Test odolnosti: Zapomeňte! Nic nebylo! Falešné plačky nad cizí královnou.

PETR HÁJEK zprvu nevěřícně zírá na to, jak snadno lze úplnou pitomostí změnit vnímání většiny veřejnosti, než si uvědomí, že jde o tutéž stále úspěšně opakovanou metodu moderních otrokářů

Zemřela jim královna

Od největší protivládní demonstrace na Václavském náměstí v Praze uběhl teprve týden – a vypadá to, že vlastně vůbec nebyla. Alespoň pokud jde o korporátní média – tedy ta největší a nejbohatší, s největším vlivem na veřejnost. Již několik dní se zato shora zdola, zleva zprava, zevnitř zvenčí, znovu a znovu a dokolečka dokola patlají ve zcela okrajové události, jež jako zázrakem všechno překryla: Zemřela jim královna!

Ne že by ta hezká a příjemná šestadevadesátiletá paní nebyla sympatická. Ne že by nebyla skvělou marketingovou příležitostí, jak přitáhnout diváky soukromých televizí k obrazovkám a čtenáře k novinám a jejich webům. Jestliže však i takzvaně veřejnoprávní ČT přerušila vysílání večerních zpráv, a už se k nim nevrátila, ale věnovala se jen skonu britské panovnice, je to neslýchané. Vlastně ne. Už to tady bylo. Vzpomínáte? Asi ne. A přece se právě dnes stalo něco, co vlastně těch více než sto tisíc protestujících fakticky na Václavák přivedlo.

Začátek

No ano, dnes je Ten Den. Před jedenadvaceti roky, 11. září 2001, začalo jedenadvacáté století. Nikoli o osm měsíců a jedenáct dnů dříve, když na všechna náměstí celé planety vyšly miliardy lidí, aby oslavily příchod třetího tisíciletí po Kristu jako naději na lepší příští. Na ZMĚNU, jak se obvykle říká především v euroamerickém civilizačním prostoru, když se blíží – jakékoli – volby. Ta změna tenkrát však skutečně přišla – ale až o devět měsíců a jedenáct dní později. 

V New Yorku, v srdci novodobé Římské říše spadly tři baráky, do nichž údajně narazila dvě letadla unesená teroristy z bin-Ládinovy Al-Kajdy. Třetí mělo o něco později vrazit do přízemí budovy Pentagonu ve Washingtonu. Nechme teď stranou, že se z něho nic nenašlo, že – ačkoli jde o americké ministerstvo války obklíčené kamerami – neexistuje jediný dostupný záznam z tohoto světodějného ataku.

Brána do otroctví dokořán otevřena.

Čtěte ZDE: 11. září: Show podle osvědčené metody mistra propagandy Goebbelse. Pád “trojčat” jako požár Říšského sněmu. Kdo chce zlatý odznak? Integrace jako tenkrát. Nikoho nenutíme k loajalitě. Věc volby. Je to 20, nebo 80 let?

Ostatně ani z těch dvou, co měla navzdory technické nemožnosti takového letu narazit do dvou věží Světového obchodního centra, jež se pak po nějaké době zhroutila – prý kvůli požáru, jenž tím vznikl. A stejně tak se po nějakém čase zřítila i třetí budova. Mnohem nižší, do níž kupodivu nic nenarazilo, ale zato patřila tajným službám. Spadla sice asi až dvacet minut poté, co její zhroucení „omylem“ vzrušeně oznámila moderátorka BBC, ač budova na záběrech za ní dál stála – ale na to se rychle zapomnělo.

Zato na všech významných šestnácti amerických televizních kanálech zhruba celých následující sedmdesát hodin komentátoři tvrdili, že kolaps budov způsobila vnitřní exploze – než jako mávnutím kouzelného proutku náhle začali tvrdit, že volný pád prý způsobil požár. Na pár hodin prostě v Americe přestaly platit fyzikální zákony.

Právě tehdy skutečně začalo první století třetího tisíciletí.

Velká válka

„Amerika čelí útoku!“, hlásaly titulky na obrazovkách na pozadí hroutících se budov. Předznamenávaly tak, aniž to kromě hrstky zasvěcených, kdo tušil, start Velké války. Zdaleka ne jen té, kterou vzápětí rozpoutala domněle napadená Amerika proti islámským teroristům (čímž skutečný islámský terorismus konečně stvořila). Respektive zaútočila proti zemi, jež jim prý poskytla útočiště – proti Afghánistánu. Dlouhodobě tam přebýval agent CIA bin-Ládin. Už od časů, kdy jeho „Základně“ (tak zní překlad Al_Kajdá) dodávali Američané zbraně proti sovětským vojákům – právě tak jako dnes svému agentovi Zelenskému na Ukrajině.

Velká válka se okamžitě rozhořela v mnoha směrech. Ten nejdůležitější úder, o němž se nemluví, ale směřoval dovnitř, proti vlastním občanům. Nic jiného nebyl ihned přijatý zákon (tzv. Patriot Act), který nejprve ve Spojených státech, a vzápětí v celém euroatlantickém prostoru, drasticky omezil občanské svobody, jež se zdály být do té doby na Západě nedotknutelné. Ale v okamžiku inscenovaného šoku šlo snadno prosadit cokoliv.

Brzy se také rozhořela občanská válka – zatím jen informační. To ve chvíli, kdy se k mnoha lidem dostaly dokumenty, které jednoznačně svědčily o tom, že domnělý útok na Ameriku byl kolosální podvod – a nechtěli se zjevné manipulaci podvolit. Právě tehdy se v mainstreamu objevil termín „konspirační teorie“, a postupně pak „dezinformace“ či „fake news“ – které se od té doby používají na všechno, co vršící se hory lží mocných korporátních médií vyvrací.

Protože s fakty o podvodu nebylo možné polemizovat věcně, bylo nutné dehonestovat, zesměšňovat a skandalizovat jejich nositele a šiřitele. Včetně třeba organizace Architekti a inženýři za pravdu o 11. září, v níž kromě významných expertů ze všech oborů a z mnoha zemí pracují třeba i nositelé Nobelových cen. Což, nejdou-li s proudem, nic neznamená, jak víme i později z covidové a vakcinační diktatury.

Test

Právě tato organizace stojí za novým testem, na který mě upozornila spolupracovnice Protiproudu, jež se u nás bojem za pravdu o 11. září zabývá dlouhodobě a asi nejdůsledněji. Je adresován především (ale ne jen) současným studentům – obecně mladým lidem, „mileniálům“. Mají odpovědět na jednoduché otázky:

1. Proběhlo trestní vyšetřování pádu budov?

2. Jaká byla dominantní hypotéza televizních reportérů během živého přenosu?

3. Může nějaká budova při zhroucení dosáhnout rychlosti volného pádu?

4. Co by bylo příčinou takové rychlosti budov v New Yorku?

5. Počítal NIST kolaps dvou věží Světového obchodního centra?

6. Která federální instituce upravila výkresy WTC7 (to je ta třetí zřícená nízká budova)?

5. Byly nosníky zhroucených budov roztavené?

6. Byly analyzovány? Co bylo zjištěno?

Je jasné, jak bude odpovídat naprostá většina lidí narozených těsně před či po události, jež odstartovala války a revoluce jedenadvacátého století: Homosexuální, feministické me too, černošskou a historickou „kulturu ničení“, migrační invazi – a konečně revoluci grýndýlovou či covidově vakcinační –  a v nich pramenící uměle zkonstruovanou energetickou, hospodářskou, potravinovou a finanční krizi Velkého resetu, do níž nás právě vedou. 

Přímá cesta do otroctví je otevřena – a oni vlastně vůbec netuší proč. Jsou dětmi zformovanými obludnou dvacetiletou dezinformační kampaní, jež má ovšem na svědomí i jejich rodiče. Pokud se tomu tlaku podvolili.

Výchova před Verdunem

Není to nic nového. Před nějakými snad patnácti lety – to jsem ještě směl i do ČT – mě pozvali na přednášku studentům žurnalistiky. V posluchárně byla asi stovka posluchačů třetího ročníku. V jednu chvíli jsem použil termín Výstřel z Aurory, abych demonstroval případ události, jež domněle – pro historii – odstartovala revoluci. Chtěl jsem vysvětlit, že údajný signál k zahájení bolševické revoluce výstřelem z děla křižníku Aurora, je samozřejmě nesmysl, smyšlenka, lež pro vytvoření mýtu lidového povstání – právě jako ty protilidové revoluce dnešní.   

Všiml jsem si ale prázdných očí studentů, a tak jsem požádal, ať zvedne ruku, kdo ví, co byl Výstřel z Aurory. Ne deset, ne pět, ne tři: nikdo. Budoucí novináři, kteří již zanedlouho nastoupili do redakcí – a dnes nám spolu se svými zaměstnavateli kážou jedinou povolenou pravdu.

Podle staré metody

Je 11. září 2022. Před týdnem proběhla mohutná protivládní – vpravdě kontrarevoluční – demonstrace. Dnes máme podle mediálních not lkát nad skonem staré paní kdesi na zámku ve Skotsku. Jako by šlo o tragédii, kterou nikdo nečekal, která změní svět. Vždyť snad i nebesa… Alespoň podle té duhy, která se prý v okamžiku smrti jedné protestantské královny rozklenula nad Británií, přičemž Alžběta samozřejmě zemřela již několik hodin před tím, než bylo oficiálně oznámeno. I takový alfasamec jako soudruh expremiér Topolánek se spěchal svěřit, že uronil mužnou slzu, za niž se prý nestydí. Všichni odleva do prava žvaní po několik dnů totéž. Proč asi? 

Ani slovo o skutečné tragédii, která se na nás valí. Stačil týden – a masové vystoupení hnutí odporu jako by bylo zapomenuto. Alespoň do chvíle, než o něm nevytvoří nějakou další falešnou legendu. Pokud si ji necháme vnutit. Pokud se podvolíme.

Tedy pokud znovu a znovu nebudou nepodvolení přicházet ve statisících na náměstích, aby se pokusili skutečně změnit hrozivou realitu. Aby si tak začali brát svou ukradenou zemi zpět. Aby měli jídlo a peníze na byty, v nichž se smí normálně topit a žít z výdělku své práce. A třeba aby jednou mohli – nejen mileniálům – svobodně a bez rizika, že o práci přijdou, říci i pravdu o fantaskním podvodu z 11. září, jenž byl výstřelem z Aurory pro cestu Západu do otroctví.

Brána se známým jen trochu renovovaným starým nápisem Podvolením ke svobodě je krok před námi doširoka otevřená.

Vstoupíme?

více: https://protiproud.info

sdíletj na

4 10 hlasy
Ohodnotit příspěvek
105 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Misa z Moravy
12. 9. 2022 09:53

Čím je Hájek starší, tím více Klausovec s konspiračníma teoriema blbne. Každá koruna k důchodu se ale dnes hodí.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prch
12. 9. 2022 11:32
Odpovědět  Misa z Moravy

Tady není Seznam havlovče.

Frankie
12. 9. 2022 11:47
Odpovědět  Misa z Moravy

Nevěřím, že jsi z Moravy. Tady se takoví kreténi nevyskytují.

Lev Prch
12. 9. 2022 11:48
Odpovědět  Frankie

A co Hřib a Hudeček?🤣

Pavel K
12. 9. 2022 17:10
Odpovědět  Lev Prch

……a to je velmi mizivé %cento co jsi napsal, byl bych jich vagon. A naležato.🤣🤣🤣🤣🤦‍♂️🙋‍♂️

Lev Prch
12. 9. 2022 17:24
Odpovědět  Pavel K

No jo,kdo to má vypisovat 😀😀😀🙋🙋

Frankie
12. 9. 2022 17:30
Odpovědět  Lev Prch

Na Moravě se takoví už opravdu kokoti už nevyskytují, protože jsou všichni v Práglu. Tam se mezi kretény ztratí. Viz Fialčenko a další.

Lev Prch
12. 9. 2022 17:50
Odpovědět  Frankie

To je pravda, Fyjalový vlastizrádce momentálně vede👎👎👎👎👎

Gene
12. 9. 2022 17:51
Odpovědět  Frankie

A co Brno, to neni Morava?

Misa z Moravy
12. 9. 2022 18:25
Odpovědět  Frankie

Jo, současná vláda to je samej Brňák.

Lev Prch
12. 9. 2022 18:52
Odpovědět  Misa z Moravy

To jsou pitomci těch, kteří v Kounicových kolejích jásali,když SS popravovali české, moravské a slezské vlastence 🤮

Milan ze Zahrady Čech
13. 9. 2022 04:55
Odpovědět  Frankie

Tak tak.

jar
12. 9. 2022 17:05
Odpovědět  Misa z Moravy

Co jsou královské rody v evropě dobře víme,obyčejné ludry hrající si na panstvo.Konečně chcípla jedna z nich.

Lev Prch
12. 9. 2022 17:20
Odpovědět  jar

Lítost si panovníci musí zasloužit a tahle Gorgona svými činy dokázala, že sii lítost ani soucit nezaslouží 👎

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel
12. 9. 2022 22:38
Odpovědět  jar

Pravym jmenem Saxe Coburg Gotha ,ale kazdej zna ty co si meni jmena…
To jmeno si kdyz bylo treba zmenili na Windsor..
Ukazuje se fotka v novinach Sun ,jak tehdejsi kral britu a cela rodina zdravi tim znamym pozdravem uz v roce 33..
Aby kazdej v celym svete vedel pro koho jsou.Kam patri.
Potom se zase zmenila rodina a zdravila jinak pro demokraticky a ted zase zdravi pro ty WEF.
Historii ty rodiny je lepsi nevedet..

Milan ze Zahrady Čech
13. 9. 2022 04:54
Odpovědět  Misa z Moravy

Ale ale ale… Hejnečko nám tu opět utěšeně narůstá, co odsud zmiznul Troll 1, jak na to koukám. Tedy koukám na to asi dva tři dny, od jedné tvé nablbané poznámky, jen jsem čekal kdy, a zda, se projevíš, nebo jestli to byla jenom jedovatost. Takže další trolda.

Helena
12. 9. 2022 09:58

Zajímavé, že “prince” Čárlse, média z minuty na minutu přejmenovaly na Karla III. Že by si hlava světové mafiánské chobotnice dělala zálusk taky na čecháčky – jak to rezonuje se jménem našeho Karla IV. To brzy poznáme. Král Čárls III. přece zní tak vznešeně, kdežto Karel III. je podbízením něčeho podivného, jak když mu čouhá sláma z bot-že by přiblížení čecháčkům. Mimo jiné, nevím co bylo úžasného na té “královně”: v jejím obličeji se zračila bezcitnost, závist, krutost, arogance, nebylo v ní nic dobrého.

zuza
12. 9. 2022 10:09
Odpovědět  Helena

ksicht tej stareny vyzeral celkom zachovale, veď celý život si ani prdel nemusela utrieť sama, ale oči mala vždy zlé, studené, naozaj oči jaštera

milan h
12. 9. 2022 10:53
Odpovědět  zuza

je z Hannoverske dynastie ktera se ciste z propagandy prejmenovala na Winsdorskou

Pavel K
12. 9. 2022 17:13
Odpovědět  zuza

a byly zelené, černé zornice.😲😲😲

Masunta
12. 9. 2022 11:04
Odpovědět  Helena

U nás je prý správné říkat Karel. Předešlí dva byli také Karlové a na Západě ať si je nazývají jak chtějí

Helena
12. 9. 2022 11:09
Odpovědět  Masunta

Přemýšlejte proč? Brzy se dozvíme víc!

Misa z Moravy
12. 9. 2022 11:36
Odpovědět  Helena

Jednoduché pravidlo, jména panovníků se převádějí do české podoby.

Helena
12. 9. 2022 13:02
Odpovědět  Misa z Moravy

Jak kterých.

Misa z Moravy
12. 9. 2022 18:26
Odpovědět  Helena

Píše se snad Louis XIV? Ne Ludvík XIV.

Lev Prch
12. 9. 2022 18:53
Odpovědět  Misa z Moravy

Vrchní sukničkář je správně 😀

jar
12. 9. 2022 17:20
Odpovědět  Helena

Jašterica šla do dupy,konečně.A už aby šel ten jejich ostrov ke dnu oceánu,nebo chtějí nalézt i k nám.Víme o tom moc dobře. Karla III nebrat,ani k chocholouškovi,ty pijáky lidské krve,pijavice samé.

Pavel z Moravy
12. 9. 2022 10:07

To, že nás vedou současní zaprodanci do záhuby musí vidět každý rozumný člověk. To, že zemřel jeden starý člověk je normální, mnohem lidštějších starých lidí umírá denně mnoho. Tito farizejové lkají nad ztrátou jednoho človíčka a přitom vyzývají k zabíjení jiných. Ó, jak lidské milý Watsone. A o tom jak to bylo s těmi dvojčaty v New Yorku ví každý rozumný dost. Jsem jiný moravák než ten co se zde předvádí, toto bude nejspíš mladý klouček z universit a la Šoroš. Vy jste chlapci a děvčice tak průhlední, až je mi vás líto.

Pavel z Moravy
12. 9. 2022 10:15
Odpovědět  Pavel z Moravy

Pan Hájek má pravdu, taktika je jasná. Lkát nad jednou starou paní, lkát krokodýlí falešné slzičky, protože je zde potřeba překrýt rozvrat a rozklad země něčím jiným. Já vám ale prdím na tuto falešnou hru, tady umírají staří lidé o které zájem nemáte a ožebračujete je za bílého dne a slzičky neroníte. Táhněte do háje.

Masunta
12. 9. 2022 11:11
Odpovědět  Pavel z Moravy

Kdyby skonal nejosvícenější politik světa – Putin, to by byly oslavy. A až nás bývalý komoří Kharl Schwarz.. potěší smrtí, to bude tryzen. Snad s jeho tělem neznesvětí lafetu kanónu jako s Hejvlem – na té byl pohřbíván Masaryk, náš nejúspěšnější separatista. Přitom je Kharl jeden z největších škodičů, vedle Kalouska, Hejvla a Klause. Do nejškodlivější skupiny se dere Fiala. Pětice patřící do předpeklí.

Misa z Moravy
12. 9. 2022 11:37
Odpovědět  Masunta

Uvidíme, jak Putin skončí. Jestřábi se s ním, zdá se, chystají zatočit.

Lev Prch
12. 9. 2022 11:50
Odpovědět  Misa z Moravy

Ale no tak Si-byla v akci?

Misa z Moravy
12. 9. 2022 14:36
Odpovědět  Lev Prch

Stačí sledovat ruská média. Docela drsná byla debata např. na ntv.ru. Mnozí začínají veřejně kritizovat ruské vedení, armádu za neschopnost. Ještě nedávno se báli. Nacionalisti volají po mobilizaci, většina Rusů je ale ostře proti. Duma by musela změnit zákony. Nelze jen tak mobilizovat pro operace v zahraničí. Stále ještě většina Rusů podporuje Putina, ale nelíbí se jim, jak se konflikt protahuje a přibývá mrtvých. Často také nadávají na to, kolik válka stojí a že podpora není raději směřována na domácí obyvatele. Nehledě na těžké vyrovnávání se veřejného mínění se zhroucením charkovské fronty.

Lev Prch
12. 9. 2022 14:48
Odpovědět  Misa z Moravy

Souhlasím s Tebou, že čas pokročil a Putin musí sundat saténové rukavice a začít jednat s Banderovci stejně, jako to dělají amiokupanti všude ve světě….. nebrat žádné ohledy 👎

Milan ze Zahrady Čech
13. 9. 2022 05:01
Odpovědět  Lev Prch

No, co jsem tak porůznu posbíral, tak Rusové už dva dny dopravují k frontě těžkou techniku, ale hlavně termobarické zbraně. A to už fakt rukavičky nejsou.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Per
13. 9. 2022 08:33
Odpovědět  Misa z Moravy

Jedna bitva nedělá válku. Plány, jak pomocí padesáttisíc lidí obklíčit armádu o síle stotisíc lidí?
Plány v plánech jiných plánů, úskoky v úskocích jiných úskoků.
Na to nemáš, miso z moravy.
Už i ten dědek Masaryk zcela zapadal do plánů USA na vytvoření Nového světa, vytvořit stát ze šesti národností.
A nakonec, i ten neotrokář Lincoln viděl za plánem neotrokářství pouze ekonomické zájmy. Proč se mám starat o lidi celý rok, když je potřebuji na pár měsíců? Aspoň z velké většiny.

Masunta
12. 9. 2022 11:50
Odpovědět  Misa z Moravy

Myslím, že ustál 3 pokusy o atentát. Dlouho je vychováván jeho nástupce; v utajení. Smrtí Putina by se toho moc nezměnilo.

jar
12. 9. 2022 17:27
Odpovědět  Masunta

Smrt fašizmu 1941,Smrt fašizmu 2022. Pobijte je konešně všechny.

Misa z Moravy
12. 9. 2022 18:27
Odpovědět  jar

Problém je, že není shoda, kde fašisty hledat. Jedny říkaj na UA, jiný v Kremlu.

Lev Prch
12. 9. 2022 18:54
Odpovědět  Misa z Moravy

V Banderostánu,,u Pšonka a Fricka a Pobaltské nacisty vynechat nesmíme 🤮
A nejhorší jsou naci-uSSa

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
13. 9. 2022 05:03
Odpovědět  Misa z Moravy

Ba i na pokecu, viď troldo.

Per
13. 9. 2022 08:43
Odpovědět  Misa z Moravy

Ti co hajlují v průvodu pod obrazy velkého vůdce, tak ti nacisti určitě nebudou. Ani nášivky s nápisem SS Galizien na uniformách armády se znakem UA tomuto pohledu neodpovídají, Miso z Moravy. Vždyť to jsou jen takové fejky, které množí dezinformátoři.

Milan ze Zahrady Čech
13. 9. 2022 04:58
Odpovědět  Misa z Moravy

Jo. Už dvacet let.

Administrátor
P.A.Semi
12. 9. 2022 11:49
Odpovědět  Masunta

Klaus se naopak v době svého prezidentství a zejména poté změnil o hodně k lepšímu…
A před Lisabonem nás důkladně varoval, proti fanatismu Zeleného Ekofašismu bojoval také statečně…
πα½

Lev Prch
12. 9. 2022 12:10
Odpovědět  P.A.Semi

Udavač Havel taky,k horšímu!!!!!🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Masunta
12. 9. 2022 13:56
Odpovědět  Lev Prch

!!!! … psych. 1+1 = ? (stačí s přesností na jedno desetinné místo). Můžeš použít logáro. Nebo požít telefon – do pomocné školy, kterou jsi prý absolvoval. Úspěšně, protože jsi mohl opisovat od souseda.

Lev Prch
12. 9. 2022 14:01
Odpovědět  Masunta

A teď ten canc přelož do češtiny.Zvuky ani skřeky z druhohor rozklíčovat neumím!👎

Milan ze Zahrady Čech
13. 9. 2022 05:04
Odpovědět  Masunta

(_!_)

Masunta
12. 9. 2022 14:22
Odpovědět  P.A.Semi

To co provedl, je neodpustitelné. Například druhý den po obdržení důležité vládní funkce prodával státní podnik Západu. Tehdy se nový režim ani neodvažoval nazývat kapitalismem. Prý se jednalo o tržní systém. Jak okomentoval privatizační zlodějny ?Takto: Všichni jsme se učili. Jak okomentoval krádež pera ? Takto: Ruka mi měla upadnout. Jak okomentovával kritiku na svou hlavu? Například takto: Pozor na ta ošidná slovíčka. Privatizaci provedl přes kritiku bez právního rámce, protože měla prý proběhnou rychle. Neznal špinavé peníze – všechny prý zůstali v české ekonomice. Před listopadem nebyl stát téměř zadlužen. Za pár let byl zadlužen velmi. Tři úsporné balíčky, utahování opasků. Prý se lidem nevede tak špatně, když neprodávají chaty. Neměl rád nálepkování, ale komunisty ironicky nálepkoval často. Chtěl uzákonit vyrovnaný státní rozpočet. Napodruhé ho jednou udělal vyrovný, prý metodikou výpočtu. To bylo odhahelo: Dvakrát vykradl penzijní fond. I bližní jej měli dost. Sarajevo.

Milan ze Zahrady Čech
13. 9. 2022 05:06
Odpovědět  Masunta

Aj na hnoji vykvete růže. Tím chci říct, že souhlasím.

Per
13. 9. 2022 08:47
Odpovědět  Masunta

Vždyť měl u sebe velkého rádce, Khárla a ten by nikdy proti státu nešel, Nebo ano?

skeptik
12. 9. 2022 17:01
Odpovědět  P.A.Semi

Bezpáteřní narcis bez kapky svědomí a cti – to se nedá změnit k lepšímu.

Masunta
12. 9. 2022 14:11
Odpovědět  Masunta

Medveděv: Pozícia, ktorú Rusko teraz zaujíma voči Ukrajine, nie je nič iné ako „rozcvička pre deti“ pred budúcimi požiadavkami na úplnú kapituláciu kyjevského režimu.

Gales
12. 9. 2022 10:56

Vnimaňje vnimaňje.Multinickovej degenere,Misa z Moravy,je vůl. A je to pravda jako že je Bůh nade mnou a Rusko zvítězí.

Masunta
12. 9. 2022 11:11
Odpovědět  Gales

Ľudia sú masívne evakuovaní z Charkovskej oblasti do Ruska kvôli ukrajinským represiám – obyvateľka Kupjanska povedala, ako Ozbrojené sily Ukrajiny zabíjajú ľudí za prijatie ruskej pomoci
V súvislosti s ukrajinskými represiami v Kupjansku a Balakleji, ktorým sú vystavení civilisti za prijatie pomoci z Ruska, mnohí utečenci sa boja kontaktovať novinárov a podeliť sa o svoje skúsenosti. Korešpondenti Readovky Jaroslav Vorobjov a Igor Čekanov sa však ešte stihli porozprávať so ženou, ktorá práve včera dorazila do belgorodského dočasného ubytovacieho zariadenia pre utečencov.
Podľa nej v Kupjansku ukrajinská armáda zabíja civilistov v pivniciach, znásilňuje ženy bez výnimky. Smrť čaká aj tých, ktorí jednoducho dostali humanitárnu pomoc a platby z Ruska. Žena tiež poznamenala, že počas prítomnosti ruských vojakov v meste nebola žiadna ukrajinská armáda – život bol pokojný.
Žena s rodinou opustila Kupjansk 8. septembra, ale musela stáť na hranici do Belgorodu asi deň a pol. Žena hovorí: „Dobrovoľníci nám dali vodu, priniesli jedlo a nakŕmili nás. Nebolo tam žiadne nepohodlie, bolo to dobré.“

Milan ze Zahrady Čech
13. 9. 2022 06:34
Odpovědět  Masunta

Hoď sem něco čerstvého, když máš to puzení, a ne jedno a to samý dokola.

Lev Prch
12. 9. 2022 13:09
Odpovědět  Gales

Je to spíš MRSA stejně,jako ti nejmenování a nejchytřejší měnící nick a jeden Ctrl-C a Ctrl-V, který tapetuje pořád stejné ohrané bláboly a články, které jsou doooost za zenitem👎🤮

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
13. 9. 2022 05:14
Odpovědět  Lev Prch

Vládiku, vždyť je to furt to stejný kačeří hejno. Akorát se drobet prostřídali a mírně změnili taktiku. Mimochodem, jeden z těch Mansutů je dle mého jeden z J.J. na NR. Ono to bylo i tam stejné kačeří hejno z jedné serešfarmy vystupující pod různými nicky, a když jim to teď Semi pokazil, tak změnili taktiku. No změnili – spíše se vrátili ke staré.

Milan ze Zahrady Čech
13. 9. 2022 05:08
Odpovědět  Gales

Jenom další trolda. Změnili taktiku.

Administrátor
P.A.Semi
12. 9. 2022 11:10

Dezinformační Zbraň “Konspirační Teorie” vymyslelo CIA již poté, co (Izraelci ve spolupráci s Mafiány z Chicago a s Bushem starším) zavraždili bratry Kennedy, aby dehonestovali ty, kteří nevěřili, že jednou kulkou mohl jediný útočník způsobit sedm vstupních a výstupních otvorů ve dvou lidech…

K tomu testu 911 – 1. vyšetřoval to Čertov a zařídil urychlené odvezení trosek na roztavení do Číny, a místní soudce Hellerstein tam dodnes v NY zametá pod koberec kauzy o odškodnění obětí… 2. už během živého přenosu obvinili Bin Ládina a Irák, mimo jiné Ehud Barak a šéf ochranky z Dvojčat Jerome Hauer, který se v době pádu těch budov zachránil proto, že už cestoval do té televize… Jako všichni další Židi byl upozorněn předem… 3. a 4. evidentně dokázali, že může budova padat rychlostí volného pádu, když se jí zespoda několik pater vypaří… 5. NIST byli najatí lháři a výpočtu pádů se vyhnuli… 6. nevím. 5b. nosníky byly roztavené a rozprášené na malinké milimetrové kuličky, ty horní jen ohnuté… 6b. vymysleli si výbušninu Nanotermit, aby nemuseli přiznat, že to sundali malou jadernou explozí… (Možná je ale lepší ta teorie s Nanotermitem, protože kdyby se připustil precedent s použitím těchto malých jaderných zbraní, chtěli by to teroristé používat častěji, než to i tak dělají, a zrušila by se dobrá doktrína MAD…)

S tím výstřelem z Aurory má samozřejmě Hájek pravdu…

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Misa z Moravy
12. 9. 2022 11:38
Odpovědět  P.A.Semi

Dezinformace požívala řada států již dávno předtím.

Lev Prch
12. 9. 2022 11:54
Odpovědět  Misa z Moravy

Až hnUSAk to dotáhnul k dokonalosti.Viz jeden střelec který sundal Kennedyho z nejméně tři míst,11září a NEexistence chemických zbraní v Iráku (to jen tak z posledních let),🤮

Administrátor
P.A.Semi
12. 9. 2022 12:24
Odpovědět  Lev Prch

A zejména viz tu nejhorší lež a propagandu současnosti, že prý jsou vaxxíny “Safe and Effective“, aniž by se nějak obtěžovali dokázat dlouhodobou bezpečnost dlouhodobými testy, prostě tomu jen naprosto Fanaticky Věří…
A každého, kdo to chtěl rozporovat, opět umlčovali svým naučeným Kouzlem “Conspiracy Theory“, které jak pavlovovský reflex otáčí naivní diváky, aby se koukali jiinam…

Včera jsem třeba četl zajímavou vědeckou studii, jak ty vaxxíny ničí mužskou fertilitu, protože tam jsou AntiSperm Antibodies, a u dospívajících chlapců to kazí vývoj varlat, v některých zemích to již zakázali dávat dětem… Kromě myokarditídy a perikarditídy (zánět srdečního svalu), která nijak nesouvisí s Covidem ale naprosto souvisí s vaxxínami – to jsou ty stovky mrtvých sportovců a tisíce dalších…
Zase další “Konspirační Teorie”, která se po půl roce potvrdila jako Pravda, zatímco vládní Propaganda jen šířila konejšivé Dezinformace, když to popírali…

Jenže u nás se lidé bouří, až když se jim sáhne na peníze a pohodlí, ale že je někdo chtěl zotročit QR certifikáty, aby nás vydírali do Genocidy, a že v tom dosud pokračují na dětech, to je většině z nás jedno ?

πα½

Administrátor
P.A.Semi
12. 9. 2022 12:39
Odpovědět  P.A.Semi

A k tomu podotknu, že “Dezinformace” je zmodernizovaná verze té zlé mantry “Konspirační teorie”, když se tato už poněkud otřepala…
A jako projekci ji používá Propaganda na potírání Pravdy…

Takže jim ji svými komentáři jen vracím, protože především vládní Propaganda šíří Dezinformace…

A ostatně u toho 911, byla to přesně “Konspirační Teorie”, že by za to mohli “ručníkáři” a Bin Ladin – proto tohle tolik křičeli na všechny ostatní, aby zakryli tu vlastní…

Západní Propaganda velmi často používá Projekci, že ze svých vlastní chyb a úmyslů se snaží obviňovat ostatní…

πα½

me2d44
12. 9. 2022 13:04
Odpovědět  P.A.Semi

Mimochodem, s dovolením Vás doplním: jediný, kdo se nechal z mé rodiny opíchat – dvěma dávkami – je syn partnerky. Od té doby na něj nesmím zesílit hlas, protože pak se klepe hůř, než já po ránu ve svých 62 letech. Ty americké sajrajty především zasahují (krom imunitního systému) nervovou soustavu. No, když jsem jezdil do SSSR na bojové střelby, tak nás každoročně opíchali proti moru, úplavici, choleře – takový koktejl, říkali jsme mu s kolegy “morová rána”. Já a pár kolegů jsme to zvládli bez následků. Ale byli i takoví, kteří byli 14 dnů na marodce…

me2d44
12. 9. 2022 13:09
Odpovědět  me2d44

Dodatek: Proč do SSSR? No, jsem specialista přes radary – a dokud jsme měli PVOS, tak bylo nutné si to někde vyzkoušet. Já střílet nemusel, jen jsem hlídal, aby naši rakeťáci nesestřelili jako první cíl vodárenskou věž v Ašuluku!

Lev Prch
12. 9. 2022 13:14
Odpovědět  me2d44

Svědci covidovic uvěří, že pseudovakcíná je nezachrání až na smrtelné posteli 👎

jar
12. 9. 2022 17:52
Odpovědět  me2d44

No a dnešní vygumovaní tajtrlíci co se nechali opíchat nadnárodními superdoktory,ti tu marodku s postižením CNS mají do konce svého života. 14 dnů marodky bude jen v národních pohádkách USA od Fauciho.

Pavel z Moravy
12. 9. 2022 14:31
Odpovědět  P.A.Semi

Ať přemýšlím jak přemýšlím, dá se vůbec ta duševní naivita a vyprázdněnost nějak v té konzumní společnosti léčit. Tím odpovídám na vaši větu, jestli se lidé bouří až když jim šáhnou na žvanec a prachy? Asi ano. Stále více a více mám dojem, že to nelze změnit alespoň v současné společnosti. Hodnoty, které kdysi tvořily páteř společnosti i když o některých se dá diskutovat jsou pryč. Vzájemná úcta, spolupráce lidí bez postranních úmyslů, pomoc v nouzi, pochopení pro druhé a další a další jsou pryč. Kontrolní otázka pro každého, kdo chce přemýšlet, dá se to ještě v současné době konzumu napravit? 6

Milan ze Zahrady Čech
13. 9. 2022 06:40
Odpovědět  Pavel z Moravy

Dá. Ale nepřej si vědět jak.

Administrátor
P.A.Semi
12. 9. 2022 11:54
Odpovědět  Misa z Moravy

To jistě, ale pojem “Conspiracy Theory” zavedli a rozšířili, aby potírali ty, kteří se chtěli dobrat pravdy o vraždách Kennedyů…

A že ten pojem “Conspiracy Theory” je Dezinformační Zbraň jsem definoval zde nyní, předtím jsem psal, že to je Zlé Kouzlo na zaslepení, skoro jak z Harry Pottera, ale anglicky místo latinsky… Ale pro zdejší ateisty je lépe stravitelný pojem Dezinformační Zbraň, tedy zbraň vládní dezinformační propagandy…
Používají to na dehonestaci proti leckteré Pravdě, aby divákům zavřeli oči a uši a otočili je zajímat se o něco jiného…

Propaganda a její Dezinformace se samozřejmě používaly odjakživa…

πα½

Pavel
12. 9. 2022 22:48
Odpovědět  Misa z Moravy

Co vsechno se udalo po utoku ,ukazuje a je jasny proc a kdo ten utok provedl.Kdo ma dodnes obrovsky prospech ..
Kdo vyuzil soku ,aby zavedl vsechny zamery a rychle realizoval plany.

Per
13. 9. 2022 08:55
Odpovědět  Misa z Moravy

I ty chemické zbraně, co se našly v Íráku, to byl fejk nebo skutečnost?

primak
12. 9. 2022 16:32
Odpovědět  P.A.Semi

A kliku měl starej Silverštajn, co nechal ty věže před pár týdny pojistit u svýho kámoše Greenberga (AIG), škoda, že všechny ty knihy shořely ve WTC7. A ten Silverštajn, co každé ráno snídal s dcerou na WT1 na x-tém podlaží, zrovna musel ten den ráno k zubaři, a dcera s nim, měl rezervaci už kolik týdnů.

Pavel
12. 9. 2022 23:02
Odpovědět  primak

Musel do salonu krasy ,ale zapomnel na to ,tak manzelka prej pripomnela. Zrejme vedela dopredu ,ze se chysta zapomenout….Pojistka pocitala najisto s teroristickym utokem a o to vic dostal miliard..
Nekdo vydelava miliardy uplne nahodou na kterou se nahodou nejak nevysvetlitelne predtim pripravil , jako by vedel dopredu a platil vetsi premie i kdyz nahodou nahodu vubec nechce..
Zapomene ,ale to taky nevadi . Baraky byly na zbourani kvuli tunam asbestu .Tak proc si je nepojistit…Co kdyby nejakej terorista z jeskynky mel na ty baraky zalusk , a vubec nepomyslel na jine utoky daleko pro jeho zamery nejvyhodnejsi..
Dva hlavni se nikdy nenasli..Prej byli zabity, ale tela zase nahodou nejsou..
A nahodou ani nebudou..

Administrátor
P.A.Semi
13. 9. 2022 02:36
Odpovědět  Pavel

Nejlepší na tom je, že si je Silverstein pojistil na 3.5 miliardy dolarů, ale pak přišel s tím, že útoky byly dva, takže vyinkasoval 7 miliard dolarů… (nebo chtěl, a dostal 4.5 ? už nevím…)
Od té doby se mu také někde říká “Lucky Larry”…
πα½

Per
13. 9. 2022 08:59
Odpovědět  primak

A to nebyl jen jeden Silverštajn a Silverštajnová. Podobných Silverštajnů jich bylo několik tisíc, co si vzali na ten den dovolenou. A náhle.

Jitka
12. 9. 2022 11:23

Už ani nepouštím TV – komu čest – tomu čest, ale nebyla to naše královna a včera všechny TV věnovaly opět většinu času Alžbětě a Karlovi, jakoby u nás nebyly naše problémy a nic se u nás nestalo.

Lev Prch
12. 9. 2022 11:55
Odpovědět  Jitka

Stejně,jako udavači Havlovi 🤮🤮🤮🤮🤮

Ladislav
12. 9. 2022 11:49

💤 A o včerejší demonstrací Gebbls 24 opět nic!

Helena
12. 9. 2022 12:13
Odpovědět  Ladislav

Samozřejmě! TV mají nařízeného Bobříka Mlčení. Tato ušáky dosazená vláda musí splnit své zadání, kdyby čert na koze jezdil. Totální rozvrat ČR, ožebračení obyvatel, krachy firem, provozoven. No, plní na 120%. A takové řeči o nespokojených vovcích, by mohly nějakou vovci přinutit myslet.

Pavel z Moravy
12. 9. 2022 12:32
Odpovědět  Ladislav

Zaprodanci přece nebudou sami sobě kopat hrob. Myslím, že nemáme ani nejmenší ponětí jak blahobytně si tato kasta zaprodanců žije. Já veliký milovník sportu už nesleduji ani ten. Vyloučení ruských sportovců bylo poslední kapkou. Na žádné turnaje a mistrovství natovských nadlidí se nedívám. Nic z prolhané ČT mne nezajímá a to již přes půl roku. Doufám, že se vše podstatné dozvím z alternativy a je zapotřebí poděkovat všem těm, kteří nám zprávy a postřehy přinášejí. Myslím, že to nesmíme brát jako samozřejmost. Tímto vyjadřuji velké díky všem pracovníkům alternativy.
.

Lev Prch
12. 9. 2022 13:18
Odpovědět  Pavel z Moravy

S touhle vlastizrádnou fyjalovou sebrankou by měli lidí udělat to co udělá Pompeus s 6000 zajatými otroky, kteří se přidali k povstání Spartakově……

Masunta
12. 9. 2022 14:07
Odpovědět  Lev Prch

… psych… vyjmenovaná slova po “f” ? A také správně je Spartaka. Češtin dej na čip. Včetně obecných zásad slušnosti. Čip voperovat do talentové boule za ušiskem. Musí se to jen zlepšit. Pojišťovna to ovšem asi neuhradí.

Lev Prch
12. 9. 2022 14:30
Odpovědět  Masunta

Je zbytečné, když máš F73, A52, F22, F100, F102, F104, F200 F600, F800, F801, G10 a N393 chtít po tobě myšlenku, která je z tvé vlastní palice, neb ty patříš mezi ten typ lidí
“” Kteří by raději zemřeli, než by mysleli “”” 👎👎👎

Pavel z Moravy
12. 9. 2022 14:57
Odpovědět  Lev Prch

Vím příteli proč jste napsal po tom f tvrdé y, a gratuluji. U nás se také říkalo, stojíš a koukáš na to jako tvrdé y. On nepochopí podtext, komu a pro koho je výzva určena. Jinak si z toho nic nedělejte když člověka někdo napadá, alespoň se ví, že žije a leží někomu v žaludku.

Lev Prch
12. 9. 2022 15:10
Odpovědět  Pavel z Moravy

Kolego drahý,co o tom ynteligentovi, který se NEchápe nadsázku říct????
Snad jen to, že marné bavit se s volem o sobotě, když jde v pátek na porážku…..

Milan ze Zahrady Čech
13. 9. 2022 06:43
Odpovědět  Lev Prch

Kdyby jen nadsázku. ..

me2d44
12. 9. 2022 13:24
Odpovědět  Pavel z Moravy

Pavle, jsem na tom, jako Vy. Jen – sport jsem zavrhl už asi před 6 roky, protože Teplice si vytáhly partnečina syna ( ve Spartě Kladno excelentí stoper) jako posilu. Jenže, my jsme nepodpláceli – a chudák kluk strávil půl roku na lavičce ( když ho nasadili, tak dal 2 góly za 5 minut, protože měl um i na to – z postu stopera s míčem zdrhnout a zavěsit). A sport v televizi? Vždyť je to jen o penězích, kdo na to má koukat!!!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prch
12. 9. 2022 16:38
Odpovědět  me2d44

Hlavně, že ty Lazaři v Teplicích mají spoustu kopálistů, fotbalistu tam hledejte lupou. 👎Hrdlička by je vypráskal všechny.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Frankie
12. 9. 2022 11:55

Zemřela stará paní, která se dožila krásného věku a to je tak asi vše. A když někdo lká, jaká je to ztráta a jaký to zemřel symbol, tak by mě opravdu ten symbol zajímal? Symbol přepychu a marnotratnosti? Třeba o tom nic nevím, ale jak se ta paní zasloužila o naplněné životy Angličanů a dalších občanů kolonizovaných zemí? Připadá mi to jako odkaz Vency flašky, kde nikdo nikdy ještě neuvedl, co to byl za odkaz. Takže je to jen další odvádění pozornosti od opravdových problémů. A ty krokodýlí slzy hulváta Topolánka to je také gól. Ještě by mohl uronit nějakou slzu Roubal.

Ladislav
12. 9. 2022 12:26
Odpovědět  Frankie

💤 Všechno to je jen zrádná divadelnická pakáž!

me2d44
12. 9. 2022 13:31
Odpovědět  Frankie

Moje prababička se taky dožila 96 let – mohla žít dál, kdyby si na mlatu při špatném šlápnutí nezlomila kyčelní krček. Žádná velká sláva se při jejím odchodu nekonala. Prostě jsme ji oplakali, to je vše. A byla to ženská, která pamatovala v závěti na všechny – na rozdíl od Quen Elisabeth. Chete něco, co bych měl víc dodat? V případě britské královny zůstáva nejmíň jeden, který utře nos!

Helena
12. 9. 2022 19:06
Odpovědět  Frankie

Souhlas.

Pavel
12. 9. 2022 23:11
Odpovědět  Frankie

Vlastnila obrovske majetky a pobirala od podanych/aniz by se jich kdy ze- ptala/ desitky miliard rocne na sve vydrzovani…
Nekterej bohac si vydrzuje milenky a nekdo jinej zase musi vydrzovat cele kralovske rodiny..A cele rodiny.
I kdyz ma sam stezi co zrat..
Princ taky parazit , kterej v celym zivote nic nikomu dobryho neudelal , jako ostatni , pak vyndal v klidu 10 milionu ,aby zaplatil obetem svych zlocinu..
A kdyz bude treba dalsi miliony britove dodaji..Povedena rodina a lepsi nevedet ,dela se z toho dost spatne..
Topolanek roni a hystericky,v nadeji aby si povsimli tam nahore a dodali nejakou slusnou funkci..

Per
13. 9. 2022 09:03
Odpovědět  Frankie

Však také nový král Karel III. bude dělat to stejné, jako jeho matka. To znamená, že nebude dělat nic.

IVAN
12. 9. 2022 12:47

NENÍ TO MOJE KRÁLOVNA A NEZAJÍMÁ MNE, NÁS BY MĚLY ZAJÍMAT SVINSTVA TÉTO, NAŠÍ SVINSKÉ VLÁDY

Lev Prch
12. 9. 2022 13:19
Odpovědět  IVAN

💯🎯👏👍

Ladislav
12. 9. 2022 13:27
Odpovědět  IVAN

💤 1* přesně, co je nam do nich!

pavelpe
12. 9. 2022 18:26

A upřímně, co je mi do britské královny. Představuje pro mě symbol koloniálního impéria, která po staletí vraždila a zotročovala milióny lidí, mj. to byly Britové, kteří vymysleli v jižní Africe koncentrační tábory – dávno před Hitlerem. Vše se dělo a děje pod hlavičkou koruny. Stejně tak jsou dnes zastrašovány, kriminalizovány a okrádaní všichni, kdo si dovolí mít jiný názor. Kanadští truckeři a pan Hambálek ze Slovenska jsou jen nejvíce viditelní. Množství policistů a úředníků vyhozených za kritiku migračního kolapsu ve Švédsku či Německu ukazuje “evropské hodnoty a demokracie”. A abych pravdu řekl, nechápu povyšování Evropy a USA nad Putina. Kde bereme jakékoliv morální právo se vyvyšovat nad něj a ruské lidi, pokud jsme minimálně stejní, ne-li horší. Nezákonná anexe Kosova, nezákonná válka s Irákem na základě bohapustých lží stejně jako v Afghánistánu, Libyi, Sýrii. Bezprecedentní porušení charty OSN dodáváním zbraní kyjevské chuntě během občanské války v letech 2014-2021… Farizejství EU a USA nezná hranic. Putin a Rusko rozhodně nelze nazvat vzorem demokracie, ale Ukrajina byla 10x horší – suverénně nejzkorumpovanější stát Evropy za který Rusko zaplatilo státní dluh. Moc dobře si pamatuji, když po převratu v parlamentu demokraticky hlasovali pro Porošenka pod hlavněmi samopalů Pravého sektoru, vražda desítek demonstrantů a policistů gruzínskými odstřelovači, kteří pak záhadně umírali. To je ukrajinská demokracie.

Administrátor
P.A.Semi
13. 9. 2022 02:45
Odpovědět  pavelpe

Viz, co o královně potažmo o Britském impériu říkal Tucker Carlson … (video 6 minut anglicky, viz k tomu článek s přepisem na Information Liberation…)

Na jednu stranu možná britové vraždili, ale na druhou stranu, v Africe se vraždí běžně i mezi sebou…
Ale na spoustu míst přinesli Civilizaci, kterou by tam jinak neměli, a kterou mnohde ani neumí udržovat, když odtud britové odešli…

πα½

Per
13. 9. 2022 09:08
Odpovědět  P.A.Semi

Zapomněl jste se zmínit, proč se lidé v Africe vraždí. Nebude to tím, že kde je klid, tam se špatně vládne?
Protože by lidé zapomněli na své starosti o živobytí a chtěli by více klidu na život?
Nepopuzuje tam někdo tu nenávist mezi lidmi? Jen proto, že místní mají jen tři tetování a ti druzí čtyři obrázky na těle?

Per
13. 9. 2022 09:17
Odpovědět  Per

Mír je válka. Válka je mír.
Otroctví je svoboda. Svoboda je otroctví.
Nevědomost je síla. Síla je nevědomost.
A v důsledku velkého vítězství vám s radostí oznamujeme, že týdenní příděl 30 g čokolády se zvyšuje na 30 gramů čokolády na čtrnáct dnů.

Administrátor
P.A.Semi
13. 9. 2022 17:08
Odpovědět  Per

Jestli to spíš nebude tím, že Afričani jsou zlí primitivové, nemající IQ na to, aby jim došlo, že být sobecký a zlý je špatné?

Viz, jaké Hnědé Peklo udělali z Jihoafrické Republiky. Tam také přišli černoši jako migranti, původní světle hnědé obyvatelstvo už dávno vyhubili…
Kdybyste třeba znali podrobnosti z Rwandské genocidy…

Třeba černošské otroky do Ameriky dodávali sami černoši, tam to bylo běžné… V USA se mezitím za těch pár století o trochu zcivilizovali a žijí si tam relativně skvělý život v porovnání s Afrikou, mají o 10-15 vyšší průměrné IQ než Afričtí černoši (85 místo 70), ale stejně páchají 7x víc zločinů a vražd a rabování… To třeba u nás, je-li nějaká přírodní katastrofa, lidé pomáhají, pořádají sbírky, jsou solidární… V USA, když je přírodní katastrofa, tak se černoši vydají rabovat obchody s elektronikou a teniskami… Kdyby bývali kradli potraviny z hladu, ještě by to šlo pochopit, ale že zneužijí neštěstí ke kradení “zbytečností” a nepřijde jim to nějak špatné?!

V USA je prý 15% lidí negramotných… A je tam 14% černochů… Díky Affirmative Action je tam možné vystudovat střední školu a neumět číst, když má “člověk” tu správnou barvu kůže…

πα½

Milan ze Zahrady Čech
13. 9. 2022 20:24
Odpovědět  P.A.Semi

A je dobrej sportovec.