že tady nic takovýho neexistuje?

Oficiálně program běžel v letech 1956-1971, což je samo o sobě docela dlouho, a zahrnoval i nájemný vraždy politickejch vůdců. Nebyl samozřejmě ukončenej dobrovolně, jako vždy, ale proto, že ho aktivisti odhalili a zveřejnili o něm informace. Jinak by běžel dál.

Mezi typický postupy patřilo například způsobovat konflikty a rozkoly uvnitř politický opozice, ať už uvnitř jedný strany nebo mezi různejma opozičníma stranama. Připadá to někomu jako něco, co patří do minulosti a dnes se neděje? Asi těžko.

Jak do toho zapadá třeba vypínání webů, kde jsou prezentovány jiný politický názory než ty vládní, si může každej promyslet sám. Všimněte si, jak zúčastněný strany nedokážou ani jasně říct, kdo to vymyslel a kdo komu co nařídil. Jistý je, že to bylo nelegální. A že opět nikdo nebyl potrestanej.

Operation Mockingbird

O Operaci Mockingbird jsem se tu zmiňoval už několikrát, takže jen stručný zopakování: naši známí podezřelí, chlapci ze CIA, se zase jednou rozhodli, že budou šířit svobodu a demokracii, a tentokrát se zaměřili na to, že budou lhát a manipulovat lidi skrz média, aby věřili všelijakejm blbostem.

Way to go, dude!
Soudě dle tohoto velkýho šéfika CIA, zřejmě jim ani moc nezáleželo na tom, jakejma hovadinama ty lidi krmí. Hlavně aby nic z toho nebyla pravda. Tenhle plán se celkem vydařil, a po listopadovej revoluci se rozšířil i k nám. Dřív se tu lhalo převážně jen o komunismu. Teď tu máme milióny lidiček, kteří věří kdejakej pitomosti, co jim řekně císařova pekařka nebo nějakej jinej dezinformační agent, kterej pracuje pro CIA, ať o tom ví, nebo ne. Zároveň nikdo z těch lidí nechce věřit ničemu, co je pravda. Mise splněna! Casey může v záhrobí slavit.

Operation Northwoods

Operace Northwoods sestávala z geniálního plánu (koho jinýho než CIA) spáchat teroristický činy proti americkejm občanům, svést to na Kubu (pokud někoho zajímá, kterýho Kubu, tak to byla ta Kuba – ta s Kastrolem) a použít to jako záminku pro válku s (tou samou) Kubou.

Říká se tomu false flag operation, neboli operace pod falešnou vlajkou. (Jako když vezmete do ruky kubánskou vlajku, jdete do parku zkopat nějakou starou babičku, a pak všem říkáte, “Ty Kubánci, to jsou ale hajzlové, co?” Je to levnej a trapnej trik, ale zombíci na to vždycky spolehlivě skočí.) Amíci to používaji často. Dnes například zkoušeji jednu za druhou U kravína a sváději to na Rusy, i když to obvykle ani nedává žádnej smysl.

Severní lesy nicméně agentům zatrh Honzík Kennedyů.

Když už ale mluvíme o Castrovi, tak to je taky kapitola sama pro sebe. Ten chlápek byl ze železa. Přežil asi 600 pokusů o zavraždění, který měl na svědomí kdo? To byste neuhodli, tak vám to řeknu – CIA. Pokusy o zavraždění Castra je takovej fenomén, že má svojí stránku na Wikiprdii.

Na tej jsem mimochodem náhodou narazil na odkaz na jinou Wiki stránku, s názvem Human rights violations by the CIA, která je podstatně delší, než tenhle článek, co čtete. Myslim, že to samo o sobě vypovídá hodně o tématu “to by vláda lidem nikdy neudělala”.

Tuskegee Experiment

Tohle je další experiment, kterej ukazuje tu úžasnou, morální americkou vládu v tom nejlepším světle. V letech 1932-1972 sledovala americká vláda 400 černochů, kteří měli syfilis. “Černoch” už je dneska politicky nekorektní, tak jim budeme říkat negři. Účelem studie bylo sledovat, jak se ta nemoc vyvíjí, když se neléčí.

Účastníkům bylo řečeno, že jsou léčeni se “špatnou krví”, což byl termín, kterej zahrnoval několik nemocí. Sranda byla v tom, že už ve 40. letech byl objevenej lék na syfilis, ale těm negrům to nikdo neřek. Rozhodně ne ti doktoři, co předstírali, že je léčí. (Bystřejší čtenáři si jistě všimnou, že doktorů, kteří jen předstírají, že léčí, tu máme dostatek i dnes.) Takže asi 100 negrů zdechlo na nemoc, která se dala lehko vyléčit, což jim vláda záměrně zatajila.

Pravda, takhle zpětně 100 negrů neni nic moc – americká vláda se ve výkonu od tý doby dost zlepšila. Ale je to další ukázka toho, že vláda si svejch lidí váží jen o malinko víc, než cizích lidí, kterejch si neváží ani trochu.

9/11

O útoku na WTC bych moh psát hodiny a hodiny, ale to snad neni třeba. Většina z nás to má ještě živě v paměti, a materiálu o tom jsou na Internetu tuny. Stačí si zopakovat pár nesmyslů, kterejma nás krmili:

Budovy, navržený tak, aby vydržely opakovaný nárazy letadel, se údajně zhroutily, protože do nich narazily letadla. Kromě WTC7, do který žádný letadlo nenarazilo. Ocelová konstrukce budov prej byla roztavená hořícím palivem z letadel, který ale hoří podstatně nižší teplotou, než je třeba na roztavení tý oceli. Budovy se složily rychlostí volnýho pádu do vlastního půdorysu, protože oheň, ale v žádnym případě to prej nebyla záměrná demolice. Budova WTC7 se změnila během 6 vteřin na hromádku prachu, protože asi ve třech patrech hořelo. Fyzikální zákony někdo ráno 11. září vypnul.

Pentagon byl údajně zasaženej letadlem, z nějž nikdo nikdy ani kousek neviděl, protože zatimco probourávalo jednu zeď za druhou, vypařilo se do vzduchu. Křídla se vypařily ještě před nárazem do vnější zdi. Dokonce i novináři z mainstreamu zpočátku tvrdili, že u Pentagonu nevidí žádnou známku toho, že by tam kdy bylo nějaký letadlo, než jim někdo nařídil, že maj říkat něco jinýho. Všechny záznamy z kamer okolo Pentagonu, který incident nahrály, FBI zabavila, a kromě pěti snímků, na nichž neni žádný letadlo, nic z toho nikdy nezvěřejnila.


Vláda dál ukázala fotky nějaký menší hromady bordelu v Shanksville a nakukala lidem, že tam spadlo další letadlo. Na místě se nenašla ani kapka krve, ani žádná jiná známka toho, že by v tej hromadě bylo aspoň jedno lidský tělo.

Letadla prej uneslo 19 teroristů (ozbrojenejch odlamovacíma pracovníma nožema), o kterejch se vědělo, že nezvládali řídit ani malý letadýlka. Zatímco profesionální piloti s 30 lety zkušeností nám vysvětlovali, že takhle by se do těch budov netrefili ani oni, banda nekompetentních blbečků to prej dokázala. Ještě zvláštnější na tej bandě bylo, že z těch 19 se téměř všichni našli živí po události, v zemích středního východu. Skoro všichni byli ze Saudský Arábie, tak se šlo do války proti Afghánistánu a Iráku.

Je tu spousta a spousta dalších věcí, který s tim souvisí. Rumsfeldovo rychle zapomenutý oznámení o den dřív, že Pentagon nemůže najít 2.3 biliónu dolarů (tenkrát to ještě byly velký prachy – dneska se splachujou bilióny do záchodu každej den); Silversteinova pojistka a odhalující komentář; pilíře přepálený termitem; April Gallop; tancující Izraelci; kdo řídil security na letištích; mysteriózní práce ve WTC v měsících před útokem; BBC a jejich nejapná zpráva o pádu WTC7 o 20 minut dřív, než na něj došlo; fakt, že FBI stíhala Osamu za terorismus, ale NE za 9/11, protože k tomu neměli důkazy; cvičení, který simulovalo útok na WTC a probíhalo zároveň se skutečnou událostí; selhání NORADu, atd, atd, atd.

O všem vláda lhala a vlastně lže dodnes, ačkoliv i v “normální” populaci už tomu většina lidí nevěří. Skutečnost je taková, že americká vláda, ať už se na operaci podílela jakkoliv, má na svědomí vraždu 3000 vlastních lidí, v jejímž důsledku šla pak vyvraždit 2 milióny Arabů a rozbombardovat na kaši Afghánistán, Irák, a další státy. Celou tu dobu o všem lhali a předhazovali nám kydy o svobodě a demokracii.

Jak je možný, že jim lidi všechny ty nesmyslný bláboly uvěřili, stejně jako o 20 let později o convidu a fuckcínách? Základním stavebním kamenem podobnejch operací je strach. Když se lidi pořádně vyděsí, přemejšlení jim jde ještě hůř, než obvykle, což už tak neni moc. Jakmile vás vláda něčím straší, můžete vzít jed na to, že se vás snaží nějak zmanipulovat.

Zatloukat, zatloukat, zatloukat

Všechny výše zmíněný projekty byly svýho času jen “konspirační teorie”, kterejm věřili jen všelijací antivirové a jiní blázni, a jejichž existenci vláda vehementně popírala. Dnes jsou to všechno prokázaný fakta, přiznaný (kromě 9/11) vládou. Nicméně nic z toho se do veřejnýho prostoru nedostalo tak, že by vláda řekla, “OK, je na čase to lidem říct.” Ne, vláda vždycky lhala až do poslední chvíle, co to šlo.

Do veřejnýho prostoru se ty věci obvykle dostanou jen díky únikům informací z těch projektů prostřednictvím lidí, kteří maji svědomí a věří, že veřejnost má právo o těch věcech vědět, nebo díky vyšetřování mytickejch bytostí kdysi známejch jako “investigativní novináři”. Ti už bohužel všichni vymřeli a všechny větší média byly skoupený těma samejma parazitama, co si už dávno koupili skoro všechny vlády. Vládním zaměstnancům se svědomím (pro něž se dneska používá termín “whistleblower”) se vláda za jejich patriotickou a morální práci odvděčuje pronásledováním, zavíráním do basy nebo Guantanama, nebo zavražděním.

Když se nenajde nikdo, kdo by dokázal tajený informace nějak spolehlivě zveřejnit, vláda o nich lže vesele dál a ze všech lidí, kterejm se podaří z toho aspoň něco zveřejnit, i když s nedostatečnou dávkou jasnejch důkazů, dělá magory, blázny, lháře, podvodníky, “dezinformátory” a podobně. Jenže ten vzorec je pořád stejnej – vláda páchá zločiny na lidech a lže o tom, ten, kdo o tom mluví, je vládou pronásledovanej a zesměšňovanej, a nakonec se stejně vždycky ukáže, že vláda lhala a ti “blázni” měli pravdu. Dnes se “konspirační teorie” proměňujou ve fakta takovou rychlostí, že je to k smíchu.

Další projekty a experimenty

Chtěl jsem tu projít i pár těch, který ještě nejsou potvrzený z “vyšších” míst, ale o kterejch i tak máme dostatek informací, aby nám to dávalo poměrně slušnou jistotu, že se staly. Informace totiž často pochází od lidí, kteří se jich účastnili, včetně důstojníků z armády, letectva a námořnictva.

V první řadě je tu ohromný a nepřeberný množství projektů, který souvisí s UFO, mimozemskou technologií a kontakty s mimozemskou inteligencí. Zájem těch zvenku o nás vzrostl kolem druhý světový války, což je celkem logický. Když sebranka pologramotnejch blbečků z galaktický vesnice Země začne odpalovat nukleární bomby a vesmírem se začnou šířit značně znepokojující vibrace, je třeba zpozornět a začít na ně dohlížet trochu víc zblízka.

Takže pak se konaly takový ty přelety neznámejch objektů s nepochopitelnejma manévrovacíma schopnostma nad vojenskejma základnama, v nichž přesně v tu chvíli přestávaly fungovat systémy nukleárních zbraní, a podobně. O tom nás informovali například letci, kteří měli za úkol tyhle objekty pronásledovat a zjistit, WTF jako. Já si teda myslim, že zpráva byla celkem jasná, ale vojenský typy jsou natvrdlý. Každopádně to ale upoutalo jejich pozornost a začali to všechno pečlivě zkoumat a prošetřovat.

Pak byly ty nešťastný “crashe” v Roswellu ve čtyřicátym sedmym, kde se Amíkům dostalo do rukou trochu víc, než bylo zdrávo. Samozřejmě následovaly ty bláboly o balónu, ale to snad nemá ani smysl komentovat. Vedlo to ke spoustě věcí – paranoie, zrychlenýmu technologickýmu rozvoji, kterej se samozřejmě zaměřoval primárně na zbraně, protože nejdůležitější technologie pro naše vůdce je ta, která toho dokáže nejvíc zničit, a samozřejmě všechno bylo hrozně tajný a o tom, co prosáklo, se lhalo jako vždy.

Dostat ty informace na veřejnost nebylo lehký, protože všechny ty armádní složky měly z těchhle věcí takovej vítr, že o tom nevěděla ani většina prezidentů a rozhodně ne kongres. Jednak pořádně nevěděli, s čim maji co do činění, takže měli hrůzu z toho, že by se šířily informace o něčem, čemu sami pořádně nerozuměli, a jednak se tetelili z toho, že by jim z toho mohly padnout nějaký pořádný zbraně a v žádnym případě nechtěli, aby se nějaká jejich vyvíjející se technologie dostala na Východ, nebo aby jim to doma někdo zatrh.

Místa jako Area 51 nebo S-4 byly střežený líp než všechny prezidentský paláce dohromady a dostat z nich něco ven se nedalo srovnat s žádnym adrenalinovym sportem. Mezi průkopníky tohodle nesportu patří legendární Bob Lazar. Samozřejmě jakmile se někdo takovej objevil, vláda po něm těžce šla a okamžitě začla celá ta dezinformační a očerňovací šaškárna pro zombíky. Kdo ale strávil pár stovek hodin tim, že to studoval, ví svoje.

Později vyšlo ze všech složek armády (letectvo, námořnictvo, atd.) a z různejch tajnejch projektů mnoho dalších lidí, kteří potvrdili Lazarovy informace a přidali další, včetně vlastních příběhů a zkušeností. Zmínim pár jmen, jako Bob Dean, Clifford Stone, Bill Deagle, nebo Dan Burisch, pro případ, že by měl někdo zájem se ponořit do týhle králičí nory. Je to ale tak gigantická plechovka červů, že se v tom člověk může v pohodě na pár let ztratit.

Pointa je, že kolem těchhle věcí se vždycky dělo a pořád děje ohromný množství věcí za zády veřejnosti, a vláda o tom lže úplně stejně, jako lhala o všech těch ostatních věcech.

Podíváme se na jednu záležitost, která je v kruzích vyšetřovatelů notoricky známá, ale mezi širší veřejností asi moc ne, ačkoliv jsem o ní poprvý slyšel jako malý dítě ze zdroje, kterej v tom nijak studovanej nebyl:

Philadelphia Experiment (aka Project Rainbow)

Filadelfskej experiment je celkem bizarní v tom, o co se americký námořnictvo pokoušelo, a ještě bizarnější v tom, jak se to vymklo z rukou a co se opravdu stalo. Tak úplně sem nezapadá, protože se tu vláda náhodou nepokoušela škodit lidem, nebo aspoň to nebyl primární cíl (nicméně se jí to stejně povedlo), ale je to hodně zajímavej experiment a zmiňuju to hlavně pro lidi, kteří o tom nikdy neslyšeli.

V roce 1943 se námořnictvo pokusilo ve Filadelfii zneviditelnit torpédoborec USS Eldridge, včetně nedetekovatelnosti radarem, prostřednictvím vysokofrekvenčních elektromagnetickejch generátorů. Detaily od různejch svědků experimentu se trochu liší, ale rozhodně to nebyl nudnej den.


Po zapnutí generátorů obalila loď nazelenalá záře a loď svědkům opravdu zmizela z očí, stejně jako zmizela z radaru. Co ale nikdo nečekal, bylo, že se objevila na očích jinejm svědkům, a to na lodi SS Andrew Furuseth v Norfolku, stovky kilometrů odtud. Pak zmizela z očí jim a později se objevila zpět tam, odkud vyrazila.

Experiment se ale nedal považovat za úspěch, protože následky byly spíš děsivý. Námořníci se po návratu nematerializovali tak úplně na správnejch místech, a někteří z nich byli částečně zataveni do trupu lodě. Přeživší námořníci trpěli v lepším případě nevolností a popáleninama, v horším případě šílenstvím.

Naštěstí (a možná kupodivu) nikoho vážně nenapadlo zkusit to znova a se silnějšíma generátorama. Vláda samozřejmě popřela samotnou existenci experimentu, stejně jako po desítky let popírala všechny ty ostatní, o nichž jsem mluvil. Koho to opravdu zajímá, musí si dát aspoň několikatejdenní túru králičí norou a nastudovat si spoustu souvisejícího materiálu. Ale tak je to vlastně skoro se všim.


S filadelfskym experimentem volně souvisí Montauk Project, kterej je ale mnohem obskurnější a nesrovnatelně komplexnější. Tady už musíte pochodovat králičí norou aspoň měsíce, ne-li roky, abyste zjistili něco kloudnýho, proto ho nebudu rozpitvávat a zmiňuju opět jen pro zajímavost. Samozřejmě oficiálně se nikdy nic takovýho nestalo a vyhledáním a přečtením si pár povrchních článků najdete převážně jen hromadu nesmyslů.

V posledních letech si všímám, že když hledám něco o tadytěch věcech, který jsem studoval před mnoha lety, nacházim čím dál tím míň smysluplnýho materiálu a čím dál tím víc dementních “fact-checků” a věcí se stejnym názvem, který ale zřejmě slouží jen k odvedení pozornosti. Montauk údajně skončil, když se věci (opět) vymkly z rukou a materializovala se nějaká noční můra, kterej tenkrát dali jméno “Montauk monster” a která způsobila částečnou destrukci objektu. Když jsem ale po letech vyhledal “Montauk monster”, všechny výsledky byly o podivnym, neidentifikovanym zvířeti, který se vyplavilo z moře u Montauku v roce 2008. Je to samo o sobě bizarní a zajímavá událost, ale naprosto znemožňuje najít něco o tom původním, mnohem zajímavějším “Montauk monster”. Připadá mi to jako záměrnej způsob, jak znemožnit lidem přístup k informacím, který jsou “nežádoucí”, a poslední dobou na to narážim často.

Montauk Air Force Base
Jednou ze součástí projektu Montauk byl “výcvik” dětí s psychickejma schopnostma pro účely psychologický války. To se může zdát nepravděpodobnym, ale je to v podstatě jako vytažený z MKULTRA. A tihle šmejdi jsou vždycky po dětech, protože jsou bezbranný a snadněji se s nima manipuluje. A skrz programování typu Monarch si zajistíte víceméně věčnou, i když vynucenou “loajalitu”. Hlavně se vybíraly děti určitýho genetickýho profilu, protože u těch se údajně vyskytovaly psychický schopnosti víc.

Klíčovym artefaktem projektu byla židle (Montauk chair) nejasný technologie, která měla zesilovat a usměrňovat psychický schopnosti toho člověka v ní. Jedním z aspektů projektu bylo pomocí tý židle materializovat myšlenky, tj. zhmotnit nějakej objekt, na kterej ten člověk myslel. Ne každej to dokázal, proto ta potřeba specifickejch subjektů. Směrů výzkumu bylo hodně, některý pochopitelně dost nebezpečný, proto údajně vláda pro některý experimenty unášela bezdomovce, kteří nikomu nechyběli, když to skončilo jejich smrtí (nebo zmizením). Opět ale připomínám, že informace jsou od údajnejch svědků a účastníků projektu a žádný “oficiální” zprávy nenajdete.

Mimochodem, koho zajímá fenomén programování lidí na bázi traumatu víc a umí anglicky, může si přečíst legendární “Greenbaum speech” od doktora D. C. Hammonda, která je dobrým shrnutím toho, jak to funguje. Všechny ty programy a projekty, který jsou na tom založený (ARTICHOKE, MKULTRA, MONARCH, Montauk, atd.), se daji těžko chápat bez hlubšího porozumění intrikacím a psychologickejm aspektům tohodle typu programování.

Nemůžu ale říct, že bych někomu doporučoval se tim zabejvat do hloubky. Je to jen pro odhodlaný lidi se silnym žaludkem, který to fakt zajímá a kteří maji nastudováno dostatek souvisejících věcí. Stejně tak, pokud je většina věcí v tomhle článku pro vás novinkou, bych vám nedoporučoval nořit se do věcí jako Montauk Project. K tomu se musíte propracovat postupně a získat nejdřív rozsáhlý znalosti o těch “známějších” projektech jako MKULTRA. Jinak se noříte do bizarního mixu něčeho, co má nějaký pravdivý jádro, který je obalený mnoha vrstvama lží, dezinfomrací, nesmyslů a odboček do všelijakejch slepejch uliček. Bez pořádný přípravy se v tom nikdy nezorientujete.

Vše, co jsem tu popsal, je ale jen ta pověstná špička ledovce. Kdyby se měly vytáhnout na světlo všechny projekty a experimenty, v nichž vláda prováděla lidem něco záludnýho a lhala o tom, vydalo by to na spoustu knížek. (Kterejch byla samozřejmě spousta napsaná.)

Co třeba takový Guantanamo, kde věznili lidi bez jakýhokoliv soudního procesu a důkazu, že vůbec něco provedli? Spousta těch vězňů byla jen ve špatnou chvíli na špatnym místě, nespáchali vůbec žádnej zločin, ale přesto byli někým označeni za “teroristy” (s podobnou nahodilostí, jako kdysi označovala církev kdekoho za čarodějnici) a museli si prožít roky týhle noční můry. Mohlo se to stát komukoliv.

Starý dobrý časy, kdy byly respirátory povinný jen v Guantanamu…
Co všechno to mučení, ve kterym se americká “demokratická” vláda tak vyžívala od roku 2001? Je to oficiálně známej fakt, že americká vláda naprosto nelegálně mučila lidi v 21. století, a co se stalo? Nějaká zodpovědnost? Nějakej trest? Nějaká záruka, že už se to nestane? Nic takovýho. Barky Hussein Obama ledabyle poznamenal “We’ve tortured some folks” a jelo se dál. Na stížnosti Nobelovy komise, že by měl aspoň vrátit tu cenu za mír, co mu tak hloupě dali, nereagoval.

Co takhle ta zbraň vymyšlená opět v CIA a známá jako “heart attack gun”? S tou je možný někoho prakticky neslyšně střelit, on umře během minut “na infarkt” a je téměř nemožný zjistit i pitvou, že se stalo něco nekalýho. Kolik lidí umřelo na infarkt s nenápadnou “pomocí” CIA? V americkym senátu byla tahle zbraň zveřejněná v roce 1975. Kolik lidí dneska ví, že taková věc existuje?

Co třeba dobře známý Pentagon Papers, který ukázaly, že vláda Lyndona B. Johnsona systematicky lhala nejen veřejnosti, ale i kongresu? Co všechny ty věci, který zveřejnili lidi jako Julian Assange nebo Edward Snowden? Víme, že vlády vraždí civilisty po celym světě jak na běžícím pásu. Víme, že nás vládní organizace špehujou všude, kde to jen jde, i když je to nelegální. Proč by jim kdokoliv cokoliv věřil?

Závěr

Jak se dá lehko ukázat hromadou historickejch faktů (ne nějakejma teoriema), případů, kdy vlády páchaly nějaký svinstva na lidech a lhaly o tom tak dlouho, jak jen to šlo, je nespočet. Stejně tak je důležitý opět zdůraznit, že vlády nikdy neřekly lidem pravdu dobrovolně. Vždycky je k tomu musel někdo donutit. To je klíčovej poznatek, kterej je vždy třeba si připomínat v přítomnosti, když zvažujeme, jestli je možný, že nám vláda lže o něčem teď a tady. Je to zatraceně možný – ba co víc, je to zatraceně pravděpodobný.

A pokud jde o všechny ty “ukončený” projekty, věřit, že byly ukončený, je stejně naivní jako bylo před jejich ukončením věřit, že neexistujou. Jakou máme záruku, že byly ukončený? Že nám to vláda řekla? Stejně jako nám před tim 10-20 let říkala, že neexistujou a jsou to jen “konspirační teorie”? Neříkám, že všechny ty programy dál běží – jen to, že nemáme vůbec žádnou záruku, že neběží. Máme jen slovo lhářů.

Důvěřovat vládě je doslova a do písmene důvěřovat někomu, kdo vás stokrát podrazil.

Nepochybně, americká vláda má před ostatníma velkej náskok. V dobách, kdy se děla většina tady zmíněnejch věcí, naše vláda měla poněkud odlišnou agendu, ale paradoxně všichni dnes víme, že naší vládě za komunismu se nedalo věřit. V roce 1989 jsme ale přešli zpod ruskýho vlivu pod ten americkej, a sami na zde uvedenejch příkladech vidíte, jakej vliv to je. “Z bláta do louže” ani zdaleka nevystihuje rok 1989. Spíš tak z bláta do sraček. Do zaminovanejch sraček plnejch pijavic.

Naše vláda možná nemá mentální kapacitu a prachy, aby vymyslela a uskutečnila podobný věci jako ta americká, zato má ale stoprocentní ochotu dělat cokoliv, co jí ta americká nařídí, evidentně bez ohledu na to, jak hodně to ublíží našim občanům. Dnes je to o to horší, že se hodně toho svinstva děje skrz všechny ty podvodný mezinárodní organizace jako WHO, WTO, WEF, WTF…

Viděli jsme za poslední 2-3 roky, jaký sviňárny tu u nás vláda (jedna jako druhá, protože je to ve skutečnosti pořád ta samá) napáchala, a i těm pomalejším by mělo docházet, že většina toho byl podvod od začátku. Mnozí z nás varovali už od března 2020, že ty vládní výmysly budou z hlediska “pandemie” úplně k hovnu a jen se úplně zbytečně zničí ekonomika a vznikne spousta dalších škod, což se přesně stalo.

Proč to někteří z nás jasně viděli, zatímco většina lidí ochotně hltala všechny ty lži? Určitě alespoň částečně proto, že my jsme si byli dobře vědomi těch věcí, o nichž jsem tu napsal, zatímco většina populace tohle (a další) vzdělání evidentně postrádala. Ne nadarmo se říká, že kdo si nepamatuje historii, ten si ji bude muset zopakovat. Přesně to tady vidíme. Většina lidí ví prd i z tý “oficiální” historie, natož z tý “tajný”. A teď za to platí. Zase. Poučí se někdy?

Co si z toho všeho vzít? Kdo věří vládě, je extrémně naivní a koleduje si o malér.

sdíletj na

3.6 14 hlasy
Ohodnotit příspěvek
58 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Masunta
11. 10. 2022 11:03

Obecně platí, že vládám, i těm našim v podstatě nesvéprávným – v EU, se lidé nepovedli, nezamlouvají se jim…
I komunisté bojovali za nového člověka, za nové myšlení, které mělo být zárukou rozvoje. Bojovalo se také proti maloměšťáctví (dnes k tomu asi je třeba přidat i velkoburžouvství a korupci, základní lidské hodnoty).
Boj o mysl je politikum neodstranitelné, stále probíhající. Je to boj s větrnými mlýny, který ovšem musí probíhat.

A teď: Představitelé Evropské unie nechali v pátek na závěr summitu v Praze bez odpovědi nespočet otázek a odložili konečné rozhodnutí o boji proti vysokým cenám energií na příští zasedání. Páteční setkání trvalo mnohem déle, než se předpokládalo, což ukazuje na hluboké rozpory mezi zeměmi ohledně toho, jak nejlépe snížit náklady na energie, a nepřineslo žádný konkrétní pokrok v řadě návrhů, včetně kontroverzního stropu pro ceny plynu, uvedl server Politico.
Vidíme tedy, že systémovou chybou jsou ti nahoře. Politikové musejí být pod trvalou a intenzivní kontrolou. Když o nás rozhodují a tak moc si je platíme, měli by to být lidé z nejlepších. Okamura razí odvolatelnost politiků. Ne se tedy spokojit s jejich přístupem: Dejte mi svůj hlas a už mlčte, jak řekl B. Polívka.

me2d44
11. 10. 2022 14:07
Odpovědět  Masunta

Potvrzuji, kolego, lidi se nepovedli. A myslím, že důvodem je to, že si komunisti prosadili v roce 1960 (schváleno 17.7. – myslím, že to podepsal Novotný – Zápotocký už byl taky po smrti) vedoucí úlohu strany do ústavy. Předtím v březnu 1953 zemřel Stalin – po něm to vzal trockista Chruščov a pár dnů (9) po Stalinovi zemřel Gottwald. Nastoupil sice Zápotocký, ale linie – myšlenka, byla přetržena. Nehledě na to, že Zápotocký vydržel jen 4 roky a nastoupil typický trockista Novotný – ten sice vydržel až do 1968 (to on podepsal zavedení vedoucí úlohy KSČ do ústavy), ale pak si za prezidenta Svobody šel sednout (tam se do čela KSČ dostal Husák, kterého kdysi Gottwald – hrdinu SNP – poslal na 10 let za katr – ale to je normální, až na Svobodu, všichni naši prezidenti měli “školení” za katrem – Svoboda, co si pamatuji, měl za sebou jen gulag).

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Masunta
11. 10. 2022 15:14
Odpovědět  me2d44

Ještě Klaus nebyl za katrem. Zeman myslím také ne, ale to je jedno. Po válce a po školení Gottwalda v SSSR nebyly podmínky pro pluralitní systém. Komunisté uváděli, že svou vedoucí úlohu zaplatili krví. Trockismus mj. obnáší také stálé hledání třídního nepřítele a věznění nositelů jiných názorů. Gottwald před školením v SSSR bral do party i drobné řemeslníky, ševce, truhláře. Potom po nich šel tvrdě. Bral jim živnosti, protože to prý byli podnikatelé, třídní nepřátelé, vykořisťovatelé. Chtěl kroutit krkem kde komu. Nakonec jej udolali tak, že mu stále plánovali návštěvy po vlastech českých a slovenských, až skonal vyčerpáním. Jak řekl Werich – hesla oblbují. Byla to složitá doba. Zlepšilo se to až před hadrákem. Bylo ledacos povoleno, co třeba o pár let dříve ne. Pavlovi Dobešovi například vyšla deska Skupinové foto – dříve nemyslitelné. Lenin jasně a správně uvedl, že má být silná materiálně-technická základna, pak bude socialismus životaschopný. V mohém jsme zaostávali – třeba v elektronice, v autech. Sověti nám ze čtyřech navrhovaných vozů povolili Š-120, protože to jediné bylo horší než Žiguli.

me2d44
11. 10. 2022 15:53
Odpovědět  Masunta

Poznámka: Drobní živnostníci existovali ještě v roce 1968 (Gottwald zemřel 1953 9 dnů po Stalinovi – za 4 roky u moci toho asi mnoho nestihl) – jak to vím? Tátův bratranec byl sklenář – a prosperoval ještě začátkem sedmdesátých. Pak se taky musel přidat k městským službám – ale to už většina UV KSČ byli trockisti – a našli ho, jako nepřítele. Takže – střípek ke střípku, máme zrcadlo (i když jeho rozbití znamená podle zlých jazyků smůlu na 7 let – popravdě, za minulého režimu jsem žil, dneska se bojím o přežití!).

Masunta
11. 10. 2022 16:50
Odpovědět  me2d44

Drobní živnostníci byli, ale byli jen trpěni a někteří pracovali nelegálně.

Václav
11. 10. 2022 17:31
Odpovědět  Masunta

Blbečci, zase bojujete z komunistama? Ti jsou dávno vyřízení, dnes tu máme jiné šíbry, zralé na po držce.

Masunta
11. 10. 2022 18:38
Odpovědět  Václav

A já to psal z 20 % pro tebe … Piš častěji… díky za upřímnost, ale nepotěším tě, lásko. Názory mám vlastní.

Gales
11. 10. 2022 19:49
Odpovědět  Masunta

ZLATÍ KOMUNISTI.

Masunta
12. 10. 2022 06:56
Odpovědět  Gales

Oproti dnešní exekutivě byli komunisté zlatí, platinoví, diamantoví. Ale měli co zlepšovat. Některé analýzy uvádějí, že v důsledku špatného hospodaření ČSSR, obrovitých nákladů na armádu, která byla stejně určena jen na rychlé zničení v prvním náporu – a pak by bojoval se Západem Sovětský svaz a trochu další socialistické země, by ČSSR vydržela ještě 2, maximálně 2,5 roku. Myslící komunisté to věděli. Například Lorenc. Nemyslícímu Jakešovi a krejčímu Bilakovi to ani neřekli, bylo by to zbytečné. Takže ten balvan byl z ramen KSČ sejmut. Trockisté z KGB se spojili se stejnými z CIA a StB byla vykonavatelka.
Naše ekonomika trpěla například přezaměstnaností, nízkou efektivitou, inteligence vytrvale emigrovala. Jakeš měl instrukce k povolení malého podnikání v šuplíku, ale nenašel odvahu s tím vylézt. Už na to bylo stejně pozdě. Tímto by něco uhráli v roce 1970.

Masunta
12. 10. 2022 06:58
Odpovědět  Masunta

Cenzorovi trvalo schválení mého příspěvku asi 20 vteřin. Než si to vše srovnal v majáčku. Nemá to také lehké… Snad by mu pomohl iont.

Pavel K
11. 10. 2022 14:54
Odpovědět  Masunta

👍 👍 👍 👍 🙋‍♂️ 🍀

Masunta
11. 10. 2022 14:58
Odpovědět  Pavel K

Díky. A jsem rád, že jsem u tebe vyvolal zřejmě nadšení.. 🙂

Masunta
11. 10. 2022 19:18
Odpovědět  Masunta
  1. června Fialhnus uvedl, že ČR byla první, kdo dodal Ukrajině zbraně. Z logiky vyplývá, že šlo o zbraně ze skladu ve Vrběticích.
Masunta
11. 10. 2022 19:19
Odpovědět  Masunta

Oprava – bylo to 12. června. Řekl také: ,,Ukrajině jsme dodali zbraně ještě dříve, než na ně Rusko zaútočilo”.

Pat
11. 10. 2022 11:27

Sice tomuto článku nerozumím, ale to je jedno.
Rozumím ale tomu, že k dnešnímu dni meziroční inflace ČEZka stoupla na 18% a u Ruska klesla na 13,7%.
Skvělí stratégové a hospodáři v Praze a Bruselu, jen co je pravda.

https://www.newstream.cz/money/inflace-brzdi-ale-stale-je-tristnich-procenta

https://www.fxstreet.cz/mezirocni-mira-inflace-v-rusku-v-zari-klesla-na-137-procenta.html

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Helena
11. 10. 2022 12:53
Odpovědět  Pat

Co je na tom k nepochopení: USA se držela na špici jen proto, že válkou rozložila mnoho zemí a přitom jim vykradla všechno nerost. bohatství a bohatství vůbec. Dnes: Evropa=konkurent USA, proto USA utekly z Afghánu rovnou na Ukrajinu, USA a jejich dolar jde ke dnu. Tak USA rozpoutali na Ukr.válku, což se hodí, Evropa dostane dosazené vlády dle Amerického přání, ty rychle drsně, nesmyslně zdraží srdce a krev ekonomiky – energie a PHM, to položí průmysl a hospodářství Evropy. Konkurence odstraněna. Vlády můžou za odměnu okrást své vovčany o bydlení, firmy, provozovny. A všichni jsou spokojení. Jen vovčani čumí jak puk.

me2d44
11. 10. 2022 14:16
Odpovědět  Helena

Jen poznámka: Na New Yorkské burze se obchoduje s jakým zlatem? jen s tím na papíře! Když si před lety Němci chtěli ověřit stav svých zlatých rezerv, uložených v Americe – ve Fort Knoxu, tak je tam ani nepustili, takže nikdo neví, zda trezor už dávno nezeje pustotou!

Pavel K
11. 10. 2022 14:56
Odpovědět  me2d44

🤣 🤣 🤣 🤣 👍 👍 👍 🙋‍♂️

Helena
11. 10. 2022 15:03
Odpovědět  me2d44

BINGO !!! A co myslíte, že je ta burza slavná Lipská s energiemi. To je jen přelívání našich prachů z kešeně do kešeně. A čecháčci to platí. A amík se chechtá a chechtá-a čeká, až čecháček zacáluje miliardy za jejich plyn-co do česka bude Fyjala vozit v igelitce, neb trubky od tama sem nevedou. A Fyjala s jeho demoliční četou čeká a čeká, až jim spadnou do klína naše byty, domy, firmy. Těm všem si stačí jen počkat, až to tady krachne.

me2d44
11. 10. 2022 15:18
Odpovědět  Helena

Co se týče Lipské burzy – až se prolomí ledy, tak se u některých zjistí větší nános másla na hlavě, než má Babiš – dotaci čerpal, 50 milionů vrátil. Ti co prodávají naši elektřinu – prachy berou, ale nevracejí. Chce to zavést jednotný metr – a tu bandu z vlády, a parlamentu poslat k lopatě, senát do důchodu. Mimochodem, na různých forech píšu: nahraďme senát radou hejtmanů a primátorů – ti nejlíp vědí, co jejich kraje a města potřebují – a jako brzda sněmovních debilit poslouží výrazně prospěšněji! (zasedání “rady starších” s rozumem pětiletých dětí vážně nepotřebujeme – proč je platit?)

me2d44
11. 10. 2022 15:42
Odpovědět  me2d44

Doplněk: ušetří se i za volby: hejtman kraje a primátor města se automaticky stanou členy rady. Ti, co tam seděli předtím automaticky vypadnou. Členové rady – za službu vlasti – ke svému platu hejtmana, primátora, obdrží příplatek – ne rentu, jako mají senátoři. A předpokládám, že nikdo z nich nebude vystrkovat pozadí na velmoci, jako Vystrčil…

Pavel z Moravy
11. 10. 2022 16:12
Odpovědět  Helena

Krásně jste se rozjela, jak se říká, nepárat se s tím a ránu umístit přímo na solar. Jenže ten dotyčný, kterého jste jmenovala má solar tak opevněný hroší kůží a oplývá takovou sebestředností a svatozáří pro své ovečky, že ho třeba pro svoji potřebu v té igelitce doveze a vytře vám zrak.Po nás mu je s prominutím ho.no.

Pavel z Moravy
11. 10. 2022 16:03
Odpovědět  Helena

Paní Heleno, skvěle řečeno. Řekl bych, že by se vaše slova dala vyučovat, protože v kostce jste řekla vše. Jenže má to háček, zaprodanci a škůdci to vidí jinak a ovcí je dnes tolik, že ty pravé ovce pokud by vám neudělali zle by se k vám otočily zády. Takto se přece v té pravé ” demo” společnosti nemluví, obzvlášť když ji řídí ti nej z nej.

Helena
12. 10. 2022 09:07
Odpovědět  Pavel z Moravy

Je mi fuk, jestli se kdo otočí zády, nebo budou dělat zle. Máme celoživotní zkušenosti. Nesměla jsem jít studovat žurnalistiku, neb naše rodina měla politický škraloup-děda se vzpíral dát svoji živnost na oltář vlasti, 1 příbuzný emigroval, strejda protikomunistický živel, rodiče nestraníci-posudek jedné p. učitelky takový, že mi studia na VŠ prostě “nedoporučili”. Takže Rakušanovo KRIT je to samé co bylo STB. Jsme zase v totalitě. Dějiny se opakují vždy po pár desetiletí, když vyroste opečovávaná generace. Nikomu tyhle zkušenosti ale nepřeju.

José
11. 10. 2022 13:15

9/11 – Spousta Američanů otevřeně řekla, že kdyby uvěřili všem faktům, které byly prezentovány nezávislými vyšetřovateli, nemohli by dál věřit v Ameriku. Proto radši věří vládě a oficiálním závěrům vyšetřování a nechávají si dál vymývat mozky televizí…

Jiří
11. 10. 2022 13:31

Ono ,stačí místo dlohýho papíru ,napsat. Naší zemi ,tak jako v USA vládne jedna klika magorů ,kteří se střídají u moci ; tzv.demokraté a republikáni , to si nikdo nevšiml? Komunisti jako jediná levicová strana je dehonestovaná ,tak jak v USA

Autor
11. 10. 2022 14:41

To, co autor popisuje, je tyúickým chováním střední vrstvy, ne třídy, ta je jen součástí toho, ale jsou tam ti, kteří do tam počítají sami, i když realita je jiná. A to je kámen úrazu i tady u nás. Až příliš mnoho lidí si myslí, jak jsou na tom dobře. Ale zapomínají za jakou cenu.
Když třeba žije pohromadě více rodin, pak se snadněji platí různé ty poplatky a zbývá i více pro ně samotné. Nebo stále ještě u nás mnoho rodičů na rozdíl od “západu” podporuje své děti i v dospělosti a pomáhá jim jak je to možné.
I když tphle je správné. U všech Slovanů se tvrdě odsuzovalo, když se někdo nestaral o své děti, ale také o své rodiče a prarodiče! Takoví jsou to Slované barbaři!

Albi
11. 10. 2022 16:09
Odpovědět  Peter

Západ preferuje “individualitu” (já, já, já, pak dlouho nic, pak tři kupky hnoje a možná potom ten druhý).

Spolupráce je naopak fuj – komunistický tj. blbý vynález, který lidi aspoň do jisté míry spojuje a to se trpět nebude! Ještě aby se lidi spojili proti vládě, to tak!

jiří
11. 10. 2022 15:09

Rusko se již spojilo s Čínou, Indií, Afrikou, Blízkým východem a Latinskou Amerikou, aby zajistilo, že zločinecké vedení Západu bude postaveno před soud za své opakované pokusy o vyvraždění 90 % lidstva.
https://celostnivzdelavani.cz/rusko-se-jiz-spojilo-s-cinou-indii-afrikou-blizkym-vychodem-a-latinskou-amerikou-aby-zajistilo-ze-zlocinecke-vedeni-zapadu-bude-postaveno-pred-soud-za-sve-opakovane-pokusy-o-vyvrazdeni-90-lidstva
https://celostnivzdelavani.cz/konecnym-cilem-elit-je-vlastnit-svet-s-lidmi-kteri-nevlastni-vubec-nic

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
jiří
11. 10. 2022 19:15
Odpovědět  jiří
krtek
11. 10. 2022 15:32

Po obsahové stránce dobrý. Vadí mně ten pražskéj dialekt a velké množství chyb. “Divnej češtin.”

Pavel z Moravy
11. 10. 2022 15:53

Kdo věří vládě je extrémně naivní a koleduje si o malér. Tak já tedy znám spoustu lidí, kteří škůdcům zemským věří bezvýhradně a z toho soudím, pokud si myslíte něco jiného, opravte mne, že těch věřících je tak 80 %. A já neslevím a proto jsme tam kde jsme, v totálně zlikvidované zemi. A proto jak jsem to zde již dnes psal, použiji slova staříčka z románu L. Tolstého- Vzkříšení a řeknu, že já sám sobě jsem si presidentem, premiérem, ministrem všeho a hlavně důkladným zkušebním znalcem své duše. Přesně se ale shoduji s autorem, ti kdo věří této ekipě lhářů musí být fakt neuvěřitelní ……….a ať si každý doplní co mu nejlépe vyhovuje. Dnes nemám chuť nikoho urazit.

Masunta
11. 10. 2022 16:14
Odpovědět  Pavel z Moravy

Kdo je ve vatě, bude skálopevně volit někoho z pětikolky. Morálka jde stranou – peníze až na prvním místě.

Helena
12. 10. 2022 08:22
Odpovědět  Masunta

Nebojte, o ty, co jsou ve vatě jde především-tj. drobní podnikatelé, kteří se za těch cca 20 let dopracovali pěkného jmění. Až budou muset zavřít své firmičky, provozovny, odstavit stroje, a přijdou o své vyhřívané bazény u hradů, pak otevřou oči- někteří už se ale probudili. Na tyhle trochu zajištěné lidi má vláda echt pifku. Protože dokázali z ničeho vybudovat Něco. Kdežto ti hajzlíci z ODS dokázali před 25 lety všechno jen rozkrást. Asi to nakradené bohatství už rozfrcali, tak chtějí další bezpracný lup. A amíci jim to posvětili, za tupou poslušnost.

Masunta
12. 10. 2022 09:20
Odpovědět  Helena

Na jejich otevírání očí příliš nevěřím, ale může v nich klíčit nenávist k současné vládě. Kdyby se situace znormalizovala, budou podnikat a krást opět. Ale váš názor, Heleno velmi respektuji. Dost často oceňuji vysokou úroveň vašich názorů.

Albi
11. 10. 2022 16:26
Odpovědět  Pavel z Moravy

Taky mě ti nevěřící Tomášové štvou – jsou tak “informovaní” že nevěří alternativním (dez)informacím, ale ani je nenapadne nevěřit vládám a autoritám včetně těch “vědeckých”.

Na druhou stranu – není to pro ně jednoduché. Musejí se nějak živit (tedy převážný čas dne jim zabere zaměstnání), starat se o děti, často i o rodiče a taky mají své zájmy, pro které jim zbývá jen zbyteček času

A to pak moc chuti vysedávat u počítače a nechávat se denně zavalovat špatrnými až katastrofickými zprávami už nezbývá.

Pavel z Moravy
11. 10. 2022 19:18
Odpovědět  Albi

Paní Albi, zaráží mne jedna věc, mnoho lidí ty svoje mámy a táty šoupne do starobince, ale mávat s modrožlutou vlaječkou a hodit nějaké prašulky do sbírky na chudáky banderovce prostředky mají. Nu, každý kraj jiný mrav. Když tak člověk kouká na jižany, třeba Italy a vidí jak u stolu spolu hodují a klábosí v pohodě třeba čtyři generace, tak je mu opravdu smutně u srdce. I když jeden můj známý Makedonec, nyní již mrtvý, zabil ho stesk po domově mi předtím říkal, že i tam se to začíná zhoršovat. Inu to pravé ořechové ze západu dorazilo i tam. Jinak, nejkrásnější poklad je přece blízkost lidí, které máme rádi, ať už rodiny nebo přátel. Sice člověk nějaký majetek samozřejmě potřebuje, ale k čemu potřebuje být zavalen harampádím a s rodinou mít vztahy nanic. Dnes to ale tak většinou je. A mně se zdá, že našeho človíčka mamon pohltil jako málokoho tady z těch okolních států. Chamtivost, sobectví a nenažranost, takovou se mně jeví tato společnost, čest výjimkám.

PENNYS
11. 10. 2022 16:21

Ruské bombardování měst je válečný zločin, shodlo se devět prezidentů včetně Zemana!!!!!!! KDYBY ČESKÝ STÁT BOMBARDOVALA RUSKÁ ARMÁDA TO BY BYL VÁLEČNÝ ZLOČIN
POZOR,
KDYBY ČESKÝ STÁT BOMBARDOVALA BRATRSKÁ AMÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉRICA,TAK TO BY BYL JEN “Humanitární bombardování “???????????????????????????????????????????????????????????

Pavel z Moravy
11. 10. 2022 19:23
Odpovědět  PENNYS

My máme presidenta?

Masunta
12. 10. 2022 09:22
Odpovědět  PENNYS
José
12. 10. 2022 10:31
Odpovědět  PENNYS

V tom odkazu na Wikipedii lžou. Dám ruku do ohně za to, že výraz “Humanitární bombardování” použil Havel v tehdejším pořadu ČRo Hovory z Lán. Odtamtud to měl Falbr i mnozí další.
Pokud něco víte, tak to uveďte, díky.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ijn
11. 10. 2022 17:01

150,-Kč na 1 MWh vyrobené elektřiny jsou přímé náklady ba palivo v JE Temelín, IN odepsané = zaplacené, mzdy a provozní servis i ND = 150,-Kč/MWh, lze prodejní cenu elektřiny 2 000,-Kč/MWh považovat za slušný zisk i akcionářům ČEZu,……..proč platíme 6 000Kč/MWh???
Odpověď známe == nenažranost politiků a vedení ČEZu

ijn
11. 10. 2022 17:02
Odpovědět  ijn

ČR je ve fázi rozvratu až zkázy, zločinné spolčení tolerováno justicí ČR!!!

Masunta
12. 10. 2022 06:44
Odpovědět  ijn

Děkuji za tento tvůj příspěvek – bomba do diskuse. Těmi vykřičníky jen ubezpečuješ sám sebe o správnosti svých názorů, nebo sis chtěl zase jen zařvat na čtenáře ? Protože psychopat, to ty jistě nejsi, že ? Mimochodem – napsal jsi notoricky známou pravdu. To vše ovšem můžeš. Zejména přízemním, úzkoprsým, právě toto vyhovuje. A vvo ttom to pprávě také jje.

Helena
12. 10. 2022 09:47
Odpovědět  ijn

Přesně tak: příklad: D.Dukovi justice zatrhla jeho žalobu na ohavné, násilí podporující divadlo, s tím, že je tu svoboda slova a projevu. Rakstapo udělalo na MV novou STB, aby právě svobodu slova a projevu umlčovalo za jim nepohodlné, a lidi zavírali za to, že napíší svůj názor. PŘEMÝŠLEJTE !!!!

Václav
11. 10. 2022 17:38
Odpovědět  ijn

A válka, to je nedraší sport.

Bety
11. 10. 2022 22:40
Odpovědět  ijn

Když říkali: Dejte všechnu výrobu do rukou soukromníkům, ti budou lépe hospodařit – jaksi zapomněli dodat, že jen do vlastní kapsy. A k tomu mnoho z nich dalo přednost rychlému zisku
prodejem všech našich aktiv vyžírkům v zahraničí. Nám zbyly jen dluhy, které rok od roku rostou.
Odhadem přes tisíc % že je SLUŠNÝ zisk??? To jsou potom všichni lichváři naprostí břídilové.
A kolik procent zisku vám nabídne banka, když jim dáte do rukou své úspory ???

Administrátor
P.A.Semi
11. 10. 2022 17:11

Zajímavé, jak dlouhý článek lze napsat o Amerických svinstvech – včetně Izraelského útoku 9/11, a jediné dva výskyty slova “Žid” jsou ve slovu “židle” …
Hlavně že nezapomene zmínit Operaci PaperClip, kdy nabrali pár nacistických vědců do NASA…

A ovšem falešné historky o UFO šíří Pentagon na odvrácení pozornosti od skutečných problémů…

πα½

Autor
11. 10. 2022 18:16

 P.A.Semi
11. 10. 2022 17:11
Nejen dlouhý článek. Celou encyklopedii by šlo napsat. A zvláště pokud bychom vzali v úvahu celou historii “západu” – “té “naší milované civilizace”. Nesmíme zapomínat, že předchůdci USA byli ve svých dobách Anglie, Francie, Belgie, Holandsko, Španělsko, Portugalsko … a pokud vezmeme v úvahu ještě že se “naše civilizace” hlásí jako ke svým kořenům k starověkým Řecku a Římu … A co třeba Německo, náš “milovaný” soused? Byla by to velmi obsáhlá encyklopedie.
Zapomněl na vícero. Třeba na japonské “lékaře”, kteří dělali zvěrské a horší pokusy, než Mengele, na Číňanech.
A Židi? Je třeba to zdůrazňovat? Když prakticky celá šlechta Anglie má tyto kořeny? Je škoda, že nebyl dokončen překlad článků Vyznání bývalé anglofilky na Outsidermedia, kde se popisuje, jak a proč Viléma Dobyvatele podporovaly židovské kruhy … a mnoho dalšího. I hlavní motiv, proč šel Alexander “Veliký” vůbec dobývat východní území … Nedalo mi to totiž přečtl jsem si ty články v originále.
Zde je zdroj těch článků:
https://cont.ws/@ElenaLu
Zde úryvek: Anglie byla zkažena judaismem. Anglické špičky se nestaly lidojedskými z nějakého důvodu, ale pod vlivem judaismu, který je základem všech ostatních světových náboženství. Je to místo, kde se široce propaguje parazitismus, loupež, vražda, podvod, loupež, nenávist a násilí…  Má “odhalení” se ukázala být mnohem obsáhlejší, než jsem plánovala. Místo jednoho krátkého článku…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
José
12. 10. 2022 07:40
Odpovědět  Peter

K vašemu komentáři bych rád dodal, že hlavním nositelem “pokroku” byla Británie. Zednářství, malthusiánství, marxismus, sociální darwinismus, eugenika, koncentrační tábory, to vše vzniklo v Británii, resp. ve “staré dobré” Anglii.

Masunta
12. 10. 2022 09:25
Odpovědět  José

Také tam vznikl multilevel marketing (pyramita, někdy nazývané jako autobus). V USA ho vylepšili. Hlavně Židi z toho bez práce profitují.

José
12. 10. 2022 10:27
Odpovědět  Masunta

To jste mi připomněl, jak mne před zhruba 30 lety lanařili do GWC. Golden World Club, jakási zlatá karta, díky ní měly být slevy ve vybraných obchodech, ale hlavně šlo o to získat další prodejce, kteří by prodávali plastové kartičky za 20 tisíc. To byly tenkrát asi dva platy. Ještě předtím další hit For you! Podařilo se mi rozložit logickými argumenty sezení jednoho takového týpka, co přijel v BMW a tahal z lidí peníze. Chlápek byl na mrtvici, ale dva páry z toho sezení mu stejně nakonec ty prachy daly a stejně o ně přišli (hlavně díky babám). A můžu pokračovat dál, Zepter, Sphere, Herbalife, určitě si vzpomenete i na další.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Masunta
12. 10. 2022 14:03
Odpovědět  José

Jako bych četl kus svého životopisu.

José
13. 10. 2022 12:52
Odpovědět  Masunta

Nevím, kolik vám je, ale ve zlatých devadesátých to prostě musel zažít každý.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
jirik
11. 10. 2022 18:26

Michal Shark z Bali cca 24 minut – velmi ztajímavé k zamyšlení !

https://vk.com/video/@michal.marcin?z=video469828878_456239813%2Fpl

Pat
11. 10. 2022 18:37

comment image

José
12. 10. 2022 07:41
Odpovědět  Pat

Ještě tam chybí Krvavá Madla a bylo by to komplet.

Pavel K
12. 10. 2022 08:33
Odpovědět  José

👍 👍 👍 👍